Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
;

FANS ŠK Slovan Bratislava (387)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
tristan25.1.201228.11.2022
mifinho4.4.200828.11.202245
riha24813.1.201728.11.2022
DraciaTlama9.4.202228.11.2022
KamzíkVPovažskej7.4.202128.11.202239
zahorak00913.1.201428.11.202252
Hokejman15.1.201328.11.2022
caweees22.9.200528.11.2022
FP-FLP5.4.200628.11.2022
duri7.11.200728.11.202229
V.I.P.-MHC3.3.200828.11.202230
Heyol17.5.201828.11.2022
brankarik199.12.201028.11.202232
Kubik2129.10.201028.11.202253
iHC6.10.201628.11.2022
bigi16.12.200628.11.202220
rogalo30.4.201228.11.202233
Žlto-zelený12.2.202128.11.2022
29kubko1030.11.201228.11.2022
Uboko21.4.202128.11.2022
HejTyTam18.10.202128.11.2022
fank one30.10.200728.11.202249
manho16.10.201228.11.2022
ironautic20.5.201228.11.202238
servac7815.2.201428.11.202243
tucetucet4.5.200928.11.2022
Magellan3.5.202128.11.202241
mischo8225.12.201228.11.202240
Adrumko17.12.201628.11.202234
redwings14.10.200528.11.202274
Pet3.4.200727.11.202253
corey269.4.200826.11.202238
Kelthuzad12345623.11.201125.11.202239
moňo8.3.200623.11.202250
gazda9928.1.201722.11.202223
lol zv6.3.201122.11.202234
SofiaPK2.1.201222.11.2022
intel5557.3.200622.11.202237
stefen27.2.202121.11.2022
Strelec7.4.200821.11.2022
rippo21.12.201620.11.2022
U.S. Steel27.2.201114.11.2022
tom2720.6.20149.11.2022
Meridius22.9.20208.11.202245
siso17.12.20067.11.202269
Lopuch1.2.201227.10.202231
FP-dracik_1819.7.200723.9.202238
silvia715.1.201219.9.202263
martin7224.5.201918.9.2022
kubo_9912.7.20112.8.2022
embe2.2.20058.7.202248
breacher9613.12.20216.6.2022
davies2.12.201226.5.2022
fresky28.4.20089.5.202239
Shadow743.4.20071.5.2022
rick66612.7.201317.3.2022101
Hory1820.7.201919.1.202229
ekar8.4.20086.1.202239
MiKe1820.12.201623.12.2021
stojkovic7.3.200923.10.202145
vencofanatics20.11.201116.9.2021
MTfan3.4.201314.9.2021
ataman6.6.20083.8.2021
Kovacik2213.5.202130.6.2021
JovanyMT1.8.200817.5.2021
HIHO77164.5.20215.5.2021
FP-siso29.4.20074.4.202169
8ivko88.10.200816.2.202135
Roland199023.5.20083.2.202132
Tehelné pole-Ziegelfeld16.1.202120.1.2021
Detroit Red Wings15.2.200910.1.202127
Brooks16.2.20143.1.2021
HokejoveKarty17.3.201928.12.202054
branislavjuris5.5.20093.9.202051
Michael9R20.11.20052.7.202033
maximilionsarah1.10.201926.11.2019
Pepe#277.12.200616.11.2019
tibetsky_mnich10.3.20181.11.201932
LUKY4424.3.201030.9.201942
Bryan27.10.201229.9.2019
jojo667.10.201115.8.2019
xboban5.3.20061.6.201956
Yossi13.10.201229.5.201930
FP-koloo27.7.200928.5.201925
MarekPecho15.4.201917.4.201939
MrMelouch14.4.201915.4.2019
Pacho2258.12.201124.2.2019
clausewits5.3.200922.2.201949
edo197228.5.20105.2.2019
FP-fresky10.7.200722.12.2018
rastik.k16.11.201224.11.2018
filo19821.5.201125.8.201840
Matejko888888889.10.201120.8.201832
FP-pavolsalaga11.3.201013.8.201863
mbordac4.8.201126.7.201839
FP-rjano14.3.200813.7.201864
Kamzik66613.6.20127.6.201847
RonyK14.12.201517.5.201860
mesye9.4.200924.4.2018
erik225.7.200928.2.2018
MisinoPK24.11.201018.2.2018
stavicka6.9.20076.2.2018
russianbear6.5.20165.2.2018
heti00716.9.20115.2.201840
entersandman7.2.20124.2.201852
tonoreno10.2.20131.1.201868
MichalPPZ10.9.201225.9.2017
wisky9918.9.20068.9.201737
ujlaky11.2.201422.7.2017
LionsBA18.8.201322.7.201750
simi1025.2.201726.2.2017
mihalj2.9.20158.2.2017
maroš191927.3.201415.12.2016
Rasťo24.2.20089.12.201636
belasypeter22.7.20167.12.2016
FP-ivan6623.7.20066.11.201661
kuba30.4.200631.10.2016
smolenak13.2.201310.10.201625
tellman6.3.200522.8.201648
nitrastrela20.10.201511.8.2016
FP-Kraken66.8.200930.7.201631
anseo22.7.201429.7.201619
Calothrick8.8.201113.7.2016
jany5418.4.200913.6.2016
slovan5ista31.10.200810.6.2016
spider112223.10.20077.5.2016
mikelino18.8.20096.5.2016
roman199023.4.20134.5.201632
matej06127.2.20166.3.2016
esto773.5.201323.2.201645
petrik251824.8.201220.2.201638
jarovcan9.10.201113.2.201653
Tomas5319.10.201217.1.2016
Jager8129.3.201129.12.2015
Pato9.5.20085.12.2015
majo837.9.201030.11.201526
Pali21321.10.20153.11.2015
FP-matus9413.7.200917.10.201528
diabolka29.8.20124.10.201543
boban3327.9.201019.9.2015
mariojanhaliena17.8.201428.8.201520
FP-lucia105.3.20104.8.2015
SLOVAN-ista28.1.201510.6.201546
FP-BAJA37314.8.200823.5.2015
slovanjelepsi23.9.20106.5.2015
frankfurt4.4.20051.5.201543
HK36Tomas25.4.201125.4.201510
filip20627.2.201527.2.201543
doktorko27.4.201124.2.2015
Dyfuca16.2.20092.2.201532
Bella3816.9.201130.1.201532
kamzik229.12.20147.1.201517
milaneze119.9.201323.11.2014
FP-hrabo66664.8.200721.11.2014
peter3032.5.201318.11.201442
subo66628.4.20078.11.201456
Joozi23.4.20083.11.201449
yamay28.9.200811.10.2014
samko555511.10.20119.10.201421
jaiva611.5.200828.9.201461
Fan27.3.201225.9.2014
sevo198330.9.200824.9.201439
rasto11.8.201420.8.2014
Legend6321.10.20117.8.2014
bmilan1124.7.20115.8.2014
cherrycancer7.11.201114.7.201436
vlajkonosič9.7.201212.7.2014
wuch9.6.201416.6.2014
lordik1322.3.20085.6.201445
Sandman30.5.201226.5.201437
ekar8228.3.201219.5.201439
Waldo7115.10.200617.5.201451
strenca25.4.200616.5.201448
FP-Filo218.2.200710.5.2014
popradskyfanusik9.2.201421.4.2014
bobor102612.4.201416.4.201456
FP-mis1223.10.20089.4.201443
Zuzka#2713.4.20124.4.201434
Dniel16.1.201020.3.201433
mahn_sba7.10.20116.3.201438
petyy3.12.201115.2.201450
NikolasHromadkaHKM29.11.20137.2.2014
DURI_SLOVAN3.11.20081.2.201446
eduscho26.1.200816.12.2013
hergi2slovan20.9.201113.12.201340
reno7411.2.20131.11.201367
bronco6665.10.20137.10.2013
girgosko23.10.201128.9.2013
N3rga110.9.201315.9.2013
FP-Waldo7119.2.20078.9.2013
Poster6.2.20135.9.201327
FP-fricko1126.7.200811.8.2013
Damiaan10.9.201210.8.2013
3dawo328.1.20129.8.201350
FP-trepo14.7.20087.8.201339
FP-miro5925.4.20094.8.2013
palermo11.6.201014.7.2013
trapas26.6.20135.7.2013
slovan500016.9.201111.6.201330
igim01117.9.201116.5.2013
rrromko26.4.200816.5.201347
Samuelson7712.5.201212.5.2013
Lucika219.9.201111.5.201334
olifko29.1.201310.5.2013
miver8.2.20054.5.201362
Nikto11.5.200929.4.2013
FP-MaWashi9.12.200827.4.201347
xjcook4.5.201224.4.2013
klopoo11.8.20114.4.2013
ConqueRor6.3.201326.3.201334
Misinka_Ba23.12.201123.3.201332
slovan6821.3.201322.3.201321
slovan8128.2.201216.3.201330
Filoo311.3.201314.3.2013
Itally6.3.201311.3.201339
praznom12.9.200810.3.2013
bbzbb9.3.201310.3.201354
Strecho6.3.20137.3.201327
pompo334.3.20135.3.2013
andrej922.1.20125.3.201320
Steeler17.9.20115.3.2013
sworen21.12.20113.3.2013
FP-cukra5.11.200620.2.201363
Peter2127.1.201315.2.201329
koficc13.2.201314.2.2013
vojtov15.5.20113.2.2013
pipen419.1.201326.1.2013
Kajo8427.9.201122.1.201338
wildp31.3.200722.1.201331
miimoo10.1.201314.1.201334
CFCTorres924.11.201228.12.2012
nedan4.12.201226.12.2012
Dubovsky8127.10.201118.12.2012
matino6928.12.201013.12.201227
fogic30.8.20128.12.201252
cifra30.11.201230.11.2012
Sibirianhusky31.10.201216.11.201232
Elimko28.2.20124.11.201221
FP-lubomir250111.8.20062.11.2012
elsan4.9.20102.11.2012
sedivyma16.11.201027.10.201246
palis85.10.201214.10.201234
Johny888125.10.20125.10.201227
Radisko PN31.8.201230.9.201234
timo8719.1.201125.9.2012
FP-Mi-So20.4.201024.9.201228
slovan27.3.200817.9.2012
Lubos 6171.3.201115.9.2012
peter222.2.200510.9.2012
SLOVAN00422.1.20127.9.2012
hory8116.8.201226.8.201229
king66king22.8.201223.8.201247
Jozi997.9.200818.8.201241
MisinkaBa16.7.20122.8.201232
puzo29.7.201230.7.2012
pallco16.3.200824.7.201261
FP-dobrodruh21.7.200919.7.2012
lubike2217.5.201016.7.201227
MichalJurkech13.7.201215.7.2012
nalepovicj12.7.201212.7.2012
Realista18.4.20097.6.201234
Yanko5.6.20127.6.201234
adast3.5.20125.6.2012
alexandergreat83.5.20125.6.201235
tomino99715.1.201224.5.201225
palik198121.10.201114.5.201241
jakubkokarika7.5.20129.5.2012
eldeaia6.5.20126.5.201242
FP-strik6.4.20063.5.2012
Lubos88420.4.201220.4.201234
ra10010.4.201211.4.2012
FP-Dyfuca21.3.200910.4.201232
ferian3.4.201210.4.2012
zuzka1018.8.200710.4.2012
lpolakovic9.4.201210.4.2012
spelect6.11.20091.4.201255
martin29117126.3.201228.3.201251
FP-menej8.3.200927.3.2012
thamsik21.1.201126.3.2012
MoDrE_pEkLo21.10.201112.3.2012
FP-pokemon7.4.200911.3.201240
Bajo1715.10.201111.3.2012
Jurino21216.9.20113.3.2012
Werter3.3.20082.3.201235
HECTOR_998.8.201110.2.2012
majovar1.2.20122.2.2012
Risho828.4.201112.1.201228
miros7.1.20129.1.2012
miimo19.11.20118.1.2012
tilo2823.10.20113.1.201239
ferey7.8.20112.1.2012
tino2217.2.200924.12.2011
A-Rod13.12.201119.12.201135
Huha4.4.200716.12.2011
jarolin16116.3.201010.12.2011
hacurka8.9.20103.12.2011
lajo7426.11.201129.11.2011
FP-PAULI4.3.200926.11.2011
Fire6920.9.201126.11.2011
DarknessG717.9.201125.11.2011
montreux16.11.201121.11.2011
Domcek7.11.201120.11.2011
FP-adrijana26.11.200719.11.201134
PVP196919.11.201119.11.2011
DusanGalis9216.11.201119.11.2011
Matusko989.7.201116.11.201142
FP-janci426.7.200811.11.2011
Vsemocny Anubis31.10.20112.11.201138
Marek-Slovan26.10.201127.10.2011
MinoGallardo26.10.201127.10.2011
FP-Zdeno18.7.200814.10.2011
maritn11.8.201113.10.201140
Trelis32430.7.201113.10.201148
FP-mathan7.9.200913.10.201141
FP-Sefko6.4.200612.10.2011
KarolH3.10.201112.10.2011
Krutaz23.1.20119.10.2011
Focus5.10.20116.10.201133
patzo106.8.20116.10.2011
Steinbjorn7.8.20112.10.2011
martinko1002230.9.20112.10.2011
SliderKO22.8.201130.9.2011
danco2419.9.201124.9.2011
Fans-PP30.6.201124.9.2011
FP-migo4.9.200917.9.2011
FP-bu.bo18.7.20076.9.2011
lukáš.š4.1.20115.9.2011
Vojto3330.5.20105.9.2011
buboslovan23.4.20084.9.2011
sevo9.8.20114.9.2011
ilya719.6.20114.9.2011
jadro8630.8.20112.9.2011
kikuško28.7.20111.9.2011
FP-borislavko231.7.20091.9.2011
SonySI_7114.9.200830.8.2011
FP-Paldooo27.2.201030.8.2011
fomat1416.7.201129.8.201147
slovanista427.12.200628.8.2011
slovanista4.8.201127.8.2011
FP-andzko5.5.200725.8.2011
joki19829.8.201125.8.2011
marekheno10.8.201118.8.2011
lututu26.4.201111.8.201145
toronto894.10.20108.8.2011
Dzirka3.8.20117.8.201127
Belasý Kačer11.9.20094.8.201133
FP-henco4.8.20073.8.201144
FP-tigris6.8.20093.8.2011
FP-tomi9936.4.200625.7.201136
tommy2615.1.201113.6.201127
RMX39428.12.201031.5.201128
milan4107922.4.201114.5.201143
Mareko3.5.20113.5.2011
mino326.4.201126.4.201125
hajduk5.9.201026.3.2011
the champ is here!!!!30.10.201024.3.201142
ondro2326.2.20119.3.2011
Shark147.3.20117.3.2011
Julca185.3.20115.3.201129
FP-Moňo29.10.20062.3.201150
Dassy6.8.201012.2.2011
Radko300331.1.20112.2.201150
Pekkoo7.9.201023.1.201142
FP-tomi1721.3.200921.1.2011
patrik773.9.20107.1.201122
Johnny7.6.201023.12.201028
zdenco8121.10.201028.11.201041
KnedlovičovičovskÝ26.11.201028.11.201030
lukino063.9.201026.11.201036
Monica3.11.20103.11.201033
slovan871223.9.20101.11.201035
bubu113.10.201015.10.201036
fyasko12317.9.201026.9.201030
Nela1931.10.200719.9.201032
kirtap725.8.201015.9.201032
robo-bobo17.9.20108.9.201038
yoghurt25.10.20095.9.2010
Terrestrial28.8.20102.9.201031
katka913.2.201030.8.201030
milani27.5.201010.8.201038
mb4810.8.201010.8.201030
FP-Breta128.7.200710.7.201056
FP-RencaP29.7.200710.7.201048
StefanZ15.6.201024.6.201050
Vojto16.2.200730.5.2010
Mr.Frenklin17.5.201023.5.201026
rasken26.2.201020.5.201050

