Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
;

FANS FC ViOn Zlaté Moravce (54)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
Dugas24.9.201927.1.202333
fanda5511.8.200927.1.202336
NR_peter3330.11.201527.1.2023
gaspi6.2.200827.1.202336
FP-tom-tt1.3.200827.1.2023
Ivanes29.11.20178.8.202225
Jaro71012.7.201316.4.2022
NRIvan17.5.202113.8.2021
petens817.7.20107.6.2021
FP-apicko8.6.200623.1.202144
oboman4.10.201214.5.2019
Supi136.9.201024.2.201736
FP-MMarekM819.7.20081.7.2016
AdrianoZM2.5.20086.5.201640
danidede23.10.201227.8.2015
FP-life23.10.200926.9.2014
FP-d´uri11.7.200920.7.2014
Durko2428.2.200818.6.2014
Roman40610.1.200930.3.2014
parvus13.10.201120.10.2013
anitram2.5.20137.5.2013
FP-niity11.11.200711.1.201332
jozef18310.12.201210.12.201239
woodland14.4.200916.11.2012
teokrit22.4.201128.10.201265
FP-Gonzo16.8.200919.9.201229
Dancul13.12.201113.9.2012
FP-negrik12.3.200916.7.2012
FP-SoskoZM14.7.200813.7.2012
FP-Adriano19.6.20077.6.201240
Marecek181829.5.201230.5.2012
pyngwi24.4.201225.4.2012
111domco1112.3.201223.3.2012
Kotros14.10.201116.12.2011
Brm920.11.201121.11.2011
FP-metadon11.7.200710.11.2011
sappawers16.8.201124.10.201130
FP-Lukyk1215.7.200815.10.201133
FP-Juraj7320.9.200813.10.2011
Kuco2229.4.201113.10.2011
FP-mirek20.3.201016.9.2011
schwolco25.2.20116.9.2011
hor.net19.1.200528.8.2011
FP-aurelio10.7.200927.8.2011
sunshine2000911.8.201126.8.2011
FP-Cleverz3.2.20076.8.2011
Willis27.11.20075.8.201135
7mayo74.8.20115.8.2011
DESTILman5.8.20115.8.2011
genius18.113.4.201115.4.201126
MArecek-Tn17116.1.20115.2.201126
jardoxy9.6.201015.1.201142
Nitran7714.12.200827.10.201028
Jurinho2516.7.201024.9.2010

Fortuna liga 2022/2023

Základná časť
#TímZVRPSkóreB
1.Slovan18132339:1841
2.DAC 190418115233:1538
3.Spartak18104433:1734
4.Podbrezová1885525:1929
5.Ružomberok1859421:1924
6.Žilina1864828:2922
7.MFK Dukla1863925:3421
8.Zemplín1863920:2921
9.Trenčín1855816:2520
10.FC ViOn1847725:3219
11.Skalica1837814:2616
12.L. Mikuláš18161115:319
Aktualizované: 28.11.2022 14:28

Najčítanejšie články

Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov

Deje sa

Marcos Alonso predĺžil kontrakt s Barcelonou do roku 2024

Španielsky futbalový obranca Marcos Alonso predĺžil kontrakt s FC Barcelona do 30. júna 2024. Na Camp Nou prišiel vlani v septembri ako voľný hráč po rozviazaní kontraktu s FC Chelsea. o 17:00 - TASR


Mustafič prestúpil zo Slovana Bratislava do dánskeho Odense

Bosniansky futbalista Alen Mustafič opúšťa káder úradujúceho slovenského majstra ŠK Slovan Bratislava. Dvadsaťtriročný stredopoliar prestúpil do dánskeho Odense Boldklub, ktorý v najvyššej domácej súťaži zimuje na piatom mieste. V piatok o tom informovala oficiálna webstránka "belasých". o 14:27 - TASR


Southampton posilnil obranca Bree z druholigového Lutonu

Futbalistov FC Southampton posilnil obranca James Bree z druholigového Lutonu Town. Posledný tím tabuľky Premier League zaplatil za 25-ročného obrancu približne 850-tisíc eur. S klubom podpísal kontrakt na 3,5 roka. včera o 22:11 - TASR


Liptovský Mikuláš prehral v príprave s kosovským tímom Drita 0:1

Futbalisti MFK Tatran Liptovský Mikuláš prehrali vo štvrtkovom prípravnom zápase na sústredení v Turecku s lídrom kosovskej ligy FC Drita 0:1, keď gól inkasovali v 80. minúte. včera o 19:03 - TASR


Útočník Toko-Ekambi zamieril z Lyonu na hosťovanie do Rennes

Kamerunský futbalový útočník Karl Toko-Ekambi sa pripojil k tímu Rennes, v ktorom bude hosťovať do konca prebiehajúcej sezóny. Kmeňový hráč Lyonu strelil v doterajšom priebehu ročníka štyri góly. Kluby informovali o transfere na oficiálnych stránkach. včera o 17:10 - TASR


Hoffenheim posilnil americký reprezentant Brooks

Futbalový reprezentant USA John Anthony Brooks je novou posilou nemeckého klubu TSG 1899 Hoffenheim. S bundesligistom sa dohodol na kontrakte do roku 2024. Dvadsaťdeväťročný obranca už v Nemecku pôsobil v Herthe Berlín a Wolfsburgu. včera o 15:28 - TASR


Skalica získala na hosťovanie Šveca z Českých Budějovíc

Slovenský futbalista a kmeňový hráč Českých Budějovíc Jakub Švec bude vo zvyšnom priebehu sezóny 2022/2023 hosťovať v MFK Skalica. Informoval o tom oficiálny web fortunaligového klubu. včera o 11:17 - TASR


Samuel Mráz zamieril na hosťovanie do Anorthosisu Famagusta

Slovenský futbalista Samuel Mráz zamieril z talianskeho tímu Spezia Calcio do Anorthosisu Famagusta. Klub z najvyššej cyperskej súťaže získal 25-ročného útočníka na hosťovanie do konca sezóny. Informovala o tom oficiálna webstránka Anorthosisu. včera o 10:06 - TASR


USA - Srbsko 1:2 v prípravnom stretnutí

Srbskí futbalisti zvíťazili v noci na štvrtok v prípravnom stretnutí v Los Angeles nad USA 2:1. Domáci Američania viedli od 29. minúty po góle Brandona Vazqueza, súper otočil skóre zásluhou Luku Iliča a Veljka Simiča. včera o 08:06 - TASR


ManUtd vyhral v Nottinghame 3:0, finále Ligového pohára má na dosah

Futbalisti Manchestru United sa výrazne priblížili k postupu do finále anglického Ligového pohára. V stredajšom prvom semifinálovom zápase EFL Cupu zvíťazili na pôde Nottinghamu Forest hladko 3:0. O triumfe United rozhodli góly Marcusa Rashforda, novej posily Wouta Weghorsta a Bruna Fernandesa. včera o 07:17 - TASR


Viac správ v archíve...