Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
;
Trenčín
0:0
FC Košice
23 - 1. polčas
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
 
 
LIVE
HokejPortal.sk
---
Rozhodcovia: Kišš – Straka, Hrmo
Diváci: -     Píše: Kadlecová Klaudia
live/sound/mp3/gol-hokej-podmaz2.mp3
Trenčín
0:0
-:-
1. polčas
lavica domaci domaci_pocet:hostia_pocetlavica hostia
FC Košice
Lopta letela do vápna, kde si s ňou domáci poradili.
10Refresh

FANS MŠK Žilina (455)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
Dan8827.2.201814.3.2024
Dani827.10.201614.3.202431
Mariann Kelement26.3.200814.3.202449
Tomas103.4.201614.3.202433
Tokino3.5.200714.3.202439
dhkk16.2.201814.3.2024
tomino107.12.201014.3.202429
miso138927.5.201014.3.2024
jehro14.10.201014.3.2024
Mark10116.12.201514.3.202427
navždy žlto-zelení13.8.202114.3.202450
lampo12.1.201214.3.202435
paloMSHK5.3.200914.3.202431
mil4n898.4.200814.3.202434
Martin18218.12.201014.3.202434
Zubo2729.7.200914.3.2024
vlado.1989l2.9.201014.3.202434
ErikHKM16.12.201514.3.202436
mega4527.2.201014.3.2024
janoc16.1.201314.3.2024
VladimírVladimirovič4.9.201914.3.2024
belo20.12.200914.3.2024
koniferrum26.4.201114.3.202436
Ricardinho132.5.201714.3.2024
RomanZa19.3.201514.3.202439
HK8817.5.201614.3.2024
Tomáš_ZA13.9.201514.3.202435
okorec9.4.201714.3.202437
mitko1622.2.201313.3.202428
lou2229.9.200613.3.202437
Mates106026.1.200813.3.202439
stewart7124.4.201313.3.2024
dbxxx16.1.202413.3.202436
HKM_ZV_OSTRIC6.1.201113.3.202433
ebola 197814.4.200913.3.202445
FP-rastislavo12.8.200913.3.2024
FP-BaSkeR25.8.200713.3.2024
NoNickName2.12.202313.3.2024
marco3215.7.201113.3.202440
Veducinel2.3.200612.3.202442
Hr4...20.12.202012.3.202435
Gianny3.11.202310.3.2024
iskrakamzik15.1.201110.3.2024
Prísediaci23.3.201310.3.2024
Vladimír Štadani7.3.20209.3.2024
chuanpablo10.8.20087.3.202437
juza4.2.20176.3.2024
vevericiak13.4.20095.3.202439
fabregas0017.12.20113.3.202433
Hossa12.10.201628.2.2024
Palo8617.10.201026.2.202437
Wes1711.10.200722.2.202430
GK605.6.202022.2.2024
KBST13.4.202320.2.2024
BobMekenzi10.8.202118.2.2024
tomo417.11.200514.2.202433
7Nejo11.4.20216.2.202442
TomasP36.9.201730.1.202426
WOLF 2711.3.202017.1.2024
joppo5.11.20118.1.2024
Joey77213.4.20098.1.202430
jethro1720.10.201412.12.202339
kacenka20911.3.20169.12.202336
Mayo915.12.200821.11.202335
branik555.3.201111.11.202342
taker22.12.20071.11.202336
balki299.4.200923.9.202339
tomahawkPO29.4.20097.9.2023
zilincan190818.2.201527.6.2023
james226.1.200729.5.202341
Factor24.4.201814.5.2023
zdeno52512.7.20128.4.2023
e@gl323.12.20092.4.202331
KojtalMiroslav27.11.201615.3.202372
davidgrass10.5.201211.1.202336
hk svit28.9.201731.12.2022
KromkyS9416.9.202224.11.202230
Martin 27817.12.200723.10.202253
BaSkeR7.9.200729.7.2022
Mareko145.7.20118.7.2022
havikman13.9.200914.6.2022
FP-csainz21.10.20092.6.2022
Strihac31.8.200729.4.2022
Pa3k19747.11.202115.3.202249
Tirpitz22.3.201727.2.2022
robci953.2.200921.2.202228
FP-frantisek4820.11.20069.2.2022
sidny610.3.200930.10.202129
milankos812.11.201318.10.2021
bavorak5523.3.20121.6.2021
Andy6618.1.201321.4.202185
Severan15.9.201321.4.2021
Zvo-len-čan24.3.20215.4.2021
MARTIN_JUH26.2.201622.3.2021
Juliuskresan16.9.201213.3.202130
ondro559.12.201214.2.202124
EASTON23.9.200922.1.202138
anthrax21.9.20111.12.2020
frenkie3617.9.20135.8.2020
misdo14.12.200829.7.202031
FP-honey630.7.200827.5.202049
strane29.10.200629.4.202051
domfili21.1.20123.2.2020103
ROBINATOR12.3.200615.11.201947
marianco6.9.20073.11.201951
Dan_o9220.2.201413.10.2019
ifko_zv26.3.200622.9.201939
Maskynko20.9.201920.9.2019
toso189112.3.20156.8.201933
pret10.6.201029.7.2019
Sifonides16.1.20092.7.2019
sapara2729.3.201620.4.201939
Tome201027.9.20118.2.201940
vlckoza21.11.201817.1.2019
RebelZA22.11.201826.11.201834
18hena30.10.20072.11.201835
Brandys18.10.20062.11.201839
Osto21.11.200725.10.201834
kobajass1.1.20131.10.2018
dzuro9999914.1.200928.9.201869
sweetsz12.9.201021.9.2018
FP-bobcos18.8.200818.9.2018
tapo16.8.201812.9.201829
miso19254.5.201821.8.2018
Emdzej11.5.20162.7.2018
Petan-SI29.11.200924.6.201832
qwertz27.4.200714.6.2018
MyGy211.4.200613.6.201839
Fighter11.6.201012.6.2018
ciro7718.3.201024.4.2018
FP-jurajll17.11.200818.2.2018
miro87z10.6.20147.1.2018
pavolmshk5.12.20146.1.2018
smejco1529.10.200616.12.201733
mako17.2.201221.11.201727
Dzubinho15.11.201120.11.201733
konifer948818.11.201417.10.2017
FP-johnysik3.5.200918.8.2017
aikido117.10.201029.7.201748
Mirco1225.12.201228.6.201723
WR105.6.201217.5.2017
cris1428.4.20117.5.201732
flyer8817.5.201027.4.2017
FanatikZA16.2.201628.3.201732
sajmonkou7.10.200828.3.201733
sony1314.11.201418.2.2017
Elpedros23.2.201513.2.2017
mikea6.10.201211.2.2017
jedine HC KOŠICE2.2.201210.2.201729
filius28.4.20119.2.2017
bučkyn10.12.20133.1.2017
Marek17MHC10.9.20151.1.201728
stevos6.9.200721.12.2016
R3v3r3nd15.12.201017.12.2016
Kornel829.10.201211.12.201642
196514.7.201420.11.2016
mmmhhhccc22.1.201316.11.2016
FP-longfield21.10.200716.10.2016
xossee7.9.20109.10.201636
FP-Ľuboš Lörincz31.8.200824.9.2016
misko1031326.1.201421.9.201626
Ostric2330.11.200830.8.201634
mato94714.2.201029.8.201633
marinak0876.2.201411.6.201636
FrankyPOPA23.4.20098.6.201652
NR6911.8.201520.3.201654
FrisoNR19.1.201111.3.2016
Robo6826.2.201627.2.2016
DOXXbet Kotel26.11.201319.2.201626
kelemen2.10.20112.2.2016
SticKer10.1.201616.1.2016
FP-spelda2.6.200810.1.2016
jogo1889.2.201310.1.201642
roto27.2.201117.12.201541
mhcmountfieldmartin19.10.201210.11.2015
Lukassko3335.10.201225.10.201533
adolicko916.9.201323.10.201521
jose8821.7.20128.10.201546
jose88jose18.11.20118.10.201546
MsHKŽilina9.12.20114.10.2015
Dusko SI26.1.200727.9.201541
8tristan822.1.201125.9.201539
FP-minonka2.10.200810.9.2015
havran9931.8.20079.5.2015
lukas luko zaborsky10.12.20142.5.201519
m4sk11.8.20102.5.201541
julo nkc29.9.20082.5.201548
Robcukes427.3.201328.4.201528
jvrabel21.7.200610.3.201560
ocilkastefan26.12.20128.3.201524
five4218.1.20094.3.201533
FP-ranger7.7.20073.3.2015
hlavatya6.10.201428.2.201547
braxatoris26.10.201022.2.201554
Moko27.1.201422.2.201528
tibco3010.9.201017.2.201543
10krmo1018.6.20119.2.201538
ricozmok26.1.20142.2.2015
kelom124.9.201330.1.201524
Fanatic 18.1.201523.1.201528
smokhause16.9.20116.1.2015
Dominika_MT21.10.201230.12.201428
onionac12.10.201428.12.2014
Miso818522.3.201317.12.201439
Patko3.2.201410.12.201430
H@H@28.10.20098.12.201431
Andrej20.1.200521.11.201435
kubo6929.11.200721.11.201433
MHCMato24.6.201431.10.201426
HKPOPRAD12345678924.10.201430.10.201421
kapomt5511.3.200927.9.201433
papundekel22.1.201312.9.2014
Alexis19.7.20141.8.2014
shisho29.4.200830.6.201433
SNAKE ZA18.1.20083.6.201435
FP-SNAKE ZA29.2.20083.6.201435
dzajrino11.2.201029.5.2014
bakus895.3.201325.5.201434
jojo254119.10.201018.5.201423
Trelis13.11.201017.5.201425
lubosko85223.4.200926.4.2014
Miroslav Matula4.9.201017.4.2014
RazerwOw2.2.20149.4.201425
branop6626.3.20147.4.201438
notorius12319.12.201231.3.2014
jankofranzen18.8.201018.3.2014
kuko2212.2.201416.3.201436
patris114.10.200811.2.201429
MHCMartin13.2.20092.2.201430
marco77467.1.20142.2.201433
MHC Martin1236.10.20131.2.2014
mirdo0000125.1.201430.1.201439
ZuzankaMHC13.12.20133.1.201425
PPdadi15827.4.201020.12.2013
hipso18.12.201210.12.201330
Kikuš14.10.201229.11.2013
morovno665.10.20129.11.2013
FP-stanko7.7.20064.11.2013
murcek7.3.201328.10.201345
vojti28.11.201018.10.2013
FORTIX6.8.20115.10.2013
almasi15.3.201321.9.201322
abanis16.9.201317.9.2013
imperium lupum30.9.201215.9.201354
klaxooon21.7.201215.9.2013
hildo1223.3.20129.9.201331
Maťo ZV4.3.201110.8.201337
rudo.b25.4.200928.7.2013
jozino2294.10.201214.7.2013
majcob24.5.201327.5.201348
Halak2227.9.201224.5.201329
rodpoprad23.11.201212.5.201310
ranger24.8.20078.5.2013
jarcino7.12.20126.5.201351
Puffo25.4.20114.5.201331
jimmy81af14.3.20104.5.2013
Ladik4.5.20123.5.201334
IL 1791125.7.20082.5.201356
Murdu1.4.201124.4.201328
modano11.8.201023.4.2013
misho269023.2.20133.4.2013
domco4014.11.20122.4.2013
rado1531.3.201224.3.2013
kiko9910.3.201314.3.2013
jojo7126.12.201114.3.2013
corki17.11.200612.3.201334
north5.11.20128.3.201331
georgjr26.3.20137.3.2013
mlynky201113.2.201316.2.2013
netman3.1.201213.2.2013
chelsea1413.7.201226.1.2013
tomasMHC13.9.200926.1.2013
cmulo23.4.201119.1.201331
TonyZA22.3.200816.1.2013
Yevgenij2.11.201014.1.2013
jagermeister30.12.201210.1.2013
Damien_773.8.20116.1.201329
michalse3.11.201224.12.2012
bobaHKM30.11.201221.12.201227
spongi239.12.201219.12.201223
michaelo22216.3.201117.11.2012
socka3.10.201216.11.2012
vladimirskolar30.8.200715.11.201244
krivko113.1.20114.11.2012
ALPHAE8.10.201228.10.201227
lenax720.10.201220.10.2012
sisko2228.12.201016.10.2012
alexsennnMHC10.12.201012.10.2012
johnysik13.5.20099.10.2012
MarkusFenix30.9.20107.10.2012
rastik9428.12.201119.9.201229
DominikVarhol13.9.201213.9.2012
viggo23.8.201227.8.2012
stiflerovamama-FC LIVERPOOL9.9.201022.8.2012
trencinas18.7.201220.8.2012
mlynky1215.3.201214.8.2012
KRISTIANg6.6.201228.7.201228
FP-thomas1224.7.200827.7.2012
mk196522.7.201223.7.2012
allan9730.12.201115.7.2012
Cinoo13.6.201219.6.2012
aurtenetxe2.5.20128.6.2012
bundas915.6.20126.6.201238
MaJsTeR87.10.20105.6.201234
tanya17.5.201218.5.201231
64maros647.2.201013.5.201228
kubo7911.4.20096.5.201230
straso4.5.20126.5.2012
sLayeeeR 3.5.20094.5.201232
fidziii6.2.200930.4.201230
lucuszik14.9.201028.4.201230
ondro32119.4.201220.4.2012
messi123m16.4.201217.4.2012
FP-gadjo9.7.200712.4.2012
forky1.4.20121.4.201227
stasik22.3.201118.3.2012
mlynky9811.3.201214.3.2012
FP-Mato ZA8.6.200611.3.201236
tomas.skvarek27.2.201210.3.2012
Aurel Nauš22.11.20116.3.201251
DanoMt18.10.20106.3.201239
FP-FEDDO6.9.20085.3.201252
89matisek8923.11.20114.3.201234
salo1728.2.201229.2.201233
bubinko8.1.201116.2.201263
CORLEONNE8.2.20128.2.2012
samosato58.2.20128.2.2012
Emil38719.1.20106.2.2012
FP-Jakubmelega12.2.20104.2.201226
Popradcan_PP24.8.201031.1.2012
murčo23.1.201223.1.2012
zilina_sa_zachrani30.12.201022.1.2012
Idzinko14.12.201114.1.2012
xXxCORTEZxXx28.6.200913.1.201232
Afes Fanatics6.10.20114.1.2012
FP-Kamikaze21317.4.20094.1.2012
kosicannn30.12.201130.12.2011
FP-Matthew9319.7.200812.12.2011
MirkoZv16.9.20116.12.201131
chessterr30.11.20114.12.2011
Viktus20.11.201129.11.201156
mikey3.8.201126.11.201136
Apacer0119.11.201120.11.2011
trias1010.11.201120.11.2011
robotaskar19.11.201119.11.201130
Skrate23.11.200817.11.2011
adam 2318.9.20116.11.201123
Kuboo.936.11.20103.11.201127
Caesarus22.12.201028.10.201136
zdenio5.9.200728.10.201138
filius-122.10.201114.10.201128
PELE9.10.201113.10.2011
dandy1925.9.201113.10.2011
FP-fox_mann14.7.200913.10.2011
3Promajl3.6.201113.10.2011
sonik.h16.9.201113.10.201133
Rudolf Rovner4.10.201112.10.2011
winco1011.6.201012.10.201136
FP-Stando6.11.200811.10.201135
FP-13.10.200610.10.2011
FP-sts21.7.200910.10.2011
hockeymaniak4119.5.20103.10.2011
FP-Neo10.3.200727.9.201130
dano90116.8.201126.9.2011
adko12320.9.201120.9.2011
kornelMT16.2.201017.9.201133
Kubko2197.8.20116.9.2011
Mysťa25.4.20115.9.2011
Mirec38135.8.20115.9.2011
ZuccarelloAasen25.4.20115.9.2011
FP-Ivan Miestny3.7.20095.9.201173
Buldozer2.3.20095.9.201145
Trenčín Majster 3.12.20105.9.2011
FP-mškzafan17.10.20095.9.2011
dracik1813.8.20114.9.2011
FP-INDU11.5.20074.9.2011
vlk3912.11.20104.9.2011
PUNisheR16211.8.20113.9.201128
Jersey9913.8.20112.9.2011
vrsko3.8.20112.9.2011
jedine POPRAD dotoho4.3.20111.9.2011
rehy99212.8.201130.8.201124
roman073.8.201129.8.2011
Jossinho610829.8.201129.8.2011
FP-Ninul20.10.200726.8.201131
FP-slacho13.8.200826.8.2011
Bang1233.8.201126.8.2011
eFCe7.8.201121.8.2011
infinity-ok3.8.201121.8.2011
Aresko33.10.201020.8.201136
šárka525.4.201119.8.201133
WOW UPS27.9.201011.8.2011
FP-majjoN14.4.200911.8.201180
kirtap291223.10.20106.8.2011
kaprar55521.11.20106.8.201168
tomassssss5.8.20115.8.2011
Kubis6121.12.201029.7.2011
denda3116.9.201022.7.2011
maj1013.10.201018.7.201137
svk 811.4.200927.6.2011
nery320.6.201126.6.2011
sportboy634.4.201023.6.201130
Ninul13.10.200712.6.201131
Caroll8.9.20105.6.201151
kremo8510.5.201114.5.201138
SilvesterL1.5.201113.5.201133
Prelude25.10.200712.5.201133
Joggy26.4.20114.5.2011
skalican6613.8.20101.5.2011
Autobus8.12.20101.5.2011
allan199328.4.201128.4.201131
derby26.2.201121.4.2011
tunty13.3.201115.4.2011
Stanley243.3.201111.4.2011
dodo_snina26.5.201030.3.201131
patrik skuta10.1.201027.3.201130
mato.o28.12.201026.3.2011
bucoopunx23.10.201025.3.201131
MartinNR22.1.201124.3.201128
nina22.1.201118.3.201123
MsHKZA16.1.201112.3.2011
dodis3225.11.201010.3.201126
rastoo1.2.20113.3.2011
kiko661.3.20111.3.201122
capsfany22.2.201122.2.2011
Spilar-Nitra14.1.201120.2.201129
Feinbau8.10.201017.2.201146
zilincan7730.12.201014.2.2011
Skanurik PP 23.1.201113.2.2011
drobcekSP11.10.20109.2.201145
hellgirl19.3.20101.2.2011
cinque7.1.200831.1.2011
Briton18.8.200929.1.201140
xquad1220.1.201120.1.201133
petrik3128.11.20097.1.2011
10robinson1025.11.20106.1.201130
Skalican..27.11.201023.12.201024
pooler13130.10.201012.12.201032
tomak33326.9.201010.12.201025
glewron27.7.201028.11.201050
m1so3894.5.201026.11.201041
dzairo19.11.201021.11.201040
plokij26.9.201019.11.2010
krupka3317.11.201018.11.201027
borissutiak18.11.201018.11.201028
nunusik10003.10.201026.10.201033
miro28.10.20108.10.2010
mike928.3.200830.9.201047
marek130l16.4.200927.9.2010
martinkaaa1219.4.200919.9.2010
19 MšK 0812.8.201014.9.201030
blackhawk37.6.201011.9.201028
alobrankar3817.8.201030.8.2010
7simonko1728.8.201028.8.2010
dzanso30.5.201011.6.201032

Fortuna liga 2022/2023

Skupina o titul
#TímZVRPSkóreB
1.Slovan24193258:1860
2.Spartak24143736:2245
3.Žilina24135644:3444
4.DAC 190424117633:2540
5.Ružomberok24107730:3237
6.Podbrezová241041042:3934
Skupina o udržanie sa
#TímZVRPSkóreB
1.MFK Dukla24108640:3138
2.Trenčín2498732:2635
3.Skalica24751223:2826
4.Košice24461419:4618
5.Zemplín24371422:4216
6.FC ViOn24051914:505
Základná časť
#TímZVRPSkóreB
1.Slovan22183157:1657
2.Žilina22125540:3041
3.Spartak22123731:2239
4.DAC 190422107531:2137
5.Podbrezová22104840:3434
6.Ružomberok2297628:3134
7.Trenčín2297631:2334
8.MFK Dukla2297638:3034
9.Skalica22651119:2523
10.Košice22451319:4517
11.Zemplín22171419:4210
12.FC ViOn22041814:484
Aktualizované: 20.3.2024 17:45

Najčítanejšie články

Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov

Deje sa

Leverkusen do semifinále, Liverpool vypadol s Atalantou

Futbalisti Bayeru Leverkusen postúpili do semifinále Európskej ligy UEFA. Vo štvrtkovej odvete štvrťfinále remizovali na pôde West Hamu 1:1, doma zvíťazili 2:0. O finále zvedú súboj s AS Rím, ktorý zdolal AC Miláno 1:0 a 2:1. FC Liverpool vypadol s Atalantou Bergamo, po domácej prehre 0:3 mu víťazstvo 1:0 vonku na postup nestačilo. včera o 23:12 - TASR


Fiorentina v semifinále proti Bruggám, v Istanbule sa predlžuje (2)

Futbalisti AC Fiorentina postúpili do semifinále Európskej konferenčnej ligy 2023/24. Po úvodnej bezgólovej remíze v Plzni sa aj štvrtková odveta skončila v riadnom hracom čase 0:0 a vlaňajší finalista rozhodol o postupe až v predĺžení, v ktorom strelil dva góly. V boji o finále ich čakajú Bruggy, ktoré zdolali PAOK Solún celkovo 3:0 (1:0, 2:0). Medzi najlepšiu štvoricu sa dostala aj Aston Villa po výhre 4:3 v jedenástkovom rozstrele v Lille. "Villans" na svojho súpera čakali, keďže Fenerbahce v odvete zmazalo manko z úvodného zápasu a duel dospel do predĺženia. včera o 23:03 - TASR


Zomrel bývalý nemecký reprezentant a majster sveta Bernd Hölzenbein

Vo veku 78 rokov zomrel bývalý nemecký futbalový reprezentant a majster sveta z roku 1974 Bernd Hölzenbein. V utorok o tom informovalo vedenie bundesligového klubu Eintracht Frankfurt s odvolaním sa na Hölzenbeinovu rodinu. Správu priniesli agentúry DPA a AP. 16.4.2024 10:51 - TASR


Valencia zvíťazila na pôde Osasuny 1:0 gólom Almeidu

Futbalisti Valencie vyhrali v pondelkovom dueli 31. kola španielskej La Ligy na ihrisku Osasuny 1:0. Jediný gól dal v 18. minúte Andre Almeida. Domáci mohli vyrovnať v nadstavenom čase, ale Ante Budimir nepremenil pokutový kop, keď si s jeho slabučkou strelou poľahky poradil brankár Giorgi Mamardašvili. Valencia sa posunula v tabuľke na siedme miesto, Osasuna je jedenásta. 16.4.2024 07:26 - TASR


Chelsea deklasovala Everton 6:0, štyri góly Palmera

Futbalisti FC Chelsea zvíťazili v pondelkovom zápase 33. kola anglickej Premier League nad Evertonom vysoko 6:0. Cole Palmer sa na triumfe podieľal štyrmi gólmi. Už po 29 minútach dosiahol čistý hetrik, keď skóroval ľavačkou, hlavou i pravou nohou a v druhom polčase pridal z pokutového kopu svoj štvrtý zásah. S 20 gólmi v tejto sezóne sa na čele tabuľky strelcov vyrovnal Erlingovi Haalandovi z Manchestru City. 16.4.2024 07:19 - TASR


Hellas Verona so Suslovom remizoval na ihrisku Atalanty 2:2

Futbalisti Hellasu Verona remizovali v pondelkovom stretnutí 32. kola talianskej Serie A na ihrisku Atalanty Bergamo 2:2. Slovenský reprezentant Tomáš Suslov hral za hostí do 77. minúty, v 42. minúte dostal žltú kartu. Jeho spoluhráč Ondrej Duda nehral pre zranenie. Hellas si vďaka zisku bodu polepšil v boji o záchranu, patrí mu 16. priečka, má náskok jedného bodu pred osemnástym Frosinone. 16.4.2024 07:10 - TASR


Ndicka nemá problémy so srdcom, potvrdili to testy vykonané po kolapse

Kardiologické testy vylúčili, že by mal futbalista Evan Ndicka z AS Rím problémy so srdcom. Reprezentant Pobrežia Slonoviny skolaboval v 70. minúte nedeľňajšieho zápasu 32. kola talianskej Serie A medzi AS Rím a Udinese Calcio. Rozhodca po konzultácii s oboma trénermi duel predčasne ukončil za stavu 1:1. 15.4.2024 20:48 - TASR


Ndicka z AS Rím sa už cíti lepšie, zostane v nemocnici na pozorovanie

Futbalista Evan Ndicka z AS Rím sa podľa informácií klubu cíti už lepšie. Hráč z Pobrežia Slonoviny odpadol bez cudzieho zavinenia v 70. minúte nedeľňajšieho zápasu 32. kola najvyššej talianskej futbalovej súťaže na ihrisku Udinese Calcio za stavu 1:1. Rozhodca po konzultácii s oboma trénermi duel predčasne ukončil. 15.4.2024 08:42 - TASR


Inter iba remizoval s Cagliari 2:2, Obert odohral celý zápas

Futbalisti Interu Miláno iba remizovali v nedeľňajšom zápase 32. kola talianskej Serie A s Cagliari 2:2. Napriek strate bodov majú titul na dosah, šesť kôl pred koncom súťaže vedú tabuľku so 14-bodovým náskokom pred mestským rivalom AC, ktorý hral na pôde Sassuola nerozhodne 3:3. 14.4.2024 22:49 - TASR


Hancko dal 4. gól v sezóne, rozhodol o triumfe Feyenoordu v Sittarde

Slovenský futbalový reprezentant Dávid Hancko rozhodol svojím gólom o triumfe Feyenoordu Rotterdam na pôde Fortuny Sittard 1:0 v nedeľnom zápase 30. kola holandskej ligy. Dvadsaťšesťročný obranca skóroval v 18. minúte, bol to jeho štvrtý presný zásah v tomto ročníku Eredivisie a celkovo šiesty tohtosezónny v drese Feyenoordu. 14.4.2024 16:32 - TASR


Viac správ v archíve...