Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
;

FANS MFK Ružomberok (105)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
popi25.9.20112.7.2022
Qwixik3.5.20191.7.2022
Rezo29.10.20051.7.2022
Nexus27.9.20161.7.2022
Athotis16.3.20081.7.202242
blazon20.3.20171.7.2022
sergu30.3.200529.6.202241
ZdenoLM20.1.201828.6.2022
MichalLM13.7.201528.6.2022
RomanZa19.3.201526.6.202237
PalciLM15.4.200819.6.202232
FP-lubohr21.7.200921.4.202270
Tomi91372.12.202118.3.2022
Senator972.11.201927.5.202130
FP-ivan646411.6.200628.3.202158
wah0071.8.20076.1.202130
LipoPP11.1.20171.8.202022
miro4288.1.202020.1.2020
Paulito3.8.201126.7.201930
Bacho1811.6.20161.3.2019
kwok22.9.200724.2.2019
brannislav119.7.20114.8.2018
FP-The_Reds16.8.200924.7.201847
sluky27.1.201823.2.2018
ruzombercan8.2.200716.9.201737
killco29.10.20055.5.201741
Gene29.8.200716.2.2017
FP-gene11.7.200731.10.2016
Robo19.12.200718.10.201652
Gregorus17.9.201624.9.2016
romanhy6.1.200911.7.2016
jozefka018.8.20111.11.201575
roy29.9.200710.9.2015
suldo27.4.200715.5.201569
ZV-man16.11.20099.3.201531
Strapo4.1.20148.3.2015
redaktor6.10.200430.7.201417
martinna1028.5.201029.6.201430
medvede17.12.201218.5.2014
FP-Athotis9.4.20096.4.201442
Fredo_Rk13.5.20123.2.2014
FP-MFK Ruza!1.7.200914.1.201427
meDo18.7.20133.1.201425
monky36810.2.201327.10.201327
Zmot15.9.201316.10.201335
tukan toko12.9.201317.9.201323
FP-jaco88816.3.200714.9.201332
FP-femont17.10.200610.8.2013
JAKUB14CHELSEA19.7.201331.7.2013
staal121.10.200628.7.2013
zajko0000113.7.201118.5.201351
Puko6.4.201313.4.2013
ElPitooo27.2.201327.2.201330
FP-rastiX8.8.200724.12.201236
Matuzalem MT18.9.20116.10.201232
FP-johnie125.7.200722.9.2012
kiko789517.9.201122.9.201220
Palinko.rk6.9.20128.9.2012
richi30.1.20097.9.201251
007feko6.9.20126.9.2012
zuzu0226.9.20126.9.2012
kingmat944.8.20116.9.2012
didinko8920.11.201014.8.2012
FP-misom19.7.200814.7.201230
jancker0110.6.201014.7.201234
Rusnak7.8.20119.6.201238
ondrek lukas29.5.201230.5.201229
RNH5.5.20129.5.2012
FP-Mikinko9.7.200716.4.201232
flatron6.12.201116.4.2012
kukol11330.8.201124.3.2012
bercík3213.8.20113.3.201243
lubi68229.1.201230.1.2012
FP-undertaker26.7.200820.1.2012
minoml3.1.20124.1.201226
mino7725.12.201126.12.2011
FP-majabe31.8.20076.11.201129
FP-Faino11.7.20065.11.201131
hawks12329.10.20112.11.2011
slovak201129.10.20111.11.2011
FP-Kleno4.11.200830.10.2011
Ekkarin2.10.201127.10.201129
sergio RK3.8.201123.10.2011
FP-Immortal26.4.200822.10.2011
FP-Sten10.7.200616.10.201132
FP-wladim15.9.200715.10.2011
gisbern21.9.20119.10.2011
FP-TomJaks14.7.20068.10.2011
espoo7811.4.20088.10.2011
Jano z LH7.2.20115.9.201132
Wings21.8.20085.9.201149
domino252511.8.201131.8.2011
FP-kostarique14.10.200829.8.2011
Useň10.8.201128.8.2011
chodnik15227.4.201119.8.201128
tomtar0110.8.201110.8.2011
sekyrk17.7.201010.8.2011
seky_z_RK4.8.20116.8.2011
IVAN646427.8.200719.7.201158
Kane Big Red Machine23.1.201117.6.201123
johan00700729.4.201129.4.201139
Reggy14.12.201028.1.201137
Monelindom29.9.20105.1.201137
lukasko119.12.201019.12.201027
horsi6.7.201011.7.201047

Fortuna liga 2021/2022

#TímZVRPSkoreB
1.ŠK Slovan Bratislava22165152:1653
2.FC Spartak Trnava22136329:1245
3.MFK Ružomberok22118339:1741
4.FC DAC 1904 Dunajská Streda22106628:2336
5.ŠKF Sereď2295828:2832
6.MŠK Žilina2286834:3330
7.FK Senica2276921:3227
8.AS Trenčín2267932:3325
9.MFK Zemplín Michalovce22721320:3123
10.MFK Tatran Liptovský Mikuláš22561127:4321
11.FC ViOn Zlaté Moravce22471122:3619
12.FK Pohronie22241619:4710
Aktualizované: 4.3.2022 16:25

Najčítanejšie články

Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov

Deje sa

Dinamo Záhreb - Spartak Trnava 3:3 v prípravnom stretnutí

Futbalisti FC Spartak Trnava remizovali v piatkovom prípravnom stretnutí s úradujúcim chorvátskym majstrom GNK Dinamo Záhreb 3:3. Zápas sa hral v Lendave, v rámci letného sústredenia "andelov" v Slovinsku. Fortunaligista viedol po 34 minútach 3:0, no trojgólový náskok neudržal, o vyrovnanie sa postaral v 89. minúte Marijan Čabraja. včera o 19:57 - TASR


Maldini zostáva na poste technického riaditeľa AC Miláno

Paolo Maldini pokračuje na poste technického riaditeľa AC Miláno. S talianskym futbalovým klubom podpísal novú dvojročnú zmluvu. Úradujúci majster Serie A o tom informoval v piatok. včera o 19:39 - TASR


Brankár Johnstone posilnil Crystal Palace

Anglický futbalový brankár Sam Johnstone podpísal štvorročný kontrakt s klubom Crystal Palace. "Som naozaj nadšený, že budem v nasledujúcich štyroch rokoch súčasť Crystal Palace. Je to skvelý klub s výborným zázemím a skvelými fanúšikmi," povedal pre klubovú webstránku. včera o 18:22 - TASR


Sissoko prestúpil z Watfordu do Nantes

Francúzsky futbalista Moussa Sissoko prestúpil z anglického Watfordu do FC Nantes. Účastník Ligue 1 zaplatil za 32-ročného stredopoliara odstupné 1,8 milióna libier (v prepočte 2,08 milióna eur), informovala agentúra AFP. Sissoko sa lúči s britskými trávnikmi po deviatich sezónach. včera o 14:56 - TASR


Mchitarjan sa stal posilou Interu Miláno

Arménsky futbalista Henrich Mchitarjan stal hráčom Interu Miláno. O novej akvizícii "nerazzurri" informovala oficiálna stránka Serie A. Tridsaťtriročný hráč sa pripojil k tímu ako voľný hráč, zmluvu podpísal do konca júna 2024. Predtým hral tento stredopoliar za AS Rím, v tomto klube odohral 117 zápasov a strelil 29 gólov. včera o 12:38 - TASR


Manchester City získal brankára Ortegu

Futbalový klub Manchester City v piatok potvrdil dohodu so Stefanom Ortegom. Nemecký brankár by mal v kádri anglického šampióna kryť chrbát jednotke Edersonovi. Dvadsaťdeväťročný Ortega prišiel do Manchestru z Arminie Bielefeld ako voľný hráč. včera o 11:44 - TASR


Griezmann sa do Barcelony nevráti, v Atleticu Madrid zostane ďalší rok

Francúzsky futbalista Antoine Griezmann bude aj v nasledujúcom ročníku hrať za Atletico Madrid. Klub si podľa španielskeho denníka Marca uplatní opciu na pokračovanie hosťovania útočníka z FC Barcelona. To by sa malo po skončení nasledujúcej sezóny zmeniť na trvalý prestup za vopred stanovenú sumu 40 miliónov eur. včera o 11:21 - TASR


Tottenham potvrdil príchod Richarlisona

Brazílsky futbalista Richarlison sa stal oficiálne hráčom Tottenhamu Hotspur. Klub to oznámil na svojom webe, detaily dohody nezverejnil. Dvadsaťpäťročný útočník hral uplynulé štyri sezóny za Everton, v 152 zápasoch strelil 52 gólov. včera o 11:14 - TASR


Tolisso opustil Bayern, vrátil sa do Lyonu

Francúzsky futbalista Corentin Tolisso sa vrátil z Bayernu Mníchov do Olympique Lyon. Francúzsky prvoligista v piatok oznámil, že s 27-ročným stredopoliarom podpísal zmluvu do leta 2027. Tolisso prestúpil v lete 2017 z Lyonu do Bayernu za 41,5 milióna eur. včera o 09:55 - TASR


Paríž St. Germain získal portugalského reprezentanta Vitinhu

Francúzsky futbalový šampión Paríž St. Germain získal portugalského reprezentanta Vitinhu. Dvadsaťdvaročný stredopoliar podpísal s PSG zmluvu do 30. júna 2027, informoval o tom klubový web. Vintinha je odchovanec FC Porto. včera o 09:36 - TASR


Viac správ v archíve...