Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
;

FANS FC Nitra (458)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
sloniik10.10.20051.3.202442
miso_col26.2.20161.3.2024
luho5559.4.20091.3.2024
YogiNR5.10.20181.3.2024
Maross NR8.4.20051.3.202441
jaja29.1.20051.3.2024
palacinka26.3.20141.3.202433
miko 7517.11.20091.3.202448
TrogarVelco24.9.20231.3.202436
Lubos8522.10.20081.3.2024
Ferrari20.2.20051.3.202440
Lemonik18.1.20111.3.2024
nitranitricka2725.7.20171.3.20247
speedy237.9.20051.3.202445
blue-3117.9.20071.3.2024
Tomino3.5.20151.3.2024
P243.2.20071.3.202437
chrobi8.10.20041.3.202446
NR CERT16.11.20171.3.2024
elber26.2.20051.3.202444
matum1.10.200629.2.2024
dimi36.11.201029.2.2024
nacomeno20.9.201129.2.202434
Qazz25.11.201229.2.2024
88Backo29.10.201029.2.202436
jurrko7.2.200529.2.2024
pifel10.9.200529.2.2024
bAzO4718.10.201329.2.202429
xN3XTx21.11.201029.2.2024
misokovi29.10.201729.2.2024
bez nicku24.2.200829.2.2024
lerby10.10.200729.2.202454
hello, havarju3.1.201429.2.2024
mladywoody19.9.201329.2.202430
Nyufi1231.8.201729.2.2024
kope6.1.201229.2.2024
Shaggy99.9.201729.2.202435
miro-nr21.11.201129.2.202449
FP-Padre7775.12.200729.2.2024
Buben23.12.200529.2.2024
matus535.6.201029.2.202431
vajconr28.10.201629.2.202436
martin8817.11.201329.2.2024
jardis2119.9.201129.2.202457
YourNameHere21.3.201229.2.202447
zakusok11.1.201329.2.2024
TurnerSVK15.3.201429.2.2024
samajamado15.1.201029.2.202435
69roman23.5.200829.2.202454
maro41913.9.201229.2.202435
radovanovič30.12.201629.2.2024
capone69.6.200829.2.202440
sentexx1nr12.8.201529.2.2024
kluvo22.1.201129.2.2024
nokia15.10.200728.2.2024
jaja1116.12.201228.2.202459
N-R-N-R3.1.201628.2.202427
martin18227.4.200828.2.2024
Sedko NR24.10.200828.2.2024
Marek7914.9.201727.2.2024
mato891.5.201027.2.202434
julo19427.12.201026.2.202435
Borg20.8.200526.2.2024
Nitran20.10.200825.2.2024
galp17.10.200825.2.2024
Sharkyx23.1.200725.2.2024
karino18.9.201223.2.2024
Nzprx2.6.201923.2.2024
Chairon8.12.201521.2.202433
CuCk01.2.201021.2.2024
pepe.6721.1.200520.2.2024103
KingOfBlbs16.5.201619.2.202425
pleskot50030.12.201318.2.202437
Mirik15.12.200817.2.202443
adam sangala31.10.201314.2.202461
Jakub HK Nitra22.11.201511.2.2024
pribina0110.2.201310.2.202438
redbullcola18.1.201314.1.202434
vlastoboco25.9.201210.1.202468
DominikaKesziova22.3.201629.12.2023
objektív31.1.200928.12.2023
Sofinko2.3.20215.12.202339
JURINO14.7.201518.11.2023
Skarady23.10.201521.10.2023
Fotomann15.12.20175.10.202361
58520.7.20153.10.2023
Alo19.1.20051.10.202344
romanesku1413.10.201315.9.2023
FP-waszo3334.6.200820.6.2023
SpaceCoreSK12.11.201416.6.2023
FP-AresNr10.7.20099.6.2023
VernyNR2.12.20129.6.2023
minoz8.3.201627.5.2023
finski19.2.202319.5.2023
PetoNR13.9.201115.5.2023
Grotto17.10.20088.5.2023
bedo196011.2.201423.3.2023
NitrickaSup13.9.20189.3.2023
Jurik27.11.200526.2.2023
Palo_NR16.1.201716.2.202344
Juzeq111.10.20175.2.2023
button10.10.20071.12.2022
milan363819.10.201010.10.202239
PedrossNR7.1.201830.9.202225
bandita17.9.201012.9.202240
chcpeter14.1.20087.9.2022
duggery13.3.202210.6.202252
MaťoNR20.10.201930.5.202244
ludogorec9120.8.201329.5.2022
k420.2.200527.5.202238
Uri10010.10.201026.4.202242
Kukulkan11.1.202022.4.2022
NRnitraPRO123.1.20185.3.2022
patrzlen16.3.201616.1.2022
JakubKazik17.3.201328.12.202123
Nechvyhrahokej9.2.201621.12.202130
Mišo 0716.10.200712.11.202159
FP-Chrobi30.3.20068.10.202146
mirino8816.7.201024.9.2021
Arthur Dent28.10.20081.6.2021
matej20818.10.200924.5.2021
LukassNR27.2.202127.2.2021
robinkonr4.11.200720.2.202147
Juro z Nitry16.2.200720.2.202136
Samo.Meciar9.11.202023.12.202023
ado19714.9.201325.11.2020
solo-125.3.20099.10.202050
FP-solo-124.10.20089.10.202050
STORYoftheYEAR28.6.201710.8.2020
Kubik0oo20.3.202014.6.2020
LeBron 14.5.202014.5.2020
DodesFCNR3.8.20183.5.2020
vitazoslavlopata2.10.201126.1.202031
99sola17.12.201121.1.202061
sola994.8.201121.1.202061
dodo3532.10.201512.1.202052
FP-dagdo6.4.20068.1.2020
FP-vladis6666628.8.200813.12.201933
nitranforever23.4.200929.11.2019
Fidel7.2.201017.11.2019
Trogar8322.10.201923.10.2019
FP-fansnitra1220.3.200921.10.2019
miro294.9.200717.10.2019
jnr7711.4.201411.10.201946
jaksapatri2.4.201811.10.2019
martinfabian22.9.201930.9.201944
JK779.9.200713.9.201947
MarcoHKNR11.11.20166.8.201941
layla2728.10.201619.7.2019
FP-greenhell66631.5.20099.5.201936
FP-janosik22016.7.20096.5.201932
jojo11.2.200514.4.2019103
Well30.10.201117.3.2019
katarinka3.1.201117.3.2019
Thorin31.12.200715.3.201936
Syky1823.10.201613.3.201939
MARIMR00828.12.201424.2.2019
dzulsia1919.10.20142.2.201927
samuelmeciar17.3.201819.1.201923
milo1826.3.201316.1.2019
remian9.1.200926.12.2018
rastof30.9.20189.12.201848
JohanHegg5.12.20185.12.201831
Asgard_NR18.12.20074.12.201813
IVANSK6.8.201023.9.2018
marekNR218.8.201820.9.2018
FP-PavelK17.4.201016.9.2018
NR-Boy30.9.201614.8.201829
Gershi15.2.201528.7.201838
LukoEles9.5.201414.5.2018
Luckinno28.5.200913.5.2018
pejo18.10.20123.5.201830
borudo1.6.200930.3.2018
Antonio414.12.201720.3.201847
ofixialyou5.11.201710.2.2018
SuranskyCorgon22.4.201728.1.201849
filco200012.4.201224.1.2018
lakynr5.9.20167.12.2017
Cevinko28.11.201728.11.201748
Paralyzer29.9.20172.10.201741
Nitra fanda31.10.201127.9.2017
mahekk22.1.200831.7.201729
ado376.9.201022.7.201741
nyufi27.11.201527.5.2017
luboss8225.5.200816.5.2017
petardo1116.4.201326.4.201733
bocellinko10.9.200616.4.2017
hockey.nitra27.3.201714.4.2017
NebudemeTichooo24.3.201710.4.2017
20jano0410.10.20069.4.2017
PeterŠipoš277.8.20162.4.201721
Anze1127.2.201727.2.2017
mino5224.11.201326.2.2017
PekyNR6.3.201524.2.201735
peta211.9.200521.1.201749
Skarbiss8.1.201710.1.2017
Trogar NR25.1.201419.12.2016
maly_jerro9.9.200916.12.2016
Nitricka2221.2.201612.12.2016
widush23.9.20076.12.201636
forzaitalia3.1.201415.11.2016
matius99924.9.201112.10.2016
NITRAFAN15.10.20075.10.201645
magi19693.9.201615.9.201654
Sergej296.8.201028.8.201631
Belzebub25.8.201626.8.2016
Pau19.1.20145.8.201625
Fiju12.4.201612.6.201639
trogaris15.9.20131.6.2016
citron22.5.201622.5.2016
greenhell6661.5.20082.5.201636
finky1527.4.201627.4.2016
Seiman21.1.201121.4.201627
HKNitraHK22.3.201513.4.201678
Peter16x5.11.201012.4.201651
NR2715.3.201615.3.2016
Denisa23412.3.201613.3.201629
NRfansNR12.10.201212.3.2016
ludvo2122.10.201021.1.2016
TERVUREN23.9.201211.1.201645
MichalNR2222.11.201522.12.201522
Menežéris11.11.201414.12.2015
chuligan2316.10.201310.12.201541
dominik5754.3.201520.11.201523
Nitrajenaša3.11.201517.11.2015
lovenitra16.10.201516.10.2015
nitra3324.2.20139.10.2015
Arian241117.10.201327.9.2015
NrSlave29.3.201520.9.201550
Magdus2228.8.200715.9.201547
Ema7.2.201514.8.201523
juraj12317.4.201330.7.2015
dominikvz23.7.201127.5.2015
saviola417.4.201426.5.2015
Mallow21.4.201525.5.201538
TomiNR9.10.20128.5.201528
FP-ThomasNR29.5.20086.5.2015
Gergej Balázs1.12.20145.5.2015
mksy2417.4.20091.5.201543
kapsakapsa26.4.20111.5.2015
Tomo9126.4.20111.5.201532
sanchez25.3.200518.4.201545
kris.tinka2119.9.20145.4.201524
FP-nitrancann13.7.200826.3.201545
erich.m3.11.201125.3.2015
pomenitra27.9.201222.3.201532
RomcoNitra26.10.201313.3.2015
NitrickaK2.2.201526.2.2015
suhajko15.1.20137.2.201543
ILIAS13.4.201431.1.201554
88nitra8813.4.201427.1.2015
Petržlenová vňať26.8.201013.1.201546
NRseboNR22.9.201311.1.2015
liter4428.6.201427.12.201431
FP-Sharkyx4.3.200722.12.2014
Triomen8.9.200613.12.2014
marvar5.10.20059.12.2014
jarodepes28.4.201130.11.2014
HokejistkaKika24.3.201325.11.201424
NRMatteoNR10.2.201423.11.201427
FP-pipista215.7.200818.11.201442
juraj809.11.200726.10.2014
TomasJilly21.3.201319.10.2014
dusoprivatechef12.9.201412.10.201437
Cugel25.11.200512.10.2014
Gahan30.7.201410.10.2014
nusa17.8.200724.9.201453
Petusenko1.10.201214.9.201438
Riko125.12.200710.8.201429
dubo1974.8.20113.8.2014
Romana.nr28.1.20137.6.2014
HTC99918.12.201224.5.2014
stev e3.10.20117.5.201454
DenkaNR16.8.201326.4.2014
janči18.3.201023.4.201429
fenomen613.7.201222.4.2014
pekarko4.3.201021.4.201446
Depo2229.10.201315.4.2014
zoran339.9.200814.4.201451
Cukor-fandí-Nitre11.10.201213.4.2014
nemKO8827.9.20115.4.201427
noldi29.3.201431.3.2014
3Marek91.2.201131.3.201429
AdoNR21.12.201231.3.2014
nrcan28.3.201330.3.2014
MarkX345.1.201026.3.201437
ickoHA18.8.201321.3.2014
11nitrancan113.3.20138.3.201410
PhotoBugel27.10.201326.2.201433
FP-belolindo10.7.200711.2.201434
9Jano91_NR15.3.201011.2.2014
emo1979nr8.10.20131.2.201444
marchelloNR9.1.201312.1.2014
Majky913.12.201328.12.201324
Tekla21.1.201115.12.2013
marteenxxl5.3.201315.12.201345
denissifel29.11.20134.12.201338
Gamma Ray28.9.201224.11.201359
sindolkar24.3.201323.11.2013
dominita200015.11.201318.11.201323
toth16313.2.201216.11.201325
bazynkoChr30.4.20132.11.201329
DanielNR25.10.201326.10.2013
FP-zubor12.7.200725.10.201353
skodareci27.3.201320.10.2013
SUBWOOFER24.1.201019.10.2013
Dubajko14.10.201314.10.201330
MatoA19.11.20126.10.2013
Nitrančan2316.8.201329.9.2013
slavenko6664.9.200926.9.2013
willow25.4.201124.9.2013
FP-dekan23.5.200918.9.201370
FP-kksk10.7.200917.9.2013
kili19912.8.201116.9.2013
Ovi876.9.201313.9.2013
NR4ever8.9.20101.8.2013
Earthquake19.5.201321.7.2013
chicharito718.7.201320.7.2013
slowlyforward10NR13.7.201319.7.2013
dido995.8.201112.7.201324
Pernambucano19.9.20128.6.2013
Duso UK29.4.201115.5.2013
Mato[Nitra vyhra!]4.1.20119.5.201325
axe025924.4.20099.5.2013
Malinky26.4.20119.5.201327
MelaniaGyepesova4.5.20137.5.201326
vydrydux29.9.20094.5.2013
tatinko128.4.201129.4.2013
jozko19966.3.20135.4.201327
MattheS NR31.3.20132.4.201332
dramatikz4.3.201327.3.201333
dusan9016.3.201317.3.2013
Orol 410.9.201010.3.201351
marchino10.3.201310.3.2013
trogar8818.12.20125.3.201329
marco989824.9.20125.3.201333
KuboBlaži11.1.20134.3.2013
olyNR21.2.20134.3.201333
Chrachel1.2.201317.2.201329
MarekFAN392.11.201217.2.201329
Kopaka16.9.201229.1.201352
Japugo8.10.201217.1.2013
HK NITRA727.9.20108.1.2013
dominoNR15.10.20127.1.2013
.Stewko.23.10.20115.1.201324
FP-Backo5.8.200617.12.201236
FP-spartak26.6.200610.12.201230
kefa29.11.20117.12.201248
adrian krahulec11.10.200927.11.2012
rogal230318.9.201221.10.201236
dodo83nr4.8.201111.10.2012
valo323.11.20101.10.201244
FP-tominko-NOT USED21.7.200723.9.201269
balotelli913.9.201220.9.201233
Dodes626.2.200720.9.201245
Next15.8.201113.9.2012
Henry775.9.20126.9.2012
marek vz19.7.20114.9.2012
FP-igorius7.4.20064.9.201255
FP-Gali26.6.20061.9.2012
lauko0521.8.20121.9.201234
kontra19.5.201218.8.2012
dstranak8.6.201227.7.2012
babu00015.8.200722.7.2012
mracik26.4.200821.6.2012
mirco7.3.20125.5.2012
FP-adko3711.7.200927.3.2012
matusnr9.4.200921.3.2012
renob214.3.200517.3.2012
FIFO185.2.201224.2.2012
FP-marekDiJi6.6.200823.1.201235
JurajzNitry4.1.201222.1.201242
jarovrabec9.11.201120.1.2012
risso744.12.20113.1.2012
adamn16.5.201031.12.201125
lukasisko6.1.20099.12.2011
pat22.1.201125.11.201141
poklad412.5.200817.11.2011
1JanVal115.11.201116.11.201136
vladik22211.11.201112.11.2011
kksk11.7.200912.11.2011
kiko19983.8.20113.11.2011
g11719.9.20103.11.201130
FP-lukas6663332.8.200918.10.2011
vily20.10.201018.10.2011
walkyrie11.10.201114.10.2011
HC Dynamax Nitra27.9.201113.10.201129
Ruudinko15.10.200813.10.201139
chices5.8.201113.10.2011
semmir27.11.200911.10.2011
FP-fosfor18.8.200711.10.2011
matus_nr4.10.20118.10.201126
FP-willow2.8.20097.10.2011
dominator21.4.20115.10.201130
TomasNR5.6.201130.9.2011
cuco_2616.9.201129.9.2011
125rytmus15.7.201117.9.2011
FP-wettoNR15.4.20079.9.2011
looolec12.9.20085.9.2011
Neken15.11.20105.9.2011
steve12.9.20105.9.201154
wooddy21.8.20115.9.201156
Liverpool_fc914.2.20105.9.2011
AllStars106.9.20105.9.201133
skrutkovac13.8.20114.9.2011
MARKUS_8826.10.20074.9.201134
hccorgoni4.8.20113.9.2011
administrator21.8.20112.9.2011
nobody_x2.2.200731.8.2011
cooler6.4.201129.8.2011
messi0118.8.201124.8.2011
tottenham722.2.201120.8.2011
FP-Kiblik1220.4.200818.8.2011
Michael214.8.201114.8.2011
ThomasNR24.4.200813.8.201134
FP-trogar24.2.20077.8.2011
FP-laco21.9.20074.8.2011
FP-N-88-R14.7.20063.8.2011
zubor4.10.20063.8.2011
skkk6.6.201026.7.2011
Tukydides28.1.20115.7.2011
dusan2110.11.20104.6.201141
punks1726.9.20101.6.201127
boss3713.5.201128.5.2011
mirko.pivko26.4.20113.5.2011
hapo2774.11.20101.5.201129
jojendo20.2.20116.3.201135
Volodimir6.12.201028.2.2011
Iwet29.1.20114.2.201132
neviem26.11.20074.2.2011
Cortex-Lukas18.11.20071.2.201136
kenny23.11.201031.1.201130
Kapacita29.1.201129.1.201131
HKCORGONI27.12.201029.1.2011
Thimo15.1.201123.1.2011
Mikinator 20.10.201019.1.201133
Mato22416.10.20093.1.2011
Ivaebhoe25315.3.20104.12.2010
Hc Kcero Nitra12.11.200926.11.201024
RobertoNR17.5.200825.11.2010
misha15.10.20102.11.2010
88corgon9.9.201029.10.201036
marduk26513.10.201024.10.201042
53nitrička5320.10.201022.10.2010
santiago2322.1.201020.10.201041
lukasko6911.9.201012.10.201034
Maurice Richard Sechny8.1.20107.10.201033
Jojo-1121.4.20055.10.2010
FP-Backo8811.3.200726.9.201036
domco5-nr4.8.201017.9.201024
maryen26.8.20108.9.2010
tarantula10026.2.20104.9.2010
matusG :)20.8.201021.8.2010
HorčicovýKečup18.8.201018.8.201027
HahaHA17.8.201017.8.201027
FP-rafaello190929.7.20097.8.201034
tommynkouk10.4.200925.7.2010
najfanteam22.3.20109.6.201036

Fortuna liga 2022/2023

Základná časť
#TímZVRPSkóreB
1.Slovan21173155:1654
2.Žilina21124539:2940
3.Spartak21123631:2039
4.DAC 190421106530:2036
5.Podbrezová21104739:3234
6.MFK Dukla2196637:2933
7.Trenčín2196631:2333
8.Ružomberok2187626:3031
9.Skalica21641119:2522
10.Košice21441318:4416
11.Zemplín21071415:417
12.FC ViOn21041713:444
Aktualizované: 26.2.2024 13:32

Najčítanejšie články

Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov

Deje sa

Ružomberok postúpil do semifinále Slovnaft Cupu, Slovan do štvrťfinále

Futbalisti MFK Ružomberok sa stali po Lipanoch ďalším semifinalistom Slovnaft Cupu. V stredajšom štvrťfinále uspeli na pôde DAC Dunajská Streda 1:0 vďaka gólu Martina Chriena zo 73. minúty. ŠK Slovan Bratislava postúpil do štvrťfinále po domácom osemfinálovom víťazstve 1:0 nad MŠK Žilina, ktoré zariadil v 66. minúte Nino Marcelli. 28.2.2024 19:36 - TASR


Žilina prehrala osemfinále s FC Kodaň po rozstrele

Futbalisti MŠK Žilina nepostúpili do štvrťfinále mládežníckej Ligy majstrov. V utorkovom domácom zápase osemfinále prehrali s FC Kodaň v jedenástkovom rozstrele 2:4, v riadnom hracom čase sa duel skončil 1:1. Kodaň sa vo štvrťfinále predstaví na ihrisku lepšieho zo súboja medzi Salzburgom a Nantes. 27.2.2024 18:45 - TASR


Slovan dostal od FIFA trest na tri prestupové obdobia

Slovenský klub ŠK Slovan Bratislava dostal od Medzinárodnej futbalovej federácie (FIFA) trest zákazu prestupov na tri obdobia. Strešná organizácia na svojom oficiálnom webe neuviedla, akým spôsobom sa slovenský šampión previnil, iba to, že suspendácia platí od 21. februára. 27.2.2024 17:27 - TASR


Zlaté Moravce povedie do konca sezóny Dušan Uhrin ml.

Slovenský futbalový klub FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble angažoval na trénerský post Dušana Uhrina mladšieho, s ktorým podpísal zmluvu do konca prebiehajúcej sezóny. Informoval o tom oficiálny web účastníka Niké ligy. 26.2.2024 16:23 - TASR


FK Železiarne Podbrezová – FK DAC Dunajská Streda 0:0 v 21. kole

V 21. kole futbalovej Niké ligy Podbrezová remizovala s Dunajskou Stredou 0:0 a bodovala aj v treťom zápase na jar. Rovnako do tretice bodovali aj futbalisti zo Žitného ostrova. Oba tímy si však ešte nezabezpečili účasť v nadstavbovej časti o titul. 25.2.2024 19:33 - TASR


AS Trenčín - ŠK Slovan Bratislava 0:2 v 21. kole, sumár

Futbalisti ŠK Slovan Bratislava zvíťazili v nedeľňajšom zápase 21. kola Niké ligy na ihrisku AS Trenčín 2:0. Na čele tabuľky majú 14-bodový náskok pred Žilinou. "Belasí" predĺžili sériu bez prehry v najvyššej slovenskej súťaži na 15 zápasov. Duel sledovala najvyššia návšteva sezóny na trenčianskom štadióne - 4377 divákov. 25.2.2024 16:58 - TASR


MŠK Žilina - MFK Zemplín Michalovce 1:1 v 21. kole, sumár

Futbalisti MFK Zemplín Michalovce boli v 21. kole prekvapujúco blízko k prvému víťazstvu v tejto sezóne Niké ligy, no na ihrisku druhého tímu tabuľky MFK Žilina napokon remizovali 1:1. O prvý trojbodový zisk prišli v nadstavenom čase, keď z penalty vyrovnal Timotej Jambor. Pre trénera Františka Straku to bola premiéra na lavičke Michaloviec, ktoré sú naďalej na predposlednom 11. mieste tabuľky. 24.2.2024 17:13 - TASR


FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble - MFK Ružomberok 2:4 v 21. kole, sumár

Futbalisti MFK Ružomberok zvíťazili na ihrisku FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble 4:2 v sobotňajšom zápase 21. kola Niké ligy. Pre trénera Andreja Štefanku išlo o premiéru na lavičke Zlatých Moraviec. V gólovo úrodnom zápase domáci v závere prvého polčasu vyrovnali z 0:2 na 2:2, no Ružomberčania v druhom dejstve získali späť dvojgólový náskok. ViOn je naďalej na poslednom 12. mieste tabuľky s trojbodovou stratou na Michalovce. 24.2.2024 17:09 - TASR


FC Spartak Trnava - MFK Dukla Banská Bystrica 2:0 v 21. kole, sumár

Futbalisti Spartaka Trnava vyhrali v dueli 21. kola Niké ligy nad MFK Dukla Banská Bystrica 2:0 a definitívne si zabezpečil účasť v prvej šestke, ktorá bude v nadstavbovej časti hrať o titul. O oba góly domácich sa postaral Michal Ďuriš. 24.2.2024 16:59 - TASR


FC Košice - MFK Skalica 2:1 v 21. kole, sumár

Futbalisti FC Košice zvíťazili v piatkovom zápase 21. kola Niké ligy nad MFK Skalica 2:1 dvoma zásahmi Žana Medveda. Bolo to pre nich prvé víťazstvo v jarnej časti a štvrté v sezóne. Upevnili si ním priebežnú 10. priečku, na ktorej majú 16 bodov - o šesť menej ako Skalica. 23.2.2024 19:29 - TASR


Viac správ v archíve...