Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
;

FANS MFK Ružomberok (103)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
ZdenoLM20.1.20185.8.2020
Athotis16.3.20083.8.202040
LipoPP11.1.20171.8.202020
blazon20.3.201717.3.2020
Senator972.11.201914.3.202022
Rezo29.10.20055.3.2020
miro4288.1.202020.1.2020
RomanZa19.3.201523.12.201935
Nexus27.9.201619.12.2019
MichalLM13.7.201518.12.2019
Paulito3.8.201126.7.201928
PalciLM15.4.200821.7.201930
Bacho1811.6.20161.3.2019
kwok22.9.200724.2.2019
wah0071.8.20076.1.201929
popi25.9.20117.12.2018
brannislav119.7.20114.8.2018
FP-lubohr21.7.200929.7.201868
FP-The_Reds16.8.200924.7.201845
FP-ivan646411.6.200614.6.201856
sergu30.3.200526.4.201839
sluky27.1.201823.2.2018
ruzombercan8.2.200716.9.201735
killco29.10.20055.5.201739
Gene29.8.200716.2.2017
FP-gene11.7.200731.10.2016
Robo19.12.200718.10.201650
Gregorus17.9.201624.9.2016
romanhy6.1.200911.7.2016
jozefka018.8.20111.11.201573
roy29.9.200710.9.2015
suldo27.4.200715.5.201567
ZV-man16.11.20099.3.201530
Strapo4.1.20148.3.2015
redaktor6.10.200430.7.201415
martinna1028.5.201029.6.201428
medvede17.12.201218.5.2014
FP-Athotis9.4.20096.4.201440
Fredo_Rk13.5.20123.2.2014
FP-MFK Ruza!1.7.200914.1.201425
meDo18.7.20133.1.201423
monky36810.2.201327.10.201325
Zmot15.9.201316.10.201333
tukan toko12.9.201317.9.201321
FP-jaco88816.3.200714.9.201330
FP-femont17.10.200610.8.2013
JAKUB14CHELSEA19.7.201331.7.2013
staal121.10.200628.7.2013
zajko0000113.7.201118.5.201349
Puko6.4.201313.4.2013
ElPitooo27.2.201327.2.201328
FP-rastiX8.8.200724.12.201234
Matuzalem MT18.9.20116.10.201230
FP-johnie125.7.200722.9.2012
kiko789517.9.201122.9.201218
Palinko.rk6.9.20128.9.2012
richi30.1.20097.9.201250
007feko6.9.20126.9.2012
zuzu0226.9.20126.9.2012
kingmat944.8.20116.9.2012
didinko8920.11.201014.8.2012
FP-misom19.7.200814.7.201228
jancker0110.6.201014.7.201232
Rusnak7.8.20119.6.201236
ondrek lukas29.5.201230.5.201227
RNH5.5.20129.5.2012
FP-Mikinko9.7.200716.4.201230
flatron6.12.201116.4.2012
kukol11330.8.201124.3.2012
bercík3213.8.20113.3.201241
lubi68229.1.201230.1.2012
FP-undertaker26.7.200820.1.2012
minoml3.1.20124.1.201224
mino7725.12.201126.12.2011
FP-majabe31.8.20076.11.201127
FP-Faino11.7.20065.11.201129
hawks12329.10.20112.11.2011
slovak201129.10.20111.11.2011
FP-Kleno4.11.200830.10.2011
Ekkarin2.10.201127.10.201127
sergio RK3.8.201123.10.2011
FP-Immortal26.4.200822.10.2011
FP-Sten10.7.200616.10.201130
FP-wladim15.9.200715.10.2011
gisbern21.9.20119.10.2011
FP-TomJaks14.7.20068.10.2011
espoo7811.4.20088.10.2011
Jano z LH7.2.20115.9.201130
Wings21.8.20085.9.201147
domino252511.8.201131.8.2011
FP-kostarique14.10.200829.8.2011
Useň10.8.201128.8.2011
chodnik15227.4.201119.8.201126
tomtar0110.8.201110.8.2011
sekyrk17.7.201010.8.2011
seky_z_RK4.8.20116.8.2011
IVAN646427.8.200719.7.201156
Kane Big Red Machine23.1.201117.6.201122
johan00700729.4.201129.4.201137
Reggy14.12.201028.1.201135
Monelindom29.9.20105.1.201135
lukasko119.12.201019.12.201025
horsi6.7.201011.7.201045

Fortuna liga 2019/2020

Tím
1. Slovan24194150:1361
2. Žilina24146442:2148
3. D. Streda24135638:2544
4. Michalovce2487929:3831
5. Trnava24931226:3030
6. Ružomberok24611726:2929
1. Trenčín2496946:3733
2. ViOn2478926:3229
3. Senica24671125:3625
4. Sereď24591026:3724
5. Nitra24641420:3322
6. Pohronie24381321:4417
Aktualizované: 22.6.2020 06:31

Najčítanejšie články

Bleskovky

Rakúsky útočník Sobczyk skončil v Trnave na vlastnú žiadosť

Rakúsky útočník Alex Sobczyk nebude v novej sezóne pokračovať vo fortunaligovom futbalovom klube FC Spartak Trnava, ktorého vedenie mu napriek stále platnej zmluve umožnilo odísť.
30.7.2020 12:41 - TASR

Trénerom Hoffenheimu bude v novej sezóne Sebastian Hoeness

Novým trénerom bundesligového tímu TSG 1899 Hoffenheim bude v novej sezóne Sebastian Hoeness. Synovec čestného prezidenta Bayernu Mníchov Uliho Hoenessa doteraz trénoval rezervu Bavorov.
27.7.2020 13:29 - TASR

Brankár Košický zostáva v Debrecíne aj po zostupe

Slovenský futbalista Tomáš Košický zostáva naďalej hráčom maďarského DVSC Debrecín, s ktorým bude pôsobiť v druhej lige. Tridsaťštyriročný brankár prišiel do klubu vo februári 2018, v predchádzajúcej sezóne odchytal 17 ligových a 3 pohárové zápasy.
20.7.2020 20:52 - TASR

Pardubice postúpili do českej najvyššej súťaže

Futbalisti FK Pardubice si po 51 rokoch opäť zahrajú najvyššiu súťaž. Líder druhej českej ligy zdolal v sobotu v predposlednom kole Vyšehrad 4:1 a na čele tabuľky má nedostihnuteľný náskok šiestich bodov.
11.7.2020 19:24 - TASR

Union Berlín angažoval stredopoliara Griesbecka z Heidenheimu

Prvou posilou nemeckého futbalového klubu 1. FC Union Berlín pred sezónou 2020/2021 sa stal stredopoliar Sebastian Griesbeck, ktorý prichádza k bundesligistovi z druholigového 1. FC Heidenheim.
8.7.2020 18:41 - Michal Bruner / TASR

Jovič z Realu Madrid musí ísť do domácej karantény

Útočník futbalistov Realu Madrid Luka Jovič musel ísť do domácej karantény, pretože bol v kontakte s osobou pozitívnou na nový koronavírus. Informoval o tom španielsky denník AS.
8.7.2020 18:41 - Michal Bruner / TASR

Kórejský útočník Hwang novou posilou Lipska

Kórejský futbalista Hee-chan Hwang sa stal novou posilou účastníka najvyššej nemeckej súťaže RB Lipsko, s ktorým podpísal zmluvu do júna 2025. Dvadsaťštyriročný útočník prichádza do Lipska z Red Bullu Salzburg, informovala agentúra dpa.
8.7.2020 18:40 - Michal Bruner / TASR

Sousa aj po rezignácii naďalej trénuje Bordeaux

Napriek avizovanej rezignácii portugalský futbalový tréner Paulo Sousa zatiaľ zostáva pri kormidle Girondins Bordeaux. Podľa agentúry AFP v stredu viedol tréning mužstva, ktorý sa uskutočnil za zatvorenými dverami.
8.7.2020 18:40 - Michal Bruner / TASR

Španieli odohrajú odložený prípravný zápas s Holandskom v novembri

Španielska futbalová reprezentácia odohrá odložený prípravný zápas s Holandskom 11. novembra v Amsterdame. Duel sa mal pôvodne uskutočniť 29. marca, no museli ho zrušiť pred pandémiu koronavírusu.
8.7.2020 18:38 - Michal Bruner / TASR

V Taliansku by chceli hrať už v júli s divákmi na tribúnach

Talianska futbalová federácia (FIGC) chce, aby sa po reštarte ligy mohli čoskoro na tribúny vrátiť diváci. Stať by sa tak mohlo už v júli.
14.6.2020 19:28 - / TASR

Archív krátkych správ »
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov

Fanúšikovia
FutbalPortal.sk


Partneri - reklama

 


Odporúčame: