Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
;

FANS MFK Ružomberok (103)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
LipoPP11.1.20179.5.202020
blazon20.3.201717.3.2020
Senator972.11.201914.3.202022
Rezo29.10.20055.3.2020
ZdenoLM20.1.201823.2.2020
Athotis16.3.200819.2.202040
miro4288.1.202020.1.2020
RomanZa19.3.201523.12.201935
Nexus27.9.201619.12.2019
MichalLM13.7.201518.12.2019
Paulito3.8.201126.7.201928
PalciLM15.4.200821.7.201930
Bacho1811.6.20161.3.2019
kwok22.9.200724.2.2019
wah0071.8.20076.1.201928
popi25.9.20117.12.2018
brannislav119.7.20114.8.2018
FP-lubohr21.7.200929.7.201868
FP-The_Reds16.8.200924.7.201845
FP-ivan646411.6.200614.6.201856
sergu30.3.200526.4.201838
sluky27.1.201823.2.2018
ruzombercan8.2.200716.9.201735
killco29.10.20055.5.201739
Gene29.8.200716.2.2017
FP-gene11.7.200731.10.2016
Robo19.12.200718.10.201650
Gregorus17.9.201624.9.2016
romanhy6.1.200911.7.2016
jozefka018.8.20111.11.201573
roy29.9.200710.9.2015
suldo27.4.200715.5.201567
ZV-man16.11.20099.3.201529
Strapo4.1.20148.3.2015
redaktor6.10.200430.7.201415
martinna1028.5.201029.6.201428
medvede17.12.201218.5.2014
FP-Athotis9.4.20096.4.201440
Fredo_Rk13.5.20123.2.2014
FP-MFK Ruza!1.7.200914.1.201425
meDo18.7.20133.1.201423
monky36810.2.201327.10.201325
Zmot15.9.201316.10.201333
tukan toko12.9.201317.9.201321
FP-jaco88816.3.200714.9.201329
FP-femont17.10.200610.8.2013
JAKUB14CHELSEA19.7.201331.7.2013
staal121.10.200628.7.2013
zajko0000113.7.201118.5.201349
Puko6.4.201313.4.2013
ElPitooo27.2.201327.2.201328
FP-rastiX8.8.200724.12.201234
Matuzalem MT18.9.20116.10.201230
FP-johnie125.7.200722.9.2012
kiko789517.9.201122.9.201218
Palinko.rk6.9.20128.9.2012
richi30.1.20097.9.201249
007feko6.9.20126.9.2012
zuzu0226.9.20126.9.2012
kingmat944.8.20116.9.2012
didinko8920.11.201014.8.2012
FP-misom19.7.200814.7.201228
jancker0110.6.201014.7.201231
Rusnak7.8.20119.6.201236
ondrek lukas29.5.201230.5.201227
RNH5.5.20129.5.2012
FP-Mikinko9.7.200716.4.201230
flatron6.12.201116.4.2012
kukol11330.8.201124.3.2012
bercík3213.8.20113.3.201241
lubi68229.1.201230.1.2012
FP-undertaker26.7.200820.1.2012
minoml3.1.20124.1.201224
mino7725.12.201126.12.2011
FP-majabe31.8.20076.11.201127
FP-Faino11.7.20065.11.201129
hawks12329.10.20112.11.2011
slovak201129.10.20111.11.2011
FP-Kleno4.11.200830.10.2011
Ekkarin2.10.201127.10.201127
sergio RK3.8.201123.10.2011
FP-Immortal26.4.200822.10.2011
FP-Sten10.7.200616.10.201130
FP-wladim15.9.200715.10.2011
gisbern21.9.20119.10.2011
FP-TomJaks14.7.20068.10.2011
espoo7811.4.20088.10.2011
Jano z LH7.2.20115.9.201130
Wings21.8.20085.9.201147
domino252511.8.201131.8.2011
FP-kostarique14.10.200829.8.2011
Useň10.8.201128.8.2011
chodnik15227.4.201119.8.201126
tomtar0110.8.201110.8.2011
sekyrk17.7.201010.8.2011
seky_z_RK4.8.20116.8.2011
IVAN646427.8.200719.7.201156
Kane Big Red Machine23.1.201117.6.201121
johan00700729.4.201129.4.201137
Reggy14.12.201028.1.201135
Monelindom29.9.20105.1.201135
lukasko119.12.201019.12.201025
horsi6.7.201011.7.201045

Fortuna liga 2019/2020

Tím
1.Slovan22174146:1155
2.Žilina22136338:1745
3.Dun.Streda22115631:2538
4.Michalovce2286828:3230
5.Trnava22931025:2630
6.Ružomberok22610625:2728
7.Trenčín2276939:3527
8.Zl.Moravce2268822:2826
9.Senica226610 24:3324
10.Sereď22571023:3422
11.Nitra22541317:3119
12.Pohronie22371219:3816
Aktualizované: 1.5.2020 15:42

Najčítanejšie články

Bleskovky

Grécku ligu definitívne obnovia 6. a 7. júna

Najvyššia grécka futbalová Super League obnoví sezónu definitívne 6. a 7. júna. Súťaž prerušili v marci pre pandémiu nového koronavírusu. Štrnásť účastníkov ligy sa predbežne dohodlo na reštarte sezóny ešte 18. mája, no čakali na odobrenie od krízového štábu krajiny.
27.5.2020 20:09 - TASR

Srb Nikolič bude od júna nový tréner Lokomotivu Moskva

Novým trénerom ruského futbalového klubu Lokomotiv Moskva sa od 1. júna stane Srb Marko Nikolič. Štyridsaťročný bývalý kormidelník Partizanu Belehrad nahradí vo funkcii Jurija Siomina, ktorého zmluva vyprší 31. mája.
14.5.2020 10:15 - TASR

ME žien vo futbale

Majstrovstvá Európy žien vo futbale sa uskutočnia od 6. do 31. júla 2022 v Anglicku. Vo štvrtok o tom informovala Európska futbalová únia (UEFA), správu vydala agentúra SID.
23.4.2020 13:40 - TASR

Zomrel Miguel Jones, bývalá opora Atletica Madrid

Bývalý úspešný hráč Atletica Madrid Miguel Jones podľahol ochoreniu COVID 19. Osemdesiatjedenročný ofenzívny futbalista bol hviezdou klubu v šesťdesiatych rokoch a okrem koronavírusu bojoval aj s rakovinou. Klub to oznámil na svojom webe.
9.4.2020 15:12 - TASR

Peseiro sa stal trénerom Venezuely

Päťdesiatdeväťročný Peseiro nahradil na lavičke Rafaela Dudamela, ktorý opustil tento post začiatkom januára po takmer štyroch rokoch pôsobenia vo funkcii.
4.2.2020 18:57 - TASR

Vedenie Fiorentiny odvolalo trénera Montellu

Taliansky futbalový klub ACF Fiorentina odvolal trénera Vincenza Montellu. Rozhodnutie prišlo po piatkovej domácej prehre s AS Rím 1:4.
21.12.2019 12:54 - TASR

Do nominácie na Azerbajdžan pribudol brankár Holec

Brankár MŠK Žilina Dominik Holec pribudol do nominácie slovenskej futbalovej reprezentácie. Šancu nastúpiť bude mať v utorňajšom záverečnom stretnutí kvalifikácie ME 2020 s Azerbajdžanom (Trnava, 20.45 h). Dvadsaťpäťročný Holec pribudol k trojici pôvodne nominovaných brankárov Martin Dúbravka (Newcastle United), Marek Rodák (FC Fulham) a Dominik Greif (ŠK Slovan Bratislava). V nedeľu o tom informoval žilinský klub na facebooku.
17.11.2019 19:23 - TASR

Bajričovi potvrdili otras mozgu, zatiaľ zostane v Anglicku

Slovinský futbalista Kenan Bajrič utrpel vo štvrtkovom zápase Slovana Bratislava v K-skupine Európskej ligy na ihrisku Wolverahmptonu Wanderers otras mozgu. Diagnózu obrancovi Slovana Bratislava potvrdili v nemocnici. Podľa oficiálneho facebooku "belasých" vyšetrenie na CT nepreukázalo vážnejšie komplikácie a hráč sa už cíti lepšie. Vzhľadom na riziko však zostal v Anglicku. O termíne jeho návratu sa rozhodne po konzultácii s lekármi.
8.11.2019 12:43 - TASR

Garcia Junyent je nový tréner Celty Vigo

Oscar Garcia Junyent sa stal novým trénerom futbalistov Celty Vigo. Na lavičke klubu španielskej La Ligy nahradil Frana Escribu, ktorého v nedeľu odvolali po sérii štyroch prehier.
4.11.2019 21:15 - TASR

Manchestru United budú v derby s Liverpoolom chýbať Pogba a De Gea

Futbalisti Manchestru United utrpeli ďalšiu výraznú stratu pred nedeľňajším ligovým derby s FC Liverpool. "Červeným diablom" budú na Old Trafford chýbať stredopoliar Paul Pogba aj brankár David De Gea. Francúzskeho reprezentanta Pogbu stále trápi chodidlo, s ktorým má problémy od konca augusta. De Gea si v pondelok zranil slabiny a jeho štart bol otázny. Po vyšetreniach však vypadol zo zostavy trénera Oleho Gunnara Solskjaera. Tomu by však mali byť k dispozícii obranca Aaron Wan-Bissaka a útočník Anthony Martial, informoval klubový web Manchestru.
17.10.2019 10:52 - TASR

Archív krátkych správ »
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov

Fanúšikovia
FutbalPortal.sk


Partneri - reklama

 


Odporúčame: