Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
;

FANS FC Spartak Trnava (379)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
cipulis18.3.20134.7.2020
Vojto8329.12.20123.7.202037
Demo913.4.20162.7.202032
Turky39Pp13.9.201625.6.202029
micu796.1.201619.6.202040
apa23.10.201019.6.2020
GB1119.1.20166.6.2020
vanes je dukla23.11.20115.6.202041
Cpt.Scott26.4.20202.6.2020
RytierZV16.11.20181.6.202038
keso914.10.200729.5.2020
zomi25.9.200616.5.2020
jozosvk9.3.20148.5.2020
Pretorian8111.9.20143.5.2020
Tomo8ZV3.2.201329.4.202021
PatrikĽupták1.5.201815.4.202017
miču2.3.20073.3.2020
hiugo4.5.201228.2.2020
adamko1239.4.200923.2.202027
HKmZVMirec2.10.201821.2.2020
666lukaas31.12.201619.2.202031
Pupkonč29.12.201117.2.202028
GrandePietro3.1.201716.2.2020
BOKA-SI31.1.201114.2.2020
hordo557.2.20164.2.2020
Aasen369.3.201324.1.202025
Ivanko62081117.1.202019.1.2020
domve19.5.201526.12.201922
Senn24.9.201018.12.201999
FilipkoPP2.11.201218.12.2019
Hlavne hokej27.12.20153.12.2019
Didier20.1.200826.11.2019
Brambor1828.10.201930.10.201931
ladzo27.10.201116.10.2019
orefice17.3.201213.10.201937
BryndziarzBA26.10.201813.10.2019
horcica2430.9.20113.10.201922
tenpravy22.10.201712.9.201928
pido7127.8.20199.9.2019
ZVMarekHKM28.10.20143.9.2019
paaali14.12.20082.9.201918
RadegastPP30.6.201131.8.2019
Czech-Slovak26.4.200929.7.201933
v.l.a.d.o28.12.200718.7.201942
mobihur14.12.20127.6.2019
mafiaPC31.3.201530.5.201941
Traktorik30.5.201930.5.2019
Lewis112.2.201422.5.201956
rasticek4.1.20167.5.201921
michal90223.2.20073.5.201928
exadon21.4.201121.4.201926
Robar23.3.201710.4.201930
karol525.9.20126.4.2019
tomMHC12.7.201628.3.201927
Altsohl00715.2.201126.3.2019
Slaughter17.3.201919.3.2019
Roman_Tn30.9.201113.3.201981
MHCfan228.6.20166.1.201923
palynovot3.10.200720.11.201845
kazko962.6.201012.11.2018
FP-swehola1.10.200623.9.2018
rudis8127.2.201312.8.2018
vlado014.11.201213.7.2018
borak8224.9.201130.5.201837
Bryndziari <34.4.20161.5.2018
Miki6826.11.20108.3.2018
rudko5.5.201116.2.2018
Torpad77.10.201715.2.201833
kalisSI25.1.200814.2.201834
KlaunBB27.1.20114.2.201834
The Rock PP2.2.20183.2.2018
Fanda00710.12.201710.12.201741
FP-jaro6928.9.200725.11.2017
Fedor0928.9.201230.10.201724
mhc2324.8.201217.10.201734
FP-sopko29.3.200816.9.2017
mv130.9.201230.7.2017
pistulik821.6.20101.6.201738
trnavcan728.11.201129.5.201747
FP-zomi117.9.200820.5.2017
VLK22.1.201112.5.2017
Nsplayer19.12.20112.5.201727
yflap4.6.200627.4.201737
ixo9999916.11.20167.4.2017
ixo99995.1.20117.4.201725
jurajj30.12.201111.2.2017
carrot2.1.20135.2.201727
mojmir677.2.20141.2.201769
kamzicek14.1.201728.1.20174
lukyno20.1.201721.1.201726
GaBbO7.11.201028.12.201625
FP-diego092.8.200722.11.201635
rozko17.1.200915.11.201633
fakir30.9.200916.10.201646
FP-eter1237.8.20063.10.2016
swehola12.9.201118.9.2016
cuko2.11.201317.9.2016
PalinoKK25.7.200714.9.2016
JakubSamuel107.8.201024.8.201628
warriortt27.12.20068.8.201641
marsam7.10.201519.5.201647
gonzo1922.9.201118.5.2016
Marcelic254.5.20126.5.2016
lobanowski18.11.201427.4.2016
FP-juranek9.11.200820.4.2016
tomas198015.5.201522.3.201639
katy2.3.20169.3.2016
Marek1310.9.201521.2.2016
lizek04030.12.201229.1.2016
XoLoX30.10.20126.1.201626
Ducklair24.12.201525.12.201526
gebula25.10.201212.12.201530
Geri350713.1.20099.12.201543
MHCreznikMARTIN3.4.201329.11.201526
freesis1.2.201215.11.2015
1-519.8.201415.11.201525
DodMaster6.12.201013.11.2015
foxer37325.9.20116.11.201537
Voso6712.8.201220.10.2015
dkostol4.5.20134.10.201550
Mgr. Andrej Krupa27.9.20151.10.201542
punkreas9.9.201317.9.2015
b01518.3.201513.9.2015
rudis15.3.20094.9.201538
munin29.8.201530.8.2015
villi5616.9.201127.8.201564
siki19042.5.20126.5.201546
FP-conti17.7.200819.3.201537
Tiskaj10.3.201514.3.201529
smolko13pp17.9.20121.3.201535
cioo13.1.201330.1.2015
Vladoch8.1.201530.1.2015
Natka14094.1.20155.1.201520
Floyd21.8.20072.1.2015
minkohkm26.9.200920.12.2014
nemanja13.7.201223.11.2014
FP-slina6612.6.20087.11.2014
kocando22213.1.20082.11.201429
frederik555.3.201316.10.2014
Rixo2331.8.201229.9.201440
dicanio12.5.201220.9.2014
nyulka17.7.201116.9.2014
DJOKOVIC185.10.200913.9.201434
acheron10.2.201013.9.201431
FP-jojef915.7.20077.9.2014
stefankmec5713.8.201424.8.2014
Lx22.12.20127.8.201437
01517.4.201312.7.201425
Pitko11.7.201312.7.2014
11bale2.6.201410.7.201430
lporuk12.5.201417.6.2014
Dus4n1327.5.201010.6.2014
kefalos7.6.201225.5.201427
poky696.10.201119.5.201440
Vincko7.3.201313.5.201424
fupko13.9.201229.4.2014
MarkusSz955117.4.201426.4.201435
FP-mirinko14910.8.200720.4.2014
citron141.4.200520.4.201439
pavla.adamcova5.8.201216.4.201421
zambus11.6.201028.3.201468
radek291120.2.201412.3.2014
vladose124.3.20139.3.201426
Zedols12.9.20128.3.201425
korenko87.3.20132.3.2014
regi817.7.200724.2.2014
marcel2813.6.201012.2.201423
LooToS1.2.20142.2.2014
Stena13.11.201116.1.201432
m.k13.12.20133.1.201425
nicoden13.5.20116.12.201338
janka10530.11.20132.12.2013
donbalon19.5.201329.11.2013
Tyrnauer2.10.201123.11.2013
corcy29.10.201021.11.201326
ha_lucka_ha28.11.201228.10.2013
mikita10.12.200621.10.2013
AdoDukla25812.10.201229.9.201321
zajacc25.4.201323.8.2013
hawkey7.11.201112.8.2013
MHC839.8.20086.8.201399
forrestgump7722.7.20134.8.2013
slato4.9.201030.7.201326
biliandel2924.7.201329.7.2013
DeRossi7.11.201127.7.2013
Andy61212.8.201123.5.2013
pnik0414.9.201214.5.201323
kubko143.5.201314.5.2013
Tessa9.8.20123.5.201325
rudinho29.4.20111.5.2013
Reki826.4.201328.4.201330
klol11.3.201316.4.201324
josejužan3428.9.20118.4.201328
miloszemla8.3.20132.4.201349
addyhkm10.3.201328.3.201322
Bill130.10.201118.3.2013
libor2.3.201316.3.2013
lulinka19232.3.201316.3.2013
dajada8.3.20138.3.2013
bejuska19842.3.20138.3.2013
FP-kopo27.5.20086.3.201329
12nikol34.3.20135.3.2013
FP-pedry22.3.200821.2.201340
Bublla1527.12.201221.2.201325
fcst198717.2.201319.2.2013
lampard421996.10.20091.2.201328
metallica6.2.200918.1.2013
lem5.12.200814.1.2013
HaH29.4.201012.1.2013
malyjano6.1.201211.1.2013
vladoca28.10.20073.1.2013
5xxx5217.1.201019.12.2012
vodka17.3.20128.12.2012
Bublator1029.7.20108.12.2012
Penguins8726.2.20115.12.201222
Lubos.Krajcovic28.11.201230.11.2012
Neroo26.11.201126.11.2012
kosacka3.10.201018.11.2012
antonko3.11.201212.11.201234
marekluk6.11.20128.11.2012
PN_matus14.10.201218.10.201225
FANS NITRA14.10.201216.10.2012
Skaličánek3630.9.20109.10.201227
kladzivo23.4.200926.9.201230
RICHI3329.8.200720.9.2012
StanQo9.9.200918.9.201230
michalktn25.9.201116.9.2012
MeSSi_1011010.9.201115.9.2012
Handballer443.11.201115.9.2012
vitamin2930.4.20112.9.201298
stanislavT29.8.201230.8.201258
93wiko933.8.201129.8.201226
FP-dottore7.6.200621.8.2012
FP-martansvk23.8.20085.8.2012
pd2914.11.20105.8.201240
Clemente25.7.20124.8.2012
FP-vovo10.3.20074.8.2012
FP-gogo2306.5.200719.7.201233
laxik10.9.201115.7.2012
FP-fcst192330.8.200614.7.2012
FP-trnavcan9.1.200713.7.201232
thomas.tt23416.7.201112.7.201223
FP-pipo_13.5.200712.7.2012
sova44728.2.20093.7.2012
FP-tibkac7.10.200912.6.2012
dusko199317.5.201219.5.2012
kovac9.1.201018.5.2012
jokix8088.5.201215.5.201226
FP-bacer23.8.200813.5.2012
blooomka8.5.20128.5.2012
bloy4.5.20124.5.201237
melanie25.11.20113.5.201225
Durky111130.11.20112.5.201230
FP-ceho103.11.200913.4.2012
becks10.4.201211.4.2012
Tominek2.5.200511.4.2012
SI-SVK9.8.20088.4.2012
FP-lululover24.11.20077.4.2012
mjuraj21.12.20116.4.2012
FP-bohuno29.8.200830.3.2012
FP-Filippo198815.7.200827.3.2012
DuriPP1.2.201220.3.2012
bobo55541.10.200918.3.2012
adelin24.9.201018.3.2012
kubanec74129.8.201017.3.201229
kubos2715.10.201012.3.2012
spartakTT4.3.20129.3.2012
struna0610.10.200724.2.2012
matonni12.10.200913.2.201228
EGOJEBO5.2.20125.2.2012
FastRider8.10.201131.1.201227
FP-micky5.8.200611.1.2012
8celtic810.10.20118.1.2012
FP-karol518.7.20065.1.201264
FP-SPARTAKTT24.7.200725.12.2011
silaci18.9.201120.12.2011
Vevušiačik9.12.201116.12.2011
janka3010.12.20106.12.201139
metalchild26.7.20105.12.2011
maro979324.9.20115.12.201123
steeler592.12.20114.12.2011
jozi97919.11.201120.11.2011
cevulko217.11.201120.11.201140
masofcst12.11.201119.11.2011
milos1413.11.201114.11.2011
ultrasspartak1928.8.20119.11.201128
DieSeLTT7.11.20118.11.2011
Rich8.11.20118.11.2011
edvo7.11.20117.11.2011
FP-shakal00529.7.20077.11.2011
Rakvel7.11.20117.11.2011
spartak1923.129.10.201130.10.2011
Baxxter20.10.201126.10.2011
FP-martyn20056.4.200624.10.201129
Bellco5.9.200724.10.2011
38WilliamW19.6.201121.10.2011
sanchez2415.7.201020.10.2011
Cesila11.9.200715.10.201128
FP-zuzunka1812.7.200915.10.2011
hruso15.10.201115.10.2011
LFC Dukla22.9.201114.10.2011
bibus23.9.201114.10.2011
broncko620.12.201013.10.201141
ALMI597.12.200713.10.201127
Vojto 8327.12.201013.10.201137
marinek2221.9.201113.10.201132
deedee23.9.201111.10.2011
čečina10.9.201010.10.201142
fildas3617.9.20117.10.2011
inbecil18.9.20115.10.201141
spartak192320.8.20114.10.2011
Vopo145.8.201130.9.2011
taksi123.9.201130.9.2011
misofcst17.9.201130.9.2011
FP-genzer8831.7.200830.9.2011
jurajko320.9.201127.9.2011
1115024.9.201126.9.2011
denco20.9.201120.9.2011
Ewing J.R.16.9.201118.9.2011
Cloudboss17.9.201118.9.2011
FP-getro2.8.20088.9.2011
referee223.8.20115.9.2011
FP-jakomo29.3.20085.9.201143
HK36SI24.2.20115.9.201199
ppedro9.8.20115.9.2011
Zilina0810.8.20114.9.2011
Marcoo22337.8.20114.9.2011
GuRuX7.8.20114.9.201135
babajaga20.3.20082.9.201137
ffh5.10.20071.9.201131
FP-mincott10.8.200729.8.2011
Andrej443.6.200829.8.201128
marsamko29.8.201129.8.2011
greenhorn234.8.201129.8.2011
MIUAN6829.10.200628.8.201151
FP-zx6.3.201028.8.2011
MarekFCST28.8.201128.8.2011
Superman31.8.200828.8.201131
FP-soloes11.7.200828.8.2011
Ryba8.8.201126.8.201129
stupel112.11.201025.8.2011
FP-jurodtt6.4.201025.8.2011
jakubkooo721.7.201121.8.2011
janco102122.2.201121.8.2011
Michael4513.8.201120.8.2011
klenas12.8.201118.8.2011
adam17089.8.201116.8.2011
bacigala10114.8.201115.8.2011
furby10.8.201113.8.2011
Bryton9.8.201112.8.201136
FP-Sergio16.9.200911.8.2011
milan1357.8.20117.8.2011
Kubmen8005.8.20117.8.2011
Nantez3.8.20117.8.2011
stevko303.8.20115.8.2011
FP-malky25.7.20084.8.2011
Assurubanipal18.4.20093.8.2011
CosaNostra3.8.20113.8.201128
HrdyBryndziar16.6.201130.6.2011
FP-maaros97.6.200623.6.201129
BERNARDIN11.10.201031.5.201121
MarRekos27.4.201115.5.201130
Kocurick199421.12.201012.5.2011
Kobo18.1.20085.5.2011
ČervenoČierna26.2.201114.3.201124
TribunaBpp1.11.201022.2.2011
FP-spotisk13.7.200821.2.201136
anicka5111.12.201021.2.201127
domino6.8.201018.2.201142
jozef119.1.201127.1.201131
tomiweve81221.10.201028.12.201028
ThePDFANS23.12.201025.12.201031
KeHojasomCi19.12.201019.12.201025
Philips7426.9.200728.11.201046
old-FP-pepisek29.7.20072.11.201037
hOrNyMarTyPP13.9.200927.10.2010
dejvis9.9.201028.9.2010
macej17.7.201019.7.201026
FP-Zomi30.9.20061.7.2010

Fortuna liga 2019/2020

Tím
1. Slovan24194150:1361
2. Žilina24146442:2148
3. D. Streda24135638:2544
4. Michalovce2487929:3831
5. Trnava24931226:3030
6. Ružomberok24611726:2929
1. Trenčín2496946:3733
2. ViOn2478926:3229
3. Senica24671125:3625
4. Sereď24591026:3724
5. Nitra24641420:3322
6. Pohronie24381321:4417
Aktualizované: 22.6.2020 06:31

Najčítanejšie články

Bleskovky

V Taliansku by chceli hrať už v júli s divákmi na tribúnach

Talianska futbalová federácia (FIGC) chce, aby sa po reštarte ligy mohli čoskoro na tribúny vrátiť diváci. Stať by sa tak mohlo už v júli.
14.6.2020 19:28 - TASR

La Liga podá trestné oznámenie na muža, ktorý vtrhol na ihrisko

Vedenie najvyššej španielskej futbalovej súťaže podá trestné oznámenie na muža, ktorý vybehol na ihrisko počas sobotňajšieho zápasu RCD Mallorca - FC Barcelona (0:4). Duel sa pritom hral bez divákov.
14.6.2020 19:27 - TASR

Grécku ligu definitívne obnovia 6. a 7. júna

Najvyššia grécka futbalová Super League obnoví sezónu definitívne 6. a 7. júna. Súťaž prerušili v marci pre pandémiu nového koronavírusu. Štrnásť účastníkov ligy sa predbežne dohodlo na reštarte sezóny ešte 18. mája, no čakali na odobrenie od krízového štábu krajiny.
27.5.2020 20:09 - TASR

Srb Nikolič bude od júna nový tréner Lokomotivu Moskva

Novým trénerom ruského futbalového klubu Lokomotiv Moskva sa od 1. júna stane Srb Marko Nikolič. Štyridsaťročný bývalý kormidelník Partizanu Belehrad nahradí vo funkcii Jurija Siomina, ktorého zmluva vyprší 31. mája.
14.5.2020 10:15 - TASR

ME žien vo futbale

Majstrovstvá Európy žien vo futbale sa uskutočnia od 6. do 31. júla 2022 v Anglicku. Vo štvrtok o tom informovala Európska futbalová únia (UEFA), správu vydala agentúra SID.
23.4.2020 13:40 - TASR

Zomrel Miguel Jones, bývalá opora Atletica Madrid

Bývalý úspešný hráč Atletica Madrid Miguel Jones podľahol ochoreniu COVID 19. Osemdesiatjedenročný ofenzívny futbalista bol hviezdou klubu v šesťdesiatych rokoch a okrem koronavírusu bojoval aj s rakovinou. Klub to oznámil na svojom webe.
9.4.2020 15:12 - TASR

Peseiro sa stal trénerom Venezuely

Päťdesiatdeväťročný Peseiro nahradil na lavičke Rafaela Dudamela, ktorý opustil tento post začiatkom januára po takmer štyroch rokoch pôsobenia vo funkcii.
4.2.2020 18:57 - TASR

Vedenie Fiorentiny odvolalo trénera Montellu

Taliansky futbalový klub ACF Fiorentina odvolal trénera Vincenza Montellu. Rozhodnutie prišlo po piatkovej domácej prehre s AS Rím 1:4.
21.12.2019 12:54 - TASR

Do nominácie na Azerbajdžan pribudol brankár Holec

Brankár MŠK Žilina Dominik Holec pribudol do nominácie slovenskej futbalovej reprezentácie. Šancu nastúpiť bude mať v utorňajšom záverečnom stretnutí kvalifikácie ME 2020 s Azerbajdžanom (Trnava, 20.45 h). Dvadsaťpäťročný Holec pribudol k trojici pôvodne nominovaných brankárov Martin Dúbravka (Newcastle United), Marek Rodák (FC Fulham) a Dominik Greif (ŠK Slovan Bratislava). V nedeľu o tom informoval žilinský klub na facebooku.
17.11.2019 19:23 - TASR

Bajričovi potvrdili otras mozgu, zatiaľ zostane v Anglicku

Slovinský futbalista Kenan Bajrič utrpel vo štvrtkovom zápase Slovana Bratislava v K-skupine Európskej ligy na ihrisku Wolverahmptonu Wanderers otras mozgu. Diagnózu obrancovi Slovana Bratislava potvrdili v nemocnici. Podľa oficiálneho facebooku "belasých" vyšetrenie na CT nepreukázalo vážnejšie komplikácie a hráč sa už cíti lepšie. Vzhľadom na riziko však zostal v Anglicku. O termíne jeho návratu sa rozhodne po konzultácii s lekármi.
8.11.2019 12:43 - TASR

Archív krátkych správ »
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov

Fanúšikovia
FutbalPortal.sk


Partneri - reklama

 


Odporúčame: