Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
;

FANS ŠK Slovan Bratislava (381)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
iHC6.10.201621.10.2021
29kubko1030.11.201221.10.2021
tristan25.1.201221.10.2021
mifinho4.4.200821.10.202144
V.I.P.-MHC3.3.200821.10.202128
duri7.11.200721.10.202128
bigi16.12.200621.10.202119
gazda9928.1.201721.10.202122
intel5557.3.200621.10.202136
Heyol17.5.201821.10.2021
tom2720.6.201421.10.2021
KamzíkVPovažskej7.4.202121.10.202138
siso17.12.200621.10.202168
Hokejman15.1.201321.10.2021
manho16.10.201221.10.2021
lol zv6.3.201121.10.202133
zahorak00913.1.201421.10.202151
FP-FLP5.4.200621.10.2021
Magellan3.5.202120.10.202140
fank one30.10.200720.10.202148
Žlto-zelený12.2.202120.10.2021
kubo_9912.7.201120.10.2021
caweees22.9.200520.10.2021
redwings14.10.200520.10.202173
ekar8.4.200820.10.202138
ironautic20.5.201220.10.202137
Adrumko17.12.201620.10.202133
Kelthuzad12345623.11.201120.10.202138
rick66612.7.201320.10.2021100
corey269.4.200820.10.202137
Hory1820.7.201919.10.202128
mischo8225.12.201219.10.202139
Pet3.4.200719.10.202152
SofiaPK2.1.201219.10.2021
Strelec7.4.200818.10.2021
tucetucet4.5.200918.10.2021
stojkovic7.3.200917.10.202144
rogalo30.4.201217.10.202132
MiKe1820.12.201616.10.2021
Kubik2129.10.201015.10.202152
servac7815.2.201413.10.202142
embe2.2.20058.10.202146
rippo21.12.20163.10.2021
moňo8.3.20062.10.202149
fresky28.4.200830.9.202138
vencofanatics20.11.201116.9.2021
MTfan3.4.201314.9.2021
brankarik199.12.20105.8.202131
ataman6.6.20083.8.2021
FP-dracik_1819.7.20072.7.202137
Kovacik2213.5.202130.6.2021
Meridius22.9.20204.6.202144
silvia715.1.201221.5.202162
JovanyMT1.8.200817.5.2021
HIHO77164.5.20215.5.2021
FP-siso29.4.20074.4.202168
8ivko88.10.200816.2.202134
riha24813.1.201713.2.2021
Roland199023.5.20083.2.202131
Tehelné pole-Ziegelfeld16.1.202120.1.2021
Detroit Red Wings15.2.200910.1.202125
davies2.12.20124.1.2021
Brooks16.2.20143.1.2021
HokejoveKarty17.3.201928.12.202053
branislavjuris5.5.20093.9.202050
Michael9R20.11.20052.7.202032
maximilionsarah1.10.201926.11.2019
Pepe#277.12.200616.11.2019
tibetsky_mnich10.3.20181.11.201931
LUKY4424.3.201030.9.201941
Bryan27.10.201229.9.2019
jojo667.10.201115.8.2019
xboban5.3.20061.6.201955
Yossi13.10.201229.5.201929
FP-koloo27.7.200928.5.201924
MarekPecho15.4.201917.4.201938
MrMelouch14.4.201915.4.2019
Pacho2258.12.201124.2.2019
clausewits5.3.200922.2.201948
edo197228.5.20105.2.2019
FP-fresky10.7.200722.12.2018
rastik.k16.11.201224.11.2018
U.S. Steel27.2.20111.9.2018
filo19821.5.201125.8.201839
Matejko888888889.10.201120.8.201831
FP-pavolsalaga11.3.201013.8.201862
mbordac4.8.201126.7.201838
FP-rjano14.3.200813.7.201863
Kamzik66613.6.20127.6.201845
RonyK14.12.201517.5.201859
mesye9.4.200924.4.2018
erik225.7.200928.2.2018
MisinoPK24.11.201018.2.2018
stavicka6.9.20076.2.2018
russianbear6.5.20165.2.2018
heti00716.9.20115.2.201839
entersandman7.2.20124.2.201851
tonoreno10.2.20131.1.201867
MichalPPZ10.9.201225.9.2017
wisky9918.9.20068.9.201735
ujlaky11.2.201422.7.2017
LionsBA18.8.201322.7.201749
simi1025.2.201726.2.2017
mihalj2.9.20158.2.2017
maroš191927.3.201415.12.2016
Rasťo24.2.20089.12.201635
belasypeter22.7.20167.12.2016
FP-ivan6623.7.20066.11.201660
kuba30.4.200631.10.2016
smolenak13.2.201310.10.201624
tellman6.3.200522.8.201647
nitrastrela20.10.201511.8.2016
FP-Kraken66.8.200930.7.201629
anseo22.7.201429.7.201618
Calothrick8.8.201113.7.2016
jany5418.4.200913.6.2016
slovan5ista31.10.200810.6.2016
spider112223.10.20077.5.2016
mikelino18.8.20096.5.2016
roman199023.4.20134.5.201631
matej06127.2.20166.3.2016
esto773.5.201323.2.201644
petrik251824.8.201220.2.201637
jarovcan9.10.201113.2.201652
Tomas5319.10.201217.1.2016
Jager8129.3.201129.12.2015
Pato9.5.20085.12.2015
majo837.9.201030.11.201525
Pali21321.10.20153.11.2015
FP-matus9413.7.200917.10.201527
diabolka29.8.20124.10.201542
boban3327.9.201019.9.2015
mariojanhaliena17.8.201428.8.201519
FP-lucia105.3.20104.8.2015
SLOVAN-ista28.1.201510.6.201545
FP-BAJA37314.8.200823.5.2015
slovanjelepsi23.9.20106.5.2015
frankfurt4.4.20051.5.201542
HK36Tomas25.4.201125.4.20159
Shadow743.4.200718.3.2015
filip20627.2.201527.2.201542
doktorko27.4.201124.2.2015
Dyfuca16.2.20092.2.201531
Bella3816.9.201130.1.201531
kamzik229.12.20147.1.201516
milaneze119.9.201323.11.2014
FP-hrabo66664.8.200721.11.2014
peter3032.5.201318.11.201441
subo66628.4.20078.11.201455
Joozi23.4.20083.11.201448
yamay28.9.200811.10.2014
samko555511.10.20119.10.201420
jaiva611.5.200828.9.201460
Fan27.3.201225.9.2014
sevo198330.9.200824.9.201438
rasto11.8.201420.8.2014
Legend6321.10.20117.8.2014
bmilan1124.7.20115.8.2014
cherrycancer7.11.201114.7.201435
vlajkonosič9.7.201212.7.2014
wuch9.6.201416.6.2014
lordik1322.3.20085.6.201444
Sandman30.5.201226.5.201436
ekar8228.3.201219.5.201438
Waldo7115.10.200617.5.201450
strenca25.4.200616.5.201447
FP-Filo218.2.200710.5.2014
popradskyfanusik9.2.201421.4.2014
bobor102612.4.201416.4.201455
FP-mis1223.10.20089.4.201442
Zuzka#2713.4.20124.4.201433
Dniel16.1.201020.3.201432
mahn_sba7.10.20116.3.201437
petyy3.12.201115.2.201449
NikolasHromadkaHKM29.11.20137.2.2014
DURI_SLOVAN3.11.20081.2.201445
eduscho26.1.200816.12.2013
hergi2slovan20.9.201113.12.201339
reno7411.2.20131.11.201366
bronco6665.10.20137.10.2013
girgosko23.10.201128.9.2013
N3rga110.9.201315.9.2013
FP-Waldo7119.2.20078.9.2013
Poster6.2.20135.9.201326
Lopuch1.2.201219.8.201330
FP-fricko1126.7.200811.8.2013
Damiaan10.9.201210.8.2013
3dawo328.1.20129.8.201349
FP-trepo14.7.20087.8.201338
FP-miro5925.4.20094.8.2013
palermo11.6.201014.7.2013
trapas26.6.20135.7.2013
slovan500016.9.201111.6.201329
igim01117.9.201116.5.2013
rrromko26.4.200816.5.201346
Samuelson7712.5.201212.5.2013
Lucika219.9.201111.5.201333
olifko29.1.201310.5.2013
miver8.2.20054.5.201361
Nikto11.5.200929.4.2013
FP-MaWashi9.12.200827.4.201346
xjcook4.5.201224.4.2013
klopoo11.8.20114.4.2013
ConqueRor6.3.201326.3.201333
Misinka_Ba23.12.201123.3.201330
slovan6821.3.201322.3.201320
slovan8128.2.201216.3.201329
Filoo311.3.201314.3.2013
Itally6.3.201311.3.201338
praznom12.9.200810.3.2013
bbzbb9.3.201310.3.201353
Strecho6.3.20137.3.201326
pompo334.3.20135.3.2013
andrej922.1.20125.3.201319
Steeler17.9.20115.3.2013
sworen21.12.20113.3.2013
FP-cukra5.11.200620.2.201362
Peter2127.1.201315.2.201328
koficc13.2.201314.2.2013
vojtov15.5.20113.2.2013
pipen419.1.201326.1.2013
Kajo8427.9.201122.1.201337
wildp31.3.200722.1.201329
miimoo10.1.201314.1.201333
CFCTorres924.11.201228.12.2012
nedan4.12.201226.12.2012
Dubovsky8127.10.201118.12.2012
matino6928.12.201013.12.201226
fogic30.8.20128.12.201251
cifra30.11.201230.11.2012
Sibirianhusky31.10.201216.11.201231
Elimko28.2.20124.11.201220
FP-lubomir250111.8.20062.11.2012
elsan4.9.20102.11.2012
sedivyma16.11.201027.10.201245
palis85.10.201214.10.201233
Johny888125.10.20125.10.201226
Radisko PN31.8.201230.9.201233
timo8719.1.201125.9.2012
FP-Mi-So20.4.201024.9.201227
slovan27.3.200817.9.2012
Lubos 6171.3.201115.9.2012
peter222.2.200510.9.2012
SLOVAN00422.1.20127.9.2012
hory8116.8.201226.8.201228
king66king22.8.201223.8.201246
Jozi997.9.200818.8.201240
MisinkaBa16.7.20122.8.201230
puzo29.7.201230.7.2012
pallco16.3.200824.7.201260
FP-dobrodruh21.7.200919.7.2012
lubike2217.5.201016.7.201226
MichalJurkech13.7.201215.7.2012
nalepovicj12.7.201212.7.2012
Realista18.4.20097.6.201233
Yanko5.6.20127.6.201232
adast3.5.20125.6.2012
alexandergreat83.5.20125.6.201234
tomino99715.1.201224.5.201223
palik198121.10.201114.5.201239
jakubkokarika7.5.20129.5.2012
eldeaia6.5.20126.5.201241
FP-strik6.4.20063.5.2012
Lubos88420.4.201220.4.201232
ra10010.4.201211.4.2012
FP-Dyfuca21.3.200910.4.201231
ferian3.4.201210.4.2012
zuzka1018.8.200710.4.2012
lpolakovic9.4.201210.4.2012
spelect6.11.20091.4.201254
martin29117126.3.201228.3.201249
FP-menej8.3.200927.3.2012
thamsik21.1.201126.3.2012
MoDrE_pEkLo21.10.201112.3.2012
FP-pokemon7.4.200911.3.201239
Bajo1715.10.201111.3.2012
Jurino21216.9.20113.3.2012
Werter3.3.20082.3.201234
HECTOR_998.8.201110.2.2012
majovar1.2.20122.2.2012
Risho828.4.201112.1.201227
miros7.1.20129.1.2012
miimo19.11.20118.1.2012
tilo2823.10.20113.1.201238
ferey7.8.20112.1.2012
tino2217.2.200924.12.2011
A-Rod13.12.201119.12.201134
Huha4.4.200716.12.2011
jarolin16116.3.201010.12.2011
hacurka8.9.20103.12.2011
lajo7426.11.201129.11.2011
FP-PAULI4.3.200926.11.2011
Fire6920.9.201126.11.2011
DarknessG717.9.201125.11.2011
montreux16.11.201121.11.2011
Domcek7.11.201120.11.2011
FP-adrijana26.11.200719.11.201133
PVP196919.11.201119.11.2011
DusanGalis9216.11.201119.11.2011
Matusko989.7.201116.11.201141
FP-janci426.7.200811.11.2011
Vsemocny Anubis31.10.20112.11.201137
Marek-Slovan26.10.201127.10.2011
MinoGallardo26.10.201127.10.2011
FP-Zdeno18.7.200814.10.2011
maritn11.8.201113.10.201139
Trelis32430.7.201113.10.201147
FP-mathan7.9.200913.10.201140
FP-Sefko6.4.200612.10.2011
KarolH3.10.201112.10.2011
Krutaz23.1.20119.10.2011
Focus5.10.20116.10.201132
patzo106.8.20116.10.2011
Steinbjorn7.8.20112.10.2011
martinko1002230.9.20112.10.2011
SliderKO22.8.201130.9.2011
danco2419.9.201124.9.2011
Fans-PP30.6.201124.9.2011
FP-migo4.9.200917.9.2011
FP-bu.bo18.7.20076.9.2011
lukáš.š4.1.20115.9.2011
Vojto3330.5.20105.9.2011
buboslovan23.4.20084.9.2011
sevo9.8.20114.9.2011
ilya719.6.20114.9.2011
jadro8630.8.20112.9.2011
kikuško28.7.20111.9.2011
FP-borislavko231.7.20091.9.2011
SonySI_7114.9.200830.8.2011
FP-Paldooo27.2.201030.8.2011
fomat1416.7.201129.8.201146
slovanista427.12.200628.8.2011
slovanista4.8.201127.8.2011
FP-andzko5.5.200725.8.2011
joki19829.8.201125.8.2011
marekheno10.8.201118.8.2011
lututu26.4.201111.8.201144
toronto894.10.20108.8.2011
Dzirka3.8.20117.8.201126
Belasý Kačer11.9.20094.8.201132
FP-henco4.8.20073.8.201143
FP-tigris6.8.20093.8.2011
FP-tomi9936.4.200625.7.201135
tommy2615.1.201113.6.201126
RMX39428.12.201031.5.201127
milan4107922.4.201114.5.201142
Mareko3.5.20113.5.2011
mino326.4.201126.4.201124
hajduk5.9.201026.3.2011
the champ is here!!!!30.10.201024.3.201141
ondro2326.2.20119.3.2011
Shark147.3.20117.3.2011
Julca185.3.20115.3.201127
FP-Moňo29.10.20062.3.201149
Dassy6.8.201012.2.2011
Radko300331.1.20112.2.201149
Pekkoo7.9.201023.1.201141
FP-tomi1721.3.200921.1.2011
patrik773.9.20107.1.201121
Johnny7.6.201023.12.201027
zdenco8121.10.201028.11.201040
KnedlovičovičovskÝ26.11.201028.11.201028
lukino063.9.201026.11.201035
Monica3.11.20103.11.201032
slovan871223.9.20101.11.201034
bubu113.10.201015.10.201035
fyasko12317.9.201026.9.201029
Nela1931.10.200719.9.201031
kirtap725.8.201015.9.201031
robo-bobo17.9.20108.9.201037
yoghurt25.10.20095.9.2010
Terrestrial28.8.20102.9.201030
katka913.2.201030.8.201029
milani27.5.201010.8.201037
mb4810.8.201010.8.201029
FP-Breta128.7.200710.7.201055
FP-RencaP29.7.200710.7.201047
StefanZ15.6.201024.6.201049
Vojto16.2.200730.5.2010
Mr.Frenklin17.5.201023.5.201025
rasken26.2.201020.5.201049

Fortuna liga 2020/2021

1.Slovan Bratislava651015:416
2.Trnava742112:414
3.Žilina741213:713
4.Trenčín733111:612
5.Senica73317:712
6.Dunajská Streda723210:99
7.Ružomberok61506:58
8.Sereď72236:88
9.Michalovce72149:117
10.Zlaté Moravce71245:145
11.Pohronie71154:114
12.Liptovský Mikuláš71066:183
Aktualizované: 27.9.2021 12:13

Najčítanejšie články

Bleskovky

Majster sveta z roku 1966 Roger Hunt zomrel po dlhej chorobe

Bývalý kanonier futbalistov FC Liverpool a anglickej futbalovej reprezentácie Roger Hunt zomrel v pondelok po dlhej chorobe vo veku 83 rokov. Na šampionáte v roku 1966 prispel tromi gólmi v šiestich dueloch k zisku jediného titulu majstrov sveta pre Anglicko.
28.9.2021 15:42 - TASR

Holandský tréner Guus Hiddink ukončil kariéru

Holandský futbalový tréner Guus Hiddink oznámil ukončenie kariéry. Sedemdesiatštyriročný matador trénoval počas svojej kariéry národné tímy Holandska, Ruska, Kórejskej republiky, Austrálie, Turecka a naposledy Curacaa.
10.9.2021 15:39 - TASR

Daniel James odchádza z Manchestru United do Leedsu

Futbalový reprezentant Walesu Daniel James opúšťa Manchester United a bude hrať za Leeds. S klubom sa dohodol na päťročnom kontrakte.
31.8.2021 20:51 - TASR

Real Madrid získal z Rennes 18-ročného Camavingu

Real Madrid sa posilnil o francúzskeho futbalistu Eduarda Camavingu z Rennes. Osemnásťročný stredopoliar podpísal zmluvu na šesť rokov v hodnote 45 miliónov eur.
31.8.2021 20:51 - TASR

Willian opúšťa Arsenal a vráti sa do Corinthiansu

Brazílsky futbalista Willian odchádza z londýnskeho Arsenalu a bude hrať opäť za Corinthians Sao Paulo. Tridsaťtriročný stredopoliar podpísal s klubom zmluvu na dva roky.
31.8.2021 20:50 - TASR

Zomrel bývalý predseda predstavenstva a riaditeľ MŠK Žilina Marek Majtán

V utorok vo veku nedožitých 38 rokov nečakane zomrel bývalý predseda predstavenstva a riaditeľ slovenského futbalového klubu MŠK Žilina Marek Majtán. Informovala o tom oficiálna klubová stránka, príčinu úmrtia nešpecifikovala.
25.8.2021 13:15 - TASR

Rusnákov gól nezabránil prehre Realu Salt Lake

Gól slovenského futbalistu Alberta Rusnáka nestačil Realu Salt Lake na bodový zisk v zápase MLS na trávniku Colorada Rapids. Dvadsaťsedemročný stredopoliar poslal v 51. minúte hostí do vedenia, domáci však dvoma gólmi otočil výsledok na 2:1 vo svoj prospech. Pre Rusnáka to bol piaty zásah v sezóne, jeho tím figuruje na šiestej priečke Západnej konferencie.
22.8.2021 09:03 - TASR

Mak dal gól

Futbalisti Ferencvárosu Budapešť zvíťazili v sobotnom domácom zápase 3. kola maďarskej ligy nad Mezőkövesdom 4:1. Víťazný gól strelil slovenský reprezentant Róbert Mak, ktorý si mohol pripísať aj dva zásahy, ale v úvode duelu nepremenil penaltu.
14.8.2021 22:08 - TASR

V tíme nováčika Serie A z Benátok odhalili koronavírus

V tíme nováčika najvyššej talianskej futbalovej súťaže Venezia FC odhalili prípad koronavírusu. Klub z Benátok následne zrušil štvrtkovú verejnú prezentáciu mužského i ženského tímu pred novou sezónou.
11.8.2021 10:10 - TASR

Novým trénerom libanonskej reprezentácie sa stal Ivan Hašek

Čech Ivan Hašek sa stal novým trénerom libanonskej futbalovej reprezentácie. Vo funkcii sa bude usilovať o premiérový postup krajiny na majstrovstvá sveta.
15.7.2021 21:08 - TASR

Archív krátkych správ »
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov

Fanúšikovia
FutbalPortal.sk


Partneri - reklama