Fortuna liga 2022/2023

Základná časť
#TímZVRPSkóreB
1.Slovan18132339:1841
2.DAC 190418115233:1538
3.Spartak18104433:1734
4.Podbrezová1885525:1929
5.Ružomberok1859421:1924
6.Žilina1864828:2922
7.MFK Dukla1863925:3421
8.Zemplín1863920:2921
9.Trenčín1855816:2520
10.FC ViOn1847725:3219
11.Skalica1837814:2616
12.L. Mikuláš18161115:319
Aktualizované: 28.11.2022 14:28

Najčítanejšie články

Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov

Deje sa

Čmelík bude pôsobiť v Budějoviciach do roku 2025

Slovenský futbalista Lukáš Čmelík bude pôsobiť v Českých Budějoviciach minimálne do júna roku 2025. Dvadsaťšesťročný ofenzívny hráč prišiel v lete z Karvinej na hosťovanie s opciou, ktorú sa Dynamo rozhodlo uplatniť a podpísalo s ním dlhodobú zmluvu. Klub to oznámil na svojom webe. pred 3 hod. - TASR


Trénera kórejského tímu suspendovali, vynechá duel s Portugalskom

Trénera kórejskej futbalovej reprezentácie Paula Benta suspendovali z piatkového zápasu MS v Katare proti Portugalsku. Kormidelník obdržal červenú kartu krátko po záverečnom hvizde pondelňajšieho duelu H-skupiny proti Ghane (2:3). pred 4 hod. - TASR


Glasgow Rangers sa dohodol na spolupráci s trénerom Bealeom

Anglický futbalový tréner Michael Beale sa v pondelok dohodol na spolupráci s Glasgow Rangers. Na lavičke nahradil Holanďana Giovanniho van Bronckhorsta, ktorého vedenie škótskeho klubu odvolalo minulý pondelok. pred 5 hod. - TASR


Advocaat sa vrátil na lavičku, bude trénovať Den Haag

Dick Advocaat oficiálne obnovil svoju trénerskú kariéru. Prevzal tím ADO Den Haag, na lavičke nahradil bývalého holandského reprezentanta Dirka Kuyta. Klub o tom informoval na svojom webe. o 17:55 - TASR


Benzema by sa ešte mohol vrátiť do tímu Francúzska

Francúzsky futbalista Karim Benzema sa na MS v Katare možno vráti k svojej reprezentácii. Útočníka vyradilo tesne pred začiatkom svetového šampionátu zranenie stehna, no podľa španielskych médií postupuje liečba rýchlejšie, než sa predpokladalo. o 17:36 - TASR


Irán po triumfe nad Walesom prepustil viac ako 700 väzňov

Irán prepustil viac ako 700 väzňov po piatkovom víťazstve nad Walesom (2:0) na futbalových MS v Katare. Triumf výrazne zvýšil šance národného tímu na postup zo základnej B-skupiny šampionátu. Informoval o tom spravodajský portál Mizan Online. o 14:10 - TASR


Tréner O'Neil podpísal s Bournemouthom zmluvu na 1,5 roka

Anglický futbalový klub AFC Bournemouth naďalej povedie Gary O'Neil, ktorý v auguste dočasne nahradil bývalého trénera Scotta Parkera. S klubom sa dohodol na jedenapolročnom kontrakte s možnosťou predĺženia o ďalších 12 mesiacov. včera o 16:28 - TASR


Portugalčan Pereira si zlomil tri rebrá a v skupine už nenastúpi

Portugalský futbalový obranca Danilo Pereira má zlomené tri rebrá a vynechá ďalšie dva skupinové zápasy svojej krajiny s Uruguajom a Kórejskou republikou. včera o 14:26 - TASR


Vo veku 66 rokov zomrel portugalský kanonier Fernando Gomes

Bývalý portugalský futbalový reprezentant a historicky najlepší strelec FC Porto Fernando Gomes zomrel v sobotu vo veku 66 rokov. Uplynulé tri roky bojoval s rakovinou. Gomes strelil v 452 zápasoch v kariére celkovo 355 gólov. 26.11.2022 19:47 - TASR


Podľa španielskych médií chce Real Madrid získať Lobotku

Real Madrid má údajne zálusk získať slovenského futbalového reprezentanta Stanislava Lobotku. Ako uvádza portál football-espana. net, v strede poľa dominuje duo Luka Modrič - Toni Kroos aj po desiatich rokoch od príchodu do mužstva, no vedenie španielskeho klubu hľadá mladších hráčov, ktorí by mohli preniknúť medzi nich. 25.11.2022 18:12 - TASR


Viac správ v archíve...