Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
;
Zlaté Moravce
0:1
Trenčín
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Senica
0:2
Ružomberok
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Pohronie
0:2
Trnava
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
 
 
LIVE
HokejPortal.sk
---
Rozhodcovia: Somoláni – Jánošík, Kuba
Diváci: 617     Píše: Mesíková Daniela
live/sound/mp3/gol-hokej-podmaz2.mp3
Zlaté Moravce
0:1
0:0
koniec zápasu
lavica domaci domaci_pocet:hostia_pocetlavica hostia
Trenčín
Napriek tomu, že na gól sme čakali až do nadstaveného času druhého polčasu, môžeme konštatovať, že sme videli zaujímavé stretnutie plné šancí. O troch bodoch pre Trenčín rozhodol v samom závere Samuel Lavrinčík.
10Refresh

FANS FC Spartak Trnava (388)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
rudko5.5.201124.10.2021
Turky39Pp13.9.201624.10.202130
Aasen369.3.201324.10.202127
rasticek4.1.201624.10.202123
orefice17.3.201224.10.202138
FilipkoPP2.11.201224.10.2021
GB1119.1.201624.10.2021
zomi25.9.200624.10.2021
MHCfan228.6.201624.10.202124
Senn24.9.201024.10.2021100
Tomo8ZV3.2.201324.10.202123
mafiaPC31.3.201523.10.202142
jozosvk9.3.201423.10.2021
micu796.1.201623.10.202141
vanes je dukla23.11.201123.10.202142
Didier20.1.200823.10.2021
ladzo27.10.201123.10.2021
The Rock PP2.2.201823.10.2021
apa23.10.201023.10.2021
Traktorik30.5.201923.10.2021
Vojto8329.12.201223.10.202138
tomMHC12.7.201623.10.202128
BryndziarzBA26.10.201823.10.2021
fakir30.9.200923.10.202147
michal90223.2.200723.10.202130
hordo557.2.201623.10.2021
cipulis18.3.201323.10.2021
Czech-Slovak26.4.200922.10.202134
adamko1239.4.200922.10.202128
mildik6.10.201622.10.202126
RytierZV16.11.201821.10.202140
Hlavne hokej27.12.201521.10.2021
paaali14.12.200821.10.202119
horcica2430.9.201120.10.202124
mhc2324.8.201213.10.202136
FP-saurik16.6.200613.10.2021
valsodar11.8.201413.10.202147
Pretorian8111.9.201410.10.2021
VLK22.1.20119.10.2021
tenpravy22.10.20174.10.202130
keso914.10.200726.9.2021
palynovot3.10.200715.9.202146
GrandePietro3.1.20179.9.2021
domve19.5.20155.9.202124
Hanys998.2.202125.8.202122
Floyd21.8.200710.8.2021
BERNARDIN11.10.201026.7.2021100
666lukaas31.12.20166.7.202133
kalisSI25.1.200822.6.202135
gebula25.10.201230.5.202132
gruno17.9.201228.5.2021
PatrikĽupták1.5.201817.5.202119
HKmZVMirec2.10.201824.4.2021
Slovoman14.6.20178.4.2021
1tono2410.11.202031.3.202157
hiugo4.5.201220.3.2021
fajnová liga6.8.202024.2.2021
Demo913.4.20168.2.202134
rodzina 2631.10.20206.11.2020
GaBbO7.11.201018.8.202027
Cpt.Scott26.4.20202.6.2020
miču2.3.20073.3.2020
Pupkonč29.12.201117.2.202029
BOKA-SI31.1.201114.2.2020
Ivanko62081117.1.202019.1.2020
Brambor1828.10.201930.10.201933
pido7127.8.20199.9.2019
ZVMarekHKM28.10.20143.9.2019
RadegastPP30.6.201131.8.2019
v.l.a.d.o28.12.200718.7.201943
mobihur14.12.20127.6.2019
Lewis112.2.201422.5.201958
exadon21.4.201121.4.201928
Robar23.3.201710.4.201932
karol525.9.20126.4.2019
Altsohl00715.2.201126.3.2019
Slaughter17.3.201919.3.2019
Roman_Tn30.9.201113.3.201982
kazko962.6.201012.11.2018
FP-swehola1.10.200623.9.2018
rudis8127.2.201312.8.2018
vlado014.11.201213.7.2018
borak8224.9.201130.5.201838
Bryndziari <34.4.20161.5.2018
Miki6826.11.20108.3.2018
Torpad77.10.201715.2.201834
KlaunBB27.1.20114.2.201836
Fanda00710.12.201710.12.201742
FP-jaro6928.9.200725.11.2017
Fedor0928.9.201230.10.201725
FP-sopko29.3.200816.9.2017
mv130.9.201230.7.2017
pistulik821.6.20101.6.201739
trnavcan728.11.201129.5.201748
FP-zomi117.9.200820.5.2017
Nsplayer19.12.20112.5.201729
yflap4.6.200627.4.201739
ixo9999916.11.20167.4.2017
ixo99995.1.20117.4.201727
jurajj30.12.201111.2.2017
carrot2.1.20135.2.201728
mojmir677.2.20141.2.201770
kamzicek14.1.201728.1.20175
lukyno20.1.201721.1.201727
FP-diego092.8.200722.11.201636
rozko17.1.200915.11.201634
FP-eter1237.8.20063.10.2016
swehola12.9.201118.9.2016
cuko2.11.201317.9.2016
PalinoKK25.7.200714.9.2016
JakubSamuel107.8.201024.8.201630
warriortt27.12.20068.8.201643
marsam7.10.201519.5.201649
gonzo1922.9.201118.5.2016
Marcelic254.5.20126.5.2016
lobanowski18.11.201427.4.2016
FP-juranek9.11.200820.4.2016
tomas198015.5.201522.3.201640
katy2.3.20169.3.2016
Marek1310.9.201521.2.2016
lizek04030.12.201229.1.2016
XoLoX30.10.20126.1.201627
Ducklair24.12.201525.12.201528
Geri350713.1.20099.12.201545
MHCreznikMARTIN3.4.201329.11.201528
freesis1.2.201215.11.2015
1-519.8.201415.11.201526
DodMaster6.12.201013.11.2015
foxer37325.9.20116.11.201538
Voso6712.8.201220.10.2015
dkostol4.5.20134.10.201552
Mgr. Andrej Krupa27.9.20151.10.201543
punkreas9.9.201317.9.2015
b01518.3.201513.9.2015
rudis15.3.20094.9.201540
munin29.8.201530.8.2015
villi5616.9.201127.8.201565
siki19042.5.20126.5.201547
FP-conti17.7.200819.3.201539
Tiskaj10.3.201514.3.201530
smolko13pp17.9.20121.3.201537
cioo13.1.201330.1.2015
Vladoch8.1.201530.1.2015
Natka14094.1.20155.1.201522
minkohkm26.9.200920.12.2014
nemanja13.7.201223.11.2014
FP-slina6612.6.20087.11.2014
kocando22213.1.20082.11.201430
frederik555.3.201316.10.2014
Rixo2331.8.201229.9.201441
dicanio12.5.201220.9.2014
nyulka17.7.201116.9.2014
DJOKOVIC185.10.200913.9.201436
acheron10.2.201013.9.201432
FP-jojef915.7.20077.9.2014
stefankmec5713.8.201424.8.2014
Lx22.12.20127.8.201438
01517.4.201312.7.201426
Pitko11.7.201312.7.2014
11bale2.6.201410.7.201432
lporuk12.5.201417.6.2014
Dus4n1327.5.201010.6.2014
kefalos7.6.201225.5.201428
poky696.10.201119.5.201441
Vincko7.3.201313.5.201425
fupko13.9.201229.4.2014
MarkusSz955117.4.201426.4.201436
FP-mirinko14910.8.200720.4.2014
citron141.4.200520.4.201440
pavla.adamcova5.8.201216.4.201423
zambus11.6.201028.3.201470
radek291120.2.201412.3.2014
vladose124.3.20139.3.201427
Zedols12.9.20128.3.201426
korenko87.3.20132.3.2014
regi817.7.200724.2.2014
marcel2813.6.201012.2.201424
LooToS1.2.20142.2.2014
Stena13.11.201116.1.201433
m.k13.12.20133.1.201426
nicoden13.5.20116.12.201340
janka10530.11.20132.12.2013
donbalon19.5.201329.11.2013
Tyrnauer2.10.201123.11.2013
corcy29.10.201021.11.201327
ha_lucka_ha28.11.201228.10.2013
mikita10.12.200621.10.2013
AdoDukla25812.10.201229.9.201322
zajacc25.4.201323.8.2013
hawkey7.11.201112.8.2013
MHC839.8.20086.8.2013100
forrestgump7722.7.20134.8.2013
slato4.9.201030.7.201327
biliandel2924.7.201329.7.2013
DeRossi7.11.201127.7.2013
Andy61212.8.201123.5.2013
pnik0414.9.201214.5.201324
kubko143.5.201314.5.2013
Tessa9.8.20123.5.201327
rudinho29.4.20111.5.2013
Reki826.4.201328.4.201331
klol11.3.201316.4.201326
josejužan3428.9.20118.4.201329
miloszemla8.3.20132.4.201350
addyhkm10.3.201328.3.201324
Bill130.10.201118.3.2013
libor2.3.201316.3.2013
lulinka19232.3.201316.3.2013
dajada8.3.20138.3.2013
bejuska19842.3.20138.3.2013
FP-kopo27.5.20086.3.201331
12nikol34.3.20135.3.2013
FP-pedry22.3.200821.2.201341
Bublla1527.12.201221.2.201326
fcst198717.2.201319.2.2013
lampard421996.10.20091.2.201329
metallica6.2.200918.1.2013
lem5.12.200814.1.2013
HaH29.4.201012.1.2013
malyjano6.1.201211.1.2013
vladoca28.10.20073.1.2013
5xxx5217.1.201019.12.2012
vodka17.3.20128.12.2012
Bublator1029.7.20108.12.2012
Penguins8726.2.20115.12.201223
Lubos.Krajcovic28.11.201230.11.2012
Neroo26.11.201126.11.2012
kosacka3.10.201018.11.2012
antonko3.11.201212.11.201236
marekluk6.11.20128.11.2012
PN_matus14.10.201218.10.201226
FANS NITRA14.10.201216.10.2012
Skaličánek3630.9.20109.10.201228
kladzivo23.4.200926.9.201231
RICHI3329.8.200720.9.2012
StanQo9.9.200918.9.201232
michalktn25.9.201116.9.2012
MeSSi_1011010.9.201115.9.2012
Handballer443.11.201115.9.2012
vitamin2930.4.20112.9.201299
stanislavT29.8.201230.8.201259
93wiko933.8.201129.8.201228
FP-dottore7.6.200621.8.2012
FP-martansvk23.8.20085.8.2012
pd2914.11.20105.8.201241
Clemente25.7.20124.8.2012
FP-vovo10.3.20074.8.2012
FP-gogo2306.5.200719.7.201234
laxik10.9.201115.7.2012
FP-fcst192330.8.200614.7.2012
FP-trnavcan9.1.200713.7.201233
thomas.tt23416.7.201112.7.201224
FP-pipo_13.5.200712.7.2012
sova44728.2.20093.7.2012
FP-tibkac7.10.200912.6.2012
dusko199317.5.201219.5.2012
kovac9.1.201018.5.2012
jokix8088.5.201215.5.201227
FP-bacer23.8.200813.5.2012
blooomka8.5.20128.5.2012
bloy4.5.20124.5.201238
melanie25.11.20113.5.201227
Durky111130.11.20112.5.201232
FP-ceho103.11.200913.4.2012
becks10.4.201211.4.2012
Tominek2.5.200511.4.2012
SI-SVK9.8.20088.4.2012
FP-lululover24.11.20077.4.2012
mjuraj21.12.20116.4.2012
FP-bohuno29.8.200830.3.2012
FP-Filippo198815.7.200827.3.2012
DuriPP1.2.201220.3.2012
bobo55541.10.200918.3.2012
adelin24.9.201018.3.2012
kubanec74129.8.201017.3.201230
kubos2715.10.201012.3.2012
spartakTT4.3.20129.3.2012
struna0610.10.200724.2.2012
matonni12.10.200913.2.201229
EGOJEBO5.2.20125.2.2012
FastRider8.10.201131.1.201228
FP-micky5.8.200611.1.2012
8celtic810.10.20118.1.2012
FP-karol518.7.20065.1.201265
FP-SPARTAKTT24.7.200725.12.2011
silaci18.9.201120.12.2011
Vevušiačik9.12.201116.12.2011
janka3010.12.20106.12.201140
metalchild26.7.20105.12.2011
maro979324.9.20115.12.201124
steeler592.12.20114.12.2011
jozi97919.11.201120.11.2011
cevulko217.11.201120.11.201142
masofcst12.11.201119.11.2011
milos1413.11.201114.11.2011
ultrasspartak1928.8.20119.11.201129
DieSeLTT7.11.20118.11.2011
Rich8.11.20118.11.2011
edvo7.11.20117.11.2011
FP-shakal00529.7.20077.11.2011
Rakvel7.11.20117.11.2011
spartak1923.129.10.201130.10.2011
Baxxter20.10.201126.10.2011
FP-martyn20056.4.200624.10.201130
Bellco5.9.200724.10.2011
38WilliamW19.6.201121.10.2011
sanchez2415.7.201020.10.2011
Cesila11.9.200715.10.201129
FP-zuzunka1812.7.200915.10.2011
hruso15.10.201115.10.2011
LFC Dukla22.9.201114.10.2011
bibus23.9.201114.10.2011
broncko620.12.201013.10.201142
ALMI597.12.200713.10.201128
Vojto 8327.12.201013.10.201138
marinek2221.9.201113.10.201133
deedee23.9.201111.10.2011
čečina10.9.201010.10.201143
fildas3617.9.20117.10.2011
inbecil18.9.20115.10.201143
spartak192320.8.20114.10.2011
Vopo145.8.201130.9.2011
taksi123.9.201130.9.2011
misofcst17.9.201130.9.2011
FP-genzer8831.7.200830.9.2011
jurajko320.9.201127.9.2011
1115024.9.201126.9.2011
denco20.9.201120.9.2011
Ewing J.R.16.9.201118.9.2011
Cloudboss17.9.201118.9.2011
FP-getro2.8.20088.9.2011
referee223.8.20115.9.2011
FP-jakomo29.3.20085.9.201144
HK36SI24.2.20115.9.2011100
ppedro9.8.20115.9.2011
Zilina0810.8.20114.9.2011
Marcoo22337.8.20114.9.2011
GuRuX7.8.20114.9.201136
babajaga20.3.20082.9.201138
ffh5.10.20071.9.201132
FP-mincott10.8.200729.8.2011
Andrej443.6.200829.8.201129
marsamko29.8.201129.8.2011
greenhorn234.8.201129.8.2011
MIUAN6829.10.200628.8.201152
FP-zx6.3.201028.8.2011
MarekFCST28.8.201128.8.2011
Superman31.8.200828.8.201132
FP-soloes11.7.200828.8.2011
Ryba8.8.201126.8.201130
stupel112.11.201025.8.2011
FP-jurodtt6.4.201025.8.2011
jakubkooo721.7.201121.8.2011
janco102122.2.201121.8.2011
Michael4513.8.201120.8.2011
klenas12.8.201118.8.2011
adam17089.8.201116.8.2011
bacigala10114.8.201115.8.2011
furby10.8.201113.8.2011
Bryton9.8.201112.8.201138
FP-Sergio16.9.200911.8.2011
milan1357.8.20117.8.2011
Kubmen8005.8.20117.8.2011
Nantez3.8.20117.8.2011
stevko303.8.20115.8.2011
FP-malky25.7.20084.8.2011
Assurubanipal18.4.20093.8.2011
CosaNostra3.8.20113.8.201130
HrdyBryndziar16.6.201130.6.2011
FP-maaros97.6.200623.6.201131
MarRekos27.4.201115.5.201131
Kocurick199421.12.201012.5.2011
Kobo18.1.20085.5.2011
ČervenoČierna26.2.201114.3.201126
TribunaBpp1.11.201022.2.2011
FP-spotisk13.7.200821.2.201137
anicka5111.12.201021.2.201128
domino6.8.201018.2.201143
jozef119.1.201127.1.201133
tomiweve81221.10.201028.12.201029
ThePDFANS23.12.201025.12.201032
KeHojasomCi19.12.201019.12.201026
Philips7426.9.200728.11.201047
old-FP-pepisek29.7.20072.11.201039
hOrNyMarTyPP13.9.200927.10.2010
dejvis9.9.201028.9.2010
macej17.7.201019.7.201028
FP-Zomi30.9.20061.7.2010

Fortuna liga 2020/2021

1.Slovan Bratislava651015:416
2.Trnava742112:414
3.Žilina741213:713
4.Trenčín733111:612
5.Senica73317:712
6.Dunajská Streda723210:99
7.Ružomberok61506:58
8.Sereď72236:88
9.Michalovce72149:117
10.Zlaté Moravce71245:145
11.Pohronie71154:114
12.Liptovský Mikuláš71066:183
Aktualizované: 27.9.2021 12:13

Najčítanejšie články

Bleskovky

Majster sveta z roku 1966 Roger Hunt zomrel po dlhej chorobe

Bývalý kanonier futbalistov FC Liverpool a anglickej futbalovej reprezentácie Roger Hunt zomrel v pondelok po dlhej chorobe vo veku 83 rokov. Na šampionáte v roku 1966 prispel tromi gólmi v šiestich dueloch k zisku jediného titulu majstrov sveta pre Anglicko.
28.9.2021 15:42 - TASR

Holandský tréner Guus Hiddink ukončil kariéru

Holandský futbalový tréner Guus Hiddink oznámil ukončenie kariéry. Sedemdesiatštyriročný matador trénoval počas svojej kariéry národné tímy Holandska, Ruska, Kórejskej republiky, Austrálie, Turecka a naposledy Curacaa.
10.9.2021 15:39 - TASR

Daniel James odchádza z Manchestru United do Leedsu

Futbalový reprezentant Walesu Daniel James opúšťa Manchester United a bude hrať za Leeds. S klubom sa dohodol na päťročnom kontrakte.
31.8.2021 20:51 - TASR

Real Madrid získal z Rennes 18-ročného Camavingu

Real Madrid sa posilnil o francúzskeho futbalistu Eduarda Camavingu z Rennes. Osemnásťročný stredopoliar podpísal zmluvu na šesť rokov v hodnote 45 miliónov eur.
31.8.2021 20:51 - TASR

Willian opúšťa Arsenal a vráti sa do Corinthiansu

Brazílsky futbalista Willian odchádza z londýnskeho Arsenalu a bude hrať opäť za Corinthians Sao Paulo. Tridsaťtriročný stredopoliar podpísal s klubom zmluvu na dva roky.
31.8.2021 20:50 - TASR

Zomrel bývalý predseda predstavenstva a riaditeľ MŠK Žilina Marek Majtán

V utorok vo veku nedožitých 38 rokov nečakane zomrel bývalý predseda predstavenstva a riaditeľ slovenského futbalového klubu MŠK Žilina Marek Majtán. Informovala o tom oficiálna klubová stránka, príčinu úmrtia nešpecifikovala.
25.8.2021 13:15 - TASR

Rusnákov gól nezabránil prehre Realu Salt Lake

Gól slovenského futbalistu Alberta Rusnáka nestačil Realu Salt Lake na bodový zisk v zápase MLS na trávniku Colorada Rapids. Dvadsaťsedemročný stredopoliar poslal v 51. minúte hostí do vedenia, domáci však dvoma gólmi otočil výsledok na 2:1 vo svoj prospech. Pre Rusnáka to bol piaty zásah v sezóne, jeho tím figuruje na šiestej priečke Západnej konferencie.
22.8.2021 09:03 - TASR

Mak dal gól

Futbalisti Ferencvárosu Budapešť zvíťazili v sobotnom domácom zápase 3. kola maďarskej ligy nad Mezőkövesdom 4:1. Víťazný gól strelil slovenský reprezentant Róbert Mak, ktorý si mohol pripísať aj dva zásahy, ale v úvode duelu nepremenil penaltu.
14.8.2021 22:08 - TASR

V tíme nováčika Serie A z Benátok odhalili koronavírus

V tíme nováčika najvyššej talianskej futbalovej súťaže Venezia FC odhalili prípad koronavírusu. Klub z Benátok následne zrušil štvrtkovú verejnú prezentáciu mužského i ženského tímu pred novou sezónou.
11.8.2021 10:10 - TASR

Novým trénerom libanonskej reprezentácie sa stal Ivan Hašek

Čech Ivan Hašek sa stal novým trénerom libanonskej futbalovej reprezentácie. Vo funkcii sa bude usilovať o premiérový postup krajiny na majstrovstvá sveta.
15.7.2021 21:08 - TASR

Archív krátkych správ »
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov

Fanúšikovia
FutbalPortal.sk


Partneri - reklama