Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
;

FANS FC ViOn Zlaté Moravce (54)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
FP-tom-tt1.3.200823.5.2022
fanda5511.8.200923.5.202235
gaspi6.2.200823.5.202235
Ivanes29.11.201723.5.202225
NR_peter3330.11.201523.5.2022
Jaro71012.7.201316.4.2022
NRIvan17.5.202113.8.2021
petens817.7.20107.6.2021
FP-apicko8.6.200623.1.202143
Dugas24.9.201920.10.201933
oboman4.10.201214.5.2019
Supi136.9.201024.2.201735
FP-MMarekM819.7.20081.7.2016
AdrianoZM2.5.20086.5.201639
danidede23.10.201227.8.2015
FP-life23.10.200926.9.2014
FP-d´uri11.7.200920.7.2014
Durko2428.2.200818.6.2014
Roman40610.1.200930.3.2014
parvus13.10.201120.10.2013
anitram2.5.20137.5.2013
FP-niity11.11.200711.1.201332
jozef18310.12.201210.12.201239
woodland14.4.200916.11.2012
teokrit22.4.201128.10.201264
FP-Gonzo16.8.200919.9.201228
Dancul13.12.201113.9.2012
FP-negrik12.3.200916.7.2012
FP-SoskoZM14.7.200813.7.2012
FP-Adriano19.6.20077.6.201239
Marecek181829.5.201230.5.2012
pyngwi24.4.201225.4.2012
111domco1112.3.201223.3.2012
Kotros14.10.201116.12.2011
Brm920.11.201121.11.2011
FP-metadon11.7.200710.11.2011
sappawers16.8.201124.10.201129
FP-Lukyk1215.7.200815.10.201132
FP-Juraj7320.9.200813.10.2011
Kuco2229.4.201113.10.2011
FP-mirek20.3.201016.9.2011
schwolco25.2.20116.9.2011
hor.net19.1.200528.8.2011
FP-aurelio10.7.200927.8.2011
sunshine2000911.8.201126.8.2011
FP-Cleverz3.2.20076.8.2011
Willis27.11.20075.8.201134
7mayo74.8.20115.8.2011
DESTILman5.8.20115.8.2011
genius18.113.4.201115.4.201125
MArecek-Tn17116.1.20115.2.201126
jardoxy9.6.201015.1.201142
Nitran7714.12.200827.10.201027
Jurinho2516.7.201024.9.2010

Fortuna liga 2021/2022

#TímZVRPSkoreB
1.ŠK Slovan Bratislava22165152:1653
2.FC Spartak Trnava22136329:1245
3.MFK Ružomberok22118339:1741
4.FC DAC 1904 Dunajská Streda22106628:2336
5.ŠKF Sereď2295828:2832
6.MŠK Žilina2286834:3330
7.FK Senica2276921:3227
8.AS Trenčín2267932:3325
9.MFK Zemplín Michalovce22721320:3123
10.MFK Tatran Liptovský Mikuláš22561127:4321
11.FC ViOn Zlaté Moravce22471122:3619
12.FK Pohronie22241619:4710
Aktualizované: 4.3.2022 16:25

Najčítanejšie články

Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov

Deje sa

Neuer predĺžil o rok zmluvu s Bayernom

Nemecký futbalový brankár Manuel Neuer predĺžil kontrakt s Bayernom Mníchov o ďalšiu sezónu. V tíme rekordného bundesligového majstra by tak mal zostať minimálne do 30. júna 2024. Tridsaťšesťročný Neuer sa dostal cez zranenia, ktoré ho sužovali v polovici jeho kariéry, a stále je nemecká brankárska jednotka. o 10:56 - TASR


Barcelona ponúka za prestup Lewandowského 32 miliónov eur

Španielska Barcelona predostrela prvú finančnú ponuku za prestup poľského futbalistu Roberta Lewandowského. Kanoniera Bayernu Mníchov ohodnotili Katalánci sumou 32 miliónov eur. Lewandowski nedávno oznámil, že určite nepredĺži kontrakt s nemeckým majstrom, ktorý platí do roku 2023. včera o 11:06 - TASR


Najlepší hráč Premier League je podľa fanúšikov De Bruyne

Belgický futbalista Kevin De Bruyne získal druhýkrát ocenenie fanúšikov pre najlepšieho hráča anglickej Premier League. Titul medzi mladými hráčmi obhájil Phil Foden, De Bruyneho spoluhráč z Manchestru City. "Vyhrať toto ocenenie druhýkrát je úspech, na ktorý som naozaj hrdý. včera o 10:49 - TASR


Lipsko získalo prvýkrát Nemecký pohár, Freiburg nevyužil početnú prevahu

Futbalisti RB Lipsko dokázali v sobotu získať na tretí pokus Nemecký pohár. Vo finále, ktorého súčasťou neboli prvýkrát po 11 rokoch Bayern ani Dortmund, si poradili s Freiburgom v jedenástkovom rozstrele. V riadnom hracom čase a po predĺžení sa duel skončil 1:1. Trinásť rokov existujúci klub si vybojoval svoju prvú trofej po takmer dekáde v početnej nevýhode. včera o 09:15 - TASR


Mbappe predĺžil kontrakt s Parížom St. Germain do roku 2025

Francúzsky futbalový reprezentant Kylian Mbappe predĺžil kontrakt s Parížom St. Germain až do roku 2025. Potvrdilo to vedenie klubu. Dvadsaťtriročnému útočníkovi 30. júna končila platnosť zmluvy. 21.5.2022 21:41 - TASR


Tréner Hrnčár povedie Michalovce aj v sezóne 2022/2023

Slovenský futbalový tréner Norbert Hrnčár povedie MFK Zemplín Michalovce aj v nasledujúcej sezóne 2022/2023. Jeho asistentom bude od nasledujúcej sezóny Richard Höger, s ktorým už spolupracoval vo viacerých pôsobiskách. "Dohodli sme sa veľmi rýchlo," uviedol 51-ročný kormidelník pre klubovú stránku. 16.5.2022 22:17 - TASR


Hazard zostane v Reale Madrid, potvrdil Ancelotti

Belgický futbalista Eden Hazard si bude podľa Carla Ancelottiho aj naďalej obliekať dres Realu Madrid. Tréner s ním počíta, hoci pôsobenie 31-ročného stredopoliara v španielskom klube komplikujú zranenia. V tejto sezóne nastúpil v La Lige len do sedemnástich zápasov, z toho iba do siedmich v základnej zostave, a odohral 688 minút. 14.5.2022 16:09 - TASR


Espanyol ukončil spoluprácu s trénerom Morenom

Futbalový klub Espanyol Barcelona ukončil v piatok spoluprácu s trénerom Vicentom Morenom a športovým riaditeľom Franciscom Perezom. V zostávajúcich dvoch kolách španielskej najvyššej súťaže nahradí Morena kormidelník rezervného tímu Luis Blanco. Barcelonský tím figuruje v tabuľke La Ligy na trinástom mieste a má zaručené udržanie v tejto súťaži. 13.5.2022 14:33 - TASR


Trnava a Slovan zaplatia pokuty za správanie sa fanúšikov vo finále

Disciplinárna komisia Slovenského futbalového zväzu (DK SFZ) na základe správy delegáta finálového stretnutia Slovenského pohára 2021/2022 uložila za správanie sa fanúšikov ŠK Slovan Bratislava pokutu vo výške 3000 eur, FC Spartak Trnava zaplatí 5000 eur. SFZ o tom informoval na oficiálnom webe. Pri svojom rozhodovaní o vyššej pokute pre FC Spartak Trnava vzala DK... 13.5.2022 14:21 - TASR


Manchester City odhalí Agüerovi sochu: "Je to nádherné"

Anglický futbalový klub Manchester City odhalí v piatok sochu svojmu bývalému hráčovi Sergiovi Agüerovi. Tridsaťtriročný Argentínčan získal s tímom päť ligových titulov, v decembri ukončil kariéru pre problémy so srdcom. "Je to pre mňa skutočne nádherné. 13.5.2022 10:26 - TASR


Viac správ v archíve...