Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
;
Trenčín
1:1
Z.Moravce
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Slovan
1:2
D.Streda
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Sereď
4:0
Senica
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
 
 
LIVE
HokejPortal.sk
---
Rozhodcovia: Kružliak – Hancko, Straka
Diváci: 176     Píše: Švec Dávid
live/sound/mp3/gol-hokej-podmaz2.mp3
Trenčín
1:1
0:0
koniec zápasu
lavica domaci domaci_pocet:hostia_pocetlavica hostia
Z.Moravce
S konštatovaním, že AS Trenčín v Žiline remizoval so Zlatými Moravcami 1:1 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok večera. Dočítania priatelia.
10Refresh

FANS ŠK Slovan Bratislava (373)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
mifinho4.4.200813.8.202043
servac7815.2.201411.8.202041
Kelthuzad12345623.11.20116.8.202037
FP-FLP5.4.20064.8.2020
manho16.10.20123.8.2020
Pet3.4.200731.7.202050
rick66612.7.201330.7.202099
embe2.2.200529.7.202045
branislavjuris5.5.200926.7.202049
riha24813.1.201723.7.2020
Heyol17.5.201823.7.2020
zahorak00913.1.201422.7.202050
mischo8225.12.201219.7.202038
Michael9R20.11.20052.7.202031
Roland199023.5.20081.7.202030
SofiaPK2.1.201224.6.2020
silvia715.1.201211.6.202060
tristan25.1.201220.5.2020
bigi16.12.200629.4.202019
brankarik199.12.201022.3.202029
ironautic20.5.201217.3.202035
duri7.11.200716.3.202026
Strelec7.4.20086.3.2020
Hokejman15.1.20135.3.2020
iHC6.10.201625.1.2020
FP-dracik_1819.7.20073.1.202036
MiKe1820.12.201631.12.2019
29kubko1030.11.201227.12.2019
Brooks16.2.201427.12.2019
redwings14.10.200522.12.201972
maximilionsarah1.10.201926.11.2019
Pepe#277.12.200616.11.2019
tibetsky_mnich10.3.20181.11.201930
stojkovic7.3.200928.10.201943
moňo8.3.200627.10.201948
fank one30.10.200727.10.201946
davies2.12.201227.10.2019
siso17.12.200619.10.201967
corey269.4.20082.10.201936
FP-siso29.4.20071.10.201967
LUKY4424.3.201030.9.201939
Bryan27.10.201229.9.2019
intel5557.3.200622.9.201935
tucetucet4.5.200912.9.2019
jojo667.10.201115.8.2019
gazda9928.1.201712.8.201921
Hory1820.7.201910.8.201927
xboban5.3.20061.6.201953
Yossi13.10.201229.5.201928
FP-koloo27.7.200928.5.201923
tom2720.6.201427.4.2019
JovanyMT1.8.200824.4.2019
HokejoveKarty17.3.201919.4.201951
MarekPecho15.4.201917.4.201937
MrMelouch14.4.201915.4.2019
Kubik2129.10.201014.4.201951
MTfan3.4.20134.4.2019
lol zv6.3.201113.3.201932
Pacho2258.12.201124.2.2019
clausewits5.3.200922.2.201947
fresky28.4.200818.2.201937
edo197228.5.20105.2.2019
Adrumko17.12.20164.2.201932
V.I.P.-MHC3.3.200823.1.201927
FP-fresky10.7.200722.12.2018
rastik.k16.11.201224.11.2018
rippo21.12.201616.9.2018
U.S. Steel27.2.20111.9.2018
filo19821.5.201125.8.201838
Matejko888888889.10.201120.8.201830
FP-pavolsalaga11.3.201013.8.201861
kubo_9912.7.201127.7.2018
mbordac4.8.201126.7.201837
FP-rjano14.3.200813.7.201862
Kamzik66613.6.20127.6.201844
RonyK14.12.201517.5.201858
ekar8.4.200810.5.201837
mesye9.4.200924.4.2018
erik225.7.200928.2.2018
MisinoPK24.11.201018.2.2018
stavicka6.9.20076.2.2018
russianbear6.5.20165.2.2018
heti00716.9.20115.2.201838
entersandman7.2.20124.2.201849
tonoreno10.2.20131.1.201866
MichalPPZ10.9.201225.9.2017
wisky9918.9.20068.9.201734
ujlaky11.2.201422.7.2017
LionsBA18.8.201322.7.201748
caweees22.9.200520.3.2017
Detroit Red Wings15.2.200928.2.201724
simi1025.2.201726.2.2017
mihalj2.9.20158.2.2017
maroš191927.3.201415.12.2016
Rasťo24.2.20089.12.201634
belasypeter22.7.20167.12.2016
FP-ivan6623.7.20066.11.201659
kuba30.4.200631.10.2016
smolenak13.2.201310.10.201622
ataman6.6.20084.9.2016
tellman6.3.200522.8.201646
8ivko88.10.200817.8.201633
nitrastrela20.10.201511.8.2016
FP-Kraken66.8.200930.7.201628
anseo22.7.201429.7.201617
Calothrick8.8.201113.7.2016
jany5418.4.200913.6.2016
slovan5ista31.10.200810.6.2016
spider112223.10.20077.5.2016
mikelino18.8.20096.5.2016
roman199023.4.20134.5.201629
matej06127.2.20166.3.2016
esto773.5.201323.2.201642
petrik251824.8.201220.2.201636
jarovcan9.10.201113.2.201651
Tomas5319.10.201217.1.2016
Jager8129.3.201129.12.2015
Pato9.5.20085.12.2015
majo837.9.201030.11.201524
Pali21321.10.20153.11.2015
FP-matus9413.7.200917.10.201526
diabolka29.8.20124.10.201541
boban3327.9.201019.9.2015
mariojanhaliena17.8.201428.8.201518
FP-lucia105.3.20104.8.2015
SLOVAN-ista28.1.201510.6.201544
FP-BAJA37314.8.200823.5.2015
slovanjelepsi23.9.20106.5.2015
frankfurt4.4.20051.5.201541
HK36Tomas25.4.201125.4.20157
Shadow743.4.200718.3.2015
filip20627.2.201527.2.201540
doktorko27.4.201124.2.2015
Dyfuca16.2.20092.2.201530
Bella3816.9.201130.1.201530
kamzik229.12.20147.1.201515
milaneze119.9.201323.11.2014
FP-hrabo66664.8.200721.11.2014
peter3032.5.201318.11.201440
subo66628.4.20078.11.201454
Joozi23.4.20083.11.201447
yamay28.9.200811.10.2014
samko555511.10.20119.10.201418
jaiva611.5.200828.9.201458
Fan27.3.201225.9.2014
sevo198330.9.200824.9.201436
rasto11.8.201420.8.2014
Legend6321.10.20117.8.2014
bmilan1124.7.20115.8.2014
cherrycancer7.11.201114.7.201434
vlajkonosič9.7.201212.7.2014
wuch9.6.201416.6.2014
lordik1322.3.20085.6.201442
Sandman30.5.201226.5.201435
ekar8228.3.201219.5.201437
Waldo7115.10.200617.5.201449
strenca25.4.200616.5.201446
FP-Filo218.2.200710.5.2014
popradskyfanusik9.2.201421.4.2014
bobor102612.4.201416.4.201453
FP-mis1223.10.20089.4.201441
Zuzka#2713.4.20124.4.201431
Dniel16.1.201020.3.201430
mahn_sba7.10.20116.3.201436
petyy3.12.201115.2.201448
NikolasHromadkaHKM29.11.20137.2.2014
DURI_SLOVAN3.11.20081.2.201444
eduscho26.1.200816.12.2013
hergi2slovan20.9.201113.12.201338
reno7411.2.20131.11.201364
bronco6665.10.20137.10.2013
girgosko23.10.201128.9.2013
N3rga110.9.201315.9.2013
FP-Waldo7119.2.20078.9.2013
Poster6.2.20135.9.201325
Lopuch1.2.201219.8.201328
FP-fricko1126.7.200811.8.2013
Damiaan10.9.201210.8.2013
3dawo328.1.20129.8.201348
FP-trepo14.7.20087.8.201337
FP-miro5925.4.20094.8.2013
palermo11.6.201014.7.2013
trapas26.6.20135.7.2013
slovan500016.9.201111.6.201327
igim01117.9.201116.5.2013
rrromko26.4.200816.5.201344
Samuelson7712.5.201212.5.2013
Lucika219.9.201111.5.201331
olifko29.1.201310.5.2013
miver8.2.20054.5.201360
Nikto11.5.200929.4.2013
FP-MaWashi9.12.200827.4.201345
xjcook4.5.201224.4.2013
klopoo11.8.20114.4.2013
ConqueRor6.3.201326.3.201331
Misinka_Ba23.12.201123.3.201329
slovan6821.3.201322.3.201318
slovan8128.2.201216.3.201328
Filoo311.3.201314.3.2013
Itally6.3.201311.3.201336
praznom12.9.200810.3.2013
bbzbb9.3.201310.3.201352
Strecho6.3.20137.3.201324
pompo334.3.20135.3.2013
andrej922.1.20125.3.201318
Steeler17.9.20115.3.2013
sworen21.12.20113.3.2013
FP-cukra5.11.200620.2.201360
Peter2127.1.201315.2.201326
koficc13.2.201314.2.2013
vojtov15.5.20113.2.2013
pipen419.1.201326.1.2013
Kajo8427.9.201122.1.201336
wildp31.3.200722.1.201328
miimoo10.1.201314.1.201332
CFCTorres924.11.201228.12.2012
nedan4.12.201226.12.2012
Dubovsky8127.10.201118.12.2012
matino6928.12.201013.12.201225
fogic30.8.20128.12.201249
cifra30.11.201230.11.2012
Sibirianhusky31.10.201216.11.201230
Elimko28.2.20124.11.201218
FP-lubomir250111.8.20062.11.2012
elsan4.9.20102.11.2012
sedivyma16.11.201027.10.201243
palis85.10.201214.10.201232
Johny888125.10.20125.10.201225
Radisko PN31.8.201230.9.201232
timo8719.1.201125.9.2012
FP-Mi-So20.4.201024.9.201226
slovan27.3.200817.9.2012
Lubos 6171.3.201115.9.2012
peter222.2.200510.9.2012
SLOVAN00422.1.20127.9.2012
hory8116.8.201226.8.201227
king66king22.8.201223.8.201245
Jozi997.9.200818.8.201239
MisinkaBa16.7.20122.8.201229
puzo29.7.201230.7.2012
pallco16.3.200824.7.201259
FP-dobrodruh21.7.200919.7.2012
lubike2217.5.201016.7.201225
MichalJurkech13.7.201215.7.2012
nalepovicj12.7.201212.7.2012
Realista18.4.20097.6.201231
Yanko5.6.20127.6.201231
adast3.5.20125.6.2012
alexandergreat83.5.20125.6.201233
tomino99715.1.201224.5.201222
palik198121.10.201114.5.201238
jakubkokarika7.5.20129.5.2012
eldeaia6.5.20126.5.201240
FP-strik6.4.20063.5.2012
Lubos88420.4.201220.4.201231
ra10010.4.201211.4.2012
FP-Dyfuca21.3.200910.4.201230
ferian3.4.201210.4.2012
zuzka1018.8.200710.4.2012
lpolakovic9.4.201210.4.2012
spelect6.11.20091.4.201253
martin29117126.3.201228.3.201248
FP-menej8.3.200927.3.2012
thamsik21.1.201126.3.2012
MoDrE_pEkLo21.10.201112.3.2012
FP-pokemon7.4.200911.3.201238
Bajo1715.10.201111.3.2012
Jurino21216.9.20113.3.2012
Werter3.3.20082.3.201233
HECTOR_998.8.201110.2.2012
majovar1.2.20122.2.2012
vencofanatics20.11.201131.1.2012
Risho828.4.201112.1.201226
miros7.1.20129.1.2012
miimo19.11.20118.1.2012
tilo2823.10.20113.1.201237
ferey7.8.20112.1.2012
tino2217.2.200924.12.2011
A-Rod13.12.201119.12.201133
Huha4.4.200716.12.2011
jarolin16116.3.201010.12.2011
hacurka8.9.20103.12.2011
lajo7426.11.201129.11.2011
FP-PAULI4.3.200926.11.2011
Fire6920.9.201126.11.2011
DarknessG717.9.201125.11.2011
montreux16.11.201121.11.2011
Domcek7.11.201120.11.2011
FP-adrijana26.11.200719.11.201132
PVP196919.11.201119.11.2011
DusanGalis9216.11.201119.11.2011
Matusko989.7.201116.11.201140
FP-janci426.7.200811.11.2011
Vsemocny Anubis31.10.20112.11.201136
Marek-Slovan26.10.201127.10.2011
MinoGallardo26.10.201127.10.2011
FP-Zdeno18.7.200814.10.2011
maritn11.8.201113.10.201138
Trelis32430.7.201113.10.201146
FP-mathan7.9.200913.10.201139
FP-Sefko6.4.200612.10.2011
KarolH3.10.201112.10.2011
Krutaz23.1.20119.10.2011
Focus5.10.20116.10.201131
patzo106.8.20116.10.2011
Steinbjorn7.8.20112.10.2011
martinko1002230.9.20112.10.2011
SliderKO22.8.201130.9.2011
danco2419.9.201124.9.2011
Fans-PP30.6.201124.9.2011
FP-migo4.9.200917.9.2011
FP-bu.bo18.7.20076.9.2011
lukáš.š4.1.20115.9.2011
Vojto3330.5.20105.9.2011
buboslovan23.4.20084.9.2011
sevo9.8.20114.9.2011
ilya719.6.20114.9.2011
jadro8630.8.20112.9.2011
kikuško28.7.20111.9.2011
FP-borislavko231.7.20091.9.2011
SonySI_7114.9.200830.8.2011
FP-Paldooo27.2.201030.8.2011
fomat1416.7.201129.8.201144
slovanista427.12.200628.8.2011
slovanista4.8.201127.8.2011
FP-andzko5.5.200725.8.2011
joki19829.8.201125.8.2011
marekheno10.8.201118.8.2011
lututu26.4.201111.8.201143
toronto894.10.20108.8.2011
Dzirka3.8.20117.8.201125
Belasý Kačer11.9.20094.8.201131
FP-henco4.8.20073.8.201142
FP-tigris6.8.20093.8.2011
FP-tomi9936.4.200625.7.201134
tommy2615.1.201113.6.201125
RMX39428.12.201031.5.201126
milan4107922.4.201114.5.201140
Mareko3.5.20113.5.2011
mino326.4.201126.4.201122
hajduk5.9.201026.3.2011
the champ is here!!!!30.10.201024.3.201140
ondro2326.2.20119.3.2011
Shark147.3.20117.3.2011
Julca185.3.20115.3.201126
FP-Moňo29.10.20062.3.201148
Dassy6.8.201012.2.2011
Radko300331.1.20112.2.201148
Pekkoo7.9.201023.1.201139
FP-tomi1721.3.200921.1.2011
patrik773.9.20107.1.201119
Johnny7.6.201023.12.201026
zdenco8121.10.201028.11.201038
KnedlovičovičovskÝ26.11.201028.11.201027
lukino063.9.201026.11.201034
Monica3.11.20103.11.201031
slovan871223.9.20101.11.201033
bubu113.10.201015.10.201034
fyasko12317.9.201026.9.201028
Nela1931.10.200719.9.201030
kirtap725.8.201015.9.201030
robo-bobo17.9.20108.9.201036
yoghurt25.10.20095.9.2010
Terrestrial28.8.20102.9.201029
katka913.2.201030.8.201028
milani27.5.201010.8.201036
mb4810.8.201010.8.201028
FP-Breta128.7.200710.7.201053
FP-RencaP29.7.200710.7.201046
StefanZ15.6.201024.6.201047
Vojto16.2.200730.5.2010
Mr.Frenklin17.5.201023.5.201023
rasken26.2.201020.5.201048

Fortuna liga 2019/2020

Tím
1. Slovan24194150:1361
2. Žilina24146442:2148
3. D. Streda24135638:2544
4. Michalovce2487929:3831
5. Trnava24931226:3030
6. Ružomberok24611726:2929
1. Trenčín2496946:3733
2. ViOn2478926:3229
3. Senica24671125:3625
4. Sereď24591026:3724
5. Nitra24641420:3322
6. Pohronie24381321:4417
Aktualizované: 22.6.2020 06:31

Najčítanejšie články

Bleskovky

Rakúsky útočník Sobczyk skončil v Trnave na vlastnú žiadosť

Rakúsky útočník Alex Sobczyk nebude v novej sezóne pokračovať vo fortunaligovom futbalovom klube FC Spartak Trnava, ktorého vedenie mu napriek stále platnej zmluve umožnilo odísť.
30.7.2020 12:41 - TASR

Trénerom Hoffenheimu bude v novej sezóne Sebastian Hoeness

Novým trénerom bundesligového tímu TSG 1899 Hoffenheim bude v novej sezóne Sebastian Hoeness. Synovec čestného prezidenta Bayernu Mníchov Uliho Hoenessa doteraz trénoval rezervu Bavorov.
27.7.2020 13:29 - TASR

Brankár Košický zostáva v Debrecíne aj po zostupe

Slovenský futbalista Tomáš Košický zostáva naďalej hráčom maďarského DVSC Debrecín, s ktorým bude pôsobiť v druhej lige. Tridsaťštyriročný brankár prišiel do klubu vo februári 2018, v predchádzajúcej sezóne odchytal 17 ligových a 3 pohárové zápasy.
20.7.2020 20:52 - TASR

Pardubice postúpili do českej najvyššej súťaže

Futbalisti FK Pardubice si po 51 rokoch opäť zahrajú najvyššiu súťaž. Líder druhej českej ligy zdolal v sobotu v predposlednom kole Vyšehrad 4:1 a na čele tabuľky má nedostihnuteľný náskok šiestich bodov.
11.7.2020 19:24 - TASR

Union Berlín angažoval stredopoliara Griesbecka z Heidenheimu

Prvou posilou nemeckého futbalového klubu 1. FC Union Berlín pred sezónou 2020/2021 sa stal stredopoliar Sebastian Griesbeck, ktorý prichádza k bundesligistovi z druholigového 1. FC Heidenheim.
8.7.2020 18:41 - Michal Bruner / TASR

Jovič z Realu Madrid musí ísť do domácej karantény

Útočník futbalistov Realu Madrid Luka Jovič musel ísť do domácej karantény, pretože bol v kontakte s osobou pozitívnou na nový koronavírus. Informoval o tom španielsky denník AS.
8.7.2020 18:41 - Michal Bruner / TASR

Kórejský útočník Hwang novou posilou Lipska

Kórejský futbalista Hee-chan Hwang sa stal novou posilou účastníka najvyššej nemeckej súťaže RB Lipsko, s ktorým podpísal zmluvu do júna 2025. Dvadsaťštyriročný útočník prichádza do Lipska z Red Bullu Salzburg, informovala agentúra dpa.
8.7.2020 18:40 - Michal Bruner / TASR

Sousa aj po rezignácii naďalej trénuje Bordeaux

Napriek avizovanej rezignácii portugalský futbalový tréner Paulo Sousa zatiaľ zostáva pri kormidle Girondins Bordeaux. Podľa agentúry AFP v stredu viedol tréning mužstva, ktorý sa uskutočnil za zatvorenými dverami.
8.7.2020 18:40 - Michal Bruner / TASR

Španieli odohrajú odložený prípravný zápas s Holandskom v novembri

Španielska futbalová reprezentácia odohrá odložený prípravný zápas s Holandskom 11. novembra v Amsterdame. Duel sa mal pôvodne uskutočniť 29. marca, no museli ho zrušiť pred pandémiu koronavírusu.
8.7.2020 18:38 - Michal Bruner / TASR

V Taliansku by chceli hrať už v júli s divákmi na tribúnach

Talianska futbalová federácia (FIGC) chce, aby sa po reštarte ligy mohli čoskoro na tribúny vrátiť diváci. Stať by sa tak mohlo už v júli.
14.6.2020 19:28 - / TASR

Archív krátkych správ »
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov

Fanúšikovia
FutbalPortal.sk


Partneri - reklama

 


Odporúčame: