Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
;
Zlaté Moravce
0:1
Trenčín
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Senica
0:2
Ružomberok
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Pohronie
0:2
Trnava
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
 
 
LIVE
HokejPortal.sk
---
Rozhodcovia: Somoláni – Jánošík, Kuba
Diváci: 617     Píše: Mesíková Daniela
live/sound/mp3/gol-hokej-podmaz2.mp3
Zlaté Moravce
0:1
0:0
koniec zápasu
lavica domaci domaci_pocet:hostia_pocetlavica hostia
Trenčín
Napriek tomu, že na gól sme čakali až do nadstaveného času druhého polčasu, môžeme konštatovať, že sme videli zaujímavé stretnutie plné šancí. O troch bodoch pre Trenčín rozhodol v samom závere Samuel Lavrinčík.
10Refresh

FANS FC Nitra (454)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
vajconr28.10.201624.10.202134
YogiNR5.10.201824.10.2021
Sofinko2.3.202124.10.202137
Nyufi1231.8.201724.10.2021
nitranitricka2725.7.201724.10.20215
Alo19.1.200524.10.202141
matus535.6.201024.10.202129
PedrossNR7.1.201824.10.2021
samajamado15.1.201024.10.202133
bez nicku24.2.200824.10.2021
kluvo22.1.201124.10.2021
KingOfBlbs16.5.201624.10.202123
miro-nr21.11.201124.10.202147
Maross NR8.4.200523.10.202139
blue-3117.9.200723.10.2021
nacomeno20.9.201123.10.202132
misokovi29.10.201723.10.2021
jaja29.1.200523.10.2021
mladywoody19.9.201323.10.202128
miko 7517.11.200923.10.202146
Buben23.12.200523.10.2021
objektív31.1.200923.10.2021
hello, havarju3.1.201423.10.2021
88Backo29.10.201023.10.202133
Grotto17.10.200823.10.2021
Lubos8522.10.200823.10.2021
matum1.10.200623.10.2021
Borg20.8.200523.10.2021
N-R-N-R3.1.201623.10.202125
jardis2119.9.201123.10.202155
nokia15.10.200723.10.2021
lerby10.10.200723.10.202152
Ferrari20.2.200523.10.202138
button10.10.200723.10.2021
speedy237.9.200523.10.202142
CuCk01.2.201023.10.2021
jurrko7.2.200523.10.2021
YourNameHere21.3.201223.10.202144
NR CERT16.11.201723.10.2021
julo19427.12.201023.10.202133
69roman23.5.200823.10.202151
TurnerSVK15.3.201423.10.2021
pribina0110.2.201323.10.202135
elber26.2.200523.10.202142
radovanovič30.12.201623.10.2021
pifel10.9.200523.10.2021
chrobi8.10.200423.10.202144
sloniik10.10.200523.10.202140
xN3XTx21.11.201023.10.2021
DominikaKesziova22.3.201623.10.2021
maro41913.9.201223.10.202133
Skarady23.10.201523.10.2021
P243.2.200723.10.202134
palacinka26.3.201423.10.202130
Chairon8.12.201523.10.202131
Sharkyx23.1.200723.10.2021
martin18227.4.200823.10.2021
FP-Padre7775.12.200723.10.2021
jaja1116.12.201223.10.202157
Nitran20.10.200823.10.2021
Mišo 0716.10.200723.10.202156
Sedko NR24.10.200823.10.2021
VernyNR2.12.201222.10.2021
kope6.1.201222.10.2021
milan363819.10.201022.10.202136
galp17.10.200822.10.2021
jakub20042.10.201422.10.2021
NitrickaSup13.9.201822.10.2021
martin8817.11.201322.10.2021
pepe.6721.1.200522.10.2021100
karino18.9.201222.10.2021
miso_col26.2.201622.10.2021
zakusok11.1.201321.10.2021
qwert12311.11.200520.10.2021
sentexx1nr12.8.201519.10.2021
chcpeter14.1.200819.10.2021
vlastoboco25.9.201218.10.202165
FP-AresNr10.7.200918.10.2021
romanesku1413.10.201317.10.2021
Nzprx2.6.201917.10.2021
Jakub HK Nitra22.11.201517.10.2021
Kukulkan11.1.202017.10.2021
bedo196011.2.201412.10.2021
luho5559.4.200911.10.2021
Palo_NR16.1.201711.10.202142
FP-Chrobi30.3.20068.10.202144
bandita17.9.20101.10.202138
JURINO14.7.201530.9.2021
mirino8816.7.201024.9.2021
Juzeq111.10.20174.9.2021
bAzO4718.10.201320.7.202126
patrzlen16.3.201612.7.2021
Nechvyhrahokej9.2.20167.6.202128
Arthur Dent28.10.20081.6.2021
matej20818.10.200924.5.2021
Jurik27.11.200529.4.2021
MaťoNR20.10.20195.4.202142
minoz8.3.20164.4.2021
LukassNR27.2.202127.2.2021
robinkonr4.11.200720.2.202145
Juro z Nitry16.2.200720.2.202134
FP-waszo3334.6.200824.12.2020
Samo.Meciar9.11.202023.12.202021
ado19714.9.201325.11.2020
58520.7.201529.10.2020
solo-125.3.20099.10.202048
FP-solo-124.10.20089.10.202048
STORYoftheYEAR28.6.201710.8.2020
Tomino3.5.20158.7.2020
PetoNR13.9.201130.6.2020
Kubik0oo20.3.202014.6.2020
LeBron 14.5.202014.5.2020
DodesFCNR3.8.20183.5.2020
vitazoslavlopata2.10.201126.1.202029
Lemonik18.1.201124.1.2020
99sola17.12.201121.1.202058
sola994.8.201121.1.202058
dodo3532.10.201512.1.202050
FP-dagdo6.4.20068.1.2020
Marek7914.9.201716.12.2019
FP-vladis6666628.8.200813.12.201931
nitranforever23.4.200929.11.2019
adam sangala31.10.201327.11.201959
Fidel7.2.201017.11.2019
Trogar8322.10.201923.10.2019
FP-fansnitra1220.3.200921.10.2019
miro294.9.200717.10.2019
jnr7711.4.201411.10.201944
jaksapatri2.4.201811.10.2019
martinfabian22.9.201930.9.201942
mato891.5.201029.9.201932
NRnitraPRO123.1.201817.9.2019
JK779.9.200713.9.201944
MarcoHKNR11.11.20166.8.201938
layla2728.10.201619.7.2019
Fotomann15.12.201710.6.201959
FP-greenhell66631.5.20099.5.201933
FP-janosik22016.7.20096.5.201930
jojo11.2.200514.4.2019100
Well30.10.201117.3.2019
katarinka3.1.201117.3.2019
Thorin31.12.200715.3.201933
Syky1823.10.201613.3.201937
MARIMR00828.12.201424.2.2019
redbullcola18.1.20133.2.201931
dzulsia1919.10.20142.2.201924
samuelmeciar17.3.201819.1.201921
milo1826.3.201316.1.2019
remian9.1.200926.12.2018
rastof30.9.20189.12.201846
JohanHegg5.12.20185.12.201828
Asgard_NR18.12.20074.12.201810
IVANSK6.8.201023.9.2018
marekNR218.8.201820.9.2018
FP-PavelK17.4.201016.9.2018
NR-Boy30.9.201614.8.201827
Gershi15.2.201528.7.201835
LukoEles9.5.201414.5.2018
Luckinno28.5.200913.5.2018
pejo18.10.20123.5.201827
borudo1.6.200930.3.2018
Antonio414.12.201720.3.201845
Mirik15.12.200818.2.201840
ofixialyou5.11.201710.2.2018
SuranskyCorgon22.4.201728.1.201847
filco200012.4.201224.1.2018
capone69.6.200824.1.201837
lakynr5.9.20167.12.2017
Cevinko28.11.201728.11.201746
Paralyzer29.9.20172.10.201738
Nitra fanda31.10.201127.9.2017
mahekk22.1.200831.7.201727
ado376.9.201022.7.201738
nyufi27.11.201527.5.2017
luboss8225.5.200816.5.2017
petardo1116.4.201326.4.201730
bocellinko10.9.200616.4.2017
hockey.nitra27.3.201714.4.2017
NebudemeTichooo24.3.201710.4.2017
20jano0410.10.20069.4.2017
Qazz25.11.20129.4.2017
PeterŠipoš277.8.20162.4.201719
Anze1127.2.201727.2.2017
mino5224.11.201326.2.2017
PekyNR6.3.201524.2.201733
ludogorec9120.8.201330.1.2017
peta211.9.200521.1.201747
Skarbiss8.1.201710.1.2017
Trogar NR25.1.201419.12.2016
maly_jerro9.9.200916.12.2016
Nitricka2221.2.201612.12.2016
widush23.9.20076.12.201634
forzaitalia3.1.201415.11.2016
matius99924.9.201112.10.2016
NITRAFAN15.10.20075.10.201642
magi19693.9.201615.9.201652
Sergej296.8.201028.8.201628
Belzebub25.8.201626.8.2016
Pau19.1.20145.8.201622
Fiju12.4.201612.6.201637
trogaris15.9.20131.6.2016
citron22.5.201622.5.2016
greenhell6661.5.20082.5.201633
finky1527.4.201627.4.2016
Seiman21.1.201121.4.201624
HKNitraHK22.3.201513.4.201675
Peter16x5.11.201012.4.201649
NR2715.3.201615.3.2016
Denisa23412.3.201613.3.201627
NRfansNR12.10.201212.3.2016
ludvo2122.10.201021.1.2016
TERVUREN23.9.201211.1.201643
MichalNR2222.11.201522.12.201520
Menežéris11.11.201414.12.2015
chuligan2316.10.201310.12.201539
dominik5754.3.201520.11.201521
Nitrajenaša3.11.201517.11.2015
lovenitra16.10.201516.10.2015
nitra3324.2.20139.10.2015
Arian241117.10.201327.9.2015
SpaceCoreSK12.11.201427.9.2015
NrSlave29.3.201520.9.201548
Magdus2228.8.200715.9.201544
Ema7.2.201514.8.201521
juraj12317.4.201330.7.2015
dominikvz23.7.201127.5.2015
saviola417.4.201426.5.2015
Mallow21.4.201525.5.201536
TomiNR9.10.20128.5.201525
FP-ThomasNR29.5.20086.5.2015
Gergej Balázs1.12.20145.5.2015
mksy2417.4.20091.5.201540
kapsakapsa26.4.20111.5.2015
Tomo9126.4.20111.5.201529
sanchez25.3.200518.4.201543
kris.tinka2119.9.20145.4.201522
FP-nitrancann13.7.200826.3.201542
erich.m3.11.201125.3.2015
pomenitra27.9.201222.3.201529
JakubKazik17.3.201319.3.201521
RomcoNitra26.10.201313.3.2015
NitrickaK2.2.201526.2.2015
suhajko15.1.20137.2.201541
ILIAS13.4.201431.1.201552
88nitra8813.4.201427.1.2015
Petržlenová vňať26.8.201013.1.201544
NRseboNR22.9.201311.1.2015
liter4428.6.201427.12.201428
FP-Sharkyx4.3.200722.12.2014
Triomen8.9.200613.12.2014
marvar5.10.20059.12.2014
jarodepes28.4.201130.11.2014
HokejistkaKika24.3.201325.11.201422
NRMatteoNR10.2.201423.11.201425
FP-pipista215.7.200818.11.201440
juraj809.11.200726.10.2014
TomasJilly21.3.201319.10.2014
dusoprivatechef12.9.201412.10.201434
Cugel25.11.200512.10.2014
Gahan30.7.201410.10.2014
nusa17.8.200724.9.201451
Petusenko1.10.201214.9.201435
Riko125.12.200710.8.201426
dubo1974.8.20113.8.2014
Romana.nr28.1.20137.6.2014
HTC99918.12.201224.5.2014
stev e3.10.20117.5.201451
DenkaNR16.8.201326.4.2014
janči18.3.201023.4.201427
fenomen613.7.201222.4.2014
pekarko4.3.201021.4.201443
Depo2229.10.201315.4.2014
zoran339.9.200814.4.201448
Cukor-fandí-Nitre11.10.201213.4.2014
nemKO8827.9.20115.4.201424
noldi29.3.201431.3.2014
3Marek91.2.201131.3.201427
AdoNR21.12.201231.3.2014
nrcan28.3.201330.3.2014
MarkX345.1.201026.3.201435
ickoHA18.8.201321.3.2014
11nitrancan113.3.20138.3.20147
PhotoBugel27.10.201326.2.201431
FP-belolindo10.7.200711.2.201431
9Jano91_NR15.3.201011.2.2014
emo1979nr8.10.20131.2.201442
marchelloNR9.1.201312.1.2014
Majky913.12.201328.12.201322
Tekla21.1.201115.12.2013
marteenxxl5.3.201315.12.201342
denissifel29.11.20134.12.201336
Gamma Ray28.9.201224.11.201356
sindolkar24.3.201323.11.2013
dominita200015.11.201318.11.201321
toth16313.2.201216.11.201322
bazynkoChr30.4.20132.11.201326
DanielNR25.10.201326.10.2013
FP-zubor12.7.200725.10.201351
skodareci27.3.201320.10.2013
SUBWOOFER24.1.201019.10.2013
Dubajko14.10.201314.10.201328
MatoA19.11.20126.10.2013
Nitrančan2316.8.201329.9.2013
slavenko6664.9.200926.9.2013
willow25.4.201124.9.2013
FP-dekan23.5.200918.9.201368
FP-kksk10.7.200917.9.2013
kili19912.8.201116.9.2013
Ovi876.9.201313.9.2013
NR4ever8.9.20101.8.2013
Earthquake19.5.201321.7.2013
chicharito718.7.201320.7.2013
slowlyforward10NR13.7.201319.7.2013
dido995.8.201112.7.201322
Pernambucano19.9.20128.6.2013
Duso UK29.4.201115.5.2013
Mato[Nitra vyhra!]4.1.20119.5.201323
axe025924.4.20099.5.2013
Malinky26.4.20119.5.201324
MelaniaGyepesova4.5.20137.5.201324
vydrydux29.9.20094.5.2013
tatinko128.4.201129.4.2013
jozko19966.3.20135.4.201325
MattheS NR31.3.20132.4.201330
dramatikz4.3.201327.3.201330
dusan9016.3.201317.3.2013
Orol 410.9.201010.3.201348
marchino10.3.201310.3.2013
trogar8818.12.20125.3.201327
marco989824.9.20125.3.201330
KuboBlaži11.1.20134.3.2013
olyNR21.2.20134.3.201330
Chrachel1.2.201317.2.201326
MarekFAN392.11.201217.2.201327
Kopaka16.9.201229.1.201350
Japugo8.10.201217.1.2013
HK NITRA727.9.20108.1.2013
dominoNR15.10.20127.1.2013
.Stewko.23.10.20115.1.201322
FP-Backo5.8.200617.12.201233
FP-spartak26.6.200610.12.201227
kefa29.11.20117.12.201246
dimi36.11.20102.12.2012
adrian krahulec11.10.200927.11.2012
rogal230318.9.201221.10.201234
dodo83nr4.8.201111.10.2012
valo323.11.20101.10.201242
FP-tominko-NOT USED21.7.200723.9.201267
balotelli913.9.201220.9.201231
Dodes626.2.200720.9.201243
Next15.8.201113.9.2012
Henry775.9.20126.9.2012
marek vz19.7.20114.9.2012
FP-igorius7.4.20064.9.201252
FP-Gali26.6.20061.9.2012
lauko0521.8.20121.9.201232
kontra19.5.201218.8.2012
dstranak8.6.201227.7.2012
babu00015.8.200722.7.2012
mracik26.4.200821.6.2012
mirco7.3.20125.5.2012
FP-adko3711.7.200927.3.2012
matusnr9.4.200921.3.2012
renob214.3.200517.3.2012
FIFO185.2.201224.2.2012
FP-marekDiJi6.6.200823.1.201233
JurajzNitry4.1.201222.1.201239
jarovrabec9.11.201120.1.2012
risso744.12.20113.1.2012
adamn16.5.201031.12.201123
lukasisko6.1.20099.12.2011
pat22.1.201125.11.201139
poklad412.5.200817.11.2011
1JanVal115.11.201116.11.201133
vladik22211.11.201112.11.2011
kksk11.7.200912.11.2011
kiko19983.8.20113.11.2011
g11719.9.20103.11.201128
FP-lukas6663332.8.200918.10.2011
vily20.10.201018.10.2011
walkyrie11.10.201114.10.2011
HC Dynamax Nitra27.9.201113.10.201127
Ruudinko15.10.200813.10.201137
chices5.8.201113.10.2011
semmir27.11.200911.10.2011
FP-fosfor18.8.200711.10.2011
matus_nr4.10.20118.10.201124
FP-willow2.8.20097.10.2011
dominator21.4.20115.10.201128
TomasNR5.6.201130.9.2011
cuco_2616.9.201129.9.2011
125rytmus15.7.201117.9.2011
FP-wettoNR15.4.20079.9.2011
looolec12.9.20085.9.2011
Neken15.11.20105.9.2011
steve12.9.20105.9.201151
wooddy21.8.20115.9.201154
Liverpool_fc914.2.20105.9.2011
AllStars106.9.20105.9.201131
Uri10010.10.20104.9.201140
skrutkovac13.8.20114.9.2011
MARKUS_8826.10.20074.9.201132
hccorgoni4.8.20113.9.2011
administrator21.8.20112.9.2011
nobody_x2.2.200731.8.2011
cooler6.4.201129.8.2011
messi0118.8.201124.8.2011
tottenham722.2.201120.8.2011
FP-Kiblik1220.4.200818.8.2011
Michael214.8.201114.8.2011
ThomasNR24.4.200813.8.201131
FP-trogar24.2.20077.8.2011
FP-laco21.9.20074.8.2011
FP-N-88-R14.7.20063.8.2011
zubor4.10.20063.8.2011
skkk6.6.201026.7.2011
Tukydides28.1.20115.7.2011
dusan2110.11.20104.6.201138
punks1726.9.20101.6.201125
boss3713.5.201128.5.2011
mirko.pivko26.4.20113.5.2011
hapo2774.11.20101.5.201127
jojendo20.2.20116.3.201133
Volodimir6.12.201028.2.2011
Iwet29.1.20114.2.201130
neviem26.11.20074.2.2011
Cortex-Lukas18.11.20071.2.201133
kenny23.11.201031.1.201127
Kapacita29.1.201129.1.201129
HKCORGONI27.12.201029.1.2011
Thimo15.1.201123.1.2011
Mikinator 20.10.201019.1.201131
Mato22416.10.20093.1.2011
Ivaebhoe25315.3.20104.12.2010
Hc Kcero Nitra12.11.200926.11.201022
RobertoNR17.5.200825.11.2010
misha15.10.20102.11.2010
88corgon9.9.201029.10.201033
marduk26513.10.201024.10.201040
53nitrička5320.10.201022.10.2010
santiago2322.1.201020.10.201038
lukasko6911.9.201012.10.201032
Maurice Richard Sechny8.1.20107.10.201031
Jojo-1121.4.20055.10.2010
FP-Backo8811.3.200726.9.201033
domco5-nr4.8.201017.9.201022
maryen26.8.20108.9.2010
tarantula10026.2.20104.9.2010
matusG :)20.8.201021.8.2010
HorčicovýKečup18.8.201018.8.201024
HahaHA17.8.201017.8.201024
FP-rafaello190929.7.20097.8.201031
tommynkouk10.4.200925.7.2010
najfanteam22.3.20109.6.201033

Fortuna liga 2020/2021

1.Slovan Bratislava651015:416
2.Trnava742112:414
3.Žilina741213:713
4.Trenčín733111:612
5.Senica73317:712
6.Dunajská Streda723210:99
7.Ružomberok61506:58
8.Sereď72236:88
9.Michalovce72149:117
10.Zlaté Moravce71245:145
11.Pohronie71154:114
12.Liptovský Mikuláš71066:183
Aktualizované: 27.9.2021 12:13

Najčítanejšie články

Bleskovky

Majster sveta z roku 1966 Roger Hunt zomrel po dlhej chorobe

Bývalý kanonier futbalistov FC Liverpool a anglickej futbalovej reprezentácie Roger Hunt zomrel v pondelok po dlhej chorobe vo veku 83 rokov. Na šampionáte v roku 1966 prispel tromi gólmi v šiestich dueloch k zisku jediného titulu majstrov sveta pre Anglicko.
28.9.2021 15:42 - TASR

Holandský tréner Guus Hiddink ukončil kariéru

Holandský futbalový tréner Guus Hiddink oznámil ukončenie kariéry. Sedemdesiatštyriročný matador trénoval počas svojej kariéry národné tímy Holandska, Ruska, Kórejskej republiky, Austrálie, Turecka a naposledy Curacaa.
10.9.2021 15:39 - TASR

Daniel James odchádza z Manchestru United do Leedsu

Futbalový reprezentant Walesu Daniel James opúšťa Manchester United a bude hrať za Leeds. S klubom sa dohodol na päťročnom kontrakte.
31.8.2021 20:51 - TASR

Real Madrid získal z Rennes 18-ročného Camavingu

Real Madrid sa posilnil o francúzskeho futbalistu Eduarda Camavingu z Rennes. Osemnásťročný stredopoliar podpísal zmluvu na šesť rokov v hodnote 45 miliónov eur.
31.8.2021 20:51 - TASR

Willian opúšťa Arsenal a vráti sa do Corinthiansu

Brazílsky futbalista Willian odchádza z londýnskeho Arsenalu a bude hrať opäť za Corinthians Sao Paulo. Tridsaťtriročný stredopoliar podpísal s klubom zmluvu na dva roky.
31.8.2021 20:50 - TASR

Zomrel bývalý predseda predstavenstva a riaditeľ MŠK Žilina Marek Majtán

V utorok vo veku nedožitých 38 rokov nečakane zomrel bývalý predseda predstavenstva a riaditeľ slovenského futbalového klubu MŠK Žilina Marek Majtán. Informovala o tom oficiálna klubová stránka, príčinu úmrtia nešpecifikovala.
25.8.2021 13:15 - TASR

Rusnákov gól nezabránil prehre Realu Salt Lake

Gól slovenského futbalistu Alberta Rusnáka nestačil Realu Salt Lake na bodový zisk v zápase MLS na trávniku Colorada Rapids. Dvadsaťsedemročný stredopoliar poslal v 51. minúte hostí do vedenia, domáci však dvoma gólmi otočil výsledok na 2:1 vo svoj prospech. Pre Rusnáka to bol piaty zásah v sezóne, jeho tím figuruje na šiestej priečke Západnej konferencie.
22.8.2021 09:03 - TASR

Mak dal gól

Futbalisti Ferencvárosu Budapešť zvíťazili v sobotnom domácom zápase 3. kola maďarskej ligy nad Mezőkövesdom 4:1. Víťazný gól strelil slovenský reprezentant Róbert Mak, ktorý si mohol pripísať aj dva zásahy, ale v úvode duelu nepremenil penaltu.
14.8.2021 22:08 - TASR

V tíme nováčika Serie A z Benátok odhalili koronavírus

V tíme nováčika najvyššej talianskej futbalovej súťaže Venezia FC odhalili prípad koronavírusu. Klub z Benátok následne zrušil štvrtkovú verejnú prezentáciu mužského i ženského tímu pred novou sezónou.
11.8.2021 10:10 - TASR

Novým trénerom libanonskej reprezentácie sa stal Ivan Hašek

Čech Ivan Hašek sa stal novým trénerom libanonskej futbalovej reprezentácie. Vo funkcii sa bude usilovať o premiérový postup krajiny na majstrovstvá sveta.
15.7.2021 21:08 - TASR

Archív krátkych správ »
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov

Fanúšikovia
FutbalPortal.sk


Partneri - reklama