Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
;

FANS DAC 1904 Dunajská Streda (40)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
Robi7915.1.202216.1.2022
FP-sanko76.4.20109.6.202140
NIKON11.3.201714.11.202055
FP-gerdd11.7.200714.6.2020
FP-mibosa16.8.200915.2.2020
Bofan10.1.202026.1.2020
gyurko25.12.20136.2.2018
FP-Milan-DAC10.7.20095.5.201727
FP-ElGhabi5.12.200811.4.2017
baca911.4.200623.3.201726
dstano12.7.201422.5.2016
gridder18.7.201216.1.2016
serif wiggum8.1.20169.1.2016
adykackov5.9.20157.11.201536
spele16.3.200913.9.2015
FP-robert6812073.8.200826.7.2015
roman2212.8.20141.9.2014
marosinho21.9.20109.8.2014
Kakukk24.4.20143.8.2014
pista.mery29.3.201413.7.2014
Michal KUKUCKA20.10.201111.7.201221
pepinosk13.10.200724.12.201129
mokka3.11.20115.11.2011
FP-t.david10.7.200931.10.2011
FP-jezus8.3.200928.10.2011
balazs43.10.201113.10.2011
exwa10.8.201112.10.2011
Temot722.10.20115.10.2011
franko21.8.201117.9.2011
bubu811.5.200914.9.2011
zoli7130.7.20114.9.2011
Magyar559.9.20071.9.2011
FP-steevee25.7.200829.8.2011
dacoloooo21.8.201128.8.2011
badee476.8.20116.8.2011
FP-Dende86152.8.20083.8.2011
colombus5.5.20104.7.2011
stano smutny28.4.201130.4.2011
Vašek z ŠtB8.3.201114.3.201185
Warrior4121.6.20091.2.2011

Fortuna liga 2020/2021

1.Slovan Bratislava651015:416
2.Trnava742112:414
3.Žilina741213:713
4.Trenčín733111:612
5.Senica73317:712
6.Dunajská Streda723210:99
7.Ružomberok61506:58
8.Sereď72236:88
9.Michalovce72149:117
10.Zlaté Moravce71245:145
11.Pohronie71154:114
12.Liptovský Mikuláš71066:183
Aktualizované: 27.9.2021 12:13

Najčítanejšie články

Bleskovky

Süle opustí po skončení sezóny Bayern Mníchov

Niklas Süle opustí po skončení sezóny Bayern Mníchov. Vo štvrtok to potvrdil na Twitteri predseda nemeckého klubu Oliver Kahn.
26.1.2022 14:00 - TASR

Giggs pôjde pred súd až v auguste, zmešká baráž Walesu o MS

Súdne pojednávanie s trénerom futbalistov Walesu Ryanom Giggsom sa nebude konať skôr ako v auguste tohto roka. Bývalý waleský reprezentant a hráč Manchestru United čelí obvineniam z domáceho násilia. Štyridsaťsedemročný Giggs je suspendovaný a nemôže plniť povinnosti trénera národného tímu. Mužstvo v marcovej baráži o MS v Katare bude viesť jeho asistent Robert Page. Wales v semifinále v Cardiffe 24. marca bude hostiť Rakúsko. V prípade postupu sa vo finále play off opäť v Cardiffe stretne s úspešným z dvojice Škótsko - Ukrajina.
18.1.2022 18:46 -

Vedenie Premier League odložilo nedeľné derby Tottenham - Arsenal

Vedenie Arsenalu uspelo so žiadosťou o odloženie nedeľného londýnskeho derby s Tottenhamom v rámci 22. kola najvyššej anglickej futbalovej súťaže. "Kanonieri" nemajú k dispozícii potrebný počet hráčov, aby sa duel mohol odohrať, informovala agentúra dpa.
15.1.2022 19:43 - TASR

AS Rím získal z Porta na hosťovanie stredopoliara Oliveiru

Portugalský futbalista Sergio Oliveira z FC Porto dohrá sezónu na hosťovaní v AS Rím. Taliansky klub sa po skončení výpožičky bude môcť usilovať o uplatnenie opcie, informovala agentúra AFP.
13.1.2022 10:34 - TASR

Galatasaray Istanbul prepustil trénera Terima

Turecký futbalový klub Galatasaray Istanbul ukončil spoluprácu s trénerom Fatihom Terimom. Ikone klubu sa stalo osudným, že druhému tímu uplynulého ročníka súťaže patrí po 20. kole až 12. priečka.
10.1.2022 17:11 - TASR

Messi ešte nie je pripravený nastúpiť, vynechá aj nedeľný duel v Lyone

Argentínsky futbalista Lionel Messi nenastúpi v drese Paríža St. Germain v nedeľnom zápase 20. kola Ligue 1 na ihrisku Olympique Lyon. Pre koronavírus vynechal už pondelkové stretnutie Francúzskeho pohára na pôde Vannes, v stredu mal však negatívny test a zdalo sa, že by mohol do Lyonu s tímom odcestovať.
9.1.2022 09:12 -

Arsenal Londýn poslal Maitland-Nilesa na hosťovanie do AS Rím

Anglický futbalový stredopoliar Ainsley Maitland-Niles odišiel z Arsenalu Londýn na hosťovanie do konca sezóny do AS Rím. Účastník talianskej Serie A zaplatil za 24-ročného hráča Londýnčanom 500.000 eur.
8.1.2022 08:22 - TASR

Lipsku pribudli traja pozitívni hráči, vrátil sa Silva

Nemecký futbalový klub RB Lipsko má ďalších troch pozitívnych hráčov na koronavírus. V sobotnom zápase proti Mainzu nenastúpia Nordi Mukiele, Benjamin Henrichs a Dani Olmo. Dobrou správou však je, že sa karanténa skončila Andremu Silvovi a v utorok už mohol trénovať.
4.1.2022 15:53 - TASR

Alabu zvolili ôsmykrát za Futbalistu roka v Rakúsku

David Alaba sa rekordný ôsmykrát stal Futbalistom roka v Rakúsku. Anketu prvýkrát ovládol ako hráč Realu Madrid, do španielskeho klubu prestúpil tento rok z Bayernu Mníchov.
22.12.2021 14:46 - TASR

Termalica - Pogoň Štetín 1:3 v 17. kole poľskej ligy

V sobotnom zápase 17. kola poľskej futbalovej ligy zvíťazil Pogoň Štetín na ihrisku Termalicy 3:1.
4.12.2021 18:02 - TASR

Archív krátkych správ »
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov

Fanúšikovia
FutbalPortal.sk


Partneri - reklama