Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
;
Trnava
0:0
Žilina
27.2.2021. 17:00
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Dunajská Streda
0:0
Michalovce
27.2.2021. 14:00
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Ružomberok
0:0
Senica
27.2.2021. 14:00
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Pohronie
0:0
Trenčín
27.2.2021. 14:00
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Nitra
0:0
Zlaté Moravce
27.2.2021. 14:00
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
 
 
LIVE
HokejPortal.sk
---
Rozhodcovia: Marhefka – Somoláni, Galo
Diváci: -     Píše: Janiš Martin
live/sound/mp3/gol-hokej-podmaz2.mp3
Trnava
0:0
-:-
27.2.2021. 17:00
lavica domaci domaci_pocet:hostia_pocetlavica hostia
Žilina
V 21. kole Fortuna ligy hostí Spartak Trnava na svojom štadióne Žilinu. Zápas sa začína v sobotu 27. februára o 17.00.

Spartak je pred zápasom na štvrtom mieste Fortuna ligy a v ostatnom kole vyhral v Nitre 1:0. Pre Spartak to bola tretia výhra v rade. Aktuálne majú andeli skóre 30:26.

Pre domácich to bude o snahe prerušiť negatívnu sériu, nad Žilinou naposledy vyhrali v apríli 2016. Navyše, ak by Gašparík so svojim tímom vyhral, napodobnil by trénera Nestora El Maestra, ktorý po príchode vyhral prvé štyri zápasy.

Do zostavy sa môže po kartovom treste vrátiť Grič, naopak hrať nebude Vlasko pre karanténu, ako aj Yann Yao, ktorý sa ešte nevrátil zo svojej krajiny. Izuchukwu Anthony už síce trénuje, proti šošonom ale ešte nenastúpi.


Žilina je na treťom mieste tabuľky, iba dva body pred Spartakom. V ostatnom stretnutí remizovala Žilina 1:1 v Dunajskej Strede. Zverenci trénera Staňa majú aktívne skóre, strelili 45 gólov, inkasovali 29 razy.

Chýbať budú Jakub Paur, Yenne, Anang. Žilina bude chcieť natiahnuť spomínanú sériu, z posledných trinástich duelov, vyhrala jedenásť a dva remizovala. Výhra, rovnako ako aj remíza by jej zaručila tretiu priečku aj naďalej, prvú šestku majú už oba tímy istú.

Zápas povedie Boris Mahrefka, na čiarach mu budú asistovať Tomáš Somoláni a Marek Galo.
10Refresh

FANS FC Spartak Trnava (386)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
mhc2324.8.201227.2.202135
Senn24.9.201027.2.2021100
Turky39Pp13.9.201627.2.202130
Vojto8329.12.201227.2.202138
rasticek4.1.201627.2.202122
apa23.10.201027.2.2021
Didier20.1.200827.2.2021
BryndziarzBA26.10.201827.2.2021
cipulis18.3.201327.2.2021
666lukaas31.12.201627.2.202132
michal90223.2.200727.2.202129
Hlavne hokej27.12.201527.2.2021
Aasen369.3.201327.2.202126
GB1119.1.201627.2.2021
orefice17.3.201227.2.202138
RytierZV16.11.201827.2.202139
rudko5.5.201127.2.2021
FilipkoPP2.11.201227.2.2021
Tomo8ZV3.2.201327.2.202122
micu796.1.201626.2.202141
PatrikĽupták1.5.201826.2.202118
adamko1239.4.200926.2.202127
ladzo27.10.201126.2.2021
Traktorik30.5.201926.2.2021
zomi25.9.200626.2.2021
tomMHC12.7.201626.2.202128
Hanys998.2.202126.2.202122
Pretorian8111.9.201426.2.2021
Czech-Slovak26.4.200926.2.202133
MHCfan228.6.201626.2.202123
fajnová liga6.8.202024.2.2021
Floyd21.8.200724.2.2021
hordo557.2.201623.2.2021
paaali14.12.200823.2.202118
vanes je dukla23.11.201123.2.202141
jozosvk9.3.201421.2.2021
mildik6.10.201621.2.202125
gebula25.10.201220.2.202131
horcica2430.9.201119.2.202123
GrandePietro3.1.201717.2.2021
fakir30.9.200916.2.202146
Slovoman14.6.201710.2.2021
Demo913.4.20168.2.202133
mafiaPC31.3.20156.2.202142
The Rock PP2.2.20183.2.2021
domve19.5.20152.2.202123
1tono2410.11.202024.1.202156
VLK22.1.201111.1.2021
keso914.10.20079.1.2021
HKmZVMirec2.10.20186.1.2021
rodzina 2631.10.20206.11.2020
gruno17.9.201226.8.2020
GaBbO7.11.201018.8.202026
Cpt.Scott26.4.20202.6.2020
miču2.3.20073.3.2020
hiugo4.5.201228.2.2020
Pupkonč29.12.201117.2.202029
BOKA-SI31.1.201114.2.2020
Ivanko62081117.1.202019.1.2020
Brambor1828.10.201930.10.201932
tenpravy22.10.201712.9.201929
pido7127.8.20199.9.2019
ZVMarekHKM28.10.20143.9.2019
RadegastPP30.6.201131.8.2019
v.l.a.d.o28.12.200718.7.201942
mobihur14.12.20127.6.2019
Lewis112.2.201422.5.201957
exadon21.4.201121.4.201927
Robar23.3.201710.4.201931
karol525.9.20126.4.2019
Altsohl00715.2.201126.3.2019
Slaughter17.3.201919.3.2019
Roman_Tn30.9.201113.3.201981
palynovot3.10.200720.11.201845
kazko962.6.201012.11.2018
FP-swehola1.10.200623.9.2018
rudis8127.2.201312.8.2018
vlado014.11.201213.7.2018
borak8224.9.201130.5.201838
Bryndziari <34.4.20161.5.2018
Miki6826.11.20108.3.2018
Torpad77.10.201715.2.201833
kalisSI25.1.200814.2.201834
KlaunBB27.1.20114.2.201835
Fanda00710.12.201710.12.201741
FP-jaro6928.9.200725.11.2017
Fedor0928.9.201230.10.201725
FP-sopko29.3.200816.9.2017
mv130.9.201230.7.2017
pistulik821.6.20101.6.201739
trnavcan728.11.201129.5.201748
FP-zomi117.9.200820.5.2017
Nsplayer19.12.20112.5.201728
yflap4.6.200627.4.201738
ixo9999916.11.20167.4.2017
ixo99995.1.20117.4.201726
jurajj30.12.201111.2.2017
carrot2.1.20135.2.201728
mojmir677.2.20141.2.201770
kamzicek14.1.201728.1.20174
lukyno20.1.201721.1.201726
FP-diego092.8.200722.11.201635
rozko17.1.200915.11.201634
FP-eter1237.8.20063.10.2016
swehola12.9.201118.9.2016
cuko2.11.201317.9.2016
PalinoKK25.7.200714.9.2016
JakubSamuel107.8.201024.8.201629
warriortt27.12.20068.8.201642
marsam7.10.201519.5.201648
gonzo1922.9.201118.5.2016
Marcelic254.5.20126.5.2016
lobanowski18.11.201427.4.2016
FP-juranek9.11.200820.4.2016
tomas198015.5.201522.3.201640
katy2.3.20169.3.2016
Marek1310.9.201521.2.2016
lizek04030.12.201229.1.2016
XoLoX30.10.20126.1.201626
Ducklair24.12.201525.12.201527
Geri350713.1.20099.12.201544
MHCreznikMARTIN3.4.201329.11.201527
freesis1.2.201215.11.2015
1-519.8.201415.11.201525
DodMaster6.12.201013.11.2015
foxer37325.9.20116.11.201538
Voso6712.8.201220.10.2015
dkostol4.5.20134.10.201551
Mgr. Andrej Krupa27.9.20151.10.201543
punkreas9.9.201317.9.2015
b01518.3.201513.9.2015
rudis15.3.20094.9.201539
munin29.8.201530.8.2015
villi5616.9.201127.8.201564
siki19042.5.20126.5.201546
FP-conti17.7.200819.3.201538
Tiskaj10.3.201514.3.201529
smolko13pp17.9.20121.3.201536
cioo13.1.201330.1.2015
Vladoch8.1.201530.1.2015
Natka14094.1.20155.1.201521
minkohkm26.9.200920.12.2014
nemanja13.7.201223.11.2014
FP-slina6612.6.20087.11.2014
kocando22213.1.20082.11.201429
frederik555.3.201316.10.2014
Rixo2331.8.201229.9.201441
dicanio12.5.201220.9.2014
nyulka17.7.201116.9.2014
DJOKOVIC185.10.200913.9.201435
acheron10.2.201013.9.201432
FP-jojef915.7.20077.9.2014
stefankmec5713.8.201424.8.2014
Lx22.12.20127.8.201437
01517.4.201312.7.201425
Pitko11.7.201312.7.2014
11bale2.6.201410.7.201431
lporuk12.5.201417.6.2014
Dus4n1327.5.201010.6.2014
kefalos7.6.201225.5.201428
poky696.10.201119.5.201441
Vincko7.3.201313.5.201425
fupko13.9.201229.4.2014
MarkusSz955117.4.201426.4.201436
FP-mirinko14910.8.200720.4.2014
citron141.4.200520.4.201440
pavla.adamcova5.8.201216.4.201422
zambus11.6.201028.3.201469
radek291120.2.201412.3.2014
vladose124.3.20139.3.201426
Zedols12.9.20128.3.201426
korenko87.3.20132.3.2014
regi817.7.200724.2.2014
marcel2813.6.201012.2.201423
LooToS1.2.20142.2.2014
Stena13.11.201116.1.201433
m.k13.12.20133.1.201425
nicoden13.5.20116.12.201339
janka10530.11.20132.12.2013
donbalon19.5.201329.11.2013
Tyrnauer2.10.201123.11.2013
corcy29.10.201021.11.201327
ha_lucka_ha28.11.201228.10.2013
mikita10.12.200621.10.2013
AdoDukla25812.10.201229.9.201322
zajacc25.4.201323.8.2013
hawkey7.11.201112.8.2013
MHC839.8.20086.8.201399
forrestgump7722.7.20134.8.2013
slato4.9.201030.7.201326
biliandel2924.7.201329.7.2013
DeRossi7.11.201127.7.2013
Andy61212.8.201123.5.2013
pnik0414.9.201214.5.201323
kubko143.5.201314.5.2013
Tessa9.8.20123.5.201326
rudinho29.4.20111.5.2013
Reki826.4.201328.4.201331
klol11.3.201316.4.201325
josejužan3428.9.20118.4.201329
miloszemla8.3.20132.4.201349
addyhkm10.3.201328.3.201323
Bill130.10.201118.3.2013
libor2.3.201316.3.2013
lulinka19232.3.201316.3.2013
dajada8.3.20138.3.2013
bejuska19842.3.20138.3.2013
FP-kopo27.5.20086.3.201330
12nikol34.3.20135.3.2013
FP-pedry22.3.200821.2.201340
Bublla1527.12.201221.2.201325
fcst198717.2.201319.2.2013
lampard421996.10.20091.2.201329
metallica6.2.200918.1.2013
lem5.12.200814.1.2013
HaH29.4.201012.1.2013
malyjano6.1.201211.1.2013
vladoca28.10.20073.1.2013
5xxx5217.1.201019.12.2012
vodka17.3.20128.12.2012
Bublator1029.7.20108.12.2012
Penguins8726.2.20115.12.201223
Lubos.Krajcovic28.11.201230.11.2012
Neroo26.11.201126.11.2012
kosacka3.10.201018.11.2012
antonko3.11.201212.11.201235
marekluk6.11.20128.11.2012
PN_matus14.10.201218.10.201226
FANS NITRA14.10.201216.10.2012
Skaličánek3630.9.20109.10.201227
kladzivo23.4.200926.9.201230
RICHI3329.8.200720.9.2012
StanQo9.9.200918.9.201231
michalktn25.9.201116.9.2012
MeSSi_1011010.9.201115.9.2012
Handballer443.11.201115.9.2012
vitamin2930.4.20112.9.201299
stanislavT29.8.201230.8.201259
93wiko933.8.201129.8.201227
FP-dottore7.6.200621.8.2012
FP-martansvk23.8.20085.8.2012
pd2914.11.20105.8.201240
Clemente25.7.20124.8.2012
FP-vovo10.3.20074.8.2012
FP-gogo2306.5.200719.7.201233
laxik10.9.201115.7.2012
FP-fcst192330.8.200614.7.2012
FP-trnavcan9.1.200713.7.201233
thomas.tt23416.7.201112.7.201223
FP-pipo_13.5.200712.7.2012
sova44728.2.20093.7.2012
FP-tibkac7.10.200912.6.2012
dusko199317.5.201219.5.2012
kovac9.1.201018.5.2012
jokix8088.5.201215.5.201227
FP-bacer23.8.200813.5.2012
blooomka8.5.20128.5.2012
bloy4.5.20124.5.201238
melanie25.11.20113.5.201226
Durky111130.11.20112.5.201231
FP-ceho103.11.200913.4.2012
becks10.4.201211.4.2012
Tominek2.5.200511.4.2012
SI-SVK9.8.20088.4.2012
FP-lululover24.11.20077.4.2012
mjuraj21.12.20116.4.2012
FP-bohuno29.8.200830.3.2012
FP-Filippo198815.7.200827.3.2012
DuriPP1.2.201220.3.2012
bobo55541.10.200918.3.2012
adelin24.9.201018.3.2012
kubanec74129.8.201017.3.201230
kubos2715.10.201012.3.2012
spartakTT4.3.20129.3.2012
struna0610.10.200724.2.2012
matonni12.10.200913.2.201229
EGOJEBO5.2.20125.2.2012
FastRider8.10.201131.1.201227
FP-micky5.8.200611.1.2012
8celtic810.10.20118.1.2012
FP-karol518.7.20065.1.201264
FP-SPARTAKTT24.7.200725.12.2011
silaci18.9.201120.12.2011
Vevušiačik9.12.201116.12.2011
janka3010.12.20106.12.201140
metalchild26.7.20105.12.2011
maro979324.9.20115.12.201124
steeler592.12.20114.12.2011
jozi97919.11.201120.11.2011
cevulko217.11.201120.11.201141
masofcst12.11.201119.11.2011
milos1413.11.201114.11.2011
ultrasspartak1928.8.20119.11.201129
DieSeLTT7.11.20118.11.2011
Rich8.11.20118.11.2011
edvo7.11.20117.11.2011
FP-shakal00529.7.20077.11.2011
Rakvel7.11.20117.11.2011
spartak1923.129.10.201130.10.2011
Baxxter20.10.201126.10.2011
FP-martyn20056.4.200624.10.201129
Bellco5.9.200724.10.2011
38WilliamW19.6.201121.10.2011
sanchez2415.7.201020.10.2011
Cesila11.9.200715.10.201128
FP-zuzunka1812.7.200915.10.2011
hruso15.10.201115.10.2011
LFC Dukla22.9.201114.10.2011
bibus23.9.201114.10.2011
broncko620.12.201013.10.201142
ALMI597.12.200713.10.201128
Vojto 8327.12.201013.10.201138
marinek2221.9.201113.10.201132
deedee23.9.201111.10.2011
čečina10.9.201010.10.201142
fildas3617.9.20117.10.2011
inbecil18.9.20115.10.201142
spartak192320.8.20114.10.2011
Vopo145.8.201130.9.2011
taksi123.9.201130.9.2011
misofcst17.9.201130.9.2011
FP-genzer8831.7.200830.9.2011
jurajko320.9.201127.9.2011
1115024.9.201126.9.2011
denco20.9.201120.9.2011
Ewing J.R.16.9.201118.9.2011
Cloudboss17.9.201118.9.2011
FP-getro2.8.20088.9.2011
referee223.8.20115.9.2011
FP-jakomo29.3.20085.9.201143
HK36SI24.2.20115.9.2011100
ppedro9.8.20115.9.2011
Zilina0810.8.20114.9.2011
Marcoo22337.8.20114.9.2011
GuRuX7.8.20114.9.201135
babajaga20.3.20082.9.201137
ffh5.10.20071.9.201132
FP-mincott10.8.200729.8.2011
Andrej443.6.200829.8.201128
marsamko29.8.201129.8.2011
greenhorn234.8.201129.8.2011
MIUAN6829.10.200628.8.201152
FP-zx6.3.201028.8.2011
MarekFCST28.8.201128.8.2011
Superman31.8.200828.8.201132
FP-soloes11.7.200828.8.2011
Ryba8.8.201126.8.201130
stupel112.11.201025.8.2011
FP-jurodtt6.4.201025.8.2011
jakubkooo721.7.201121.8.2011
janco102122.2.201121.8.2011
Michael4513.8.201120.8.2011
klenas12.8.201118.8.2011
adam17089.8.201116.8.2011
bacigala10114.8.201115.8.2011
furby10.8.201113.8.2011
Bryton9.8.201112.8.201137
FP-Sergio16.9.200911.8.2011
milan1357.8.20117.8.2011
Kubmen8005.8.20117.8.2011
Nantez3.8.20117.8.2011
stevko303.8.20115.8.2011
FP-malky25.7.20084.8.2011
Assurubanipal18.4.20093.8.2011
CosaNostra3.8.20113.8.201129
HrdyBryndziar16.6.201130.6.2011
FP-maaros97.6.200623.6.201130
BERNARDIN11.10.201031.5.201122
MarRekos27.4.201115.5.201131
Kocurick199421.12.201012.5.2011
Kobo18.1.20085.5.2011
ČervenoČierna26.2.201114.3.201125
TribunaBpp1.11.201022.2.2011
FP-spotisk13.7.200821.2.201136
anicka5111.12.201021.2.201127
domino6.8.201018.2.201142
jozef119.1.201127.1.201132
tomiweve81221.10.201028.12.201029
ThePDFANS23.12.201025.12.201031
KeHojasomCi19.12.201019.12.201025
Philips7426.9.200728.11.201046
old-FP-pepisek29.7.20072.11.201038
hOrNyMarTyPP13.9.200927.10.2010
dejvis9.9.201028.9.2010
macej17.7.201019.7.201027
FP-Zomi30.9.20061.7.2010

Fortuna liga 2020/2021

1.Slovan18142245:1144
2.D.Streda18123341:2039
3.Žilina1893640:2730
4.Trnava1862828:2626
5.Zl.Moravce1866632:2424
6.Ružomberok1857626:2822
7.Sereď1747619:2919
8.Nitra1854919:3419
9.Trenčín1846821:3318
10.Michalovce1846819:3718
11.Senica1845917:3317
12.Pohronie1729623:2815
Aktualizované: 7.2.2021 17:47

Najčítanejšie články

Bleskovky

Porto remizovalo v šlágri 14. kola portugalskej ligy s Benficou 1:1

Futbalisti FC Porto remizovali v piatkovom šlágri 14. kola portugalskej ligy s Benficou Lisabon 1:1. Hostia sa ujali vedenia v 17. minúte zásluhou Alexa Grimalda, o osem minút neskôr vyrovnal Mehdi Taremi. Ten istý hráč dostal v 73. minúte červenú kartu, takže domáci dohrávali duel iba s desiatimi hráčmi. Portu patrí v tabuľke druhá priečka so štvorbodovou stratou na vedúci Sporting Lisabon, Benfica je vďaka horšiemu skóre na treťom mieste.
16.1.2021 12:22 - TASR

Juventus hlási ďalšieho nakazeného, pozitívny test mal De Ligt

Holandský futbalista Matthijs De Ligt z Juventusu Turín mal pozitívny test na koronavírus. Stal sa tretím hráčom v priebehu týždňa, ktorý musel opustiť káder obhajcu titulu v Serie A a nastúpiť do karantény. Ešte pred stredajším úspešným súbojom na pôde AC Miláno mali pozitívny test aj Alex Sandro a Juan Cuadrado.
8.1.2021 22:03 - TASR

Tréner Fulhamu je v izolácii, člen jeho domácnosti mal pozitívny test

Anglický futbalový klub Fulham bude v sobotňajšom zápase Premier League proti Southamptonu bez svojho trénera Scotta Parkera. Ten išiel do izolácie po tom, čo mal pozitívny test na koronavírus jeden člen jeho domácnosti. Samotný Parker mal negatívny výsledok. Fulham povedú v zápase Matt Wells a Stuart Gray. Informovala agentúra AP.
24.12.2020 16:09 - TASR

Súd odročil pojednávanie s Boatengom vo veci ublíženia na zdraví

Mníchovský súd odročil pojednávanie s futbalistom Jeromeom Boatengom, ktorý čelí obžalobe z ublíženia na zdraví. Podľa prokuratúry obranca Bayernu Mníchov v roku 2014 pri hádke napadol svoju vtedajšiu priateľku.
2.12.2020 10:10 - TASR

Carlos Alberto Ibargüen Hinojosa opustil ŠKF Sereď

Kolumbijský futbalový útočník Carlos Alberto Ibargüen Hinojosa už po mesiaci odchádza zo Serede. Počas tohto obdobia nastúpil 25-ročný hráč len na jediný fortunaligový duel proti ViOn-u Zlaté Moravce-Vráble, na svoje konto si pripísal sedem odohraných minút.
24.11.2020 21:55 - TASR

Pardew sa stal športovým riaditeľom CSKA Sofia

Anglický futbalový tréner Alan Pardew sa dohodol na spolupráci s CSKA Sofia. V bulharskom klube bude pracovať ako športový riaditeľ. Bývalý kouč Newcastlu či West Hamu si tak prvýkrát v kariére vyskúša inú než trénerskú funkciu.
24.11.2020 08:05 - TASR

Icardi nepomôže PSG v utorkovom zápase s Lipskom

Argentínsky útočník Mauro Icardi je už dlhší čas na maródke a ani v utorkovom súboji H-skupiny futbalovej Ligy majstrov 2020/2021 proti RB Lipsko nebude ešte k dispozícii svojmu tímu Parížu St. Germain. V štarte mu zabránili lekári, ktorí mu odporučili riadne doliečiť zranené koleno. Informoval o tom portál lequipe.fr.
24.11.2020 07:38 - t / TASR

V Baníku Ostrava úraduje koronavírus, odložili dva jeho zápasy

Český futbalový tím Baník Ostrava je po náraste prípadov nového koronavírusu v desaťdňovej karanténe. Z tohto dôvodu vedenie najvyššej českej súťaže odložilo jeho nedeľný zápas 8. kola Fortuna ligy proti Slovácku a tiež ďalší domáci duel s Libercom, ktorý bol pôvodne na programe 29. novembra. Informáciu priniesol portál iDnes.cz.
20.11.2020 08:25 - / TASR

Štyria ukrajinskí hráči mali pozitívny test na koronavírus

Štyria ukrajinskí futbalisti mali pozitívny test na koronavírus a nebudú k dispozícii v utorkovom zápase Ligy národov so Švajčiarskom. Podľa agentúry DPA odhalili infekciu piatkové testy, okrem hráčov mal pozitívny výsledok aj člen realizačného tímu.
15.11.2020 10:06 -

Talentovaný Hložek môže chýbať Sparte Praha niekoľko mesiacov

Český futbalový klub Sparta Praha prišiel na dlhšie obdobie o útočníka Adama Hložeka. Osemnásťročný talent českého futbalu má problémy so zranením priehlavku a jeho absencia sa odhaduje až na niekoľko mesiacov.
2.11.2020 12:56 - / TASR

Archív krátkych správ »
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov

Fanúšikovia
FutbalPortal.sk


Partneri - reklama