Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
;

FANS FC ViOn Zlaté Moravce (53)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
fanda5511.8.20094.8.202135
gaspi6.2.20084.8.202134
FP-tom-tt1.3.20083.8.2021
NR_peter3330.11.20153.8.2021
NRIvan17.5.20213.8.2021
petens817.7.20107.6.2021
FP-apicko8.6.200623.1.202142
Dugas24.9.201920.10.201932
oboman4.10.201214.5.2019
Supi136.9.201024.2.201735
FP-MMarekM819.7.20081.7.2016
AdrianoZM2.5.20086.5.201638
danidede23.10.201227.8.2015
FP-life23.10.200926.9.2014
FP-d´uri11.7.200920.7.2014
Durko2428.2.200818.6.2014
Roman40610.1.200930.3.2014
parvus13.10.201120.10.2013
Jaro71012.7.20134.8.2013
anitram2.5.20137.5.2013
FP-niity11.11.200711.1.201331
jozef18310.12.201210.12.201238
woodland14.4.200916.11.2012
teokrit22.4.201128.10.201263
FP-Gonzo16.8.200919.9.201227
Dancul13.12.201113.9.2012
FP-negrik12.3.200916.7.2012
FP-SoskoZM14.7.200813.7.2012
FP-Adriano19.6.20077.6.201238
Marecek181829.5.201230.5.2012
pyngwi24.4.201225.4.2012
111domco1112.3.201223.3.2012
Kotros14.10.201116.12.2011
Brm920.11.201121.11.2011
FP-metadon11.7.200710.11.2011
sappawers16.8.201124.10.201129
FP-Lukyk1215.7.200815.10.201131
FP-Juraj7320.9.200813.10.2011
Kuco2229.4.201113.10.2011
FP-mirek20.3.201016.9.2011
schwolco25.2.20116.9.2011
hor.net19.1.200528.8.2011
FP-aurelio10.7.200927.8.2011
sunshine2000911.8.201126.8.2011
FP-Cleverz3.2.20076.8.2011
Willis27.11.20075.8.201133
7mayo74.8.20115.8.2011
DESTILman5.8.20115.8.2011
genius18.113.4.201115.4.201124
MArecek-Tn17116.1.20115.2.201125
jardoxy9.6.201015.1.201141
Nitran7714.12.200827.10.201026
Jurinho2516.7.201024.9.2010

Fortuna liga 2020/2021

1.Slovan18142245:1144
2.D.Streda18123341:2039
3.Žilina1893640:2730
4.Trnava1862828:2626
5.Zl.Moravce1866632:2424
6.Ružomberok1857626:2822
7.Sereď1747619:2919
8.Nitra1854919:3419
9.Trenčín1846821:3318
10.Michalovce1846819:3718
11.Senica1845917:3317
12.Pohronie1729623:2815
Aktualizované: 7.2.2021 17:47

Najčítanejšie články

Bleskovky

Novým trénerom libanonskej reprezentácie sa stal Ivan Hašek

Čech Ivan Hašek sa stal novým trénerom libanonskej futbalovej reprezentácie. Vo funkcii sa bude usilovať o premiérový postup krajiny na majstrovstvá sveta.
15.7.2021 21:08 - TASR

Oslavy triumfu Talianska si v Miláne vyžiadali aj ťažko zranených

Pätnásť zranených si v noci na pondelok v Miláne vyžiadali oslavy triumfu Talianska vo finále futbalových ME 2020 nad Anglickom v jedenástkovom rozstrele. Traja ľudia sa zranili ťažko, informovala agentúra Ansa.
12.7.2021 14:17 - TASR

Pjanič a Umiti môžu opustiť Barcelonu zadarmo

Futbalový stredpoliar Miralem Pjanič dostal ponuku opustiť Barcelonu bez finančnej kompenzácie. Uviedol to španielsky denník Mundo Deportivo. O jeho služby už podľa zdroja prejavili záujem Juventus Turín a Inter Miláno. Španielsky denník informoval, že okrem 31-ročného Bosniaka umožnia Katalánci odísť aj Samuelovi Umtitimu.
5.7.2021 11:32 - TASR

Kutucu prestúpil zo Schalke do Basaksehiru

Turecký futbalista Ahmed Kutucu už nebude hrať za nemecký klub Schalke 04 Gelsenkirchen. Dohodol sa na prestupe do tímu Basaksehir Istanbul.
5.7.2021 11:31 - TASR

Leicester získal z Lille stredopoliara Soumareho

Anglický futbalový klub Leicester City získal za 23 miliónov eur Boubakaryho Soumareho z OSC Lille. Francúzsky stredopoliar podpísal s účastníkom najvyššej Premier League zmluvu na päť rokov.
2.7.2021 18:00 - TASR

Nono prestúpil zo Slovana do Honvédu Budapešť

Španielsky futbalista Nono Villar odchádza z tímu úradujúceho slovenského šampióna ŠK Slovan Bratislava. Prestúpil do maďarského Honvédu Budapešť.
14.6.2021 18:37 - TASR

Rus Mostovoj mal pozitívny test na koronavírus

Ruský futbalový reprezentant Andrej Mostovoj mal pozitívny test na koronavírus a v kádri pre majstrovstvá Európy ho nahradil obranca Roman Jevgenjev.
11.6.2021 13:40 - TASR

Manchester City údajne ponúka Kaneovi 16 miliónov eur za sezónu

Manchester City pokračuje v snahe získať anglického futbalistu Harryho Kanea. Podľa informácií talianskeho novinára Nicola Schiru na Twitteri, pripravili Citizens 27-ročnému útočníkovi päťročný kontrakt s platom 16 miliónov eur za sezónu.
11.6.2021 13:40 -

Manchester City údajne ponúka Kaneovi 16 miliónov eur za sezónu

Manchester City pokračuje v snahe získať anglického futbalistu Harryho Kanea. Podľa informácií talianskeho novinára Nicola Schiru na Twitteri, pripravili Citizens 27-ročnému útočníkovi päťročný kontrakt s platom 16 miliónov eur za sezónu.
11.6.2021 13:40 -

Simone Inzaghi možným nástupcom Conteho v Interi Miláno

Nástupcom Antonia Conteho na lavičke talianskeho futbalového majstra Interu Miláno by sa mohol stať Simone Inzaghi. Ten odchádza z Lazia Rím a miestne médiá špekulujú, že zamieri na San Siro.
28.5.2021 20:00 -

Archív krátkych správ »
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov

Fanúšikovia
FutbalPortal.sk


Partneri - reklama