Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
;

FANS ŠK Slovan Bratislava (384)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
Kelthuzad12345623.11.20112.7.202239
intel5557.3.20062.7.202237
siso17.12.20062.7.202269
Strelec7.4.20082.7.2022
Magellan3.5.20212.7.202241
zahorak00913.1.20141.7.202252
Žlto-zelený12.2.20211.7.2022
U.S. Steel27.2.20111.7.2022
bigi16.12.20061.7.202220
gazda9928.1.20171.7.202223
29kubko1030.11.20121.7.2022
iHC6.10.20161.7.2022
DraciaTlama9.4.20221.7.2022
mifinho4.4.20081.7.202245
duri7.11.20071.7.202228
mischo8225.12.20121.7.202240
Pet3.4.20071.7.202252
Hokejman15.1.20131.7.2022
Heyol17.5.20181.7.2022
V.I.P.-MHC3.3.20081.7.202229
FP-FLP5.4.20061.7.2022
caweees22.9.20051.7.2022
riha24813.1.20171.7.2022
rogalo30.4.20121.7.202232
fank one30.10.20071.7.202248
KamzíkVPovažskej7.4.20211.7.202239
Adrumko17.12.20161.7.202234
ironautic20.5.20121.7.202237
redwings14.10.20051.7.202274
tristan25.1.201230.6.2022
tom2720.6.201430.6.2022
manho16.10.201230.6.2022
corey269.4.200830.6.202237
servac7815.2.201430.6.202243
martin7224.5.201927.6.2022
kubo_9912.7.201117.6.2022
Meridius22.9.202016.6.202244
Lopuch1.2.201216.6.202230
silvia715.1.201210.6.202262
breacher9613.12.20216.6.2022
moňo8.3.20066.6.202250
tucetucet4.5.20093.6.2022
Kubik2129.10.201029.5.202253
embe2.2.200529.5.202247
davies2.12.201226.5.2022
fresky28.4.20089.5.202239
lol zv6.3.20118.5.202234
Shadow743.4.20071.5.2022
FP-dracik_1819.7.200729.3.202238
SofiaPK2.1.201218.3.2022
rick66612.7.201317.3.2022101
Hory1820.7.201919.1.202229
ekar8.4.20086.1.202239
MiKe1820.12.201623.12.2021
stojkovic7.3.200923.10.202145
rippo21.12.20163.10.2021
vencofanatics20.11.201116.9.2021
MTfan3.4.201314.9.2021
brankarik199.12.20105.8.202131
ataman6.6.20083.8.2021
Kovacik2213.5.202130.6.2021
JovanyMT1.8.200817.5.2021
HIHO77164.5.20215.5.2021
FP-siso29.4.20074.4.202169
8ivko88.10.200816.2.202135
Roland199023.5.20083.2.202132
Tehelné pole-Ziegelfeld16.1.202120.1.2021
Detroit Red Wings15.2.200910.1.202126
Brooks16.2.20143.1.2021
HokejoveKarty17.3.201928.12.202053
branislavjuris5.5.20093.9.202051
Michael9R20.11.20052.7.202033
maximilionsarah1.10.201926.11.2019
Pepe#277.12.200616.11.2019
tibetsky_mnich10.3.20181.11.201932
LUKY4424.3.201030.9.201941
Bryan27.10.201229.9.2019
jojo667.10.201115.8.2019
xboban5.3.20061.6.201955
Yossi13.10.201229.5.201930
FP-koloo27.7.200928.5.201925
MarekPecho15.4.201917.4.201939
MrMelouch14.4.201915.4.2019
Pacho2258.12.201124.2.2019
clausewits5.3.200922.2.201948
edo197228.5.20105.2.2019
FP-fresky10.7.200722.12.2018
rastik.k16.11.201224.11.2018
filo19821.5.201125.8.201840
Matejko888888889.10.201120.8.201831
FP-pavolsalaga11.3.201013.8.201863
mbordac4.8.201126.7.201839
FP-rjano14.3.200813.7.201864
Kamzik66613.6.20127.6.201846
RonyK14.12.201517.5.201859
mesye9.4.200924.4.2018
erik225.7.200928.2.2018
MisinoPK24.11.201018.2.2018
stavicka6.9.20076.2.2018
russianbear6.5.20165.2.2018
heti00716.9.20115.2.201840
entersandman7.2.20124.2.201851
tonoreno10.2.20131.1.201868
MichalPPZ10.9.201225.9.2017
wisky9918.9.20068.9.201736
ujlaky11.2.201422.7.2017
LionsBA18.8.201322.7.201750
simi1025.2.201726.2.2017
mihalj2.9.20158.2.2017
maroš191927.3.201415.12.2016
Rasťo24.2.20089.12.201635
belasypeter22.7.20167.12.2016
FP-ivan6623.7.20066.11.201661
kuba30.4.200631.10.2016
smolenak13.2.201310.10.201624
tellman6.3.200522.8.201648
nitrastrela20.10.201511.8.2016
FP-Kraken66.8.200930.7.201630
anseo22.7.201429.7.201619
Calothrick8.8.201113.7.2016
jany5418.4.200913.6.2016
slovan5ista31.10.200810.6.2016
spider112223.10.20077.5.2016
mikelino18.8.20096.5.2016
roman199023.4.20134.5.201631
matej06127.2.20166.3.2016
esto773.5.201323.2.201644
petrik251824.8.201220.2.201638
jarovcan9.10.201113.2.201653
Tomas5319.10.201217.1.2016
Jager8129.3.201129.12.2015
Pato9.5.20085.12.2015
majo837.9.201030.11.201526
Pali21321.10.20153.11.2015
FP-matus9413.7.200917.10.201528
diabolka29.8.20124.10.201543
boban3327.9.201019.9.2015
mariojanhaliena17.8.201428.8.201520
FP-lucia105.3.20104.8.2015
SLOVAN-ista28.1.201510.6.201545
FP-BAJA37314.8.200823.5.2015
slovanjelepsi23.9.20106.5.2015
frankfurt4.4.20051.5.201543
HK36Tomas25.4.201125.4.20159
filip20627.2.201527.2.201542
doktorko27.4.201124.2.2015
Dyfuca16.2.20092.2.201532
Bella3816.9.201130.1.201531
kamzik229.12.20147.1.201516
milaneze119.9.201323.11.2014
FP-hrabo66664.8.200721.11.2014
peter3032.5.201318.11.201442
subo66628.4.20078.11.201456
Joozi23.4.20083.11.201448
yamay28.9.200811.10.2014
samko555511.10.20119.10.201420
jaiva611.5.200828.9.201460
Fan27.3.201225.9.2014
sevo198330.9.200824.9.201438
rasto11.8.201420.8.2014
Legend6321.10.20117.8.2014
bmilan1124.7.20115.8.2014
cherrycancer7.11.201114.7.201436
vlajkonosič9.7.201212.7.2014
wuch9.6.201416.6.2014
lordik1322.3.20085.6.201444
Sandman30.5.201226.5.201436
ekar8228.3.201219.5.201439
Waldo7115.10.200617.5.201450
strenca25.4.200616.5.201448
FP-Filo218.2.200710.5.2014
popradskyfanusik9.2.201421.4.2014
bobor102612.4.201416.4.201455
FP-mis1223.10.20089.4.201443
Zuzka#2713.4.20124.4.201433
Dniel16.1.201020.3.201432
mahn_sba7.10.20116.3.201437
petyy3.12.201115.2.201450
NikolasHromadkaHKM29.11.20137.2.2014
DURI_SLOVAN3.11.20081.2.201446
eduscho26.1.200816.12.2013
hergi2slovan20.9.201113.12.201340
reno7411.2.20131.11.201366
bronco6665.10.20137.10.2013
girgosko23.10.201128.9.2013
N3rga110.9.201315.9.2013
FP-Waldo7119.2.20078.9.2013
Poster6.2.20135.9.201327
FP-fricko1126.7.200811.8.2013
Damiaan10.9.201210.8.2013
3dawo328.1.20129.8.201350
FP-trepo14.7.20087.8.201339
FP-miro5925.4.20094.8.2013
palermo11.6.201014.7.2013
trapas26.6.20135.7.2013
slovan500016.9.201111.6.201329
igim01117.9.201116.5.2013
rrromko26.4.200816.5.201346
Samuelson7712.5.201212.5.2013
Lucika219.9.201111.5.201333
olifko29.1.201310.5.2013
miver8.2.20054.5.201361
Nikto11.5.200929.4.2013
FP-MaWashi9.12.200827.4.201346
xjcook4.5.201224.4.2013
klopoo11.8.20114.4.2013
ConqueRor6.3.201326.3.201333
Misinka_Ba23.12.201123.3.201331
slovan6821.3.201322.3.201320
slovan8128.2.201216.3.201330
Filoo311.3.201314.3.2013
Itally6.3.201311.3.201338
praznom12.9.200810.3.2013
bbzbb9.3.201310.3.201354
Strecho6.3.20137.3.201326
pompo334.3.20135.3.2013
andrej922.1.20125.3.201320
Steeler17.9.20115.3.2013
sworen21.12.20113.3.2013
FP-cukra5.11.200620.2.201362
Peter2127.1.201315.2.201328
koficc13.2.201314.2.2013
vojtov15.5.20113.2.2013
pipen419.1.201326.1.2013
Kajo8427.9.201122.1.201338
wildp31.3.200722.1.201330
miimoo10.1.201314.1.201334
CFCTorres924.11.201228.12.2012
nedan4.12.201226.12.2012
Dubovsky8127.10.201118.12.2012
matino6928.12.201013.12.201227
fogic30.8.20128.12.201251
cifra30.11.201230.11.2012
Sibirianhusky31.10.201216.11.201232
Elimko28.2.20124.11.201220
FP-lubomir250111.8.20062.11.2012
elsan4.9.20102.11.2012
sedivyma16.11.201027.10.201245
palis85.10.201214.10.201234
Johny888125.10.20125.10.201227
Radisko PN31.8.201230.9.201234
timo8719.1.201125.9.2012
FP-Mi-So20.4.201024.9.201228
slovan27.3.200817.9.2012
Lubos 6171.3.201115.9.2012
peter222.2.200510.9.2012
SLOVAN00422.1.20127.9.2012
hory8116.8.201226.8.201229
king66king22.8.201223.8.201247
Jozi997.9.200818.8.201241
MisinkaBa16.7.20122.8.201231
puzo29.7.201230.7.2012
pallco16.3.200824.7.201260
FP-dobrodruh21.7.200919.7.2012
lubike2217.5.201016.7.201227
MichalJurkech13.7.201215.7.2012
nalepovicj12.7.201212.7.2012
Realista18.4.20097.6.201233
Yanko5.6.20127.6.201233
adast3.5.20125.6.2012
alexandergreat83.5.20125.6.201235
tomino99715.1.201224.5.201224
palik198121.10.201114.5.201240
jakubkokarika7.5.20129.5.2012
eldeaia6.5.20126.5.201242
FP-strik6.4.20063.5.2012
Lubos88420.4.201220.4.201233
ra10010.4.201211.4.2012
FP-Dyfuca21.3.200910.4.201232
ferian3.4.201210.4.2012
zuzka1018.8.200710.4.2012
lpolakovic9.4.201210.4.2012
spelect6.11.20091.4.201254
martin29117126.3.201228.3.201250
FP-menej8.3.200927.3.2012
thamsik21.1.201126.3.2012
MoDrE_pEkLo21.10.201112.3.2012
FP-pokemon7.4.200911.3.201240
Bajo1715.10.201111.3.2012
Jurino21216.9.20113.3.2012
Werter3.3.20082.3.201235
HECTOR_998.8.201110.2.2012
majovar1.2.20122.2.2012
Risho828.4.201112.1.201228
miros7.1.20129.1.2012
miimo19.11.20118.1.2012
tilo2823.10.20113.1.201239
ferey7.8.20112.1.2012
tino2217.2.200924.12.2011
A-Rod13.12.201119.12.201135
Huha4.4.200716.12.2011
jarolin16116.3.201010.12.2011
hacurka8.9.20103.12.2011
lajo7426.11.201129.11.2011
FP-PAULI4.3.200926.11.2011
Fire6920.9.201126.11.2011
DarknessG717.9.201125.11.2011
montreux16.11.201121.11.2011
Domcek7.11.201120.11.2011
FP-adrijana26.11.200719.11.201134
PVP196919.11.201119.11.2011
DusanGalis9216.11.201119.11.2011
Matusko989.7.201116.11.201142
FP-janci426.7.200811.11.2011
Vsemocny Anubis31.10.20112.11.201138
Marek-Slovan26.10.201127.10.2011
MinoGallardo26.10.201127.10.2011
FP-Zdeno18.7.200814.10.2011
maritn11.8.201113.10.201140
Trelis32430.7.201113.10.201148
FP-mathan7.9.200913.10.201140
FP-Sefko6.4.200612.10.2011
KarolH3.10.201112.10.2011
Krutaz23.1.20119.10.2011
Focus5.10.20116.10.201133
patzo106.8.20116.10.2011
Steinbjorn7.8.20112.10.2011
martinko1002230.9.20112.10.2011
SliderKO22.8.201130.9.2011
danco2419.9.201124.9.2011
Fans-PP30.6.201124.9.2011
FP-migo4.9.200917.9.2011
FP-bu.bo18.7.20076.9.2011
lukáš.š4.1.20115.9.2011
Vojto3330.5.20105.9.2011
buboslovan23.4.20084.9.2011
sevo9.8.20114.9.2011
ilya719.6.20114.9.2011
jadro8630.8.20112.9.2011
kikuško28.7.20111.9.2011
FP-borislavko231.7.20091.9.2011
SonySI_7114.9.200830.8.2011
FP-Paldooo27.2.201030.8.2011
fomat1416.7.201129.8.201146
slovanista427.12.200628.8.2011
slovanista4.8.201127.8.2011
FP-andzko5.5.200725.8.2011
joki19829.8.201125.8.2011
marekheno10.8.201118.8.2011
lututu26.4.201111.8.201145
toronto894.10.20108.8.2011
Dzirka3.8.20117.8.201127
Belasý Kačer11.9.20094.8.201133
FP-henco4.8.20073.8.201144
FP-tigris6.8.20093.8.2011
FP-tomi9936.4.200625.7.201135
tommy2615.1.201113.6.201127
RMX39428.12.201031.5.201127
milan4107922.4.201114.5.201142
Mareko3.5.20113.5.2011
mino326.4.201126.4.201124
hajduk5.9.201026.3.2011
the champ is here!!!!30.10.201024.3.201142
ondro2326.2.20119.3.2011
Shark147.3.20117.3.2011
Julca185.3.20115.3.201128
FP-Moňo29.10.20062.3.201150
Dassy6.8.201012.2.2011
Radko300331.1.20112.2.201150
Pekkoo7.9.201023.1.201141
FP-tomi1721.3.200921.1.2011
patrik773.9.20107.1.201121
Johnny7.6.201023.12.201027
zdenco8121.10.201028.11.201040
KnedlovičovičovskÝ26.11.201028.11.201029
lukino063.9.201026.11.201036
Monica3.11.20103.11.201033
slovan871223.9.20101.11.201035
bubu113.10.201015.10.201036
fyasko12317.9.201026.9.201030
Nela1931.10.200719.9.201031
kirtap725.8.201015.9.201032
robo-bobo17.9.20108.9.201038
yoghurt25.10.20095.9.2010
Terrestrial28.8.20102.9.201030
katka913.2.201030.8.201029
milani27.5.201010.8.201038
mb4810.8.201010.8.201030
FP-Breta128.7.200710.7.201055
FP-RencaP29.7.200710.7.201048
StefanZ15.6.201024.6.201049
Vojto16.2.200730.5.2010
Mr.Frenklin17.5.201023.5.201025
rasken26.2.201020.5.201049

Fortuna liga 2021/2022

#TímZVRPSkoreB
1.ŠK Slovan Bratislava22165152:1653
2.FC Spartak Trnava22136329:1245
3.MFK Ružomberok22118339:1741
4.FC DAC 1904 Dunajská Streda22106628:2336
5.ŠKF Sereď2295828:2832
6.MŠK Žilina2286834:3330
7.FK Senica2276921:3227
8.AS Trenčín2267932:3325
9.MFK Zemplín Michalovce22721320:3123
10.MFK Tatran Liptovský Mikuláš22561127:4321
11.FC ViOn Zlaté Moravce22471122:3619
12.FK Pohronie22241619:4710
Aktualizované: 4.3.2022 16:25

Najčítanejšie články

Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov

Deje sa

Dinamo Záhreb - Spartak Trnava 3:3 v prípravnom stretnutí

Futbalisti FC Spartak Trnava remizovali v piatkovom prípravnom stretnutí s úradujúcim chorvátskym majstrom GNK Dinamo Záhreb 3:3. Zápas sa hral v Lendave, v rámci letného sústredenia "andelov" v Slovinsku. Fortunaligista viedol po 34 minútach 3:0, no trojgólový náskok neudržal, o vyrovnanie sa postaral v 89. minúte Marijan Čabraja. včera o 19:57 - TASR


Maldini zostáva na poste technického riaditeľa AC Miláno

Paolo Maldini pokračuje na poste technického riaditeľa AC Miláno. S talianskym futbalovým klubom podpísal novú dvojročnú zmluvu. Úradujúci majster Serie A o tom informoval v piatok. včera o 19:39 - TASR


Brankár Johnstone posilnil Crystal Palace

Anglický futbalový brankár Sam Johnstone podpísal štvorročný kontrakt s klubom Crystal Palace. "Som naozaj nadšený, že budem v nasledujúcich štyroch rokoch súčasť Crystal Palace. Je to skvelý klub s výborným zázemím a skvelými fanúšikmi," povedal pre klubovú webstránku. včera o 18:22 - TASR


Sissoko prestúpil z Watfordu do Nantes

Francúzsky futbalista Moussa Sissoko prestúpil z anglického Watfordu do FC Nantes. Účastník Ligue 1 zaplatil za 32-ročného stredopoliara odstupné 1,8 milióna libier (v prepočte 2,08 milióna eur), informovala agentúra AFP. Sissoko sa lúči s britskými trávnikmi po deviatich sezónach. včera o 14:56 - TASR


Mchitarjan sa stal posilou Interu Miláno

Arménsky futbalista Henrich Mchitarjan stal hráčom Interu Miláno. O novej akvizícii "nerazzurri" informovala oficiálna stránka Serie A. Tridsaťtriročný hráč sa pripojil k tímu ako voľný hráč, zmluvu podpísal do konca júna 2024. Predtým hral tento stredopoliar za AS Rím, v tomto klube odohral 117 zápasov a strelil 29 gólov. včera o 12:38 - TASR


Manchester City získal brankára Ortegu

Futbalový klub Manchester City v piatok potvrdil dohodu so Stefanom Ortegom. Nemecký brankár by mal v kádri anglického šampióna kryť chrbát jednotke Edersonovi. Dvadsaťdeväťročný Ortega prišiel do Manchestru z Arminie Bielefeld ako voľný hráč. včera o 11:44 - TASR


Griezmann sa do Barcelony nevráti, v Atleticu Madrid zostane ďalší rok

Francúzsky futbalista Antoine Griezmann bude aj v nasledujúcom ročníku hrať za Atletico Madrid. Klub si podľa španielskeho denníka Marca uplatní opciu na pokračovanie hosťovania útočníka z FC Barcelona. To by sa malo po skončení nasledujúcej sezóny zmeniť na trvalý prestup za vopred stanovenú sumu 40 miliónov eur. včera o 11:21 - TASR


Tottenham potvrdil príchod Richarlisona

Brazílsky futbalista Richarlison sa stal oficiálne hráčom Tottenhamu Hotspur. Klub to oznámil na svojom webe, detaily dohody nezverejnil. Dvadsaťpäťročný útočník hral uplynulé štyri sezóny za Everton, v 152 zápasoch strelil 52 gólov. včera o 11:14 - TASR


Tolisso opustil Bayern, vrátil sa do Lyonu

Francúzsky futbalista Corentin Tolisso sa vrátil z Bayernu Mníchov do Olympique Lyon. Francúzsky prvoligista v piatok oznámil, že s 27-ročným stredopoliarom podpísal zmluvu do leta 2027. Tolisso prestúpil v lete 2017 z Lyonu do Bayernu za 41,5 milióna eur. včera o 09:55 - TASR


Paríž St. Germain získal portugalského reprezentanta Vitinhu

Francúzsky futbalový šampión Paríž St. Germain získal portugalského reprezentanta Vitinhu. Dvadsaťdvaročný stredopoliar podpísal s PSG zmluvu do 30. júna 2027, informoval o tom klubový web. Vintinha je odchovanec FC Porto. včera o 09:36 - TASR


Viac správ v archíve...