Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
;

FANS MŠK Žilina (448)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
mitko1622.2.20132.7.202227
Tokino3.5.20072.7.202237
Dan8827.2.20181.7.2022
stewart7124.4.20131.7.2022
ebola 197814.4.20091.7.202243
HKM_ZV_OSTRIC6.1.20111.7.202231
Tomáš_ZA13.9.20151.7.202234
miso138927.5.20101.7.2022
BobMekenzi10.8.20211.7.2022
Mareko145.7.20111.7.2022
jethro1720.10.20141.7.202238
vlado.1989l2.9.20101.7.202232
belo20.12.20091.7.202240
lou2229.9.20061.7.202235
tomino107.12.20101.7.202227
Dani827.10.20161.7.202229
Martin18218.12.20101.7.202232
Ricardinho132.5.20171.7.2022
ErikHKM16.12.20151.7.202234
Tomas103.4.20161.7.202231
Mates106026.1.20081.7.202237
vevericiak13.4.20091.7.202237
WOLF 2711.3.20201.7.2022
iskrakamzik15.1.20111.7.2022
koniferrum26.4.20111.7.202235
janoc16.1.20131.7.2022
Mark10116.12.201530.6.202226
Hossa12.10.201630.6.2022
carlosMt18.12.200630.6.202243
zilincan190818.2.201530.6.2022
okorec9.4.201730.6.202235
HK8817.5.201629.6.2022
taker22.12.200729.6.202234
fabregas0017.12.201129.6.202231
Prísediaci23.3.201329.6.2022
Zubo2729.7.200928.6.2022
joppo5.11.201128.6.2022
davidgrass10.5.201228.6.202234
balki299.4.200928.6.202237
dhkk16.2.201828.6.2022
TomasP36.9.201728.6.202225
Mariann Kelement26.3.200826.6.202247
hk svit28.9.201726.6.2022
mil4n898.4.200826.6.202232
Wes1711.10.200724.6.202229
lampo12.1.201223.6.202233
mega4527.2.201016.6.2022
havikman13.9.200914.6.2022
Joey77213.4.20099.6.202228
tomo417.11.20055.6.202232
FP-rastislavo12.8.20094.6.2022
james226.1.20072.6.202240
FP-csainz21.10.20092.6.2022
chuanpablo10.8.200831.5.202235
marco3215.7.201131.5.202239
BaSkeR7.9.200727.5.2022
Factor24.4.201826.5.2022
Vladimír Štadani7.3.202024.5.2022
navždy žlto-zelení13.8.202117.5.202248
branik555.3.201117.5.202240
paloMSHK5.3.20099.5.202229
e@gl323.12.20099.5.202229
Strihac31.8.200729.4.2022
juza4.2.201720.4.2022
VladimírVladimirovič4.9.201917.4.2022
Martin 27817.12.200715.4.202251
KojtalMiroslav27.11.20169.4.202270
jehro14.10.20108.4.2022
Pa3k19747.11.202115.3.202247
Tirpitz22.3.201727.2.2022
robci953.2.200921.2.202226
FP-frantisek4820.11.20069.2.2022
sidny610.3.200930.10.202127
milankos812.11.201318.10.2021
bavorak5523.3.20121.6.2021
Andy6618.1.201321.4.202183
Severan15.9.201321.4.2021
Zvo-len-čan24.3.20215.4.2021
MARTIN_JUH26.2.201622.3.2021
Juliuskresan16.9.201213.3.202128
ondro559.12.201214.2.202122
EASTON23.9.200922.1.202136
Mayo915.12.20082.12.202034
anthrax21.9.20111.12.2020
frenkie3617.9.20135.8.2020
misdo14.12.200829.7.202029
FP-honey630.7.200827.5.202047
strane29.10.200629.4.202050
Palo8617.10.201028.2.202035
tomahawkPO29.4.200918.2.2020
domfili21.1.20123.2.2020101
ROBINATOR12.3.200615.11.201946
marianco6.9.20073.11.201949
kacenka20911.3.20163.11.201934
Dan_o9220.2.201413.10.2019
ifko_zv26.3.200622.9.201937
Maskynko20.9.201920.9.2019
toso189112.3.20156.8.201931
pret10.6.201029.7.2019
Sifonides16.1.20092.7.2019
sapara2729.3.201620.4.201938
Tome201027.9.20118.2.201938
vlckoza21.11.201817.1.2019
RebelZA22.11.201826.11.201832
18hena30.10.20072.11.201833
Brandys18.10.20062.11.201837
Osto21.11.200725.10.201832
kobajass1.1.20131.10.2018
dzuro9999914.1.200928.9.201868
sweetsz12.9.201021.9.2018
FP-bobcos18.8.200818.9.2018
tapo16.8.201812.9.201828
miso19254.5.201821.8.2018
Emdzej11.5.20162.7.2018
Petan-SI29.11.200924.6.201831
qwertz27.4.200714.6.2018
MyGy211.4.200613.6.201837
Fighter11.6.201012.6.2018
ciro7718.3.201024.4.2018
FP-jurajll17.11.200818.2.2018
miro87z10.6.20147.1.2018
pavolmshk5.12.20146.1.2018
smejco1529.10.200616.12.201731
mako17.2.201221.11.201725
Dzubinho15.11.201120.11.201732
konifer948818.11.201417.10.2017
FP-johnysik3.5.200918.8.2017
aikido117.10.201029.7.201746
Mirco1225.12.201228.6.201722
WR105.6.201217.5.2017
cris1428.4.20117.5.201731
flyer8817.5.201027.4.2017
FanatikZA16.2.201628.3.201730
sajmonkou7.10.200828.3.201731
sony1314.11.201418.2.2017
Elpedros23.2.201513.2.2017
mikea6.10.201211.2.2017
jedine HC KOŠICE2.2.201210.2.201727
filius28.4.20119.2.2017
bučkyn10.12.20133.1.2017
Marek17MHC10.9.20151.1.201726
stevos6.9.200721.12.2016
R3v3r3nd15.12.201017.12.2016
Kornel829.10.201211.12.201640
196514.7.201420.11.2016
mmmhhhccc22.1.201316.11.2016
FP-longfield21.10.200716.10.2016
xossee7.9.20109.10.201635
FP-Ľuboš Lörincz31.8.200824.9.2016
misko1031326.1.201421.9.201624
Ostric2330.11.200830.8.201632
mato94714.2.201029.8.201631
marinak0876.2.201411.6.201635
FrankyPOPA23.4.20098.6.201650
NR6911.8.201520.3.201652
FrisoNR19.1.201111.3.2016
Robo6826.2.201627.2.2016
Veducinel2.3.200622.2.201640
DOXXbet Kotel26.11.201319.2.201624
kelemen2.10.20112.2.2016
SticKer10.1.201616.1.2016
FP-spelda2.6.200810.1.2016
jogo1889.2.201310.1.201640
roto27.2.201117.12.201539
mhcmountfieldmartin19.10.201210.11.2015
Lukassko3335.10.201225.10.201531
adolicko916.9.201323.10.201520
jose8821.7.20128.10.201545
jose88jose18.11.20118.10.201545
MsHKŽilina9.12.20114.10.2015
Dusko SI26.1.200727.9.201539
8tristan822.1.201125.9.201537
FP-minonka2.10.200810.9.2015
havran9931.8.20079.5.2015
lukas luko zaborsky10.12.20142.5.201517
m4sk11.8.20102.5.201540
julo nkc29.9.20082.5.201547
Robcukes427.3.201328.4.201526
jvrabel21.7.200610.3.201559
ocilkastefan26.12.20128.3.201522
five4218.1.20094.3.201531
FP-ranger7.7.20073.3.2015
hlavatya6.10.201428.2.201545
braxatoris26.10.201022.2.201552
Moko27.1.201422.2.201526
tibco3010.9.201017.2.201541
10krmo1018.6.20119.2.201536
ricozmok26.1.20142.2.2015
kelom124.9.201330.1.201522
Fanatic 18.1.201523.1.201526
smokhause16.9.20116.1.2015
Dominika_MT21.10.201230.12.201426
onionac12.10.201428.12.2014
Miso818522.3.201317.12.201437
Patko3.2.201410.12.201428
H@H@28.10.20098.12.201430
Andrej20.1.200521.11.201433
kubo6929.11.200721.11.201431
MHCMato24.6.201431.10.201424
HKPOPRAD12345678924.10.201430.10.201419
kapomt5511.3.200927.9.201432
papundekel22.1.201312.9.2014
Alexis19.7.20141.8.2014
shisho29.4.200830.6.201431
SNAKE ZA18.1.20083.6.201433
FP-SNAKE ZA29.2.20083.6.201433
dzajrino11.2.201029.5.2014
bakus895.3.201325.5.201432
jojo254119.10.201018.5.201422
Trelis13.11.201017.5.201423
lubosko85223.4.200926.4.2014
Miroslav Matula4.9.201017.4.2014
RazerwOw2.2.20149.4.201423
branop6626.3.20147.4.201436
notorius12319.12.201231.3.2014
jankofranzen18.8.201018.3.2014
kuko2212.2.201416.3.201434
patris114.10.200811.2.201427
MHCMartin13.2.20092.2.201428
marco77467.1.20142.2.201431
MHC Martin1236.10.20131.2.2014
mirdo0000125.1.201430.1.201437
ZuzankaMHC13.12.20133.1.201423
PPdadi15827.4.201020.12.2013
hipso18.12.201210.12.201328
Kikuš14.10.201229.11.2013
morovno665.10.20129.11.2013
FP-stanko7.7.20064.11.2013
zdeno52512.7.20122.11.2013
murcek7.3.201328.10.201343
vojti28.11.201018.10.2013
FORTIX6.8.20115.10.2013
almasi15.3.201321.9.201320
abanis16.9.201317.9.2013
imperium lupum30.9.201215.9.201352
klaxooon21.7.201215.9.2013
hildo1223.3.20129.9.201329
Maťo ZV4.3.201110.8.201335
rudo.b25.4.200928.7.2013
jozino2294.10.201214.7.2013
majcob24.5.201327.5.201346
Halak2227.9.201224.5.201327
rodpoprad23.11.201212.5.20138
ranger24.8.20078.5.2013
jarcino7.12.20126.5.201349
Puffo25.4.20114.5.201329
jimmy81af14.3.20104.5.2013
Ladik4.5.20123.5.201332
IL 1791125.7.20082.5.201354
Murdu1.4.201124.4.201326
modano11.8.201023.4.2013
misho269023.2.20133.4.2013
domco4014.11.20122.4.2013
rado1531.3.201224.3.2013
kiko9910.3.201314.3.2013
jojo7126.12.201114.3.2013
corki17.11.200612.3.201332
north5.11.20128.3.201330
georgjr26.3.20137.3.2013
mlynky201113.2.201316.2.2013
netman3.1.201213.2.2013
chelsea1413.7.201226.1.2013
tomasMHC13.9.200926.1.2013
cmulo23.4.201119.1.201329
TonyZA22.3.200816.1.2013
Yevgenij2.11.201014.1.2013
jagermeister30.12.201210.1.2013
Damien_773.8.20116.1.201328
michalse3.11.201224.12.2012
bobaHKM30.11.201221.12.201225
spongi239.12.201219.12.201221
michaelo22216.3.201117.11.2012
socka3.10.201216.11.2012
vladimirskolar30.8.200715.11.201242
krivko113.1.20114.11.2012
ALPHAE8.10.201228.10.201225
lenax720.10.201220.10.2012
HKM ZWOLEN27.1.201117.10.201231
sisko2228.12.201016.10.2012
alexsennnMHC10.12.201012.10.2012
johnysik13.5.20099.10.2012
MarkusFenix30.9.20107.10.2012
rastik9428.12.201119.9.201227
DominikVarhol13.9.201213.9.2012
viggo23.8.201227.8.2012
stiflerovamama-FC LIVERPOOL9.9.201022.8.2012
trencinas18.7.201220.8.2012
mlynky1215.3.201214.8.2012
KRISTIANg6.6.201228.7.201226
FP-thomas1224.7.200827.7.2012
mk196522.7.201223.7.2012
allan9730.12.201115.7.2012
Cinoo13.6.201219.6.2012
aurtenetxe2.5.20128.6.2012
bundas915.6.20126.6.201236
MaJsTeR87.10.20105.6.201232
tanya17.5.201218.5.201229
64maros647.2.201013.5.201226
kubo7911.4.20096.5.201228
straso4.5.20126.5.2012
sLayeeeR 3.5.20094.5.201230
fidziii6.2.200930.4.201228
lucuszik14.9.201028.4.201229
ondro32119.4.201220.4.2012
messi123m16.4.201217.4.2012
FP-gadjo9.7.200712.4.2012
forky1.4.20121.4.201225
stasik22.3.201118.3.2012
mlynky9811.3.201214.3.2012
FP-Mato ZA8.6.200611.3.201234
tomas.skvarek27.2.201210.3.2012
Aurel Nauš22.11.20116.3.201249
DanoMt18.10.20106.3.201238
FP-FEDDO6.9.20085.3.201250
89matisek8923.11.20114.3.201232
salo1728.2.201229.2.201231
bubinko8.1.201116.2.201261
FP-BaSkeR25.8.200713.2.2012
CORLEONNE8.2.20128.2.2012
samosato58.2.20128.2.2012
Emil38719.1.20106.2.2012
FP-Jakubmelega12.2.20104.2.201224
Popradcan_PP24.8.201031.1.2012
murčo23.1.201223.1.2012
zilina_sa_zachrani30.12.201022.1.2012
Idzinko14.12.201114.1.2012
xXxCORTEZxXx28.6.200913.1.201230
Afes Fanatics6.10.20114.1.2012
FP-Kamikaze21317.4.20094.1.2012
kosicannn30.12.201130.12.2011
FP-Matthew9319.7.200812.12.2011
MirkoZv16.9.20116.12.201130
chessterr30.11.20114.12.2011
Viktus20.11.201129.11.201154
mikey3.8.201126.11.201134
Apacer0119.11.201120.11.2011
trias1010.11.201120.11.2011
robotaskar19.11.201119.11.201128
Skrate23.11.200817.11.2011
adam 2318.9.20116.11.201121
Kuboo.936.11.20103.11.201125
Caesarus22.12.201028.10.201134
zdenio5.9.200728.10.201136
filius-122.10.201114.10.201126
PELE9.10.201113.10.2011
dandy1925.9.201113.10.2011
FP-fox_mann14.7.200913.10.2011
3Promajl3.6.201113.10.2011
sonik.h16.9.201113.10.201131
Rudolf Rovner4.10.201112.10.2011
winco1011.6.201012.10.201134
FP-Stando6.11.200811.10.201133
FP-13.10.200610.10.2011
FP-sts21.7.200910.10.2011
hockeymaniak4119.5.20103.10.2011
FP-Neo10.3.200727.9.201128
dano90116.8.201126.9.2011
adko12320.9.201120.9.2011
kornelMT16.2.201017.9.201131
Kubko2197.8.20116.9.2011
Mysťa25.4.20115.9.2011
Mirec38135.8.20115.9.2011
ZuccarelloAasen25.4.20115.9.2011
FP-Ivan Miestny3.7.20095.9.201171
Buldozer2.3.20095.9.201143
Trenčín Majster 3.12.20105.9.2011
FP-mškzafan17.10.20095.9.2011
dracik1813.8.20114.9.2011
FP-INDU11.5.20074.9.2011
vlk3912.11.20104.9.2011
PUNisheR16211.8.20113.9.201126
Jersey9913.8.20112.9.2011
vrsko3.8.20112.9.2011
jedine POPRAD dotoho4.3.20111.9.2011
rehy99212.8.201130.8.201122
roman073.8.201129.8.2011
Jossinho610829.8.201129.8.2011
FP-Ninul20.10.200726.8.201129
FP-slacho13.8.200826.8.2011
Bang1233.8.201126.8.2011
eFCe7.8.201121.8.2011
infinity-ok3.8.201121.8.2011
Aresko33.10.201020.8.201134
šárka525.4.201119.8.201131
WOW UPS27.9.201011.8.2011
FP-majjoN14.4.200911.8.201178
kirtap291223.10.20106.8.2011
kaprar55521.11.20106.8.201166
tomassssss5.8.20115.8.2011
Kubis6121.12.201029.7.2011
denda3116.9.201022.7.2011
maj1013.10.201018.7.201136
svk 811.4.200927.6.2011
nery320.6.201126.6.2011
sportboy634.4.201023.6.201128
Ninul13.10.200712.6.201129
Caroll8.9.20105.6.201149
kremo8510.5.201114.5.201137
SilvesterL1.5.201113.5.201131
Prelude25.10.200712.5.201131
Joggy26.4.20114.5.2011
skalican6613.8.20101.5.2011
Autobus8.12.20101.5.2011
allan199328.4.201128.4.201129
derby26.2.201121.4.2011
tunty13.3.201115.4.2011
Stanley243.3.201111.4.2011
dodo_snina26.5.201030.3.201130
patrik skuta10.1.201027.3.201128
mato.o28.12.201026.3.2011
bucoopunx23.10.201025.3.201129
MartinNR22.1.201124.3.201126
nina22.1.201118.3.201122
MsHKZA16.1.201112.3.2011
dodis3225.11.201010.3.201124
rastoo1.2.20113.3.2011
kiko661.3.20111.3.201121
capsfany22.2.201122.2.2011
Spilar-Nitra14.1.201120.2.201128
Feinbau8.10.201017.2.201145
zilincan7730.12.201014.2.2011
Skanurik PP 23.1.201113.2.2011
drobcekSP11.10.20109.2.201144
hellgirl19.3.20101.2.2011
cinque7.1.200831.1.2011
Briton18.8.200929.1.201138
xquad1220.1.201120.1.201131
petrik3128.11.20097.1.2011
10robinson1025.11.20106.1.201128
Skalican..27.11.201023.12.201022
pooler13130.10.201012.12.201030
tomak33326.9.201010.12.201023
glewron27.7.201028.11.201049
m1so3894.5.201026.11.201039
dzairo19.11.201021.11.201039
plokij26.9.201019.11.2010
krupka3317.11.201018.11.201025
borissutiak18.11.201018.11.201026
nunusik10003.10.201026.10.201031
miro28.10.20108.10.2010
mike928.3.200830.9.201045
marek130l16.4.200927.9.2010
martinkaaa1219.4.200919.9.2010
19 MšK 0812.8.201014.9.201028
blackhawk37.6.201011.9.201026
alobrankar3817.8.201030.8.2010
7simonko1728.8.201028.8.2010
dzanso30.5.201011.6.201030

Fortuna liga 2021/2022

#TímZVRPSkoreB
1.ŠK Slovan Bratislava22165152:1653
2.FC Spartak Trnava22136329:1245
3.MFK Ružomberok22118339:1741
4.FC DAC 1904 Dunajská Streda22106628:2336
5.ŠKF Sereď2295828:2832
6.MŠK Žilina2286834:3330
7.FK Senica2276921:3227
8.AS Trenčín2267932:3325
9.MFK Zemplín Michalovce22721320:3123
10.MFK Tatran Liptovský Mikuláš22561127:4321
11.FC ViOn Zlaté Moravce22471122:3619
12.FK Pohronie22241619:4710
Aktualizované: 4.3.2022 16:25

Najčítanejšie články

Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov

Deje sa

Dinamo Záhreb - Spartak Trnava 3:3 v prípravnom stretnutí

Futbalisti FC Spartak Trnava remizovali v piatkovom prípravnom stretnutí s úradujúcim chorvátskym majstrom GNK Dinamo Záhreb 3:3. Zápas sa hral v Lendave, v rámci letného sústredenia "andelov" v Slovinsku. Fortunaligista viedol po 34 minútach 3:0, no trojgólový náskok neudržal, o vyrovnanie sa postaral v 89. minúte Marijan Čabraja. včera o 19:57 - TASR


Maldini zostáva na poste technického riaditeľa AC Miláno

Paolo Maldini pokračuje na poste technického riaditeľa AC Miláno. S talianskym futbalovým klubom podpísal novú dvojročnú zmluvu. Úradujúci majster Serie A o tom informoval v piatok. včera o 19:39 - TASR


Brankár Johnstone posilnil Crystal Palace

Anglický futbalový brankár Sam Johnstone podpísal štvorročný kontrakt s klubom Crystal Palace. "Som naozaj nadšený, že budem v nasledujúcich štyroch rokoch súčasť Crystal Palace. Je to skvelý klub s výborným zázemím a skvelými fanúšikmi," povedal pre klubovú webstránku. včera o 18:22 - TASR


Sissoko prestúpil z Watfordu do Nantes

Francúzsky futbalista Moussa Sissoko prestúpil z anglického Watfordu do FC Nantes. Účastník Ligue 1 zaplatil za 32-ročného stredopoliara odstupné 1,8 milióna libier (v prepočte 2,08 milióna eur), informovala agentúra AFP. Sissoko sa lúči s britskými trávnikmi po deviatich sezónach. včera o 14:56 - TASR


Mchitarjan sa stal posilou Interu Miláno

Arménsky futbalista Henrich Mchitarjan stal hráčom Interu Miláno. O novej akvizícii "nerazzurri" informovala oficiálna stránka Serie A. Tridsaťtriročný hráč sa pripojil k tímu ako voľný hráč, zmluvu podpísal do konca júna 2024. Predtým hral tento stredopoliar za AS Rím, v tomto klube odohral 117 zápasov a strelil 29 gólov. včera o 12:38 - TASR


Manchester City získal brankára Ortegu

Futbalový klub Manchester City v piatok potvrdil dohodu so Stefanom Ortegom. Nemecký brankár by mal v kádri anglického šampióna kryť chrbát jednotke Edersonovi. Dvadsaťdeväťročný Ortega prišiel do Manchestru z Arminie Bielefeld ako voľný hráč. včera o 11:44 - TASR


Griezmann sa do Barcelony nevráti, v Atleticu Madrid zostane ďalší rok

Francúzsky futbalista Antoine Griezmann bude aj v nasledujúcom ročníku hrať za Atletico Madrid. Klub si podľa španielskeho denníka Marca uplatní opciu na pokračovanie hosťovania útočníka z FC Barcelona. To by sa malo po skončení nasledujúcej sezóny zmeniť na trvalý prestup za vopred stanovenú sumu 40 miliónov eur. včera o 11:21 - TASR


Tottenham potvrdil príchod Richarlisona

Brazílsky futbalista Richarlison sa stal oficiálne hráčom Tottenhamu Hotspur. Klub to oznámil na svojom webe, detaily dohody nezverejnil. Dvadsaťpäťročný útočník hral uplynulé štyri sezóny za Everton, v 152 zápasoch strelil 52 gólov. včera o 11:14 - TASR


Tolisso opustil Bayern, vrátil sa do Lyonu

Francúzsky futbalista Corentin Tolisso sa vrátil z Bayernu Mníchov do Olympique Lyon. Francúzsky prvoligista v piatok oznámil, že s 27-ročným stredopoliarom podpísal zmluvu do leta 2027. Tolisso prestúpil v lete 2017 z Lyonu do Bayernu za 41,5 milióna eur. včera o 09:55 - TASR


Paríž St. Germain získal portugalského reprezentanta Vitinhu

Francúzsky futbalový šampión Paríž St. Germain získal portugalského reprezentanta Vitinhu. Dvadsaťdvaročný stredopoliar podpísal s PSG zmluvu do 30. júna 2027, informoval o tom klubový web. Vintinha je odchovanec FC Porto. včera o 09:36 - TASR


Viac správ v archíve...