Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
;

FANS MFK Ružomberok (103)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
ZdenoLM20.1.20182.10.2020
Athotis16.3.200827.9.202040
LipoPP11.1.20171.8.202021
blazon20.3.201717.3.2020
Senator972.11.201914.3.202023
Rezo29.10.20055.3.2020
miro4288.1.202020.1.2020
RomanZa19.3.201523.12.201936
Nexus27.9.201619.12.2019
MichalLM13.7.201518.12.2019
Paulito3.8.201126.7.201928
PalciLM15.4.200821.7.201931
Bacho1811.6.20161.3.2019
kwok22.9.200724.2.2019
wah0071.8.20076.1.201929
popi25.9.20117.12.2018
brannislav119.7.20114.8.2018
FP-lubohr21.7.200929.7.201868
FP-The_Reds16.8.200924.7.201845
FP-ivan646411.6.200614.6.201856
sergu30.3.200526.4.201839
sluky27.1.201823.2.2018
ruzombercan8.2.200716.9.201735
killco29.10.20055.5.201739
Gene29.8.200716.2.2017
FP-gene11.7.200731.10.2016
Robo19.12.200718.10.201650
Gregorus17.9.201624.9.2016
romanhy6.1.200911.7.2016
jozefka018.8.20111.11.201573
roy29.9.200710.9.2015
suldo27.4.200715.5.201567
ZV-man16.11.20099.3.201530
Strapo4.1.20148.3.2015
redaktor6.10.200430.7.201416
martinna1028.5.201029.6.201428
medvede17.12.201218.5.2014
FP-Athotis9.4.20096.4.201440
Fredo_Rk13.5.20123.2.2014
FP-MFK Ruza!1.7.200914.1.201425
meDo18.7.20133.1.201424
monky36810.2.201327.10.201326
Zmot15.9.201316.10.201333
tukan toko12.9.201317.9.201322
FP-jaco88816.3.200714.9.201330
FP-femont17.10.200610.8.2013
JAKUB14CHELSEA19.7.201331.7.2013
staal121.10.200628.7.2013
zajko0000113.7.201118.5.201349
Puko6.4.201313.4.2013
ElPitooo27.2.201327.2.201329
FP-rastiX8.8.200724.12.201234
Matuzalem MT18.9.20116.10.201230
FP-johnie125.7.200722.9.2012
kiko789517.9.201122.9.201219
Palinko.rk6.9.20128.9.2012
richi30.1.20097.9.201250
007feko6.9.20126.9.2012
zuzu0226.9.20126.9.2012
kingmat944.8.20116.9.2012
didinko8920.11.201014.8.2012
FP-misom19.7.200814.7.201228
jancker0110.6.201014.7.201232
Rusnak7.8.20119.6.201236
ondrek lukas29.5.201230.5.201227
RNH5.5.20129.5.2012
FP-Mikinko9.7.200716.4.201230
flatron6.12.201116.4.2012
kukol11330.8.201124.3.2012
bercík3213.8.20113.3.201241
lubi68229.1.201230.1.2012
FP-undertaker26.7.200820.1.2012
minoml3.1.20124.1.201224
mino7725.12.201126.12.2011
FP-majabe31.8.20076.11.201128
FP-Faino11.7.20065.11.201129
hawks12329.10.20112.11.2011
slovak201129.10.20111.11.2011
FP-Kleno4.11.200830.10.2011
Ekkarin2.10.201127.10.201127
sergio RK3.8.201123.10.2011
FP-Immortal26.4.200822.10.2011
FP-Sten10.7.200616.10.201130
FP-wladim15.9.200715.10.2011
gisbern21.9.20119.10.2011
FP-TomJaks14.7.20068.10.2011
espoo7811.4.20088.10.2011
Jano z LH7.2.20115.9.201130
Wings21.8.20085.9.201147
domino252511.8.201131.8.2011
FP-kostarique14.10.200829.8.2011
Useň10.8.201128.8.2011
chodnik15227.4.201119.8.201126
tomtar0110.8.201110.8.2011
sekyrk17.7.201010.8.2011
seky_z_RK4.8.20116.8.2011
IVAN646427.8.200719.7.201156
Kane Big Red Machine23.1.201117.6.201122
johan00700729.4.201129.4.201137
Reggy14.12.201028.1.201135
Monelindom29.9.20105.1.201135
lukasko119.12.201019.12.201025
horsi6.7.201011.7.201045

Fortuna liga 2020/2021

1. D. Streda880028:824
2. Slovan751122:516
3. Trnava841310:813
4. Sereď833212:1412
5. Nitra832311:1711
6. Žilina831420:1710
7. ViOn823312:109
8. Trenčín814312:167
9. Ružomberok814310:147
10. Pohronie81439:137
11. Michalovce82156:217
12. Senica71247:165
Aktualizované: 14.10.2020 09:46

Najčítanejšie články

Bleskovky

Lazio Rím získalo na hosťovanie Pereiru z Manchestru United

Dvadsaťštyriročný stredopoliar strávi v Serii A túto sezónu. Brazílsky reprezentant je odchovanec United, za "červených diablov" odohral celkovo 75 zápasov a strelil štyri góly. V minulosti hosťoval aj v Granade či Valencii. Informoval o tom portál Football Italia.
3.10.2020 13:35 - TASR

Vedenie Mainzu odvolalo trénera Beierlorzera

Päťdesiatdvaročný kouč pôsobil vo funkcii od novembra 2019 a v minulej sezóne ho dokázal udržať v najvyššej nemeckej súťaži.
28.9.2020 16:48 - TASR

Arsenal Londýn získal islandského brankára Runarssona

Anglický futbalový klub Arsenal Londýn podpísal štvorročnú zmluvu s islandským brankárom Runarom Alexom Runarssonom. Ten doteraz pôsobil vo francúzskom Dijone.
21.9.2020 21:34 - TASR

Ajax zdolal v 3. kole holandskej ligy Waalwijk hladko 3:0

Futbalisti Groningenu vyhrali v nedeľňajšom zápase 2. kola holandskej ligy na ihrisku Den Haagu 1:0 a pripísali si na konto prvé tri body v novej sezóne. Mladý slovenský stredopoliar Tomáš Suslov nastúpil za hostí na záverečnú štvrťhodinu.
20.9.2020 20:16 - TASR

Basaksehir podľahol Galatasarayu

Futbalisti úradujúceho tureckého majstra Istanbul Basaksehir v zostave so slovenským obrancom Martinom Škrtelom prehrali v 2. kole ligy s Galatasarayom Istanbul 0:2.
20.9.2020 20:14 - TASR

V Holandsku sa darilo Berovi, Ňiňajov Sittard prehral

Futbalisti Vitesse Arnhem v zostave s Matúšom Berom vyhrali v sobotňajšom zápase 2. kola holandskej ligy nad Spartou Rotterdam 2:0. Slovenský reprezentant odohral celý zápas. Fortuna Sittard v základnej zostave so slovenským obrancom Branislavom Niňajom prehrala doma s Heerenveenom 1:3.
20.9.2020 09:29 - TASR

Fulham získal z FC Turín na hosťovanie obrancu Ainu

Dvadsaťtriročný nigérijský reprezentant má v zmluve aj opciu na riadny prestup. Aina tak bude v tíme nováčika Premier League spoluhráčom slovenského brankára Mareka Rodáka.
12.9.2020 08:08 - TASR

Inter a Atalanta odštartujú nový ligový ročník o týždeň neskôr

Dôvodom je, že mali dlhšie povinnosti v uplynulej edícii európskych klubových súťaží. Prvé kolo Serie A je naplánované na 19. septembra.
1.9.2020 19:01 - TASR

Vardy predĺžil kontrakt s Leicestrom do roku 2023

Tridsaťtriročný útočník strelil v uplynulom ročníku Premier League 23 gólov a získal Zlatú loptu pre najlepšieho kanoniera.
26.8.2020 18:29 -

Taliansky rozhodca Orsato povedie finálový duel

Talian Daniele Orsato bude rozhodovať nedeľňajší finálový súboj futbalovej Ligy majstrov medzi Parížom St. Germain a Bayernom Mníchov. Vo štvrtok o tom informovala UEFA.
20.8.2020 15:25 - TASR

Archív krátkych správ »
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov

Fanúšikovia
FutbalPortal.sk


Partneri - reklama

 


Odporúčame: