Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
;
B. Bystrica
3:1
Michalovce
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
L. Mikuláš
0:1
Dunajská Streda
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Žilina
1:1
Trenčín
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
 
 
LIVE
HokejPortal.sk
---
Rozhodcovia: Kružliak -Vitko, Košecký
Diváci: 734     Píše: Pančák Adam
live/sound/mp3/gol-hokej-podmaz2.mp3
B. Bystrica
3:1
1:0
koniec zápasu
lavica domaci domaci_pocet:hostia_pocetlavica hostia
Michalovce
Banská Bystrica si v 12. kole našej najvyššej futbalovej súťaže poradila s Michalovami výsledkovo 3:1, keď sa presadil dvakrát Faško a jeden presný zásah zaznamenal Róbert Polievka. Michalovce neukázali okrem jedného gólu Kanuho v ofenzíve takmer nič a aj preto odchádzaju zo stredného Slovenska bez bodov.
10Refresh

FANS FC Spartak Trnava (391)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
Vojto8329.12.20121.10.202239
GB1119.1.20161.10.2022
fakir30.9.20091.10.202248
orefice17.3.20121.10.202239
Didier20.1.20081.10.2022
Hlavne hokej27.12.20151.10.2022
micu796.1.20161.10.202242
Smith91918.8.20221.10.202231
Tomo8ZV3.2.20131.10.202224
rudko5.5.20111.10.2022
zomi25.9.20061.10.2022
cipulis18.3.20131.10.2022
The Rock PP2.2.20181.10.2022
rasticek4.1.20161.10.202224
Senn24.9.20101.10.2022101
Turky39Pp13.9.20161.10.202231
Sisa1526.4.20221.10.2022
ladzo27.10.20111.10.2022
apa23.10.20101.10.2022
tomMHC12.7.20161.10.202229
hordo557.2.20161.10.2022
FilipkoPP2.11.20121.10.2022
Aasen369.3.20131.10.202228
michal90223.2.20071.10.202230
jozosvk9.3.201430.9.2022
HKmZVMirec2.10.201830.9.2022
vanes je dukla23.11.201130.9.202243
VLK22.1.201130.9.2022
adamko1239.4.200930.9.202229
Pretorian8111.9.201429.9.2022
kalisSI25.1.200828.9.202236
FP-saurik16.6.200626.9.2022
paaali14.12.200825.9.202220
Czech-Slovak26.4.200924.9.202235
jakub20042.10.201420.9.2022
horcica2430.9.201120.9.202225
gebula25.10.201218.9.202233
tenpravy22.10.201718.9.202231
KlaunBB27.1.201116.9.202236
RytierZV16.11.201812.9.202241
BOKA-SI31.1.201110.9.2022
Cpt.Scott26.4.20208.9.2022
mildik6.10.20166.9.202226
MHCfan228.6.201622.8.202225
Traktorik30.5.201912.8.2022
fupko13.9.20128.8.2022
Brambor1828.10.201929.7.202234
keso914.10.200728.7.2022
domve19.5.20158.7.202225
hiugo4.5.20126.7.2022
BryndziarzBA26.10.20183.7.2022
RadegastPP30.6.201117.5.2022
666lukaas31.12.201612.5.202234
BanikPD27.4.202212.5.2022
ivusko16.12.200826.4.2022
Demo913.4.201612.3.202235
Lewis112.2.201427.2.202259
GrandePietro3.1.201711.1.2022
Slaughter17.3.20195.12.2021
kubko143.5.20135.11.2021
mhc2324.8.201213.10.202137
valsodar11.8.201413.10.202148
palynovot3.10.200715.9.202147
Hanys998.2.202125.8.202123
Floyd21.8.200710.8.2021
BERNARDIN11.10.201026.7.2021101
gruno17.9.201228.5.2021
PatrikĽupták1.5.201817.5.202120
1tono2410.11.202031.3.202158
fajnová liga6.8.202024.2.2021
rodzina 2631.10.20206.11.2020
GaBbO7.11.201018.8.202028
miču2.3.20073.3.2020
Pupkonč29.12.201117.2.202030
Ivanko62081117.1.202019.1.2020
pido7127.8.20199.9.2019
ZVMarekHKM28.10.20143.9.2019
v.l.a.d.o28.12.200718.7.201944
mobihur14.12.20127.6.2019
exadon21.4.201121.4.201929
Robar23.3.201710.4.201933
karol525.9.20126.4.2019
Altsohl00715.2.201126.3.2019
Roman_Tn30.9.201113.3.201983
kazko962.6.201012.11.2018
FP-swehola1.10.200623.9.2018
rudis8127.2.201312.8.2018
vlado014.11.201213.7.2018
borak8224.9.201130.5.201839
Bryndziari <34.4.20161.5.2018
Miki6826.11.20108.3.2018
Torpad77.10.201715.2.201835
Fanda00710.12.201710.12.201743
FP-jaro6928.9.200725.11.2017
Fedor0928.9.201230.10.201726
FP-sopko29.3.200816.9.2017
mv130.9.201230.7.2017
pistulik821.6.20101.6.201740
trnavcan728.11.201129.5.201749
FP-zomi117.9.200820.5.2017
Nsplayer19.12.20112.5.201730
yflap4.6.200627.4.201740
ixo9999916.11.20167.4.2017
ixo99995.1.20117.4.201728
jurajj30.12.201111.2.2017
carrot2.1.20135.2.201729
mojmir677.2.20141.2.201771
kamzicek14.1.201728.1.20176
lukyno20.1.201721.1.201728
FP-diego092.8.200722.11.201637
rozko17.1.200915.11.201635
FP-eter1237.8.20063.10.2016
swehola12.9.201118.9.2016
cuko2.11.201317.9.2016
PalinoKK25.7.200714.9.2016
JakubSamuel107.8.201024.8.201630
warriortt27.12.20068.8.201644
marsam7.10.201519.5.201650
gonzo1922.9.201118.5.2016
Marcelic254.5.20126.5.2016
lobanowski18.11.201427.4.2016
FP-juranek9.11.200820.4.2016
tomas198015.5.201522.3.201641
katy2.3.20169.3.2016
Marek1310.9.201521.2.2016
lizek04030.12.201229.1.2016
XoLoX30.10.20126.1.201628
Ducklair24.12.201525.12.201529
Geri350713.1.20099.12.201546
MHCreznikMARTIN3.4.201329.11.201529
freesis1.2.201215.11.2015
1-519.8.201415.11.201527
DodMaster6.12.201013.11.2015
foxer37325.9.20116.11.201539
Voso6712.8.201220.10.2015
dkostol4.5.20134.10.201553
Mgr. Andrej Krupa27.9.20151.10.201544
punkreas9.9.201317.9.2015
b01518.3.201513.9.2015
rudis15.3.20094.9.201541
munin29.8.201530.8.2015
villi5616.9.201127.8.201566
siki19042.5.20126.5.201548
FP-conti17.7.200819.3.201539
Tiskaj10.3.201514.3.201531
smolko13pp17.9.20121.3.201538
cioo13.1.201330.1.2015
Vladoch8.1.201530.1.2015
Natka14094.1.20155.1.201523
minkohkm26.9.200920.12.2014
nemanja13.7.201223.11.2014
FP-slina6612.6.20087.11.2014
kocando22213.1.20082.11.201431
frederik555.3.201316.10.2014
Rixo2331.8.201229.9.201442
dicanio12.5.201220.9.2014
nyulka17.7.201116.9.2014
DJOKOVIC185.10.200913.9.201437
acheron10.2.201013.9.201433
FP-jojef915.7.20077.9.2014
stefankmec5713.8.201424.8.2014
Lx22.12.20127.8.201439
01517.4.201312.7.201427
Pitko11.7.201312.7.2014
11bale2.6.201410.7.201433
lporuk12.5.201417.6.2014
Dus4n1327.5.201010.6.2014
kefalos7.6.201225.5.201429
poky696.10.201119.5.201442
Vincko7.3.201313.5.201426
MarkusSz955117.4.201426.4.201437
FP-mirinko14910.8.200720.4.2014
citron141.4.200520.4.201441
pavla.adamcova5.8.201216.4.201423
zambus11.6.201028.3.201471
radek291120.2.201412.3.2014
vladose124.3.20139.3.201428
Zedols12.9.20128.3.201427
korenko87.3.20132.3.2014
regi817.7.200724.2.2014
marcel2813.6.201012.2.201425
LooToS1.2.20142.2.2014
Stena13.11.201116.1.201434
m.k13.12.20133.1.201427
nicoden13.5.20116.12.201341
janka10530.11.20132.12.2013
donbalon19.5.201329.11.2013
Tyrnauer2.10.201123.11.2013
corcy29.10.201021.11.201328
ha_lucka_ha28.11.201228.10.2013
mikita10.12.200621.10.2013
AdoDukla25812.10.201229.9.201323
zajacc25.4.201323.8.2013
hawkey7.11.201112.8.2013
MHC839.8.20086.8.2013101
forrestgump7722.7.20134.8.2013
slato4.9.201030.7.201328
biliandel2924.7.201329.7.2013
DeRossi7.11.201127.7.2013
Andy61212.8.201123.5.2013
pnik0414.9.201214.5.201325
Tessa9.8.20123.5.201328
rudinho29.4.20111.5.2013
Reki826.4.201328.4.201332
klol11.3.201316.4.201327
josejužan3428.9.20118.4.201330
miloszemla8.3.20132.4.201351
addyhkm10.3.201328.3.201325
Bill130.10.201118.3.2013
libor2.3.201316.3.2013
lulinka19232.3.201316.3.2013
dajada8.3.20138.3.2013
bejuska19842.3.20138.3.2013
FP-kopo27.5.20086.3.201332
12nikol34.3.20135.3.2013
FP-pedry22.3.200821.2.201342
Bublla1527.12.201221.2.201327
fcst198717.2.201319.2.2013
lampard421996.10.20091.2.201330
metallica6.2.200918.1.2013
lem5.12.200814.1.2013
HaH29.4.201012.1.2013
malyjano6.1.201211.1.2013
vladoca28.10.20073.1.2013
5xxx5217.1.201019.12.2012
vodka17.3.20128.12.2012
Bublator1029.7.20108.12.2012
Penguins8726.2.20115.12.201224
Lubos.Krajcovic28.11.201230.11.2012
Neroo26.11.201126.11.2012
kosacka3.10.201018.11.2012
antonko3.11.201212.11.201237
marekluk6.11.20128.11.2012
PN_matus14.10.201218.10.201227
FANS NITRA14.10.201216.10.2012
Skaličánek3630.9.20109.10.201229
kladzivo23.4.200926.9.201232
RICHI3329.8.200720.9.2012
StanQo9.9.200918.9.201232
michalktn25.9.201116.9.2012
MeSSi_1011010.9.201115.9.2012
Handballer443.11.201115.9.2012
vitamin2930.4.20112.9.2012100
stanislavT29.8.201230.8.201260
93wiko933.8.201129.8.201229
FP-dottore7.6.200621.8.2012
FP-martansvk23.8.20085.8.2012
pd2914.11.20105.8.201242
Clemente25.7.20124.8.2012
FP-vovo10.3.20074.8.2012
FP-gogo2306.5.200719.7.201235
laxik10.9.201115.7.2012
FP-fcst192330.8.200614.7.2012
FP-trnavcan9.1.200713.7.201234
thomas.tt23416.7.201112.7.201225
FP-pipo_13.5.200712.7.2012
sova44728.2.20093.7.2012
FP-tibkac7.10.200912.6.2012
dusko199317.5.201219.5.2012
kovac9.1.201018.5.2012
jokix8088.5.201215.5.201228
FP-bacer23.8.200813.5.2012
blooomka8.5.20128.5.2012
bloy4.5.20124.5.201239
melanie25.11.20113.5.201228
Durky111130.11.20112.5.201233
FP-ceho103.11.200913.4.2012
becks10.4.201211.4.2012
Tominek2.5.200511.4.2012
SI-SVK9.8.20088.4.2012
FP-lululover24.11.20077.4.2012
mjuraj21.12.20116.4.2012
FP-bohuno29.8.200830.3.2012
FP-Filippo198815.7.200827.3.2012
DuriPP1.2.201220.3.2012
bobo55541.10.200918.3.2012
adelin24.9.201018.3.2012
kubanec74129.8.201017.3.201231
kubos2715.10.201012.3.2012
spartakTT4.3.20129.3.2012
struna0610.10.200724.2.2012
matonni12.10.200913.2.201230
EGOJEBO5.2.20125.2.2012
FastRider8.10.201131.1.201229
FP-micky5.8.200611.1.2012
8celtic810.10.20118.1.2012
FP-karol518.7.20065.1.201266
FP-SPARTAKTT24.7.200725.12.2011
silaci18.9.201120.12.2011
Vevušiačik9.12.201116.12.2011
janka3010.12.20106.12.201141
metalchild26.7.20105.12.2011
maro979324.9.20115.12.201125
steeler592.12.20114.12.2011
jozi97919.11.201120.11.2011
cevulko217.11.201120.11.201143
masofcst12.11.201119.11.2011
milos1413.11.201114.11.2011
ultrasspartak1928.8.20119.11.201130
DieSeLTT7.11.20118.11.2011
Rich8.11.20118.11.2011
edvo7.11.20117.11.2011
FP-shakal00529.7.20077.11.2011
Rakvel7.11.20117.11.2011
spartak1923.129.10.201130.10.2011
Baxxter20.10.201126.10.2011
FP-martyn20056.4.200624.10.201131
Bellco5.9.200724.10.2011
38WilliamW19.6.201121.10.2011
sanchez2415.7.201020.10.2011
Cesila11.9.200715.10.201130
FP-zuzunka1812.7.200915.10.2011
hruso15.10.201115.10.2011
LFC Dukla22.9.201114.10.2011
bibus23.9.201114.10.2011
broncko620.12.201013.10.201143
ALMI597.12.200713.10.201129
Vojto 8327.12.201013.10.201139
marinek2221.9.201113.10.201134
deedee23.9.201111.10.2011
čečina10.9.201010.10.201144
fildas3617.9.20117.10.2011
inbecil18.9.20115.10.201144
spartak192320.8.20114.10.2011
Vopo145.8.201130.9.2011
taksi123.9.201130.9.2011
misofcst17.9.201130.9.2011
FP-genzer8831.7.200830.9.2011
jurajko320.9.201127.9.2011
1115024.9.201126.9.2011
denco20.9.201120.9.2011
Ewing J.R.16.9.201118.9.2011
Cloudboss17.9.201118.9.2011
FP-getro2.8.20088.9.2011
referee223.8.20115.9.2011
FP-jakomo29.3.20085.9.201145
HK36SI24.2.20115.9.2011101
ppedro9.8.20115.9.2011
Zilina0810.8.20114.9.2011
Marcoo22337.8.20114.9.2011
GuRuX7.8.20114.9.201137
babajaga20.3.20082.9.201139
ffh5.10.20071.9.201133
FP-mincott10.8.200729.8.2011
Andrej443.6.200829.8.201130
marsamko29.8.201129.8.2011
greenhorn234.8.201129.8.2011
MIUAN6829.10.200628.8.201153
FP-zx6.3.201028.8.2011
MarekFCST28.8.201128.8.2011
Superman31.8.200828.8.201133
FP-soloes11.7.200828.8.2011
Ryba8.8.201126.8.201131
stupel112.11.201025.8.2011
FP-jurodtt6.4.201025.8.2011
jakubkooo721.7.201121.8.2011
janco102122.2.201121.8.2011
Michael4513.8.201120.8.2011
klenas12.8.201118.8.2011
adam17089.8.201116.8.2011
bacigala10114.8.201115.8.2011
furby10.8.201113.8.2011
Bryton9.8.201112.8.201139
FP-Sergio16.9.200911.8.2011
milan1357.8.20117.8.2011
Kubmen8005.8.20117.8.2011
Nantez3.8.20117.8.2011
stevko303.8.20115.8.2011
FP-malky25.7.20084.8.2011
Assurubanipal18.4.20093.8.2011
CosaNostra3.8.20113.8.201130
HrdyBryndziar16.6.201130.6.2011
FP-maaros97.6.200623.6.201132
MarRekos27.4.201115.5.201132
Kocurick199421.12.201012.5.2011
Kobo18.1.20085.5.2011
ČervenoČierna26.2.201114.3.201127
TribunaBpp1.11.201022.2.2011
FP-spotisk13.7.200821.2.201138
anicka5111.12.201021.2.201129
domino6.8.201018.2.201144
jozef119.1.201127.1.201134
tomiweve81221.10.201028.12.201030
ThePDFANS23.12.201025.12.201033
KeHojasomCi19.12.201019.12.201027
Philips7426.9.200728.11.201048
old-FP-pepisek29.7.20072.11.201040
hOrNyMarTyPP13.9.200927.10.2010
dejvis9.9.201028.9.2010
macej17.7.201019.7.201029
FP-Zomi30.9.20061.7.2010

Fortuna liga 2022/2023

#TímZVRPSkóreB
1.Slovan971123:722
2.Spartak1053219:1018
3.Podbrezová945015:817
4.DAC 19041044214:916
5.Žilina1043313:915
6.Ružomberok1035213:1214
7.MFK Dukla1040614:2012
8.Skalica102539:1311
9.Trenčín103257:1411
10.Michalovce922510:178
11.FC ViOn91448:157
12.Tatran100468:194
Aktualizované: 16.9.2022 12:55

Najčítanejšie články

Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov

Deje sa

MŠK Žilina - AS Trenčín 1:1 v 12. kole - sumár

Futbalisti MŠK Žilina remizovali v 12. kole Fortuna ligy s AS Trenčín 1:1. Už v prvom polčase museli obaja brankári vytiahnuť niekoľko skvelých zákrokov. Belko sa zaskvel najmä po dorážke Piresa, Kukučka zase zoči-voči vymazal v zakončení Jibrila. Gólov sa diváci dočkali v druhom polčase, na presný zásah Soaresa odpovedal v 75. minúte domáci Jambor. pred hodinou - TASR


MFK Tatran Liptovský Mikuláš - DAC Dunajská Streda 0:1 v 12. kole

Futbalisti DAC 1904 Dunajská Streda zvíťazili v sobotňajšom zápase 12. kola Fortuna ligy v Poprade nad MFK Tatran Liptovský Mikuláš 1:0. O výsledku rozhodol vlastný gól Lukáša Bieláka z 20. minúty. Hostia hrali od 41. minúty presilovku, keď po druhej žltej karte a následne červenej dohral obranca Imrich Bedecs. Liptáci sú naďalej na poslednom 12. mieste tabuľky, keď... pred hodinou - TASR


1 v 12. kole - sumár

Futbalisti banskobystrickej Dukly v 12. kole Fortuna ligy zdolali na Štiavničkách za daždivého počasia Michalovce 3:1 a vrátili súperovi prehru z východného Slovenska. V prvom polčase dominovali na ihrisku domáci, ktorí si vytvorili niekoľko šancí, ale gól strelili iba jeden, a to v 26. minúte, keď Faško hlavou aj s prispením žrde otvoril skóre. Na začiatku... pred hodinou - TASR


Newcastle posilní austrálsky mladík Kuol

Austrálsky futbalista Garang Kuol posilní od januára Newcastle United. Účastník Premier League sa dohodol na prestupe s jeho terajším klubom Central Coast Mariners, ktorý pôsobí v najvyššej austrálskej súťaži. Osemnásťročný Kuol odohral od apríla len trinásť duelov a ani raz neabsolvoval plnú minutáž. včera o 12:39 - TASR


Kroos odmietol predĺžiť zmluvu s Realom, údajne chce ukončiť kariéru

Nemecký futbalista Toni Kroos zrejme po tejto sezóne ukončí kariéru. Informoval o tom vo štvrtok španielsky denník AS. Podľa zdroja odmietol 32-ročný stredopoliar Realu Madrid diskutovať s klubom o predĺžení zmluvy. 29.9.2022 20:02 - TASR


Futbal: Tomaschek a Vittek budú pôsobiť v Slovane Bratislava

Bývalý slovenský futbalový reprezentant Róbert Tomaschek sa stal novým výkonným riaditeľom ŠK Slovan Bratislava. Riaditeľom pre medzinárodní vzťahy sa stal Róbert Vittek. 29.9.2022 15:48 - TASR


Caputiová bude ako prvá žena v histórii rozhodovať zápas v Serii A

Maria Sole Ferrieriová Caputiová sa stane prvou ženou, ktorá bude rozhodovať futbalový zápas Serie A. Stane sa tak v nedeľu, Caputiová povedie duel Sassuola proti Salernitane. Tridsaťjedenročná Ferrieriová Caputiová minulý rok rozhodovala zápas tímu Serie A v zápase talianskeho pohára. Cagliari vtedy nastúpilo cez Cittadellu. 28.9.2022 19:04 - TASR


Bývalý nigérijský reprezentant Mikel ukončil aktívnu kariéru

Bývalý nigérijský futbalový reprezentant John Obi Mikel ukončil aktívnu kariéru. Na klubovej úrovni dosiahol najväčší úspech v roku 2012, keď pomohol londýnskej Chelsea k triumfu v Lige majstrov. V drese "The Blues" celkovo odohral 372 zápasov, získal dva tituly anglického šampióna a štyrikrát sa tešil z víťazstva v FA Cupe. 28.9.2022 08:38 - TASR


Argentína zdolala v príprave Jamajku 3:0, Messi vsietil dva góly

Futbalisti Argentíny zvíťazili v prípravnom stretnutí pred MS 2022 na štadióne v americkom Harrisone nad Jamajkou 3:0. Skóre otvoril v 13. minúte Julian Alvarez. V závere sa dvakrát presadil kapitán Lionel Messi, ktorý v druhom polčase vystriedal Lautara Martineza. 28.9.2022 06:32 - TASR


Anglický stredopoliar Delph oznámil koniec aktívnej kariéry

Anglický futbalista Fabian Delph ukončil v utorok aktívnu kariéru. Tridsaťdvaročný hráč, ktorý naposledy pôsobil v Evertone, oznámil svoje rozhodnutie na sociálnej sieti Instagram. 27.9.2022 21:49 - TASR


Viac správ v archíve...