Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
;
Zlaté Moravce
0:1
Trenčín
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Senica
0:2
Ružomberok
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Pohronie
0:2
Trnava
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
 
 
LIVE
HokejPortal.sk
---
Rozhodcovia: Somoláni – Jánošík, Kuba
Diváci: 617     Píše: Mesíková Daniela
live/sound/mp3/gol-hokej-podmaz2.mp3
Zlaté Moravce
0:1
0:0
koniec zápasu
lavica domaci domaci_pocet:hostia_pocetlavica hostia
Trenčín
Napriek tomu, že na gól sme čakali až do nadstaveného času druhého polčasu, môžeme konštatovať, že sme videli zaujímavé stretnutie plné šancí. O troch bodoch pre Trenčín rozhodol v samom závere Samuel Lavrinčík.
10Refresh

FANS FC ViOn Zlaté Moravce (53)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
gaspi6.2.200824.10.202134
fanda5511.8.200923.10.202135
FP-tom-tt1.3.200823.10.2021
NR_peter3330.11.201523.10.2021
NRIvan17.5.202113.8.2021
petens817.7.20107.6.2021
FP-apicko8.6.200623.1.202143
Dugas24.9.201920.10.201932
oboman4.10.201214.5.2019
Supi136.9.201024.2.201735
FP-MMarekM819.7.20081.7.2016
AdrianoZM2.5.20086.5.201638
danidede23.10.201227.8.2015
FP-life23.10.200926.9.2014
FP-d´uri11.7.200920.7.2014
Durko2428.2.200818.6.2014
Roman40610.1.200930.3.2014
parvus13.10.201120.10.2013
Jaro71012.7.20134.8.2013
anitram2.5.20137.5.2013
FP-niity11.11.200711.1.201331
jozef18310.12.201210.12.201238
woodland14.4.200916.11.2012
teokrit22.4.201128.10.201264
FP-Gonzo16.8.200919.9.201227
Dancul13.12.201113.9.2012
FP-negrik12.3.200916.7.2012
FP-SoskoZM14.7.200813.7.2012
FP-Adriano19.6.20077.6.201238
Marecek181829.5.201230.5.2012
pyngwi24.4.201225.4.2012
111domco1112.3.201223.3.2012
Kotros14.10.201116.12.2011
Brm920.11.201121.11.2011
FP-metadon11.7.200710.11.2011
sappawers16.8.201124.10.201129
FP-Lukyk1215.7.200815.10.201132
FP-Juraj7320.9.200813.10.2011
Kuco2229.4.201113.10.2011
FP-mirek20.3.201016.9.2011
schwolco25.2.20116.9.2011
hor.net19.1.200528.8.2011
FP-aurelio10.7.200927.8.2011
sunshine2000911.8.201126.8.2011
FP-Cleverz3.2.20076.8.2011
Willis27.11.20075.8.201134
7mayo74.8.20115.8.2011
DESTILman5.8.20115.8.2011
genius18.113.4.201115.4.201124
MArecek-Tn17116.1.20115.2.201125
jardoxy9.6.201015.1.201141
Nitran7714.12.200827.10.201027
Jurinho2516.7.201024.9.2010

Fortuna liga 2020/2021

1.Slovan Bratislava651015:416
2.Trnava742112:414
3.Žilina741213:713
4.Trenčín733111:612
5.Senica73317:712
6.Dunajská Streda723210:99
7.Ružomberok61506:58
8.Sereď72236:88
9.Michalovce72149:117
10.Zlaté Moravce71245:145
11.Pohronie71154:114
12.Liptovský Mikuláš71066:183
Aktualizované: 27.9.2021 12:13

Najčítanejšie články

Bleskovky

Majster sveta z roku 1966 Roger Hunt zomrel po dlhej chorobe

Bývalý kanonier futbalistov FC Liverpool a anglickej futbalovej reprezentácie Roger Hunt zomrel v pondelok po dlhej chorobe vo veku 83 rokov. Na šampionáte v roku 1966 prispel tromi gólmi v šiestich dueloch k zisku jediného titulu majstrov sveta pre Anglicko.
28.9.2021 15:42 - TASR

Holandský tréner Guus Hiddink ukončil kariéru

Holandský futbalový tréner Guus Hiddink oznámil ukončenie kariéry. Sedemdesiatštyriročný matador trénoval počas svojej kariéry národné tímy Holandska, Ruska, Kórejskej republiky, Austrálie, Turecka a naposledy Curacaa.
10.9.2021 15:39 - TASR

Daniel James odchádza z Manchestru United do Leedsu

Futbalový reprezentant Walesu Daniel James opúšťa Manchester United a bude hrať za Leeds. S klubom sa dohodol na päťročnom kontrakte.
31.8.2021 20:51 - TASR

Real Madrid získal z Rennes 18-ročného Camavingu

Real Madrid sa posilnil o francúzskeho futbalistu Eduarda Camavingu z Rennes. Osemnásťročný stredopoliar podpísal zmluvu na šesť rokov v hodnote 45 miliónov eur.
31.8.2021 20:51 - TASR

Willian opúšťa Arsenal a vráti sa do Corinthiansu

Brazílsky futbalista Willian odchádza z londýnskeho Arsenalu a bude hrať opäť za Corinthians Sao Paulo. Tridsaťtriročný stredopoliar podpísal s klubom zmluvu na dva roky.
31.8.2021 20:50 - TASR

Zomrel bývalý predseda predstavenstva a riaditeľ MŠK Žilina Marek Majtán

V utorok vo veku nedožitých 38 rokov nečakane zomrel bývalý predseda predstavenstva a riaditeľ slovenského futbalového klubu MŠK Žilina Marek Majtán. Informovala o tom oficiálna klubová stránka, príčinu úmrtia nešpecifikovala.
25.8.2021 13:15 - TASR

Rusnákov gól nezabránil prehre Realu Salt Lake

Gól slovenského futbalistu Alberta Rusnáka nestačil Realu Salt Lake na bodový zisk v zápase MLS na trávniku Colorada Rapids. Dvadsaťsedemročný stredopoliar poslal v 51. minúte hostí do vedenia, domáci však dvoma gólmi otočil výsledok na 2:1 vo svoj prospech. Pre Rusnáka to bol piaty zásah v sezóne, jeho tím figuruje na šiestej priečke Západnej konferencie.
22.8.2021 09:03 - TASR

Mak dal gól

Futbalisti Ferencvárosu Budapešť zvíťazili v sobotnom domácom zápase 3. kola maďarskej ligy nad Mezőkövesdom 4:1. Víťazný gól strelil slovenský reprezentant Róbert Mak, ktorý si mohol pripísať aj dva zásahy, ale v úvode duelu nepremenil penaltu.
14.8.2021 22:08 - TASR

V tíme nováčika Serie A z Benátok odhalili koronavírus

V tíme nováčika najvyššej talianskej futbalovej súťaže Venezia FC odhalili prípad koronavírusu. Klub z Benátok následne zrušil štvrtkovú verejnú prezentáciu mužského i ženského tímu pred novou sezónou.
11.8.2021 10:10 - TASR

Novým trénerom libanonskej reprezentácie sa stal Ivan Hašek

Čech Ivan Hašek sa stal novým trénerom libanonskej futbalovej reprezentácie. Vo funkcii sa bude usilovať o premiérový postup krajiny na majstrovstvá sveta.
15.7.2021 21:08 - TASR

Archív krátkych správ »
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov

Fanúšikovia
FutbalPortal.sk


Partneri - reklama