Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
;
Žilina
1:1
Michalovce
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Trnava
2:0
B. Bystrica
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Zlaté Moravce
2:4
Ružomberok
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
 
 
LIVE
HokejPortal.sk
---
Rozhodcovia: Valent – Jekkel, Ferenc
Diváci: 1117     Píše: Švec Dávid
live/sound/mp3/gol-hokej-podmaz2.mp3
Žilina
1:1
0:1
koniec zápasu
lavica domaci domaci_pocet:hostia_pocetlavica hostia
Michalovce
S konštatovaním, že v 21. kole futbalovej Niké ligy Žilina remizovala na domácom trávniku s Michalovcami 1:1 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok soboty. Dočítania priatelia.
10Refresh

FANS ŠK Slovan Bratislava (394)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
tristan25.1.201225.2.2024
brankarik199.12.201025.2.202433
moňo8.3.200624.2.202451
Senn24.9.201024.2.2024103
zahorak00913.1.201424.2.202453
Žlto-zelený12.2.202124.2.2024
Uboko21.4.202124.2.2024
Magellan3.5.202124.2.202442
duri7.11.200724.2.202430
caweees22.9.200524.2.2024
fank one30.10.200724.2.202450
Hokejman15.1.201324.2.2024
tucetucet4.5.200924.2.2024
nigol13.5.201624.2.202444
FP-FLP5.4.200624.2.2024
iHC6.10.201624.2.2024
Heyol17.5.201824.2.2024
DraciaTlama9.4.202224.2.202449
bigi16.12.200624.2.202418
intel5557.3.200624.2.202439
KamzíkVPovažskej7.4.202124.2.202441
manho16.10.201224.2.2024
corey269.4.200824.2.202439
mifinho4.4.200824.2.202446
riha24813.1.201724.2.2024
rogalo30.4.201224.2.202434
redwings14.10.200524.2.202475
V.I.P.-MHC3.3.200824.2.202431
ironautic20.5.201224.2.202439
mesye9.4.200924.2.2024
lol zv6.3.201124.2.202435
Adrumko17.12.201624.2.202436
Pet3.4.200723.2.202454
ekar8.4.200822.2.202441
Roland199023.5.200822.2.202433
servac7815.2.201422.2.202445
simonbobko10.2.202221.2.2024
29kubko1030.11.201220.2.2024
rippo21.12.201620.2.2024
HejTyTam18.10.202116.2.2024
rick66612.7.201316.2.2024103
SofiaPK2.1.201215.2.2024
U.S. Steel27.2.201112.2.2024
Tomas5319.10.201211.2.2024
mischo8225.12.201210.2.202441
Kelthuzad12345623.11.20117.2.202440
Pazo174.1.202325.1.202434
sevo198330.9.200823.1.202440
tom2720.6.201422.1.2024
Meridius22.9.20209.1.202446
Brooks16.2.20147.1.2024
fanda66221.1.20237.1.202422
Kubik2129.10.201030.12.202354
FP-dracik_1819.7.200720.11.202339
Strelec7.4.200818.11.2023
Lopuch1.2.201220.10.202332
silvia715.1.20127.9.202364
JovanyMT1.8.200830.7.2023
Joozi23.4.20082.6.202350
breacher9613.12.202126.4.2023
jojo667.10.20116.4.2023
Lety22.4.201724.1.202325
Cikles16.1.202319.1.202341
gazda9928.1.201711.12.202224
stefen27.2.202121.11.2022
siso17.12.20067.11.202271
martin7224.5.201918.9.2022
kubo_9912.7.20112.8.2022
embe2.2.20058.7.202249
davies2.12.201226.5.2022
fresky28.4.20089.5.202240
Shadow743.4.20071.5.2022
Hory1820.7.201919.1.202231
MiKe1820.12.201623.12.2021
stojkovic7.3.200923.10.202146
vencofanatics20.11.201116.9.2021
MTfan3.4.201314.9.2021
ataman6.6.20083.8.2021
Kovacik2213.5.202130.6.2021
HIHO77164.5.20215.5.2021
FP-siso29.4.20074.4.202171
8ivko88.10.200816.2.202136
Tehelné pole-Ziegelfeld16.1.202120.1.2021
Detroit Red Wings15.2.200910.1.202128
HokejoveKarty17.3.201928.12.202055
branislavjuris5.5.20093.9.202053
Michael9R20.11.20052.7.202034
maximilionsarah1.10.201926.11.2019
Pepe#277.12.200616.11.2019
tibetsky_mnich10.3.20181.11.201933
LUKY4424.3.201030.9.201943
Bryan27.10.201229.9.2019
xboban5.3.20061.6.201957
Yossi13.10.201229.5.201932
FP-koloo27.7.200928.5.201927
MarekPecho15.4.201917.4.201940
MrMelouch14.4.201915.4.2019
Pacho2258.12.201124.2.2019
clausewits5.3.200922.2.201950
edo197228.5.20105.2.2019
FP-fresky10.7.200722.12.2018
rastik.k16.11.201224.11.2018
filo19821.5.201125.8.201841
Matejko888888889.10.201120.8.201833
FP-pavolsalaga11.3.201013.8.201864
mbordac4.8.201126.7.201840
FP-rjano14.3.200813.7.201865
Kamzik66613.6.20127.6.201848
RonyK14.12.201517.5.201861
erik225.7.200928.2.2018
MisinoPK24.11.201018.2.2018
stavicka6.9.20076.2.2018
russianbear6.5.20165.2.2018
heti00716.9.20115.2.201841
entersandman7.2.20124.2.201853
tonoreno10.2.20131.1.201869
MichalPPZ10.9.201225.9.2017
wisky9918.9.20068.9.201738
ujlaky11.2.201422.7.2017
LionsBA18.8.201322.7.201751
simi1025.2.201726.2.2017
mihalj2.9.20158.2.2017
maroš191927.3.201415.12.2016
Rasťo24.2.20089.12.201637
belasypeter22.7.20167.12.2016
FP-ivan6623.7.20066.11.201662
kuba30.4.200631.10.2016
smolenak13.2.201310.10.201626
tellman6.3.200522.8.201649
nitrastrela20.10.201511.8.2016
FP-Kraken66.8.200930.7.201632
anseo22.7.201429.7.201621
Calothrick8.8.201113.7.2016
jany5418.4.200913.6.2016
slovan5ista31.10.200810.6.2016
spider112223.10.20077.5.2016
mikelino18.8.20096.5.2016
roman199023.4.20134.5.201633
matej06127.2.20166.3.2016
esto773.5.201323.2.201646
petrik251824.8.201220.2.201639
jarovcan9.10.201113.2.201654
Jager8129.3.201129.12.2015
Pato9.5.20085.12.2015
majo837.9.201030.11.201527
Pali21321.10.20153.11.2015
FP-matus9413.7.200917.10.201529
diabolka29.8.20124.10.201544
boban3327.9.201019.9.2015
mariojanhaliena17.8.201428.8.201521
FP-lucia105.3.20104.8.2015
SLOVAN-ista28.1.201510.6.201547
FP-BAJA37314.8.200823.5.2015
slovanjelepsi23.9.20106.5.2015
frankfurt4.4.20051.5.201545
HK36Tomas25.4.201125.4.201511
filip20627.2.201527.2.201544
doktorko27.4.201124.2.2015
Dyfuca16.2.20092.2.201533
Bella3816.9.201130.1.201533
kamzik229.12.20147.1.201518
milaneze119.9.201323.11.2014
FP-hrabo66664.8.200721.11.2014
peter3032.5.201318.11.201443
subo66628.4.20078.11.201457
yamay28.9.200811.10.2014
samko555511.10.20119.10.201422
jaiva611.5.200828.9.201462
Fan27.3.201225.9.2014
rasto11.8.201420.8.2014
Legend6321.10.20117.8.2014
bmilan1124.7.20115.8.2014
cherrycancer7.11.201114.7.201437
vlajkonosič9.7.201212.7.2014
wuch9.6.201416.6.2014
lordik1322.3.20085.6.201446
Sandman30.5.201226.5.201438
ekar8228.3.201219.5.201441
Waldo7115.10.200617.5.201452
strenca25.4.200616.5.201449
FP-Filo218.2.200710.5.2014
popradskyfanusik9.2.201421.4.2014
bobor102612.4.201416.4.201457
FP-mis1223.10.20089.4.201444
Zuzka#2713.4.20124.4.201435
Dniel16.1.201020.3.201434
mahn_sba7.10.20116.3.201439
petyy3.12.201115.2.201451
NikolasHromadkaHKM29.11.20137.2.2014
DURI_SLOVAN3.11.20081.2.201447
eduscho26.1.200816.12.2013
hergi2slovan20.9.201113.12.201341
reno7411.2.20131.11.201368
bronco6665.10.20137.10.2013
girgosko23.10.201128.9.2013
N3rga110.9.201315.9.2013
FP-Waldo7119.2.20078.9.2013
Poster6.2.20135.9.201329
FP-fricko1126.7.200811.8.2013
Damiaan10.9.201210.8.2013
3dawo328.1.20129.8.201351
FP-trepo14.7.20087.8.201340
FP-miro5925.4.20094.8.2013
palermo11.6.201014.7.2013
trapas26.6.20135.7.2013
slovan500016.9.201111.6.201331
igim01117.9.201116.5.2013
rrromko26.4.200816.5.201348
Samuelson7712.5.201212.5.2013
Lucika219.9.201111.5.201335
olifko29.1.201310.5.2013
miver8.2.20054.5.201363
Nikto11.5.200929.4.2013
FP-MaWashi9.12.200827.4.201348
xjcook4.5.201224.4.2013
klopoo11.8.20114.4.2013
ConqueRor6.3.201326.3.201335
Misinka_Ba23.12.201123.3.201333
slovan6821.3.201322.3.201322
slovan8128.2.201216.3.201331
Filoo311.3.201314.3.2013
Itally6.3.201311.3.201340
praznom12.9.200810.3.2013
bbzbb9.3.201310.3.201356
Strecho6.3.20137.3.201328
pompo334.3.20135.3.2013
andrej922.1.20125.3.201321
Steeler17.9.20115.3.2013
sworen21.12.20113.3.2013
FP-cukra5.11.200620.2.201364
Peter2127.1.201315.2.201330
koficc13.2.201314.2.2013
vojtov15.5.20113.2.2013
pipen419.1.201326.1.2013
Kajo8427.9.201122.1.201339
wildp31.3.200722.1.201332
miimoo10.1.201314.1.201336
CFCTorres924.11.201228.12.2012
nedan4.12.201226.12.2012
Dubovsky8127.10.201118.12.2012
matino6928.12.201013.12.201228
fogic30.8.20128.12.201253
cifra30.11.201230.11.2012
Sibirianhusky31.10.201216.11.201233
Elimko28.2.20124.11.201222
FP-lubomir250111.8.20062.11.2012
elsan4.9.20102.11.2012
sedivyma16.11.201027.10.201247
palis85.10.201214.10.201235
Johny888125.10.20125.10.201228
Radisko PN31.8.201230.9.201236
timo8719.1.201125.9.2012
FP-Mi-So20.4.201024.9.201229
slovan27.3.200817.9.2012
Lubos 6171.3.201115.9.2012
peter222.2.200510.9.2012
SLOVAN00422.1.20127.9.2012
hory8116.8.201226.8.201231
king66king22.8.201223.8.201249
Jozi997.9.200818.8.201242
MisinkaBa16.7.20122.8.201233
puzo29.7.201230.7.2012
pallco16.3.200824.7.201262
FP-dobrodruh21.7.200919.7.2012
lubike2217.5.201016.7.201228
MichalJurkech13.7.201215.7.2012
nalepovicj12.7.201212.7.2012
Realista18.4.20097.6.201235
Yanko5.6.20127.6.201235
adast3.5.20125.6.2012
alexandergreat83.5.20125.6.201236
tomino99715.1.201224.5.201226
palik198121.10.201114.5.201242
jakubkokarika7.5.20129.5.2012
eldeaia6.5.20126.5.201243
FP-strik6.4.20063.5.2012
Lubos88420.4.201220.4.201235
ra10010.4.201211.4.2012
FP-Dyfuca21.3.200910.4.201233
ferian3.4.201210.4.2012
zuzka1018.8.200710.4.2012
lpolakovic9.4.201210.4.2012
spelect6.11.20091.4.201256
martin29117126.3.201228.3.201252
FP-menej8.3.200927.3.2012
thamsik21.1.201126.3.2012
MoDrE_pEkLo21.10.201112.3.2012
FP-pokemon7.4.200911.3.201241
Bajo1715.10.201111.3.2012
Jurino21216.9.20113.3.2012
Werter3.3.20082.3.201237
HECTOR_998.8.201110.2.2012
majovar1.2.20122.2.2012
Risho828.4.201112.1.201229
miros7.1.20129.1.2012
miimo19.11.20118.1.2012
tilo2823.10.20113.1.201240
ferey7.8.20112.1.2012
tino2217.2.200924.12.2011
A-Rod13.12.201119.12.201136
Huha4.4.200716.12.2011
jarolin16116.3.201010.12.2011
hacurka8.9.20103.12.2011
lajo7426.11.201129.11.2011
FP-PAULI4.3.200926.11.2011
Fire6920.9.201126.11.2011
DarknessG717.9.201125.11.2011
montreux16.11.201121.11.2011
Domcek7.11.201120.11.2011
FP-adrijana26.11.200719.11.201136
PVP196919.11.201119.11.2011
DusanGalis9216.11.201119.11.2011
Matusko989.7.201116.11.201144
FP-janci426.7.200811.11.2011
Vsemocny Anubis31.10.20112.11.201140
Marek-Slovan26.10.201127.10.2011
MinoGallardo26.10.201127.10.2011
FP-Zdeno18.7.200814.10.2011
maritn11.8.201113.10.201141
Trelis32430.7.201113.10.201150
FP-mathan7.9.200913.10.201142
FP-Sefko6.4.200612.10.2011
KarolH3.10.201112.10.2011
Krutaz23.1.20119.10.2011
Focus5.10.20116.10.201135
patzo106.8.20116.10.2011
Steinbjorn7.8.20112.10.2011
martinko1002230.9.20112.10.2011
SliderKO22.8.201130.9.2011
danco2419.9.201124.9.2011
Fans-PP30.6.201124.9.2011
FP-migo4.9.200917.9.2011
FP-bu.bo18.7.20076.9.2011
lukáš.š4.1.20115.9.2011
Vojto3330.5.20105.9.2011
buboslovan23.4.20084.9.2011
sevo9.8.20114.9.2011
ilya719.6.20114.9.2011
jadro8630.8.20112.9.2011
kikuško28.7.20111.9.2011
FP-borislavko231.7.20091.9.2011
SonySI_7114.9.200830.8.2011
FP-Paldooo27.2.201030.8.2011
fomat1416.7.201129.8.201148
slovanista427.12.200628.8.2011
slovanista4.8.201127.8.2011
FP-andzko5.5.200725.8.2011
joki19829.8.201125.8.2011
marekheno10.8.201118.8.2011
lututu26.4.201111.8.201146
toronto894.10.20108.8.2011
Dzirka3.8.20117.8.201129
Belasý Kačer11.9.20094.8.201135
FP-henco4.8.20073.8.201145
FP-tigris6.8.20093.8.2011
FP-tomi9936.4.200625.7.201137
tommy2615.1.201113.6.201128
RMX39428.12.201031.5.201129
milan4107922.4.201114.5.201144
Mareko3.5.20113.5.2011
mino326.4.201126.4.201126
hajduk5.9.201026.3.2011
the champ is here!!!!30.10.201024.3.201144
ondro2326.2.20119.3.2011
Shark147.3.20117.3.2011
Julca185.3.20115.3.201130
FP-Moňo29.10.20062.3.201151
Dassy6.8.201012.2.2011
Radko300331.1.20112.2.201151
Pekkoo7.9.201023.1.201143
FP-tomi1721.3.200921.1.2011
patrik773.9.20107.1.201123
Johnny7.6.201023.12.201029
zdenco8121.10.201028.11.201042
KnedlovičovičovskÝ26.11.201028.11.201031
lukino063.9.201026.11.201037
Monica3.11.20103.11.201034
slovan871223.9.20101.11.201036
bubu113.10.201015.10.201037
fyasko12317.9.201026.9.201031
Nela1931.10.200719.9.201033
kirtap725.8.201015.9.201033
robo-bobo17.9.20108.9.201040
yoghurt25.10.20095.9.2010
Terrestrial28.8.20102.9.201032
katka913.2.201030.8.201031
milani27.5.201010.8.201040
mb4810.8.201010.8.201032
FP-Breta128.7.200710.7.201057
FP-RencaP29.7.200710.7.201049
StefanZ15.6.201024.6.201051
Vojto16.2.200730.5.2010
Mr.Frenklin17.5.201023.5.201027
rasken26.2.201020.5.201051

Fortuna liga 2022/2023

Základná časť
#TímZVRPSkóreB
1.Slovan16123137:1439
2.Žilina16112335:2035
3.Spartak16103327:1633
4.Podbrezová1692537:2229
5.DAC 19041684426:1728
6.MFK Dukla1675430:2326
7.Trenčín1674522:1825
8.Ružomberok1646616:2518
9.Skalica1652913:2017
10.Košice16311212:3610
11.Zemplín16051112:355
12.FC ViOn1603138:293
Aktualizované: 7.12.2023 15:44

Najčítanejšie články

Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov

Deje sa

MŠK Žilina - MFK Zemplín Michalovce 1:1 v 21. kole, sumár

Futbalisti MFK Zemplín Michalovce boli v 21. kole prekvapujúco blízko k prvému víťazstvu v tejto sezóne Niké ligy, no na ihrisku druhého tímu tabuľky MFK Žilina napokon remizovali 1:1. O prvý trojbodový zisk prišli v nadstavenom čase, keď z penalty vyrovnal Timotej Jambor. Pre trénera Františka Straku to bola premiéra na lavičke Michaloviec, ktoré sú naďalej na predposlednom 11. mieste tabuľky. včera o 17:13 - TASR


FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble - MFK Ružomberok 2:4 v 21. kole, sumár

Futbalisti MFK Ružomberok zvíťazili na ihrisku FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble 4:2 v sobotňajšom zápase 21. kola Niké ligy. Pre trénera Andreja Štefanku išlo o premiéru na lavičke Zlatých Moraviec. V gólovo úrodnom zápase domáci v závere prvého polčasu vyrovnali z 0:2 na 2:2, no Ružomberčania v druhom dejstve získali späť dvojgólový náskok. ViOn je naďalej na poslednom 12. mieste tabuľky s trojbodovou stratou na Michalovce. včera o 17:09 - TASR


FC Spartak Trnava - MFK Dukla Banská Bystrica 2:0 v 21. kole, sumár

Futbalisti Spartaka Trnava vyhrali v dueli 21. kola Niké ligy nad MFK Dukla Banská Bystrica 2:0 a definitívne si zabezpečil účasť v prvej šestke, ktorá bude v nadstavbovej časti hrať o titul. O oba góly domácich sa postaral Michal Ďuriš. včera o 16:59 - TASR


FC Košice - MFK Skalica 2:1 v 21. kole, sumár

Futbalisti FC Košice zvíťazili v piatkovom zápase 21. kola Niké ligy nad MFK Skalica 2:1 dvoma zásahmi Žana Medveda. Bolo to pre nich prvé víťazstvo v jarnej časti a štvrté v sezóne. Upevnili si ním priebežnú 10. priečku, na ktorej majú 16 bodov - o šesť menej ako Skalica. 23.2.2024 19:29 - TASR


Sparta v osemfinále proti Liverpoolu, Slaviu čaká AC Miláno

Súperom futbalistov Sparty Praha v osemfinále Európskej ligy bude FC Liverpool. Prvý duel odohrá český šampión, ktorého dres si oblieka aj slovenský reprezentačný krídelník Lukáš Haraslín, 7. marca doma na Letnej. Odveta je na programe o týždeň neskôr na Anfielde. Rozhodol o tom piatkový žreb vo švajčiarskom Nyone, v ktorom boli víťazi ôsmich skupín nasadení a postupujúci z play off nenasadení. 23.2.2024 12:31 - TASR


Weiss st. po vypadnutí Slovana: "Odohrali sme výborný zápas" (2)

Futbalisti Slovana Bratislava vypadli v play off o osemfinále Európskej konferenčnej ligy (EKL). Vo štvrtkovom odvetnom zápase o osemfinále prehrali so Sturmom Graz 0:1. V úvodnom stretnutí na pôde rakúskeho súpera utrpeli prehru 1:4. Slovan bol posledný slovenský zástupca v tejto sezóne pohárovej Európy a nevyrovnal svoj vlaňajší výkon, kedy hral v osemfinále EKL proti FC Bazilej. 22.2.2024 23:16 - TASR


Calzona debutoval remízou proti Barcelone, Porto zaskočilo Arsenal

Futbalisti SSC Neapol remizovali v stredajšom úvodnom zápase osemfinále Ligy majstrov s FC Barcelona 1:1. Na lavičke "Partenopei" debutoval tréner slovenskej reprezentácie Francesco Calzona, pod ktorého vedením odohral celý duel Stanislav Lobotka. V druhom stretnutí zdolalo Porto favorizovaný Arsenal Londýn 1:0. Odvety sú na programe 12. marca. 21.2.2024 23:16 - TASR


Hipp skončil na lavičke ViOnu, klub dočasne povedie Štefanka

Slovenský futbalový tréner Michal Hipp skončil na lavičke FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble už po šiestich ligových zápasoch. Vo funkcii ho dočasne nahradí doterajší kouč mužstva do 19 rokov Andrej Štefanka. Informoval o tom oficiálny web účastníka Niké ligy. 21.2.2024 17:19 - TASR


Inter si poradil s Atleticom, Dortmund remizoval na pôde PSV

Futbalisti Interu Miláno zvíťazili v úvodnom osemfinále Ligy majstrov nad Atleticom Madrid 1:0. Autorom víťazného gólu bol v 79. minúte striedajúci rakúsky útočník Marko Arnautovič, ktorý po zmene strán nahradil zraneného Marcusa Thurama. V druhom stretnutí utorňajšieho programu sa zrodila remíza 1:1 medzi PSV Eindhoven a Borussiou Dortmund. Odvety sú na programe 13. marca. 20.2.2024 23:08 - TASR


Struhár skončil na lavičke Michaloviec, klub povedie F. Straka

Slovenský futbalový tréner Peter Struhár skončil na lavičke MFK Zemplín Michalovce. Vo funkcii hlavného kouča pôsobil od konca septembra, no nedokázal ukončiť nepriaznivú sériu bez víťazstva a mužstvo naďalej figuruje v tabuľke Niké ligy na predposlednom 11. mieste. Na poste kormidelníka ho podľa RTVS Šport vystrieda 65-ročný Čech František Straka, ktorý naposledy viedol AS Trenčín. 20.2.2024 16:32 - TASR


Viac správ v archíve...