Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
;
B. Bystrica
3:1
Michalovce
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
L. Mikuláš
0:1
Dunajská Streda
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Žilina
1:1
Trenčín
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
 
 
LIVE
HokejPortal.sk
---
Rozhodcovia: Kružliak -Vitko, Košecký
Diváci: 734     Píše: Pančák Adam
live/sound/mp3/gol-hokej-podmaz2.mp3
B. Bystrica
3:1
1:0
koniec zápasu
lavica domaci domaci_pocet:hostia_pocetlavica hostia
Michalovce
Banská Bystrica si v 12. kole našej najvyššej futbalovej súťaže poradila s Michalovami výsledkovo 3:1, keď sa presadil dvakrát Faško a jeden presný zásah zaznamenal Róbert Polievka. Michalovce neukázali okrem jedného gólu Kanuho v ofenzíve takmer nič a aj preto odchádzaju zo stredného Slovenska bez bodov.
10Refresh

FANS FC ViOn Zlaté Moravce (54)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
NR_peter3330.11.20151.10.2022
fanda5511.8.20091.10.202236
Dugas24.9.20191.10.202233
gaspi6.2.20081.10.202235
FP-tom-tt1.3.200829.9.2022
Ivanes29.11.20178.8.202225
Jaro71012.7.201316.4.2022
NRIvan17.5.202113.8.2021
petens817.7.20107.6.2021
FP-apicko8.6.200623.1.202143
oboman4.10.201214.5.2019
Supi136.9.201024.2.201736
FP-MMarekM819.7.20081.7.2016
AdrianoZM2.5.20086.5.201639
danidede23.10.201227.8.2015
FP-life23.10.200926.9.2014
FP-d´uri11.7.200920.7.2014
Durko2428.2.200818.6.2014
Roman40610.1.200930.3.2014
parvus13.10.201120.10.2013
anitram2.5.20137.5.2013
FP-niity11.11.200711.1.201332
jozef18310.12.201210.12.201239
woodland14.4.200916.11.2012
teokrit22.4.201128.10.201264
FP-Gonzo16.8.200919.9.201228
Dancul13.12.201113.9.2012
FP-negrik12.3.200916.7.2012
FP-SoskoZM14.7.200813.7.2012
FP-Adriano19.6.20077.6.201239
Marecek181829.5.201230.5.2012
pyngwi24.4.201225.4.2012
111domco1112.3.201223.3.2012
Kotros14.10.201116.12.2011
Brm920.11.201121.11.2011
FP-metadon11.7.200710.11.2011
sappawers16.8.201124.10.201130
FP-Lukyk1215.7.200815.10.201133
FP-Juraj7320.9.200813.10.2011
Kuco2229.4.201113.10.2011
FP-mirek20.3.201016.9.2011
schwolco25.2.20116.9.2011
hor.net19.1.200528.8.2011
FP-aurelio10.7.200927.8.2011
sunshine2000911.8.201126.8.2011
FP-Cleverz3.2.20076.8.2011
Willis27.11.20075.8.201135
7mayo74.8.20115.8.2011
DESTILman5.8.20115.8.2011
genius18.113.4.201115.4.201125
MArecek-Tn17116.1.20115.2.201126
jardoxy9.6.201015.1.201142
Nitran7714.12.200827.10.201028
Jurinho2516.7.201024.9.2010

Fortuna liga 2022/2023

#TímZVRPSkóreB
1.Slovan971123:722
2.Spartak1053219:1018
3.Podbrezová945015:817
4.DAC 19041044214:916
5.Žilina1043313:915
6.Ružomberok1035213:1214
7.MFK Dukla1040614:2012
8.Skalica102539:1311
9.Trenčín103257:1411
10.Michalovce922510:178
11.FC ViOn91448:157
12.Tatran100468:194
Aktualizované: 16.9.2022 12:55

Najčítanejšie články

Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov

Deje sa

MŠK Žilina - AS Trenčín 1:1 v 12. kole - sumár

Futbalisti MŠK Žilina remizovali v 12. kole Fortuna ligy s AS Trenčín 1:1. Už v prvom polčase museli obaja brankári vytiahnuť niekoľko skvelých zákrokov. Belko sa zaskvel najmä po dorážke Piresa, Kukučka zase zoči-voči vymazal v zakončení Jibrila. Gólov sa diváci dočkali v druhom polčase, na presný zásah Soaresa odpovedal v 75. minúte domáci Jambor. pred hodinou - TASR


MFK Tatran Liptovský Mikuláš - DAC Dunajská Streda 0:1 v 12. kole

Futbalisti DAC 1904 Dunajská Streda zvíťazili v sobotňajšom zápase 12. kola Fortuna ligy v Poprade nad MFK Tatran Liptovský Mikuláš 1:0. O výsledku rozhodol vlastný gól Lukáša Bieláka z 20. minúty. Hostia hrali od 41. minúty presilovku, keď po druhej žltej karte a následne červenej dohral obranca Imrich Bedecs. Liptáci sú naďalej na poslednom 12. mieste tabuľky, keď... pred hodinou - TASR


1 v 12. kole - sumár

Futbalisti banskobystrickej Dukly v 12. kole Fortuna ligy zdolali na Štiavničkách za daždivého počasia Michalovce 3:1 a vrátili súperovi prehru z východného Slovenska. V prvom polčase dominovali na ihrisku domáci, ktorí si vytvorili niekoľko šancí, ale gól strelili iba jeden, a to v 26. minúte, keď Faško hlavou aj s prispením žrde otvoril skóre. Na začiatku... pred hodinou - TASR


Newcastle posilní austrálsky mladík Kuol

Austrálsky futbalista Garang Kuol posilní od januára Newcastle United. Účastník Premier League sa dohodol na prestupe s jeho terajším klubom Central Coast Mariners, ktorý pôsobí v najvyššej austrálskej súťaži. Osemnásťročný Kuol odohral od apríla len trinásť duelov a ani raz neabsolvoval plnú minutáž. včera o 12:39 - TASR


Kroos odmietol predĺžiť zmluvu s Realom, údajne chce ukončiť kariéru

Nemecký futbalista Toni Kroos zrejme po tejto sezóne ukončí kariéru. Informoval o tom vo štvrtok španielsky denník AS. Podľa zdroja odmietol 32-ročný stredopoliar Realu Madrid diskutovať s klubom o predĺžení zmluvy. 29.9.2022 20:02 - TASR


Futbal: Tomaschek a Vittek budú pôsobiť v Slovane Bratislava

Bývalý slovenský futbalový reprezentant Róbert Tomaschek sa stal novým výkonným riaditeľom ŠK Slovan Bratislava. Riaditeľom pre medzinárodní vzťahy sa stal Róbert Vittek. 29.9.2022 15:48 - TASR


Caputiová bude ako prvá žena v histórii rozhodovať zápas v Serii A

Maria Sole Ferrieriová Caputiová sa stane prvou ženou, ktorá bude rozhodovať futbalový zápas Serie A. Stane sa tak v nedeľu, Caputiová povedie duel Sassuola proti Salernitane. Tridsaťjedenročná Ferrieriová Caputiová minulý rok rozhodovala zápas tímu Serie A v zápase talianskeho pohára. Cagliari vtedy nastúpilo cez Cittadellu. 28.9.2022 19:04 - TASR


Bývalý nigérijský reprezentant Mikel ukončil aktívnu kariéru

Bývalý nigérijský futbalový reprezentant John Obi Mikel ukončil aktívnu kariéru. Na klubovej úrovni dosiahol najväčší úspech v roku 2012, keď pomohol londýnskej Chelsea k triumfu v Lige majstrov. V drese "The Blues" celkovo odohral 372 zápasov, získal dva tituly anglického šampióna a štyrikrát sa tešil z víťazstva v FA Cupe. 28.9.2022 08:38 - TASR


Argentína zdolala v príprave Jamajku 3:0, Messi vsietil dva góly

Futbalisti Argentíny zvíťazili v prípravnom stretnutí pred MS 2022 na štadióne v americkom Harrisone nad Jamajkou 3:0. Skóre otvoril v 13. minúte Julian Alvarez. V závere sa dvakrát presadil kapitán Lionel Messi, ktorý v druhom polčase vystriedal Lautara Martineza. 28.9.2022 06:32 - TASR


Anglický stredopoliar Delph oznámil koniec aktívnej kariéry

Anglický futbalista Fabian Delph ukončil v utorok aktívnu kariéru. Tridsaťdvaročný hráč, ktorý naposledy pôsobil v Evertone, oznámil svoje rozhodnutie na sociálnej sieti Instagram. 27.9.2022 21:49 - TASR


Viac správ v archíve...