Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
;
B. Bystrica
1:0
Michalovce
47 - 2. polčas
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
L. Mikuláš
0:1
Dunajská Streda
46 - 2. polčas
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Žilina
0:0
Trenčín
47 - 2. polčas
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
 
 
LIVE
HokejPortal.sk
---
Rozhodcovia: Kružliak -Vitko, Košecký
Diváci: -     Píše: Pančák Adam
live/sound/mp3/gol-hokej-podmaz2.mp3
B. Bystrica
1:0
1:0
2. polčas
lavica domaci domaci_pocet:hostia_pocetlavica hostia
Michalovce
Marcin rovnako ako niekoľkokrát v prvom polčase teraz posielal centrovanú prihrávku do päťky domácich, no nebol tam absolútne nik.
10Refresh

FANS FC Nitra (455)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
objektív31.1.20091.10.2022
galp17.10.20081.10.2022
misokovi29.10.20171.10.2022
nitranitricka2725.7.20171.10.20226
button10.10.20071.10.2022
hello, havarju3.1.20141.10.2022
martin8817.11.20131.10.2022
Shaggy99.9.20171.10.202234
Skarady23.10.20151.10.2022
NR CERT16.11.20171.10.2022
bAzO4718.10.20131.10.202227
TurnerSVK15.3.20141.10.2022
pribina0110.2.20131.10.202236
KingOfBlbs16.5.20161.10.202224
miko 7517.11.20091.10.202247
bez nicku24.2.20081.10.2022
Tomino3.5.20151.10.2022
Sedko NR24.10.20081.10.2022
Nyufi1231.8.20171.10.2022
jurrko7.2.20051.10.2022
Lubos8522.10.20081.10.2022
Buben23.12.20051.10.2022
YourNameHere21.3.20121.10.202245
Grotto17.10.20081.10.2022
kluvo22.1.20111.10.2022
Marek7914.9.20171.10.2022
vlastoboco25.9.20121.10.202266
Qazz25.11.20121.10.2022
P243.2.20071.10.202235
palacinka26.3.20141.10.202231
69roman23.5.20081.10.202252
xN3XTx21.11.20101.10.2022
Lemonik18.1.20111.10.2022
blue-3117.9.20071.10.2022
miso_col26.2.20161.10.2022
sloniik10.10.20051.10.202241
radovanovič30.12.20161.10.2022
chrobi8.10.20041.10.202245
lerby10.10.20071.10.202253
CuCk01.2.20101.10.2022
Nzprx2.6.20191.10.2022
88Backo29.10.20101.10.202234
maro41913.9.20121.10.202234
FP-Padre7775.12.20071.10.2022
jaja29.1.20051.10.2022
YogiNR5.10.20181.10.2022
Ferrari20.2.20051.10.202239
Maross NR8.4.20051.10.202240
elber26.2.20051.10.202242
N-R-N-R3.1.20161.10.202226
VernyNR2.12.20121.10.2022
pepe.6721.1.20051.10.2022101
bedo196011.2.20141.10.2022
jardis2119.9.20111.10.202256
milan363819.10.20101.10.202237
Alo19.1.20051.10.202242
Chairon8.12.20151.10.202232
Sofinko2.3.20211.10.202238
miro-nr21.11.20111.10.202248
matum1.10.20061.10.2022
NitrickaSup13.9.201830.9.2022
kope6.1.201230.9.2022
julo19427.12.201030.9.202234
zakusok11.1.201330.9.2022
mladywoody19.9.201330.9.202229
PedrossNR7.1.201830.9.202223
nacomeno20.9.201130.9.202232
Borg20.8.200530.9.2022
pifel10.9.200530.9.2022
sentexx1nr12.8.201530.9.2022
mato891.5.201030.9.202232
samajamado15.1.201029.9.202233
luho5559.4.200929.9.2022
redbullcola18.1.201328.9.202232
Sharkyx23.1.200728.9.2022
minoz8.3.201626.9.2022
Jakub HK Nitra22.11.201526.9.2022
speedy237.9.200525.9.202243
vajconr28.10.201624.9.202235
JURINO14.7.201523.9.2022
martin18227.4.200822.9.2022
Palo_NR16.1.201722.9.202242
FP-AresNr10.7.200916.9.2022
DominikaKesziova22.3.201616.9.2022
romanesku1413.10.201316.9.2022
bandita17.9.201012.9.202238
chcpeter14.1.20087.9.2022
matus535.6.201016.8.202230
58520.7.201514.7.2022
duggery13.3.202210.6.202251
nokia15.10.20071.6.2022
MaťoNR20.10.201930.5.202243
ludogorec9120.8.201329.5.2022
k420.2.200527.5.202236
SpaceCoreSK12.11.201426.5.2022
karino18.9.201225.5.2022
Mirik15.12.20089.5.202241
Uri10010.10.201026.4.202241
Kukulkan11.1.202022.4.2022
adam sangala31.10.201313.3.202259
NRnitraPRO123.1.20185.3.2022
Jurik27.11.200526.2.2022
Juzeq111.10.20179.2.2022
patrzlen16.3.201616.1.2022
jaja1116.12.201229.12.202158
JakubKazik17.3.201328.12.202122
Nechvyhrahokej9.2.201621.12.202129
Nitran20.10.200812.11.2021
Mišo 0716.10.200712.11.202157
FP-Chrobi30.3.20068.10.202145
mirino8816.7.201024.9.2021
Arthur Dent28.10.20081.6.2021
matej20818.10.200924.5.2021
LukassNR27.2.202127.2.2021
robinkonr4.11.200720.2.202146
Juro z Nitry16.2.200720.2.202135
FP-waszo3334.6.200824.12.2020
Samo.Meciar9.11.202023.12.202022
ado19714.9.201325.11.2020
solo-125.3.20099.10.202048
FP-solo-124.10.20089.10.202048
STORYoftheYEAR28.6.201710.8.2020
PetoNR13.9.201130.6.2020
Kubik0oo20.3.202014.6.2020
LeBron 14.5.202014.5.2020
DodesFCNR3.8.20183.5.2020
vitazoslavlopata2.10.201126.1.202030
99sola17.12.201121.1.202059
sola994.8.201121.1.202059
dodo3532.10.201512.1.202051
FP-dagdo6.4.20068.1.2020
FP-vladis6666628.8.200813.12.201932
nitranforever23.4.200929.11.2019
Fidel7.2.201017.11.2019
Trogar8322.10.201923.10.2019
FP-fansnitra1220.3.200921.10.2019
miro294.9.200717.10.2019
jnr7711.4.201411.10.201945
jaksapatri2.4.201811.10.2019
martinfabian22.9.201930.9.201943
JK779.9.200713.9.201945
MarcoHKNR11.11.20166.8.201939
layla2728.10.201619.7.2019
Fotomann15.12.201710.6.201960
FP-greenhell66631.5.20099.5.201934
FP-janosik22016.7.20096.5.201931
jojo11.2.200514.4.2019101
Well30.10.201117.3.2019
katarinka3.1.201117.3.2019
Thorin31.12.200715.3.201934
Syky1823.10.201613.3.201938
MARIMR00828.12.201424.2.2019
dzulsia1919.10.20142.2.201925
samuelmeciar17.3.201819.1.201922
milo1826.3.201316.1.2019
remian9.1.200926.12.2018
rastof30.9.20189.12.201847
JohanHegg5.12.20185.12.201829
Asgard_NR18.12.20074.12.201811
IVANSK6.8.201023.9.2018
marekNR218.8.201820.9.2018
FP-PavelK17.4.201016.9.2018
NR-Boy30.9.201614.8.201828
Gershi15.2.201528.7.201836
LukoEles9.5.201414.5.2018
Luckinno28.5.200913.5.2018
pejo18.10.20123.5.201828
borudo1.6.200930.3.2018
Antonio414.12.201720.3.201845
ofixialyou5.11.201710.2.2018
SuranskyCorgon22.4.201728.1.201848
filco200012.4.201224.1.2018
capone69.6.200824.1.201838
lakynr5.9.20167.12.2017
Cevinko28.11.201728.11.201747
Paralyzer29.9.20172.10.201739
Nitra fanda31.10.201127.9.2017
mahekk22.1.200831.7.201728
ado376.9.201022.7.201739
nyufi27.11.201527.5.2017
luboss8225.5.200816.5.2017
petardo1116.4.201326.4.201731
bocellinko10.9.200616.4.2017
hockey.nitra27.3.201714.4.2017
NebudemeTichooo24.3.201710.4.2017
20jano0410.10.20069.4.2017
PeterŠipoš277.8.20162.4.201720
Anze1127.2.201727.2.2017
mino5224.11.201326.2.2017
PekyNR6.3.201524.2.201734
peta211.9.200521.1.201747
Skarbiss8.1.201710.1.2017
Trogar NR25.1.201419.12.2016
maly_jerro9.9.200916.12.2016
Nitricka2221.2.201612.12.2016
widush23.9.20076.12.201634
forzaitalia3.1.201415.11.2016
matius99924.9.201112.10.2016
NITRAFAN15.10.20075.10.201643
magi19693.9.201615.9.201653
Sergej296.8.201028.8.201629
Belzebub25.8.201626.8.2016
Pau19.1.20145.8.201623
Fiju12.4.201612.6.201638
trogaris15.9.20131.6.2016
citron22.5.201622.5.2016
greenhell6661.5.20082.5.201634
finky1527.4.201627.4.2016
Seiman21.1.201121.4.201625
HKNitraHK22.3.201513.4.201676
Peter16x5.11.201012.4.201650
NR2715.3.201615.3.2016
Denisa23412.3.201613.3.201628
NRfansNR12.10.201212.3.2016
ludvo2122.10.201021.1.2016
TERVUREN23.9.201211.1.201643
MichalNR2222.11.201522.12.201521
Menežéris11.11.201414.12.2015
chuligan2316.10.201310.12.201540
dominik5754.3.201520.11.201522
Nitrajenaša3.11.201517.11.2015
lovenitra16.10.201516.10.2015
nitra3324.2.20139.10.2015
Arian241117.10.201327.9.2015
NrSlave29.3.201520.9.201549
Magdus2228.8.200715.9.201545
Ema7.2.201514.8.201522
juraj12317.4.201330.7.2015
dominikvz23.7.201127.5.2015
saviola417.4.201426.5.2015
Mallow21.4.201525.5.201537
TomiNR9.10.20128.5.201526
FP-ThomasNR29.5.20086.5.2015
Gergej Balázs1.12.20145.5.2015
mksy2417.4.20091.5.201541
kapsakapsa26.4.20111.5.2015
Tomo9126.4.20111.5.201530
sanchez25.3.200518.4.201544
kris.tinka2119.9.20145.4.201522
FP-nitrancann13.7.200826.3.201543
erich.m3.11.201125.3.2015
pomenitra27.9.201222.3.201530
RomcoNitra26.10.201313.3.2015
NitrickaK2.2.201526.2.2015
suhajko15.1.20137.2.201542
ILIAS13.4.201431.1.201553
88nitra8813.4.201427.1.2015
Petržlenová vňať26.8.201013.1.201545
NRseboNR22.9.201311.1.2015
liter4428.6.201427.12.201429
FP-Sharkyx4.3.200722.12.2014
Triomen8.9.200613.12.2014
marvar5.10.20059.12.2014
jarodepes28.4.201130.11.2014
HokejistkaKika24.3.201325.11.201423
NRMatteoNR10.2.201423.11.201426
FP-pipista215.7.200818.11.201441
juraj809.11.200726.10.2014
TomasJilly21.3.201319.10.2014
dusoprivatechef12.9.201412.10.201435
Cugel25.11.200512.10.2014
Gahan30.7.201410.10.2014
nusa17.8.200724.9.201451
Petusenko1.10.201214.9.201436
Riko125.12.200710.8.201427
dubo1974.8.20113.8.2014
Romana.nr28.1.20137.6.2014
HTC99918.12.201224.5.2014
stev e3.10.20117.5.201452
DenkaNR16.8.201326.4.2014
janči18.3.201023.4.201428
fenomen613.7.201222.4.2014
pekarko4.3.201021.4.201444
Depo2229.10.201315.4.2014
zoran339.9.200814.4.201449
Cukor-fandí-Nitre11.10.201213.4.2014
nemKO8827.9.20115.4.201425
noldi29.3.201431.3.2014
3Marek91.2.201131.3.201428
AdoNR21.12.201231.3.2014
nrcan28.3.201330.3.2014
MarkX345.1.201026.3.201436
ickoHA18.8.201321.3.2014
11nitrancan113.3.20138.3.20148
PhotoBugel27.10.201326.2.201432
FP-belolindo10.7.200711.2.201432
9Jano91_NR15.3.201011.2.2014
emo1979nr8.10.20131.2.201443
marchelloNR9.1.201312.1.2014
Majky913.12.201328.12.201323
Tekla21.1.201115.12.2013
marteenxxl5.3.201315.12.201343
denissifel29.11.20134.12.201337
Gamma Ray28.9.201224.11.201357
sindolkar24.3.201323.11.2013
dominita200015.11.201318.11.201322
toth16313.2.201216.11.201323
bazynkoChr30.4.20132.11.201327
DanielNR25.10.201326.10.2013
FP-zubor12.7.200725.10.201352
skodareci27.3.201320.10.2013
SUBWOOFER24.1.201019.10.2013
Dubajko14.10.201314.10.201329
MatoA19.11.20126.10.2013
Nitrančan2316.8.201329.9.2013
slavenko6664.9.200926.9.2013
willow25.4.201124.9.2013
FP-dekan23.5.200918.9.201369
FP-kksk10.7.200917.9.2013
kili19912.8.201116.9.2013
Ovi876.9.201313.9.2013
NR4ever8.9.20101.8.2013
Earthquake19.5.201321.7.2013
chicharito718.7.201320.7.2013
slowlyforward10NR13.7.201319.7.2013
dido995.8.201112.7.201322
Pernambucano19.9.20128.6.2013
Duso UK29.4.201115.5.2013
Mato[Nitra vyhra!]4.1.20119.5.201324
axe025924.4.20099.5.2013
Malinky26.4.20119.5.201325
MelaniaGyepesova4.5.20137.5.201325
vydrydux29.9.20094.5.2013
tatinko128.4.201129.4.2013
jozko19966.3.20135.4.201325
MattheS NR31.3.20132.4.201331
dramatikz4.3.201327.3.201331
dusan9016.3.201317.3.2013
Orol 410.9.201010.3.201349
marchino10.3.201310.3.2013
trogar8818.12.20125.3.201328
marco989824.9.20125.3.201331
KuboBlaži11.1.20134.3.2013
olyNR21.2.20134.3.201331
Chrachel1.2.201317.2.201327
MarekFAN392.11.201217.2.201328
Kopaka16.9.201229.1.201351
Japugo8.10.201217.1.2013
HK NITRA727.9.20108.1.2013
dominoNR15.10.20127.1.2013
.Stewko.23.10.20115.1.201323
FP-Backo5.8.200617.12.201234
FP-spartak26.6.200610.12.201228
kefa29.11.20117.12.201247
dimi36.11.20102.12.2012
adrian krahulec11.10.200927.11.2012
rogal230318.9.201221.10.201235
dodo83nr4.8.201111.10.2012
valo323.11.20101.10.201243
FP-tominko-NOT USED21.7.200723.9.201268
balotelli913.9.201220.9.201232
Dodes626.2.200720.9.201243
Next15.8.201113.9.2012
Henry775.9.20126.9.2012
marek vz19.7.20114.9.2012
FP-igorius7.4.20064.9.201253
FP-Gali26.6.20061.9.2012
lauko0521.8.20121.9.201233
kontra19.5.201218.8.2012
dstranak8.6.201227.7.2012
babu00015.8.200722.7.2012
mracik26.4.200821.6.2012
mirco7.3.20125.5.2012
FP-adko3711.7.200927.3.2012
matusnr9.4.200921.3.2012
renob214.3.200517.3.2012
FIFO185.2.201224.2.2012
FP-marekDiJi6.6.200823.1.201234
JurajzNitry4.1.201222.1.201240
jarovrabec9.11.201120.1.2012
risso744.12.20113.1.2012
adamn16.5.201031.12.201124
lukasisko6.1.20099.12.2011
pat22.1.201125.11.201140
poklad412.5.200817.11.2011
1JanVal115.11.201116.11.201134
vladik22211.11.201112.11.2011
kksk11.7.200912.11.2011
kiko19983.8.20113.11.2011
g11719.9.20103.11.201129
FP-lukas6663332.8.200918.10.2011
vily20.10.201018.10.2011
walkyrie11.10.201114.10.2011
HC Dynamax Nitra27.9.201113.10.201128
Ruudinko15.10.200813.10.201138
chices5.8.201113.10.2011
semmir27.11.200911.10.2011
FP-fosfor18.8.200711.10.2011
matus_nr4.10.20118.10.201125
FP-willow2.8.20097.10.2011
dominator21.4.20115.10.201129
TomasNR5.6.201130.9.2011
cuco_2616.9.201129.9.2011
125rytmus15.7.201117.9.2011
FP-wettoNR15.4.20079.9.2011
looolec12.9.20085.9.2011
Neken15.11.20105.9.2011
steve12.9.20105.9.201152
wooddy21.8.20115.9.201154
Liverpool_fc914.2.20105.9.2011
AllStars106.9.20105.9.201132
skrutkovac13.8.20114.9.2011
MARKUS_8826.10.20074.9.201132
hccorgoni4.8.20113.9.2011
administrator21.8.20112.9.2011
nobody_x2.2.200731.8.2011
cooler6.4.201129.8.2011
messi0118.8.201124.8.2011
tottenham722.2.201120.8.2011
FP-Kiblik1220.4.200818.8.2011
Michael214.8.201114.8.2011
ThomasNR24.4.200813.8.201132
FP-trogar24.2.20077.8.2011
FP-laco21.9.20074.8.2011
FP-N-88-R14.7.20063.8.2011
zubor4.10.20063.8.2011
skkk6.6.201026.7.2011
Tukydides28.1.20115.7.2011
dusan2110.11.20104.6.201139
punks1726.9.20101.6.201126
boss3713.5.201128.5.2011
mirko.pivko26.4.20113.5.2011
hapo2774.11.20101.5.201128
jojendo20.2.20116.3.201134
Volodimir6.12.201028.2.2011
Iwet29.1.20114.2.201131
neviem26.11.20074.2.2011
Cortex-Lukas18.11.20071.2.201134
kenny23.11.201031.1.201128
Kapacita29.1.201129.1.201130
HKCORGONI27.12.201029.1.2011
Thimo15.1.201123.1.2011
Mikinator 20.10.201019.1.201132
Mato22416.10.20093.1.2011
Ivaebhoe25315.3.20104.12.2010
Hc Kcero Nitra12.11.200926.11.201023
RobertoNR17.5.200825.11.2010
misha15.10.20102.11.2010
88corgon9.9.201029.10.201034
marduk26513.10.201024.10.201041
53nitrička5320.10.201022.10.2010
santiago2322.1.201020.10.201039
lukasko6911.9.201012.10.201033
Maurice Richard Sechny8.1.20107.10.201032
Jojo-1121.4.20055.10.2010
FP-Backo8811.3.200726.9.201034
domco5-nr4.8.201017.9.201023
maryen26.8.20108.9.2010
tarantula10026.2.20104.9.2010
matusG :)20.8.201021.8.2010
HorčicovýKečup18.8.201018.8.201025
HahaHA17.8.201017.8.201025
FP-rafaello190929.7.20097.8.201032
tommynkouk10.4.200925.7.2010
najfanteam22.3.20109.6.201034

Fortuna liga 2022/2023

#TímZVRPSkóreB
1.Slovan971123:722
2.Spartak1053219:1018
3.Podbrezová945015:817
4.DAC 19041044214:916
5.Žilina1043313:915
6.Ružomberok1035213:1214
7.MFK Dukla1040614:2012
8.Skalica102539:1311
9.Trenčín103257:1411
10.Michalovce922510:178
11.FC ViOn91448:157
12.Tatran100468:194
Aktualizované: 16.9.2022 12:55

Najčítanejšie články

Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov

Deje sa

Newcastle posilní austrálsky mladík Kuol

Austrálsky futbalista Garang Kuol posilní od januára Newcastle United. Účastník Premier League sa dohodol na prestupe s jeho terajším klubom Central Coast Mariners, ktorý pôsobí v najvyššej austrálskej súťaži. Osemnásťročný Kuol odohral od apríla len trinásť duelov a ani raz neabsolvoval plnú minutáž. včera o 12:39 - TASR


Kroos odmietol predĺžiť zmluvu s Realom, údajne chce ukončiť kariéru

Nemecký futbalista Toni Kroos zrejme po tejto sezóne ukončí kariéru. Informoval o tom vo štvrtok španielsky denník AS. Podľa zdroja odmietol 32-ročný stredopoliar Realu Madrid diskutovať s klubom o predĺžení zmluvy. 29.9.2022 20:02 - TASR


Futbal: Tomaschek a Vittek budú pôsobiť v Slovane Bratislava

Bývalý slovenský futbalový reprezentant Róbert Tomaschek sa stal novým výkonným riaditeľom ŠK Slovan Bratislava. Riaditeľom pre medzinárodní vzťahy sa stal Róbert Vittek. 29.9.2022 15:48 - TASR


Caputiová bude ako prvá žena v histórii rozhodovať zápas v Serii A

Maria Sole Ferrieriová Caputiová sa stane prvou ženou, ktorá bude rozhodovať futbalový zápas Serie A. Stane sa tak v nedeľu, Caputiová povedie duel Sassuola proti Salernitane. Tridsaťjedenročná Ferrieriová Caputiová minulý rok rozhodovala zápas tímu Serie A v zápase talianskeho pohára. Cagliari vtedy nastúpilo cez Cittadellu. 28.9.2022 19:04 - TASR


Bývalý nigérijský reprezentant Mikel ukončil aktívnu kariéru

Bývalý nigérijský futbalový reprezentant John Obi Mikel ukončil aktívnu kariéru. Na klubovej úrovni dosiahol najväčší úspech v roku 2012, keď pomohol londýnskej Chelsea k triumfu v Lige majstrov. V drese "The Blues" celkovo odohral 372 zápasov, získal dva tituly anglického šampióna a štyrikrát sa tešil z víťazstva v FA Cupe. 28.9.2022 08:38 - TASR


Argentína zdolala v príprave Jamajku 3:0, Messi vsietil dva góly

Futbalisti Argentíny zvíťazili v prípravnom stretnutí pred MS 2022 na štadióne v americkom Harrisone nad Jamajkou 3:0. Skóre otvoril v 13. minúte Julian Alvarez. V závere sa dvakrát presadil kapitán Lionel Messi, ktorý v druhom polčase vystriedal Lautara Martineza. 28.9.2022 06:32 - TASR


Anglický stredopoliar Delph oznámil koniec aktívnej kariéry

Anglický futbalista Fabian Delph ukončil v utorok aktívnu kariéru. Tridsaťdvaročný hráč, ktorý naposledy pôsobil v Evertone, oznámil svoje rozhodnutie na sociálnej sieti Instagram. 27.9.2022 21:49 - TASR


Uruguaj zdolal Kanadu na Tehelnom poli 2:0, rozhodol v prvom polčase

Futbalisti Uruguaja zvíťazili v utorkovom prípravnom zápase nad Kanadou 2:0. Na bratislavskom Tehelnom poli rozhodli už v prvom polčase Nicolas de la Cruz a Darwin Nunez. Obe krajiny sa predstavia na tohtoročných MS v Katare, pričom pre severoamerický tím ide o prvú účasť po viac ako troch dekádach. 27.9.2022 19:57 - TASR


Slováci postúpili napriek prehre 0:1 na pôde Nemecka

Slovenská futbalová reprezentácia do 19 rokov postúpila do druhej fázy kvalifikácie ME 2023. Miestenku si zaistila napriek prehre 0:1 s domácim Nemeckom, keďže tretí Bielorusi len remizovali s Arménskom 1:1. Jediný gól stretnutia vsietil v 59. minúte Umut Tohumcu a nadviazal tak na víťazné ťaženie svojho tímu. 27.9.2022 18:15 - TASR


Slováci nestačili v príprave na domáci Uzbekistan 1:4

Slovenskí futbaloví reprezentanti do 20 rokov prehrali v utorkovom prípravnom zápase na pôde Uzbekistanu 1:4. O jediný gól hostí sa postaral v 74. minúte Timotej Jambor, ktorý premenil pokutový kop. 27.9.2022 16:11 - TASR


Viac správ v archíve...