Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
Maďarsko
0:1
Švajčiarsko
1. polčas
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Nemecko
5:1
Škótsko
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Taliansko
0:0
Albánsko
13.6.2024. 21:00
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Španielsko
0:0
Chorvátsko
13.6.2024. 18:00
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
 
 
LIVE
HokejPortal.sk
---
Rozhodcovia: Vinčić – Klančnik, Kovačič
Diváci: -     Píše: Mesíková Daniela
live/sound/mp3/gol-hokej-podmaz2.mp3
Maďarsko
0:1
-:-
1. polčas
lavica domaci domaci_pocet:hostia_pocetlavica hostia
Švajčiarsko
Švajčiarsko dalo gól!
10Refresh
GÓL Švajčiarsko!

FANS FC Nitra (459)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
YourNameHere21.3.201214.3.202447
bez nicku24.2.200814.3.2024
TurnerSVK15.3.201414.3.2024
88Backo29.10.201014.3.202436
Sedko NR24.10.200814.3.2024
misokovi29.10.201714.3.2024
sloniik10.10.200514.3.202443
miko 7517.11.200914.3.202448
sentexx1nr12.8.201514.3.2024
YogiNR5.10.201814.3.2024
xN3XTx21.11.201014.3.2024
nitranitricka2725.7.201714.3.20247
Qazz25.11.201214.3.2024
MarkX345.1.201014.3.202438
Lemonik18.1.201114.3.2024
TrogarVelco24.9.202314.3.202437
galp17.10.200814.3.2024
radovanovič30.12.201614.3.2024
martin8817.11.201314.3.2024
lerby10.10.200714.3.202455
samajamado15.1.201014.3.202435
Lubos8522.10.200814.3.2024
matum1.10.200614.3.2024
dimi36.11.201014.3.2024
jaja29.1.200514.3.2024
miso_col26.2.201614.3.2024
nokia15.10.200714.3.2024
NR CERT16.11.201714.3.2024
palacinka26.3.201414.3.202433
Shaggy99.9.201714.3.202436
mladywoody19.9.201314.3.202431
elber26.2.200514.3.202444
N-R-N-R3.1.201614.3.202428
hello, havarju3.1.201414.3.2024
Borg20.8.200514.3.2024
Buben23.12.200514.3.2024
Maross NR8.4.200514.3.202442
Nitran20.10.200814.3.2024
jaja1116.12.201214.3.202459
Ferrari20.2.200514.3.202440
matus535.6.201014.3.202432
blue-3117.9.200714.3.2024
maro41913.9.201214.3.202436
Chairon8.12.201514.3.202434
kope6.1.201213.3.2024
KingOfBlbs16.5.201613.3.202425
P243.2.200713.3.202437
julo19427.12.201013.3.202436
Tomino3.5.201513.3.2024
jardis2119.9.201113.3.202458
Nyufi1231.8.201713.3.2024
bAzO4718.10.201313.3.202429
luho5559.4.200913.3.2024
zakusok11.1.201313.3.2024
speedy237.9.200513.3.202445
kluvo22.1.201113.3.2024
69roman23.5.200813.3.202454
FP-Padre7775.12.200713.3.2024
nacomeno20.9.201113.3.202434
jurrko7.2.200513.3.2024
capone69.6.200813.3.202440
vajconr28.10.201613.3.202437
chrobi8.10.200412.3.202446
Nzprx2.6.201912.3.2024
Sharkyx23.1.200712.3.2024
miro-nr21.11.201112.3.202450
pleskot50030.12.201312.3.202437
Marek7914.9.201711.3.2024
martin18227.4.200811.3.2024
Mirik15.12.200811.3.202443
pifel10.9.200510.3.2024
karino18.9.20129.3.2024
pepe.6721.1.20053.3.2024103
romanesku1413.10.20131.3.2024
mato891.5.201027.2.202434
CuCk01.2.201021.2.2024
adam sangala31.10.201314.2.202461
Jakub HK Nitra22.11.201511.2.2024
pribina0110.2.201310.2.202438
redbullcola18.1.201314.1.202434
vlastoboco25.9.201210.1.202468
DominikaKesziova22.3.201629.12.2023
objektív31.1.200928.12.2023
Sofinko2.3.20215.12.202340
JURINO14.7.201518.11.2023
Skarady23.10.201521.10.2023
Fotomann15.12.20175.10.202362
58520.7.20153.10.2023
Alo19.1.20051.10.202344
FP-waszo3334.6.200820.6.2023
SpaceCoreSK12.11.201416.6.2023
FP-AresNr10.7.20099.6.2023
VernyNR2.12.20129.6.2023
minoz8.3.201627.5.2023
finski19.2.202319.5.2023
PetoNR13.9.201115.5.2023
Grotto17.10.20088.5.2023
bedo196011.2.201423.3.2023
NitrickaSup13.9.20189.3.2023
Jurik27.11.200526.2.2023
Palo_NR16.1.201716.2.202344
Juzeq111.10.20175.2.2023
button10.10.20071.12.2022
milan363819.10.201010.10.202239
PedrossNR7.1.201830.9.202225
bandita17.9.201012.9.202240
chcpeter14.1.20087.9.2022
duggery13.3.202210.6.202253
MaťoNR20.10.201930.5.202244
ludogorec9120.8.201329.5.2022
k420.2.200527.5.202238
Uri10010.10.201026.4.202242
Kukulkan11.1.202022.4.2022
NRnitraPRO123.1.20185.3.2022
patrzlen16.3.201616.1.2022
JakubKazik17.3.201328.12.202124
Nechvyhrahokej9.2.201621.12.202130
Mišo 0716.10.200712.11.202159
FP-Chrobi30.3.20068.10.202146
mirino8816.7.201024.9.2021
Arthur Dent28.10.20081.6.2021
matej20818.10.200924.5.2021
LukassNR27.2.202127.2.2021
robinkonr4.11.200720.2.202147
Juro z Nitry16.2.200720.2.202137
Samo.Meciar9.11.202023.12.202023
ado19714.9.201325.11.2020
solo-125.3.20099.10.202050
FP-solo-124.10.20089.10.202050
STORYoftheYEAR28.6.201710.8.2020
Kubik0oo20.3.202014.6.2020
LeBron 14.5.202014.5.2020
DodesFCNR3.8.20183.5.2020
vitazoslavlopata2.10.201126.1.202031
99sola17.12.201121.1.202061
sola994.8.201121.1.202061
dodo3532.10.201512.1.202052
FP-dagdo6.4.20068.1.2020
FP-vladis6666628.8.200813.12.201933
nitranforever23.4.200929.11.2019
Fidel7.2.201017.11.2019
Trogar8322.10.201923.10.2019
FP-fansnitra1220.3.200921.10.2019
miro294.9.200717.10.2019
jnr7711.4.201411.10.201947
jaksapatri2.4.201811.10.2019
martinfabian22.9.201930.9.201945
JK779.9.200713.9.201947
MarcoHKNR11.11.20166.8.201941
layla2728.10.201619.7.2019
FP-greenhell66631.5.20099.5.201936
FP-janosik22016.7.20096.5.201933
jojo11.2.200514.4.2019103
Well30.10.201117.3.2019
katarinka3.1.201117.3.2019
Thorin31.12.200715.3.201936
Syky1823.10.201613.3.201940
MARIMR00828.12.201424.2.2019
dzulsia1919.10.20142.2.201927
samuelmeciar17.3.201819.1.201923
milo1826.3.201316.1.2019
remian9.1.200926.12.2018
rastof30.9.20189.12.201848
JohanHegg5.12.20185.12.201831
Asgard_NR18.12.20074.12.201813
IVANSK6.8.201023.9.2018
marekNR218.8.201820.9.2018
FP-PavelK17.4.201016.9.2018
NR-Boy30.9.201614.8.201830
Gershi15.2.201528.7.201838
LukoEles9.5.201414.5.2018
Luckinno28.5.200913.5.2018
pejo18.10.20123.5.201830
borudo1.6.200930.3.2018
Antonio414.12.201720.3.201847
ofixialyou5.11.201710.2.2018
SuranskyCorgon22.4.201728.1.201849
filco200012.4.201224.1.2018
lakynr5.9.20167.12.2017
Cevinko28.11.201728.11.201749
Paralyzer29.9.20172.10.201741
Nitra fanda31.10.201127.9.2017
mahekk22.1.200831.7.201730
ado376.9.201022.7.201741
nyufi27.11.201527.5.2017
luboss8225.5.200816.5.2017
petardo1116.4.201326.4.201733
bocellinko10.9.200616.4.2017
hockey.nitra27.3.201714.4.2017
NebudemeTichooo24.3.201710.4.2017
20jano0410.10.20069.4.2017
PeterŠipoš277.8.20162.4.201722
Anze1127.2.201727.2.2017
mino5224.11.201326.2.2017
PekyNR6.3.201524.2.201735
peta211.9.200521.1.201749
Skarbiss8.1.201710.1.2017
Trogar NR25.1.201419.12.2016
maly_jerro9.9.200916.12.2016
Nitricka2221.2.201612.12.2016
widush23.9.20076.12.201636
forzaitalia3.1.201415.11.2016
matius99924.9.201112.10.2016
NITRAFAN15.10.20075.10.201645
magi19693.9.201615.9.201654
Sergej296.8.201028.8.201631
Belzebub25.8.201626.8.2016
Pau19.1.20145.8.201625
Fiju12.4.201612.6.201639
trogaris15.9.20131.6.2016
citron22.5.201622.5.2016
greenhell6661.5.20082.5.201636
finky1527.4.201627.4.2016
Seiman21.1.201121.4.201627
HKNitraHK22.3.201513.4.201678
Peter16x5.11.201012.4.201652
NR2715.3.201615.3.2016
Denisa23412.3.201613.3.201630
NRfansNR12.10.201212.3.2016
ludvo2122.10.201021.1.2016
TERVUREN23.9.201211.1.201645
MichalNR2222.11.201522.12.201523
Menežéris11.11.201414.12.2015
chuligan2316.10.201310.12.201542
dominik5754.3.201520.11.201523
Nitrajenaša3.11.201517.11.2015
lovenitra16.10.201516.10.2015
nitra3324.2.20139.10.2015
Arian241117.10.201327.9.2015
NrSlave29.3.201520.9.201551
Magdus2228.8.200715.9.201547
Ema7.2.201514.8.201523
juraj12317.4.201330.7.2015
dominikvz23.7.201127.5.2015
saviola417.4.201426.5.2015
Mallow21.4.201525.5.201539
TomiNR9.10.20128.5.201528
FP-ThomasNR29.5.20086.5.2015
Gergej Balázs1.12.20145.5.2015
mksy2417.4.20091.5.201543
kapsakapsa26.4.20111.5.2015
Tomo9126.4.20111.5.201532
sanchez25.3.200518.4.201546
kris.tinka2119.9.20145.4.201524
FP-nitrancann13.7.200826.3.201545
erich.m3.11.201125.3.2015
pomenitra27.9.201222.3.201532
RomcoNitra26.10.201313.3.2015
NitrickaK2.2.201526.2.2015
suhajko15.1.20137.2.201543
ILIAS13.4.201431.1.201554
88nitra8813.4.201427.1.2015
Petržlenová vňať26.8.201013.1.201547
NRseboNR22.9.201311.1.2015
liter4428.6.201427.12.201431
FP-Sharkyx4.3.200722.12.2014
Triomen8.9.200613.12.2014
marvar5.10.20059.12.2014
jarodepes28.4.201130.11.2014
HokejistkaKika24.3.201325.11.201424
NRMatteoNR10.2.201423.11.201428
FP-pipista215.7.200818.11.201442
juraj809.11.200726.10.2014
TomasJilly21.3.201319.10.2014
dusoprivatechef12.9.201412.10.201437
Cugel25.11.200512.10.2014
Gahan30.7.201410.10.2014
nusa17.8.200724.9.201453
Petusenko1.10.201214.9.201438
Riko125.12.200710.8.201429
dubo1974.8.20113.8.2014
Romana.nr28.1.20137.6.2014
HTC99918.12.201224.5.2014
stev e3.10.20117.5.201454
DenkaNR16.8.201326.4.2014
janči18.3.201023.4.201429
fenomen613.7.201222.4.2014
pekarko4.3.201021.4.201446
Depo2229.10.201315.4.2014
zoran339.9.200814.4.201451
Cukor-fandí-Nitre11.10.201213.4.2014
nemKO8827.9.20115.4.201427
noldi29.3.201431.3.2014
3Marek91.2.201131.3.201429
AdoNR21.12.201231.3.2014
nrcan28.3.201330.3.2014
ickoHA18.8.201321.3.2014
11nitrancan113.3.20138.3.201410
PhotoBugel27.10.201326.2.201433
FP-belolindo10.7.200711.2.201434
9Jano91_NR15.3.201011.2.2014
emo1979nr8.10.20131.2.201445
marchelloNR9.1.201312.1.2014
Majky913.12.201328.12.201325
Tekla21.1.201115.12.2013
marteenxxl5.3.201315.12.201345
denissifel29.11.20134.12.201339
Gamma Ray28.9.201224.11.201359
sindolkar24.3.201323.11.2013
dominita200015.11.201318.11.201324
toth16313.2.201216.11.201325
bazynkoChr30.4.20132.11.201329
DanielNR25.10.201326.10.2013
FP-zubor12.7.200725.10.201354
skodareci27.3.201320.10.2013
SUBWOOFER24.1.201019.10.2013
Dubajko14.10.201314.10.201331
MatoA19.11.20126.10.2013
Nitrančan2316.8.201329.9.2013
slavenko6664.9.200926.9.2013
willow25.4.201124.9.2013
FP-dekan23.5.200918.9.201371
FP-kksk10.7.200917.9.2013
kili19912.8.201116.9.2013
Ovi876.9.201313.9.2013
NR4ever8.9.20101.8.2013
Earthquake19.5.201321.7.2013
chicharito718.7.201320.7.2013
slowlyforward10NR13.7.201319.7.2013
dido995.8.201112.7.201324
Pernambucano19.9.20128.6.2013
Duso UK29.4.201115.5.2013
Mato[Nitra vyhra!]4.1.20119.5.201325
axe025924.4.20099.5.2013
Malinky26.4.20119.5.201327
MelaniaGyepesova4.5.20137.5.201326
vydrydux29.9.20094.5.2013
tatinko128.4.201129.4.2013
jozko19966.3.20135.4.201327
MattheS NR31.3.20132.4.201332
dramatikz4.3.201327.3.201333
dusan9016.3.201317.3.2013
Orol 410.9.201010.3.201351
marchino10.3.201310.3.2013
trogar8818.12.20125.3.201329
marco989824.9.20125.3.201333
KuboBlaži11.1.20134.3.2013
olyNR21.2.20134.3.201333
Chrachel1.2.201317.2.201329
MarekFAN392.11.201217.2.201329
Kopaka16.9.201229.1.201353
Japugo8.10.201217.1.2013
HK NITRA727.9.20108.1.2013
dominoNR15.10.20127.1.2013
.Stewko.23.10.20115.1.201324
FP-Backo5.8.200617.12.201236
FP-spartak26.6.200610.12.201230
kefa29.11.20117.12.201249
adrian krahulec11.10.200927.11.2012
rogal230318.9.201221.10.201237
dodo83nr4.8.201111.10.2012
valo323.11.20101.10.201245
FP-tominko-NOT USED21.7.200723.9.201269
balotelli913.9.201220.9.201233
Dodes626.2.200720.9.201245
Next15.8.201113.9.2012
Henry775.9.20126.9.2012
marek vz19.7.20114.9.2012
FP-igorius7.4.20064.9.201255
FP-Gali26.6.20061.9.2012
lauko0521.8.20121.9.201234
kontra19.5.201218.8.2012
dstranak8.6.201227.7.2012
babu00015.8.200722.7.2012
mracik26.4.200821.6.2012
mirco7.3.20125.5.2012
FP-adko3711.7.200927.3.2012
matusnr9.4.200921.3.2012
renob214.3.200517.3.2012
FIFO185.2.201224.2.2012
FP-marekDiJi6.6.200823.1.201236
JurajzNitry4.1.201222.1.201242
jarovrabec9.11.201120.1.2012
risso744.12.20113.1.2012
adamn16.5.201031.12.201126
lukasisko6.1.20099.12.2011
pat22.1.201125.11.201141
poklad412.5.200817.11.2011
1JanVal115.11.201116.11.201136
vladik22211.11.201112.11.2011
kksk11.7.200912.11.2011
kiko19983.8.20113.11.2011
g11719.9.20103.11.201131
FP-lukas6663332.8.200918.10.2011
vily20.10.201018.10.2011
walkyrie11.10.201114.10.2011
HC Dynamax Nitra27.9.201113.10.201129
Ruudinko15.10.200813.10.201140
chices5.8.201113.10.2011
semmir27.11.200911.10.2011
FP-fosfor18.8.200711.10.2011
matus_nr4.10.20118.10.201127
FP-willow2.8.20097.10.2011
dominator21.4.20115.10.201131
TomasNR5.6.201130.9.2011
cuco_2616.9.201129.9.2011
125rytmus15.7.201117.9.2011
FP-wettoNR15.4.20079.9.2011
looolec12.9.20085.9.2011
Neken15.11.20105.9.2011
steve12.9.20105.9.201154
wooddy21.8.20115.9.201156
Liverpool_fc914.2.20105.9.2011
AllStars106.9.20105.9.201133
skrutkovac13.8.20114.9.2011
MARKUS_8826.10.20074.9.201134
hccorgoni4.8.20113.9.2011
administrator21.8.20112.9.2011
nobody_x2.2.200731.8.2011
cooler6.4.201129.8.2011
messi0118.8.201124.8.2011
tottenham722.2.201120.8.2011
FP-Kiblik1220.4.200818.8.2011
Michael214.8.201114.8.2011
ThomasNR24.4.200813.8.201134
FP-trogar24.2.20077.8.2011
FP-laco21.9.20074.8.2011
FP-N-88-R14.7.20063.8.2011
zubor4.10.20063.8.2011
skkk6.6.201026.7.2011
Tukydides28.1.20115.7.2011
dusan2110.11.20104.6.201141
punks1726.9.20101.6.201127
boss3713.5.201128.5.2011
mirko.pivko26.4.20113.5.2011
hapo2774.11.20101.5.201129
jojendo20.2.20116.3.201136
Volodimir6.12.201028.2.2011
Iwet29.1.20114.2.201132
neviem26.11.20074.2.2011
Cortex-Lukas18.11.20071.2.201136
kenny23.11.201031.1.201130
Kapacita29.1.201129.1.201132
HKCORGONI27.12.201029.1.2011
Thimo15.1.201123.1.2011
Mikinator 20.10.201019.1.201133
Mato22416.10.20093.1.2011
Ivaebhoe25315.3.20104.12.2010
Hc Kcero Nitra12.11.200926.11.201025
RobertoNR17.5.200825.11.2010
misha15.10.20102.11.2010
88corgon9.9.201029.10.201036
marduk26513.10.201024.10.201043
53nitrička5320.10.201022.10.2010
santiago2322.1.201020.10.201041
lukasko6911.9.201012.10.201035
Maurice Richard Sechny8.1.20107.10.201034
Jojo-1121.4.20055.10.2010
FP-Backo8811.3.200726.9.201036
domco5-nr4.8.201017.9.201025
maryen26.8.20108.9.2010
tarantula10026.2.20104.9.2010
matusG :)20.8.201021.8.2010
HorčicovýKečup18.8.201018.8.201027
HahaHA17.8.201017.8.201027
FP-rafaello190929.7.20097.8.201034
tommynkouk10.4.200925.7.2010
najfanteam22.3.20109.6.201036
Lubdy3.4.20241.1.1970

Fortuna liga 2022/2023

Skupina o titul
#TímZVRPSkóreB
1.Slovan32234576:3173
2.DAC 1904321610649:3258
3.Spartak321831147:2957
4.Žilina32167954:4555
5.Ružomberok321211938:4347
6.Podbrezová321141749:6037
Skupina o udržanie sa
#TímZVRPSkóreB
1.MFK Dukla32149950:4151
2.Trenčín321310948:3449
3.Skalica321171435:3840
4.Košice32761927:5627
5.Zemplín32691729:4827
6.FC ViOn32262421:6612
Základná časť
#TímZVRPSkóreB
1.Slovan22183157:1657
2.Žilina22125540:3041
3.Spartak22123731:2239
4.DAC 190422107531:2137
5.Podbrezová22104840:3434
6.Ružomberok2297628:3134
7.Trenčín2297631:2334
8.MFK Dukla2297638:3034
9.Skalica22651119:2523
10.Košice22451319:4517
11.Zemplín22171419:4210
12.FC ViOn22041814:484
Aktualizované: 29.5.2024 12:06

Najčítanejšie články

Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov

Deje sa

Vo veku 54 rokov zomrel Kevin Campbell, bývalý hráč Arsenalu a Evertonu

Vo veku 54 rokov zomrel bývalý anglický futbalista Kevin Campbell. Niekdajší útočník zažil najväčšie úspechy v Arsenale, s ktorým získal titul v ligovej sezóne 1990/91. Tešil sa s tímom aj z prvenstva v Pohári FA, Ligovom pohári i v Pohári víťazov pohárov. V drese "kanonierov" odohral 224 zápasov a strelil 59 gólov. pred hodinou - TASR


Reprezentačný brankár Čiernej Hory Šarkič zomrel po kolapse

Brankár čiernohorskej futbalovej reprezentácie Matija Šarkič v sobotu zomrel vo veku 26 rokov. Informáciu potvrdil jeho klub FC Millwall. pred 4 hod. - TASR


Argentína zdolala v príprave Guatemalu 4:1, Messi s dvoma gólmi

Futbalisti Argentíny zdolali v noci na sobotu v prípravnom zápase hráčov Guatemaly 4:1. O triumfe úradujúcich majstrov sveta rozhodli dvoma gólmi Lionel Messi a Lautaro Martinez. Duel sa hral v meste Landover v Marylande. o 08:29 - TASR


Paríž angažoval brankára Safonova z Krasnodaru

Francúzsky futbalový klub Paríž St. Germain angažoval ruského brankára Matveja Safonova. S 25-ročným reprezentantom podpísal päťročný kontrakt. včera o 21:52 - TASR


Krejčí prestúpil zo Sparty do Girony

Český futbalista Ladislav Krejčí si od novej sezóny zahrá v španielskej La Lige. Dvadsaťpäťročný stopér zamieril z majstrovskej Sparty Praha do Girony, s katalánskym klubom podpísal päťročný kontrakt. včera o 19:32 - TASR


Everton predĺžil kontrakt s kapitánom Colemanom do roku 2025

Anglický futbalový klub Everton predĺžil kontrakt s kapitánom tímu Seamusom Colemanom. Tridsaťpäťročný krajný obranca pobudne v tíme do júna 2025. včera o 17:04 - TASR


Runjaič sa stal novým trénerom Udinese, vo funkcii nahradil Cannavara

Kosta Runjaič bude v novej sezóne pôsobiť na lavičke futbalistov Udinese Calcio v talianskej Serii A. Vo funkcii hlavného trénera nahradil Fabia Cannavara. Informovala o tom agentúra AFP. včera o 16:22 - TASR


Hummels ukončil svoje pôsobenie v Borussii Dortmund

Nemecký futbalista Mats Hummels ukončil svoje pôsobenie v Borussii Dortmund. Informovala o tom agentúra DPA. včera o 15:16 - TASR


Tarkovič sa rozlúčil s Kirgizskom

Slovenský tréner Štefan Tarkovič úspešne ukončil svoje pôsobenie na lavičke futbalovej reprezentácie Kirgizska. S tímom postúpil do 3. fázy ázijskej kvalifikácie MS 2026. Koncom júna mu vyprší platnosť kontraktu. včera o 14:17 - TASR


Chelle už nie je trénerom reprezentácie Mali

Eric Chelle už nie je hlavný tréner futbalovej reprezentácie Mali. Malijská futbalová federácia (MFF) neuviedla na svojom mimoriadnom zasadnutí dôvod, ktorý viedol k ukončeniu vzájomnej spolupráce. včera o 13:30 - TASR


Viac správ v archíve...
 
;