Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
;

FANS ŠK Slovan Bratislava (377)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
iHC6.10.201620.4.2021
rick66612.7.201320.4.2021100
fank one30.10.200720.4.202147
mifinho4.4.200820.4.202144
KamzíkVPovažskej7.4.202120.4.202138
tristan25.1.201220.4.2021
29kubko1030.11.201220.4.2021
MTfan3.4.201320.4.2021
mischo8225.12.201220.4.202138
manho16.10.201220.4.2021
Hokejman15.1.201320.4.2021
FP-FLP5.4.200620.4.2021
tucetucet4.5.200920.4.2021
Kelthuzad12345623.11.201120.4.202138
duri7.11.200720.4.202127
Heyol17.5.201820.4.2021
gazda9928.1.201720.4.202122
intel5557.3.200620.4.202136
Adrumko17.12.201620.4.202133
ironautic20.5.201220.4.202136
servac7815.2.201420.4.202142
lol zv6.3.201120.4.202132
siso17.12.200620.4.202168
brankarik199.12.201020.4.202130
redwings14.10.200520.4.202173
Žlto-zelený12.2.202120.4.2021
embe2.2.200520.4.202146
zahorak00913.1.201419.4.202151
caweees22.9.200519.4.2021
Meridius22.9.202019.4.202143
moňo8.3.200619.4.202149
corey269.4.200819.4.202136
bigi16.12.200619.4.202118
tom2720.6.201418.4.2021
Pet3.4.200718.4.202151
JovanyMT1.8.200817.4.2021
Strelec7.4.200817.4.2021
fresky28.4.200815.4.202137
FP-siso29.4.20074.4.202168
rippo21.12.20163.4.2021
ataman6.6.20082.4.2021
V.I.P.-MHC3.3.200815.3.202128
8ivko88.10.200816.2.202133
riha24813.1.201713.2.2021
SofiaPK2.1.201210.2.2021
Roland199023.5.20083.2.202130
Kubik2129.10.201022.1.202151
Tehelné pole-Ziegelfeld16.1.202120.1.2021
Detroit Red Wings15.2.200910.1.202125
stojkovic7.3.200910.1.202144
davies2.12.20124.1.2021
silvia715.1.20124.1.202161
Brooks16.2.20143.1.2021
MiKe1820.12.201629.12.2020
HokejoveKarty17.3.201928.12.202052
kubo_9912.7.201113.11.2020
branislavjuris5.5.20093.9.202050
Michael9R20.11.20052.7.202032
FP-dracik_1819.7.20073.1.202037
maximilionsarah1.10.201926.11.2019
Pepe#277.12.200616.11.2019
tibetsky_mnich10.3.20181.11.201931
LUKY4424.3.201030.9.201940
Bryan27.10.201229.9.2019
jojo667.10.201115.8.2019
Hory1820.7.201910.8.201928
xboban5.3.20061.6.201954
Yossi13.10.201229.5.201929
FP-koloo27.7.200928.5.201924
MarekPecho15.4.201917.4.201937
MrMelouch14.4.201915.4.2019
Pacho2258.12.201124.2.2019
clausewits5.3.200922.2.201947
edo197228.5.20105.2.2019
FP-fresky10.7.200722.12.2018
rastik.k16.11.201224.11.2018
U.S. Steel27.2.20111.9.2018
filo19821.5.201125.8.201839
Matejko888888889.10.201120.8.201830
FP-pavolsalaga11.3.201013.8.201861
mbordac4.8.201126.7.201837
FP-rjano14.3.200813.7.201862
Kamzik66613.6.20127.6.201845
RonyK14.12.201517.5.201858
ekar8.4.200810.5.201838
mesye9.4.200924.4.2018
erik225.7.200928.2.2018
MisinoPK24.11.201018.2.2018
stavicka6.9.20076.2.2018
russianbear6.5.20165.2.2018
heti00716.9.20115.2.201838
entersandman7.2.20124.2.201850
tonoreno10.2.20131.1.201867
MichalPPZ10.9.201225.9.2017
wisky9918.9.20068.9.201735
ujlaky11.2.201422.7.2017
LionsBA18.8.201322.7.201748
simi1025.2.201726.2.2017
mihalj2.9.20158.2.2017
maroš191927.3.201415.12.2016
Rasťo24.2.20089.12.201634
belasypeter22.7.20167.12.2016
FP-ivan6623.7.20066.11.201659
kuba30.4.200631.10.2016
smolenak13.2.201310.10.201623
tellman6.3.200522.8.201647
nitrastrela20.10.201511.8.2016
FP-Kraken66.8.200930.7.201629
anseo22.7.201429.7.201618
Calothrick8.8.201113.7.2016
jany5418.4.200913.6.2016
slovan5ista31.10.200810.6.2016
spider112223.10.20077.5.2016
mikelino18.8.20096.5.2016
roman199023.4.20134.5.201630
matej06127.2.20166.3.2016
esto773.5.201323.2.201643
petrik251824.8.201220.2.201636
jarovcan9.10.201113.2.201652
Tomas5319.10.201217.1.2016
Jager8129.3.201129.12.2015
Pato9.5.20085.12.2015
majo837.9.201030.11.201524
Pali21321.10.20153.11.2015
FP-matus9413.7.200917.10.201527
diabolka29.8.20124.10.201541
boban3327.9.201019.9.2015
mariojanhaliena17.8.201428.8.201519
FP-lucia105.3.20104.8.2015
SLOVAN-ista28.1.201510.6.201544
FP-BAJA37314.8.200823.5.2015
slovanjelepsi23.9.20106.5.2015
frankfurt4.4.20051.5.201542
HK36Tomas25.4.201125.4.20158
Shadow743.4.200718.3.2015
filip20627.2.201527.2.201541
doktorko27.4.201124.2.2015
Dyfuca16.2.20092.2.201530
Bella3816.9.201130.1.201530
kamzik229.12.20147.1.201515
milaneze119.9.201323.11.2014
FP-hrabo66664.8.200721.11.2014
peter3032.5.201318.11.201440
subo66628.4.20078.11.201455
Joozi23.4.20083.11.201447
yamay28.9.200811.10.2014
samko555511.10.20119.10.201419
jaiva611.5.200828.9.201459
Fan27.3.201225.9.2014
sevo198330.9.200824.9.201437
rasto11.8.201420.8.2014
Legend6321.10.20117.8.2014
bmilan1124.7.20115.8.2014
cherrycancer7.11.201114.7.201434
vlajkonosič9.7.201212.7.2014
wuch9.6.201416.6.2014
lordik1322.3.20085.6.201443
Sandman30.5.201226.5.201435
ekar8228.3.201219.5.201438
Waldo7115.10.200617.5.201449
strenca25.4.200616.5.201446
FP-Filo218.2.200710.5.2014
popradskyfanusik9.2.201421.4.2014
bobor102612.4.201416.4.201454
FP-mis1223.10.20089.4.201441
Zuzka#2713.4.20124.4.201432
Dniel16.1.201020.3.201431
mahn_sba7.10.20116.3.201436
petyy3.12.201115.2.201448
NikolasHromadkaHKM29.11.20137.2.2014
DURI_SLOVAN3.11.20081.2.201444
eduscho26.1.200816.12.2013
hergi2slovan20.9.201113.12.201339
reno7411.2.20131.11.201365
bronco6665.10.20137.10.2013
girgosko23.10.201128.9.2013
N3rga110.9.201315.9.2013
FP-Waldo7119.2.20078.9.2013
Poster6.2.20135.9.201326
Lopuch1.2.201219.8.201329
FP-fricko1126.7.200811.8.2013
Damiaan10.9.201210.8.2013
3dawo328.1.20129.8.201348
FP-trepo14.7.20087.8.201338
FP-miro5925.4.20094.8.2013
palermo11.6.201014.7.2013
trapas26.6.20135.7.2013
slovan500016.9.201111.6.201328
igim01117.9.201116.5.2013
rrromko26.4.200816.5.201345
Samuelson7712.5.201212.5.2013
Lucika219.9.201111.5.201332
olifko29.1.201310.5.2013
miver8.2.20054.5.201360
Nikto11.5.200929.4.2013
FP-MaWashi9.12.200827.4.201345
xjcook4.5.201224.4.2013
klopoo11.8.20114.4.2013
ConqueRor6.3.201326.3.201332
Misinka_Ba23.12.201123.3.201330
slovan6821.3.201322.3.201319
slovan8128.2.201216.3.201328
Filoo311.3.201314.3.2013
Itally6.3.201311.3.201337
praznom12.9.200810.3.2013
bbzbb9.3.201310.3.201353
Strecho6.3.20137.3.201325
pompo334.3.20135.3.2013
andrej922.1.20125.3.201318
Steeler17.9.20115.3.2013
sworen21.12.20113.3.2013
FP-cukra5.11.200620.2.201361
Peter2127.1.201315.2.201327
koficc13.2.201314.2.2013
vojtov15.5.20113.2.2013
pipen419.1.201326.1.2013
Kajo8427.9.201122.1.201337
wildp31.3.200722.1.201329
miimoo10.1.201314.1.201333
CFCTorres924.11.201228.12.2012
nedan4.12.201226.12.2012
Dubovsky8127.10.201118.12.2012
matino6928.12.201013.12.201225
fogic30.8.20128.12.201250
cifra30.11.201230.11.2012
Sibirianhusky31.10.201216.11.201231
Elimko28.2.20124.11.201219
FP-lubomir250111.8.20062.11.2012
elsan4.9.20102.11.2012
sedivyma16.11.201027.10.201244
palis85.10.201214.10.201232
Johny888125.10.20125.10.201226
Radisko PN31.8.201230.9.201233
timo8719.1.201125.9.2012
FP-Mi-So20.4.201024.9.201226
slovan27.3.200817.9.2012
Lubos 6171.3.201115.9.2012
peter222.2.200510.9.2012
SLOVAN00422.1.20127.9.2012
hory8116.8.201226.8.201228
king66king22.8.201223.8.201246
Jozi997.9.200818.8.201239
MisinkaBa16.7.20122.8.201230
puzo29.7.201230.7.2012
pallco16.3.200824.7.201259
FP-dobrodruh21.7.200919.7.2012
lubike2217.5.201016.7.201225
MichalJurkech13.7.201215.7.2012
nalepovicj12.7.201212.7.2012
Realista18.4.20097.6.201232
Yanko5.6.20127.6.201232
adast3.5.20125.6.2012
alexandergreat83.5.20125.6.201233
tomino99715.1.201224.5.201223
palik198121.10.201114.5.201239
jakubkokarika7.5.20129.5.2012
eldeaia6.5.20126.5.201240
FP-strik6.4.20063.5.2012
Lubos88420.4.201220.4.201232
ra10010.4.201211.4.2012
FP-Dyfuca21.3.200910.4.201230
ferian3.4.201210.4.2012
zuzka1018.8.200710.4.2012
lpolakovic9.4.201210.4.2012
spelect6.11.20091.4.201253
martin29117126.3.201228.3.201249
FP-menej8.3.200927.3.2012
thamsik21.1.201126.3.2012
MoDrE_pEkLo21.10.201112.3.2012
FP-pokemon7.4.200911.3.201239
Bajo1715.10.201111.3.2012
Jurino21216.9.20113.3.2012
Werter3.3.20082.3.201234
HECTOR_998.8.201110.2.2012
majovar1.2.20122.2.2012
vencofanatics20.11.201131.1.2012
Risho828.4.201112.1.201227
miros7.1.20129.1.2012
miimo19.11.20118.1.2012
tilo2823.10.20113.1.201237
ferey7.8.20112.1.2012
tino2217.2.200924.12.2011
A-Rod13.12.201119.12.201133
Huha4.4.200716.12.2011
jarolin16116.3.201010.12.2011
hacurka8.9.20103.12.2011
lajo7426.11.201129.11.2011
FP-PAULI4.3.200926.11.2011
Fire6920.9.201126.11.2011
DarknessG717.9.201125.11.2011
montreux16.11.201121.11.2011
Domcek7.11.201120.11.2011
FP-adrijana26.11.200719.11.201133
PVP196919.11.201119.11.2011
DusanGalis9216.11.201119.11.2011
Matusko989.7.201116.11.201141
FP-janci426.7.200811.11.2011
Vsemocny Anubis31.10.20112.11.201137
Marek-Slovan26.10.201127.10.2011
MinoGallardo26.10.201127.10.2011
FP-Zdeno18.7.200814.10.2011
maritn11.8.201113.10.201139
Trelis32430.7.201113.10.201147
FP-mathan7.9.200913.10.201139
FP-Sefko6.4.200612.10.2011
KarolH3.10.201112.10.2011
Krutaz23.1.20119.10.2011
Focus5.10.20116.10.201132
patzo106.8.20116.10.2011
Steinbjorn7.8.20112.10.2011
martinko1002230.9.20112.10.2011
SliderKO22.8.201130.9.2011
danco2419.9.201124.9.2011
Fans-PP30.6.201124.9.2011
FP-migo4.9.200917.9.2011
FP-bu.bo18.7.20076.9.2011
lukáš.š4.1.20115.9.2011
Vojto3330.5.20105.9.2011
buboslovan23.4.20084.9.2011
sevo9.8.20114.9.2011
ilya719.6.20114.9.2011
jadro8630.8.20112.9.2011
kikuško28.7.20111.9.2011
FP-borislavko231.7.20091.9.2011
SonySI_7114.9.200830.8.2011
FP-Paldooo27.2.201030.8.2011
fomat1416.7.201129.8.201145
slovanista427.12.200628.8.2011
slovanista4.8.201127.8.2011
FP-andzko5.5.200725.8.2011
joki19829.8.201125.8.2011
marekheno10.8.201118.8.2011
lututu26.4.201111.8.201144
toronto894.10.20108.8.2011
Dzirka3.8.20117.8.201126
Belasý Kačer11.9.20094.8.201132
FP-henco4.8.20073.8.201142
FP-tigris6.8.20093.8.2011
FP-tomi9936.4.200625.7.201134
tommy2615.1.201113.6.201125
RMX39428.12.201031.5.201126
milan4107922.4.201114.5.201141
Mareko3.5.20113.5.2011
mino326.4.201126.4.201123
hajduk5.9.201026.3.2011
the champ is here!!!!30.10.201024.3.201141
ondro2326.2.20119.3.2011
Shark147.3.20117.3.2011
Julca185.3.20115.3.201127
FP-Moňo29.10.20062.3.201149
Dassy6.8.201012.2.2011
Radko300331.1.20112.2.201149
Pekkoo7.9.201023.1.201140
FP-tomi1721.3.200921.1.2011
patrik773.9.20107.1.201120
Johnny7.6.201023.12.201026
zdenco8121.10.201028.11.201039
KnedlovičovičovskÝ26.11.201028.11.201028
lukino063.9.201026.11.201034
Monica3.11.20103.11.201032
slovan871223.9.20101.11.201034
bubu113.10.201015.10.201034
fyasko12317.9.201026.9.201028
Nela1931.10.200719.9.201030
kirtap725.8.201015.9.201031
robo-bobo17.9.20108.9.201037
yoghurt25.10.20095.9.2010
Terrestrial28.8.20102.9.201029
katka913.2.201030.8.201028
milani27.5.201010.8.201037
mb4810.8.201010.8.201029
FP-Breta128.7.200710.7.201054
FP-RencaP29.7.200710.7.201046
StefanZ15.6.201024.6.201048
Vojto16.2.200730.5.2010
Mr.Frenklin17.5.201023.5.201024
rasken26.2.201020.5.201048

Fortuna liga 2020/2021

1.Slovan18142245:1144
2.D.Streda18123341:2039
3.Žilina1893640:2730
4.Trnava1862828:2626
5.Zl.Moravce1866632:2424
6.Ružomberok1857626:2822
7.Sereď1747619:2919
8.Nitra1854919:3419
9.Trenčín1846821:3318
10.Michalovce1846819:3718
11.Senica1845917:3317
12.Pohronie1729623:2815
Aktualizované: 7.2.2021 17:47

Najčítanejšie články

Bleskovky

Do výkonného výboru UEFA zvolili šéfov Bayernu a PSG

Členovia Európskej futbalovej únie (UEFA) v utorok na 45. kongrese ratifikovali do výkonného výboru únie predsedu Bayernu Mníchov Karla-Heinza Rummeniggeho a šéfa Paríža St. Germain Nassera Al-Khelaifiho ako zástupcov Asociácie európskych klubov (ECA).
pred hodinou - TASR

Šéf DFB Keller vyzval k vylúčeniu účastníkov Superligy zo všetkých súťaží

Prezident Nemeckého futbalového zväzu (DFB) Fritz Keller vyzval k vylúčeniu dvanástich účastníkov Európskej Superligy (ESL) zo všetkých ostatných súťaží. Podľa neho by mohli byť prijatí späť, až keď prehodnotia svoj zámer vytvoriť uzavretú ligu.
pred hodinou - TASR

Verrati z PSG má koronavírus, vynechá prvý duel s Bayernom

Taliansky futbalový stredopoliar Marco Verratti z Paríža St. Germain má koronavírus a vynechá prvé štvrťfinále Ligy majstrov 2020/2021 s obhajcom Bayernom Mníchov. Francúzsky majster informoval o pozitívnom teste 28-ročného hráča v piatok.
2.4.2021 20:28 - TASR

Neymar sa vracia po zranení, nastúpi už v nedeľu proti Lyonu

Brazílsky futbalista Neymar sa po niekoľkotýždňovej pauze spôsobenej zranením vráti v nedeľnom ligovom zápase proti Lyonu do zostavy Paríža St. Germain.
20.3.2021 21:11 - TASR

Schranz pomohol gólom k víťazstvu Jablonca nad Libercom

Slovenský útočník Ivan Schranz pomohol gólom k víťazstvu Jablonca v derby nad Libercom 2:1 v sobotňajšom stretnutí 24. kola najvyššej českej futbalovej súťaže.
20.3.2021 21:10 - TASR

Aj osemfinálová odveta Liverpool - Lipsko bude v Budapešti

FC Liverpool a RB Lipsko odohrajú osemfinálovú odvetu Ligy majstrov v Budapešti. Vo štvrtok to potvrdila Európska futbalová únia (UEFA). Aj prvý zápas medzi oboma súpermi sa odohral v Budapešti pre cestovné obmedzenia medzi Anglickom a Nemeckom. Liverpool v ňom zvíťazil 2:0.
4.3.2021 13:04 - - / TASR

Porto remizovalo v šlágri 14. kola portugalskej ligy s Benficou 1:1

Futbalisti FC Porto remizovali v piatkovom šlágri 14. kola portugalskej ligy s Benficou Lisabon 1:1. Hostia sa ujali vedenia v 17. minúte zásluhou Alexa Grimalda, o osem minút neskôr vyrovnal Mehdi Taremi. Ten istý hráč dostal v 73. minúte červenú kartu, takže domáci dohrávali duel iba s desiatimi hráčmi. Portu patrí v tabuľke druhá priečka so štvorbodovou stratou na vedúci Sporting Lisabon, Benfica je vďaka horšiemu skóre na treťom mieste.
16.1.2021 12:22 - / TASR

Juventus hlási ďalšieho nakazeného, pozitívny test mal De Ligt

Holandský futbalista Matthijs De Ligt z Juventusu Turín mal pozitívny test na koronavírus. Stal sa tretím hráčom v priebehu týždňa, ktorý musel opustiť káder obhajcu titulu v Serie A a nastúpiť do karantény. Ešte pred stredajším úspešným súbojom na pôde AC Miláno mali pozitívny test aj Alex Sandro a Juan Cuadrado.
8.1.2021 22:03 - / TASR

Tréner Fulhamu je v izolácii, člen jeho domácnosti mal pozitívny test

Anglický futbalový klub Fulham bude v sobotňajšom zápase Premier League proti Southamptonu bez svojho trénera Scotta Parkera. Ten išiel do izolácie po tom, čo mal pozitívny test na koronavírus jeden člen jeho domácnosti. Samotný Parker mal negatívny výsledok. Fulham povedú v zápase Matt Wells a Stuart Gray. Informovala agentúra AP.
24.12.2020 16:09 - / TASR

Súd odročil pojednávanie s Boatengom vo veci ublíženia na zdraví

Mníchovský súd odročil pojednávanie s futbalistom Jeromeom Boatengom, ktorý čelí obžalobe z ublíženia na zdraví. Podľa prokuratúry obranca Bayernu Mníchov v roku 2014 pri hádke napadol svoju vtedajšiu priateľku.
2.12.2020 10:10 - / TASR

Archív krátkych správ »
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov

Fanúšikovia
FutbalPortal.sk


Partneri - reklama