Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
;
Slovensko
1:1
Bielorusko
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
 
 
LIVE
HokejPortal.sk
---
Rozhodcovia: Nikola Dabanovič (Čierna Hora)
Diváci: 524     Píše: Kalinács Viktor
live/sound/mp3/gol-hokej-podmaz2.mp3
Slovensko
1:1
0:1
koniec zápasu
lavica domaci domaci_pocet:hostia_pocetlavica hostia
Bielorusko
Odo mňa je to pre dnešok všetko. Ďakujem vám za pozornosť a prajem príjemný zvyšok večera.

Do čítania, priatelia!
10Refresh

FANS MFK Ružomberok (107)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
Qwixik3.5.201925.9.2022
Nexus27.9.201625.9.2022
PalciLM15.4.200825.9.202233
popi25.9.201125.9.2022
blazon20.3.201725.9.2022
Athotis16.3.200825.9.202242
sergu30.3.200525.9.202241
Kubko4016.9.202225.9.2022
RomanZa19.3.201525.9.202238
MichalLM13.7.201525.9.2022
ZdenoLM20.1.201825.9.2022
Rezo29.10.200524.9.2022
Side4111.6.202215.9.2022
FP-lubohr21.7.200921.4.202270
Tomi91372.12.202118.3.2022
Senator972.11.201927.5.202130
FP-ivan646411.6.200628.3.202158
wah0071.8.20076.1.202131
LipoPP11.1.20171.8.202023
miro4288.1.202020.1.2020
Paulito3.8.201126.7.201930
Bacho1811.6.20161.3.2019
kwok22.9.200724.2.2019
brannislav119.7.20114.8.2018
FP-The_Reds16.8.200924.7.201847
sluky27.1.201823.2.2018
ruzombercan8.2.200716.9.201737
killco29.10.20055.5.201741
Gene29.8.200716.2.2017
FP-gene11.7.200731.10.2016
Robo19.12.200718.10.201652
Gregorus17.9.201624.9.2016
romanhy6.1.200911.7.2016
jozefka018.8.20111.11.201575
roy29.9.200710.9.2015
suldo27.4.200715.5.201569
ZV-man16.11.20099.3.201532
Strapo4.1.20148.3.2015
redaktor6.10.200430.7.201418
martinna1028.5.201029.6.201430
medvede17.12.201218.5.2014
FP-Athotis9.4.20096.4.201442
Fredo_Rk13.5.20123.2.2014
FP-MFK Ruza!1.7.200914.1.201427
meDo18.7.20133.1.201425
monky36810.2.201327.10.201328
Zmot15.9.201316.10.201335
tukan toko12.9.201317.9.201324
FP-jaco88816.3.200714.9.201332
FP-femont17.10.200610.8.2013
JAKUB14CHELSEA19.7.201331.7.2013
staal121.10.200628.7.2013
zajko0000113.7.201118.5.201351
Puko6.4.201313.4.2013
ElPitooo27.2.201327.2.201331
FP-rastiX8.8.200724.12.201236
Matuzalem MT18.9.20116.10.201232
FP-johnie125.7.200722.9.2012
kiko789517.9.201122.9.201221
Palinko.rk6.9.20128.9.2012
richi30.1.20097.9.201252
007feko6.9.20126.9.2012
zuzu0226.9.20126.9.2012
kingmat944.8.20116.9.2012
didinko8920.11.201014.8.2012
FP-misom19.7.200814.7.201230
jancker0110.6.201014.7.201234
Rusnak7.8.20119.6.201238
ondrek lukas29.5.201230.5.201229
RNH5.5.20129.5.2012
FP-Mikinko9.7.200716.4.201232
flatron6.12.201116.4.2012
kukol11330.8.201124.3.2012
bercík3213.8.20113.3.201243
lubi68229.1.201230.1.2012
FP-undertaker26.7.200820.1.2012
minoml3.1.20124.1.201226
mino7725.12.201126.12.2011
FP-majabe31.8.20076.11.201130
FP-Faino11.7.20065.11.201131
hawks12329.10.20112.11.2011
slovak201129.10.20111.11.2011
FP-Kleno4.11.200830.10.2011
Ekkarin2.10.201127.10.201129
sergio RK3.8.201123.10.2011
FP-Immortal26.4.200822.10.2011
FP-Sten10.7.200616.10.201132
FP-wladim15.9.200715.10.2011
gisbern21.9.20119.10.2011
FP-TomJaks14.7.20068.10.2011
espoo7811.4.20088.10.2011
Jano z LH7.2.20115.9.201132
Wings21.8.20085.9.201149
domino252511.8.201131.8.2011
FP-kostarique14.10.200829.8.2011
Useň10.8.201128.8.2011
chodnik15227.4.201119.8.201128
tomtar0110.8.201110.8.2011
sekyrk17.7.201010.8.2011
seky_z_RK4.8.20116.8.2011
IVAN646427.8.200719.7.201158
Kane Big Red Machine23.1.201117.6.201124
johan00700729.4.201129.4.201139
Reggy14.12.201028.1.201137
Monelindom29.9.20105.1.201137
lukasko119.12.201019.12.201027
horsi6.7.201011.7.201047

Fortuna liga 2022/2023

#TímZVRPSkóreB
1.Slovan971123:722
2.Spartak1053219:1018
3.Podbrezová945015:817
4.DAC 19041044214:916
5.Žilina1043313:915
6.Ružomberok1035213:1214
7.MFK Dukla1040614:2012
8.Skalica102539:1311
9.Trenčín103257:1411
10.Michalovce922510:178
11.FC ViOn91448:157
12.Tatran100468:194
Aktualizované: 16.9.2022 12:55

Najčítanejšie články

Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov

Deje sa

Wolf bude chýbať Mönchengladbachu do konca roka

Rakúsky futbalista Hannes Wolf z Borussie Mönchengladbach si nezahrá do konca roka. Tréner Daniel Farke uviedol, že 23-ročný stredopoliar musí podstúpiť operáciu ramena. včera o 13:47 - TASR


Slovenská "osemnástka" podľahla Fínsku 1:3 na Memoriáli Václava Ježka

Slovenskí futbaloví reprezentanti do 18 rokov prehrali vo svojom záverečnom zápase na 28. ročníku Memoriálu Václava Ježka s Fínskom 1:3. Bola to pre nich prvá prehra na turnaji po tom, ako zdolali USA 1:0 a remizovali s Mexikom 1:1. včera o 13:00 - TASR


Švajčiari vyhrali v Španielsku 2:1, Česi podľahli Portugalsku 0:4 (3)

Španielski futbalisti prekvapujúco prehrali v sobotňajšom zápase 2. skupiny A-divízie Ligy národov doma so Švajčiarskom 1:2. Portugalsko si v rovnakej skupine poradilo v Prahe s Českom vysoko 4:0 a poskočilo na prvé miesto tabuľky. Domáci hráči v Zaragoze od úvodu držali loptu na svojich kopačkách, no proti dobre organizovanej obrane súpera sa nevedeli ... 24.9.2022 22:52 - TASR


OFK Branč - Slovan Bratislava 0:2 v 2. kole

Futbalisti ŠK Slovan Bratislava postúpili do 3. kola Slovenského pohára - Slovnaft Cup-u, keď v 2. kole zvíťazili na ihrisku OFF Branč 2:0. 24.9.2022 17:00 - TASR


Argentína zdolala v príprave Honduras 3:0, Messi dvakrát skóroval

Futbalisti Argentíny zvíťazili v prípravnom stretnutí pred MS 2022 na neutrálnej pôde v Miami nad Hondurasom 3:0. Skóre otvoril už v 16. minúte Lautaro Martinez, po ňom sa dvakrát presadil kapitán Lionel Messi, ktorý premenil v nadstavenom čase prvého dejstva jedenástku a v 69. minúte spečatil výsledok. 24.9.2022 07:01 - TASR


Česi vyhrali v baráži o postup na pôde Islandu 2:1

Česká futbalová reprezentácia do 21 rokov triumfovala v piatkovom úvodnom zápase baráže ME 2023 na pôde Islandu 2:1. Rovnakým rozdielom vyhrali domáci Chorváti nad rovesníkmi z Dánska. 23.9.2022 20:50 - TASR


Slovenská osemnástka remizovala s Mexikom 1:1 na Memoriáli Václava Ježka

Slovenská futbalová reprezentácia do 18 rokov remizovala v piatkovom zápase 28. ročníka Memoriálu Václava Ježka s mexickými rovesníkmi 1:1. O jej jediný gól sa v 17. minúte postaral Patrik Dulay. Bod pre jej súpera zaistil krátko po prestávke Ariel Castro. 23.9.2022 18:00 - TASR


Kamara si poranil väzy v kolene, jeho účasť v Katare je ohrozená

Francúzsky futbalista Boubacar Kamara si poškodil väzy v kolene a jeho účasť na MS v Katare je ohrozená. Kamara nedohral uplynulý ligový duel so Southamptonom, jeho Aston Villa podľahla súperovi 0:1. Pre zranenie chýbal aj v nominácii Francúzska na zápasy Ligy národov s Rakúskom a Dánskom. 23.9.2022 16:07 - TASR


Immobile pre zranenie vynechal piatkový domáci duel proti Anglicku

Taliansky futbalový útočník Ciro Immobile nemohol pre svalové zranenie nastúpiť v piatkovom dueli Ligy národov proti Anglicku. Kouč Roberto Mancini ho z tohto dôvodu nezaradil do kádra na zápas na milánskom San Sire. Už predtým vypadli z talianskeho kádra pre zdravotné problémy aj stredopoliari Marco Verratti, Sandro Tonali, Lorenzo Pellegrini a Matteo Politano. 23.9.2022 14:28 - TASR


Bundesligový Bochum má nového trénera, Letsch nahradil Reisa

Thomas Letsch je nový tréner futbalistov bundesligového VfL Bochum. Posledný tím tabuľky nemeckej najvyššej súťaže s ním podpísal kontrakt do roku 2024. Vo funkcii vystriedal Thomasa Reisa, ktorý s tímom prehral úvodných šesť duelov v novej sezóne. 23.9.2022 12:22 - TASR


Viac správ v archíve...