Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
;

FANS FC ViOn Zlaté Moravce (50)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
gaspi6.2.200813.10.202033
FP-tom-tt1.3.20081.9.2020
fanda5511.8.200918.12.201934
Dugas24.9.201920.10.201931
oboman4.10.201214.5.2019
petens817.7.201021.7.2018
Supi136.9.201024.2.201734
FP-MMarekM819.7.20081.7.2016
AdrianoZM2.5.20086.5.201637
danidede23.10.201227.8.2015
FP-life23.10.200926.9.2014
FP-d´uri11.7.200920.7.2014
Durko2428.2.200818.6.2014
Roman40610.1.200930.3.2014
parvus13.10.201120.10.2013
Jaro71012.7.20134.8.2013
anitram2.5.20137.5.2013
FP-niity11.11.200711.1.201330
jozef18310.12.201210.12.201237
woodland14.4.200916.11.2012
teokrit22.4.201128.10.201263
FP-Gonzo16.8.200919.9.201226
Dancul13.12.201113.9.2012
FP-negrik12.3.200916.7.2012
FP-SoskoZM14.7.200813.7.2012
FP-Adriano19.6.20077.6.201237
Marecek181829.5.201230.5.2012
pyngwi24.4.201225.4.2012
111domco1112.3.201223.3.2012
Kotros14.10.201116.12.2011
Brm920.11.201121.11.2011
FP-metadon11.7.200710.11.2011
sappawers16.8.201124.10.201128
FP-Lukyk1215.7.200815.10.201131
FP-Juraj7320.9.200813.10.2011
Kuco2229.4.201113.10.2011
FP-mirek20.3.201016.9.2011
schwolco25.2.20116.9.2011
hor.net19.1.200528.8.2011
FP-aurelio10.7.200927.8.2011
sunshine2000911.8.201126.8.2011
FP-Cleverz3.2.20076.8.2011
Willis27.11.20075.8.201133
7mayo74.8.20115.8.2011
DESTILman5.8.20115.8.2011
genius18.113.4.201115.4.201123
MArecek-Tn17116.1.20115.2.201124
jardoxy9.6.201015.1.201140
Nitran7714.12.200827.10.201026
Jurinho2516.7.201024.9.2010

Fortuna liga 2020/2021

1. D. Streda880028:824
2. Slovan751122:516
3. Trnava841310:813
4. Sereď833212:1412
5. Nitra832311:1711
6. Žilina831420:1710
7. ViOn823312:109
8. Trenčín814312:167
9. Ružomberok814310:147
10. Pohronie81439:137
11. Michalovce82156:217
12. Senica71247:165
Aktualizované: 14.10.2020 09:46

Najčítanejšie články

Bleskovky

Lazio Rím získalo na hosťovanie Pereiru z Manchestru United

Dvadsaťštyriročný stredopoliar strávi v Serii A túto sezónu. Brazílsky reprezentant je odchovanec United, za "červených diablov" odohral celkovo 75 zápasov a strelil štyri góly. V minulosti hosťoval aj v Granade či Valencii. Informoval o tom portál Football Italia.
3.10.2020 13:35 - TASR

Vedenie Mainzu odvolalo trénera Beierlorzera

Päťdesiatdvaročný kouč pôsobil vo funkcii od novembra 2019 a v minulej sezóne ho dokázal udržať v najvyššej nemeckej súťaži.
28.9.2020 16:48 - TASR

Arsenal Londýn získal islandského brankára Runarssona

Anglický futbalový klub Arsenal Londýn podpísal štvorročnú zmluvu s islandským brankárom Runarom Alexom Runarssonom. Ten doteraz pôsobil vo francúzskom Dijone.
21.9.2020 21:34 - TASR

Ajax zdolal v 3. kole holandskej ligy Waalwijk hladko 3:0

Futbalisti Groningenu vyhrali v nedeľňajšom zápase 2. kola holandskej ligy na ihrisku Den Haagu 1:0 a pripísali si na konto prvé tri body v novej sezóne. Mladý slovenský stredopoliar Tomáš Suslov nastúpil za hostí na záverečnú štvrťhodinu.
20.9.2020 20:16 - TASR

Basaksehir podľahol Galatasarayu

Futbalisti úradujúceho tureckého majstra Istanbul Basaksehir v zostave so slovenským obrancom Martinom Škrtelom prehrali v 2. kole ligy s Galatasarayom Istanbul 0:2.
20.9.2020 20:14 - TASR

V Holandsku sa darilo Berovi, Ňiňajov Sittard prehral

Futbalisti Vitesse Arnhem v zostave s Matúšom Berom vyhrali v sobotňajšom zápase 2. kola holandskej ligy nad Spartou Rotterdam 2:0. Slovenský reprezentant odohral celý zápas. Fortuna Sittard v základnej zostave so slovenským obrancom Branislavom Niňajom prehrala doma s Heerenveenom 1:3.
20.9.2020 09:29 - TASR

Fulham získal z FC Turín na hosťovanie obrancu Ainu

Dvadsaťtriročný nigérijský reprezentant má v zmluve aj opciu na riadny prestup. Aina tak bude v tíme nováčika Premier League spoluhráčom slovenského brankára Mareka Rodáka.
12.9.2020 08:08 - TASR

Inter a Atalanta odštartujú nový ligový ročník o týždeň neskôr

Dôvodom je, že mali dlhšie povinnosti v uplynulej edícii európskych klubových súťaží. Prvé kolo Serie A je naplánované na 19. septembra.
1.9.2020 19:01 - TASR

Vardy predĺžil kontrakt s Leicestrom do roku 2023

Tridsaťtriročný útočník strelil v uplynulom ročníku Premier League 23 gólov a získal Zlatú loptu pre najlepšieho kanoniera.
26.8.2020 18:29 -

Taliansky rozhodca Orsato povedie finálový duel

Talian Daniele Orsato bude rozhodovať nedeľňajší finálový súboj futbalovej Ligy majstrov medzi Parížom St. Germain a Bayernom Mníchov. Vo štvrtok o tom informovala UEFA.
20.8.2020 15:25 - TASR

Archív krátkych správ »
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov

Fanúšikovia
FutbalPortal.sk


Partneri - reklama

 


Odporúčame: