Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
;

FANS FC Nitra (453)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
palacinka26.3.201424.1.202129
zakusok11.1.201324.1.2021
NitrickaSup13.9.201824.1.2021
hello, havarju3.1.201424.1.2021
Nyufi1231.8.201724.1.2021
Borg20.8.200524.1.2021
YogiNR5.10.201824.1.2021
nitranitricka2725.7.201724.1.202118
nacomeno20.9.201124.1.202131
88Backo29.10.201024.1.202132
matum1.10.200624.1.2021
samajamado15.1.201024.1.202132
P243.2.200724.1.202133
sentexx1nr12.8.201524.1.2021
KingOfBlbs16.5.201624.1.202122
pribina0110.2.201324.1.202134
kope6.1.201224.1.2021
vajconr28.10.201623.1.202133
bAzO4718.10.201323.1.202125
bez nicku24.2.200823.1.2021
Šaman22.5.201823.1.2021
jurrko7.2.200523.1.2021
chrobi8.10.200423.1.202143
jaja29.1.200523.1.2021
elber26.2.200523.1.202141
Ferrari20.2.200523.1.202137
mladywoody19.9.201323.1.202127
CuCk01.2.201023.1.2021
Maross NR8.4.200523.1.202138
FP-Padre7775.12.200723.1.2021
radovanovič30.12.201623.1.2021
Buben23.12.200523.1.2021
miro-nr21.11.201123.1.202146
button10.10.200723.1.2021
maro41913.9.201223.1.202132
N-R-N-R3.1.201623.1.202124
luho5559.4.200923.1.2021
Lubos8522.10.200823.1.2021
Sharkyx23.1.200723.1.2021
miso_col26.2.201623.1.2021
jardis2119.9.201123.1.202154
miko 7517.11.200923.1.202145
Chairon8.12.201523.1.202130
xN3XTx21.11.201023.1.2021
Alo19.1.200523.1.202141
martin8817.11.201323.1.2021
misokovi29.10.201723.1.2021
blue-3117.9.200723.1.2021
lerby10.10.200723.1.202151
NR CERT16.11.201723.1.2021
69roman23.5.200823.1.202151
kluvo22.1.201123.1.2021
milan363819.10.201023.1.202136
Grotto17.10.200823.1.2021
martin18227.4.200823.1.2021
Yuro8112.1.201723.1.2021
Sedko NR24.10.200823.1.2021
Nitran20.10.200823.1.2021
julo19427.12.201022.1.202132
Kukulkan11.1.202022.1.2021
speedy237.9.200522.1.202141
Nzprx2.6.201922.1.2021
vlastoboco25.9.201222.1.202165
galp17.10.200822.1.2021
Skarady23.10.201522.1.2021
DominikaKesziova22.3.201622.1.2021
karino18.9.201222.1.2021
Mišo 0716.10.200722.1.202156
qwert12311.11.200522.1.2021
PedrossNR7.1.201821.1.2021
objektív31.1.200921.1.2021
matus535.6.201020.1.202128
sloniik10.10.200519.1.202139
MaťoNR20.10.201917.1.202141
chcpeter14.1.200817.1.2021
matej20818.10.200915.1.2021
bedo196011.2.201413.1.2021
FP-AresNr10.7.20097.1.2021
minoz8.3.20167.1.2021
pifel10.9.20054.1.2021
patrzlen16.3.20164.1.2021
Nechvyhrahokej9.2.20161.1.202127
Arthur Dent28.10.200828.12.2020
FP-waszo3334.6.200824.12.2020
Samo.Meciar9.11.202023.12.202020
YourNameHere21.3.201223.12.202044
Palo_NR16.1.20177.12.202041
bandita17.9.20104.12.202037
ado19714.9.201325.11.2020
nokia15.10.200722.11.2020
58520.7.201529.10.2020
pepe.6721.1.200512.10.202099
solo-125.3.20099.10.202047
FP-solo-124.10.20089.10.202047
Juzeq111.10.201729.8.2020
STORYoftheYEAR28.6.201710.8.2020
Jurik27.11.20057.8.2020
Tomino3.5.20158.7.2020
romanesku1413.10.20134.7.2020
PetoNR13.9.201130.6.2020
Kubik0oo20.3.202014.6.2020
LeBron 14.5.202014.5.2020
DodesFCNR3.8.20183.5.2020
robinkonr4.11.20079.4.202044
JURINO14.7.20155.4.2020
vitazoslavlopata2.10.201126.1.202028
Lemonik18.1.201124.1.2020
99sola17.12.201121.1.202058
sola994.8.201121.1.202058
dodo3532.10.201512.1.202049
FP-dagdo6.4.20068.1.2020
Marek7914.9.201716.12.2019
FP-vladis6666628.8.200813.12.201930
nitranforever23.4.200929.11.2019
adam sangala31.10.201327.11.201958
Fidel7.2.201017.11.2019
Trogar8322.10.201923.10.2019
FP-fansnitra1220.3.200921.10.2019
mirino8816.7.201020.10.2019
miro294.9.200717.10.2019
jnr7711.4.201411.10.201943
jaksapatri2.4.201811.10.2019
martinfabian22.9.201930.9.201941
mato891.5.201029.9.201931
NRnitraPRO123.1.201817.9.2019
JK779.9.200713.9.201943
MarcoHKNR11.11.20166.8.201938
layla2728.10.201619.7.2019
Fotomann15.12.201710.6.201958
FP-greenhell66631.5.20099.5.201933
FP-janosik22016.7.20096.5.201929
jojo11.2.200514.4.2019100
Juro z Nitry16.2.200713.4.201933
Jakub HK Nitra22.11.201524.3.2019
Well30.10.201117.3.2019
katarinka3.1.201117.3.2019
Thorin31.12.200715.3.201933
Syky1823.10.201613.3.201936
MARIMR00828.12.201424.2.2019
redbullcola18.1.20133.2.201930
dzulsia1919.10.20142.2.201923
jaja1116.12.201221.1.201956
samuelmeciar17.3.201819.1.201920
milo1826.3.201316.1.2019
remian9.1.200926.12.2018
rastof30.9.20189.12.201845
JohanHegg5.12.20185.12.201828
Asgard_NR18.12.20074.12.201810
IVANSK6.8.201023.9.2018
marekNR218.8.201820.9.2018
FP-PavelK17.4.201016.9.2018
NR-Boy30.9.201614.8.201826
Gershi15.2.201528.7.201835
LukoEles9.5.201414.5.2018
Luckinno28.5.200913.5.2018
pejo18.10.20123.5.201826
borudo1.6.200930.3.2018
Antonio414.12.201720.3.201844
Mirik15.12.200818.2.201840
ofixialyou5.11.201710.2.2018
SuranskyCorgon22.4.201728.1.201846
filco200012.4.201224.1.2018
capone69.6.200824.1.201837
lakynr5.9.20167.12.2017
Cevinko28.11.201728.11.201745
Paralyzer29.9.20172.10.201738
Nitra fanda31.10.201127.9.2017
TurnerSVK15.3.201417.9.2017
mahekk22.1.200831.7.201726
ado376.9.201022.7.201738
nyufi27.11.201527.5.2017
luboss8225.5.200816.5.2017
petardo1116.4.201326.4.201730
bocellinko10.9.200616.4.2017
hockey.nitra27.3.201714.4.2017
NebudemeTichooo24.3.201710.4.2017
20jano0410.10.20069.4.2017
Qazz25.11.20129.4.2017
PeterŠipoš277.8.20162.4.201718
Anze1127.2.201727.2.2017
mino5224.11.201326.2.2017
PekyNR6.3.201524.2.201732
ludogorec9120.8.201330.1.2017
peta211.9.200521.1.201746
Skarbiss8.1.201710.1.2017
Trogar NR25.1.201419.12.2016
maly_jerro9.9.200916.12.2016
Nitricka2221.2.201612.12.2016
widush23.9.20076.12.201633
forzaitalia3.1.201415.11.2016
matius99924.9.201112.10.2016
NITRAFAN15.10.20075.10.201642
FP-Chrobi30.3.200620.9.201643
magi19693.9.201615.9.201651
Sergej296.8.201028.8.201628
Belzebub25.8.201626.8.2016
Pau19.1.20145.8.201622
Fiju12.4.201612.6.201636
trogaris15.9.20131.6.2016
citron22.5.201622.5.2016
greenhell6661.5.20082.5.201633
finky1527.4.201627.4.2016
Seiman21.1.201121.4.201624
HKNitraHK22.3.201513.4.201675
Peter16x5.11.201012.4.201648
NR2715.3.201615.3.2016
Denisa23412.3.201613.3.201626
NRfansNR12.10.201212.3.2016
ludvo2122.10.201021.1.2016
TERVUREN23.9.201211.1.201642
MichalNR2222.11.201522.12.201519
Menežéris11.11.201414.12.2015
chuligan2316.10.201310.12.201538
dominik5754.3.201520.11.201520
Nitrajenaša3.11.201517.11.2015
lovenitra16.10.201516.10.2015
nitra3324.2.20139.10.2015
Arian241117.10.201327.9.2015
SpaceCoreSK12.11.201427.9.2015
NrSlave29.3.201520.9.201547
Magdus2228.8.200715.9.201543
Ema7.2.201514.8.201520
juraj12317.4.201330.7.2015
dominikvz23.7.201127.5.2015
saviola417.4.201426.5.2015
Mallow21.4.201525.5.201535
TomiNR9.10.20128.5.201525
FP-ThomasNR29.5.20086.5.2015
Gergej Balázs1.12.20145.5.2015
mksy2417.4.20091.5.201540
kapsakapsa26.4.20111.5.2015
Tomo9126.4.20111.5.201529
sanchez25.3.200518.4.201542
kris.tinka2119.9.20145.4.201521
FP-nitrancann13.7.200826.3.201541
erich.m3.11.201125.3.2015
pomenitra27.9.201222.3.201529
JakubKazik17.3.201319.3.201520
RomcoNitra26.10.201313.3.2015
VernyNR2.12.20121.3.2015
NitrickaK2.2.201526.2.2015
suhajko15.1.20137.2.201540
ILIAS13.4.201431.1.201551
88nitra8813.4.201427.1.2015
Petržlenová vňať26.8.201013.1.201543
NRseboNR22.9.201311.1.2015
liter4428.6.201427.12.201428
FP-Sharkyx4.3.200722.12.2014
Triomen8.9.200613.12.2014
marvar5.10.20059.12.2014
jarodepes28.4.201130.11.2014
HokejistkaKika24.3.201325.11.201421
NRMatteoNR10.2.201423.11.201424
FP-pipista215.7.200818.11.201439
juraj809.11.200726.10.2014
TomasJilly21.3.201319.10.2014
dusoprivatechef12.9.201412.10.201434
Cugel25.11.200512.10.2014
Gahan30.7.201410.10.2014
nusa17.8.200724.9.201450
Petusenko1.10.201214.9.201435
Riko125.12.200710.8.201425
dubo1974.8.20113.8.2014
Romana.nr28.1.20137.6.2014
HTC99918.12.201224.5.2014
stev e3.10.20117.5.201451
DenkaNR16.8.201326.4.2014
janči18.3.201023.4.201426
fenomen613.7.201222.4.2014
pekarko4.3.201021.4.201443
Depo2229.10.201315.4.2014
zoran339.9.200814.4.201447
Cukor-fandí-Nitre11.10.201213.4.2014
nemKO8827.9.20115.4.201424
noldi29.3.201431.3.2014
3Marek91.2.201131.3.201426
AdoNR21.12.201231.3.2014
nrcan28.3.201330.3.2014
MarkX345.1.201026.3.201434
ickoHA18.8.201321.3.2014
11nitrancan113.3.20138.3.20147
PhotoBugel27.10.201326.2.201430
FP-belolindo10.7.200711.2.201430
9Jano91_NR15.3.201011.2.2014
emo1979nr8.10.20131.2.201441
marchelloNR9.1.201312.1.2014
Majky913.12.201328.12.201321
Tekla21.1.201115.12.2013
marteenxxl5.3.201315.12.201342
denissifel29.11.20134.12.201335
Gamma Ray28.9.201224.11.201356
sindolkar24.3.201323.11.2013
dominita200015.11.201318.11.201320
toth16313.2.201216.11.201322
bazynkoChr30.4.20132.11.201325
DanielNR25.10.201326.10.2013
FP-zubor12.7.200725.10.201350
skodareci27.3.201320.10.2013
SUBWOOFER24.1.201019.10.2013
Dubajko14.10.201314.10.201327
MatoA19.11.20126.10.2013
Nitrančan2316.8.201329.9.2013
slavenko6664.9.200926.9.2013
willow25.4.201124.9.2013
FP-dekan23.5.200918.9.201367
FP-kksk10.7.200917.9.2013
kili19912.8.201116.9.2013
Ovi876.9.201313.9.2013
NR4ever8.9.20101.8.2013
Earthquake19.5.201321.7.2013
chicharito718.7.201320.7.2013
slowlyforward10NR13.7.201319.7.2013
dido995.8.201112.7.201321
Pernambucano19.9.20128.6.2013
Duso UK29.4.201115.5.2013
Mato[Nitra vyhra!]4.1.20119.5.201322
axe025924.4.20099.5.2013
Malinky26.4.20119.5.201324
MelaniaGyepesova4.5.20137.5.201323
vydrydux29.9.20094.5.2013
tatinko128.4.201129.4.2013
jozko19966.3.20135.4.201324
MattheS NR31.3.20132.4.201329
dramatikz4.3.201327.3.201330
dusan9016.3.201317.3.2013
Orol 410.9.201010.3.201348
marchino10.3.201310.3.2013
trogar8818.12.20125.3.201326
marco989824.9.20125.3.201330
KuboBlaži11.1.20134.3.2013
olyNR21.2.20134.3.201330
Chrachel1.2.201317.2.201326
MarekFAN392.11.201217.2.201326
Kopaka16.9.201229.1.201349
Japugo8.10.201217.1.2013
HK NITRA727.9.20108.1.2013
dominoNR15.10.20127.1.2013
.Stewko.23.10.20115.1.201321
FP-Backo5.8.200617.12.201232
FP-spartak26.6.200610.12.201227
kefa29.11.20117.12.201245
dimi36.11.20102.12.2012
adrian krahulec11.10.200927.11.2012
rogal230318.9.201221.10.201233
dodo83nr4.8.201111.10.2012
valo323.11.20101.10.201241
FP-tominko-NOT USED21.7.200723.9.201266
balotelli913.9.201220.9.201230
Dodes626.2.200720.9.201242
Next15.8.201113.9.2012
Henry775.9.20126.9.2012
marek vz19.7.20114.9.2012
FP-igorius7.4.20064.9.201251
FP-Gali26.6.20061.9.2012
lauko0521.8.20121.9.201231
kontra19.5.201218.8.2012
dstranak8.6.201227.7.2012
babu00015.8.200722.7.2012
mracik26.4.200821.6.2012
mirco7.3.20125.5.2012
FP-adko3711.7.200927.3.2012
matusnr9.4.200921.3.2012
renob214.3.200517.3.2012
FIFO185.2.201224.2.2012
FP-marekDiJi6.6.200823.1.201232
JurajzNitry4.1.201222.1.201238
jarovrabec9.11.201120.1.2012
risso744.12.20113.1.2012
adamn16.5.201031.12.201122
lukasisko6.1.20099.12.2011
pat22.1.201125.11.201138
poklad412.5.200817.11.2011
1JanVal115.11.201116.11.201133
vladik22211.11.201112.11.2011
kksk11.7.200912.11.2011
kiko19983.8.20113.11.2011
g11719.9.20103.11.201127
FP-lukas6663332.8.200918.10.2011
vily20.10.201018.10.2011
walkyrie11.10.201114.10.2011
HC Dynamax Nitra27.9.201113.10.201126
Ruudinko15.10.200813.10.201136
chices5.8.201113.10.2011
semmir27.11.200911.10.2011
FP-fosfor18.8.200711.10.2011
matus_nr4.10.20118.10.201123
FP-willow2.8.20097.10.2011
dominator21.4.20115.10.201127
TomasNR5.6.201130.9.2011
cuco_2616.9.201129.9.2011
125rytmus15.7.201117.9.2011
FP-wettoNR15.4.20079.9.2011
looolec12.9.20085.9.2011
Neken15.11.20105.9.2011
steve12.9.20105.9.201151
wooddy21.8.20115.9.201153
Liverpool_fc914.2.20105.9.2011
AllStars106.9.20105.9.201130
Uri10010.10.20104.9.201139
skrutkovac13.8.20114.9.2011
MARKUS_8826.10.20074.9.201131
hccorgoni4.8.20113.9.2011
administrator21.8.20112.9.2011
nobody_x2.2.200731.8.2011
cooler6.4.201129.8.2011
messi0118.8.201124.8.2011
tottenham722.2.201120.8.2011
FP-Kiblik1220.4.200818.8.2011
Michael214.8.201114.8.2011
ThomasNR24.4.200813.8.201131
FP-trogar24.2.20077.8.2011
FP-laco21.9.20074.8.2011
FP-N-88-R14.7.20063.8.2011
zubor4.10.20063.8.2011
skkk6.6.201026.7.2011
Tukydides28.1.20115.7.2011
dusan2110.11.20104.6.201138
punks1726.9.20101.6.201124
boss3713.5.201128.5.2011
mirko.pivko26.4.20113.5.2011
hapo2774.11.20101.5.201126
jojendo20.2.20116.3.201132
Volodimir6.12.201028.2.2011
Iwet29.1.20114.2.201129
neviem26.11.20074.2.2011
Cortex-Lukas18.11.20071.2.201133
kenny23.11.201031.1.201127
Kapacita29.1.201129.1.201128
HKCORGONI27.12.201029.1.2011
Thimo15.1.201123.1.2011
Mikinator 20.10.201019.1.201130
Mato22416.10.20093.1.2011
Ivaebhoe25315.3.20104.12.2010
Hc Kcero Nitra12.11.200926.11.201021
RobertoNR17.5.200825.11.2010
misha15.10.20102.11.2010
88corgon9.9.201029.10.201032
marduk26513.10.201024.10.201039
53nitrička5320.10.201022.10.2010
santiago2322.1.201020.10.201037
lukasko6911.9.201012.10.201031
Maurice Richard Sechny8.1.20107.10.201030
Jojo-1121.4.20055.10.2010
FP-Backo8811.3.200726.9.201032
domco5-nr4.8.201017.9.201021
maryen26.8.20108.9.2010
tarantula10026.2.20104.9.2010
matusG :)20.8.201021.8.2010
HorčicovýKečup18.8.201018.8.201024
HahaHA17.8.201017.8.201024
FP-rafaello190929.7.20097.8.201030
tommynkouk10.4.200925.7.2010
najfanteam22.3.20109.6.201032

Fortuna liga 2020/2021

1.Slovan18142245:1144
2.D.Streda18123341:2039
3.Žilina1893640:2730
4.Z.Moravce1766530:2024
5.Trnava1772824:2423
6.Ružomberok1857626:2822
7.Sereď1747619:2919
8.Nitra1754818:3119
9.Trenčín1846821:3318
10.Michalovce1846819:3718
11.Senica1845917:3317
12.Pohronie1619620:2712
Aktualizované: 23.1.2021 21:40

Najčítanejšie články

Bleskovky

Porto remizovalo v šlágri 14. kola portugalskej ligy s Benficou 1:1

Futbalisti FC Porto remizovali v piatkovom šlágri 14. kola portugalskej ligy s Benficou Lisabon 1:1. Hostia sa ujali vedenia v 17. minúte zásluhou Alexa Grimalda, o osem minút neskôr vyrovnal Mehdi Taremi. Ten istý hráč dostal v 73. minúte červenú kartu, takže domáci dohrávali duel iba s desiatimi hráčmi. Portu patrí v tabuľke druhá priečka so štvorbodovou stratou na vedúci Sporting Lisabon, Benfica je vďaka horšiemu skóre na treťom mieste.
16.1.2021 12:22 - TASR

Juventus hlási ďalšieho nakazeného, pozitívny test mal De Ligt

Holandský futbalista Matthijs De Ligt z Juventusu Turín mal pozitívny test na koronavírus. Stal sa tretím hráčom v priebehu týždňa, ktorý musel opustiť káder obhajcu titulu v Serie A a nastúpiť do karantény. Ešte pred stredajším úspešným súbojom na pôde AC Miláno mali pozitívny test aj Alex Sandro a Juan Cuadrado.
8.1.2021 22:03 - TASR

Tréner Fulhamu je v izolácii, člen jeho domácnosti mal pozitívny test

Anglický futbalový klub Fulham bude v sobotňajšom zápase Premier League proti Southamptonu bez svojho trénera Scotta Parkera. Ten išiel do izolácie po tom, čo mal pozitívny test na koronavírus jeden člen jeho domácnosti. Samotný Parker mal negatívny výsledok. Fulham povedú v zápase Matt Wells a Stuart Gray. Informovala agentúra AP.
24.12.2020 16:09 - TASR

Súd odročil pojednávanie s Boatengom vo veci ublíženia na zdraví

Mníchovský súd odročil pojednávanie s futbalistom Jeromeom Boatengom, ktorý čelí obžalobe z ublíženia na zdraví. Podľa prokuratúry obranca Bayernu Mníchov v roku 2014 pri hádke napadol svoju vtedajšiu priateľku.
2.12.2020 10:10 - TASR

Carlos Alberto Ibargüen Hinojosa opustil ŠKF Sereď

Kolumbijský futbalový útočník Carlos Alberto Ibargüen Hinojosa už po mesiaci odchádza zo Serede. Počas tohto obdobia nastúpil 25-ročný hráč len na jediný fortunaligový duel proti ViOn-u Zlaté Moravce-Vráble, na svoje konto si pripísal sedem odohraných minút.
24.11.2020 21:55 - TASR

Pardew sa stal športovým riaditeľom CSKA Sofia

Anglický futbalový tréner Alan Pardew sa dohodol na spolupráci s CSKA Sofia. V bulharskom klube bude pracovať ako športový riaditeľ. Bývalý kouč Newcastlu či West Hamu si tak prvýkrát v kariére vyskúša inú než trénerskú funkciu.
24.11.2020 08:05 - TASR

Icardi nepomôže PSG v utorkovom zápase s Lipskom

Argentínsky útočník Mauro Icardi je už dlhší čas na maródke a ani v utorkovom súboji H-skupiny futbalovej Ligy majstrov 2020/2021 proti RB Lipsko nebude ešte k dispozícii svojmu tímu Parížu St. Germain. V štarte mu zabránili lekári, ktorí mu odporučili riadne doliečiť zranené koleno. Informoval o tom portál lequipe.fr.
24.11.2020 07:38 - t / TASR

V Baníku Ostrava úraduje koronavírus, odložili dva jeho zápasy

Český futbalový tím Baník Ostrava je po náraste prípadov nového koronavírusu v desaťdňovej karanténe. Z tohto dôvodu vedenie najvyššej českej súťaže odložilo jeho nedeľný zápas 8. kola Fortuna ligy proti Slovácku a tiež ďalší domáci duel s Libercom, ktorý bol pôvodne na programe 29. novembra. Informáciu priniesol portál iDnes.cz.
20.11.2020 08:25 - / TASR

Štyria ukrajinskí hráči mali pozitívny test na koronavírus

Štyria ukrajinskí futbalisti mali pozitívny test na koronavírus a nebudú k dispozícii v utorkovom zápase Ligy národov so Švajčiarskom. Podľa agentúry DPA odhalili infekciu piatkové testy, okrem hráčov mal pozitívny výsledok aj člen realizačného tímu.
15.11.2020 10:06 -

Talentovaný Hložek môže chýbať Sparte Praha niekoľko mesiacov

Český futbalový klub Sparta Praha prišiel na dlhšie obdobie o útočníka Adama Hložeka. Osemnásťročný talent českého futbalu má problémy so zranením priehlavku a jeho absencia sa odhaduje až na niekoľko mesiacov.
2.11.2020 12:56 - / TASR

Archív krátkych správ »
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov

Fanúšikovia
FutbalPortal.sk


Partneri - reklama