Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
Škótsko
0:0
Maďarsko
23.6.2024. 21:00
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Švajčiarsko
0:0
Nemecko
23.6.2024. 21:00
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
 
 
LIVE
HokejPortal.sk
---
Rozhodcovia: -
Diváci: -     Píše: Lissník Martin
live/sound/mp3/gol-hokej-podmaz2.mp3
Škótsko
0:0
-:-
23.6.2024. 21:00
lavica domaci domaci_pocet:hostia_pocetlavica hostia
Maďarsko
Škótsko

Škóti odohrali na ME v Nemecku zatiaľ dva zápasy. Dokázali nazbierať jediný bod za remízu so Švajčiarskom 1:1. V prvom zápase si zmerali sily s domácou reprezentáciou a podľahli jej vysoko 1:5. Ak by dnes Škóti vyhrali postup zo skupiny by im s najväčšou pravdepodobnosťou neušiel.

Maďarsko

Maďari majú na svojom konte zatiaľ 0 bodov. V prvom zápase podľahli Švajčiarsku 1:3 a v druhom zápase padli s domácim Nemeckom 0:2. Ak chcú Maďari mať ešte akú takú šancu na postup musia dnes jednoznačne zvíťaziť. Uvidíme či sa im to podarí.
10Refresh

FANS FC ViOn Zlaté Moravce (54)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
Dugas24.9.201914.3.202435
FP-tom-tt1.3.200814.3.2024
fanda5511.8.200914.3.202437
NR_peter3330.11.201514.3.2024
gaspi6.2.200813.3.202437
jozef18310.12.201229.3.202341
Ivanes29.11.20178.8.202227
Jaro71012.7.201316.4.2022
NRIvan17.5.202113.8.2021
petens817.7.20107.6.2021
FP-apicko8.6.200623.1.202145
oboman4.10.201214.5.2019
Supi136.9.201024.2.201737
FP-MMarekM819.7.20081.7.2016
AdrianoZM2.5.20086.5.201641
danidede23.10.201227.8.2015
FP-life23.10.200926.9.2014
FP-d´uri11.7.200920.7.2014
Durko2428.2.200818.6.2014
Roman40610.1.200930.3.2014
parvus13.10.201120.10.2013
anitram2.5.20137.5.2013
FP-niity11.11.200711.1.201334
woodland14.4.200916.11.2012
teokrit22.4.201128.10.201266
FP-Gonzo16.8.200919.9.201230
Dancul13.12.201113.9.2012
FP-negrik12.3.200916.7.2012
FP-SoskoZM14.7.200813.7.2012
FP-Adriano19.6.20077.6.201241
Marecek181829.5.201230.5.2012
pyngwi24.4.201225.4.2012
111domco1112.3.201223.3.2012
Kotros14.10.201116.12.2011
Brm920.11.201121.11.2011
FP-metadon11.7.200710.11.2011
sappawers16.8.201124.10.201131
FP-Lukyk1215.7.200815.10.201134
FP-Juraj7320.9.200813.10.2011
Kuco2229.4.201113.10.2011
FP-mirek20.3.201016.9.2011
schwolco25.2.20116.9.2011
hor.net19.1.200528.8.2011
FP-aurelio10.7.200927.8.2011
sunshine2000911.8.201126.8.2011
FP-Cleverz3.2.20076.8.2011
Willis27.11.20075.8.201136
7mayo74.8.20115.8.2011
DESTILman5.8.20115.8.2011
genius18.113.4.201115.4.201127
MArecek-Tn17116.1.20115.2.201128
jardoxy9.6.201015.1.201144
Nitran7714.12.200827.10.201029
Jurinho2516.7.201024.9.2010

Fortuna liga 2022/2023

Skupina o titul
#TímZVRPSkóreB
1.Slovan32234576:3173
2.DAC 1904321610649:3258
3.Spartak321831147:2957
4.Žilina32167954:4555
5.Ružomberok321211938:4347
6.Podbrezová321141749:6037
Skupina o udržanie sa
#TímZVRPSkóreB
1.MFK Dukla32149950:4151
2.Trenčín321310948:3449
3.Skalica321171435:3840
4.Košice32761927:5627
5.Zemplín32691729:4827
6.FC ViOn32262421:6612
Základná časť
#TímZVRPSkóreB
1.Slovan22183157:1657
2.Žilina22125540:3041
3.Spartak22123731:2239
4.DAC 190422107531:2137
5.Podbrezová22104840:3434
6.Ružomberok2297628:3134
7.Trenčín2297631:2334
8.MFK Dukla2297638:3034
9.Skalica22651119:2523
10.Košice22451319:4517
11.Zemplín22171419:4210
12.FC ViOn22041814:484
Aktualizované: 29.5.2024 12:06

Najčítanejšie články

Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov

Deje sa

Belgicko - Rumunsko 2:0 v E-skupine, všetky 4 tímy majú 3 body

Futbalisti Belgicka si pripísali prvý triumf na ME v Nemecku. Po úvodnej nečakanej prehre so Slovenskom (0:1) zdolali v sobotu v Kolíne nad Rýnom Rumunsko 2:0. Góly strelili už v 2. minúte Youri Tielemans a v závere Kevin de Bruyne. Po druhom hracom dni E-skupiny tak majú všetky štyri tímy na konte po tri body a o postupujúcich sa rozhodne až v záverečnom kole v stredu 26. júna. včera o 22:56 - TASR


Turecko - Portugalsko 0:3 v F-skupine, Ronaldo a spol. postúpili

Portugalskí futbalisti si zaistili postup do osemfinále ME v Nemecku. V sobotňajšom zápase F-skupiny zdolali Turecko 3:0 a obsadia prvé miesto v tabuľke. O triumfe rozhodli už v prvom polčase, keď si v priebehu ôsmich minút zaistili dvojgólové vedenie, najprv udrel Bernardo Silva a po ňom si dal kuriózny vlastný gól Samet Akaydin. Tretí gól pridal po zmene strán Bruno Fernandes. Zverenci Roberta Martineza majú na konte plný počet šesť bodov, Turci o tri menej a Gruzínci s Čechmi po vzájomnej remíze jeden. včera o 19:57 - TASR


Gruzínsko - Česko 1:1 v F-skupine, o postup v treťom kole

Českí futbalisti remizovali vo svojom druhom stretnutí na ME v Nemecku s Gruzínskom 1:1. V sobotňajšom zápase F-skupiny otvoril skóre z pokutového kopu Georges Mikautadze, o vyrovnanie sa postaral po zmene strán Patrik Schick. Oba tímy tak o postup zabojujú v záverečných skupinových dueloch. včera o 17:10 - TASR


Holandsko - Francúzsko 0:0 v D-skupine, Poľsko na turnaji končí

Futbalisti Francúzska remizovali v piatkovom šlágri ôsmeho hracieho dňa ME s Holandskom 0:0. Deľba bodov oba tímy priblížila k zaisteniu si postupu do osemfinále, pričom Poľsko, ktoré v "déčku" nezískalo ani bod, už nemá šancu zahrať si vo vyraďovacej fáze. 21.6.2024 23:08 - TASR


Poľsko - Rakúsko 1:3 v D-skupine, nevydarený návrat Lewandowského

Futbalisti Rakúska zaznamenali prvé víťazstvo na ME v Nemecku. Mužstvo Ralfa Rangnicka zdolalo v piatkovom stretnutí D-skupiny Poľsko 3:1. Víťazný gól strelil v 66. minúte Christoph Baumgartner. Prvý štart na turnaji si pripísal poľský kanonier Robert Lewandowski, ktorý nastúpil po hodine hry, do streleckej listiny sa však nezapísal a jeho tím má už iba teoretickú šancu na postup do osemfinále. 21.6.2024 20:07 - TASR


Slováci podľahli Ukrajine 1:2, rozhodol Jaremčuk

Slovenskí futbalisti prehrali vo svojom druhom zápase na ME v Nemecku s Ukrajinou 1:2. V piatkovom stretnutí E-skupiny síce vyhrávali po prvom polčase 1:0 vďaka Ivanovi Schranzovi, no na aktivitu súpera po zmene strán nestačili. O víťazstve Ukrajincov rozhodol v 80. minúte Roman Jaremčuk. O tom, či Slováci postúpia do vyraďovacej fázy, sa tak rozhodne v záverečnom skupinovom dueli s Rumunskom, ktorý je na programe v stredu o 18.00 h vo Frankfurte. 21.6.2024 17:10 - TASR


Španielsko - Taliansko 1:0 v B-skupine, Španieli do osemfinále

Futbalisti Španielska si ako druhý tím zabezpečili miestenku v osemfinále ME 2024. Vo štvrtkovom šlágri B-skupiny zdolali v Gelsenkirchene obhajcov titulu Talianov 1:0 vďaka vlastnému gólu Riccarda Calafioriho z 55. minúty. Pridali sa tak k domácemu Nemecku. 20.6.2024 23:02 - TASR


Dánsko - Anglicko 1:1 v C-skupine, na gól Kanea odpovedal Hjulmand

Futbalisti Anglicka remizovali vo štvrtkovom druhom vystúpení v C-skupine ME v Nemecku s Dánskom 1:1. V 18. minúte ich vo Frankfurte poslal do vedenia Harry Kane. Severania vyrovnali v 34. minúte po ďalekonosnej strele Mortena Hjulmanda. 20.6.2024 19:55 - TASR


Slovinsko - Srbsko 1:1 v C-skupine, v nadstavení vyrovnal Jovič

Futbalisti Slovinska remizovali vo štvrtkovom zápase C-skupiny ME v Nemecku so Srbskom 1:1. Do vedenia ich poslal v 69. minúte Žan Karničnik a keď už sa zdalo, že si odnesú všetky tri body, v piatej nadstavenej minúte vyrovnal z poslednej akcie zápasu Luka Jovič. Tím Matjaža Keka má po druhom kole na konte dva body, Srbi získali prvý. 20.6.2024 17:03 - TASR


Škótsko - Švajčiarsko 1:1 v A-skupine, Švajčiari krok od postupu

Futbalisti Švajčiarska remizovali v stredajšom zápase A-skupiny ME so Škótskom 1:1. "Helvéti" majú na konte štyri body a výrazne sa priblížili k postupu do osemfinále, ktorý si v rovnaký deň zabezpečil ako prvý na turnaji favorizovaný domáci výber Nemecka. Premiéru na veľkom turnaji zažil slovenský rozhodca Ivan Kružliak, ktorému na čiarach asistovali jeho krajania Branislav Hancko a Ján Pozor. 19.6.2024 23:01 - TASR


Viac správ v archíve...
 
;