Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
;

FANS FC ViOn Zlaté Moravce (50)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
gaspi6.2.200821.6.202033
FP-tom-tt1.3.200831.12.2019
fanda5511.8.200918.12.201934
Dugas24.9.201920.10.201931
oboman4.10.201214.5.2019
petens817.7.201021.7.2018
Supi136.9.201024.2.201734
FP-MMarekM819.7.20081.7.2016
AdrianoZM2.5.20086.5.201637
danidede23.10.201227.8.2015
FP-life23.10.200926.9.2014
FP-d´uri11.7.200920.7.2014
Durko2428.2.200818.6.2014
Roman40610.1.200930.3.2014
parvus13.10.201120.10.2013
Jaro71012.7.20134.8.2013
anitram2.5.20137.5.2013
FP-niity11.11.200711.1.201330
jozef18310.12.201210.12.201237
woodland14.4.200916.11.2012
teokrit22.4.201128.10.201262
FP-Gonzo16.8.200919.9.201226
Dancul13.12.201113.9.2012
FP-negrik12.3.200916.7.2012
FP-SoskoZM14.7.200813.7.2012
FP-Adriano19.6.20077.6.201237
Marecek181829.5.201230.5.2012
pyngwi24.4.201225.4.2012
111domco1112.3.201223.3.2012
Kotros14.10.201116.12.2011
Brm920.11.201121.11.2011
FP-metadon11.7.200710.11.2011
sappawers16.8.201124.10.201128
FP-Lukyk1215.7.200815.10.201130
FP-Juraj7320.9.200813.10.2011
Kuco2229.4.201113.10.2011
FP-mirek20.3.201016.9.2011
schwolco25.2.20116.9.2011
hor.net19.1.200528.8.2011
FP-aurelio10.7.200927.8.2011
sunshine2000911.8.201126.8.2011
FP-Cleverz3.2.20076.8.2011
Willis27.11.20075.8.201132
7mayo74.8.20115.8.2011
DESTILman5.8.20115.8.2011
genius18.113.4.201115.4.201123
MArecek-Tn17116.1.20115.2.201124
jardoxy9.6.201015.1.201140
Nitran7714.12.200827.10.201025
Jurinho2516.7.201024.9.2010

Fortuna liga 2019/2020

Tím
1. Slovan24194150:1361
2. Žilina24146442:2148
3. D. Streda24135638:2544
4. Michalovce2487929:3831
5. Trnava24931226:3030
6. Ružomberok24611726:2929
1. Trenčín2496946:3733
2. ViOn2478926:3229
3. Senica24671125:3625
4. Sereď24591026:3724
5. Nitra24641420:3322
6. Pohronie24381321:4417
Aktualizované: 22.6.2020 06:31

Najčítanejšie články

Bleskovky

V Taliansku by chceli hrať už v júli s divákmi na tribúnach

Talianska futbalová federácia (FIGC) chce, aby sa po reštarte ligy mohli čoskoro na tribúny vrátiť diváci. Stať by sa tak mohlo už v júli.
14.6.2020 19:28 - TASR

La Liga podá trestné oznámenie na muža, ktorý vtrhol na ihrisko

Vedenie najvyššej španielskej futbalovej súťaže podá trestné oznámenie na muža, ktorý vybehol na ihrisko počas sobotňajšieho zápasu RCD Mallorca - FC Barcelona (0:4). Duel sa pritom hral bez divákov.
14.6.2020 19:27 - TASR

Grécku ligu definitívne obnovia 6. a 7. júna

Najvyššia grécka futbalová Super League obnoví sezónu definitívne 6. a 7. júna. Súťaž prerušili v marci pre pandémiu nového koronavírusu. Štrnásť účastníkov ligy sa predbežne dohodlo na reštarte sezóny ešte 18. mája, no čakali na odobrenie od krízového štábu krajiny.
27.5.2020 20:09 - TASR

Srb Nikolič bude od júna nový tréner Lokomotivu Moskva

Novým trénerom ruského futbalového klubu Lokomotiv Moskva sa od 1. júna stane Srb Marko Nikolič. Štyridsaťročný bývalý kormidelník Partizanu Belehrad nahradí vo funkcii Jurija Siomina, ktorého zmluva vyprší 31. mája.
14.5.2020 10:15 - TASR

ME žien vo futbale

Majstrovstvá Európy žien vo futbale sa uskutočnia od 6. do 31. júla 2022 v Anglicku. Vo štvrtok o tom informovala Európska futbalová únia (UEFA), správu vydala agentúra SID.
23.4.2020 13:40 - TASR

Zomrel Miguel Jones, bývalá opora Atletica Madrid

Bývalý úspešný hráč Atletica Madrid Miguel Jones podľahol ochoreniu COVID 19. Osemdesiatjedenročný ofenzívny futbalista bol hviezdou klubu v šesťdesiatych rokoch a okrem koronavírusu bojoval aj s rakovinou. Klub to oznámil na svojom webe.
9.4.2020 15:12 - TASR

Peseiro sa stal trénerom Venezuely

Päťdesiatdeväťročný Peseiro nahradil na lavičke Rafaela Dudamela, ktorý opustil tento post začiatkom januára po takmer štyroch rokoch pôsobenia vo funkcii.
4.2.2020 18:57 - TASR

Vedenie Fiorentiny odvolalo trénera Montellu

Taliansky futbalový klub ACF Fiorentina odvolal trénera Vincenza Montellu. Rozhodnutie prišlo po piatkovej domácej prehre s AS Rím 1:4.
21.12.2019 12:54 - TASR

Do nominácie na Azerbajdžan pribudol brankár Holec

Brankár MŠK Žilina Dominik Holec pribudol do nominácie slovenskej futbalovej reprezentácie. Šancu nastúpiť bude mať v utorňajšom záverečnom stretnutí kvalifikácie ME 2020 s Azerbajdžanom (Trnava, 20.45 h). Dvadsaťpäťročný Holec pribudol k trojici pôvodne nominovaných brankárov Martin Dúbravka (Newcastle United), Marek Rodák (FC Fulham) a Dominik Greif (ŠK Slovan Bratislava). V nedeľu o tom informoval žilinský klub na facebooku.
17.11.2019 19:23 - TASR

Bajričovi potvrdili otras mozgu, zatiaľ zostane v Anglicku

Slovinský futbalista Kenan Bajrič utrpel vo štvrtkovom zápase Slovana Bratislava v K-skupine Európskej ligy na ihrisku Wolverahmptonu Wanderers otras mozgu. Diagnózu obrancovi Slovana Bratislava potvrdili v nemocnici. Podľa oficiálneho facebooku "belasých" vyšetrenie na CT nepreukázalo vážnejšie komplikácie a hráč sa už cíti lepšie. Vzhľadom na riziko však zostal v Anglicku. O termíne jeho návratu sa rozhodne po konzultácii s lekármi.
8.11.2019 12:43 - TASR

Archív krátkych správ »
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov

Fanúšikovia
FutbalPortal.sk


Partneri - reklama

 


Odporúčame: