Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
;

FANS MFK Ružomberok (104)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
Athotis16.3.200820.4.202141
Qwixik3.5.201920.4.2021
blazon20.3.201720.4.2021
MichalLM13.7.201520.4.2021
popi25.9.201119.4.2021
Rezo29.10.200519.4.2021
PalciLM15.4.200819.4.202131
Nexus27.9.201619.4.2021
ZdenoLM20.1.201818.4.2021
FP-ivan646411.6.200628.3.202157
Senator972.11.201916.2.202123
wah0071.8.20076.1.202129
LipoPP11.1.20171.8.202021
miro4288.1.202020.1.2020
RomanZa19.3.201523.12.201936
Paulito3.8.201126.7.201929
Bacho1811.6.20161.3.2019
kwok22.9.200724.2.2019
brannislav119.7.20114.8.2018
FP-lubohr21.7.200929.7.201869
FP-The_Reds16.8.200924.7.201846
sergu30.3.200526.4.201839
sluky27.1.201823.2.2018
ruzombercan8.2.200716.9.201736
killco29.10.20055.5.201740
Gene29.8.200716.2.2017
FP-gene11.7.200731.10.2016
Robo19.12.200718.10.201651
Gregorus17.9.201624.9.2016
romanhy6.1.200911.7.2016
jozefka018.8.20111.11.201574
roy29.9.200710.9.2015
suldo27.4.200715.5.201568
ZV-man16.11.20099.3.201530
Strapo4.1.20148.3.2015
redaktor6.10.200430.7.201416
martinna1028.5.201029.6.201429
medvede17.12.201218.5.2014
FP-Athotis9.4.20096.4.201441
Fredo_Rk13.5.20123.2.2014
FP-MFK Ruza!1.7.200914.1.201426
meDo18.7.20133.1.201424
monky36810.2.201327.10.201326
Zmot15.9.201316.10.201334
tukan toko12.9.201317.9.201322
FP-jaco88816.3.200714.9.201330
FP-femont17.10.200610.8.2013
JAKUB14CHELSEA19.7.201331.7.2013
staal121.10.200628.7.2013
zajko0000113.7.201118.5.201350
Puko6.4.201313.4.2013
ElPitooo27.2.201327.2.201329
FP-rastiX8.8.200724.12.201235
Matuzalem MT18.9.20116.10.201230
FP-johnie125.7.200722.9.2012
kiko789517.9.201122.9.201219
Palinko.rk6.9.20128.9.2012
richi30.1.20097.9.201250
007feko6.9.20126.9.2012
zuzu0226.9.20126.9.2012
kingmat944.8.20116.9.2012
didinko8920.11.201014.8.2012
FP-misom19.7.200814.7.201229
jancker0110.6.201014.7.201232
Rusnak7.8.20119.6.201236
ondrek lukas29.5.201230.5.201228
RNH5.5.20129.5.2012
FP-Mikinko9.7.200716.4.201231
flatron6.12.201116.4.2012
kukol11330.8.201124.3.2012
bercík3213.8.20113.3.201242
lubi68229.1.201230.1.2012
FP-undertaker26.7.200820.1.2012
minoml3.1.20124.1.201224
mino7725.12.201126.12.2011
FP-majabe31.8.20076.11.201128
FP-Faino11.7.20065.11.201130
hawks12329.10.20112.11.2011
slovak201129.10.20111.11.2011
FP-Kleno4.11.200830.10.2011
Ekkarin2.10.201127.10.201128
sergio RK3.8.201123.10.2011
FP-Immortal26.4.200822.10.2011
FP-Sten10.7.200616.10.201131
FP-wladim15.9.200715.10.2011
gisbern21.9.20119.10.2011
FP-TomJaks14.7.20068.10.2011
espoo7811.4.20088.10.2011
Jano z LH7.2.20115.9.201131
Wings21.8.20085.9.201148
domino252511.8.201131.8.2011
FP-kostarique14.10.200829.8.2011
Useň10.8.201128.8.2011
chodnik15227.4.201119.8.201127
tomtar0110.8.201110.8.2011
sekyrk17.7.201010.8.2011
seky_z_RK4.8.20116.8.2011
IVAN646427.8.200719.7.201157
Kane Big Red Machine23.1.201117.6.201122
johan00700729.4.201129.4.201138
Reggy14.12.201028.1.201136
Monelindom29.9.20105.1.201136
lukasko119.12.201019.12.201025
horsi6.7.201011.7.201045

Fortuna liga 2020/2021

1.Slovan18142245:1144
2.D.Streda18123341:2039
3.Žilina1893640:2730
4.Trnava1862828:2626
5.Zl.Moravce1866632:2424
6.Ružomberok1857626:2822
7.Sereď1747619:2919
8.Nitra1854919:3419
9.Trenčín1846821:3318
10.Michalovce1846819:3718
11.Senica1845917:3317
12.Pohronie1729623:2815
Aktualizované: 7.2.2021 17:47

Najčítanejšie články

Bleskovky

Do výkonného výboru UEFA zvolili šéfov Bayernu a PSG

Členovia Európskej futbalovej únie (UEFA) v utorok na 45. kongrese ratifikovali do výkonného výboru únie predsedu Bayernu Mníchov Karla-Heinza Rummeniggeho a šéfa Paríža St. Germain Nassera Al-Khelaifiho ako zástupcov Asociácie európskych klubov (ECA).
pred hodinou - TASR

Šéf DFB Keller vyzval k vylúčeniu účastníkov Superligy zo všetkých súťaží

Prezident Nemeckého futbalového zväzu (DFB) Fritz Keller vyzval k vylúčeniu dvanástich účastníkov Európskej Superligy (ESL) zo všetkých ostatných súťaží. Podľa neho by mohli byť prijatí späť, až keď prehodnotia svoj zámer vytvoriť uzavretú ligu.
pred hodinou - TASR

Verrati z PSG má koronavírus, vynechá prvý duel s Bayernom

Taliansky futbalový stredopoliar Marco Verratti z Paríža St. Germain má koronavírus a vynechá prvé štvrťfinále Ligy majstrov 2020/2021 s obhajcom Bayernom Mníchov. Francúzsky majster informoval o pozitívnom teste 28-ročného hráča v piatok.
2.4.2021 20:28 - TASR

Neymar sa vracia po zranení, nastúpi už v nedeľu proti Lyonu

Brazílsky futbalista Neymar sa po niekoľkotýždňovej pauze spôsobenej zranením vráti v nedeľnom ligovom zápase proti Lyonu do zostavy Paríža St. Germain.
20.3.2021 21:11 - TASR

Schranz pomohol gólom k víťazstvu Jablonca nad Libercom

Slovenský útočník Ivan Schranz pomohol gólom k víťazstvu Jablonca v derby nad Libercom 2:1 v sobotňajšom stretnutí 24. kola najvyššej českej futbalovej súťaže.
20.3.2021 21:10 - TASR

Aj osemfinálová odveta Liverpool - Lipsko bude v Budapešti

FC Liverpool a RB Lipsko odohrajú osemfinálovú odvetu Ligy majstrov v Budapešti. Vo štvrtok to potvrdila Európska futbalová únia (UEFA). Aj prvý zápas medzi oboma súpermi sa odohral v Budapešti pre cestovné obmedzenia medzi Anglickom a Nemeckom. Liverpool v ňom zvíťazil 2:0.
4.3.2021 13:04 - - / TASR

Porto remizovalo v šlágri 14. kola portugalskej ligy s Benficou 1:1

Futbalisti FC Porto remizovali v piatkovom šlágri 14. kola portugalskej ligy s Benficou Lisabon 1:1. Hostia sa ujali vedenia v 17. minúte zásluhou Alexa Grimalda, o osem minút neskôr vyrovnal Mehdi Taremi. Ten istý hráč dostal v 73. minúte červenú kartu, takže domáci dohrávali duel iba s desiatimi hráčmi. Portu patrí v tabuľke druhá priečka so štvorbodovou stratou na vedúci Sporting Lisabon, Benfica je vďaka horšiemu skóre na treťom mieste.
16.1.2021 12:22 - / TASR

Juventus hlási ďalšieho nakazeného, pozitívny test mal De Ligt

Holandský futbalista Matthijs De Ligt z Juventusu Turín mal pozitívny test na koronavírus. Stal sa tretím hráčom v priebehu týždňa, ktorý musel opustiť káder obhajcu titulu v Serie A a nastúpiť do karantény. Ešte pred stredajším úspešným súbojom na pôde AC Miláno mali pozitívny test aj Alex Sandro a Juan Cuadrado.
8.1.2021 22:03 - / TASR

Tréner Fulhamu je v izolácii, člen jeho domácnosti mal pozitívny test

Anglický futbalový klub Fulham bude v sobotňajšom zápase Premier League proti Southamptonu bez svojho trénera Scotta Parkera. Ten išiel do izolácie po tom, čo mal pozitívny test na koronavírus jeden člen jeho domácnosti. Samotný Parker mal negatívny výsledok. Fulham povedú v zápase Matt Wells a Stuart Gray. Informovala agentúra AP.
24.12.2020 16:09 - / TASR

Súd odročil pojednávanie s Boatengom vo veci ublíženia na zdraví

Mníchovský súd odročil pojednávanie s futbalistom Jeromeom Boatengom, ktorý čelí obžalobe z ublíženia na zdraví. Podľa prokuratúry obranca Bayernu Mníchov v roku 2014 pri hádke napadol svoju vtedajšiu priateľku.
2.12.2020 10:10 - / TASR

Archív krátkych správ »
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov

Fanúšikovia
FutbalPortal.sk


Partneri - reklama