Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

FANS ŠK Slovan Bratislava (394)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
zahorak00913.1.201414.3.202454
Senn24.9.201014.3.2024103
mifinho4.4.200814.3.202447
nigol13.5.201614.3.202445
intel5557.3.200614.3.202439
Heyol17.5.201814.3.2024
simonbobko10.2.202214.3.2024
bigi16.12.200614.3.202419
moňo8.3.200614.3.202452
Uboko21.4.202114.3.2024
FP-FLP5.4.200614.3.2024
tristan25.1.201214.3.2024
duri7.11.200714.3.202430
iHC6.10.201614.3.2024
Hokejman15.1.201314.3.2024
servac7815.2.201414.3.202445
KamzíkVPovažskej7.4.202114.3.202441
rogalo30.4.201214.3.202434
ekar8.4.200814.3.202441
Žlto-zelený12.2.202114.3.2024
brankarik199.12.201014.3.202433
HejTyTam18.10.202114.3.2024
fank one30.10.200714.3.202450
Adrumko17.12.201614.3.202436
caweees22.9.200513.3.2024
redwings14.10.200513.3.202476
mesye9.4.200913.3.2024
Magellan3.5.202113.3.202443
Pet3.4.200713.3.202454
riha24813.1.201713.3.2024
ironautic20.5.201213.3.202439
Tomas5319.10.201213.3.2024
tucetucet4.5.200913.3.2024
lol zv6.3.201112.3.202436
manho16.10.201212.3.2024
V.I.P.-MHC3.3.200812.3.202431
mischo8225.12.201211.3.202442
corey269.4.200811.3.202440
U.S. Steel27.2.201110.3.2024
SofiaPK2.1.201210.3.2024
rick66612.7.20139.3.2024103
Roland199023.5.20087.3.202434
rippo21.12.20164.3.2024
29kubko1030.11.201228.2.2024
penepi23.12.201619.2.2024
Kelthuzad12345623.11.20117.2.202441
Pazo174.1.202325.1.202434
sevo198330.9.200823.1.202440
tom2720.6.201422.1.2024
Meridius22.9.20209.1.202446
Brooks16.2.20147.1.2024
fanda66221.1.20237.1.202422
Kubik2129.10.201030.12.202355
FP-dracik_1819.7.200720.11.202340
Strelec7.4.200818.11.2023
Lopuch1.2.201220.10.202332
silvia715.1.20127.9.202364
JovanyMT1.8.200830.7.2023
Joozi23.4.20082.6.202351
breacher9613.12.202126.4.2023
jojo667.10.20116.4.2023
Lety22.4.201724.1.202325
Cikles16.1.202319.1.202341
gazda9928.1.201711.12.202225
stefen27.2.202121.11.2022
siso17.12.20067.11.202271
martin7224.5.201918.9.2022
kubo_9912.7.20112.8.2022
embe2.2.20058.7.202249
fresky28.4.20089.5.202241
Shadow743.4.20071.5.2022
Hory1820.7.201919.1.202231
MiKe1820.12.201623.12.2021
stojkovic7.3.200923.10.202147
vencofanatics20.11.201116.9.2021
MTfan3.4.201314.9.2021
ataman6.6.20083.8.2021
Kovacik2213.5.202130.6.2021
HIHO77164.5.20215.5.2021
FP-siso29.4.20074.4.202171
8ivko88.10.200816.2.202137
Tehelné pole-Ziegelfeld16.1.202120.1.2021
Detroit Red Wings15.2.200910.1.202128
HokejoveKarty17.3.201928.12.202055
branislavjuris5.5.20093.9.202053
Michael9R20.11.20052.7.202035
maximilionsarah1.10.201926.11.2019
Pepe#277.12.200616.11.2019
tibetsky_mnich10.3.20181.11.201934
LUKY4424.3.201030.9.201943
Bryan27.10.201229.9.2019
xboban5.3.20061.6.201957
Yossi13.10.201229.5.201932
FP-koloo27.7.200928.5.201927
MarekPecho15.4.201917.4.201941
MrMelouch14.4.201915.4.2019
Pacho2258.12.201124.2.2019
clausewits5.3.200922.2.201951
edo197228.5.20105.2.2019
FP-fresky10.7.200722.12.2018
rastik.k16.11.201224.11.2018
filo19821.5.201125.8.201842
Matejko888888889.10.201120.8.201834
FP-pavolsalaga11.3.201013.8.201865
mbordac4.8.201126.7.201841
FP-rjano14.3.200813.7.201866
Kamzik66613.6.20127.6.201848
RonyK14.12.201517.5.201862
erik225.7.200928.2.2018
MisinoPK24.11.201018.2.2018
stavicka6.9.20076.2.2018
russianbear6.5.20165.2.2018
heti00716.9.20115.2.201842
entersandman7.2.20124.2.201853
tonoreno10.2.20131.1.201870
MichalPPZ10.9.201225.9.2017
wisky9918.9.20068.9.201738
ujlaky11.2.201422.7.2017
LionsBA18.8.201322.7.201752
simi1025.2.201726.2.2017
mihalj2.9.20158.2.2017
maroš191927.3.201415.12.2016
Rasťo24.2.20089.12.201638
belasypeter22.7.20167.12.2016
FP-ivan6623.7.20066.11.201663
kuba30.4.200631.10.2016
smolenak13.2.201310.10.201626
tellman6.3.200522.8.201650
nitrastrela20.10.201511.8.2016
FP-Kraken66.8.200930.7.201632
anseo22.7.201429.7.201621
Calothrick8.8.201113.7.2016
jany5418.4.200913.6.2016
slovan5ista31.10.200810.6.2016
spider112223.10.20077.5.2016
mikelino18.8.20096.5.2016
roman199023.4.20134.5.201633
matej06127.2.20166.3.2016
esto773.5.201323.2.201646
petrik251824.8.201220.2.201640
jarovcan9.10.201113.2.201655
Jager8129.3.201129.12.2015
Pato9.5.20085.12.2015
majo837.9.201030.11.201528
Pali21321.10.20153.11.2015
FP-matus9413.7.200917.10.201530
diabolka29.8.20124.10.201545
boban3327.9.201019.9.2015
mariojanhaliena17.8.201428.8.201522
FP-lucia105.3.20104.8.2015
SLOVAN-ista28.1.201510.6.201548
FP-BAJA37314.8.200823.5.2015
slovanjelepsi23.9.20106.5.2015
frankfurt4.4.20051.5.201545
HK36Tomas25.4.201125.4.201511
filip20627.2.201527.2.201544
doktorko27.4.201124.2.2015
Dyfuca16.2.20092.2.201534
Bella3816.9.201130.1.201533
kamzik229.12.20147.1.201518
milaneze119.9.201323.11.2014
FP-hrabo66664.8.200721.11.2014
peter3032.5.201318.11.201444
subo66628.4.20078.11.201458
yamay28.9.200811.10.2014
samko555511.10.20119.10.201422
jaiva611.5.200828.9.201462
Fan27.3.201225.9.2014
rasto11.8.201420.8.2014
Legend6321.10.20117.8.2014
bmilan1124.7.20115.8.2014
cherrycancer7.11.201114.7.201438
vlajkonosič9.7.201212.7.2014
wuch9.6.201416.6.2014
lordik1322.3.20085.6.201446
Sandman30.5.201226.5.201439
ekar8228.3.201219.5.201441
Waldo7115.10.200617.5.201453
strenca25.4.200616.5.201450
FP-Filo218.2.200710.5.2014
popradskyfanusik9.2.201421.4.2014
bobor102612.4.201416.4.201457
FP-mis1223.10.20089.4.201445
Zuzka#2713.4.20124.4.201435
Dniel16.1.201020.3.201434
mahn_sba7.10.20116.3.201439
petyy3.12.201115.2.201452
NikolasHromadkaHKM29.11.20137.2.2014
DURI_SLOVAN3.11.20081.2.201448
eduscho26.1.200816.12.2013
hergi2slovan20.9.201113.12.201342
reno7411.2.20131.11.201368
bronco6665.10.20137.10.2013
girgosko23.10.201128.9.2013
N3rga110.9.201315.9.2013
FP-Waldo7119.2.20078.9.2013
Poster6.2.20135.9.201329
FP-fricko1126.7.200811.8.2013
Damiaan10.9.201210.8.2013
3dawo328.1.20129.8.201352
FP-trepo14.7.20087.8.201341
FP-miro5925.4.20094.8.2013
palermo11.6.201014.7.2013
trapas26.6.20135.7.2013
slovan500016.9.201111.6.201331
igim01117.9.201116.5.2013
rrromko26.4.200816.5.201348
Samuelson7712.5.201212.5.2013
Lucika219.9.201111.5.201335
olifko29.1.201310.5.2013
miver8.2.20054.5.201364
Nikto11.5.200929.4.2013
FP-MaWashi9.12.200827.4.201348
xjcook4.5.201224.4.2013
klopoo11.8.20114.4.2013
ConqueRor6.3.201326.3.201335
Misinka_Ba23.12.201123.3.201333
slovan6821.3.201322.3.201322
slovan8128.2.201216.3.201332
Filoo311.3.201314.3.2013
Itally6.3.201311.3.201340
praznom12.9.200810.3.2013
bbzbb9.3.201310.3.201356
Strecho6.3.20137.3.201328
pompo334.3.20135.3.2013
andrej922.1.20125.3.201322
Steeler17.9.20115.3.2013
sworen21.12.20113.3.2013
FP-cukra5.11.200620.2.201364
Peter2127.1.201315.2.201330
koficc13.2.201314.2.2013
vojtov15.5.20113.2.2013
pipen419.1.201326.1.2013
Kajo8427.9.201122.1.201340
wildp31.3.200722.1.201332
miimoo10.1.201314.1.201336
CFCTorres924.11.201228.12.2012
nedan4.12.201226.12.2012
Dubovsky8127.10.201118.12.2012
matino6928.12.201013.12.201229
fogic30.8.20128.12.201253
cifra30.11.201230.11.2012
Sibirianhusky31.10.201216.11.201234
Elimko28.2.20124.11.201222
FP-lubomir250111.8.20062.11.2012
elsan4.9.20102.11.2012
sedivyma16.11.201027.10.201247
palis85.10.201214.10.201236
Johny888125.10.20125.10.201229
Radisko PN31.8.201230.9.201236
timo8719.1.201125.9.2012
FP-Mi-So20.4.201024.9.201230
slovan27.3.200817.9.2012
Lubos 6171.3.201115.9.2012
peter222.2.200510.9.2012
SLOVAN00422.1.20127.9.2012
hory8116.8.201226.8.201231
king66king22.8.201223.8.201249
Jozi997.9.200818.8.201243
MisinkaBa16.7.20122.8.201233
puzo29.7.201230.7.2012
pallco16.3.200824.7.201263
FP-dobrodruh21.7.200919.7.2012
lubike2217.5.201016.7.201229
MichalJurkech13.7.201215.7.2012
nalepovicj12.7.201212.7.2012
Realista18.4.20097.6.201235
Yanko5.6.20127.6.201235
adast3.5.20125.6.2012
alexandergreat83.5.20125.6.201237
tomino99715.1.201224.5.201226
palik198121.10.201114.5.201242
jakubkokarika7.5.20129.5.2012
eldeaia6.5.20126.5.201244
FP-strik6.4.20063.5.2012
Lubos88420.4.201220.4.201235
ra10010.4.201211.4.2012
FP-Dyfuca21.3.200910.4.201234
ferian3.4.201210.4.2012
zuzka1018.8.200710.4.2012
lpolakovic9.4.201210.4.2012
spelect6.11.20091.4.201257
martin29117126.3.201228.3.201252
FP-menej8.3.200927.3.2012
thamsik21.1.201126.3.2012
MoDrE_pEkLo21.10.201112.3.2012
FP-pokemon7.4.200911.3.201242
Bajo1715.10.201111.3.2012
Jurino21216.9.20113.3.2012
Werter3.3.20082.3.201237
HECTOR_998.8.201110.2.2012
majovar1.2.20122.2.2012
Risho828.4.201112.1.201230
miros7.1.20129.1.2012
miimo19.11.20118.1.2012
tilo2823.10.20113.1.201241
ferey7.8.20112.1.2012
tino2217.2.200924.12.2011
A-Rod13.12.201119.12.201137
Huha4.4.200716.12.2011
jarolin16116.3.201010.12.2011
hacurka8.9.20103.12.2011
lajo7426.11.201129.11.2011
FP-PAULI4.3.200926.11.2011
Fire6920.9.201126.11.2011
DarknessG717.9.201125.11.2011
montreux16.11.201121.11.2011
Domcek7.11.201120.11.2011
FP-adrijana26.11.200719.11.201136
PVP196919.11.201119.11.2011
DusanGalis9216.11.201119.11.2011
Matusko989.7.201116.11.201144
FP-janci426.7.200811.11.2011
Vsemocny Anubis31.10.20112.11.201140
Marek-Slovan26.10.201127.10.2011
MinoGallardo26.10.201127.10.2011
FP-Zdeno18.7.200814.10.2011
maritn11.8.201113.10.201142
Trelis32430.7.201113.10.201150
FP-mathan7.9.200913.10.201142
FP-Sefko6.4.200612.10.2011
KarolH3.10.201112.10.2011
Krutaz23.1.20119.10.2011
Focus5.10.20116.10.201135
patzo106.8.20116.10.2011
Steinbjorn7.8.20112.10.2011
martinko1002230.9.20112.10.2011
SliderKO22.8.201130.9.2011
danco2419.9.201124.9.2011
Fans-PP30.6.201124.9.2011
FP-migo4.9.200917.9.2011
FP-bu.bo18.7.20076.9.2011
lukáš.š4.1.20115.9.2011
Vojto3330.5.20105.9.2011
buboslovan23.4.20084.9.2011
sevo9.8.20114.9.2011
ilya719.6.20114.9.2011
jadro8630.8.20112.9.2011
kikuško28.7.20111.9.2011
FP-borislavko231.7.20091.9.2011
SonySI_7114.9.200830.8.2011
FP-Paldooo27.2.201030.8.2011
fomat1416.7.201129.8.201148
slovanista427.12.200628.8.2011
slovanista4.8.201127.8.2011
FP-andzko5.5.200725.8.2011
joki19829.8.201125.8.2011
marekheno10.8.201118.8.2011
lututu26.4.201111.8.201147
toronto894.10.20108.8.2011
Dzirka3.8.20117.8.201129
Belasý Kačer11.9.20094.8.201135
FP-henco4.8.20073.8.201146
FP-tigris6.8.20093.8.2011
FP-tomi9936.4.200625.7.201137
tommy2615.1.201113.6.201129
RMX39428.12.201031.5.201129
milan4107922.4.201114.5.201144
Mareko3.5.20113.5.2011
mino326.4.201126.4.201126
hajduk5.9.201026.3.2011
the champ is here!!!!30.10.201024.3.201144
ondro2326.2.20119.3.2011
Shark147.3.20117.3.2011
Julca185.3.20115.3.201130
FP-Moňo29.10.20062.3.201152
Dassy6.8.201012.2.2011
Radko300331.1.20112.2.201152
Pekkoo7.9.201023.1.201143
FP-tomi1721.3.200921.1.2011
patrik773.9.20107.1.201123
Johnny7.6.201023.12.201030
zdenco8121.10.201028.11.201042
KnedlovičovičovskÝ26.11.201028.11.201031
lukino063.9.201026.11.201038
Monica3.11.20103.11.201035
slovan871223.9.20101.11.201037
bubu113.10.201015.10.201038
fyasko12317.9.201026.9.201032
Nela1931.10.200719.9.201033
kirtap725.8.201015.9.201034
robo-bobo17.9.20108.9.201040
yoghurt25.10.20095.9.2010
Terrestrial28.8.20102.9.201032
katka913.2.201030.8.201031
milani27.5.201010.8.201040
mb4810.8.201010.8.201032
FP-Breta128.7.200710.7.201057
FP-RencaP29.7.200710.7.201050
StefanZ15.6.201024.6.201051
Vojto16.2.200730.5.2010
Mr.Frenklin17.5.201023.5.201027
rasken26.2.201020.5.201052
samisvk12.5.20241.1.1970

Fortuna liga 2022/2023

Skupina o titul
#TímZVRPSkóreB
1.Slovan32234576:3173
2.DAC 1904321610649:3258
3.Spartak321831147:2957
4.Žilina32167954:4555
5.Ružomberok321211938:4347
6.Podbrezová321141749:6037
Skupina o udržanie sa
#TímZVRPSkóreB
1.MFK Dukla32149950:4151
2.Trenčín321310948:3449
3.Skalica321171435:3840
4.Košice32761927:5627
5.Zemplín32691729:4827
6.FC ViOn32262421:6612
Základná časť
#TímZVRPSkóreB
1.Slovan22183157:1657
2.Žilina22125540:3041
3.Spartak22123731:2239
4.DAC 190422107531:2137
5.Podbrezová22104840:3434
6.Ružomberok2297628:3134
7.Trenčín2297631:2334
8.MFK Dukla2297638:3034
9.Skalica22651119:2523
10.Košice22451319:4517
11.Zemplín22171419:4210
12.FC ViOn22041814:484
Aktualizované: 29.5.2024 12:06

Najčítanejšie články

Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov

Deje sa

Höjbjerg odchádza z Tottenhamu na hosťovanie do Marseille

Dánsky futbalista Pierre-Emile Höjbjerg bude hrať za Olympique Marseille. Do tímu Ligue 1 prichádza na hosťovanie z Tottenhamu s opciou na prestup. o 09:05 - TASR


Aguirre staronovým trénerom mexickej reprezentácie

Javier Aguirre sa stal staronovým trénerom mexickej futbalovej reprezentácie. Bývalý stredopoliar nahradil na lavičke Jaimeho Lozana, ktorý sa minulý týždeň po skončení Copa America nedohodol s národným zväzom na novej zmluve. o 08:46 - TASR


Chelsea angažovala 19-ročného Wileyho z Atlanty

Anglický futbalový klub Chelsea FC angažoval Američana Caleba Wileyho z Atlanty United. S 19-ročným ľavým obrancom podpísal šesťročný kontrakt. včera o 21:50 - TASR


Do Slovana sa vracia Bosniak Mustafič

Bosniansky futbalista Alen Mustafič bude opäť obliekať dres Slovana Bratislava. So 14-násobným slovenským majstrom podpísal trojročný kontrakt. včera o 19:44 - TASR


Aston Villa získal stredopoliara Onanu z Evertonu

Anglický futbalový klub Aston Villa získal Amadoua Onanu z Evertonu za približne 50 miliónov libier. Belgický stredopoliar sa dohodol na päťročnom kontrakte a v tíme by mal nahradiť Douglasa Luiza, ktorý odišiel do Juventusu. včera o 18:04 - TASR


Iordanescu skončil na lavičke Rumunska, chce sa venovať rodine

Rumunský futbalový tréner Edward Iordanescu skončil na lavičke národného tímu. V pondelok o tom informovala Rumunská futbalová federácia (FRF), podľa ktorej sa 46-ročný kouč rozhodol nepredĺžiť kontrakt. včera o 15:51 - TASR


Rakitič bude v novej sezóne obliekať dres Hajduku Split

Chorvátsky futbalista Ivan Rakitič bude v novej sezóne obliekať dres Hajduku Split. Do klubu prichádza zo saudskoarabského tímu Al-Šabáb. 21.7.2024 11:51 - TASR


Dukla Praha - Viktoria Plzeň 1:3 v úvodnom kole českej ligy

Slovenský futbalista Dominik Hollý prispel gólom k víťazstvu 2:0 tímu FK Jablonec nad Mladou Boleslavou v sobotňajšom stretnutí 1. kola českej najvyššej súťaže. Presadil sa v 31. minúte, keď otvoril skóre duelu. Plzeň vstúpila do novej sezóny výhrou na ihrisku Dukly Praha 3:1. 20.7.2024 21:53 - TASR


Leeds získal obrancu Bogleho zo Sheffieldu United

Anglický futbalový klub Leeds United získal Jaydena Bogleho zo Sheffieldu United za päť miliónov libier. 20.7.2024 21:40 - TASR


Hollý prispel k triumfu Jablonca nad Mladou Boleslavou 2:0

Slovenský futbalista Dominik Hollý prispel gólom k víťazstvu 2:0 tímu FK Jablonec nad Mladou Boleslavou v sobotňajšom stretnutí 1. kola českej najvyššej súťaže. Presadil sa v 31. minúte, keď otvoril skóre duelu. 20.7.2024 20:20 - TASR


Viac správ v archíve...
 
;