Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
;
Ružomberok
4:0
Michalovce
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Trenčín
3:2
FC Nitra
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Pohronie
2:2
Sereď
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Trnava
1:0
Z.Moravce
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
 
 
LIVE
HokejPortal.sk
---
Rozhodcovia: Kružliak – Pozor, Galo
Diváci: 869     Píše: Kmeť Ján
live/sound/mp3/gol-hokej-podmaz2.mp3
Ružomberok
4:0
2:0
koniec zápasu
lavica domaci domaci_pocet:hostia_pocetlavica hostia
Michalovce
V druhom polčase skompletizoval hattrick Ladislav Almási a Ružomberok vyhral nad Michalovcami 4:0.

Ďakujeme za pozornosť a tešíme sa na vás pri ďalších textových prenosoch.
10Refresh

FANS FC Spartak Trnava (382)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
micu796.1.201619.9.202040
cipulis18.3.201319.9.2020
Tomo8ZV3.2.201319.9.202022
apa23.10.201018.9.2020
rudko5.5.201117.9.2020
GB1119.1.201615.9.2020
jozosvk9.3.201413.9.2020
vanes je dukla23.11.201110.9.202041
Floyd21.8.200710.9.2020
Demo913.4.20165.9.202033
gruno17.9.201226.8.2020
domve19.5.201519.8.202023
GaBbO7.11.201018.8.202025
fajnová liga6.8.20209.8.2020
rasticek4.1.20167.8.202022
adamko1239.4.20091.8.202027
orefice17.3.201230.7.202037
Vojto8329.12.201229.7.202037
Turky39Pp13.9.201625.6.202029
Cpt.Scott26.4.20202.6.2020
RytierZV16.11.20181.6.202039
keso914.10.200729.5.2020
zomi25.9.200616.5.2020
Pretorian8111.9.20143.5.2020
PatrikĽupták1.5.201815.4.202018
miču2.3.20073.3.2020
hiugo4.5.201228.2.2020
HKmZVMirec2.10.201821.2.2020
666lukaas31.12.201619.2.202032
Pupkonč29.12.201117.2.202028
GrandePietro3.1.201716.2.2020
BOKA-SI31.1.201114.2.2020
mildik6.10.201610.2.202024
hordo557.2.20164.2.2020
Aasen369.3.201324.1.202026
Ivanko62081117.1.202019.1.2020
Senn24.9.201018.12.201999
FilipkoPP2.11.201218.12.2019
Hlavne hokej27.12.20153.12.2019
Didier20.1.200826.11.2019
Brambor1828.10.201930.10.201932
ladzo27.10.201116.10.2019
BryndziarzBA26.10.201813.10.2019
horcica2430.9.20113.10.201922
tenpravy22.10.201712.9.201929
pido7127.8.20199.9.2019
ZVMarekHKM28.10.20143.9.2019
paaali14.12.20082.9.201918
RadegastPP30.6.201131.8.2019
Czech-Slovak26.4.200929.7.201933
v.l.a.d.o28.12.200718.7.201942
mobihur14.12.20127.6.2019
mafiaPC31.3.201530.5.201941
Traktorik30.5.201930.5.2019
Lewis112.2.201422.5.201957
michal90223.2.20073.5.201928
exadon21.4.201121.4.201927
Robar23.3.201710.4.201931
karol525.9.20126.4.2019
tomMHC12.7.201628.3.201927
Altsohl00715.2.201126.3.2019
Slaughter17.3.201919.3.2019
Roman_Tn30.9.201113.3.201981
MHCfan228.6.20166.1.201923
palynovot3.10.200720.11.201845
kazko962.6.201012.11.2018
FP-swehola1.10.200623.9.2018
rudis8127.2.201312.8.2018
vlado014.11.201213.7.2018
borak8224.9.201130.5.201837
Bryndziari <34.4.20161.5.2018
Miki6826.11.20108.3.2018
Torpad77.10.201715.2.201833
kalisSI25.1.200814.2.201834
KlaunBB27.1.20114.2.201834
The Rock PP2.2.20183.2.2018
Fanda00710.12.201710.12.201741
FP-jaro6928.9.200725.11.2017
Fedor0928.9.201230.10.201724
mhc2324.8.201217.10.201735
FP-sopko29.3.200816.9.2017
mv130.9.201230.7.2017
pistulik821.6.20101.6.201738
trnavcan728.11.201129.5.201747
FP-zomi117.9.200820.5.2017
VLK22.1.201112.5.2017
Nsplayer19.12.20112.5.201727
yflap4.6.200627.4.201738
ixo9999916.11.20167.4.2017
ixo99995.1.20117.4.201726
jurajj30.12.201111.2.2017
carrot2.1.20135.2.201727
mojmir677.2.20141.2.201769
kamzicek14.1.201728.1.20174
lukyno20.1.201721.1.201726
FP-diego092.8.200722.11.201635
rozko17.1.200915.11.201633
fakir30.9.200916.10.201646
FP-eter1237.8.20063.10.2016
swehola12.9.201118.9.2016
cuko2.11.201317.9.2016
PalinoKK25.7.200714.9.2016
JakubSamuel107.8.201024.8.201628
warriortt27.12.20068.8.201642
marsam7.10.201519.5.201648
gonzo1922.9.201118.5.2016
Marcelic254.5.20126.5.2016
lobanowski18.11.201427.4.2016
FP-juranek9.11.200820.4.2016
tomas198015.5.201522.3.201639
katy2.3.20169.3.2016
Marek1310.9.201521.2.2016
lizek04030.12.201229.1.2016
XoLoX30.10.20126.1.201626
Ducklair24.12.201525.12.201527
gebula25.10.201212.12.201531
Geri350713.1.20099.12.201544
MHCreznikMARTIN3.4.201329.11.201527
freesis1.2.201215.11.2015
1-519.8.201415.11.201525
DodMaster6.12.201013.11.2015
foxer37325.9.20116.11.201537
Voso6712.8.201220.10.2015
dkostol4.5.20134.10.201551
Mgr. Andrej Krupa27.9.20151.10.201542
punkreas9.9.201317.9.2015
b01518.3.201513.9.2015
rudis15.3.20094.9.201539
munin29.8.201530.8.2015
villi5616.9.201127.8.201564
siki19042.5.20126.5.201546
FP-conti17.7.200819.3.201537
Tiskaj10.3.201514.3.201529
smolko13pp17.9.20121.3.201536
cioo13.1.201330.1.2015
Vladoch8.1.201530.1.2015
Natka14094.1.20155.1.201521
minkohkm26.9.200920.12.2014
nemanja13.7.201223.11.2014
FP-slina6612.6.20087.11.2014
kocando22213.1.20082.11.201429
frederik555.3.201316.10.2014
Rixo2331.8.201229.9.201440
dicanio12.5.201220.9.2014
nyulka17.7.201116.9.2014
DJOKOVIC185.10.200913.9.201435
acheron10.2.201013.9.201431
FP-jojef915.7.20077.9.2014
stefankmec5713.8.201424.8.2014
Lx22.12.20127.8.201437
01517.4.201312.7.201425
Pitko11.7.201312.7.2014
11bale2.6.201410.7.201431
lporuk12.5.201417.6.2014
Dus4n1327.5.201010.6.2014
kefalos7.6.201225.5.201427
poky696.10.201119.5.201440
Vincko7.3.201313.5.201424
fupko13.9.201229.4.2014
MarkusSz955117.4.201426.4.201435
FP-mirinko14910.8.200720.4.2014
citron141.4.200520.4.201439
pavla.adamcova5.8.201216.4.201421
zambus11.6.201028.3.201469
radek291120.2.201412.3.2014
vladose124.3.20139.3.201426
Zedols12.9.20128.3.201425
korenko87.3.20132.3.2014
regi817.7.200724.2.2014
marcel2813.6.201012.2.201423
LooToS1.2.20142.2.2014
Stena13.11.201116.1.201432
m.k13.12.20133.1.201425
nicoden13.5.20116.12.201339
janka10530.11.20132.12.2013
donbalon19.5.201329.11.2013
Tyrnauer2.10.201123.11.2013
corcy29.10.201021.11.201326
ha_lucka_ha28.11.201228.10.2013
mikita10.12.200621.10.2013
AdoDukla25812.10.201229.9.201321
zajacc25.4.201323.8.2013
hawkey7.11.201112.8.2013
MHC839.8.20086.8.201399
forrestgump7722.7.20134.8.2013
slato4.9.201030.7.201326
biliandel2924.7.201329.7.2013
DeRossi7.11.201127.7.2013
Andy61212.8.201123.5.2013
pnik0414.9.201214.5.201323
kubko143.5.201314.5.2013
Tessa9.8.20123.5.201326
rudinho29.4.20111.5.2013
Reki826.4.201328.4.201330
klol11.3.201316.4.201325
josejužan3428.9.20118.4.201328
miloszemla8.3.20132.4.201349
addyhkm10.3.201328.3.201322
Bill130.10.201118.3.2013
libor2.3.201316.3.2013
lulinka19232.3.201316.3.2013
dajada8.3.20138.3.2013
bejuska19842.3.20138.3.2013
FP-kopo27.5.20086.3.201330
12nikol34.3.20135.3.2013
FP-pedry22.3.200821.2.201340
Bublla1527.12.201221.2.201325
fcst198717.2.201319.2.2013
lampard421996.10.20091.2.201328
metallica6.2.200918.1.2013
lem5.12.200814.1.2013
HaH29.4.201012.1.2013
malyjano6.1.201211.1.2013
vladoca28.10.20073.1.2013
5xxx5217.1.201019.12.2012
vodka17.3.20128.12.2012
Bublator1029.7.20108.12.2012
Penguins8726.2.20115.12.201222
Lubos.Krajcovic28.11.201230.11.2012
Neroo26.11.201126.11.2012
kosacka3.10.201018.11.2012
antonko3.11.201212.11.201234
marekluk6.11.20128.11.2012
PN_matus14.10.201218.10.201225
FANS NITRA14.10.201216.10.2012
Skaličánek3630.9.20109.10.201227
kladzivo23.4.200926.9.201230
RICHI3329.8.200720.9.2012
StanQo9.9.200918.9.201230
michalktn25.9.201116.9.2012
MeSSi_1011010.9.201115.9.2012
Handballer443.11.201115.9.2012
vitamin2930.4.20112.9.201298
stanislavT29.8.201230.8.201258
93wiko933.8.201129.8.201227
FP-dottore7.6.200621.8.2012
FP-martansvk23.8.20085.8.2012
pd2914.11.20105.8.201240
Clemente25.7.20124.8.2012
FP-vovo10.3.20074.8.2012
FP-gogo2306.5.200719.7.201233
laxik10.9.201115.7.2012
FP-fcst192330.8.200614.7.2012
FP-trnavcan9.1.200713.7.201232
thomas.tt23416.7.201112.7.201223
FP-pipo_13.5.200712.7.2012
sova44728.2.20093.7.2012
FP-tibkac7.10.200912.6.2012
dusko199317.5.201219.5.2012
kovac9.1.201018.5.2012
jokix8088.5.201215.5.201226
FP-bacer23.8.200813.5.2012
blooomka8.5.20128.5.2012
bloy4.5.20124.5.201237
melanie25.11.20113.5.201226
Durky111130.11.20112.5.201231
FP-ceho103.11.200913.4.2012
becks10.4.201211.4.2012
Tominek2.5.200511.4.2012
SI-SVK9.8.20088.4.2012
FP-lululover24.11.20077.4.2012
mjuraj21.12.20116.4.2012
FP-bohuno29.8.200830.3.2012
FP-Filippo198815.7.200827.3.2012
DuriPP1.2.201220.3.2012
bobo55541.10.200918.3.2012
adelin24.9.201018.3.2012
kubanec74129.8.201017.3.201229
kubos2715.10.201012.3.2012
spartakTT4.3.20129.3.2012
struna0610.10.200724.2.2012
matonni12.10.200913.2.201228
EGOJEBO5.2.20125.2.2012
FastRider8.10.201131.1.201227
FP-micky5.8.200611.1.2012
8celtic810.10.20118.1.2012
FP-karol518.7.20065.1.201264
FP-SPARTAKTT24.7.200725.12.2011
silaci18.9.201120.12.2011
Vevušiačik9.12.201116.12.2011
janka3010.12.20106.12.201139
metalchild26.7.20105.12.2011
maro979324.9.20115.12.201123
steeler592.12.20114.12.2011
jozi97919.11.201120.11.2011
cevulko217.11.201120.11.201141
masofcst12.11.201119.11.2011
milos1413.11.201114.11.2011
ultrasspartak1928.8.20119.11.201128
DieSeLTT7.11.20118.11.2011
Rich8.11.20118.11.2011
edvo7.11.20117.11.2011
FP-shakal00529.7.20077.11.2011
Rakvel7.11.20117.11.2011
spartak1923.129.10.201130.10.2011
Baxxter20.10.201126.10.2011
FP-martyn20056.4.200624.10.201129
Bellco5.9.200724.10.2011
38WilliamW19.6.201121.10.2011
sanchez2415.7.201020.10.2011
Cesila11.9.200715.10.201128
FP-zuzunka1812.7.200915.10.2011
hruso15.10.201115.10.2011
LFC Dukla22.9.201114.10.2011
bibus23.9.201114.10.2011
broncko620.12.201013.10.201141
ALMI597.12.200713.10.201127
Vojto 8327.12.201013.10.201137
marinek2221.9.201113.10.201132
deedee23.9.201111.10.2011
čečina10.9.201010.10.201142
fildas3617.9.20117.10.2011
inbecil18.9.20115.10.201142
spartak192320.8.20114.10.2011
Vopo145.8.201130.9.2011
taksi123.9.201130.9.2011
misofcst17.9.201130.9.2011
FP-genzer8831.7.200830.9.2011
jurajko320.9.201127.9.2011
1115024.9.201126.9.2011
denco20.9.201120.9.2011
Ewing J.R.16.9.201118.9.2011
Cloudboss17.9.201118.9.2011
FP-getro2.8.20088.9.2011
referee223.8.20115.9.2011
FP-jakomo29.3.20085.9.201143
HK36SI24.2.20115.9.201199
ppedro9.8.20115.9.2011
Zilina0810.8.20114.9.2011
Marcoo22337.8.20114.9.2011
GuRuX7.8.20114.9.201135
babajaga20.3.20082.9.201137
ffh5.10.20071.9.201131
FP-mincott10.8.200729.8.2011
Andrej443.6.200829.8.201128
marsamko29.8.201129.8.2011
greenhorn234.8.201129.8.2011
MIUAN6829.10.200628.8.201151
FP-zx6.3.201028.8.2011
MarekFCST28.8.201128.8.2011
Superman31.8.200828.8.201131
FP-soloes11.7.200828.8.2011
Ryba8.8.201126.8.201129
stupel112.11.201025.8.2011
FP-jurodtt6.4.201025.8.2011
jakubkooo721.7.201121.8.2011
janco102122.2.201121.8.2011
Michael4513.8.201120.8.2011
klenas12.8.201118.8.2011
adam17089.8.201116.8.2011
bacigala10114.8.201115.8.2011
furby10.8.201113.8.2011
Bryton9.8.201112.8.201137
FP-Sergio16.9.200911.8.2011
milan1357.8.20117.8.2011
Kubmen8005.8.20117.8.2011
Nantez3.8.20117.8.2011
stevko303.8.20115.8.2011
FP-malky25.7.20084.8.2011
Assurubanipal18.4.20093.8.2011
CosaNostra3.8.20113.8.201128
HrdyBryndziar16.6.201130.6.2011
FP-maaros97.6.200623.6.201130
BERNARDIN11.10.201031.5.201122
MarRekos27.4.201115.5.201130
Kocurick199421.12.201012.5.2011
Kobo18.1.20085.5.2011
ČervenoČierna26.2.201114.3.201125
TribunaBpp1.11.201022.2.2011
FP-spotisk13.7.200821.2.201136
anicka5111.12.201021.2.201127
domino6.8.201018.2.201142
jozef119.1.201127.1.201132
tomiweve81221.10.201028.12.201028
ThePDFANS23.12.201025.12.201031
KeHojasomCi19.12.201019.12.201025
Philips7426.9.200728.11.201046
old-FP-pepisek29.7.20072.11.201038
hOrNyMarTyPP13.9.200927.10.2010
dejvis9.9.201028.9.2010
macej17.7.201019.7.201027
FP-Zomi30.9.20061.7.2010

Fortuna liga 2019/2020

1DAC 1904 Dunajská Streda61821:5600
2ŠK Slovan Bratislava51215:3410
3ŠKF Sereď5109:8311
4Žilina6918:11330
5Nitra686:14222
6Spartak Trnava677:8231
7Zlaté Moravce668:9123
8FK Pohronie667:9123
9FK Senica555:10122
10Ružomberok646:9024
11Zemplín Michalovce644:17141
12Trenčín537:10023
Aktualizované: 18.9.2020 15:40

Najčítanejšie články

Bleskovky

Fulham získal z FC Turín na hosťovanie obrancu Ainu

Dvadsaťtriročný nigérijský reprezentant má v zmluve aj opciu na riadny prestup. Aina tak bude v tíme nováčika Premier League spoluhráčom slovenského brankára Mareka Rodáka.
12.9.2020 08:08 - TASR

Inter a Atalanta odštartujú nový ligový ročník o týždeň neskôr

Dôvodom je, že mali dlhšie povinnosti v uplynulej edícii európskych klubových súťaží. Prvé kolo Serie A je naplánované na 19. septembra.
1.9.2020 19:01 - TASR

Vardy predĺžil kontrakt s Leicestrom do roku 2023

Tridsaťtriročný útočník strelil v uplynulom ročníku Premier League 23 gólov a získal Zlatú loptu pre najlepšieho kanoniera.
26.8.2020 18:29 -

Taliansky rozhodca Orsato povedie finálový duel

Talian Daniele Orsato bude rozhodovať nedeľňajší finálový súboj futbalovej Ligy majstrov medzi Parížom St. Germain a Bayernom Mníchov. Vo štvrtok o tom informovala UEFA.
20.8.2020 15:25 - TASR

Rakúsky útočník Sobczyk skončil v Trnave na vlastnú žiadosť

Rakúsky útočník Alex Sobczyk nebude v novej sezóne pokračovať vo fortunaligovom futbalovom klube FC Spartak Trnava, ktorého vedenie mu napriek stále platnej zmluve umožnilo odísť.
30.7.2020 12:41 - TASR

Trénerom Hoffenheimu bude v novej sezóne Sebastian Hoeness

Novým trénerom bundesligového tímu TSG 1899 Hoffenheim bude v novej sezóne Sebastian Hoeness. Synovec čestného prezidenta Bayernu Mníchov Uliho Hoenessa doteraz trénoval rezervu Bavorov.
27.7.2020 13:29 - TASR

Brankár Košický zostáva v Debrecíne aj po zostupe

Slovenský futbalista Tomáš Košický zostáva naďalej hráčom maďarského DVSC Debrecín, s ktorým bude pôsobiť v druhej lige. Tridsaťštyriročný brankár prišiel do klubu vo februári 2018, v predchádzajúcej sezóne odchytal 17 ligových a 3 pohárové zápasy.
20.7.2020 20:52 - TASR

Pardubice postúpili do českej najvyššej súťaže

Futbalisti FK Pardubice si po 51 rokoch opäť zahrajú najvyššiu súťaž. Líder druhej českej ligy zdolal v sobotu v predposlednom kole Vyšehrad 4:1 a na čele tabuľky má nedostihnuteľný náskok šiestich bodov.
11.7.2020 19:24 - TASR

Union Berlín angažoval stredopoliara Griesbecka z Heidenheimu

Prvou posilou nemeckého futbalového klubu 1. FC Union Berlín pred sezónou 2020/2021 sa stal stredopoliar Sebastian Griesbeck, ktorý prichádza k bundesligistovi z druholigového 1. FC Heidenheim.
8.7.2020 18:41 - Michal Bruner / TASR

Jovič z Realu Madrid musí ísť do domácej karantény

Útočník futbalistov Realu Madrid Luka Jovič musel ísť do domácej karantény, pretože bol v kontakte s osobou pozitívnou na nový koronavírus. Informoval o tom španielsky denník AS.
8.7.2020 18:41 - Michal Bruner / TASR

Archív krátkych správ »
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov

Fanúšikovia
FutbalPortal.sk


Partneri - reklama

 


Odporúčame: