Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
;
Ružomberok
4:0
Michalovce
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Trenčín
3:2
FC Nitra
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Pohronie
2:2
Sereď
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Trnava
1:0
Z.Moravce
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
 
 
LIVE
HokejPortal.sk
---
Rozhodcovia: Kružliak – Pozor, Galo
Diváci: 869     Píše: Kmeť Ján
live/sound/mp3/gol-hokej-podmaz2.mp3
Ružomberok
4:0
2:0
koniec zápasu
lavica domaci domaci_pocet:hostia_pocetlavica hostia
Michalovce
V druhom polčase skompletizoval hattrick Ladislav Almási a Ružomberok vyhral nad Michalovcami 4:0.

Ďakujeme za pozornosť a tešíme sa na vás pri ďalších textových prenosoch.
10Refresh

FANS FC ViOn Zlaté Moravce (50)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
FP-tom-tt1.3.20081.9.2020
gaspi6.2.20084.8.202033
fanda5511.8.200918.12.201934
Dugas24.9.201920.10.201931
oboman4.10.201214.5.2019
petens817.7.201021.7.2018
Supi136.9.201024.2.201734
FP-MMarekM819.7.20081.7.2016
AdrianoZM2.5.20086.5.201637
danidede23.10.201227.8.2015
FP-life23.10.200926.9.2014
FP-d´uri11.7.200920.7.2014
Durko2428.2.200818.6.2014
Roman40610.1.200930.3.2014
parvus13.10.201120.10.2013
Jaro71012.7.20134.8.2013
anitram2.5.20137.5.2013
FP-niity11.11.200711.1.201330
jozef18310.12.201210.12.201237
woodland14.4.200916.11.2012
teokrit22.4.201128.10.201262
FP-Gonzo16.8.200919.9.201226
Dancul13.12.201113.9.2012
FP-negrik12.3.200916.7.2012
FP-SoskoZM14.7.200813.7.2012
FP-Adriano19.6.20077.6.201237
Marecek181829.5.201230.5.2012
pyngwi24.4.201225.4.2012
111domco1112.3.201223.3.2012
Kotros14.10.201116.12.2011
Brm920.11.201121.11.2011
FP-metadon11.7.200710.11.2011
sappawers16.8.201124.10.201128
FP-Lukyk1215.7.200815.10.201130
FP-Juraj7320.9.200813.10.2011
Kuco2229.4.201113.10.2011
FP-mirek20.3.201016.9.2011
schwolco25.2.20116.9.2011
hor.net19.1.200528.8.2011
FP-aurelio10.7.200927.8.2011
sunshine2000911.8.201126.8.2011
FP-Cleverz3.2.20076.8.2011
Willis27.11.20075.8.201133
7mayo74.8.20115.8.2011
DESTILman5.8.20115.8.2011
genius18.113.4.201115.4.201123
MArecek-Tn17116.1.20115.2.201124
jardoxy9.6.201015.1.201140
Nitran7714.12.200827.10.201025
Jurinho2516.7.201024.9.2010

Fortuna liga 2019/2020

1DAC 1904 Dunajská Streda61821:5600
2ŠK Slovan Bratislava51215:3410
3ŠKF Sereď5109:8311
4Žilina6918:11330
5Nitra686:14222
6Spartak Trnava677:8231
7Zlaté Moravce668:9123
8FK Pohronie667:9123
9FK Senica555:10122
10Ružomberok646:9024
11Zemplín Michalovce644:17141
12Trenčín537:10023
Aktualizované: 18.9.2020 15:40

Najčítanejšie články

Bleskovky

Fulham získal z FC Turín na hosťovanie obrancu Ainu

Dvadsaťtriročný nigérijský reprezentant má v zmluve aj opciu na riadny prestup. Aina tak bude v tíme nováčika Premier League spoluhráčom slovenského brankára Mareka Rodáka.
12.9.2020 08:08 - TASR

Inter a Atalanta odštartujú nový ligový ročník o týždeň neskôr

Dôvodom je, že mali dlhšie povinnosti v uplynulej edícii európskych klubových súťaží. Prvé kolo Serie A je naplánované na 19. septembra.
1.9.2020 19:01 - TASR

Vardy predĺžil kontrakt s Leicestrom do roku 2023

Tridsaťtriročný útočník strelil v uplynulom ročníku Premier League 23 gólov a získal Zlatú loptu pre najlepšieho kanoniera.
26.8.2020 18:29 -

Taliansky rozhodca Orsato povedie finálový duel

Talian Daniele Orsato bude rozhodovať nedeľňajší finálový súboj futbalovej Ligy majstrov medzi Parížom St. Germain a Bayernom Mníchov. Vo štvrtok o tom informovala UEFA.
20.8.2020 15:25 - TASR

Rakúsky útočník Sobczyk skončil v Trnave na vlastnú žiadosť

Rakúsky útočník Alex Sobczyk nebude v novej sezóne pokračovať vo fortunaligovom futbalovom klube FC Spartak Trnava, ktorého vedenie mu napriek stále platnej zmluve umožnilo odísť.
30.7.2020 12:41 - TASR

Trénerom Hoffenheimu bude v novej sezóne Sebastian Hoeness

Novým trénerom bundesligového tímu TSG 1899 Hoffenheim bude v novej sezóne Sebastian Hoeness. Synovec čestného prezidenta Bayernu Mníchov Uliho Hoenessa doteraz trénoval rezervu Bavorov.
27.7.2020 13:29 - TASR

Brankár Košický zostáva v Debrecíne aj po zostupe

Slovenský futbalista Tomáš Košický zostáva naďalej hráčom maďarského DVSC Debrecín, s ktorým bude pôsobiť v druhej lige. Tridsaťštyriročný brankár prišiel do klubu vo februári 2018, v predchádzajúcej sezóne odchytal 17 ligových a 3 pohárové zápasy.
20.7.2020 20:52 - TASR

Pardubice postúpili do českej najvyššej súťaže

Futbalisti FK Pardubice si po 51 rokoch opäť zahrajú najvyššiu súťaž. Líder druhej českej ligy zdolal v sobotu v predposlednom kole Vyšehrad 4:1 a na čele tabuľky má nedostihnuteľný náskok šiestich bodov.
11.7.2020 19:24 - TASR

Union Berlín angažoval stredopoliara Griesbecka z Heidenheimu

Prvou posilou nemeckého futbalového klubu 1. FC Union Berlín pred sezónou 2020/2021 sa stal stredopoliar Sebastian Griesbeck, ktorý prichádza k bundesligistovi z druholigového 1. FC Heidenheim.
8.7.2020 18:41 - Michal Bruner / TASR

Jovič z Realu Madrid musí ísť do domácej karantény

Útočník futbalistov Realu Madrid Luka Jovič musel ísť do domácej karantény, pretože bol v kontakte s osobou pozitívnou na nový koronavírus. Informoval o tom španielsky denník AS.
8.7.2020 18:41 - Michal Bruner / TASR

Archív krátkych správ »
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov

Fanúšikovia
FutbalPortal.sk


Partneri - reklama

 


Odporúčame: