Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
;

FANS MŠK Žilina (441)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
belo20.12.20095.12.202039
janoc16.1.20135.12.2020
ErikHKM16.12.20155.12.202033
Dani827.10.20165.12.202027
Tomas103.4.20165.12.202029
Tokino3.5.20075.12.202035
vlado.1989l2.9.20104.12.202031
WOLF 2711.3.20204.12.2020
Mark10116.12.20154.12.202024
Tomáš_ZA13.9.20154.12.202032
iskrakamzik15.1.20114.12.2020
paloMSHK5.3.20094.12.202027
miso138927.5.20104.12.2020
mitko1622.2.20134.12.202025
james226.1.20074.12.202038
Zubo2729.7.20094.12.2020
HK8817.5.20164.12.2020
Mates106026.1.20084.12.202036
Mareko145.7.20114.12.2020
marco3215.7.20114.12.202037
HKM_ZV_OSTRIC6.1.20114.12.202029
chuanpablo10.8.20084.12.202034
Ricardinho132.5.20174.12.2020
lou2229.9.20064.12.202034
Martin18218.12.20104.12.202031
mega4527.2.20104.12.2020
ebola 197814.4.20094.12.202042
lampo12.1.20124.12.202031
tomo417.11.20054.12.202030
fabregas0017.12.20114.12.202029
Andy6618.1.20134.12.202082
Wes1711.10.20074.12.202027
okorec9.4.20173.12.202033
Juliuskresan16.9.20123.12.202027
robci953.2.20093.12.202025
juza4.2.20173.12.2020
jethro1720.10.20143.12.202036
joppo5.11.20113.12.2020
FP-csainz21.10.20092.12.2020
Mayo915.12.20082.12.202032
Tirpitz22.3.20172.12.2020
anthrax21.9.20111.12.2020
tomino107.12.201030.11.202025
Strihac31.8.200730.11.2020
Severan15.9.201329.11.2020
TomasP36.9.201728.11.202023
milankos812.11.201327.11.2020
taker22.12.200726.11.202033
mil4n898.4.200825.11.202031
Prísediaci23.3.201325.11.2020
carlosMt18.12.200625.11.202041
e@gl323.12.200924.11.202028
Hossa12.10.201625.10.2020
frenkie3617.9.20135.8.2020
misdo14.12.200829.7.202028
FP-rastislavo12.8.200924.7.2020
VladimírVladimirovič4.9.201923.7.2020
FP-honey630.7.200827.5.202046
strane29.10.200629.4.202048
Palo8617.10.201028.2.202034
tomahawkPO29.4.200918.2.2020
domfili21.1.20123.2.202099
Martin 27817.12.200721.12.201950
MARTIN_JUH26.2.20167.12.2019
ROBINATOR12.3.200615.11.201944
marianco6.9.20073.11.201948
kacenka20911.3.20163.11.201933
Dan_o9220.2.201413.10.2019
branik555.3.20112.10.201939
ifko_zv26.3.200622.9.201935
Maskynko20.9.201920.9.2019
Factor24.4.201822.8.2019
toso189112.3.20156.8.201929
pret10.6.201029.7.2019
Sifonides16.1.20092.7.2019
koniferrum26.4.201122.6.201933
sapara2729.3.201620.4.201936
Joey77213.4.20098.4.201926
balki299.4.20092.4.201935
Tome201027.9.20118.2.201937
jehro14.10.201029.1.2019
bavorak5523.3.201221.1.2019
vlckoza21.11.201817.1.2019
FP-frantisek4820.11.200614.1.2019
RebelZA22.11.201826.11.201830
18hena30.10.20072.11.201832
Brandys18.10.20062.11.201836
havikman13.9.200928.10.2018
Osto21.11.200725.10.201830
kobajass1.1.20131.10.2018
dzuro9999914.1.200928.9.201866
sweetsz12.9.201021.9.2018
FP-bobcos18.8.200818.9.2018
hk svit28.9.201714.9.2018
tapo16.8.201812.9.201826
miso19254.5.201821.8.2018
Emdzej11.5.20162.7.2018
BaSkeR7.9.20072.7.2018
Petan-SI29.11.200924.6.201829
qwertz27.4.200714.6.2018
MyGy211.4.200613.6.201836
Fighter11.6.201012.6.2018
ciro7718.3.201024.4.2018
dhkk16.2.201812.3.2018
FP-jurajll17.11.200818.2.2018
miro87z10.6.20147.1.2018
pavolmshk5.12.20146.1.2018
stewart7124.4.20134.1.2018
smejco1529.10.200616.12.201729
mako17.2.201221.11.201724
Dzubinho15.11.201120.11.201730
EASTON23.9.200920.11.201734
konifer948818.11.201417.10.2017
FP-johnysik3.5.200918.8.2017
aikido117.10.201029.7.201745
Mirco1225.12.201228.6.201720
KojtalMiroslav27.11.20167.6.201769
WR105.6.201217.5.2017
cris1428.4.20117.5.201729
flyer8817.5.201027.4.2017
FanatikZA16.2.201628.3.201728
sajmonkou7.10.200828.3.201729
zilincan190818.2.201520.3.2017
sidny610.3.20092.3.201726
sony1314.11.201418.2.2017
Elpedros23.2.201513.2.2017
mikea6.10.201211.2.2017
jedine HC KOŠICE2.2.201210.2.201725
filius28.4.20119.2.2017
davidgrass10.5.20123.1.201732
bučkyn10.12.20133.1.2017
Marek17MHC10.9.20151.1.201724
stevos6.9.200721.12.2016
R3v3r3nd15.12.201017.12.2016
Kornel829.10.201211.12.201638
196514.7.201420.11.2016
mmmhhhccc22.1.201316.11.2016
FP-longfield21.10.200716.10.2016
xossee7.9.20109.10.201633
FP-Ľuboš Lörincz31.8.200824.9.2016
misko1031326.1.201421.9.201622
Ostric2330.11.200830.8.201631
mato94714.2.201029.8.201629
marinak0876.2.201411.6.201633
FrankyPOPA23.4.20098.6.201648
NR6911.8.201520.3.201651
FrisoNR19.1.201111.3.2016
Robo6826.2.201627.2.2016
Veducinel2.3.200622.2.201638
DOXXbet Kotel26.11.201319.2.201623
kelemen2.10.20112.2.2016
SticKer10.1.201616.1.2016
FP-spelda2.6.200810.1.2016
jogo1889.2.201310.1.201639
roto27.2.201117.12.201537
mhcmountfieldmartin19.10.201210.11.2015
Lukassko3335.10.201225.10.201530
adolicko916.9.201323.10.201518
jose8821.7.20128.10.201543
jose88jose18.11.20118.10.201543
MsHKŽilina9.12.20114.10.2015
Dusko SI26.1.200727.9.201537
8tristan822.1.201125.9.201535
ondro559.12.201218.9.201521
FP-minonka2.10.200810.9.2015
havran9931.8.20079.5.2015
lukas luko zaborsky10.12.20142.5.201515
m4sk11.8.20102.5.201538
julo nkc29.9.20082.5.201545
Robcukes427.3.201328.4.201524
jvrabel21.7.200610.3.201557
ocilkastefan26.12.20128.3.201520
five4218.1.20094.3.201529
FP-ranger7.7.20073.3.2015
hlavatya6.10.201428.2.201543
braxatoris26.10.201022.2.201550
Moko27.1.201422.2.201525
tibco3010.9.201017.2.201539
10krmo1018.6.20119.2.201534
ricozmok26.1.20142.2.2015
kelom124.9.201330.1.201521
Fanatic 18.1.201523.1.201525
smokhause16.9.20116.1.2015
Dominika_MT21.10.201230.12.201424
onionac12.10.201428.12.2014
Miso818522.3.201317.12.201435
Patko3.2.201410.12.201426
H@H@28.10.20098.12.201428
Andrej20.1.200521.11.201431
kubo6929.11.200721.11.201430
MHCMato24.6.201431.10.201422
HKPOPRAD12345678924.10.201430.10.201417
kapomt5511.3.200927.9.201430
papundekel22.1.201312.9.2014
Alexis19.7.20141.8.2014
shisho29.4.200830.6.201429
SNAKE ZA18.1.20083.6.201432
FP-SNAKE ZA29.2.20083.6.201432
dzajrino11.2.201029.5.2014
bakus895.3.201325.5.201430
jojo254119.10.201018.5.201420
Trelis13.11.201017.5.201421
lubosko85223.4.200926.4.2014
Miroslav Matula4.9.201017.4.2014
RazerwOw2.2.20149.4.201422
branop6626.3.20147.4.201435
notorius12319.12.201231.3.2014
jankofranzen18.8.201018.3.2014
kuko2212.2.201416.3.201432
patris114.10.200811.2.201425
MHCMartin13.2.20092.2.201426
marco77467.1.20142.2.201430
MHC Martin1236.10.20131.2.2014
mirdo0000125.1.201430.1.201435
ZuzankaMHC13.12.20133.1.201422
PPdadi15827.4.201020.12.2013
hipso18.12.201210.12.201326
Kikuš14.10.201229.11.2013
morovno665.10.20129.11.2013
FP-stanko7.7.20064.11.2013
zdeno52512.7.20122.11.2013
murcek7.3.201328.10.201341
vojti28.11.201018.10.2013
FORTIX6.8.20115.10.2013
almasi15.3.201321.9.201318
abanis16.9.201317.9.2013
imperium lupum30.9.201215.9.201351
klaxooon21.7.201215.9.2013
hildo1223.3.20129.9.201328
Maťo ZV4.3.201110.8.201334
rudo.b25.4.200928.7.2013
jozino2294.10.201214.7.2013
majcob24.5.201327.5.201345
Halak2227.9.201224.5.201325
rodpoprad23.11.201212.5.20136
ranger24.8.20078.5.2013
jarcino7.12.20126.5.201347
Puffo25.4.20114.5.201328
jimmy81af14.3.20104.5.2013
Ladik4.5.20123.5.201330
IL 1791125.7.20082.5.201353
Murdu1.4.201124.4.201325
modano11.8.201023.4.2013
misho269023.2.20133.4.2013
domco4014.11.20122.4.2013
rado1531.3.201224.3.2013
vevericiak13.4.200918.3.201336
kiko9910.3.201314.3.2013
jojo7126.12.201114.3.2013
corki17.11.200612.3.201330
north5.11.20128.3.201328
georgjr26.3.20137.3.2013
mlynky201113.2.201316.2.2013
netman3.1.201213.2.2013
chelsea1413.7.201226.1.2013
tomasMHC13.9.200926.1.2013
cmulo23.4.201119.1.201327
TonyZA22.3.200816.1.2013
Yevgenij2.11.201014.1.2013
jagermeister30.12.201210.1.2013
Damien_773.8.20116.1.201326
michalse3.11.201224.12.2012
bobaHKM30.11.201221.12.201223
spongi239.12.201219.12.201220
michaelo22216.3.201117.11.2012
socka3.10.201216.11.2012
vladimirskolar30.8.200715.11.201241
krivko113.1.20114.11.2012
ALPHAE8.10.201228.10.201223
lenax720.10.201220.10.2012
HKM ZWOLEN27.1.201117.10.201230
sisko2228.12.201016.10.2012
alexsennnMHC10.12.201012.10.2012
johnysik13.5.20099.10.2012
MarkusFenix30.9.20107.10.2012
rastik9428.12.201119.9.201226
DominikVarhol13.9.201213.9.2012
viggo23.8.201227.8.2012
stiflerovamama-FC LIVERPOOL9.9.201022.8.2012
trencinas18.7.201220.8.2012
mlynky1215.3.201214.8.2012
KRISTIANg6.6.201228.7.201224
FP-thomas1224.7.200827.7.2012
mk196522.7.201223.7.2012
allan9730.12.201115.7.2012
Cinoo13.6.201219.6.2012
aurtenetxe2.5.20128.6.2012
bundas915.6.20126.6.201234
MaJsTeR87.10.20105.6.201231
tanya17.5.201218.5.201227
64maros647.2.201013.5.201224
kubo7911.4.20096.5.201227
straso4.5.20126.5.2012
sLayeeeR 3.5.20094.5.201229
fidziii6.2.200930.4.201226
lucuszik14.9.201028.4.201227
ondro32119.4.201220.4.2012
messi123m16.4.201217.4.2012
FP-gadjo9.7.200712.4.2012
forky1.4.20121.4.201223
stasik22.3.201118.3.2012
mlynky9811.3.201214.3.2012
FP-Mato ZA8.6.200611.3.201233
tomas.skvarek27.2.201210.3.2012
Aurel Nauš22.11.20116.3.201247
DanoMt18.10.20106.3.201236
FP-FEDDO6.9.20085.3.201248
89matisek8923.11.20114.3.201231
salo1728.2.201229.2.201229
bubinko8.1.201116.2.201260
FP-BaSkeR25.8.200713.2.2012
CORLEONNE8.2.20128.2.2012
samosato58.2.20128.2.2012
Emil38719.1.20106.2.2012
FP-Jakubmelega12.2.20104.2.201223
Popradcan_PP24.8.201031.1.2012
murčo23.1.201223.1.2012
zilina_sa_zachrani30.12.201022.1.2012
Idzinko14.12.201114.1.2012
xXxCORTEZxXx28.6.200913.1.201228
Afes Fanatics6.10.20114.1.2012
FP-Kamikaze21317.4.20094.1.2012
kosicannn30.12.201130.12.2011
FP-Matthew9319.7.200812.12.2011
MirkoZv16.9.20116.12.201128
chessterr30.11.20114.12.2011
Viktus20.11.201129.11.201153
mikey3.8.201126.11.201132
Apacer0119.11.201120.11.2011
trias1010.11.201120.11.2011
robotaskar19.11.201119.11.201127
Skrate23.11.200817.11.2011
adam 2318.9.20116.11.201120
Kuboo.936.11.20103.11.201123
Caesarus22.12.201028.10.201133
zdenio5.9.200728.10.201134
filius-122.10.201114.10.201125
PELE9.10.201113.10.2011
dandy1925.9.201113.10.2011
FP-fox_mann14.7.200913.10.2011
3Promajl3.6.201113.10.2011
sonik.h16.9.201113.10.201129
Rudolf Rovner4.10.201112.10.2011
winco1011.6.201012.10.201133
FP-Stando6.11.200811.10.201132
FP-13.10.200610.10.2011
FP-sts21.7.200910.10.2011
hockeymaniak4119.5.20103.10.2011
FP-Neo10.3.200727.9.201127
dano90116.8.201126.9.2011
adko12320.9.201120.9.2011
kornelMT16.2.201017.9.201130
Kubko2197.8.20116.9.2011
Mysťa25.4.20115.9.2011
Mirec38135.8.20115.9.2011
ZuccarelloAasen25.4.20115.9.2011
FP-Ivan Miestny3.7.20095.9.201170
Buldozer2.3.20095.9.201141
Trenčín Majster 3.12.20105.9.2011
FP-mškzafan17.10.20095.9.2011
dracik1813.8.20114.9.2011
FP-INDU11.5.20074.9.2011
vlk3912.11.20104.9.2011
PUNisheR16211.8.20113.9.201125
Jersey9913.8.20112.9.2011
vrsko3.8.20112.9.2011
jedine POPRAD dotoho4.3.20111.9.2011
rehy99212.8.201130.8.201121
roman073.8.201129.8.2011
Jossinho610829.8.201129.8.2011
FP-Ninul20.10.200726.8.201128
FP-slacho13.8.200826.8.2011
Bang1233.8.201126.8.2011
eFCe7.8.201121.8.2011
infinity-ok3.8.201121.8.2011
Aresko33.10.201020.8.201132
šárka525.4.201119.8.201130
WOW UPS27.9.201011.8.2011
FP-majjoN14.4.200911.8.201176
kirtap291223.10.20106.8.2011
kaprar55521.11.20106.8.201165
tomassssss5.8.20115.8.2011
Kubis6121.12.201029.7.2011
denda3116.9.201022.7.2011
maj1013.10.201018.7.201134
svk 811.4.200927.6.2011
nery320.6.201126.6.2011
sportboy634.4.201023.6.201127
Ninul13.10.200712.6.201128
Caroll8.9.20105.6.201147
kremo8510.5.201114.5.201135
SilvesterL1.5.201113.5.201129
Prelude25.10.200712.5.201129
Joggy26.4.20114.5.2011
skalican6613.8.20101.5.2011
Autobus8.12.20101.5.2011
allan199328.4.201128.4.201127
derby26.2.201121.4.2011
tunty13.3.201115.4.2011
Stanley243.3.201111.4.2011
dodo_snina26.5.201030.3.201128
patrik skuta10.1.201027.3.201127
mato.o28.12.201026.3.2011
bucoopunx23.10.201025.3.201128
MartinNR22.1.201124.3.201124
nina22.1.201118.3.201120
MsHKZA16.1.201112.3.2011
dodis3225.11.201010.3.201122
rastoo1.2.20113.3.2011
kiko661.3.20111.3.201119
capsfany22.2.201122.2.2011
Spilar-Nitra14.1.201120.2.201126
Feinbau8.10.201017.2.201143
zilincan7730.12.201014.2.2011
Skanurik PP 23.1.201113.2.2011
drobcekSP11.10.20109.2.201142
hellgirl19.3.20101.2.2011
cinque7.1.200831.1.2011
Briton18.8.200929.1.201137
xquad1220.1.201120.1.201130
petrik3128.11.20097.1.2011
10robinson1025.11.20106.1.201127
Skalican..27.11.201023.12.201021
pooler13130.10.201012.12.201029
tomak33326.9.201010.12.201022
glewron27.7.201028.11.201047
m1so3894.5.201026.11.201037
dzairo19.11.201021.11.201037
plokij26.9.201019.11.2010
krupka3317.11.201018.11.201023
borissutiak18.11.201018.11.201025
nunusik10003.10.201026.10.201030
miro28.10.20108.10.2010
mike928.3.200830.9.201044
marek130l16.4.200927.9.2010
martinkaaa1219.4.200919.9.2010
19 MšK 0812.8.201014.9.201026
blackhawk37.6.201011.9.201025
alobrankar3817.8.201030.8.2010
7simonko1728.8.201028.8.2010
dzanso30.5.201011.6.201029

Fortuna liga 2020/2021

1. Slovan14102234:932
2. D. Streda13102135:1532
3. Žilina1481535:2225
4. Trnava1462618:1720
5. Zl. Moravce1454526:1819
6. Nitra1453616:2518
7. Ružomberok1445517:2117
8. Sereď1336416:2215
9. Senica1443715:2615
10. Michalovce1433812:3112
11. Pohronie1418517:2311
12. Trenčín1425716:2811
Aktualizované: 22.11.2020 17:44

Najčítanejšie články

Bleskovky

Súd odročil pojednávanie s Boatengom vo veci ublíženia na zdraví

Mníchovský súd odročil pojednávanie s futbalistom Jeromeom Boatengom, ktorý čelí obžalobe z ublíženia na zdraví. Podľa prokuratúry obranca Bayernu Mníchov v roku 2014 pri hádke napadol svoju vtedajšiu priateľku.
2.12.2020 10:10 - TASR

Carlos Alberto Ibargüen Hinojosa opustil ŠKF Sereď

Kolumbijský futbalový útočník Carlos Alberto Ibargüen Hinojosa už po mesiaci odchádza zo Serede. Počas tohto obdobia nastúpil 25-ročný hráč len na jediný fortunaligový duel proti ViOn-u Zlaté Moravce-Vráble, na svoje konto si pripísal sedem odohraných minút.
24.11.2020 21:55 - TASR

Pardew sa stal športovým riaditeľom CSKA Sofia

Anglický futbalový tréner Alan Pardew sa dohodol na spolupráci s CSKA Sofia. V bulharskom klube bude pracovať ako športový riaditeľ. Bývalý kouč Newcastlu či West Hamu si tak prvýkrát v kariére vyskúša inú než trénerskú funkciu.
24.11.2020 08:05 - TASR

Icardi nepomôže PSG v utorkovom zápase s Lipskom

Argentínsky útočník Mauro Icardi je už dlhší čas na maródke a ani v utorkovom súboji H-skupiny futbalovej Ligy majstrov 2020/2021 proti RB Lipsko nebude ešte k dispozícii svojmu tímu Parížu St. Germain. V štarte mu zabránili lekári, ktorí mu odporučili riadne doliečiť zranené koleno. Informoval o tom portál lequipe.fr.
24.11.2020 07:38 - t / TASR

V Baníku Ostrava úraduje koronavírus, odložili dva jeho zápasy

Český futbalový tím Baník Ostrava je po náraste prípadov nového koronavírusu v desaťdňovej karanténe. Z tohto dôvodu vedenie najvyššej českej súťaže odložilo jeho nedeľný zápas 8. kola Fortuna ligy proti Slovácku a tiež ďalší domáci duel s Libercom, ktorý bol pôvodne na programe 29. novembra. Informáciu priniesol portál iDnes.cz.
20.11.2020 08:25 - / TASR

Štyria ukrajinskí hráči mali pozitívny test na koronavírus

Štyria ukrajinskí futbalisti mali pozitívny test na koronavírus a nebudú k dispozícii v utorkovom zápase Ligy národov so Švajčiarskom. Podľa agentúry DPA odhalili infekciu piatkové testy, okrem hráčov mal pozitívny výsledok aj člen realizačného tímu.
15.11.2020 10:06 -

Talentovaný Hložek môže chýbať Sparte Praha niekoľko mesiacov

Český futbalový klub Sparta Praha prišiel na dlhšie obdobie o útočníka Adama Hložeka. Osemnásťročný talent českého futbalu má problémy so zranením priehlavku a jeho absencia sa odhaduje až na niekoľko mesiacov.
2.11.2020 12:56 - / TASR

Militao z Realu Madrid mal pozitívny test na koronavírus

Brazílsky futbalista Eder Militao z Realu Madrid mal pozitívny test na nový koronavírus. Podľa agentúry AP vynechá utorňajší duel Ligy majstrov proti Interu Miláno, všetci ostatní hráči prvého mužstva aj členovia realizačného tímu mali negatívne výsledky.
2.11.2020 12:55 - / TASR

Hráč a zamestnanec Anderlechtu mali pozitívne testy na koronavírus

Vedenie tímu ich mená neoznámilo, no uviedlo, že obaja nastúpili do povinnej sedemdňovej karantény. Už v septembri malo pozitívne výsledky niekoľko hráčov Anderlechtu.
26.10.2020 12:34 - / TASR

Lazio Rím získalo na hosťovanie Pereiru z Manchestru United

Dvadsaťštyriročný stredopoliar strávi v Serii A túto sezónu. Brazílsky reprezentant je odchovanec United, za "červených diablov" odohral celkovo 75 zápasov a strelil štyri góly. V minulosti hosťoval aj v Granade či Valencii. Informoval o tom portál Football Italia.
3.10.2020 13:35 - / TASR

Archív krátkych správ »
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov

Fanúšikovia
FutbalPortal.sk


Partneri - reklama

 


Odporúčame: