Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
;

FANS FC Nitra (451)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
martin8817.11.201327.10.2020
hello, havarju3.1.201426.10.2020
elber26.2.200525.10.202041
KingOfBlbs16.5.201620.10.202022
jaja29.1.200518.10.2020
sentexx1nr12.8.201518.10.2020
milan363819.10.201016.10.202035
Kukulkan11.1.202015.10.2020
pribina0110.2.201315.10.202034
Palo_NR16.1.201713.10.202041
karino18.9.201212.10.2020
pepe.6721.1.200512.10.202099
MaťoNR20.10.201911.10.202041
FP-Padre7775.12.200710.10.2020
radovanovič30.12.20169.10.2020
solo-125.3.20099.10.202047
FP-solo-124.10.20089.10.202047
CuCk01.2.20108.10.2020
Yuro8112.1.20176.10.2020
Sedko NR24.10.20085.10.2020
sloniik10.10.20055.10.202039
pifel10.9.20055.10.2020
Alo19.1.20054.10.202040
lerby10.10.20074.10.202051
galp17.10.20082.10.2020
kluvo22.1.201124.9.2020
Nitran20.10.200822.9.2020
minoz8.3.201622.9.2020
miro-nr21.11.201121.9.202046
vlastoboco25.9.201219.9.202064
matus535.6.201010.9.202028
vajconr28.10.20169.9.202033
chrobi8.10.20049.9.202043
matum1.10.20068.9.2020
69roman23.5.20087.9.202050
xN3XTx21.11.20104.9.2020
Juzeq111.10.201729.8.2020
samajamado15.1.201021.8.202032
Ferrari20.2.200511.8.202037
Sharkyx23.1.200710.8.2020
STORYoftheYEAR28.6.201710.8.2020
nitranitricka2725.7.201710.8.202018
Jurik27.11.20057.8.2020
N-R-N-R3.1.20167.8.202024
88Backo29.10.20106.8.202032
bedo196011.2.20141.8.2020
Chairon8.12.201528.7.202030
P243.2.200726.7.202033
NR CERT16.11.201723.7.2020
Tomino3.5.20158.7.2020
romanesku1413.10.20134.7.2020
PetoNR13.9.201130.6.2020
maro41913.9.201225.6.202032
Kubik0oo20.3.202014.6.2020
58520.7.201511.6.2020
YogiNR5.10.20189.6.2020
qwert12311.11.20058.6.2020
palacinka26.3.201415.5.202029
LeBron 14.5.202014.5.2020
miko 7517.11.200913.5.202045
DodesFCNR3.8.20183.5.2020
mladywoody19.9.201314.4.202027
bez nicku24.2.20089.4.2020
robinkonr4.11.20079.4.202044
Nyufi1231.8.20178.4.2020
JURINO14.7.20155.4.2020
jurrko7.2.20053.4.2020
Maross NR8.4.20051.4.202038
bandita17.9.201031.3.202037
nacomeno20.9.201119.3.202031
objektív31.1.20093.3.2020
martin18227.4.20081.3.2020
FP-AresNr10.7.200924.2.2020
miso_col26.2.201623.2.2020
button10.10.200720.2.2020
Lubos8522.10.20082.2.2020
vitazoslavlopata2.10.201126.1.202028
Lemonik18.1.201124.1.2020
99sola17.12.201121.1.202057
sola994.8.201121.1.202057
dodo3532.10.201512.1.202049
FP-dagdo6.4.20068.1.2020
nokia15.10.20076.1.2020
luho5559.4.200928.12.2019
Šaman22.5.201823.12.2019
Borg20.8.200520.12.2019
blue-3117.9.200718.12.2019
Grotto17.10.200818.12.2019
Marek7914.9.201716.12.2019
FP-vladis6666628.8.200813.12.201930
nitranforever23.4.200929.11.2019
adam sangala31.10.201327.11.201958
DominikaKesziova22.3.201624.11.2019
Fidel7.2.201017.11.2019
matej20818.10.20099.11.2019
Skarady23.10.20153.11.2019
Trogar8322.10.201923.10.2019
FP-fansnitra1220.3.200921.10.2019
mirino8816.7.201020.10.2019
YourNameHere21.3.201218.10.201943
miro294.9.200717.10.2019
jnr7711.4.201411.10.201943
jaksapatri2.4.201811.10.2019
martinfabian22.9.201930.9.201941
mato891.5.201029.9.201931
NRnitraPRO123.1.201817.9.2019
bAzO4718.10.201313.9.201925
JK779.9.200713.9.201943
MarcoHKNR11.11.20166.8.201937
layla2728.10.201619.7.2019
Nzprx2.6.20191.7.2019
Fotomann15.12.201710.6.201958
FP-greenhell66631.5.20099.5.201932
FP-janosik22016.7.20096.5.201929
NitrickaSup13.9.20181.5.2019
jojo11.2.200514.4.201999
Juro z Nitry16.2.200713.4.201933
Jakub HK Nitra22.11.201524.3.2019
julo19427.12.201020.3.201932
Well30.10.201117.3.2019
katarinka3.1.201117.3.2019
Thorin31.12.200715.3.201932
Syky1823.10.201613.3.201936
MARIMR00828.12.201424.2.2019
FP-waszo3334.6.200813.2.2019
chcpeter14.1.200811.2.2019
redbullcola18.1.20133.2.201930
dzulsia1919.10.20142.2.201923
jaja1116.12.201221.1.201956
samuelmeciar17.3.201819.1.201920
milo1826.3.201316.1.2019
remian9.1.200926.12.2018
speedy237.9.200521.12.201841
Mišo 0716.10.200711.12.201855
rastof30.9.20189.12.201845
JohanHegg5.12.20185.12.201827
Asgard_NR18.12.20074.12.20189
Nechvyhrahokej9.2.201622.10.201827
Buben23.12.200519.10.2018
zakusok11.1.201314.10.2018
IVANSK6.8.201023.9.2018
marekNR218.8.201820.9.2018
Arthur Dent28.10.200820.9.2018
FP-PavelK17.4.201016.9.2018
jardis2119.9.201125.8.201854
NR-Boy30.9.201614.8.201826
Gershi15.2.201528.7.201834
misokovi29.10.201716.5.2018
LukoEles9.5.201414.5.2018
Luckinno28.5.200913.5.2018
pejo18.10.20123.5.201826
borudo1.6.200930.3.2018
Antonio414.12.201720.3.201844
Mirik15.12.200818.2.201839
ofixialyou5.11.201710.2.2018
SuranskyCorgon22.4.201728.1.201846
filco200012.4.201224.1.2018
capone69.6.200824.1.201836
patrzlen16.3.201610.12.2017
lakynr5.9.20167.12.2017
Cevinko28.11.201728.11.201745
Paralyzer29.9.20172.10.201737
Nitra fanda31.10.201127.9.2017
TurnerSVK15.3.201417.9.2017
kope6.1.201227.8.2017
mahekk22.1.200831.7.201726
ado376.9.201022.7.201737
nyufi27.11.201527.5.2017
luboss8225.5.200816.5.2017
petardo1116.4.201326.4.201729
bocellinko10.9.200616.4.2017
hockey.nitra27.3.201714.4.2017
NebudemeTichooo24.3.201710.4.2017
20jano0410.10.20069.4.2017
Qazz25.11.20129.4.2017
PeterŠipoš277.8.20162.4.201718
Anze1127.2.201727.2.2017
mino5224.11.201326.2.2017
PekyNR6.3.201524.2.201732
ludogorec9120.8.201330.1.2017
peta211.9.200521.1.201746
Skarbiss8.1.201710.1.2017
Trogar NR25.1.201419.12.2016
maly_jerro9.9.200916.12.2016
Nitricka2221.2.201612.12.2016
widush23.9.20076.12.201633
forzaitalia3.1.201415.11.2016
matius99924.9.201112.10.2016
NITRAFAN15.10.20075.10.201641
FP-Chrobi30.3.200620.9.201643
magi19693.9.201615.9.201651
Sergej296.8.201028.8.201627
Belzebub25.8.201626.8.2016
ado19714.9.20138.8.2016
Pau19.1.20145.8.201621
Fiju12.4.201612.6.201636
trogaris15.9.20131.6.2016
citron22.5.201622.5.2016
greenhell6661.5.20082.5.201632
finky1527.4.201627.4.2016
Seiman21.1.201121.4.201623
HKNitraHK22.3.201513.4.201674
Peter16x5.11.201012.4.201648
NR2715.3.201615.3.2016
Denisa23412.3.201613.3.201626
NRfansNR12.10.201212.3.2016
ludvo2122.10.201021.1.2016
TERVUREN23.9.201211.1.201642
MichalNR2222.11.201522.12.201519
Menežéris11.11.201414.12.2015
chuligan2316.10.201310.12.201538
dominik5754.3.201520.11.201520
Nitrajenaša3.11.201517.11.2015
lovenitra16.10.201516.10.2015
nitra3324.2.20139.10.2015
Arian241117.10.201327.9.2015
SpaceCoreSK12.11.201427.9.2015
NrSlave29.3.201520.9.201547
Magdus2228.8.200715.9.201543
Ema7.2.201514.8.201520
juraj12317.4.201330.7.2015
dominikvz23.7.201127.5.2015
saviola417.4.201426.5.2015
Mallow21.4.201525.5.201535
TomiNR9.10.20128.5.201524
FP-ThomasNR29.5.20086.5.2015
Gergej Balázs1.12.20145.5.2015
mksy2417.4.20091.5.201539
kapsakapsa26.4.20111.5.2015
Tomo9126.4.20111.5.201528
sanchez25.3.200518.4.201542
kris.tinka2119.9.20145.4.201521
FP-nitrancann13.7.200826.3.201541
erich.m3.11.201125.3.2015
pomenitra27.9.201222.3.201528
JakubKazik17.3.201319.3.201520
RomcoNitra26.10.201313.3.2015
VernyNR2.12.20121.3.2015
NitrickaK2.2.201526.2.2015
suhajko15.1.20137.2.201540
ILIAS13.4.201431.1.201551
88nitra8813.4.201427.1.2015
Petržlenová vňať26.8.201013.1.201543
NRseboNR22.9.201311.1.2015
liter4428.6.201427.12.201427
FP-Sharkyx4.3.200722.12.2014
Triomen8.9.200613.12.2014
marvar5.10.20059.12.2014
jarodepes28.4.201130.11.2014
HokejistkaKika24.3.201325.11.201421
NRMatteoNR10.2.201423.11.201424
FP-pipista215.7.200818.11.201439
juraj809.11.200726.10.2014
TomasJilly21.3.201319.10.2014
dusoprivatechef12.9.201412.10.201433
Cugel25.11.200512.10.2014
Gahan30.7.201410.10.2014
nusa17.8.200724.9.201450
Petusenko1.10.201214.9.201434
Riko125.12.200710.8.201425
dubo1974.8.20113.8.2014
Romana.nr28.1.20137.6.2014
HTC99918.12.201224.5.2014
stev e3.10.20117.5.201450
DenkaNR16.8.201326.4.2014
janči18.3.201023.4.201426
fenomen613.7.201222.4.2014
pekarko4.3.201021.4.201442
Depo2229.10.201315.4.2014
zoran339.9.200814.4.201447
Cukor-fandí-Nitre11.10.201213.4.2014
nemKO8827.9.20115.4.201423
noldi29.3.201431.3.2014
3Marek91.2.201131.3.201426
AdoNR21.12.201231.3.2014
nrcan28.3.201330.3.2014
MarkX345.1.201026.3.201434
ickoHA18.8.201321.3.2014
11nitrancan113.3.20138.3.20146
PhotoBugel27.10.201326.2.201430
FP-belolindo10.7.200711.2.201430
9Jano91_NR15.3.201011.2.2014
emo1979nr8.10.20131.2.201441
marchelloNR9.1.201312.1.2014
Majky913.12.201328.12.201321
Tekla21.1.201115.12.2013
marteenxxl5.3.201315.12.201341
denissifel29.11.20134.12.201335
Gamma Ray28.9.201224.11.201355
sindolkar24.3.201323.11.2013
dominita200015.11.201318.11.201320
toth16313.2.201216.11.201322
bazynkoChr30.4.20132.11.201325
DanielNR25.10.201326.10.2013
FP-zubor12.7.200725.10.201350
skodareci27.3.201320.10.2013
SUBWOOFER24.1.201019.10.2013
Dubajko14.10.201314.10.201327
MatoA19.11.20126.10.2013
Nitrančan2316.8.201329.9.2013
slavenko6664.9.200926.9.2013
willow25.4.201124.9.2013
FP-dekan23.5.200918.9.201367
FP-kksk10.7.200917.9.2013
kili19912.8.201116.9.2013
Ovi876.9.201313.9.2013
NR4ever8.9.20101.8.2013
Earthquake19.5.201321.7.2013
chicharito718.7.201320.7.2013
slowlyforward10NR13.7.201319.7.2013
dido995.8.201112.7.201321
Pernambucano19.9.20128.6.2013
Duso UK29.4.201115.5.2013
Mato[Nitra vyhra!]4.1.20119.5.201322
axe025924.4.20099.5.2013
Malinky26.4.20119.5.201323
MelaniaGyepesova4.5.20137.5.201323
vydrydux29.9.20094.5.2013
tatinko128.4.201129.4.2013
jozko19966.3.20135.4.201324
MattheS NR31.3.20132.4.201329
dramatikz4.3.201327.3.201329
dusan9016.3.201317.3.2013
Orol 410.9.201010.3.201347
marchino10.3.201310.3.2013
trogar8818.12.20125.3.201326
marco989824.9.20125.3.201329
KuboBlaži11.1.20134.3.2013
olyNR21.2.20134.3.201329
Chrachel1.2.201317.2.201325
MarekFAN392.11.201217.2.201326
Kopaka16.9.201229.1.201349
Japugo8.10.201217.1.2013
HK NITRA727.9.20108.1.2013
dominoNR15.10.20127.1.2013
.Stewko.23.10.20115.1.201321
FP-Backo5.8.200617.12.201232
FP-spartak26.6.200610.12.201226
kefa29.11.20117.12.201245
dimi36.11.20102.12.2012
adrian krahulec11.10.200927.11.2012
rogal230318.9.201221.10.201233
dodo83nr4.8.201111.10.2012
valo323.11.20101.10.201241
FP-tominko-NOT USED21.7.200723.9.201266
balotelli913.9.201220.9.201230
Dodes626.2.200720.9.201242
Next15.8.201113.9.2012
Henry775.9.20126.9.2012
marek vz19.7.20114.9.2012
FP-igorius7.4.20064.9.201251
FP-Gali26.6.20061.9.2012
lauko0521.8.20121.9.201231
kontra19.5.201218.8.2012
dstranak8.6.201227.7.2012
babu00015.8.200722.7.2012
mracik26.4.200821.6.2012
mirco7.3.20125.5.2012
FP-adko3711.7.200927.3.2012
matusnr9.4.200921.3.2012
renob214.3.200517.3.2012
FIFO185.2.201224.2.2012
FP-marekDiJi6.6.200823.1.201232
JurajzNitry4.1.201222.1.201238
jarovrabec9.11.201120.1.2012
risso744.12.20113.1.2012
adamn16.5.201031.12.201122
lukasisko6.1.20099.12.2011
pat22.1.201125.11.201138
poklad412.5.200817.11.2011
1JanVal115.11.201116.11.201132
vladik22211.11.201112.11.2011
kksk11.7.200912.11.2011
kiko19983.8.20113.11.2011
g11719.9.20103.11.201127
FP-lukas6663332.8.200918.10.2011
vily20.10.201018.10.2011
walkyrie11.10.201114.10.2011
HC Dynamax Nitra27.9.201113.10.201126
Ruudinko15.10.200813.10.201136
chices5.8.201113.10.2011
semmir27.11.200911.10.2011
FP-fosfor18.8.200711.10.2011
matus_nr4.10.20118.10.201123
FP-willow2.8.20097.10.2011
dominator21.4.20115.10.201127
TomasNR5.6.201130.9.2011
cuco_2616.9.201129.9.2011
125rytmus15.7.201117.9.2011
FP-wettoNR15.4.20079.9.2011
looolec12.9.20085.9.2011
Neken15.11.20105.9.2011
steve12.9.20105.9.201150
wooddy21.8.20115.9.201153
Liverpool_fc914.2.20105.9.2011
AllStars106.9.20105.9.201130
Uri10010.10.20104.9.201139
skrutkovac13.8.20114.9.2011
MARKUS_8826.10.20074.9.201131
hccorgoni4.8.20113.9.2011
administrator21.8.20112.9.2011
nobody_x2.2.200731.8.2011
cooler6.4.201129.8.2011
messi0118.8.201124.8.2011
tottenham722.2.201120.8.2011
FP-Kiblik1220.4.200818.8.2011
Michael214.8.201114.8.2011
ThomasNR24.4.200813.8.201130
FP-trogar24.2.20077.8.2011
FP-laco21.9.20074.8.2011
FP-N-88-R14.7.20063.8.2011
zubor4.10.20063.8.2011
skkk6.6.201026.7.2011
Tukydides28.1.20115.7.2011
dusan2110.11.20104.6.201137
punks1726.9.20101.6.201124
boss3713.5.201128.5.2011
mirko.pivko26.4.20113.5.2011
hapo2774.11.20101.5.201126
jojendo20.2.20116.3.201132
Volodimir6.12.201028.2.2011
Iwet29.1.20114.2.201129
neviem26.11.20074.2.2011
Cortex-Lukas18.11.20071.2.201133
kenny23.11.201031.1.201126
Kapacita29.1.201129.1.201128
HKCORGONI27.12.201029.1.2011
Thimo15.1.201123.1.2011
Mikinator 20.10.201019.1.201130
Mato22416.10.20093.1.2011
Ivaebhoe25315.3.20104.12.2010
Hc Kcero Nitra12.11.200926.11.201021
RobertoNR17.5.200825.11.2010
misha15.10.20102.11.2010
88corgon9.9.201029.10.201032
marduk26513.10.201024.10.201039
53nitrička5320.10.201022.10.2010
santiago2322.1.201020.10.201037
lukasko6911.9.201012.10.201031
Maurice Richard Sechny8.1.20107.10.201030
Jojo-1121.4.20055.10.2010
FP-Backo8811.3.200726.9.201032
domco5-nr4.8.201017.9.201021
maryen26.8.20108.9.2010
tarantula10026.2.20104.9.2010
matusG :)20.8.201021.8.2010
HorčicovýKečup18.8.201018.8.201023
HahaHA17.8.201017.8.201023
FP-rafaello190929.7.20097.8.201030
tommynkouk10.4.200925.7.2010
najfanteam22.3.20109.6.201032

Fortuna liga 2020/2021

1DAC 1904 Dunajská Streda102733:14910
2ŠK Slovan Bratislava102529:6811
3Žilina101626:19541
4Nitra101414:20442
5Spartak Trnava101311:12451
6Ružomberok101314:16334
7ŠKF Sereď101313:18334
8Zlaté Moravce101216:13343
9Trenčín10813:18145
10FK Pohronie10811:16145
11FK Senica1089:20262
12Zemplín Michalovce1089:26262
Aktualizované: 23.10.2020 16:14

Najčítanejšie články

Bleskovky

Hráč a zamestnanec Anderlechtu mali pozitívne testy na koronavírus

Vedenie tímu ich mená neoznámilo, no uviedlo, že obaja nastúpili do povinnej sedemdňovej karantény. Už v septembri malo pozitívne výsledky niekoľko hráčov Anderlechtu.
včera o 12:34 - TASR

Lazio Rím získalo na hosťovanie Pereiru z Manchestru United

Dvadsaťštyriročný stredopoliar strávi v Serii A túto sezónu. Brazílsky reprezentant je odchovanec United, za "červených diablov" odohral celkovo 75 zápasov a strelil štyri góly. V minulosti hosťoval aj v Granade či Valencii. Informoval o tom portál Football Italia.
3.10.2020 13:35 - TASR

Vedenie Mainzu odvolalo trénera Beierlorzera

Päťdesiatdvaročný kouč pôsobil vo funkcii od novembra 2019 a v minulej sezóne ho dokázal udržať v najvyššej nemeckej súťaži.
28.9.2020 16:48 - TASR

Arsenal Londýn získal islandského brankára Runarssona

Anglický futbalový klub Arsenal Londýn podpísal štvorročnú zmluvu s islandským brankárom Runarom Alexom Runarssonom. Ten doteraz pôsobil vo francúzskom Dijone.
21.9.2020 21:34 - TASR

Ajax zdolal v 3. kole holandskej ligy Waalwijk hladko 3:0

Futbalisti Groningenu vyhrali v nedeľňajšom zápase 2. kola holandskej ligy na ihrisku Den Haagu 1:0 a pripísali si na konto prvé tri body v novej sezóne. Mladý slovenský stredopoliar Tomáš Suslov nastúpil za hostí na záverečnú štvrťhodinu.
20.9.2020 20:16 - TASR

Basaksehir podľahol Galatasarayu

Futbalisti úradujúceho tureckého majstra Istanbul Basaksehir v zostave so slovenským obrancom Martinom Škrtelom prehrali v 2. kole ligy s Galatasarayom Istanbul 0:2.
20.9.2020 20:14 - TASR

V Holandsku sa darilo Berovi, Ňiňajov Sittard prehral

Futbalisti Vitesse Arnhem v zostave s Matúšom Berom vyhrali v sobotňajšom zápase 2. kola holandskej ligy nad Spartou Rotterdam 2:0. Slovenský reprezentant odohral celý zápas. Fortuna Sittard v základnej zostave so slovenským obrancom Branislavom Niňajom prehrala doma s Heerenveenom 1:3.
20.9.2020 09:29 - TASR

Fulham získal z FC Turín na hosťovanie obrancu Ainu

Dvadsaťtriročný nigérijský reprezentant má v zmluve aj opciu na riadny prestup. Aina tak bude v tíme nováčika Premier League spoluhráčom slovenského brankára Mareka Rodáka.
12.9.2020 08:08 - TASR

Inter a Atalanta odštartujú nový ligový ročník o týždeň neskôr

Dôvodom je, že mali dlhšie povinnosti v uplynulej edícii európskych klubových súťaží. Prvé kolo Serie A je naplánované na 19. septembra.
1.9.2020 19:01 - TASR

Vardy predĺžil kontrakt s Leicestrom do roku 2023

Tridsaťtriročný útočník strelil v uplynulom ročníku Premier League 23 gólov a získal Zlatú loptu pre najlepšieho kanoniera.
26.8.2020 18:29 -

Archív krátkych správ »
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov

Fanúšikovia
FutbalPortal.sk


Partneri - reklama

 


Odporúčame: