Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
;
Zlaté Moravce
0:1
Trenčín
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Senica
0:2
Ružomberok
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Pohronie
0:2
Trnava
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
 
 
LIVE
HokejPortal.sk
---
Rozhodcovia: Somoláni – Jánošík, Kuba
Diváci: 617     Píše: Mesíková Daniela
live/sound/mp3/gol-hokej-podmaz2.mp3
Zlaté Moravce
0:1
0:0
koniec zápasu
lavica domaci domaci_pocet:hostia_pocetlavica hostia
Trenčín
Napriek tomu, že na gól sme čakali až do nadstaveného času druhého polčasu, môžeme konštatovať, že sme videli zaujímavé stretnutie plné šancí. O troch bodoch pre Trenčín rozhodol v samom závere Samuel Lavrinčík.
10Refresh

FANS MŠK Žilina (445)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
Dan8827.2.201824.10.2021
stewart7124.4.201324.10.2021
james226.1.200724.10.202139
Tokino3.5.200724.10.202136
iskrakamzik15.1.201124.10.2021
marco3215.7.201124.10.202138
belo20.12.200924.10.202140
HKM_ZV_OSTRIC6.1.201124.10.202130
balki299.4.200923.10.202136
WOLF 2711.3.202023.10.2021
koniferrum26.4.201123.10.202134
Mark10116.12.201523.10.202125
mitko1622.2.201323.10.202126
ebola 197814.4.200923.10.202143
janoc16.1.201323.10.2021
lou2229.9.200623.10.202134
vlado.1989l2.9.201023.10.202132
lampo12.1.201223.10.202132
miso138927.5.201023.10.2021
e@gl323.12.200923.10.202129
ErikHKM16.12.201523.10.202133
Ricardinho132.5.201723.10.2021
mega4527.2.201023.10.2021
Tomas103.4.201623.10.202130
Prísediaci23.3.201323.10.2021
okorec9.4.201723.10.202134
Zubo2729.7.200923.10.2021
Martin18218.12.201023.10.202131
carlosMt18.12.200623.10.202142
paloMSHK5.3.200923.10.202128
hk svit28.9.201723.10.2021
chuanpablo10.8.200823.10.202134
HK8817.5.201623.10.2021
navždy žlto-zelení13.8.202123.10.202148
jethro1720.10.201423.10.202137
Tomáš_ZA13.9.201523.10.202133
Mates106026.1.200822.10.202137
Factor24.4.201822.10.2021
havikman13.9.200922.10.2021
dhkk16.2.201821.10.2021
fabregas0017.12.201120.10.202130
Wes1711.10.200720.10.202128
sidny610.3.200920.10.202127
tomino107.12.201020.10.202126
robci953.2.200918.10.202126
milankos812.11.201318.10.2021
Tirpitz22.3.201717.10.2021
KojtalMiroslav27.11.201617.10.202170
joppo5.11.201116.10.2021
TomasP36.9.201716.10.202124
BobMekenzi10.8.202113.10.2021
tomo417.11.200511.10.202131
taker22.12.200730.9.202134
Martin 27817.12.200716.9.202151
mil4n898.4.20087.9.202131
Strihac31.8.20076.9.2021
VladimírVladimirovič4.9.20192.9.2021
Dani827.10.201626.7.202128
Hossa12.10.201622.7.2021
Joey77213.4.200911.7.202127
Mareko145.7.20111.6.2021
bavorak5523.3.20121.6.2021
branik555.3.201129.5.202140
FP-frantisek4820.11.200624.5.2021
FP-csainz21.10.200930.4.2021
Andy6618.1.201321.4.202183
Severan15.9.201321.4.2021
Zvo-len-čan24.3.20215.4.2021
MARTIN_JUH26.2.201622.3.2021
Juliuskresan16.9.201213.3.202128
ondro559.12.201214.2.202122
EASTON23.9.200922.1.202135
juza4.2.201718.12.2020
FP-rastislavo12.8.20097.12.2020
Mayo915.12.20082.12.202033
anthrax21.9.20111.12.2020
frenkie3617.9.20135.8.2020
misdo14.12.200829.7.202028
FP-honey630.7.200827.5.202047
strane29.10.200629.4.202049
Palo8617.10.201028.2.202035
tomahawkPO29.4.200918.2.2020
domfili21.1.20123.2.2020100
ROBINATOR12.3.200615.11.201945
marianco6.9.20073.11.201949
kacenka20911.3.20163.11.201934
Dan_o9220.2.201413.10.2019
ifko_zv26.3.200622.9.201936
Maskynko20.9.201920.9.2019
toso189112.3.20156.8.201930
pret10.6.201029.7.2019
Sifonides16.1.20092.7.2019
sapara2729.3.201620.4.201937
Tome201027.9.20118.2.201938
jehro14.10.201029.1.2019
vlckoza21.11.201817.1.2019
RebelZA22.11.201826.11.201831
18hena30.10.20072.11.201833
Brandys18.10.20062.11.201837
Osto21.11.200725.10.201831
kobajass1.1.20131.10.2018
dzuro9999914.1.200928.9.201867
sweetsz12.9.201021.9.2018
FP-bobcos18.8.200818.9.2018
tapo16.8.201812.9.201827
miso19254.5.201821.8.2018
Emdzej11.5.20162.7.2018
BaSkeR7.9.20072.7.2018
Petan-SI29.11.200924.6.201830
qwertz27.4.200714.6.2018
MyGy211.4.200613.6.201837
Fighter11.6.201012.6.2018
ciro7718.3.201024.4.2018
FP-jurajll17.11.200818.2.2018
miro87z10.6.20147.1.2018
pavolmshk5.12.20146.1.2018
smejco1529.10.200616.12.201730
mako17.2.201221.11.201724
Dzubinho15.11.201120.11.201731
konifer948818.11.201417.10.2017
FP-johnysik3.5.200918.8.2017
aikido117.10.201029.7.201746
Mirco1225.12.201228.6.201721
WR105.6.201217.5.2017
cris1428.4.20117.5.201730
flyer8817.5.201027.4.2017
FanatikZA16.2.201628.3.201729
sajmonkou7.10.200828.3.201730
zilincan190818.2.201520.3.2017
sony1314.11.201418.2.2017
Elpedros23.2.201513.2.2017
mikea6.10.201211.2.2017
jedine HC KOŠICE2.2.201210.2.201726
filius28.4.20119.2.2017
davidgrass10.5.20123.1.201733
bučkyn10.12.20133.1.2017
Marek17MHC10.9.20151.1.201725
stevos6.9.200721.12.2016
R3v3r3nd15.12.201017.12.2016
Kornel829.10.201211.12.201639
196514.7.201420.11.2016
mmmhhhccc22.1.201316.11.2016
FP-longfield21.10.200716.10.2016
xossee7.9.20109.10.201634
FP-Ľuboš Lörincz31.8.200824.9.2016
misko1031326.1.201421.9.201623
Ostric2330.11.200830.8.201632
mato94714.2.201029.8.201630
marinak0876.2.201411.6.201634
FrankyPOPA23.4.20098.6.201649
NR6911.8.201520.3.201652
FrisoNR19.1.201111.3.2016
Robo6826.2.201627.2.2016
Veducinel2.3.200622.2.201639
DOXXbet Kotel26.11.201319.2.201624
kelemen2.10.20112.2.2016
SticKer10.1.201616.1.2016
FP-spelda2.6.200810.1.2016
jogo1889.2.201310.1.201639
roto27.2.201117.12.201538
mhcmountfieldmartin19.10.201210.11.2015
Lukassko3335.10.201225.10.201530
adolicko916.9.201323.10.201519
jose8821.7.20128.10.201544
jose88jose18.11.20118.10.201544
MsHKŽilina9.12.20114.10.2015
Dusko SI26.1.200727.9.201538
8tristan822.1.201125.9.201536
FP-minonka2.10.200810.9.2015
havran9931.8.20079.5.2015
lukas luko zaborsky10.12.20142.5.201516
m4sk11.8.20102.5.201539
julo nkc29.9.20082.5.201546
Robcukes427.3.201328.4.201525
jvrabel21.7.200610.3.201558
ocilkastefan26.12.20128.3.201521
five4218.1.20094.3.201530
FP-ranger7.7.20073.3.2015
hlavatya6.10.201428.2.201544
braxatoris26.10.201022.2.201551
Moko27.1.201422.2.201525
tibco3010.9.201017.2.201540
10krmo1018.6.20119.2.201535
ricozmok26.1.20142.2.2015
kelom124.9.201330.1.201522
Fanatic 18.1.201523.1.201526
smokhause16.9.20116.1.2015
Dominika_MT21.10.201230.12.201425
onionac12.10.201428.12.2014
Miso818522.3.201317.12.201436
Patko3.2.201410.12.201427
H@H@28.10.20098.12.201429
Andrej20.1.200521.11.201432
kubo6929.11.200721.11.201430
MHCMato24.6.201431.10.201423
HKPOPRAD12345678924.10.201430.10.201418
kapomt5511.3.200927.9.201431
papundekel22.1.201312.9.2014
Alexis19.7.20141.8.2014
shisho29.4.200830.6.201430
SNAKE ZA18.1.20083.6.201432
FP-SNAKE ZA29.2.20083.6.201432
dzajrino11.2.201029.5.2014
bakus895.3.201325.5.201431
jojo254119.10.201018.5.201421
Trelis13.11.201017.5.201422
lubosko85223.4.200926.4.2014
Miroslav Matula4.9.201017.4.2014
RazerwOw2.2.20149.4.201422
branop6626.3.20147.4.201436
notorius12319.12.201231.3.2014
jankofranzen18.8.201018.3.2014
kuko2212.2.201416.3.201433
patris114.10.200811.2.201426
MHCMartin13.2.20092.2.201427
marco77467.1.20142.2.201431
MHC Martin1236.10.20131.2.2014
mirdo0000125.1.201430.1.201436
ZuzankaMHC13.12.20133.1.201422
PPdadi15827.4.201020.12.2013
hipso18.12.201210.12.201327
Kikuš14.10.201229.11.2013
morovno665.10.20129.11.2013
FP-stanko7.7.20064.11.2013
zdeno52512.7.20122.11.2013
murcek7.3.201328.10.201342
vojti28.11.201018.10.2013
FORTIX6.8.20115.10.2013
almasi15.3.201321.9.201319
abanis16.9.201317.9.2013
imperium lupum30.9.201215.9.201352
klaxooon21.7.201215.9.2013
hildo1223.3.20129.9.201329
Maťo ZV4.3.201110.8.201335
rudo.b25.4.200928.7.2013
jozino2294.10.201214.7.2013
majcob24.5.201327.5.201346
Halak2227.9.201224.5.201326
rodpoprad23.11.201212.5.20137
ranger24.8.20078.5.2013
jarcino7.12.20126.5.201348
Puffo25.4.20114.5.201329
jimmy81af14.3.20104.5.2013
Ladik4.5.20123.5.201331
IL 1791125.7.20082.5.201354
Murdu1.4.201124.4.201326
modano11.8.201023.4.2013
misho269023.2.20133.4.2013
domco4014.11.20122.4.2013
rado1531.3.201224.3.2013
vevericiak13.4.200918.3.201336
kiko9910.3.201314.3.2013
jojo7126.12.201114.3.2013
corki17.11.200612.3.201331
north5.11.20128.3.201329
georgjr26.3.20137.3.2013
mlynky201113.2.201316.2.2013
netman3.1.201213.2.2013
chelsea1413.7.201226.1.2013
tomasMHC13.9.200926.1.2013
cmulo23.4.201119.1.201328
TonyZA22.3.200816.1.2013
Yevgenij2.11.201014.1.2013
jagermeister30.12.201210.1.2013
Damien_773.8.20116.1.201327
michalse3.11.201224.12.2012
bobaHKM30.11.201221.12.201224
spongi239.12.201219.12.201221
michaelo22216.3.201117.11.2012
socka3.10.201216.11.2012
vladimirskolar30.8.200715.11.201242
krivko113.1.20114.11.2012
ALPHAE8.10.201228.10.201224
lenax720.10.201220.10.2012
HKM ZWOLEN27.1.201117.10.201231
sisko2228.12.201016.10.2012
alexsennnMHC10.12.201012.10.2012
johnysik13.5.20099.10.2012
MarkusFenix30.9.20107.10.2012
rastik9428.12.201119.9.201227
DominikVarhol13.9.201213.9.2012
viggo23.8.201227.8.2012
stiflerovamama-FC LIVERPOOL9.9.201022.8.2012
trencinas18.7.201220.8.2012
mlynky1215.3.201214.8.2012
KRISTIANg6.6.201228.7.201225
FP-thomas1224.7.200827.7.2012
mk196522.7.201223.7.2012
allan9730.12.201115.7.2012
Cinoo13.6.201219.6.2012
aurtenetxe2.5.20128.6.2012
bundas915.6.20126.6.201235
MaJsTeR87.10.20105.6.201232
tanya17.5.201218.5.201228
64maros647.2.201013.5.201225
kubo7911.4.20096.5.201228
straso4.5.20126.5.2012
sLayeeeR 3.5.20094.5.201229
fidziii6.2.200930.4.201227
lucuszik14.9.201028.4.201228
ondro32119.4.201220.4.2012
messi123m16.4.201217.4.2012
FP-gadjo9.7.200712.4.2012
forky1.4.20121.4.201224
stasik22.3.201118.3.2012
mlynky9811.3.201214.3.2012
FP-Mato ZA8.6.200611.3.201233
tomas.skvarek27.2.201210.3.2012
Aurel Nauš22.11.20116.3.201248
DanoMt18.10.20106.3.201237
FP-FEDDO6.9.20085.3.201249
89matisek8923.11.20114.3.201231
salo1728.2.201229.2.201230
bubinko8.1.201116.2.201261
FP-BaSkeR25.8.200713.2.2012
CORLEONNE8.2.20128.2.2012
samosato58.2.20128.2.2012
Emil38719.1.20106.2.2012
FP-Jakubmelega12.2.20104.2.201223
Popradcan_PP24.8.201031.1.2012
murčo23.1.201223.1.2012
zilina_sa_zachrani30.12.201022.1.2012
Idzinko14.12.201114.1.2012
xXxCORTEZxXx28.6.200913.1.201229
Afes Fanatics6.10.20114.1.2012
FP-Kamikaze21317.4.20094.1.2012
kosicannn30.12.201130.12.2011
FP-Matthew9319.7.200812.12.2011
MirkoZv16.9.20116.12.201129
chessterr30.11.20114.12.2011
Viktus20.11.201129.11.201154
mikey3.8.201126.11.201133
Apacer0119.11.201120.11.2011
trias1010.11.201120.11.2011
robotaskar19.11.201119.11.201128
Skrate23.11.200817.11.2011
adam 2318.9.20116.11.201121
Kuboo.936.11.20103.11.201124
Caesarus22.12.201028.10.201134
zdenio5.9.200728.10.201135
filius-122.10.201114.10.201126
PELE9.10.201113.10.2011
dandy1925.9.201113.10.2011
FP-fox_mann14.7.200913.10.2011
3Promajl3.6.201113.10.2011
sonik.h16.9.201113.10.201130
Rudolf Rovner4.10.201112.10.2011
winco1011.6.201012.10.201134
FP-Stando6.11.200811.10.201133
FP-13.10.200610.10.2011
FP-sts21.7.200910.10.2011
hockeymaniak4119.5.20103.10.2011
FP-Neo10.3.200727.9.201128
dano90116.8.201126.9.2011
adko12320.9.201120.9.2011
kornelMT16.2.201017.9.201130
Kubko2197.8.20116.9.2011
Mysťa25.4.20115.9.2011
Mirec38135.8.20115.9.2011
ZuccarelloAasen25.4.20115.9.2011
FP-Ivan Miestny3.7.20095.9.201171
Buldozer2.3.20095.9.201142
Trenčín Majster 3.12.20105.9.2011
FP-mškzafan17.10.20095.9.2011
dracik1813.8.20114.9.2011
FP-INDU11.5.20074.9.2011
vlk3912.11.20104.9.2011
PUNisheR16211.8.20113.9.201126
Jersey9913.8.20112.9.2011
vrsko3.8.20112.9.2011
jedine POPRAD dotoho4.3.20111.9.2011
rehy99212.8.201130.8.201121
roman073.8.201129.8.2011
Jossinho610829.8.201129.8.2011
FP-Ninul20.10.200726.8.201129
FP-slacho13.8.200826.8.2011
Bang1233.8.201126.8.2011
eFCe7.8.201121.8.2011
infinity-ok3.8.201121.8.2011
Aresko33.10.201020.8.201133
šárka525.4.201119.8.201130
WOW UPS27.9.201011.8.2011
FP-majjoN14.4.200911.8.201177
kirtap291223.10.20106.8.2011
kaprar55521.11.20106.8.201166
tomassssss5.8.20115.8.2011
Kubis6121.12.201029.7.2011
denda3116.9.201022.7.2011
maj1013.10.201018.7.201135
svk 811.4.200927.6.2011
nery320.6.201126.6.2011
sportboy634.4.201023.6.201127
Ninul13.10.200712.6.201129
Caroll8.9.20105.6.201148
kremo8510.5.201114.5.201136
SilvesterL1.5.201113.5.201130
Prelude25.10.200712.5.201130
Joggy26.4.20114.5.2011
skalican6613.8.20101.5.2011
Autobus8.12.20101.5.2011
allan199328.4.201128.4.201128
derby26.2.201121.4.2011
tunty13.3.201115.4.2011
Stanley243.3.201111.4.2011
dodo_snina26.5.201030.3.201129
patrik skuta10.1.201027.3.201127
mato.o28.12.201026.3.2011
bucoopunx23.10.201025.3.201129
MartinNR22.1.201124.3.201125
nina22.1.201118.3.201121
MsHKZA16.1.201112.3.2011
dodis3225.11.201010.3.201123
rastoo1.2.20113.3.2011
kiko661.3.20111.3.201120
capsfany22.2.201122.2.2011
Spilar-Nitra14.1.201120.2.201127
Feinbau8.10.201017.2.201144
zilincan7730.12.201014.2.2011
Skanurik PP 23.1.201113.2.2011
drobcekSP11.10.20109.2.201143
hellgirl19.3.20101.2.2011
cinque7.1.200831.1.2011
Briton18.8.200929.1.201138
xquad1220.1.201120.1.201130
petrik3128.11.20097.1.2011
10robinson1025.11.20106.1.201128
Skalican..27.11.201023.12.201022
pooler13130.10.201012.12.201030
tomak33326.9.201010.12.201023
glewron27.7.201028.11.201048
m1so3894.5.201026.11.201038
dzairo19.11.201021.11.201038
plokij26.9.201019.11.2010
krupka3317.11.201018.11.201024
borissutiak18.11.201018.11.201025
nunusik10003.10.201026.10.201031
miro28.10.20108.10.2010
mike928.3.200830.9.201045
marek130l16.4.200927.9.2010
martinkaaa1219.4.200919.9.2010
19 MšK 0812.8.201014.9.201027
blackhawk37.6.201011.9.201025
alobrankar3817.8.201030.8.2010
7simonko1728.8.201028.8.2010
dzanso30.5.201011.6.201029

Fortuna liga 2020/2021

1.Slovan Bratislava651015:416
2.Trnava742112:414
3.Žilina741213:713
4.Trenčín733111:612
5.Senica73317:712
6.Dunajská Streda723210:99
7.Ružomberok61506:58
8.Sereď72236:88
9.Michalovce72149:117
10.Zlaté Moravce71245:145
11.Pohronie71154:114
12.Liptovský Mikuláš71066:183
Aktualizované: 27.9.2021 12:13

Najčítanejšie články

Bleskovky

Majster sveta z roku 1966 Roger Hunt zomrel po dlhej chorobe

Bývalý kanonier futbalistov FC Liverpool a anglickej futbalovej reprezentácie Roger Hunt zomrel v pondelok po dlhej chorobe vo veku 83 rokov. Na šampionáte v roku 1966 prispel tromi gólmi v šiestich dueloch k zisku jediného titulu majstrov sveta pre Anglicko.
28.9.2021 15:42 - TASR

Holandský tréner Guus Hiddink ukončil kariéru

Holandský futbalový tréner Guus Hiddink oznámil ukončenie kariéry. Sedemdesiatštyriročný matador trénoval počas svojej kariéry národné tímy Holandska, Ruska, Kórejskej republiky, Austrálie, Turecka a naposledy Curacaa.
10.9.2021 15:39 - TASR

Daniel James odchádza z Manchestru United do Leedsu

Futbalový reprezentant Walesu Daniel James opúšťa Manchester United a bude hrať za Leeds. S klubom sa dohodol na päťročnom kontrakte.
31.8.2021 20:51 - TASR

Real Madrid získal z Rennes 18-ročného Camavingu

Real Madrid sa posilnil o francúzskeho futbalistu Eduarda Camavingu z Rennes. Osemnásťročný stredopoliar podpísal zmluvu na šesť rokov v hodnote 45 miliónov eur.
31.8.2021 20:51 - TASR

Willian opúšťa Arsenal a vráti sa do Corinthiansu

Brazílsky futbalista Willian odchádza z londýnskeho Arsenalu a bude hrať opäť za Corinthians Sao Paulo. Tridsaťtriročný stredopoliar podpísal s klubom zmluvu na dva roky.
31.8.2021 20:50 - TASR

Zomrel bývalý predseda predstavenstva a riaditeľ MŠK Žilina Marek Majtán

V utorok vo veku nedožitých 38 rokov nečakane zomrel bývalý predseda predstavenstva a riaditeľ slovenského futbalového klubu MŠK Žilina Marek Majtán. Informovala o tom oficiálna klubová stránka, príčinu úmrtia nešpecifikovala.
25.8.2021 13:15 - TASR

Rusnákov gól nezabránil prehre Realu Salt Lake

Gól slovenského futbalistu Alberta Rusnáka nestačil Realu Salt Lake na bodový zisk v zápase MLS na trávniku Colorada Rapids. Dvadsaťsedemročný stredopoliar poslal v 51. minúte hostí do vedenia, domáci však dvoma gólmi otočil výsledok na 2:1 vo svoj prospech. Pre Rusnáka to bol piaty zásah v sezóne, jeho tím figuruje na šiestej priečke Západnej konferencie.
22.8.2021 09:03 - TASR

Mak dal gól

Futbalisti Ferencvárosu Budapešť zvíťazili v sobotnom domácom zápase 3. kola maďarskej ligy nad Mezőkövesdom 4:1. Víťazný gól strelil slovenský reprezentant Róbert Mak, ktorý si mohol pripísať aj dva zásahy, ale v úvode duelu nepremenil penaltu.
14.8.2021 22:08 - TASR

V tíme nováčika Serie A z Benátok odhalili koronavírus

V tíme nováčika najvyššej talianskej futbalovej súťaže Venezia FC odhalili prípad koronavírusu. Klub z Benátok následne zrušil štvrtkovú verejnú prezentáciu mužského i ženského tímu pred novou sezónou.
11.8.2021 10:10 - TASR

Novým trénerom libanonskej reprezentácie sa stal Ivan Hašek

Čech Ivan Hašek sa stal novým trénerom libanonskej futbalovej reprezentácie. Vo funkcii sa bude usilovať o premiérový postup krajiny na majstrovstvá sveta.
15.7.2021 21:08 - TASR

Archív krátkych správ »
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov

Fanúšikovia
FutbalPortal.sk


Partneri - reklama