Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
;

FANS FC Spartak Trnava (389)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
jozosvk9.3.201423.5.2022
Vojto8329.12.201223.5.202239
Didier20.1.200823.5.2022
FilipkoPP2.11.201223.5.2022
MHCfan228.6.201623.5.202225
rasticek4.1.201623.5.202223
The Rock PP2.2.201823.5.2022
Turky39Pp13.9.201623.5.202231
hordo557.2.201623.5.2022
rudko5.5.201123.5.2022
Senn24.9.201023.5.2022101
Aasen369.3.201323.5.202227
Czech-Slovak26.4.200923.5.202234
kalisSI25.1.200823.5.202236
zomi25.9.200623.5.2022
fakir30.9.200923.5.202248
GB1119.1.201623.5.2022
orefice17.3.201223.5.202239
BryndziarzBA26.10.201823.5.2022
Traktorik30.5.201923.5.2022
cipulis18.3.201323.5.2022
apa23.10.201023.5.2022
ladzo27.10.201123.5.2022
Brambor1828.10.201923.5.202233
michal90223.2.200723.5.202230
tomMHC12.7.201623.5.202229
Tomo8ZV3.2.201323.5.202223
mildik6.10.201623.5.202226
VLK22.1.201123.5.2022
FP-saurik16.6.200622.5.2022
Hlavne hokej27.12.201522.5.2022
micu796.1.201622.5.202242
Pretorian8111.9.201422.5.2022
HKmZVMirec2.10.201821.5.2022
keso914.10.200721.5.2022
vanes je dukla23.11.201121.5.202243
fupko13.9.201219.5.2022
Cpt.Scott26.4.202019.5.2022
tenpravy22.10.201719.5.202230
RytierZV16.11.201818.5.202240
RadegastPP30.6.201117.5.2022
adamko1239.4.200916.5.202229
hiugo4.5.201215.5.2022
gebula25.10.201214.5.202232
666lukaas31.12.201612.5.202233
BanikPD27.4.202212.5.2022
ivusko16.12.200826.4.2022
horcica2430.9.201117.4.202224
Demo913.4.201612.3.202234
Lewis112.2.201427.2.202258
domve19.5.201518.2.202224
paaali14.12.200811.2.202220
GrandePietro3.1.201711.1.2022
Slaughter17.3.20195.12.2021
kubko143.5.20135.11.2021
mhc2324.8.201213.10.202136
valsodar11.8.201413.10.202148
palynovot3.10.200715.9.202147
Hanys998.2.202125.8.202123
Floyd21.8.200710.8.2021
BERNARDIN11.10.201026.7.2021100
gruno17.9.201228.5.2021
PatrikĽupták1.5.201817.5.202119
Slovoman14.6.20178.4.2021
1tono2410.11.202031.3.202158
fajnová liga6.8.202024.2.2021
rodzina 2631.10.20206.11.2020
GaBbO7.11.201018.8.202027
miču2.3.20073.3.2020
Pupkonč29.12.201117.2.202030
BOKA-SI31.1.201114.2.2020
Ivanko62081117.1.202019.1.2020
pido7127.8.20199.9.2019
ZVMarekHKM28.10.20143.9.2019
v.l.a.d.o28.12.200718.7.201943
mobihur14.12.20127.6.2019
exadon21.4.201121.4.201928
Robar23.3.201710.4.201932
karol525.9.20126.4.2019
Altsohl00715.2.201126.3.2019
Roman_Tn30.9.201113.3.201983
kazko962.6.201012.11.2018
FP-swehola1.10.200623.9.2018
rudis8127.2.201312.8.2018
vlado014.11.201213.7.2018
borak8224.9.201130.5.201839
Bryndziari <34.4.20161.5.2018
Miki6826.11.20108.3.2018
Torpad77.10.201715.2.201834
KlaunBB27.1.20114.2.201836
Fanda00710.12.201710.12.201743
FP-jaro6928.9.200725.11.2017
Fedor0928.9.201230.10.201726
FP-sopko29.3.200816.9.2017
mv130.9.201230.7.2017
pistulik821.6.20101.6.201740
trnavcan728.11.201129.5.201749
FP-zomi117.9.200820.5.2017
Nsplayer19.12.20112.5.201729
yflap4.6.200627.4.201739
ixo9999916.11.20167.4.2017
ixo99995.1.20117.4.201727
jurajj30.12.201111.2.2017
carrot2.1.20135.2.201729
mojmir677.2.20141.2.201771
kamzicek14.1.201728.1.20176
lukyno20.1.201721.1.201728
FP-diego092.8.200722.11.201637
rozko17.1.200915.11.201635
FP-eter1237.8.20063.10.2016
swehola12.9.201118.9.2016
cuko2.11.201317.9.2016
PalinoKK25.7.200714.9.2016
JakubSamuel107.8.201024.8.201630
warriortt27.12.20068.8.201643
marsam7.10.201519.5.201649
gonzo1922.9.201118.5.2016
Marcelic254.5.20126.5.2016
lobanowski18.11.201427.4.2016
FP-juranek9.11.200820.4.2016
tomas198015.5.201522.3.201641
katy2.3.20169.3.2016
Marek1310.9.201521.2.2016
lizek04030.12.201229.1.2016
XoLoX30.10.20126.1.201628
Ducklair24.12.201525.12.201528
Geri350713.1.20099.12.201545
MHCreznikMARTIN3.4.201329.11.201528
freesis1.2.201215.11.2015
1-519.8.201415.11.201527
DodMaster6.12.201013.11.2015
foxer37325.9.20116.11.201539
Voso6712.8.201220.10.2015
dkostol4.5.20134.10.201552
Mgr. Andrej Krupa27.9.20151.10.201544
punkreas9.9.201317.9.2015
b01518.3.201513.9.2015
rudis15.3.20094.9.201540
munin29.8.201530.8.2015
villi5616.9.201127.8.201566
siki19042.5.20126.5.201548
FP-conti17.7.200819.3.201539
Tiskaj10.3.201514.3.201531
smolko13pp17.9.20121.3.201537
cioo13.1.201330.1.2015
Vladoch8.1.201530.1.2015
Natka14094.1.20155.1.201522
minkohkm26.9.200920.12.2014
nemanja13.7.201223.11.2014
FP-slina6612.6.20087.11.2014
kocando22213.1.20082.11.201431
frederik555.3.201316.10.2014
Rixo2331.8.201229.9.201442
dicanio12.5.201220.9.2014
nyulka17.7.201116.9.2014
DJOKOVIC185.10.200913.9.201436
acheron10.2.201013.9.201433
FP-jojef915.7.20077.9.2014
stefankmec5713.8.201424.8.2014
Lx22.12.20127.8.201439
01517.4.201312.7.201427
Pitko11.7.201312.7.2014
11bale2.6.201410.7.201432
lporuk12.5.201417.6.2014
Dus4n1327.5.201010.6.2014
kefalos7.6.201225.5.201429
poky696.10.201119.5.201442
Vincko7.3.201313.5.201426
MarkusSz955117.4.201426.4.201437
FP-mirinko14910.8.200720.4.2014
citron141.4.200520.4.201441
pavla.adamcova5.8.201216.4.201423
zambus11.6.201028.3.201470
radek291120.2.201412.3.2014
vladose124.3.20139.3.201428
Zedols12.9.20128.3.201427
korenko87.3.20132.3.2014
regi817.7.200724.2.2014
marcel2813.6.201012.2.201425
LooToS1.2.20142.2.2014
Stena13.11.201116.1.201434
m.k13.12.20133.1.201427
nicoden13.5.20116.12.201340
janka10530.11.20132.12.2013
donbalon19.5.201329.11.2013
Tyrnauer2.10.201123.11.2013
corcy29.10.201021.11.201328
ha_lucka_ha28.11.201228.10.2013
mikita10.12.200621.10.2013
AdoDukla25812.10.201229.9.201323
zajacc25.4.201323.8.2013
hawkey7.11.201112.8.2013
MHC839.8.20086.8.2013101
forrestgump7722.7.20134.8.2013
slato4.9.201030.7.201328
biliandel2924.7.201329.7.2013
DeRossi7.11.201127.7.2013
Andy61212.8.201123.5.2013
pnik0414.9.201214.5.201325
Tessa9.8.20123.5.201327
rudinho29.4.20111.5.2013
Reki826.4.201328.4.201332
klol11.3.201316.4.201326
josejužan3428.9.20118.4.201330
miloszemla8.3.20132.4.201351
addyhkm10.3.201328.3.201324
Bill130.10.201118.3.2013
libor2.3.201316.3.2013
lulinka19232.3.201316.3.2013
dajada8.3.20138.3.2013
bejuska19842.3.20138.3.2013
FP-kopo27.5.20086.3.201331
12nikol34.3.20135.3.2013
FP-pedry22.3.200821.2.201342
Bublla1527.12.201221.2.201327
fcst198717.2.201319.2.2013
lampard421996.10.20091.2.201330
metallica6.2.200918.1.2013
lem5.12.200814.1.2013
HaH29.4.201012.1.2013
malyjano6.1.201211.1.2013
vladoca28.10.20073.1.2013
5xxx5217.1.201019.12.2012
vodka17.3.20128.12.2012
Bublator1029.7.20108.12.2012
Penguins8726.2.20115.12.201224
Lubos.Krajcovic28.11.201230.11.2012
Neroo26.11.201126.11.2012
kosacka3.10.201018.11.2012
antonko3.11.201212.11.201236
marekluk6.11.20128.11.2012
PN_matus14.10.201218.10.201227
FANS NITRA14.10.201216.10.2012
Skaličánek3630.9.20109.10.201229
kladzivo23.4.200926.9.201232
RICHI3329.8.200720.9.2012
StanQo9.9.200918.9.201232
michalktn25.9.201116.9.2012
MeSSi_1011010.9.201115.9.2012
Handballer443.11.201115.9.2012
vitamin2930.4.20112.9.2012100
stanislavT29.8.201230.8.201260
93wiko933.8.201129.8.201228
FP-dottore7.6.200621.8.2012
FP-martansvk23.8.20085.8.2012
pd2914.11.20105.8.201242
Clemente25.7.20124.8.2012
FP-vovo10.3.20074.8.2012
FP-gogo2306.5.200719.7.201235
laxik10.9.201115.7.2012
FP-fcst192330.8.200614.7.2012
FP-trnavcan9.1.200713.7.201234
thomas.tt23416.7.201112.7.201225
FP-pipo_13.5.200712.7.2012
sova44728.2.20093.7.2012
FP-tibkac7.10.200912.6.2012
dusko199317.5.201219.5.2012
kovac9.1.201018.5.2012
jokix8088.5.201215.5.201228
FP-bacer23.8.200813.5.2012
blooomka8.5.20128.5.2012
bloy4.5.20124.5.201239
melanie25.11.20113.5.201227
Durky111130.11.20112.5.201232
FP-ceho103.11.200913.4.2012
becks10.4.201211.4.2012
Tominek2.5.200511.4.2012
SI-SVK9.8.20088.4.2012
FP-lululover24.11.20077.4.2012
mjuraj21.12.20116.4.2012
FP-bohuno29.8.200830.3.2012
FP-Filippo198815.7.200827.3.2012
DuriPP1.2.201220.3.2012
bobo55541.10.200918.3.2012
adelin24.9.201018.3.2012
kubanec74129.8.201017.3.201231
kubos2715.10.201012.3.2012
spartakTT4.3.20129.3.2012
struna0610.10.200724.2.2012
matonni12.10.200913.2.201230
EGOJEBO5.2.20125.2.2012
FastRider8.10.201131.1.201228
FP-micky5.8.200611.1.2012
8celtic810.10.20118.1.2012
FP-karol518.7.20065.1.201265
FP-SPARTAKTT24.7.200725.12.2011
silaci18.9.201120.12.2011
Vevušiačik9.12.201116.12.2011
janka3010.12.20106.12.201141
metalchild26.7.20105.12.2011
maro979324.9.20115.12.201125
steeler592.12.20114.12.2011
jozi97919.11.201120.11.2011
cevulko217.11.201120.11.201142
masofcst12.11.201119.11.2011
milos1413.11.201114.11.2011
ultrasspartak1928.8.20119.11.201130
DieSeLTT7.11.20118.11.2011
Rich8.11.20118.11.2011
edvo7.11.20117.11.2011
FP-shakal00529.7.20077.11.2011
Rakvel7.11.20117.11.2011
spartak1923.129.10.201130.10.2011
Baxxter20.10.201126.10.2011
FP-martyn20056.4.200624.10.201131
Bellco5.9.200724.10.2011
38WilliamW19.6.201121.10.2011
sanchez2415.7.201020.10.2011
Cesila11.9.200715.10.201130
FP-zuzunka1812.7.200915.10.2011
hruso15.10.201115.10.2011
LFC Dukla22.9.201114.10.2011
bibus23.9.201114.10.2011
broncko620.12.201013.10.201143
ALMI597.12.200713.10.201129
Vojto 8327.12.201013.10.201139
marinek2221.9.201113.10.201133
deedee23.9.201111.10.2011
čečina10.9.201010.10.201143
fildas3617.9.20117.10.2011
inbecil18.9.20115.10.201143
spartak192320.8.20114.10.2011
Vopo145.8.201130.9.2011
taksi123.9.201130.9.2011
misofcst17.9.201130.9.2011
FP-genzer8831.7.200830.9.2011
jurajko320.9.201127.9.2011
1115024.9.201126.9.2011
denco20.9.201120.9.2011
Ewing J.R.16.9.201118.9.2011
Cloudboss17.9.201118.9.2011
FP-getro2.8.20088.9.2011
referee223.8.20115.9.2011
FP-jakomo29.3.20085.9.201144
HK36SI24.2.20115.9.2011101
ppedro9.8.20115.9.2011
Zilina0810.8.20114.9.2011
Marcoo22337.8.20114.9.2011
GuRuX7.8.20114.9.201137
babajaga20.3.20082.9.201139
ffh5.10.20071.9.201133
FP-mincott10.8.200729.8.2011
Andrej443.6.200829.8.201130
marsamko29.8.201129.8.2011
greenhorn234.8.201129.8.2011
MIUAN6829.10.200628.8.201153
FP-zx6.3.201028.8.2011
MarekFCST28.8.201128.8.2011
Superman31.8.200828.8.201133
FP-soloes11.7.200828.8.2011
Ryba8.8.201126.8.201131
stupel112.11.201025.8.2011
FP-jurodtt6.4.201025.8.2011
jakubkooo721.7.201121.8.2011
janco102122.2.201121.8.2011
Michael4513.8.201120.8.2011
klenas12.8.201118.8.2011
adam17089.8.201116.8.2011
bacigala10114.8.201115.8.2011
furby10.8.201113.8.2011
Bryton9.8.201112.8.201138
FP-Sergio16.9.200911.8.2011
milan1357.8.20117.8.2011
Kubmen8005.8.20117.8.2011
Nantez3.8.20117.8.2011
stevko303.8.20115.8.2011
FP-malky25.7.20084.8.2011
Assurubanipal18.4.20093.8.2011
CosaNostra3.8.20113.8.201130
HrdyBryndziar16.6.201130.6.2011
FP-maaros97.6.200623.6.201131
MarRekos27.4.201115.5.201132
Kocurick199421.12.201012.5.2011
Kobo18.1.20085.5.2011
ČervenoČierna26.2.201114.3.201126
TribunaBpp1.11.201022.2.2011
FP-spotisk13.7.200821.2.201138
anicka5111.12.201021.2.201128
domino6.8.201018.2.201143
jozef119.1.201127.1.201133
tomiweve81221.10.201028.12.201030
ThePDFANS23.12.201025.12.201032
KeHojasomCi19.12.201019.12.201027
Philips7426.9.200728.11.201048
old-FP-pepisek29.7.20072.11.201039
hOrNyMarTyPP13.9.200927.10.2010
dejvis9.9.201028.9.2010
macej17.7.201019.7.201028
FP-Zomi30.9.20061.7.2010

Fortuna liga 2021/2022

#TímZVRPSkoreB
1.ŠK Slovan Bratislava22165152:1653
2.FC Spartak Trnava22136329:1245
3.MFK Ružomberok22118339:1741
4.FC DAC 1904 Dunajská Streda22106628:2336
5.ŠKF Sereď2295828:2832
6.MŠK Žilina2286834:3330
7.FK Senica2276921:3227
8.AS Trenčín2267932:3325
9.MFK Zemplín Michalovce22721320:3123
10.MFK Tatran Liptovský Mikuláš22561127:4321
11.FC ViOn Zlaté Moravce22471122:3619
12.FK Pohronie22241619:4710
Aktualizované: 4.3.2022 16:25

Najčítanejšie články

Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov

Deje sa

Neuer predĺžil o rok zmluvu s Bayernom

Nemecký futbalový brankár Manuel Neuer predĺžil kontrakt s Bayernom Mníchov o ďalšiu sezónu. V tíme rekordného bundesligového majstra by tak mal zostať minimálne do 30. júna 2024. Tridsaťšesťročný Neuer sa dostal cez zranenia, ktoré ho sužovali v polovici jeho kariéry, a stále je nemecká brankárska jednotka. o 10:56 - TASR


Barcelona ponúka za prestup Lewandowského 32 miliónov eur

Španielska Barcelona predostrela prvú finančnú ponuku za prestup poľského futbalistu Roberta Lewandowského. Kanoniera Bayernu Mníchov ohodnotili Katalánci sumou 32 miliónov eur. Lewandowski nedávno oznámil, že určite nepredĺži kontrakt s nemeckým majstrom, ktorý platí do roku 2023. včera o 11:06 - TASR


Najlepší hráč Premier League je podľa fanúšikov De Bruyne

Belgický futbalista Kevin De Bruyne získal druhýkrát ocenenie fanúšikov pre najlepšieho hráča anglickej Premier League. Titul medzi mladými hráčmi obhájil Phil Foden, De Bruyneho spoluhráč z Manchestru City. "Vyhrať toto ocenenie druhýkrát je úspech, na ktorý som naozaj hrdý. včera o 10:49 - TASR


Lipsko získalo prvýkrát Nemecký pohár, Freiburg nevyužil početnú prevahu

Futbalisti RB Lipsko dokázali v sobotu získať na tretí pokus Nemecký pohár. Vo finále, ktorého súčasťou neboli prvýkrát po 11 rokoch Bayern ani Dortmund, si poradili s Freiburgom v jedenástkovom rozstrele. V riadnom hracom čase a po predĺžení sa duel skončil 1:1. Trinásť rokov existujúci klub si vybojoval svoju prvú trofej po takmer dekáde v početnej nevýhode. včera o 09:15 - TASR


Mbappe predĺžil kontrakt s Parížom St. Germain do roku 2025

Francúzsky futbalový reprezentant Kylian Mbappe predĺžil kontrakt s Parížom St. Germain až do roku 2025. Potvrdilo to vedenie klubu. Dvadsaťtriročnému útočníkovi 30. júna končila platnosť zmluvy. 21.5.2022 21:41 - TASR


Tréner Hrnčár povedie Michalovce aj v sezóne 2022/2023

Slovenský futbalový tréner Norbert Hrnčár povedie MFK Zemplín Michalovce aj v nasledujúcej sezóne 2022/2023. Jeho asistentom bude od nasledujúcej sezóny Richard Höger, s ktorým už spolupracoval vo viacerých pôsobiskách. "Dohodli sme sa veľmi rýchlo," uviedol 51-ročný kormidelník pre klubovú stránku. 16.5.2022 22:17 - TASR


Hazard zostane v Reale Madrid, potvrdil Ancelotti

Belgický futbalista Eden Hazard si bude podľa Carla Ancelottiho aj naďalej obliekať dres Realu Madrid. Tréner s ním počíta, hoci pôsobenie 31-ročného stredopoliara v španielskom klube komplikujú zranenia. V tejto sezóne nastúpil v La Lige len do sedemnástich zápasov, z toho iba do siedmich v základnej zostave, a odohral 688 minút. 14.5.2022 16:09 - TASR


Espanyol ukončil spoluprácu s trénerom Morenom

Futbalový klub Espanyol Barcelona ukončil v piatok spoluprácu s trénerom Vicentom Morenom a športovým riaditeľom Franciscom Perezom. V zostávajúcich dvoch kolách španielskej najvyššej súťaže nahradí Morena kormidelník rezervného tímu Luis Blanco. Barcelonský tím figuruje v tabuľke La Ligy na trinástom mieste a má zaručené udržanie v tejto súťaži. 13.5.2022 14:33 - TASR


Trnava a Slovan zaplatia pokuty za správanie sa fanúšikov vo finále

Disciplinárna komisia Slovenského futbalového zväzu (DK SFZ) na základe správy delegáta finálového stretnutia Slovenského pohára 2021/2022 uložila za správanie sa fanúšikov ŠK Slovan Bratislava pokutu vo výške 3000 eur, FC Spartak Trnava zaplatí 5000 eur. SFZ o tom informoval na oficiálnom webe. Pri svojom rozhodovaní o vyššej pokute pre FC Spartak Trnava vzala DK... 13.5.2022 14:21 - TASR


Manchester City odhalí Agüerovi sochu: "Je to nádherné"

Anglický futbalový klub Manchester City odhalí v piatok sochu svojmu bývalému hráčovi Sergiovi Agüerovi. Tridsaťtriročný Argentínčan získal s tímom päť ligových titulov, v decembri ukončil kariéru pre problémy so srdcom. "Je to pre mňa skutočne nádherné. 13.5.2022 10:26 - TASR


Viac správ v archíve...