Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
;

FANS MFK Ružomberok (108)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
MichalLM13.7.201527.1.202330
RomanZa19.3.201527.1.202338
Athotis16.3.200827.1.202342
patuso5.1.202027.1.202334
Rezo29.10.200527.1.2023
ZdenoLM20.1.201827.1.2023
PalciLM15.4.200827.1.202333
Qwixik3.5.201927.1.2023
popi25.9.201127.1.2023
Nexus27.9.201627.1.2023
Kubko4016.9.202226.1.2023
blazon20.3.201723.1.2023
sergu30.3.200523.1.202341
Paulito3.8.201114.12.202230
Side4111.6.202215.9.2022
FP-lubohr21.7.200921.4.202271
Tomi91372.12.202118.3.2022
Senator972.11.201927.5.202130
FP-ivan646411.6.200628.3.202158
wah0071.8.20076.1.202131
LipoPP11.1.20171.8.202023
miro4288.1.202020.1.2020
Bacho1811.6.20161.3.2019
kwok22.9.200724.2.2019
brannislav119.7.20114.8.2018
FP-The_Reds16.8.200924.7.201848
sluky27.1.201823.2.2018
ruzombercan8.2.200716.9.201738
killco29.10.20055.5.201741
Gene29.8.200716.2.2017
FP-gene11.7.200731.10.2016
Robo19.12.200718.10.201653
Gregorus17.9.201624.9.2016
romanhy6.1.200911.7.2016
jozefka018.8.20111.11.201576
roy29.9.200710.9.2015
suldo27.4.200715.5.201569
ZV-man16.11.20099.3.201532
Strapo4.1.20148.3.2015
redaktor6.10.200430.7.201418
martinna1028.5.201029.6.201430
medvede17.12.201218.5.2014
FP-Athotis9.4.20096.4.201442
Fredo_Rk13.5.20123.2.2014
FP-MFK Ruza!1.7.200914.1.201428
meDo18.7.20133.1.201426
monky36810.2.201327.10.201328
Zmot15.9.201316.10.201336
tukan toko12.9.201317.9.201324
FP-jaco88816.3.200714.9.201332
FP-femont17.10.200610.8.2013
JAKUB14CHELSEA19.7.201331.7.2013
staal121.10.200628.7.2013
zajko0000113.7.201118.5.201351
Puko6.4.201313.4.2013
ElPitooo27.2.201327.2.201331
FP-rastiX8.8.200724.12.201237
Matuzalem MT18.9.20116.10.201232
FP-johnie125.7.200722.9.2012
kiko789517.9.201122.9.201221
Palinko.rk6.9.20128.9.2012
richi30.1.20097.9.201252
007feko6.9.20126.9.2012
zuzu0226.9.20126.9.2012
kingmat944.8.20116.9.2012
didinko8920.11.201014.8.2012
FP-misom19.7.200814.7.201230
jancker0110.6.201014.7.201234
Rusnak7.8.20119.6.201238
ondrek lukas29.5.201230.5.201230
RNH5.5.20129.5.2012
FP-Mikinko9.7.200716.4.201232
flatron6.12.201116.4.2012
kukol11330.8.201124.3.2012
bercík3213.8.20113.3.201243
lubi68229.1.201230.1.2012
FP-undertaker26.7.200820.1.2012
minoml3.1.20124.1.201226
mino7725.12.201126.12.2011
FP-majabe31.8.20076.11.201130
FP-Faino11.7.20065.11.201131
hawks12329.10.20112.11.2011
slovak201129.10.20111.11.2011
FP-Kleno4.11.200830.10.2011
Ekkarin2.10.201127.10.201130
sergio RK3.8.201123.10.2011
FP-Immortal26.4.200822.10.2011
FP-Sten10.7.200616.10.201132
FP-wladim15.9.200715.10.2011
gisbern21.9.20119.10.2011
FP-TomJaks14.7.20068.10.2011
espoo7811.4.20088.10.2011
Jano z LH7.2.20115.9.201132
Wings21.8.20085.9.201149
domino252511.8.201131.8.2011
FP-kostarique14.10.200829.8.2011
Useň10.8.201128.8.2011
chodnik15227.4.201119.8.201129
tomtar0110.8.201110.8.2011
sekyrk17.7.201010.8.2011
seky_z_RK4.8.20116.8.2011
IVAN646427.8.200719.7.201158
Kane Big Red Machine23.1.201117.6.201124
johan00700729.4.201129.4.201139
Reggy14.12.201028.1.201138
Monelindom29.9.20105.1.201138
lukasko119.12.201019.12.201027
horsi6.7.201011.7.201047

Fortuna liga 2022/2023

Základná časť
#TímZVRPSkóreB
1.Slovan18132339:1841
2.DAC 190418115233:1538
3.Spartak18104433:1734
4.Podbrezová1885525:1929
5.Ružomberok1859421:1924
6.Žilina1864828:2922
7.MFK Dukla1863925:3421
8.Zemplín1863920:2921
9.Trenčín1855816:2520
10.FC ViOn1847725:3219
11.Skalica1837814:2616
12.L. Mikuláš18161115:319
Aktualizované: 28.11.2022 14:28

Najčítanejšie články

Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov

Deje sa

Marcos Alonso predĺžil kontrakt s Barcelonou do roku 2024

Španielsky futbalový obranca Marcos Alonso predĺžil kontrakt s FC Barcelona do 30. júna 2024. Na Camp Nou prišiel vlani v septembri ako voľný hráč po rozviazaní kontraktu s FC Chelsea. o 17:00 - TASR


Mustafič prestúpil zo Slovana Bratislava do dánskeho Odense

Bosniansky futbalista Alen Mustafič opúšťa káder úradujúceho slovenského majstra ŠK Slovan Bratislava. Dvadsaťtriročný stredopoliar prestúpil do dánskeho Odense Boldklub, ktorý v najvyššej domácej súťaži zimuje na piatom mieste. V piatok o tom informovala oficiálna webstránka "belasých". o 14:27 - TASR


Southampton posilnil obranca Bree z druholigového Lutonu

Futbalistov FC Southampton posilnil obranca James Bree z druholigového Lutonu Town. Posledný tím tabuľky Premier League zaplatil za 25-ročného obrancu približne 850-tisíc eur. S klubom podpísal kontrakt na 3,5 roka. včera o 22:11 - TASR


Liptovský Mikuláš prehral v príprave s kosovským tímom Drita 0:1

Futbalisti MFK Tatran Liptovský Mikuláš prehrali vo štvrtkovom prípravnom zápase na sústredení v Turecku s lídrom kosovskej ligy FC Drita 0:1, keď gól inkasovali v 80. minúte. včera o 19:03 - TASR


Útočník Toko-Ekambi zamieril z Lyonu na hosťovanie do Rennes

Kamerunský futbalový útočník Karl Toko-Ekambi sa pripojil k tímu Rennes, v ktorom bude hosťovať do konca prebiehajúcej sezóny. Kmeňový hráč Lyonu strelil v doterajšom priebehu ročníka štyri góly. Kluby informovali o transfere na oficiálnych stránkach. včera o 17:10 - TASR


Hoffenheim posilnil americký reprezentant Brooks

Futbalový reprezentant USA John Anthony Brooks je novou posilou nemeckého klubu TSG 1899 Hoffenheim. S bundesligistom sa dohodol na kontrakte do roku 2024. Dvadsaťdeväťročný obranca už v Nemecku pôsobil v Herthe Berlín a Wolfsburgu. včera o 15:28 - TASR


Skalica získala na hosťovanie Šveca z Českých Budějovíc

Slovenský futbalista a kmeňový hráč Českých Budějovíc Jakub Švec bude vo zvyšnom priebehu sezóny 2022/2023 hosťovať v MFK Skalica. Informoval o tom oficiálny web fortunaligového klubu. včera o 11:17 - TASR


Samuel Mráz zamieril na hosťovanie do Anorthosisu Famagusta

Slovenský futbalista Samuel Mráz zamieril z talianskeho tímu Spezia Calcio do Anorthosisu Famagusta. Klub z najvyššej cyperskej súťaže získal 25-ročného útočníka na hosťovanie do konca sezóny. Informovala o tom oficiálna webstránka Anorthosisu. včera o 10:06 - TASR


USA - Srbsko 1:2 v prípravnom stretnutí

Srbskí futbalisti zvíťazili v noci na štvrtok v prípravnom stretnutí v Los Angeles nad USA 2:1. Domáci Američania viedli od 29. minúty po góle Brandona Vazqueza, súper otočil skóre zásluhou Luku Iliča a Veljka Simiča. včera o 08:06 - TASR


ManUtd vyhral v Nottinghame 3:0, finále Ligového pohára má na dosah

Futbalisti Manchestru United sa výrazne priblížili k postupu do finále anglického Ligového pohára. V stredajšom prvom semifinálovom zápase EFL Cupu zvíťazili na pôde Nottinghamu Forest hladko 3:0. O triumfe United rozhodli góly Marcusa Rashforda, novej posily Wouta Weghorsta a Bruna Fernandesa. včera o 07:17 - TASR


Viac správ v archíve...