Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
;

FANS AS Trenčín (309)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
dukla1513.9.20084.7.202026
61Tndukla8.12.20114.7.202059
HockeyBender9.1.20193.7.2020
Tnkovac7.4.20183.7.202023
dusan198030.12.20142.7.2020
matoguco13.2.20072.7.2020
mili284.4.200726.6.2020
erco199931.12.201225.6.20207
MackoPu16.3.200815.6.202046
patuso5.1.202014.6.202032
Mathias1518.5.201710.6.202029
mattpro18.12.200726.5.202030
Izo2.4.200819.5.2020
snapshot4.5.200818.5.2020
Jamboree23.12.201815.5.2020
funky.MT11.9.201010.5.202033
simones19.10.200719.4.202027
NightPP7.1.200718.4.202034
AndrejTN10.1.201631.3.2020
Kepo_968.1.201825.3.202024
Suško5.8.201417.3.202025
stasek23.3.200817.3.2020
martin_aston7.3.201811.3.2020
mamina25.2.200828.2.202050
frigo1025.1.200925.2.2020
yogi7.11.200823.2.202041
vladusicko12.3.201321.2.202050
pablo-diablo25.7.201321.2.2020
arturko28.10.201421.2.202045
batman26.4.200718.2.202039
Peterm3.3.201818.2.2020
andrejko198212.9.201412.2.2020
kovino8812.1.20063.2.2020
kill2728.2.200731.1.2020
siso77221.10.200728.1.202028
kment4.2.201325.1.202075
johnyy21.8.201223.1.2020
Majko251.2.201223.1.202037
olo1726.11.200622.1.202040
empe8910.5.201717.1.202027
Wayne9925.5.201816.1.2020
palo840321.9.200816.1.202036
Šteko30.4.20122.1.202024
lk24226.4.200831.12.201949
laugo2928.11.201720.12.201932
fefa17.1.201418.12.2019
ufák8.9.201618.12.2019
duklaHK20.3.20097.12.2019
stan8815.12.201028.11.201935
TNfanda6.4.201727.11.2019
frantapriklep29.11.200623.11.201942
falcon3816.4.201622.11.201937
miško DUKLA9.3.201110.11.201923
palec10129.12.20075.11.2019
dzuro616.10.201128.10.201939
Igor1234.10.201524.10.201928
Igor23.2.201923.10.2019
loprais29.10.200910.10.2019
Mirco226.3.201527.9.201923
Andrej_TN11.9.201920.9.2019
Kubajs9991.2.201917.9.201928
FP-jaykay17.11.200928.6.2019
Severin11.1.201916.5.2019
Danuska1629.12.20144.5.201932
dykeer2.11.20072.5.201939
brainerTN26.8.201425.4.2019
boychuk23.12.201719.4.2019
pardak8928.9.201114.3.2019
mirius28.9.200512.3.2019
ticco11115.1.201922.2.2019
Charlie1213.2.201913.2.201928
kalo1113.3.20188.1.201925
rabl25.8.200830.12.201829
ivre15.2.200914.12.201842
elbarto24.6.201323.11.201825
inseco28.12.201116.11.2018
tom81527.10.201016.11.201830
Dasty107.9.20189.11.201835
zemiacik991.10.200823.10.2018
duko25.2.200822.10.201844
hefky31.10.201412.10.201834
ostrik773.8.20116.10.2018
BostersBB8.2.201727.9.2018
kyselica15.3.201525.9.2018
PatriotTN30.12.201723.9.201836
hellrider16.10.200720.9.2018
1siro1116.8.201315.9.201823
pkst29.10.201714.9.2018
kakabus25.10.20119.8.2018
ocko33.8.20115.8.201825
Misho10730.9.20092.5.201834
ifco1025.12.201222.4.201839
JuRi1825.10.201010.4.201823
sammy5.9.20058.4.2018
MatejTrenčín19.1.201831.3.2018
dukla1018384.4.200819.3.201825
blazovka21.10.20074.3.201839
scorp10028.10.201214.2.2018
imko62.9.200512.2.201836
JAkiLM9.2.201810.2.2018
Andisko3811.12.201711.12.201730
salubos1018.2.20129.12.201734
evgeni7123.12.20097.12.2017
Pavol Sopko17.5.201721.11.2017
Milan3818.11.201719.11.2017
jardo007711.4.200821.10.2017
dancim3829.9.20171.10.201724
falcon558327.9.201122.9.2017
faifo7776.9.201710.9.2017
namot16.2.201429.7.201758
Proj 0811.9.201229.6.2017
HOOLIGANS28.12.20061.5.201727
Miso282623.6.201512.3.2017
prchlikerik22.11.201627.11.2016
Harper2.9.201022.11.201635
Doofus33.10.201430.9.2016
FP-Michal19985.3.201025.9.2016
adorakyta128.10.201414.9.201620
MatejM12.11.200811.9.201627
mitius13.2.20159.9.2016
chunky11.9.20097.9.2016
bisky9.8.200914.4.2016
antonicek00928.7.201313.4.2016
bobco5517.1.200819.3.201630
richardusbb6.1.201618.3.201649
DANYNKO7.1.201628.2.2016
raddeck16.9.201125.2.2016
Lenka3827.3.201319.2.201625
Kikush3827.11.20154.12.201519
7okoloiduci714.11.201516.11.201531
js-XI-5714.8.201210.11.2015
krhlatn22.9.200715.10.2015
Bubu7619.5.20119.10.201543
madmax 7716.3.200826.9.2015
Lubo223.3.200812.9.2015
Schumi19811318.8.201531.8.2015
J88-TN24.8.201524.8.201536
JurajTN24.2.201519.8.201544
lobokop14.8.201126.6.2015
rogerino15.10.200819.6.201538
hunter1033.10.201113.6.2015
BTw4.6.20125.6.2015
el cibo3.3.201327.5.2015
milkov12316.5.201523.5.2015
puncelsk31.10.201119.4.2015
uf24.1.20104.4.2015
Alinkoo123.7.201313.3.2015
michl02.3.20155.3.2015
Gagner8917.2.201522.2.201522
reynoso3.1.201214.2.201535
pichomet20.9.20122.2.2015
menko15.11.201418.1.2015
lolko_bolko6.1.20159.1.201536
HKDukla28.11.20116.1.201531
JedineTN29.9.201414.12.2014
sima392.10.20117.12.2014
dukla99920.10.201428.11.2014
slovenko1217.11.201410.11.2014
poprik7.11.201410.11.2014
gool1237.11.201410.11.2014
supr17.11.201410.11.2014
kanada5457.11.201410.11.2014
masko126.11.201410.11.2014
vesta5555.11.201410.11.2014
slovanko115.11.201410.11.2014
skalicanko15.11.201410.11.2014
nitranko1.11.20148.11.2014
šárka23224.10.201424.10.201421
douge0730.9.201421.10.2014
melish27.1.20135.10.2014
egyptanka1225.2.20125.10.201437
Sloter10.2.200830.9.201429
FP-Mirec966.4.200628.9.201437
MB25.11.200710.8.201436
balamar10.6.201031.5.2014
lukas831.3.201412.4.2014
lukas726.3.201411.4.2014
bmDukla28.4.20138.4.201433
dukla55521.2.20147.4.2014
JanekTN1.3.201416.3.201439
RobertG13.9.201310.3.2014
Adauto17.9.20135.3.2014
dukla 4ever28.10.20074.3.201441
milo146311.1.20074.3.201464
lukas9991.2.201423.2.2014
as7trencin26.7.201326.1.2014
Sabii18.9.201110.1.201422
pumpini19.12.201230.12.2013
nicolas9227.12.201328.12.2013
willy1013.9.201224.12.2013
duklista3822.11.201327.11.2013
IvanTN1.6.200524.11.2013
Aduško21.9.201329.9.2013
xxxrenoxxx11.10.200917.9.2013
pitius17.9.201317.9.201336
astrencin 4ever15.1.201317.9.2013
Trencan136730.8.20131.9.2013
kapusticka16.1.201027.8.2013
majo7527.11.201119.8.201344
cedo22228.9.20114.8.2013
Maroschko2510.12.200628.7.201342
pato83827.4.201127.7.2013
morano411.8.201126.7.201351
Pekolo17.7.201321.7.2013
sew-caw23.10.20109.7.201326
FP-Drakemm29.5.200811.5.201335
Tomyno12.9.20073.5.201335
T&P3.1.201328.4.2013
Technoboy21.12.20112.4.2013
mayco16.9.20112.4.2013
1jaro14.1.20131.4.2013
tomas_peto4.5.200622.3.2013
JedineKamzik8.1.201219.3.2013
Jardom17.3.201318.3.2013
sano726.10.201113.3.201328
FP-tomko1118.8.20089.3.2013
hunter8830.12.20129.3.2013
orion7613.7.20126.3.2013
powerforward2.6.20112.3.201328
galhson19.9.201119.2.201329
dukla11114.9.201217.2.201318
Adicek22.1.20137.2.2013
george541120.11.20125.2.201365
TZ199215.6.20102.2.201327
feri2.10.200819.1.201334
vacko5.9.200919.1.2013
gabber26.9.201226.12.2012
Tnfan14.10.20129.12.2012
lojzotn21.6.20129.12.201259
Jankoko27.3.200826.11.2012
Cvikelka3.10.201117.11.201232
pavec513.10.20128.11.201235
jakub123a31.10.20126.11.2012
acco4.5.201225.10.2012
Jolana8.12.201121.10.2012
m.gaborik1018.9.201119.10.201224
enyce21.10.201114.10.2012
branislav11111.1.200610.10.2012
Crosby1327.9.20129.10.2012
FP-tyson9820.7.20092.10.201241
kika6920.10.20102.10.201230
eva283512.12.201030.9.201223
casillas199524.9.201229.9.2012
Born To Hate21.9.201223.9.2012
chevelle13.9.201216.9.2012
fakojano11.8.201212.8.2012
senna4.9.20085.8.2012
deco5.9.20081.8.2012
luboslav29.5.201215.7.2012
skaspa1129.4.200814.7.2012
bm31.5.200917.6.201233
dano24726.9.201112.6.201222
andrejkomilko2.9.200811.5.2012
Furchner26.4.20114.5.201229
AdkqO19984.8.201129.4.2012
klobuk24.4.201224.4.2012
horo105.4.20128.4.2012
beki7719.3.201227.3.2012
fredy6.5.200827.3.201236
malíčko18.9.201119.2.201232
FliperiQ20.11.201115.2.201230
thomas-de25.8.201031.1.201236
roberta1118.11.201122.1.2012
TNdzdzi11.1.201212.1.201227
MaxwellKlinger30.12.20118.1.2012
lubos1516.9.20113.1.201222
mado269125.11.20112.1.201225
Canadiens16.8.201128.11.201131
slavia24.10.201026.11.2011
fc terchova15.11.201118.11.2011
berhi1227.9.201113.11.201130
dano6813.8.20118.11.2011
jeanvaljean8.10.20113.11.2011
Mauro8122.8.201130.10.2011
DeltyM14.3.200825.10.201129
laugo2222.10.201124.10.2011
Lucho_817.10.201119.10.201128
fanynka16.9.201118.10.2011
pepe_trencin3.8.201115.10.2011
goro6829.9.201113.10.201151
dtnm12.12.201013.10.2011
FP-thiery125.6.200613.10.2011
FP-Klizo1.8.200711.10.2011
wladi8724.9.201110.10.2011
Datelina1321.9.201110.10.201123
MI chal2.10.20119.10.201125
d1ab0l27.9.20112.10.201126
edinedin1.10.20111.10.2011
vlood25.4.200723.9.2011
Kura 19.9.201122.9.201125
Cvikla 29.3.20096.9.201132
slinco1110.11.20075.9.201125
Schumi111.8.20114.9.2011
18dominik10.8.20112.9.2011
ladislav7328.4.201126.8.2011
everthon22.8.201124.8.2011
burina1128.4.201111.8.201125
FP-edguy66610.7.20097.8.2011
arasid824.7.20117.8.2011
_Duklička_7.11.201019.5.201127
rici8587.1.201115.5.2011
jano37225.4.201115.5.2011
duklak3721.11.20109.3.201127
sumi16.3.20086.3.201135
saso-fylozof6.9.201011.1.2011
Cvikla 29.3.20095.10.201032
Cvikla 13.3.200918.9.201032
juro552.8.20109.9.201033
Patrik713.7.201019.7.201029

Fortuna liga 2019/2020

Tím
1. Slovan24194150:1361
2. Žilina24146442:2148
3. D. Streda24135638:2544
4. Michalovce2487929:3831
5. Trnava24931226:3030
6. Ružomberok24611726:2929
1. Trenčín2496946:3733
2. ViOn2478926:3229
3. Senica24671125:3625
4. Sereď24591026:3724
5. Nitra24641420:3322
6. Pohronie24381321:4417
Aktualizované: 22.6.2020 06:31

Najčítanejšie články

Bleskovky

V Taliansku by chceli hrať už v júli s divákmi na tribúnach

Talianska futbalová federácia (FIGC) chce, aby sa po reštarte ligy mohli čoskoro na tribúny vrátiť diváci. Stať by sa tak mohlo už v júli.
14.6.2020 19:28 - TASR

La Liga podá trestné oznámenie na muža, ktorý vtrhol na ihrisko

Vedenie najvyššej španielskej futbalovej súťaže podá trestné oznámenie na muža, ktorý vybehol na ihrisko počas sobotňajšieho zápasu RCD Mallorca - FC Barcelona (0:4). Duel sa pritom hral bez divákov.
14.6.2020 19:27 - TASR

Grécku ligu definitívne obnovia 6. a 7. júna

Najvyššia grécka futbalová Super League obnoví sezónu definitívne 6. a 7. júna. Súťaž prerušili v marci pre pandémiu nového koronavírusu. Štrnásť účastníkov ligy sa predbežne dohodlo na reštarte sezóny ešte 18. mája, no čakali na odobrenie od krízového štábu krajiny.
27.5.2020 20:09 - TASR

Srb Nikolič bude od júna nový tréner Lokomotivu Moskva

Novým trénerom ruského futbalového klubu Lokomotiv Moskva sa od 1. júna stane Srb Marko Nikolič. Štyridsaťročný bývalý kormidelník Partizanu Belehrad nahradí vo funkcii Jurija Siomina, ktorého zmluva vyprší 31. mája.
14.5.2020 10:15 - TASR

ME žien vo futbale

Majstrovstvá Európy žien vo futbale sa uskutočnia od 6. do 31. júla 2022 v Anglicku. Vo štvrtok o tom informovala Európska futbalová únia (UEFA), správu vydala agentúra SID.
23.4.2020 13:40 - TASR

Zomrel Miguel Jones, bývalá opora Atletica Madrid

Bývalý úspešný hráč Atletica Madrid Miguel Jones podľahol ochoreniu COVID 19. Osemdesiatjedenročný ofenzívny futbalista bol hviezdou klubu v šesťdesiatych rokoch a okrem koronavírusu bojoval aj s rakovinou. Klub to oznámil na svojom webe.
9.4.2020 15:12 - TASR

Peseiro sa stal trénerom Venezuely

Päťdesiatdeväťročný Peseiro nahradil na lavičke Rafaela Dudamela, ktorý opustil tento post začiatkom januára po takmer štyroch rokoch pôsobenia vo funkcii.
4.2.2020 18:57 - TASR

Vedenie Fiorentiny odvolalo trénera Montellu

Taliansky futbalový klub ACF Fiorentina odvolal trénera Vincenza Montellu. Rozhodnutie prišlo po piatkovej domácej prehre s AS Rím 1:4.
21.12.2019 12:54 - TASR

Do nominácie na Azerbajdžan pribudol brankár Holec

Brankár MŠK Žilina Dominik Holec pribudol do nominácie slovenskej futbalovej reprezentácie. Šancu nastúpiť bude mať v utorňajšom záverečnom stretnutí kvalifikácie ME 2020 s Azerbajdžanom (Trnava, 20.45 h). Dvadsaťpäťročný Holec pribudol k trojici pôvodne nominovaných brankárov Martin Dúbravka (Newcastle United), Marek Rodák (FC Fulham) a Dominik Greif (ŠK Slovan Bratislava). V nedeľu o tom informoval žilinský klub na facebooku.
17.11.2019 19:23 - TASR

Bajričovi potvrdili otras mozgu, zatiaľ zostane v Anglicku

Slovinský futbalista Kenan Bajrič utrpel vo štvrtkovom zápase Slovana Bratislava v K-skupine Európskej ligy na ihrisku Wolverahmptonu Wanderers otras mozgu. Diagnózu obrancovi Slovana Bratislava potvrdili v nemocnici. Podľa oficiálneho facebooku "belasých" vyšetrenie na CT nepreukázalo vážnejšie komplikácie a hráč sa už cíti lepšie. Vzhľadom na riziko však zostal v Anglicku. O termíne jeho návratu sa rozhodne po konzultácii s lekármi.
8.11.2019 12:43 - TASR

Archív krátkych správ »
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov

Fanúšikovia
FutbalPortal.sk


Partneri - reklama

 


Odporúčame: