Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
;

FANS MFK Ružomberok (111)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
MichalLM13.7.201514.3.202431
patuso5.1.202014.3.202435
JurajecHKM190327.5.202214.3.2024
SNPettersson29.2.202414.3.202444
Qwixik3.5.201914.3.2024
Athotis16.3.200814.3.202444
onyxPP7.1.202413.3.2024
popi25.9.201113.3.2024
carlosMt18.12.200613.3.202445
Nexus27.9.201612.3.2024
ZdenoLM20.1.201811.3.2024
Rezo29.10.200511.3.2024
blazon20.3.201727.2.2024
Fredo_Rk13.5.201212.2.2024
gisbern21.9.20112.9.2023
sergu30.3.20054.7.202342
kwok22.9.20073.5.2023
Kubko4016.9.20226.4.2023
PalciLM15.4.20081.4.202334
Paulito3.8.201114.12.202232
Side4111.6.202215.9.2022
FP-lubohr21.7.200921.4.202272
Tomi91372.12.202118.3.2022
Senator972.11.201927.5.202132
FP-ivan646411.6.200628.3.202160
wah0071.8.20076.1.202132
LipoPP11.1.20171.8.202024
miro4288.1.202020.1.2020
Bacho1811.6.20161.3.2019
brannislav119.7.20114.8.2018
FP-The_Reds16.8.200924.7.201849
sluky27.1.201823.2.2018
ruzombercan8.2.200716.9.201739
killco29.10.20055.5.201743
Gene29.8.200716.2.2017
FP-gene11.7.200731.10.2016
Robo19.12.200718.10.201654
Gregorus17.9.201624.9.2016
romanhy6.1.200911.7.2016
jozefka018.8.20111.11.201577
roy29.9.200710.9.2015
suldo27.4.200715.5.201571
ZV-man16.11.20099.3.201533
Strapo4.1.20148.3.2015
redaktor6.10.200430.7.201419
martinna1028.5.201029.6.201432
medvede17.12.201218.5.2014
FP-Athotis9.4.20096.4.201444
FP-MFK Ruza!1.7.200914.1.201429
meDo18.7.20133.1.201427
monky36810.2.201327.10.201329
Zmot15.9.201316.10.201337
tukan toko12.9.201317.9.201325
FP-jaco88816.3.200714.9.201333
FP-femont17.10.200610.8.2013
JAKUB14CHELSEA19.7.201331.7.2013
staal121.10.200628.7.2013
zajko0000113.7.201118.5.201353
Puko6.4.201313.4.2013
ElPitooo27.2.201327.2.201332
FP-rastiX8.8.200724.12.201238
Matuzalem MT18.9.20116.10.201234
FP-johnie125.7.200722.9.2012
kiko789517.9.201122.9.201222
Palinko.rk6.9.20128.9.2012
richi30.1.20097.9.201253
007feko6.9.20126.9.2012
zuzu0226.9.20126.9.2012
kingmat944.8.20116.9.2012
didinko8920.11.201014.8.2012
FP-misom19.7.200814.7.201232
jancker0110.6.201014.7.201235
Rusnak7.8.20119.6.201240
ondrek lukas29.5.201230.5.201231
RNH5.5.20129.5.2012
FP-Mikinko9.7.200716.4.201234
flatron6.12.201116.4.2012
kukol11330.8.201124.3.2012
bercík3213.8.20113.3.201245
lubi68229.1.201230.1.2012
FP-undertaker26.7.200820.1.2012
minoml3.1.20124.1.201228
mino7725.12.201126.12.2011
FP-majabe31.8.20076.11.201131
FP-Faino11.7.20065.11.201133
hawks12329.10.20112.11.2011
slovak201129.10.20111.11.2011
FP-Kleno4.11.200830.10.2011
Ekkarin2.10.201127.10.201131
sergio RK3.8.201123.10.2011
FP-Immortal26.4.200822.10.2011
FP-Sten10.7.200616.10.201134
FP-wladim15.9.200715.10.2011
FP-TomJaks14.7.20068.10.2011
espoo7811.4.20088.10.2011
Jano z LH7.2.20115.9.201134
Wings21.8.20085.9.201151
domino252511.8.201131.8.2011
FP-kostarique14.10.200829.8.2011
Useň10.8.201128.8.2011
chodnik15227.4.201119.8.201130
tomtar0110.8.201110.8.2011
sekyrk17.7.201010.8.2011
seky_z_RK4.8.20116.8.2011
IVAN646427.8.200719.7.201160
Kane Big Red Machine23.1.201117.6.201125
johan00700729.4.201129.4.201141
Reggy14.12.201028.1.201139
Monelindom29.9.20105.1.201139
lukasko119.12.201019.12.201029
horsi6.7.201011.7.201049

Fortuna liga 2022/2023

Skupina o titul
#TímZVRPSkóreB
1.Slovan29224368:2570
2.Spartak291631041:2851
3.Žilina29156848:3951
4.DAC 1904291310642:3049
5.Ružomberok291210736:3646
6.Podbrezová291041547:5134
Skupina o udržanie sa
#TímZVRPSkóreB
1.MFK Dukla29138846:3647
2.Trenčín29119943:3242
3.Skalica291061332:3536
4.Zemplín29591526:4524
5.Košice29661724:5324
6.FC ViOn29152318:618
Základná časť
#TímZVRPSkóreB
1.Slovan22183157:1657
2.Žilina22125540:3041
3.Spartak22123731:2239
4.DAC 190422107531:2137
5.Podbrezová22104840:3434
6.Ružomberok2297628:3134
7.Trenčín2297631:2334
8.MFK Dukla2297638:3034
9.Skalica22651119:2523
10.Košice22451319:4517
11.Zemplín22171419:4210
12.FC ViOn22041814:484
Aktualizované: 29.4.2024 13:41

Najčítanejšie články

Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov

Deje sa

Martial ukončí po deviatich rokoch svoje pôsobenie v Manchestri United

Francúzsky futbalista Anthony Martial ukončí po tejto sezóne svoje deväťročné pôsobenie v Manchestri United. Dvadsaťosemročný útočník to potvrdil na sociálnej sieti. pred 3 hod. - TASR


Zranený De Roon nebude Holandsku k dispozícii na šampionáte

Marten de Roon nebude reprezentácii Holandska k dispozícii na blížiacich sa ME v Nemecku. Stredopoliara Atalanty Bergamo vyradilo z hry svalové zranenie, ktoré pred dvoma týždňami utrpel vo finále Talianskeho pohára. pred 4 hod. - TASR


Ronaldo prekonal strelecký rekord v saudskoarabskej Pro League

Portugalský futbalista Cristiano Ronaldo prekonal rekord v počte gólov v jednej sezóne saudskoarabskej Pro League. V záverečnom 34. kole najvyššej súťaže pomohol tímu Al-Nassr dvoma presnými zásahmi k triumfu na Al-Ittihadom 4:2 a na konte má celkovo 35 gólov. O jeden tak prekonal doterajšie maximum Maročana Abderrazaka Hamdallaha z ročníka 2018/19. pred 5 hod. - TASR


Slováci nepostúpili z C-skupiny, ďalej idú Taliani a Poliaci

Slovenskí futbalisti nepostúpili do štvrťfinále ME hráčov do 17 rokov. V pondelkovom zápase C-skupiny v cyperskom Achnase prehrali s Poľskom 0:4 a v tabuľke skončili na poslednom štvrtom mieste. Mužstvo Branislava Fodreka predtým remizovalo so Švédskom (0:0) a podľahlo Taliansku (0:2). včera o 18:59 - TASR


Emery sa upísal Aston Ville do roku 2029

Španielsky futbalový tréner Unai Emery podpísal nový päťročný kontrakt s Aston Villou, ktorú v tejto sezóne doviedol na štvrtú priečku Premier League a vďaka tomu aj do skupinovej fázy Ligy majstrov. včera o 18:31 - TASR


Chelsea rokuje s trénerom Leicesteru Marescom, informujú britské médiá

Anglický futbalový klub Chelsea rokuje s trénerom Leicesteru City Enzom Marescom. Taliansky kormidelník v tejto sezóne doviedol "líšky" k postupu do Premier League. Predtým pôsobil ako asistent Pepa Guardiolu v Manchestri City. včera o 18:09 - TASR


Zostupujúci 1. FC Kolín ukončil spoluprácu s trénerom Schultzom

Nemecký futbalový klub 1. FC Kolín po zostupe do druhej ligy odvolal trénera Tima Schultza. Štyridsaťšesťročný kormidelník prevzal klub v januári, keď sa tím nachádzal v pásme zostupu, ale nedokázal ho udržať v Bundeslige. včera o 14:53 - TASR


Maďarský brankár Gulácsi predĺžil kontrakt s Lipskom do júna 2026

Maďarský futbalový brankár Péter Gulácsi predĺžil kontrakt s RB Lipsko do konca júna 2026. Pôvodná zmluva mu mala vypršať na budúci rok. Informovala o tom agentúra DPA. včera o 14:23 - TASR


Brankár Soria je po zrážke s Larinom pri vedomí a mimo ohrozenia života

Španielsky futbalový brankár David Soria z Getafe sa zotavuje v nemocnici po tom, čo upadol do bezvedomia po zrážke s protihráčom Cyleom Larinom z Mallorcy. Tento okamih sa stal v 72. minúte záverečného 38. kola La Ligy, Mallorca v zostave aj so slovenským obrancom Martinom Valjentom zvíťazila 2:1. včera o 14:11 - TASR


Tučný podpísal s Ružomberkom nový kontrakt do mája 2026

Slovenský futbalový reprezentant do 21 rokov Adam Tučný podpísal s MFK Ružomberok nový kontrakt do 31. mája 2026. Účastník najvyššej súťaže o tom informoval na svojej webstránke. včera o 14:10 - TASR


Viac správ v archíve...