Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
;

FANS FC Nitra (456)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
mladywoody19.9.201327.1.202329
YourNameHere21.3.201227.1.202346
blue-3117.9.200727.1.2023
Qazz25.11.201227.1.2023
hello, havarju3.1.201427.1.2023
Lemonik18.1.201127.1.2023
69roman23.5.200827.1.202353
YogiNR5.10.201827.1.2023
bez nicku24.2.200827.1.2023
miko 7517.11.200927.1.202347
misokovi29.10.201727.1.2023
Tomino3.5.201527.1.2023
palacinka26.3.201427.1.202331
Sedko NR24.10.200827.1.2023
P243.2.200727.1.202335
kope6.1.201227.1.2023
FP-Padre7775.12.200727.1.2023
miro-nr21.11.201127.1.202348
Jakub HK Nitra22.11.201527.1.2023
N-R-N-R3.1.201627.1.202326
Nzprx2.6.201927.1.2023
Maross NR8.4.200527.1.202340
TurnerSVK15.3.201427.1.2023
88Backo29.10.201027.1.202334
NR CERT16.11.201727.1.2023
Nyufi1231.8.201727.1.2023
sloniik10.10.200527.1.202341
luho5559.4.200927.1.2023
speedy237.9.200527.1.202343
Nitran20.10.200827.1.2023
julo19427.12.201027.1.202334
Lubos8522.10.200827.1.2023
nacomeno20.9.201127.1.202333
DominikaKesziova22.3.201627.1.2023
samajamado15.1.201027.1.202334
vlastoboco25.9.201227.1.202367
matus535.6.201027.1.202330
pleskot50030.12.201327.1.202335
xN3XTx21.11.201027.1.2023
kluvo22.1.201127.1.2023
chrobi8.10.200427.1.202345
radovanovič30.12.201627.1.2023
sentexx1nr12.8.201527.1.2023
bAzO4718.10.201327.1.202328
martin18227.4.200827.1.2023
Chairon8.12.201527.1.202332
pribina0110.2.201327.1.202336
Sofinko2.3.202127.1.202338
Shaggy99.9.201727.1.202334
Grotto17.10.200827.1.2023
zakusok11.1.201327.1.2023
Ferrari20.2.200527.1.202339
miso_col26.2.201627.1.2023
elber26.2.200527.1.202343
jurrko7.2.200527.1.2023
martin8817.11.201327.1.2023
Borg20.8.200527.1.2023
CuCk01.2.201027.1.2023
matum1.10.200627.1.2023
FP-waszo3334.6.200827.1.2023
nitranitricka2725.7.201727.1.20236
Skarady23.10.201527.1.2023
maro41913.9.201227.1.202334
KingOfBlbs16.5.201627.1.202324
jaja29.1.200527.1.2023
NitrickaSup13.9.201826.1.2023
galp17.10.200826.1.2023
lerby10.10.200726.1.202353
jardis2119.9.201126.1.202356
Marek7914.9.201726.1.2023
Sharkyx23.1.200726.1.2023
JURINO14.7.201525.1.2023
Buben23.12.200525.1.2023
VernyNR2.12.201225.1.2023
FP-AresNr10.7.200924.1.2023
Alo19.1.200524.1.202343
minoz8.3.201624.1.2023
mato891.5.201024.1.202333
bedo196011.2.201424.1.2023
objektív31.1.200921.1.2023
vajconr28.10.201617.1.202335
romanesku1413.10.201310.1.2023
Jurik27.11.200510.1.2023
SpaceCoreSK12.11.20146.1.2023
pifel10.9.200512.12.2022
pepe.6721.1.20059.12.2022101
button10.10.20071.12.2022
karino18.9.20121.12.2022
redbullcola18.1.201330.10.202232
milan363819.10.201010.10.202238
PedrossNR7.1.201830.9.202224
Palo_NR16.1.201722.9.202243
bandita17.9.201012.9.202239
chcpeter14.1.20087.9.2022
58520.7.201514.7.2022
duggery13.3.202210.6.202251
nokia15.10.20071.6.2022
MaťoNR20.10.201930.5.202243
ludogorec9120.8.201329.5.2022
k420.2.200527.5.202236
Mirik15.12.20089.5.202242
Uri10010.10.201026.4.202241
Kukulkan11.1.202022.4.2022
adam sangala31.10.201313.3.202260
NRnitraPRO123.1.20185.3.2022
Juzeq111.10.20179.2.2022
patrzlen16.3.201616.1.2022
jaja1116.12.201229.12.202158
JakubKazik17.3.201328.12.202122
Nechvyhrahokej9.2.201621.12.202129
Mišo 0716.10.200712.11.202158
FP-Chrobi30.3.20068.10.202145
mirino8816.7.201024.9.2021
Arthur Dent28.10.20081.6.2021
matej20818.10.200924.5.2021
LukassNR27.2.202127.2.2021
robinkonr4.11.200720.2.202146
Juro z Nitry16.2.200720.2.202135
Samo.Meciar9.11.202023.12.202022
ado19714.9.201325.11.2020
solo-125.3.20099.10.202049
FP-solo-124.10.20089.10.202049
STORYoftheYEAR28.6.201710.8.2020
PetoNR13.9.201130.6.2020
Kubik0oo20.3.202014.6.2020
LeBron 14.5.202014.5.2020
DodesFCNR3.8.20183.5.2020
vitazoslavlopata2.10.201126.1.202030
99sola17.12.201121.1.202060
sola994.8.201121.1.202060
dodo3532.10.201512.1.202051
FP-dagdo6.4.20068.1.2020
FP-vladis6666628.8.200813.12.201932
nitranforever23.4.200929.11.2019
Fidel7.2.201017.11.2019
Trogar8322.10.201923.10.2019
FP-fansnitra1220.3.200921.10.2019
miro294.9.200717.10.2019
jnr7711.4.201411.10.201945
jaksapatri2.4.201811.10.2019
martinfabian22.9.201930.9.201943
JK779.9.200713.9.201945
MarcoHKNR11.11.20166.8.201940
layla2728.10.201619.7.2019
Fotomann15.12.201710.6.201960
FP-greenhell66631.5.20099.5.201935
FP-janosik22016.7.20096.5.201931
jojo11.2.200514.4.2019102
Well30.10.201117.3.2019
katarinka3.1.201117.3.2019
Thorin31.12.200715.3.201935
Syky1823.10.201613.3.201938
MARIMR00828.12.201424.2.2019
dzulsia1919.10.20142.2.201925
samuelmeciar17.3.201819.1.201922
milo1826.3.201316.1.2019
remian9.1.200926.12.2018
rastof30.9.20189.12.201847
JohanHegg5.12.20185.12.201830
Asgard_NR18.12.20074.12.201812
IVANSK6.8.201023.9.2018
marekNR218.8.201820.9.2018
FP-PavelK17.4.201016.9.2018
NR-Boy30.9.201614.8.201828
Gershi15.2.201528.7.201837
LukoEles9.5.201414.5.2018
Luckinno28.5.200913.5.2018
pejo18.10.20123.5.201828
borudo1.6.200930.3.2018
Antonio414.12.201720.3.201846
ofixialyou5.11.201710.2.2018
SuranskyCorgon22.4.201728.1.201848
filco200012.4.201224.1.2018
capone69.6.200824.1.201839
lakynr5.9.20167.12.2017
Cevinko28.11.201728.11.201747
Paralyzer29.9.20172.10.201740
Nitra fanda31.10.201127.9.2017
mahekk22.1.200831.7.201728
ado376.9.201022.7.201740
nyufi27.11.201527.5.2017
luboss8225.5.200816.5.2017
petardo1116.4.201326.4.201732
bocellinko10.9.200616.4.2017
hockey.nitra27.3.201714.4.2017
NebudemeTichooo24.3.201710.4.2017
20jano0410.10.20069.4.2017
PeterŠipoš277.8.20162.4.201720
Anze1127.2.201727.2.2017
mino5224.11.201326.2.2017
PekyNR6.3.201524.2.201734
peta211.9.200521.1.201748
Skarbiss8.1.201710.1.2017
Trogar NR25.1.201419.12.2016
maly_jerro9.9.200916.12.2016
Nitricka2221.2.201612.12.2016
widush23.9.20076.12.201635
forzaitalia3.1.201415.11.2016
matius99924.9.201112.10.2016
NITRAFAN15.10.20075.10.201644
magi19693.9.201615.9.201653
Sergej296.8.201028.8.201630
Belzebub25.8.201626.8.2016
Pau19.1.20145.8.201624
Fiju12.4.201612.6.201638
trogaris15.9.20131.6.2016
citron22.5.201622.5.2016
greenhell6661.5.20082.5.201635
finky1527.4.201627.4.2016
Seiman21.1.201121.4.201626
HKNitraHK22.3.201513.4.201677
Peter16x5.11.201012.4.201650
NR2715.3.201615.3.2016
Denisa23412.3.201613.3.201628
NRfansNR12.10.201212.3.2016
ludvo2122.10.201021.1.2016
TERVUREN23.9.201211.1.201644
MichalNR2222.11.201522.12.201521
Menežéris11.11.201414.12.2015
chuligan2316.10.201310.12.201540
dominik5754.3.201520.11.201522
Nitrajenaša3.11.201517.11.2015
lovenitra16.10.201516.10.2015
nitra3324.2.20139.10.2015
Arian241117.10.201327.9.2015
NrSlave29.3.201520.9.201549
Magdus2228.8.200715.9.201545
Ema7.2.201514.8.201522
juraj12317.4.201330.7.2015
dominikvz23.7.201127.5.2015
saviola417.4.201426.5.2015
Mallow21.4.201525.5.201537
TomiNR9.10.20128.5.201527
FP-ThomasNR29.5.20086.5.2015
Gergej Balázs1.12.20145.5.2015
mksy2417.4.20091.5.201542
kapsakapsa26.4.20111.5.2015
Tomo9126.4.20111.5.201531
sanchez25.3.200518.4.201544
kris.tinka2119.9.20145.4.201523
FP-nitrancann13.7.200826.3.201543
erich.m3.11.201125.3.2015
pomenitra27.9.201222.3.201531
RomcoNitra26.10.201313.3.2015
NitrickaK2.2.201526.2.2015
suhajko15.1.20137.2.201542
ILIAS13.4.201431.1.201553
88nitra8813.4.201427.1.2015
Petržlenová vňať26.8.201013.1.201545
NRseboNR22.9.201311.1.2015
liter4428.6.201427.12.201430
FP-Sharkyx4.3.200722.12.2014
Triomen8.9.200613.12.2014
marvar5.10.20059.12.2014
jarodepes28.4.201130.11.2014
HokejistkaKika24.3.201325.11.201423
NRMatteoNR10.2.201423.11.201426
FP-pipista215.7.200818.11.201441
juraj809.11.200726.10.2014
TomasJilly21.3.201319.10.2014
dusoprivatechef12.9.201412.10.201436
Cugel25.11.200512.10.2014
Gahan30.7.201410.10.2014
nusa17.8.200724.9.201452
Petusenko1.10.201214.9.201437
Riko125.12.200710.8.201427
dubo1974.8.20113.8.2014
Romana.nr28.1.20137.6.2014
HTC99918.12.201224.5.2014
stev e3.10.20117.5.201453
DenkaNR16.8.201326.4.2014
janči18.3.201023.4.201428
fenomen613.7.201222.4.2014
pekarko4.3.201021.4.201445
Depo2229.10.201315.4.2014
zoran339.9.200814.4.201449
Cukor-fandí-Nitre11.10.201213.4.2014
nemKO8827.9.20115.4.201426
noldi29.3.201431.3.2014
3Marek91.2.201131.3.201428
AdoNR21.12.201231.3.2014
nrcan28.3.201330.3.2014
MarkX345.1.201026.3.201436
ickoHA18.8.201321.3.2014
11nitrancan113.3.20138.3.20149
PhotoBugel27.10.201326.2.201432
FP-belolindo10.7.200711.2.201432
9Jano91_NR15.3.201011.2.2014
emo1979nr8.10.20131.2.201443
marchelloNR9.1.201312.1.2014
Majky913.12.201328.12.201323
Tekla21.1.201115.12.2013
marteenxxl5.3.201315.12.201344
denissifel29.11.20134.12.201337
Gamma Ray28.9.201224.11.201358
sindolkar24.3.201323.11.2013
dominita200015.11.201318.11.201322
toth16313.2.201216.11.201324
bazynkoChr30.4.20132.11.201328
DanielNR25.10.201326.10.2013
FP-zubor12.7.200725.10.201352
skodareci27.3.201320.10.2013
SUBWOOFER24.1.201019.10.2013
Dubajko14.10.201314.10.201329
MatoA19.11.20126.10.2013
Nitrančan2316.8.201329.9.2013
slavenko6664.9.200926.9.2013
willow25.4.201124.9.2013
FP-dekan23.5.200918.9.201369
FP-kksk10.7.200917.9.2013
kili19912.8.201116.9.2013
Ovi876.9.201313.9.2013
NR4ever8.9.20101.8.2013
Earthquake19.5.201321.7.2013
chicharito718.7.201320.7.2013
slowlyforward10NR13.7.201319.7.2013
dido995.8.201112.7.201323
Pernambucano19.9.20128.6.2013
Duso UK29.4.201115.5.2013
Mato[Nitra vyhra!]4.1.20119.5.201324
axe025924.4.20099.5.2013
Malinky26.4.20119.5.201326
MelaniaGyepesova4.5.20137.5.201325
vydrydux29.9.20094.5.2013
tatinko128.4.201129.4.2013
jozko19966.3.20135.4.201326
MattheS NR31.3.20132.4.201331
dramatikz4.3.201327.3.201332
dusan9016.3.201317.3.2013
Orol 410.9.201010.3.201350
marchino10.3.201310.3.2013
trogar8818.12.20125.3.201328
marco989824.9.20125.3.201332
KuboBlaži11.1.20134.3.2013
olyNR21.2.20134.3.201332
Chrachel1.2.201317.2.201328
MarekFAN392.11.201217.2.201328
Kopaka16.9.201229.1.201351
Japugo8.10.201217.1.2013
HK NITRA727.9.20108.1.2013
dominoNR15.10.20127.1.2013
.Stewko.23.10.20115.1.201323
FP-Backo5.8.200617.12.201234
FP-spartak26.6.200610.12.201229
kefa29.11.20117.12.201247
dimi36.11.20102.12.2012
adrian krahulec11.10.200927.11.2012
rogal230318.9.201221.10.201235
dodo83nr4.8.201111.10.2012
valo323.11.20101.10.201243
FP-tominko-NOT USED21.7.200723.9.201268
balotelli913.9.201220.9.201232
Dodes626.2.200720.9.201244
Next15.8.201113.9.2012
Henry775.9.20126.9.2012
marek vz19.7.20114.9.2012
FP-igorius7.4.20064.9.201253
FP-Gali26.6.20061.9.2012
lauko0521.8.20121.9.201233
kontra19.5.201218.8.2012
dstranak8.6.201227.7.2012
babu00015.8.200722.7.2012
mracik26.4.200821.6.2012
mirco7.3.20125.5.2012
FP-adko3711.7.200927.3.2012
matusnr9.4.200921.3.2012
renob214.3.200517.3.2012
FIFO185.2.201224.2.2012
FP-marekDiJi6.6.200823.1.201234
JurajzNitry4.1.201222.1.201240
jarovrabec9.11.201120.1.2012
risso744.12.20113.1.2012
adamn16.5.201031.12.201124
lukasisko6.1.20099.12.2011
pat22.1.201125.11.201140
poklad412.5.200817.11.2011
1JanVal115.11.201116.11.201135
vladik22211.11.201112.11.2011
kksk11.7.200912.11.2011
kiko19983.8.20113.11.2011
g11719.9.20103.11.201129
FP-lukas6663332.8.200918.10.2011
vily20.10.201018.10.2011
walkyrie11.10.201114.10.2011
HC Dynamax Nitra27.9.201113.10.201128
Ruudinko15.10.200813.10.201138
chices5.8.201113.10.2011
semmir27.11.200911.10.2011
FP-fosfor18.8.200711.10.2011
matus_nr4.10.20118.10.201125
FP-willow2.8.20097.10.2011
dominator21.4.20115.10.201129
TomasNR5.6.201130.9.2011
cuco_2616.9.201129.9.2011
125rytmus15.7.201117.9.2011
FP-wettoNR15.4.20079.9.2011
looolec12.9.20085.9.2011
Neken15.11.20105.9.2011
steve12.9.20105.9.201153
wooddy21.8.20115.9.201155
Liverpool_fc914.2.20105.9.2011
AllStars106.9.20105.9.201132
skrutkovac13.8.20114.9.2011
MARKUS_8826.10.20074.9.201133
hccorgoni4.8.20113.9.2011
administrator21.8.20112.9.2011
nobody_x2.2.200731.8.2011
cooler6.4.201129.8.2011
messi0118.8.201124.8.2011
tottenham722.2.201120.8.2011
FP-Kiblik1220.4.200818.8.2011
Michael214.8.201114.8.2011
ThomasNR24.4.200813.8.201133
FP-trogar24.2.20077.8.2011
FP-laco21.9.20074.8.2011
FP-N-88-R14.7.20063.8.2011
zubor4.10.20063.8.2011
skkk6.6.201026.7.2011
Tukydides28.1.20115.7.2011
dusan2110.11.20104.6.201140
punks1726.9.20101.6.201126
boss3713.5.201128.5.2011
mirko.pivko26.4.20113.5.2011
hapo2774.11.20101.5.201128
jojendo20.2.20116.3.201134
Volodimir6.12.201028.2.2011
Iwet29.1.20114.2.201131
neviem26.11.20074.2.2011
Cortex-Lukas18.11.20071.2.201135
kenny23.11.201031.1.201129
Kapacita29.1.201129.1.201130
HKCORGONI27.12.201029.1.2011
Thimo15.1.201123.1.2011
Mikinator 20.10.201019.1.201132
Mato22416.10.20093.1.2011
Ivaebhoe25315.3.20104.12.2010
Hc Kcero Nitra12.11.200926.11.201023
RobertoNR17.5.200825.11.2010
misha15.10.20102.11.2010
88corgon9.9.201029.10.201034
marduk26513.10.201024.10.201041
53nitrička5320.10.201022.10.2010
santiago2322.1.201020.10.201039
lukasko6911.9.201012.10.201033
Maurice Richard Sechny8.1.20107.10.201032
Jojo-1121.4.20055.10.2010
FP-Backo8811.3.200726.9.201034
domco5-nr4.8.201017.9.201023
maryen26.8.20108.9.2010
tarantula10026.2.20104.9.2010
matusG :)20.8.201021.8.2010
HorčicovýKečup18.8.201018.8.201026
HahaHA17.8.201017.8.201026
FP-rafaello190929.7.20097.8.201032
tommynkouk10.4.200925.7.2010
najfanteam22.3.20109.6.201034

Fortuna liga 2022/2023

Základná časť
#TímZVRPSkóreB
1.Slovan18132339:1841
2.DAC 190418115233:1538
3.Spartak18104433:1734
4.Podbrezová1885525:1929
5.Ružomberok1859421:1924
6.Žilina1864828:2922
7.MFK Dukla1863925:3421
8.Zemplín1863920:2921
9.Trenčín1855816:2520
10.FC ViOn1847725:3219
11.Skalica1837814:2616
12.L. Mikuláš18161115:319
Aktualizované: 28.11.2022 14:28

Najčítanejšie články

Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov

Deje sa

Southampton posilnil obranca Bree z druholigového Lutonu

Futbalistov FC Southampton posilnil obranca James Bree z druholigového Lutonu Town. Posledný tím tabuľky Premier League zaplatil za 25-ročného obrancu približne 850-tisíc eur. S klubom podpísal kontrakt na 3,5 roka. včera o 22:11 - TASR


Liptovský Mikuláš prehral v príprave s kosovským tímom Drita 0:1

Futbalisti MFK Tatran Liptovský Mikuláš prehrali vo štvrtkovom prípravnom zápase na sústredení v Turecku s lídrom kosovskej ligy FC Drita 0:1, keď gól inkasovali v 80. minúte. včera o 19:03 - TASR


Útočník Toko-Ekambi zamieril z Lyonu na hosťovanie do Rennes

Kamerunský futbalový útočník Karl Toko-Ekambi sa pripojil k tímu Rennes, v ktorom bude hosťovať do konca prebiehajúcej sezóny. Kmeňový hráč Lyonu strelil v doterajšom priebehu ročníka štyri góly. Kluby informovali o transfere na oficiálnych stránkach. včera o 17:10 - TASR


Hoffenheim posilnil americký reprezentant Brooks

Futbalový reprezentant USA John Anthony Brooks je novou posilou nemeckého klubu TSG 1899 Hoffenheim. S bundesligistom sa dohodol na kontrakte do roku 2024. Dvadsaťdeväťročný obranca už v Nemecku pôsobil v Herthe Berlín a Wolfsburgu. včera o 15:28 - TASR


Skalica získala na hosťovanie Šveca z Českých Budějovíc

Slovenský futbalista a kmeňový hráč Českých Budějovíc Jakub Švec bude vo zvyšnom priebehu sezóny 2022/2023 hosťovať v MFK Skalica. Informoval o tom oficiálny web fortunaligového klubu. včera o 11:17 - TASR


Samuel Mráz zamieril na hosťovanie do Anorthosisu Famagusta

Slovenský futbalista Samuel Mráz zamieril z talianskeho tímu Spezia Calcio do Anorthosisu Famagusta. Klub z najvyššej cyperskej súťaže získal 25-ročného útočníka na hosťovanie do konca sezóny. Informovala o tom oficiálna webstránka Anorthosisu. včera o 10:06 - TASR


USA - Srbsko 1:2 v prípravnom stretnutí

Srbskí futbalisti zvíťazili v noci na štvrtok v prípravnom stretnutí v Los Angeles nad USA 2:1. Domáci Američania viedli od 29. minúty po góle Brandona Vazqueza, súper otočil skóre zásluhou Luku Iliča a Veljka Simiča. včera o 08:06 - TASR


ManUtd vyhral v Nottinghame 3:0, finále Ligového pohára má na dosah

Futbalisti Manchestru United sa výrazne priblížili k postupu do finále anglického Ligového pohára. V stredajšom prvom semifinálovom zápase EFL Cupu zvíťazili na pôde Nottinghamu Forest hladko 3:0. O triumfe United rozhodli góly Marcusa Rashforda, novej posily Wouta Weghorsta a Bruna Fernandesa. včera o 07:17 - TASR


Brankár Sirigu prestúpil z Neapola do Fiorentiny

Taliansky futbalový brankár Salvatore Sirigu prestúpil z SSC Neapol do AC Fiorentina. Kluby nezverejnili transferovú čiastku za 36-ročného hráča, ktorý má na konte 28 štartov v talianskej reprezentácii. 25.1.2023 19:15 - TASR


Superpohár UEFA bude namiesto Kazane v Pireu

Európska futbalová únia zbavila ruskú Kazaň organizácie zápasu o Superpohár UEFA. Prišla o ňu pre inváziu ruských vojsk na Ukrajine. Informovala o tom agentúra AP. 25.1.2023 18:07 - TASR


Viac správ v archíve...