Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
;

FANS FC ViOn Zlaté Moravce (54)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
fanda5511.8.20091.3.202437
gaspi6.2.20081.3.202437
Dugas24.9.20191.3.202434
NR_peter3330.11.20151.3.2024
FP-tom-tt1.3.200829.2.2024
jozef18310.12.201229.3.202341
Ivanes29.11.20178.8.202226
Jaro71012.7.201316.4.2022
NRIvan17.5.202113.8.2021
petens817.7.20107.6.2021
FP-apicko8.6.200623.1.202145
oboman4.10.201214.5.2019
Supi136.9.201024.2.201737
FP-MMarekM819.7.20081.7.2016
AdrianoZM2.5.20086.5.201641
danidede23.10.201227.8.2015
FP-life23.10.200926.9.2014
FP-d´uri11.7.200920.7.2014
Durko2428.2.200818.6.2014
Roman40610.1.200930.3.2014
parvus13.10.201120.10.2013
anitram2.5.20137.5.2013
FP-niity11.11.200711.1.201333
woodland14.4.200916.11.2012
teokrit22.4.201128.10.201266
FP-Gonzo16.8.200919.9.201230
Dancul13.12.201113.9.2012
FP-negrik12.3.200916.7.2012
FP-SoskoZM14.7.200813.7.2012
FP-Adriano19.6.20077.6.201241
Marecek181829.5.201230.5.2012
pyngwi24.4.201225.4.2012
111domco1112.3.201223.3.2012
Kotros14.10.201116.12.2011
Brm920.11.201121.11.2011
FP-metadon11.7.200710.11.2011
sappawers16.8.201124.10.201131
FP-Lukyk1215.7.200815.10.201134
FP-Juraj7320.9.200813.10.2011
Kuco2229.4.201113.10.2011
FP-mirek20.3.201016.9.2011
schwolco25.2.20116.9.2011
hor.net19.1.200528.8.2011
FP-aurelio10.7.200927.8.2011
sunshine2000911.8.201126.8.2011
FP-Cleverz3.2.20076.8.2011
Willis27.11.20075.8.201136
7mayo74.8.20115.8.2011
DESTILman5.8.20115.8.2011
genius18.113.4.201115.4.201127
MArecek-Tn17116.1.20115.2.201127
jardoxy9.6.201015.1.201143
Nitran7714.12.200827.10.201029
Jurinho2516.7.201024.9.2010

Fortuna liga 2022/2023

Základná časť
#TímZVRPSkóreB
1.Slovan21173155:1654
2.Žilina21124539:2940
3.Spartak21123631:2039
4.DAC 190421106530:2036
5.Podbrezová21104739:3234
6.MFK Dukla2196637:2933
7.Trenčín2196631:2333
8.Ružomberok2187626:3031
9.Skalica21641119:2522
10.Košice21441318:4416
11.Zemplín21071415:417
12.FC ViOn21041713:444
Aktualizované: 26.2.2024 13:32

Najčítanejšie články

Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov

Deje sa

Ružomberok postúpil do semifinále Slovnaft Cupu, Slovan do štvrťfinále

Futbalisti MFK Ružomberok sa stali po Lipanoch ďalším semifinalistom Slovnaft Cupu. V stredajšom štvrťfinále uspeli na pôde DAC Dunajská Streda 1:0 vďaka gólu Martina Chriena zo 73. minúty. ŠK Slovan Bratislava postúpil do štvrťfinále po domácom osemfinálovom víťazstve 1:0 nad MŠK Žilina, ktoré zariadil v 66. minúte Nino Marcelli. 28.2.2024 19:36 - TASR


Žilina prehrala osemfinále s FC Kodaň po rozstrele

Futbalisti MŠK Žilina nepostúpili do štvrťfinále mládežníckej Ligy majstrov. V utorkovom domácom zápase osemfinále prehrali s FC Kodaň v jedenástkovom rozstrele 2:4, v riadnom hracom čase sa duel skončil 1:1. Kodaň sa vo štvrťfinále predstaví na ihrisku lepšieho zo súboja medzi Salzburgom a Nantes. 27.2.2024 18:45 - TASR


Slovan dostal od FIFA trest na tri prestupové obdobia

Slovenský klub ŠK Slovan Bratislava dostal od Medzinárodnej futbalovej federácie (FIFA) trest zákazu prestupov na tri obdobia. Strešná organizácia na svojom oficiálnom webe neuviedla, akým spôsobom sa slovenský šampión previnil, iba to, že suspendácia platí od 21. februára. 27.2.2024 17:27 - TASR


Zlaté Moravce povedie do konca sezóny Dušan Uhrin ml.

Slovenský futbalový klub FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble angažoval na trénerský post Dušana Uhrina mladšieho, s ktorým podpísal zmluvu do konca prebiehajúcej sezóny. Informoval o tom oficiálny web účastníka Niké ligy. 26.2.2024 16:23 - TASR


FK Železiarne Podbrezová – FK DAC Dunajská Streda 0:0 v 21. kole

V 21. kole futbalovej Niké ligy Podbrezová remizovala s Dunajskou Stredou 0:0 a bodovala aj v treťom zápase na jar. Rovnako do tretice bodovali aj futbalisti zo Žitného ostrova. Oba tímy si však ešte nezabezpečili účasť v nadstavbovej časti o titul. 25.2.2024 19:33 - TASR


AS Trenčín - ŠK Slovan Bratislava 0:2 v 21. kole, sumár

Futbalisti ŠK Slovan Bratislava zvíťazili v nedeľňajšom zápase 21. kola Niké ligy na ihrisku AS Trenčín 2:0. Na čele tabuľky majú 14-bodový náskok pred Žilinou. "Belasí" predĺžili sériu bez prehry v najvyššej slovenskej súťaži na 15 zápasov. Duel sledovala najvyššia návšteva sezóny na trenčianskom štadióne - 4377 divákov. 25.2.2024 16:58 - TASR


MŠK Žilina - MFK Zemplín Michalovce 1:1 v 21. kole, sumár

Futbalisti MFK Zemplín Michalovce boli v 21. kole prekvapujúco blízko k prvému víťazstvu v tejto sezóne Niké ligy, no na ihrisku druhého tímu tabuľky MFK Žilina napokon remizovali 1:1. O prvý trojbodový zisk prišli v nadstavenom čase, keď z penalty vyrovnal Timotej Jambor. Pre trénera Františka Straku to bola premiéra na lavičke Michaloviec, ktoré sú naďalej na predposlednom 11. mieste tabuľky. 24.2.2024 17:13 - TASR


FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble - MFK Ružomberok 2:4 v 21. kole, sumár

Futbalisti MFK Ružomberok zvíťazili na ihrisku FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble 4:2 v sobotňajšom zápase 21. kola Niké ligy. Pre trénera Andreja Štefanku išlo o premiéru na lavičke Zlatých Moraviec. V gólovo úrodnom zápase domáci v závere prvého polčasu vyrovnali z 0:2 na 2:2, no Ružomberčania v druhom dejstve získali späť dvojgólový náskok. ViOn je naďalej na poslednom 12. mieste tabuľky s trojbodovou stratou na Michalovce. 24.2.2024 17:09 - TASR


FC Spartak Trnava - MFK Dukla Banská Bystrica 2:0 v 21. kole, sumár

Futbalisti Spartaka Trnava vyhrali v dueli 21. kola Niké ligy nad MFK Dukla Banská Bystrica 2:0 a definitívne si zabezpečil účasť v prvej šestke, ktorá bude v nadstavbovej časti hrať o titul. O oba góly domácich sa postaral Michal Ďuriš. 24.2.2024 16:59 - TASR


FC Košice - MFK Skalica 2:1 v 21. kole, sumár

Futbalisti FC Košice zvíťazili v piatkovom zápase 21. kola Niké ligy nad MFK Skalica 2:1 dvoma zásahmi Žana Medveda. Bolo to pre nich prvé víťazstvo v jarnej časti a štvrté v sezóne. Upevnili si ním priebežnú 10. priečku, na ktorej majú 16 bodov - o šesť menej ako Skalica. 23.2.2024 19:29 - TASR


Viac správ v archíve...