Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
;

FANS ŠK Slovan Bratislava (381)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
Meridius22.9.202029.1.202244
V.I.P.-MHC3.3.200829.1.202229
Strelec7.4.200829.1.2022
tristan25.1.201229.1.2022
U.S. Steel27.2.201128.1.2022
fank one30.10.200728.1.202248
Žlto-zelený12.2.202128.1.2022
mischo8225.12.201228.1.202239
FP-FLP5.4.200628.1.2022
KamzíkVPovažskej7.4.202128.1.202238
tucetucet4.5.200928.1.2022
zahorak00913.1.201428.1.202251
Hokejman15.1.201328.1.2022
caweees22.9.200528.1.2022
mifinho4.4.200828.1.202244
duri7.11.200728.1.202228
Heyol17.5.201828.1.2022
iHC6.10.201628.1.2022
Magellan3.5.202128.1.202240
bigi16.12.200628.1.202219
Pet3.4.200728.1.202252
corey269.4.200828.1.202237
lol zv6.3.201128.1.202233
29kubko1030.11.201228.1.2022
tom2720.6.201428.1.2022
servac7815.2.201428.1.202243
Kelthuzad12345623.11.201128.1.202238
siso17.12.200628.1.202269
manho16.10.201228.1.2022
Adrumko17.12.201628.1.202234
gazda9928.1.201727.1.202222
intel5557.3.200627.1.202237
redwings14.10.200527.1.202273
rogalo30.4.201227.1.202232
ironautic20.5.201225.1.202237
rick66612.7.201323.1.2022101
Lopuch1.2.201223.1.202230
SofiaPK2.1.201221.1.2022
moňo8.3.200621.1.202249
embe2.2.200519.1.202247
Hory1820.7.201919.1.202229
ekar8.4.20086.1.202239
kubo_9912.7.201130.12.2021
MiKe1820.12.201623.12.2021
davies2.12.201215.12.2021
Kubik2129.10.201012.12.202152
FP-dracik_1819.7.20076.12.202137
silvia715.1.201226.11.202162
fresky28.4.20085.11.202138
stojkovic7.3.200923.10.202144
rippo21.12.20163.10.2021
vencofanatics20.11.201116.9.2021
MTfan3.4.201314.9.2021
brankarik199.12.20105.8.202131
ataman6.6.20083.8.2021
Kovacik2213.5.202130.6.2021
JovanyMT1.8.200817.5.2021
HIHO77164.5.20215.5.2021
FP-siso29.4.20074.4.202169
8ivko88.10.200816.2.202134
riha24813.1.201713.2.2021
Roland199023.5.20083.2.202131
Tehelné pole-Ziegelfeld16.1.202120.1.2021
Detroit Red Wings15.2.200910.1.202126
Brooks16.2.20143.1.2021
HokejoveKarty17.3.201928.12.202053
branislavjuris5.5.20093.9.202051
Michael9R20.11.20052.7.202032
maximilionsarah1.10.201926.11.2019
Pepe#277.12.200616.11.2019
tibetsky_mnich10.3.20181.11.201931
LUKY4424.3.201030.9.201941
Bryan27.10.201229.9.2019
jojo667.10.201115.8.2019
xboban5.3.20061.6.201955
Yossi13.10.201229.5.201929
FP-koloo27.7.200928.5.201924
MarekPecho15.4.201917.4.201938
MrMelouch14.4.201915.4.2019
Pacho2258.12.201124.2.2019
clausewits5.3.200922.2.201948
edo197228.5.20105.2.2019
FP-fresky10.7.200722.12.2018
rastik.k16.11.201224.11.2018
filo19821.5.201125.8.201839
Matejko888888889.10.201120.8.201831
FP-pavolsalaga11.3.201013.8.201862
mbordac4.8.201126.7.201838
FP-rjano14.3.200813.7.201863
Kamzik66613.6.20127.6.201846
RonyK14.12.201517.5.201859
mesye9.4.200924.4.2018
erik225.7.200928.2.2018
MisinoPK24.11.201018.2.2018
stavicka6.9.20076.2.2018
russianbear6.5.20165.2.2018
heti00716.9.20115.2.201839
entersandman7.2.20124.2.201851
tonoreno10.2.20131.1.201867
MichalPPZ10.9.201225.9.2017
wisky9918.9.20068.9.201736
ujlaky11.2.201422.7.2017
LionsBA18.8.201322.7.201749
simi1025.2.201726.2.2017
mihalj2.9.20158.2.2017
maroš191927.3.201415.12.2016
Rasťo24.2.20089.12.201635
belasypeter22.7.20167.12.2016
FP-ivan6623.7.20066.11.201660
kuba30.4.200631.10.2016
smolenak13.2.201310.10.201624
tellman6.3.200522.8.201647
nitrastrela20.10.201511.8.2016
FP-Kraken66.8.200930.7.201630
anseo22.7.201429.7.201618
Calothrick8.8.201113.7.2016
jany5418.4.200913.6.2016
slovan5ista31.10.200810.6.2016
spider112223.10.20077.5.2016
mikelino18.8.20096.5.2016
roman199023.4.20134.5.201631
matej06127.2.20166.3.2016
esto773.5.201323.2.201644
petrik251824.8.201220.2.201637
jarovcan9.10.201113.2.201652
Tomas5319.10.201217.1.2016
Jager8129.3.201129.12.2015
Pato9.5.20085.12.2015
majo837.9.201030.11.201525
Pali21321.10.20153.11.2015
FP-matus9413.7.200917.10.201527
diabolka29.8.20124.10.201542
boban3327.9.201019.9.2015
mariojanhaliena17.8.201428.8.201519
FP-lucia105.3.20104.8.2015
SLOVAN-ista28.1.201510.6.201545
FP-BAJA37314.8.200823.5.2015
slovanjelepsi23.9.20106.5.2015
frankfurt4.4.20051.5.201542
HK36Tomas25.4.201125.4.20159
Shadow743.4.200718.3.2015
filip20627.2.201527.2.201542
doktorko27.4.201124.2.2015
Dyfuca16.2.20092.2.201531
Bella3816.9.201130.1.201531
kamzik229.12.20147.1.201516
milaneze119.9.201323.11.2014
FP-hrabo66664.8.200721.11.2014
peter3032.5.201318.11.201441
subo66628.4.20078.11.201455
Joozi23.4.20083.11.201448
yamay28.9.200811.10.2014
samko555511.10.20119.10.201420
jaiva611.5.200828.9.201460
Fan27.3.201225.9.2014
sevo198330.9.200824.9.201438
rasto11.8.201420.8.2014
Legend6321.10.20117.8.2014
bmilan1124.7.20115.8.2014
cherrycancer7.11.201114.7.201435
vlajkonosič9.7.201212.7.2014
wuch9.6.201416.6.2014
lordik1322.3.20085.6.201444
Sandman30.5.201226.5.201436
ekar8228.3.201219.5.201439
Waldo7115.10.200617.5.201450
strenca25.4.200616.5.201447
FP-Filo218.2.200710.5.2014
popradskyfanusik9.2.201421.4.2014
bobor102612.4.201416.4.201455
FP-mis1223.10.20089.4.201442
Zuzka#2713.4.20124.4.201433
Dniel16.1.201020.3.201432
mahn_sba7.10.20116.3.201437
petyy3.12.201115.2.201449
NikolasHromadkaHKM29.11.20137.2.2014
DURI_SLOVAN3.11.20081.2.201445
eduscho26.1.200816.12.2013
hergi2slovan20.9.201113.12.201339
reno7411.2.20131.11.201366
bronco6665.10.20137.10.2013
girgosko23.10.201128.9.2013
N3rga110.9.201315.9.2013
FP-Waldo7119.2.20078.9.2013
Poster6.2.20135.9.201326
FP-fricko1126.7.200811.8.2013
Damiaan10.9.201210.8.2013
3dawo328.1.20129.8.201349
FP-trepo14.7.20087.8.201338
FP-miro5925.4.20094.8.2013
palermo11.6.201014.7.2013
trapas26.6.20135.7.2013
slovan500016.9.201111.6.201329
igim01117.9.201116.5.2013
rrromko26.4.200816.5.201346
Samuelson7712.5.201212.5.2013
Lucika219.9.201111.5.201333
olifko29.1.201310.5.2013
miver8.2.20054.5.201361
Nikto11.5.200929.4.2013
FP-MaWashi9.12.200827.4.201346
xjcook4.5.201224.4.2013
klopoo11.8.20114.4.2013
ConqueRor6.3.201326.3.201333
Misinka_Ba23.12.201123.3.201331
slovan6821.3.201322.3.201320
slovan8128.2.201216.3.201329
Filoo311.3.201314.3.2013
Itally6.3.201311.3.201338
praznom12.9.200810.3.2013
bbzbb9.3.201310.3.201353
Strecho6.3.20137.3.201326
pompo334.3.20135.3.2013
andrej922.1.20125.3.201319
Steeler17.9.20115.3.2013
sworen21.12.20113.3.2013
FP-cukra5.11.200620.2.201362
Peter2127.1.201315.2.201328
koficc13.2.201314.2.2013
vojtov15.5.20113.2.2013
pipen419.1.201326.1.2013
Kajo8427.9.201122.1.201337
wildp31.3.200722.1.201330
miimoo10.1.201314.1.201334
CFCTorres924.11.201228.12.2012
nedan4.12.201226.12.2012
Dubovsky8127.10.201118.12.2012
matino6928.12.201013.12.201226
fogic30.8.20128.12.201251
cifra30.11.201230.11.2012
Sibirianhusky31.10.201216.11.201231
Elimko28.2.20124.11.201220
FP-lubomir250111.8.20062.11.2012
elsan4.9.20102.11.2012
sedivyma16.11.201027.10.201245
palis85.10.201214.10.201233
Johny888125.10.20125.10.201226
Radisko PN31.8.201230.9.201233
timo8719.1.201125.9.2012
FP-Mi-So20.4.201024.9.201227
slovan27.3.200817.9.2012
Lubos 6171.3.201115.9.2012
peter222.2.200510.9.2012
SLOVAN00422.1.20127.9.2012
hory8116.8.201226.8.201229
king66king22.8.201223.8.201247
Jozi997.9.200818.8.201240
MisinkaBa16.7.20122.8.201231
puzo29.7.201230.7.2012
pallco16.3.200824.7.201260
FP-dobrodruh21.7.200919.7.2012
lubike2217.5.201016.7.201226
MichalJurkech13.7.201215.7.2012
nalepovicj12.7.201212.7.2012
Realista18.4.20097.6.201233
Yanko5.6.20127.6.201233
adast3.5.20125.6.2012
alexandergreat83.5.20125.6.201234
tomino99715.1.201224.5.201224
palik198121.10.201114.5.201240
jakubkokarika7.5.20129.5.2012
eldeaia6.5.20126.5.201241
FP-strik6.4.20063.5.2012
Lubos88420.4.201220.4.201233
ra10010.4.201211.4.2012
FP-Dyfuca21.3.200910.4.201231
ferian3.4.201210.4.2012
zuzka1018.8.200710.4.2012
lpolakovic9.4.201210.4.2012
spelect6.11.20091.4.201254
martin29117126.3.201228.3.201250
FP-menej8.3.200927.3.2012
thamsik21.1.201126.3.2012
MoDrE_pEkLo21.10.201112.3.2012
FP-pokemon7.4.200911.3.201239
Bajo1715.10.201111.3.2012
Jurino21216.9.20113.3.2012
Werter3.3.20082.3.201235
HECTOR_998.8.201110.2.2012
majovar1.2.20122.2.2012
Risho828.4.201112.1.201227
miros7.1.20129.1.2012
miimo19.11.20118.1.2012
tilo2823.10.20113.1.201238
ferey7.8.20112.1.2012
tino2217.2.200924.12.2011
A-Rod13.12.201119.12.201134
Huha4.4.200716.12.2011
jarolin16116.3.201010.12.2011
hacurka8.9.20103.12.2011
lajo7426.11.201129.11.2011
FP-PAULI4.3.200926.11.2011
Fire6920.9.201126.11.2011
DarknessG717.9.201125.11.2011
montreux16.11.201121.11.2011
Domcek7.11.201120.11.2011
FP-adrijana26.11.200719.11.201133
PVP196919.11.201119.11.2011
DusanGalis9216.11.201119.11.2011
Matusko989.7.201116.11.201142
FP-janci426.7.200811.11.2011
Vsemocny Anubis31.10.20112.11.201138
Marek-Slovan26.10.201127.10.2011
MinoGallardo26.10.201127.10.2011
FP-Zdeno18.7.200814.10.2011
maritn11.8.201113.10.201139
Trelis32430.7.201113.10.201147
FP-mathan7.9.200913.10.201140
FP-Sefko6.4.200612.10.2011
KarolH3.10.201112.10.2011
Krutaz23.1.20119.10.2011
Focus5.10.20116.10.201132
patzo106.8.20116.10.2011
Steinbjorn7.8.20112.10.2011
martinko1002230.9.20112.10.2011
SliderKO22.8.201130.9.2011
danco2419.9.201124.9.2011
Fans-PP30.6.201124.9.2011
FP-migo4.9.200917.9.2011
FP-bu.bo18.7.20076.9.2011
lukáš.š4.1.20115.9.2011
Vojto3330.5.20105.9.2011
buboslovan23.4.20084.9.2011
sevo9.8.20114.9.2011
ilya719.6.20114.9.2011
jadro8630.8.20112.9.2011
kikuško28.7.20111.9.2011
FP-borislavko231.7.20091.9.2011
SonySI_7114.9.200830.8.2011
FP-Paldooo27.2.201030.8.2011
fomat1416.7.201129.8.201146
slovanista427.12.200628.8.2011
slovanista4.8.201127.8.2011
FP-andzko5.5.200725.8.2011
joki19829.8.201125.8.2011
marekheno10.8.201118.8.2011
lututu26.4.201111.8.201144
toronto894.10.20108.8.2011
Dzirka3.8.20117.8.201126
Belasý Kačer11.9.20094.8.201133
FP-henco4.8.20073.8.201143
FP-tigris6.8.20093.8.2011
FP-tomi9936.4.200625.7.201135
tommy2615.1.201113.6.201126
RMX39428.12.201031.5.201127
milan4107922.4.201114.5.201142
Mareko3.5.20113.5.2011
mino326.4.201126.4.201124
hajduk5.9.201026.3.2011
the champ is here!!!!30.10.201024.3.201142
ondro2326.2.20119.3.2011
Shark147.3.20117.3.2011
Julca185.3.20115.3.201128
FP-Moňo29.10.20062.3.201149
Dassy6.8.201012.2.2011
Radko300331.1.20112.2.201149
Pekkoo7.9.201023.1.201141
FP-tomi1721.3.200921.1.2011
patrik773.9.20107.1.201121
Johnny7.6.201023.12.201027
zdenco8121.10.201028.11.201040
KnedlovičovičovskÝ26.11.201028.11.201029
lukino063.9.201026.11.201035
Monica3.11.20103.11.201032
slovan871223.9.20101.11.201034
bubu113.10.201015.10.201035
fyasko12317.9.201026.9.201029
Nela1931.10.200719.9.201031
kirtap725.8.201015.9.201031
robo-bobo17.9.20108.9.201038
yoghurt25.10.20095.9.2010
Terrestrial28.8.20102.9.201030
katka913.2.201030.8.201029
milani27.5.201010.8.201038
mb4810.8.201010.8.201030
FP-Breta128.7.200710.7.201055
FP-RencaP29.7.200710.7.201047
StefanZ15.6.201024.6.201049
Vojto16.2.200730.5.2010
Mr.Frenklin17.5.201023.5.201025
rasken26.2.201020.5.201049

Fortuna liga 2020/2021

1.Slovan Bratislava651015:416
2.Trnava742112:414
3.Žilina741213:713
4.Trenčín733111:612
5.Senica73317:712
6.Dunajská Streda723210:99
7.Ružomberok61506:58
8.Sereď72236:88
9.Michalovce72149:117
10.Zlaté Moravce71245:145
11.Pohronie71154:114
12.Liptovský Mikuláš71066:183
Aktualizované: 27.9.2021 12:13

Najčítanejšie články

Bleskovky

Süle opustí po skončení sezóny Bayern Mníchov

Niklas Süle opustí po skončení sezóny Bayern Mníchov. Vo štvrtok to potvrdil na Twitteri predseda nemeckého klubu Oliver Kahn.
26.1.2022 14:00 - TASR

Giggs pôjde pred súd až v auguste, zmešká baráž Walesu o MS

Súdne pojednávanie s trénerom futbalistov Walesu Ryanom Giggsom sa nebude konať skôr ako v auguste tohto roka. Bývalý waleský reprezentant a hráč Manchestru United čelí obvineniam z domáceho násilia. Štyridsaťsedemročný Giggs je suspendovaný a nemôže plniť povinnosti trénera národného tímu. Mužstvo v marcovej baráži o MS v Katare bude viesť jeho asistent Robert Page. Wales v semifinále v Cardiffe 24. marca bude hostiť Rakúsko. V prípade postupu sa vo finále play off opäť v Cardiffe stretne s úspešným z dvojice Škótsko - Ukrajina.
18.1.2022 18:46 -

Vedenie Premier League odložilo nedeľné derby Tottenham - Arsenal

Vedenie Arsenalu uspelo so žiadosťou o odloženie nedeľného londýnskeho derby s Tottenhamom v rámci 22. kola najvyššej anglickej futbalovej súťaže. "Kanonieri" nemajú k dispozícii potrebný počet hráčov, aby sa duel mohol odohrať, informovala agentúra dpa.
15.1.2022 19:43 - TASR

AS Rím získal z Porta na hosťovanie stredopoliara Oliveiru

Portugalský futbalista Sergio Oliveira z FC Porto dohrá sezónu na hosťovaní v AS Rím. Taliansky klub sa po skončení výpožičky bude môcť usilovať o uplatnenie opcie, informovala agentúra AFP.
13.1.2022 10:34 - TASR

Galatasaray Istanbul prepustil trénera Terima

Turecký futbalový klub Galatasaray Istanbul ukončil spoluprácu s trénerom Fatihom Terimom. Ikone klubu sa stalo osudným, že druhému tímu uplynulého ročníka súťaže patrí po 20. kole až 12. priečka.
10.1.2022 17:11 - TASR

Messi ešte nie je pripravený nastúpiť, vynechá aj nedeľný duel v Lyone

Argentínsky futbalista Lionel Messi nenastúpi v drese Paríža St. Germain v nedeľnom zápase 20. kola Ligue 1 na ihrisku Olympique Lyon. Pre koronavírus vynechal už pondelkové stretnutie Francúzskeho pohára na pôde Vannes, v stredu mal však negatívny test a zdalo sa, že by mohol do Lyonu s tímom odcestovať.
9.1.2022 09:12 -

Arsenal Londýn poslal Maitland-Nilesa na hosťovanie do AS Rím

Anglický futbalový stredopoliar Ainsley Maitland-Niles odišiel z Arsenalu Londýn na hosťovanie do konca sezóny do AS Rím. Účastník talianskej Serie A zaplatil za 24-ročného hráča Londýnčanom 500.000 eur.
8.1.2022 08:22 - TASR

Lipsku pribudli traja pozitívni hráči, vrátil sa Silva

Nemecký futbalový klub RB Lipsko má ďalších troch pozitívnych hráčov na koronavírus. V sobotnom zápase proti Mainzu nenastúpia Nordi Mukiele, Benjamin Henrichs a Dani Olmo. Dobrou správou však je, že sa karanténa skončila Andremu Silvovi a v utorok už mohol trénovať.
4.1.2022 15:53 - TASR

Alabu zvolili ôsmykrát za Futbalistu roka v Rakúsku

David Alaba sa rekordný ôsmykrát stal Futbalistom roka v Rakúsku. Anketu prvýkrát ovládol ako hráč Realu Madrid, do španielskeho klubu prestúpil tento rok z Bayernu Mníchov.
22.12.2021 14:46 - TASR

Termalica - Pogoň Štetín 1:3 v 17. kole poľskej ligy

V sobotnom zápase 17. kola poľskej futbalovej ligy zvíťazil Pogoň Štetín na ihrisku Termalicy 3:1.
4.12.2021 18:02 - TASR

Archív krátkych správ »
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov

Fanúšikovia
FutbalPortal.sk


Partneri - reklama