Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

FANS FC Spartak Trnava (404)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
HKmZVMirec2.10.201814.3.2024
micu796.1.201614.3.202444
RytierZV16.11.201814.3.202443
Vojto8329.12.201214.3.202441
ladzo27.10.201114.3.2024
rasticek4.1.201614.3.202425
Wabbitt15.4.202314.3.2024
nnestor20.4.201414.3.2024
Bryndzatvarohsmotana5.1.202414.3.2024
tomMHC12.7.201614.3.202431
vanes je dukla23.11.201114.3.202445
fakir30.9.200914.3.202450
The Rock PP2.2.201814.3.2024
mariovic2.5.202314.3.202431
Tomo8ZV3.2.201314.3.202425
rudko5.5.201114.3.2024
Pretorian8111.9.201414.3.2024
cipulis18.3.201314.3.2024
Mirci397.2.202214.3.2024
GB1119.1.201614.3.2024
apa23.10.201014.3.2024
Turky39Pp13.9.201614.3.202433
FilipkoPP2.11.201214.3.2024
hordo557.2.201614.3.2024
jozosvk9.3.201414.3.2024
Aasen369.3.201313.3.202429
Smith91918.8.202213.3.202433
Didier20.1.200813.3.2024
kalisSI25.1.200813.3.202438
zomi25.9.200613.3.2024
adamko1239.4.200913.3.202431
FP-saurik16.6.200613.3.2024
poponr26.4.200813.3.2024
Morvy9815.1.202412.3.2024
Sisa1526.4.202212.3.2024
Cpt.Scott26.4.202012.3.2024
michal90223.2.200712.3.202432
Czech-Slovak26.4.20094.3.202437
gebula25.10.201224.2.202434
GrandePietro3.1.201724.2.2024
VLK22.1.201115.2.2024
tenpravy22.10.20173.2.202433
orefice17.3.201217.1.202441
BryndziarzBA26.10.20185.1.2024
keso914.10.200731.12.2023
Geri350713.1.200930.12.202347
RICHI3329.8.200724.12.2023
horcica2430.9.201117.12.202326
nikoshow16.3.202328.11.2023
mildik6.10.20168.11.202328
Hlavne hokej27.12.201520.10.2023
32Westlund326.4.202113.10.2023
valsodar11.8.201430.9.202350
warriortt27.12.200615.8.202345
HKMstar17.3.202320.7.2023
paaali14.12.20087.6.202322
666lukaas31.12.201617.4.202335
jakub20042.10.201415.4.2023
Lazorko22.1.20235.4.2023
SKTA29.3.202330.3.2023
FP-Zomi30.9.20067.3.2023
rozko17.1.20094.3.202337
mobihur14.12.201214.1.2023
marijnva13.1.202314.1.202369
BOKA-SI31.1.201120.10.2022
pistulik821.6.20102.10.202242
KlaunBB27.1.201116.9.202238
MHCfan228.6.201622.8.202227
Traktorik30.5.201912.8.2022
fupko13.9.20128.8.2022
Brambor1828.10.201929.7.202235
domve19.5.20158.7.202227
hiugo4.5.20126.7.2022
RadegastPP30.6.201117.5.2022
BanikPD27.4.202212.5.2022
ivusko16.12.200826.4.2022
Demo913.4.201612.3.202237
Lewis112.2.201427.2.202260
Slaughter17.3.20195.12.2021
kubko143.5.20135.11.2021
mhc2324.8.201213.10.202138
palynovot3.10.200715.9.202149
Hanys998.2.202125.8.202125
Floyd21.8.200710.8.2021
BERNARDIN11.10.201026.7.2021102
gruno17.9.201228.5.2021
PatrikĽupták1.5.201817.5.202121
1tono2410.11.202031.3.202160
fajnová liga6.8.202024.2.2021
rodzina 2631.10.20206.11.2020
GaBbO7.11.201018.8.202029
miču2.3.20073.3.2020
Pupkonč29.12.201117.2.202032
Ivanko62081117.1.202019.1.2020
pido7127.8.20199.9.2019
ZVMarekHKM28.10.20143.9.2019
v.l.a.d.o28.12.200718.7.201946
exadon21.4.201121.4.201930
Robar23.3.201710.4.201934
karol525.9.20126.4.2019
Altsohl00715.2.201126.3.2019
Roman_Tn30.9.201113.3.201985
kazko962.6.201012.11.2018
FP-swehola1.10.200623.9.2018
rudis8127.2.201312.8.2018
vlado014.11.201213.7.2018
borak8224.9.201130.5.201841
Bryndziari <34.4.20161.5.2018
Miki6826.11.20108.3.2018
Torpad77.10.201715.2.201837
Fanda00710.12.201710.12.201745
FP-jaro6928.9.200725.11.2017
Fedor0928.9.201230.10.201728
FP-sopko29.3.200816.9.2017
mv130.9.201230.7.2017
trnavcan728.11.201129.5.201751
FP-zomi117.9.200820.5.2017
Nsplayer19.12.20112.5.201731
yflap4.6.200627.4.201741
ixo9999916.11.20167.4.2017
ixo99995.1.20117.4.201729
jurajj30.12.201111.2.2017
carrot2.1.20135.2.201731
mojmir677.2.20141.2.201773
kamzicek14.1.201728.1.20178
lukyno20.1.201721.1.201730
FP-diego092.8.200722.11.201639
FP-eter1237.8.20063.10.2016
swehola12.9.201118.9.2016
cuko2.11.201317.9.2016
PalinoKK25.7.200714.9.2016
JakubSamuel107.8.201024.8.201632
marsam7.10.201519.5.201651
gonzo1922.9.201118.5.2016
Marcelic254.5.20126.5.2016
lobanowski18.11.201427.4.2016
FP-juranek9.11.200820.4.2016
tomas198015.5.201522.3.201643
katy2.3.20169.3.2016
Marek1310.9.201521.2.2016
lizek04030.12.201229.1.2016
XoLoX30.10.20126.1.201630
Ducklair24.12.201525.12.201530
MHCreznikMARTIN3.4.201329.11.201530
freesis1.2.201215.11.2015
1-519.8.201415.11.201529
DodMaster6.12.201013.11.2015
foxer37325.9.20116.11.201541
Voso6712.8.201220.10.2015
dkostol4.5.20134.10.201555
Mgr. Andrej Krupa27.9.20151.10.201546
punkreas9.9.201317.9.2015
b01518.3.201513.9.2015
rudis15.3.20094.9.201543
munin29.8.201530.8.2015
villi5616.9.201127.8.201568
siki19042.5.20126.5.201550
FP-conti17.7.200819.3.201541
Tiskaj10.3.201514.3.201533
smolko13pp17.9.20121.3.201539
cioo13.1.201330.1.2015
Vladoch8.1.201530.1.2015
Natka14094.1.20155.1.201524
minkohkm26.9.200920.12.2014
nemanja13.7.201223.11.2014
FP-slina6612.6.20087.11.2014
kocando22213.1.20082.11.201433
frederik555.3.201316.10.2014
Rixo2331.8.201229.9.201444
dicanio12.5.201220.9.2014
nyulka17.7.201116.9.2014
DJOKOVIC185.10.200913.9.201438
acheron10.2.201013.9.201435
FP-jojef915.7.20077.9.2014
stefankmec5713.8.201424.8.2014
Lx22.12.20127.8.201441
01517.4.201312.7.201429
Pitko11.7.201312.7.2014
11bale2.6.201410.7.201435
lporuk12.5.201417.6.2014
Dus4n1327.5.201010.6.2014
kefalos7.6.201225.5.201431
poky696.10.201119.5.201444
Vincko7.3.201313.5.201428
MarkusSz955117.4.201426.4.201439
FP-mirinko14910.8.200720.4.2014
citron141.4.200520.4.201443
pavla.adamcova5.8.201216.4.201425
zambus11.6.201028.3.201472
radek291120.2.201412.3.2014
vladose124.3.20139.3.201430
Zedols12.9.20128.3.201429
korenko87.3.20132.3.2014
regi817.7.200724.2.2014
marcel2813.6.201012.2.201427
LooToS1.2.20142.2.2014
Stena13.11.201116.1.201436
m.k13.12.20133.1.201429
nicoden13.5.20116.12.201342
janka10530.11.20132.12.2013
donbalon19.5.201329.11.2013
Tyrnauer2.10.201123.11.2013
corcy29.10.201021.11.201330
ha_lucka_ha28.11.201228.10.2013
mikita10.12.200621.10.2013
AdoDukla25812.10.201229.9.201325
zajacc25.4.201323.8.2013
hawkey7.11.201112.8.2013
MHC839.8.20086.8.2013103
forrestgump7722.7.20134.8.2013
slato4.9.201030.7.201330
biliandel2924.7.201329.7.2013
DeRossi7.11.201127.7.2013
Andy61212.8.201123.5.2013
pnik0414.9.201214.5.201327
Tessa9.8.20123.5.201329
rudinho29.4.20111.5.2013
Reki826.4.201328.4.201334
klol11.3.201316.4.201328
josejužan3428.9.20118.4.201332
miloszemla8.3.20132.4.201353
addyhkm10.3.201328.3.201326
Bill130.10.201118.3.2013
libor2.3.201316.3.2013
lulinka19232.3.201316.3.2013
dajada8.3.20138.3.2013
bejuska19842.3.20138.3.2013
FP-kopo27.5.20086.3.201333
12nikol34.3.20135.3.2013
FP-pedry22.3.200821.2.201344
Bublla1527.12.201221.2.201329
fcst198717.2.201319.2.2013
lampard421996.10.20091.2.201332
metallica6.2.200918.1.2013
lem5.12.200814.1.2013
HaH29.4.201012.1.2013
malyjano6.1.201211.1.2013
vladoca28.10.20073.1.2013
5xxx5217.1.201019.12.2012
vodka17.3.20128.12.2012
Bublator1029.7.20108.12.2012
Penguins8726.2.20115.12.201226
Lubos.Krajcovic28.11.201230.11.2012
Neroo26.11.201126.11.2012
kosacka3.10.201018.11.2012
antonko3.11.201212.11.201238
marekluk6.11.20128.11.2012
PN_matus14.10.201218.10.201229
FANS NITRA14.10.201216.10.2012
Skaličánek3630.9.20109.10.201231
kladzivo23.4.200926.9.201234
StanQo9.9.200918.9.201234
michalktn25.9.201116.9.2012
MeSSi_1011010.9.201115.9.2012
Handballer443.11.201115.9.2012
vitamin2930.4.20112.9.2012102
stanislavT29.8.201230.8.201262
93wiko933.8.201129.8.201230
FP-dottore7.6.200621.8.2012
FP-martansvk23.8.20085.8.2012
pd2914.11.20105.8.201244
Clemente25.7.20124.8.2012
FP-vovo10.3.20074.8.2012
FP-gogo2306.5.200719.7.201237
laxik10.9.201115.7.2012
FP-fcst192330.8.200614.7.2012
FP-trnavcan9.1.200713.7.201236
thomas.tt23416.7.201112.7.201227
FP-pipo_13.5.200712.7.2012
sova44728.2.20093.7.2012
FP-tibkac7.10.200912.6.2012
dusko199317.5.201219.5.2012
kovac9.1.201018.5.2012
jokix8088.5.201215.5.201230
FP-bacer23.8.200813.5.2012
blooomka8.5.20128.5.2012
bloy4.5.20124.5.201241
melanie25.11.20113.5.201229
Durky111130.11.20112.5.201234
FP-ceho103.11.200913.4.2012
becks10.4.201211.4.2012
Tominek2.5.200511.4.2012
SI-SVK9.8.20088.4.2012
FP-lululover24.11.20077.4.2012
mjuraj21.12.20116.4.2012
FP-bohuno29.8.200830.3.2012
FP-Filippo198815.7.200827.3.2012
DuriPP1.2.201220.3.2012
bobo55541.10.200918.3.2012
adelin24.9.201018.3.2012
kubanec74129.8.201017.3.201233
kubos2715.10.201012.3.2012
spartakTT4.3.20129.3.2012
struna0610.10.200724.2.2012
matonni12.10.200913.2.201232
EGOJEBO5.2.20125.2.2012
FastRider8.10.201131.1.201231
FP-micky5.8.200611.1.2012
8celtic810.10.20118.1.2012
FP-karol518.7.20065.1.201268
FP-SPARTAKTT24.7.200725.12.2011
silaci18.9.201120.12.2011
Vevušiačik9.12.201116.12.2011
janka3010.12.20106.12.201143
metalchild26.7.20105.12.2011
maro979324.9.20115.12.201127
steeler592.12.20114.12.2011
jozi97919.11.201120.11.2011
cevulko217.11.201120.11.201144
masofcst12.11.201119.11.2011
milos1413.11.201114.11.2011
ultrasspartak1928.8.20119.11.201132
DieSeLTT7.11.20118.11.2011
Rich8.11.20118.11.2011
edvo7.11.20117.11.2011
FP-shakal00529.7.20077.11.2011
Rakvel7.11.20117.11.2011
spartak1923.129.10.201130.10.2011
Baxxter20.10.201126.10.2011
FP-martyn20056.4.200624.10.201133
Bellco5.9.200724.10.2011
38WilliamW19.6.201121.10.2011
sanchez2415.7.201020.10.2011
Cesila11.9.200715.10.201132
FP-zuzunka1812.7.200915.10.2011
hruso15.10.201115.10.2011
LFC Dukla22.9.201114.10.2011
bibus23.9.201114.10.2011
broncko620.12.201013.10.201145
ALMI597.12.200713.10.201131
Vojto 8327.12.201013.10.201141
marinek2221.9.201113.10.201136
deedee23.9.201111.10.2011
čečina10.9.201010.10.201146
fildas3617.9.20117.10.2011
inbecil18.9.20115.10.201145
spartak192320.8.20114.10.2011
Vopo145.8.201130.9.2011
taksi123.9.201130.9.2011
misofcst17.9.201130.9.2011
FP-genzer8831.7.200830.9.2011
jurajko320.9.201127.9.2011
1115024.9.201126.9.2011
denco20.9.201120.9.2011
Ewing J.R.16.9.201118.9.2011
Cloudboss17.9.201118.9.2011
FP-getro2.8.20088.9.2011
referee223.8.20115.9.2011
FP-jakomo29.3.20085.9.201147
HK36SI24.2.20115.9.2011103
ppedro9.8.20115.9.2011
Zilina0810.8.20114.9.2011
Marcoo22337.8.20114.9.2011
GuRuX7.8.20114.9.201139
babajaga20.3.20082.9.201141
ffh5.10.20071.9.201135
FP-mincott10.8.200729.8.2011
Andrej443.6.200829.8.201132
marsamko29.8.201129.8.2011
greenhorn234.8.201129.8.2011
MIUAN6829.10.200628.8.201155
FP-zx6.3.201028.8.2011
MarekFCST28.8.201128.8.2011
Superman31.8.200828.8.201135
FP-soloes11.7.200828.8.2011
Ryba8.8.201126.8.201133
stupel112.11.201025.8.2011
FP-jurodtt6.4.201025.8.2011
jakubkooo721.7.201121.8.2011
janco102122.2.201121.8.2011
Michael4513.8.201120.8.2011
klenas12.8.201118.8.2011
adam17089.8.201116.8.2011
bacigala10114.8.201115.8.2011
furby10.8.201113.8.2011
Bryton9.8.201112.8.201140
FP-Sergio16.9.200911.8.2011
milan1357.8.20117.8.2011
Kubmen8005.8.20117.8.2011
Nantez3.8.20117.8.2011
stevko303.8.20115.8.2011
FP-malky25.7.20084.8.2011
Assurubanipal18.4.20093.8.2011
CosaNostra3.8.20113.8.201132
HrdyBryndziar16.6.201130.6.2011
FP-maaros97.6.200623.6.201133
MarRekos27.4.201115.5.201134
Kocurick199421.12.201012.5.2011
Kobo18.1.20085.5.2011
ČervenoČierna26.2.201114.3.201128
TribunaBpp1.11.201022.2.2011
FP-spotisk13.7.200821.2.201140
anicka5111.12.201021.2.201131
domino6.8.201018.2.201146
jozef119.1.201127.1.201136
tomiweve81221.10.201028.12.201032
ThePDFANS23.12.201025.12.201035
KeHojasomCi19.12.201019.12.201029
Philips7426.9.200728.11.201050
old-FP-pepisek29.7.20072.11.201042
hOrNyMarTyPP13.9.200927.10.2010
dejvis9.9.201028.9.2010
macej17.7.201019.7.201030
Aleprestan2.5.20241.1.1970

Fortuna liga 2022/2023

Skupina o titul
#TímZVRPSkóreB
1.Slovan32234576:3173
2.DAC 1904321610649:3258
3.Spartak321831147:2957
4.Žilina32167954:4555
5.Ružomberok321211938:4347
6.Podbrezová321141749:6037
Skupina o udržanie sa
#TímZVRPSkóreB
1.MFK Dukla32149950:4151
2.Trenčín321310948:3449
3.Skalica321171435:3840
4.Košice32761927:5627
5.Zemplín32691729:4827
6.FC ViOn32262421:6612
Základná časť
#TímZVRPSkóreB
1.Slovan22183157:1657
2.Žilina22125540:3041
3.Spartak22123731:2239
4.DAC 190422107531:2137
5.Podbrezová22104840:3434
6.Ružomberok2297628:3134
7.Trenčín2297631:2334
8.MFK Dukla2297638:3034
9.Skalica22651119:2523
10.Košice22451319:4517
11.Zemplín22171419:4210
12.FC ViOn22041814:484
Aktualizované: 29.5.2024 12:06

Najčítanejšie články

Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov

Deje sa

Niarchos zamieril z Dunajskej Stredy na ročné hosťovanie do Košíc

Grécky futbalový útočník Giannis Niarchos zamieril na ročné hosťovanie z DAC Dunajská Streda do FC Košice. Bude to pre neho už piate pôsobisko v najvyššej slovenskej súťaži. Košický klub informoval o novej akvizícii na oficiálnej stránke. včera o 13:10 - TASR


Boateng dostal podmienečný trest za napadnutie bývalej partnerky

Nemecký futbalista Jerome Boateng dostal podmienečný trest za napadnutie bývalej partnerky, rozhodol o tom súd v Mníchove. Tridsaťpäťročný obranca bude musieť zaplatiť pokutu vo výške 200.000 libier, ak sa dopustí ďalšieho priestupku. včera o 12:46 - TASR


Syn Zlatana Ibrahimoviča podpísal prvú profesionálnu zmluvu s AC Miláno

Syn bývalého švédskeho futbalistu Zlatana Ibrahimoviča podpísal prvú profesionálnu zmluvu s AC Miláno. Sedemnásťročný Maximilian Ibrahimovič bude pôsobiť v mužstve do 23 rokov. včera o 12:42 - TASR


Krídelník Philogene podpísal päťročnú zmluvu s Aston Villou

Anglický futbalista Jaden Philogene podpísal päťročnú zmluvu s Aston Villou v hodnote 20 miliónov libier. Do klubu sa vracia po ročnom pôsobení v druholigovom Hull City. včera o 12:29 - TASR


Brenkus uspel na skúške v Banskej Bystrici

Futbalistov Dukly Banská Bystrica posilnil 25-ročný ofenzívny stredopoliar Adam Brenkus. Hráč uspel v klube po krátkej skúške. Vedenie Dukly o tom informovalo na svojom webe. včera o 12:25 - TASR


Hjulmand po konci na lavičke Dánska

Kasper Hjulmand už nie je tréner dánskej futbalovej reprezentácie. Jeho odstúpenie prišlo v reakcii na vypadnutie Dánov v osemfinále ME v Nemecku. Informovala o tom Dánska futbalová únia (DBU). včera o 12:15 - TASR


Schmeichel opustil belgický Anderlecht a pripojil sa k Celticu Glasgow

Dánsky futbalista Kasper Schmeichel opustil belgický Anderlecht a pripojil sa k Celticu Glasgow. So škótskym klubom podpísal 37-ročný brankár ročný kontrakt. včera o 08:57 - TASR


Obranca Yoro podpísal päťročný kontrakt s Manchestrom United

Francúzsky futbalista Leny Yoro prestúpil z FC Lille do Manchestru United. S anglickým klubom podpísal päťročný kontrakt. Podľa agentúry DPA vedenie United zaplatilo za 18-ročného obrancu približne 62 miliónov eur s možnými príplatkami vo výške 8 miliónov eur. včera o 08:33 - TASR


Savinho sa stal hráčom ManCity

Brazílsky futbalista Savinho sa stal hráčom Manchestru City. S desaťnásobným anglickým majstrom podpísal päťročný kontrakt. 18.7.2024 19:37 - TASR


Lyon angažoval Gruzínca Mikautadzeho, podpísal s ním štvorročný kontrakt

Francúzsky futbalový klub Olympique Lyon angažoval Gruzínca Georgesa Mikautadzeho. Za 23-ročného útočníka zaplatil FC Méty 18,5 milióna eur a podpísal s ním štvorročný kontrakt. 18.7.2024 18:41 - TASR


Viac správ v archíve...
 
;