Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
;

FANS FC Spartak Trnava (395)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
Turky39Pp13.9.201627.1.202332
adamko1239.4.200927.1.202329
GB1119.1.201627.1.2023
micu796.1.201627.1.202343
FilipkoPP2.11.201227.1.2023
Senn24.9.201027.1.2023102
Smith91918.8.202227.1.202331
Vojto8329.12.201227.1.202340
Sisa1526.4.202227.1.2023
valsodar11.8.201427.1.202348
apa23.10.201027.1.2023
ladzo27.10.201127.1.2023
Aasen369.3.201327.1.202328
cipulis18.3.201327.1.2023
32Westlund326.4.202127.1.2023
Mirci397.2.202227.1.2023
Pretorian8111.9.201427.1.2023
fakir30.9.200927.1.202348
orefice17.3.201227.1.202340
rudko5.5.201127.1.2023
Tomo8ZV3.2.201327.1.202324
The Rock PP2.2.201827.1.2023
jozosvk9.3.201427.1.2023
Didier20.1.200827.1.2023
rasticek4.1.201627.1.202324
tomMHC12.7.201627.1.202330
vanes je dukla23.11.201127.1.202343
HKmZVMirec2.10.201827.1.2023
Hlavne hokej27.12.201527.1.2023
FP-saurik16.6.200627.1.2023
zomi25.9.200627.1.2023
michal90223.2.200726.1.202331
VLK22.1.201126.1.2023
hordo557.2.201626.1.2023
keso914.10.200726.1.2023
Czech-Slovak26.4.200925.1.202335
mildik6.10.201624.1.202327
Lazorko22.1.202323.1.2023
jakub20042.10.201422.1.2023
gebula25.10.201217.1.202333
RytierZV16.11.201815.1.202341
mobihur14.12.201214.1.2023
marijnva13.1.202314.1.202368
GrandePietro3.1.20178.1.2023
kalisSI25.1.20081.1.202336
horcica2430.9.201122.12.202225
paaali14.12.200815.12.202220
tenpravy22.10.201719.11.202231
Cpt.Scott26.4.202011.11.2022
BOKA-SI31.1.201120.10.2022
pistulik821.6.20102.10.202241
KlaunBB27.1.201116.9.202237
MHCfan228.6.201622.8.202225
Traktorik30.5.201912.8.2022
fupko13.9.20128.8.2022
Brambor1828.10.201929.7.202234
domve19.5.20158.7.202225
hiugo4.5.20126.7.2022
BryndziarzBA26.10.20183.7.2022
RadegastPP30.6.201117.5.2022
666lukaas31.12.201612.5.202234
BanikPD27.4.202212.5.2022
ivusko16.12.200826.4.2022
Demo913.4.201612.3.202235
Lewis112.2.201427.2.202259
Slaughter17.3.20195.12.2021
kubko143.5.20135.11.2021
mhc2324.8.201213.10.202137
palynovot3.10.200715.9.202147
Hanys998.2.202125.8.202123
Floyd21.8.200710.8.2021
BERNARDIN11.10.201026.7.2021101
gruno17.9.201228.5.2021
PatrikĽupták1.5.201817.5.202120
1tono2410.11.202031.3.202158
fajnová liga6.8.202024.2.2021
rodzina 2631.10.20206.11.2020
GaBbO7.11.201018.8.202028
miču2.3.20073.3.2020
Pupkonč29.12.201117.2.202031
Ivanko62081117.1.202019.1.2020
pido7127.8.20199.9.2019
ZVMarekHKM28.10.20143.9.2019
v.l.a.d.o28.12.200718.7.201944
exadon21.4.201121.4.201929
Robar23.3.201710.4.201933
karol525.9.20126.4.2019
Altsohl00715.2.201126.3.2019
Roman_Tn30.9.201113.3.201983
kazko962.6.201012.11.2018
FP-swehola1.10.200623.9.2018
rudis8127.2.201312.8.2018
vlado014.11.201213.7.2018
borak8224.9.201130.5.201840
Bryndziari <34.4.20161.5.2018
Miki6826.11.20108.3.2018
Torpad77.10.201715.2.201835
Fanda00710.12.201710.12.201743
FP-jaro6928.9.200725.11.2017
Fedor0928.9.201230.10.201727
FP-sopko29.3.200816.9.2017
mv130.9.201230.7.2017
trnavcan728.11.201129.5.201750
FP-zomi117.9.200820.5.2017
Nsplayer19.12.20112.5.201730
yflap4.6.200627.4.201740
ixo9999916.11.20167.4.2017
ixo99995.1.20117.4.201728
jurajj30.12.201111.2.2017
carrot2.1.20135.2.201730
mojmir677.2.20141.2.201772
kamzicek14.1.201728.1.20176
lukyno20.1.201721.1.201728
FP-diego092.8.200722.11.201637
rozko17.1.200915.11.201636
FP-eter1237.8.20063.10.2016
swehola12.9.201118.9.2016
cuko2.11.201317.9.2016
PalinoKK25.7.200714.9.2016
JakubSamuel107.8.201024.8.201631
warriortt27.12.20068.8.201644
marsam7.10.201519.5.201650
gonzo1922.9.201118.5.2016
Marcelic254.5.20126.5.2016
lobanowski18.11.201427.4.2016
FP-juranek9.11.200820.4.2016
tomas198015.5.201522.3.201642
katy2.3.20169.3.2016
Marek1310.9.201521.2.2016
lizek04030.12.201229.1.2016
XoLoX30.10.20126.1.201628
Ducklair24.12.201525.12.201529
Geri350713.1.20099.12.201546
MHCreznikMARTIN3.4.201329.11.201529
freesis1.2.201215.11.2015
1-519.8.201415.11.201527
DodMaster6.12.201013.11.2015
foxer37325.9.20116.11.201539
Voso6712.8.201220.10.2015
dkostol4.5.20134.10.201553
Mgr. Andrej Krupa27.9.20151.10.201545
punkreas9.9.201317.9.2015
b01518.3.201513.9.2015
rudis15.3.20094.9.201541
munin29.8.201530.8.2015
villi5616.9.201127.8.201566
siki19042.5.20126.5.201548
FP-conti17.7.200819.3.201540
Tiskaj10.3.201514.3.201531
smolko13pp17.9.20121.3.201538
cioo13.1.201330.1.2015
Vladoch8.1.201530.1.2015
Natka14094.1.20155.1.201523
minkohkm26.9.200920.12.2014
nemanja13.7.201223.11.2014
FP-slina6612.6.20087.11.2014
kocando22213.1.20082.11.201431
frederik555.3.201316.10.2014
Rixo2331.8.201229.9.201443
dicanio12.5.201220.9.2014
nyulka17.7.201116.9.2014
DJOKOVIC185.10.200913.9.201437
acheron10.2.201013.9.201433
FP-jojef915.7.20077.9.2014
stefankmec5713.8.201424.8.2014
Lx22.12.20127.8.201439
01517.4.201312.7.201427
Pitko11.7.201312.7.2014
11bale2.6.201410.7.201433
lporuk12.5.201417.6.2014
Dus4n1327.5.201010.6.2014
kefalos7.6.201225.5.201430
poky696.10.201119.5.201442
Vincko7.3.201313.5.201427
MarkusSz955117.4.201426.4.201437
FP-mirinko14910.8.200720.4.2014
citron141.4.200520.4.201442
pavla.adamcova5.8.201216.4.201424
zambus11.6.201028.3.201471
radek291120.2.201412.3.2014
vladose124.3.20139.3.201428
Zedols12.9.20128.3.201428
korenko87.3.20132.3.2014
regi817.7.200724.2.2014
marcel2813.6.201012.2.201425
LooToS1.2.20142.2.2014
Stena13.11.201116.1.201435
m.k13.12.20133.1.201427
nicoden13.5.20116.12.201341
janka10530.11.20132.12.2013
donbalon19.5.201329.11.2013
Tyrnauer2.10.201123.11.2013
corcy29.10.201021.11.201329
ha_lucka_ha28.11.201228.10.2013
mikita10.12.200621.10.2013
AdoDukla25812.10.201229.9.201324
zajacc25.4.201323.8.2013
hawkey7.11.201112.8.2013
MHC839.8.20086.8.2013101
forrestgump7722.7.20134.8.2013
slato4.9.201030.7.201328
biliandel2924.7.201329.7.2013
DeRossi7.11.201127.7.2013
Andy61212.8.201123.5.2013
pnik0414.9.201214.5.201325
Tessa9.8.20123.5.201328
rudinho29.4.20111.5.2013
Reki826.4.201328.4.201332
klol11.3.201316.4.201327
josejužan3428.9.20118.4.201330
miloszemla8.3.20132.4.201351
addyhkm10.3.201328.3.201325
Bill130.10.201118.3.2013
libor2.3.201316.3.2013
lulinka19232.3.201316.3.2013
dajada8.3.20138.3.2013
bejuska19842.3.20138.3.2013
FP-kopo27.5.20086.3.201332
12nikol34.3.20135.3.2013
FP-pedry22.3.200821.2.201342
Bublla1527.12.201221.2.201327
fcst198717.2.201319.2.2013
lampard421996.10.20091.2.201330
metallica6.2.200918.1.2013
lem5.12.200814.1.2013
HaH29.4.201012.1.2013
malyjano6.1.201211.1.2013
vladoca28.10.20073.1.2013
5xxx5217.1.201019.12.2012
vodka17.3.20128.12.2012
Bublator1029.7.20108.12.2012
Penguins8726.2.20115.12.201225
Lubos.Krajcovic28.11.201230.11.2012
Neroo26.11.201126.11.2012
kosacka3.10.201018.11.2012
antonko3.11.201212.11.201237
marekluk6.11.20128.11.2012
PN_matus14.10.201218.10.201228
FANS NITRA14.10.201216.10.2012
Skaličánek3630.9.20109.10.201229
kladzivo23.4.200926.9.201232
RICHI3329.8.200720.9.2012
StanQo9.9.200918.9.201233
michalktn25.9.201116.9.2012
MeSSi_1011010.9.201115.9.2012
Handballer443.11.201115.9.2012
vitamin2930.4.20112.9.2012101
stanislavT29.8.201230.8.201261
93wiko933.8.201129.8.201229
FP-dottore7.6.200621.8.2012
FP-martansvk23.8.20085.8.2012
pd2914.11.20105.8.201242
Clemente25.7.20124.8.2012
FP-vovo10.3.20074.8.2012
FP-gogo2306.5.200719.7.201235
laxik10.9.201115.7.2012
FP-fcst192330.8.200614.7.2012
FP-trnavcan9.1.200713.7.201234
thomas.tt23416.7.201112.7.201225
FP-pipo_13.5.200712.7.2012
sova44728.2.20093.7.2012
FP-tibkac7.10.200912.6.2012
dusko199317.5.201219.5.2012
kovac9.1.201018.5.2012
jokix8088.5.201215.5.201229
FP-bacer23.8.200813.5.2012
blooomka8.5.20128.5.2012
bloy4.5.20124.5.201240
melanie25.11.20113.5.201228
Durky111130.11.20112.5.201233
FP-ceho103.11.200913.4.2012
becks10.4.201211.4.2012
Tominek2.5.200511.4.2012
SI-SVK9.8.20088.4.2012
FP-lululover24.11.20077.4.2012
mjuraj21.12.20116.4.2012
FP-bohuno29.8.200830.3.2012
FP-Filippo198815.7.200827.3.2012
DuriPP1.2.201220.3.2012
bobo55541.10.200918.3.2012
adelin24.9.201018.3.2012
kubanec74129.8.201017.3.201232
kubos2715.10.201012.3.2012
spartakTT4.3.20129.3.2012
struna0610.10.200724.2.2012
matonni12.10.200913.2.201230
EGOJEBO5.2.20125.2.2012
FastRider8.10.201131.1.201229
FP-micky5.8.200611.1.2012
8celtic810.10.20118.1.2012
FP-karol518.7.20065.1.201266
FP-SPARTAKTT24.7.200725.12.2011
silaci18.9.201120.12.2011
Vevušiačik9.12.201116.12.2011
janka3010.12.20106.12.201142
metalchild26.7.20105.12.2011
maro979324.9.20115.12.201126
steeler592.12.20114.12.2011
jozi97919.11.201120.11.2011
cevulko217.11.201120.11.201143
masofcst12.11.201119.11.2011
milos1413.11.201114.11.2011
ultrasspartak1928.8.20119.11.201131
DieSeLTT7.11.20118.11.2011
Rich8.11.20118.11.2011
edvo7.11.20117.11.2011
FP-shakal00529.7.20077.11.2011
Rakvel7.11.20117.11.2011
spartak1923.129.10.201130.10.2011
Baxxter20.10.201126.10.2011
FP-martyn20056.4.200624.10.201131
Bellco5.9.200724.10.2011
38WilliamW19.6.201121.10.2011
sanchez2415.7.201020.10.2011
Cesila11.9.200715.10.201130
FP-zuzunka1812.7.200915.10.2011
hruso15.10.201115.10.2011
LFC Dukla22.9.201114.10.2011
bibus23.9.201114.10.2011
broncko620.12.201013.10.201144
ALMI597.12.200713.10.201130
Vojto 8327.12.201013.10.201140
marinek2221.9.201113.10.201134
deedee23.9.201111.10.2011
čečina10.9.201010.10.201144
fildas3617.9.20117.10.2011
inbecil18.9.20115.10.201144
spartak192320.8.20114.10.2011
Vopo145.8.201130.9.2011
taksi123.9.201130.9.2011
misofcst17.9.201130.9.2011
FP-genzer8831.7.200830.9.2011
jurajko320.9.201127.9.2011
1115024.9.201126.9.2011
denco20.9.201120.9.2011
Ewing J.R.16.9.201118.9.2011
Cloudboss17.9.201118.9.2011
FP-getro2.8.20088.9.2011
referee223.8.20115.9.2011
FP-jakomo29.3.20085.9.201145
HK36SI24.2.20115.9.2011102
ppedro9.8.20115.9.2011
Zilina0810.8.20114.9.2011
Marcoo22337.8.20114.9.2011
GuRuX7.8.20114.9.201137
babajaga20.3.20082.9.201139
ffh5.10.20071.9.201134
FP-mincott10.8.200729.8.2011
Andrej443.6.200829.8.201130
marsamko29.8.201129.8.2011
greenhorn234.8.201129.8.2011
MIUAN6829.10.200628.8.201154
FP-zx6.3.201028.8.2011
MarekFCST28.8.201128.8.2011
Superman31.8.200828.8.201134
FP-soloes11.7.200828.8.2011
Ryba8.8.201126.8.201131
stupel112.11.201025.8.2011
FP-jurodtt6.4.201025.8.2011
jakubkooo721.7.201121.8.2011
janco102122.2.201121.8.2011
Michael4513.8.201120.8.2011
klenas12.8.201118.8.2011
adam17089.8.201116.8.2011
bacigala10114.8.201115.8.2011
furby10.8.201113.8.2011
Bryton9.8.201112.8.201139
FP-Sergio16.9.200911.8.2011
milan1357.8.20117.8.2011
Kubmen8005.8.20117.8.2011
Nantez3.8.20117.8.2011
stevko303.8.20115.8.2011
FP-malky25.7.20084.8.2011
Assurubanipal18.4.20093.8.2011
CosaNostra3.8.20113.8.201131
HrdyBryndziar16.6.201130.6.2011
FP-maaros97.6.200623.6.201132
MarRekos27.4.201115.5.201132
Kocurick199421.12.201012.5.2011
Kobo18.1.20085.5.2011
ČervenoČierna26.2.201114.3.201127
TribunaBpp1.11.201022.2.2011
FP-spotisk13.7.200821.2.201138
anicka5111.12.201021.2.201129
domino6.8.201018.2.201144
jozef119.1.201127.1.201134
tomiweve81221.10.201028.12.201030
ThePDFANS23.12.201025.12.201033
KeHojasomCi19.12.201019.12.201027
Philips7426.9.200728.11.201048
old-FP-pepisek29.7.20072.11.201040
hOrNyMarTyPP13.9.200927.10.2010
dejvis9.9.201028.9.2010
macej17.7.201019.7.201029
FP-Zomi30.9.20061.7.2010

Fortuna liga 2022/2023

Základná časť
#TímZVRPSkóreB
1.Slovan18132339:1841
2.DAC 190418115233:1538
3.Spartak18104433:1734
4.Podbrezová1885525:1929
5.Ružomberok1859421:1924
6.Žilina1864828:2922
7.MFK Dukla1863925:3421
8.Zemplín1863920:2921
9.Trenčín1855816:2520
10.FC ViOn1847725:3219
11.Skalica1837814:2616
12.L. Mikuláš18161115:319
Aktualizované: 28.11.2022 14:28

Najčítanejšie články

Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov

Deje sa

Marcos Alonso predĺžil kontrakt s Barcelonou do roku 2024

Španielsky futbalový obranca Marcos Alonso predĺžil kontrakt s FC Barcelona do 30. júna 2024. Na Camp Nou prišiel vlani v septembri ako voľný hráč po rozviazaní kontraktu s FC Chelsea. o 17:00 - TASR


Mustafič prestúpil zo Slovana Bratislava do dánskeho Odense

Bosniansky futbalista Alen Mustafič opúšťa káder úradujúceho slovenského majstra ŠK Slovan Bratislava. Dvadsaťtriročný stredopoliar prestúpil do dánskeho Odense Boldklub, ktorý v najvyššej domácej súťaži zimuje na piatom mieste. V piatok o tom informovala oficiálna webstránka "belasých". o 14:27 - TASR


Southampton posilnil obranca Bree z druholigového Lutonu

Futbalistov FC Southampton posilnil obranca James Bree z druholigového Lutonu Town. Posledný tím tabuľky Premier League zaplatil za 25-ročného obrancu približne 850-tisíc eur. S klubom podpísal kontrakt na 3,5 roka. včera o 22:11 - TASR


Liptovský Mikuláš prehral v príprave s kosovským tímom Drita 0:1

Futbalisti MFK Tatran Liptovský Mikuláš prehrali vo štvrtkovom prípravnom zápase na sústredení v Turecku s lídrom kosovskej ligy FC Drita 0:1, keď gól inkasovali v 80. minúte. včera o 19:03 - TASR


Útočník Toko-Ekambi zamieril z Lyonu na hosťovanie do Rennes

Kamerunský futbalový útočník Karl Toko-Ekambi sa pripojil k tímu Rennes, v ktorom bude hosťovať do konca prebiehajúcej sezóny. Kmeňový hráč Lyonu strelil v doterajšom priebehu ročníka štyri góly. Kluby informovali o transfere na oficiálnych stránkach. včera o 17:10 - TASR


Hoffenheim posilnil americký reprezentant Brooks

Futbalový reprezentant USA John Anthony Brooks je novou posilou nemeckého klubu TSG 1899 Hoffenheim. S bundesligistom sa dohodol na kontrakte do roku 2024. Dvadsaťdeväťročný obranca už v Nemecku pôsobil v Herthe Berlín a Wolfsburgu. včera o 15:28 - TASR


Skalica získala na hosťovanie Šveca z Českých Budějovíc

Slovenský futbalista a kmeňový hráč Českých Budějovíc Jakub Švec bude vo zvyšnom priebehu sezóny 2022/2023 hosťovať v MFK Skalica. Informoval o tom oficiálny web fortunaligového klubu. včera o 11:17 - TASR


Samuel Mráz zamieril na hosťovanie do Anorthosisu Famagusta

Slovenský futbalista Samuel Mráz zamieril z talianskeho tímu Spezia Calcio do Anorthosisu Famagusta. Klub z najvyššej cyperskej súťaže získal 25-ročného útočníka na hosťovanie do konca sezóny. Informovala o tom oficiálna webstránka Anorthosisu. včera o 10:06 - TASR


USA - Srbsko 1:2 v prípravnom stretnutí

Srbskí futbalisti zvíťazili v noci na štvrtok v prípravnom stretnutí v Los Angeles nad USA 2:1. Domáci Američania viedli od 29. minúty po góle Brandona Vazqueza, súper otočil skóre zásluhou Luku Iliča a Veljka Simiča. včera o 08:06 - TASR


ManUtd vyhral v Nottinghame 3:0, finále Ligového pohára má na dosah

Futbalisti Manchestru United sa výrazne priblížili k postupu do finále anglického Ligového pohára. V stredajšom prvom semifinálovom zápase EFL Cupu zvíťazili na pôde Nottinghamu Forest hladko 3:0. O triumfe United rozhodli góly Marcusa Rashforda, novej posily Wouta Weghorsta a Bruna Fernandesa. včera o 07:17 - TASR


Viac správ v archíve...