Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
;

FANS MŠK Žilina (450)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
HKM_ZV_OSTRIC6.1.201128.11.202231
Martin18218.12.201028.11.202233
ebola 197814.4.200928.11.202244
mitko1622.2.201328.11.202227
navždy žlto-zelení13.8.202128.11.202249
Dan8827.2.201828.11.2022
Tokino3.5.200728.11.202237
lou2229.9.200628.11.202236
7Nejo11.4.202128.11.202241
Mark10116.12.201528.11.202226
Mariann Kelement26.3.200828.11.202248
ErikHKM16.12.201528.11.202235
vlado.1989l2.9.201028.11.202233
Tomas103.4.201628.11.202231
HK8817.5.201628.11.2022
koniferrum26.4.201128.11.202235
belo20.12.200928.11.202241
Zubo2729.7.200928.11.2022
iskrakamzik15.1.201128.11.2022
miso138927.5.201028.11.2022
stewart7124.4.201328.11.2022
tomino107.12.201028.11.202227
okorec9.4.201728.11.202235
mega4527.2.201028.11.2022
Ricardinho132.5.201728.11.2022
Mates106026.1.200828.11.202238
janoc16.1.201328.11.2022
Dani827.10.201628.11.202229
Prísediaci23.3.201328.11.2022
lampo12.1.201228.11.202233
Tomáš_ZA13.9.201528.11.202234
tomo417.11.200528.11.202232
paloMSHK5.3.200927.11.202229
james226.1.200727.11.202240
vevericiak13.4.200927.11.202238
zdeno52512.7.201226.11.2022
VladimírVladimirovič4.9.201926.11.2022
zilincan190818.2.201526.11.2022
joppo5.11.201125.11.2022
dhkk16.2.201825.11.2022
BobMekenzi10.8.202125.11.2022
jethro1720.10.201425.11.202238
Joey77213.4.200925.11.202228
KromkyS9416.9.202224.11.202228
hk svit28.9.201722.11.2022
WOLF 2711.3.202022.11.2022
balki299.4.200918.11.202237
carlosMt18.12.200618.11.202243
fabregas0017.12.201117.11.202231
TomasP36.9.201715.11.202225
Hossa12.10.201615.11.2022
marco3215.7.201111.11.202239
mil4n898.4.20085.11.202233
Martin 27817.12.200723.10.202252
e@gl323.12.20093.10.202230
Palo8617.10.201025.9.202236
Factor24.4.201824.9.2022
taker22.12.200722.9.202235
kacenka20911.3.201614.9.202235
Wes1711.10.200723.8.202229
KojtalMiroslav27.11.201612.8.202271
BaSkeR7.9.200729.7.2022
Vladimír Štadani7.3.202015.7.2022
Mareko145.7.20118.7.2022
chuanpablo10.8.20088.7.202235
davidgrass10.5.201228.6.202234
havikman13.9.200914.6.2022
FP-rastislavo12.8.20094.6.2022
FP-csainz21.10.20092.6.2022
branik555.3.201117.5.202241
Strihac31.8.200729.4.2022
juza4.2.201720.4.2022
jehro14.10.20108.4.2022
Pa3k19747.11.202115.3.202248
Tirpitz22.3.201727.2.2022
robci953.2.200921.2.202227
FP-frantisek4820.11.20069.2.2022
sidny610.3.200930.10.202128
milankos812.11.201318.10.2021
bavorak5523.3.20121.6.2021
Andy6618.1.201321.4.202184
Severan15.9.201321.4.2021
Zvo-len-čan24.3.20215.4.2021
MARTIN_JUH26.2.201622.3.2021
Juliuskresan16.9.201213.3.202129
ondro559.12.201214.2.202123
EASTON23.9.200922.1.202136
Mayo915.12.20082.12.202034
anthrax21.9.20111.12.2020
frenkie3617.9.20135.8.2020
misdo14.12.200829.7.202030
FP-honey630.7.200827.5.202048
strane29.10.200629.4.202050
tomahawkPO29.4.200918.2.2020
domfili21.1.20123.2.2020101
ROBINATOR12.3.200615.11.201946
marianco6.9.20073.11.201950
Dan_o9220.2.201413.10.2019
ifko_zv26.3.200622.9.201937
Maskynko20.9.201920.9.2019
toso189112.3.20156.8.201931
pret10.6.201029.7.2019
Sifonides16.1.20092.7.2019
sapara2729.3.201620.4.201938
Tome201027.9.20118.2.201939
vlckoza21.11.201817.1.2019
RebelZA22.11.201826.11.201832
18hena30.10.20072.11.201834
Brandys18.10.20062.11.201838
Osto21.11.200725.10.201832
kobajass1.1.20131.10.2018
dzuro9999914.1.200928.9.201868
sweetsz12.9.201021.9.2018
FP-bobcos18.8.200818.9.2018
tapo16.8.201812.9.201828
miso19254.5.201821.8.2018
Emdzej11.5.20162.7.2018
Petan-SI29.11.200924.6.201831
qwertz27.4.200714.6.2018
MyGy211.4.200613.6.201838
Fighter11.6.201012.6.2018
ciro7718.3.201024.4.2018
FP-jurajll17.11.200818.2.2018
miro87z10.6.20147.1.2018
pavolmshk5.12.20146.1.2018
smejco1529.10.200616.12.201731
mako17.2.201221.11.201726
Dzubinho15.11.201120.11.201732
konifer948818.11.201417.10.2017
FP-johnysik3.5.200918.8.2017
aikido117.10.201029.7.201747
Mirco1225.12.201228.6.201722
WR105.6.201217.5.2017
cris1428.4.20117.5.201731
flyer8817.5.201027.4.2017
FanatikZA16.2.201628.3.201730
sajmonkou7.10.200828.3.201731
sony1314.11.201418.2.2017
Elpedros23.2.201513.2.2017
mikea6.10.201211.2.2017
jedine HC KOŠICE2.2.201210.2.201727
filius28.4.20119.2.2017
bučkyn10.12.20133.1.2017
Marek17MHC10.9.20151.1.201726
stevos6.9.200721.12.2016
R3v3r3nd15.12.201017.12.2016
Kornel829.10.201211.12.201640
196514.7.201420.11.2016
mmmhhhccc22.1.201316.11.2016
FP-longfield21.10.200716.10.2016
xossee7.9.20109.10.201635
FP-Ľuboš Lörincz31.8.200824.9.2016
misko1031326.1.201421.9.201624
Ostric2330.11.200830.8.201633
mato94714.2.201029.8.201631
marinak0876.2.201411.6.201635
FrankyPOPA23.4.20098.6.201650
NR6911.8.201520.3.201653
FrisoNR19.1.201111.3.2016
Robo6826.2.201627.2.2016
Veducinel2.3.200622.2.201640
DOXXbet Kotel26.11.201319.2.201625
kelemen2.10.20112.2.2016
SticKer10.1.201616.1.2016
FP-spelda2.6.200810.1.2016
jogo1889.2.201310.1.201640
roto27.2.201117.12.201539
mhcmountfieldmartin19.10.201210.11.2015
Lukassko3335.10.201225.10.201532
adolicko916.9.201323.10.201520
jose8821.7.20128.10.201545
jose88jose18.11.20118.10.201545
MsHKŽilina9.12.20114.10.2015
Dusko SI26.1.200727.9.201539
8tristan822.1.201125.9.201537
FP-minonka2.10.200810.9.2015
havran9931.8.20079.5.2015
lukas luko zaborsky10.12.20142.5.201517
m4sk11.8.20102.5.201540
julo nkc29.9.20082.5.201547
Robcukes427.3.201328.4.201526
jvrabel21.7.200610.3.201559
ocilkastefan26.12.20128.3.201522
five4218.1.20094.3.201531
FP-ranger7.7.20073.3.2015
hlavatya6.10.201428.2.201545
braxatoris26.10.201022.2.201552
Moko27.1.201422.2.201527
tibco3010.9.201017.2.201541
10krmo1018.6.20119.2.201536
ricozmok26.1.20142.2.2015
kelom124.9.201330.1.201523
Fanatic 18.1.201523.1.201527
smokhause16.9.20116.1.2015
Dominika_MT21.10.201230.12.201426
onionac12.10.201428.12.2014
Miso818522.3.201317.12.201437
Patko3.2.201410.12.201428
H@H@28.10.20098.12.201430
Andrej20.1.200521.11.201433
kubo6929.11.200721.11.201431
MHCMato24.6.201431.10.201424
HKPOPRAD12345678924.10.201430.10.201419
kapomt5511.3.200927.9.201432
papundekel22.1.201312.9.2014
Alexis19.7.20141.8.2014
shisho29.4.200830.6.201431
SNAKE ZA18.1.20083.6.201434
FP-SNAKE ZA29.2.20083.6.201434
dzajrino11.2.201029.5.2014
bakus895.3.201325.5.201432
jojo254119.10.201018.5.201422
Trelis13.11.201017.5.201423
lubosko85223.4.200926.4.2014
Miroslav Matula4.9.201017.4.2014
RazerwOw2.2.20149.4.201423
branop6626.3.20147.4.201437
notorius12319.12.201231.3.2014
jankofranzen18.8.201018.3.2014
kuko2212.2.201416.3.201434
patris114.10.200811.2.201427
MHCMartin13.2.20092.2.201428
marco77467.1.20142.2.201432
MHC Martin1236.10.20131.2.2014
mirdo0000125.1.201430.1.201437
ZuzankaMHC13.12.20133.1.201424
PPdadi15827.4.201020.12.2013
hipso18.12.201210.12.201328
Kikuš14.10.201229.11.2013
morovno665.10.20129.11.2013
FP-stanko7.7.20064.11.2013
murcek7.3.201328.10.201343
vojti28.11.201018.10.2013
FORTIX6.8.20115.10.2013
almasi15.3.201321.9.201320
abanis16.9.201317.9.2013
imperium lupum30.9.201215.9.201353
klaxooon21.7.201215.9.2013
hildo1223.3.20129.9.201330
Maťo ZV4.3.201110.8.201336
rudo.b25.4.200928.7.2013
jozino2294.10.201214.7.2013
majcob24.5.201327.5.201347
Halak2227.9.201224.5.201327
rodpoprad23.11.201212.5.20138
ranger24.8.20078.5.2013
jarcino7.12.20126.5.201349
Puffo25.4.20114.5.201330
jimmy81af14.3.20104.5.2013
Ladik4.5.20123.5.201332
IL 1791125.7.20082.5.201355
Murdu1.4.201124.4.201327
modano11.8.201023.4.2013
misho269023.2.20133.4.2013
domco4014.11.20122.4.2013
rado1531.3.201224.3.2013
kiko9910.3.201314.3.2013
jojo7126.12.201114.3.2013
corki17.11.200612.3.201332
north5.11.20128.3.201330
georgjr26.3.20137.3.2013
mlynky201113.2.201316.2.2013
netman3.1.201213.2.2013
chelsea1413.7.201226.1.2013
tomasMHC13.9.200926.1.2013
cmulo23.4.201119.1.201329
TonyZA22.3.200816.1.2013
Yevgenij2.11.201014.1.2013
jagermeister30.12.201210.1.2013
Damien_773.8.20116.1.201328
michalse3.11.201224.12.2012
bobaHKM30.11.201221.12.201225
spongi239.12.201219.12.201222
michaelo22216.3.201117.11.2012
socka3.10.201216.11.2012
vladimirskolar30.8.200715.11.201243
krivko113.1.20114.11.2012
ALPHAE8.10.201228.10.201225
lenax720.10.201220.10.2012
HKM ZWOLEN27.1.201117.10.201232
sisko2228.12.201016.10.2012
alexsennnMHC10.12.201012.10.2012
johnysik13.5.20099.10.2012
MarkusFenix30.9.20107.10.2012
rastik9428.12.201119.9.201228
DominikVarhol13.9.201213.9.2012
viggo23.8.201227.8.2012
stiflerovamama-FC LIVERPOOL9.9.201022.8.2012
trencinas18.7.201220.8.2012
mlynky1215.3.201214.8.2012
KRISTIANg6.6.201228.7.201226
FP-thomas1224.7.200827.7.2012
mk196522.7.201223.7.2012
allan9730.12.201115.7.2012
Cinoo13.6.201219.6.2012
aurtenetxe2.5.20128.6.2012
bundas915.6.20126.6.201236
MaJsTeR87.10.20105.6.201233
tanya17.5.201218.5.201229
64maros647.2.201013.5.201226
kubo7911.4.20096.5.201229
straso4.5.20126.5.2012
sLayeeeR 3.5.20094.5.201231
fidziii6.2.200930.4.201228
lucuszik14.9.201028.4.201229
ondro32119.4.201220.4.2012
messi123m16.4.201217.4.2012
FP-gadjo9.7.200712.4.2012
forky1.4.20121.4.201225
stasik22.3.201118.3.2012
mlynky9811.3.201214.3.2012
FP-Mato ZA8.6.200611.3.201234
tomas.skvarek27.2.201210.3.2012
Aurel Nauš22.11.20116.3.201249
DanoMt18.10.20106.3.201238
FP-FEDDO6.9.20085.3.201250
89matisek8923.11.20114.3.201233
salo1728.2.201229.2.201231
bubinko8.1.201116.2.201262
FP-BaSkeR25.8.200713.2.2012
CORLEONNE8.2.20128.2.2012
samosato58.2.20128.2.2012
Emil38719.1.20106.2.2012
FP-Jakubmelega12.2.20104.2.201225
Popradcan_PP24.8.201031.1.2012
murčo23.1.201223.1.2012
zilina_sa_zachrani30.12.201022.1.2012
Idzinko14.12.201114.1.2012
xXxCORTEZxXx28.6.200913.1.201230
Afes Fanatics6.10.20114.1.2012
FP-Kamikaze21317.4.20094.1.2012
kosicannn30.12.201130.12.2011
FP-Matthew9319.7.200812.12.2011
MirkoZv16.9.20116.12.201130
chessterr30.11.20114.12.2011
Viktus20.11.201129.11.201155
mikey3.8.201126.11.201134
Apacer0119.11.201120.11.2011
trias1010.11.201120.11.2011
robotaskar19.11.201119.11.201129
Skrate23.11.200817.11.2011
adam 2318.9.20116.11.201122
Kuboo.936.11.20103.11.201125
Caesarus22.12.201028.10.201135
zdenio5.9.200728.10.201136
filius-122.10.201114.10.201127
PELE9.10.201113.10.2011
dandy1925.9.201113.10.2011
FP-fox_mann14.7.200913.10.2011
3Promajl3.6.201113.10.2011
sonik.h16.9.201113.10.201131
Rudolf Rovner4.10.201112.10.2011
winco1011.6.201012.10.201135
FP-Stando6.11.200811.10.201134
FP-13.10.200610.10.2011
FP-sts21.7.200910.10.2011
hockeymaniak4119.5.20103.10.2011
FP-Neo10.3.200727.9.201129
dano90116.8.201126.9.2011
adko12320.9.201120.9.2011
kornelMT16.2.201017.9.201131
Kubko2197.8.20116.9.2011
Mysťa25.4.20115.9.2011
Mirec38135.8.20115.9.2011
ZuccarelloAasen25.4.20115.9.2011
FP-Ivan Miestny3.7.20095.9.201172
Buldozer2.3.20095.9.201143
Trenčín Majster 3.12.20105.9.2011
FP-mškzafan17.10.20095.9.2011
dracik1813.8.20114.9.2011
FP-INDU11.5.20074.9.2011
vlk3912.11.20104.9.2011
PUNisheR16211.8.20113.9.201127
Jersey9913.8.20112.9.2011
vrsko3.8.20112.9.2011
jedine POPRAD dotoho4.3.20111.9.2011
rehy99212.8.201130.8.201123
roman073.8.201129.8.2011
Jossinho610829.8.201129.8.2011
FP-Ninul20.10.200726.8.201130
FP-slacho13.8.200826.8.2011
Bang1233.8.201126.8.2011
eFCe7.8.201121.8.2011
infinity-ok3.8.201121.8.2011
Aresko33.10.201020.8.201134
šárka525.4.201119.8.201132
WOW UPS27.9.201011.8.2011
FP-majjoN14.4.200911.8.201178
kirtap291223.10.20106.8.2011
kaprar55521.11.20106.8.201167
tomassssss5.8.20115.8.2011
Kubis6121.12.201029.7.2011
denda3116.9.201022.7.2011
maj1013.10.201018.7.201136
svk 811.4.200927.6.2011
nery320.6.201126.6.2011
sportboy634.4.201023.6.201128
Ninul13.10.200712.6.201130
Caroll8.9.20105.6.201149
kremo8510.5.201114.5.201137
SilvesterL1.5.201113.5.201131
Prelude25.10.200712.5.201131
Joggy26.4.20114.5.2011
skalican6613.8.20101.5.2011
Autobus8.12.20101.5.2011
allan199328.4.201128.4.201129
derby26.2.201121.4.2011
tunty13.3.201115.4.2011
Stanley243.3.201111.4.2011
dodo_snina26.5.201030.3.201130
patrik skuta10.1.201027.3.201129
mato.o28.12.201026.3.2011
bucoopunx23.10.201025.3.201130
MartinNR22.1.201124.3.201126
nina22.1.201118.3.201122
MsHKZA16.1.201112.3.2011
dodis3225.11.201010.3.201124
rastoo1.2.20113.3.2011
kiko661.3.20111.3.201121
capsfany22.2.201122.2.2011
Spilar-Nitra14.1.201120.2.201128
Feinbau8.10.201017.2.201145
zilincan7730.12.201014.2.2011
Skanurik PP 23.1.201113.2.2011
drobcekSP11.10.20109.2.201144
hellgirl19.3.20101.2.2011
cinque7.1.200831.1.2011
Briton18.8.200929.1.201139
xquad1220.1.201120.1.201132
petrik3128.11.20097.1.2011
10robinson1025.11.20106.1.201129
Skalican..27.11.201023.12.201023
pooler13130.10.201012.12.201031
tomak33326.9.201010.12.201024
glewron27.7.201028.11.201049
m1so3894.5.201026.11.201039
dzairo19.11.201021.11.201039
plokij26.9.201019.11.2010
krupka3317.11.201018.11.201025
borissutiak18.11.201018.11.201027
nunusik10003.10.201026.10.201032
miro28.10.20108.10.2010
mike928.3.200830.9.201046
marek130l16.4.200927.9.2010
martinkaaa1219.4.200919.9.2010
19 MšK 0812.8.201014.9.201028
blackhawk37.6.201011.9.201027
alobrankar3817.8.201030.8.2010
7simonko1728.8.201028.8.2010
dzanso30.5.201011.6.201031

Fortuna liga 2022/2023

Základná časť
#TímZVRPSkóreB
1.Slovan18132339:1841
2.DAC 190418115233:1538
3.Spartak18104433:1734
4.Podbrezová1885525:1929
5.Ružomberok1859421:1924
6.Žilina1864828:2922
7.MFK Dukla1863925:3421
8.Zemplín1863920:2921
9.Trenčín1855816:2520
10.FC ViOn1847725:3219
11.Skalica1837814:2616
12.L. Mikuláš18161115:319
Aktualizované: 28.11.2022 14:28

Najčítanejšie články

Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov

Deje sa

Čmelík bude pôsobiť v Budějoviciach do roku 2025

Slovenský futbalista Lukáš Čmelík bude pôsobiť v Českých Budějoviciach minimálne do júna roku 2025. Dvadsaťšesťročný ofenzívny hráč prišiel v lete z Karvinej na hosťovanie s opciou, ktorú sa Dynamo rozhodlo uplatniť a podpísalo s ním dlhodobú zmluvu. Klub to oznámil na svojom webe. pred 3 hod. - TASR


Trénera kórejského tímu suspendovali, vynechá duel s Portugalskom

Trénera kórejskej futbalovej reprezentácie Paula Benta suspendovali z piatkového zápasu MS v Katare proti Portugalsku. Kormidelník obdržal červenú kartu krátko po záverečnom hvizde pondelňajšieho duelu H-skupiny proti Ghane (2:3). pred 4 hod. - TASR


Glasgow Rangers sa dohodol na spolupráci s trénerom Bealeom

Anglický futbalový tréner Michael Beale sa v pondelok dohodol na spolupráci s Glasgow Rangers. Na lavičke nahradil Holanďana Giovanniho van Bronckhorsta, ktorého vedenie škótskeho klubu odvolalo minulý pondelok. pred 5 hod. - TASR


Advocaat sa vrátil na lavičku, bude trénovať Den Haag

Dick Advocaat oficiálne obnovil svoju trénerskú kariéru. Prevzal tím ADO Den Haag, na lavičke nahradil bývalého holandského reprezentanta Dirka Kuyta. Klub o tom informoval na svojom webe. o 17:55 - TASR


Benzema by sa ešte mohol vrátiť do tímu Francúzska

Francúzsky futbalista Karim Benzema sa na MS v Katare možno vráti k svojej reprezentácii. Útočníka vyradilo tesne pred začiatkom svetového šampionátu zranenie stehna, no podľa španielskych médií postupuje liečba rýchlejšie, než sa predpokladalo. o 17:36 - TASR


Irán po triumfe nad Walesom prepustil viac ako 700 väzňov

Irán prepustil viac ako 700 väzňov po piatkovom víťazstve nad Walesom (2:0) na futbalových MS v Katare. Triumf výrazne zvýšil šance národného tímu na postup zo základnej B-skupiny šampionátu. Informoval o tom spravodajský portál Mizan Online. o 14:10 - TASR


Tréner O'Neil podpísal s Bournemouthom zmluvu na 1,5 roka

Anglický futbalový klub AFC Bournemouth naďalej povedie Gary O'Neil, ktorý v auguste dočasne nahradil bývalého trénera Scotta Parkera. S klubom sa dohodol na jedenapolročnom kontrakte s možnosťou predĺženia o ďalších 12 mesiacov. včera o 16:28 - TASR


Portugalčan Pereira si zlomil tri rebrá a v skupine už nenastúpi

Portugalský futbalový obranca Danilo Pereira má zlomené tri rebrá a vynechá ďalšie dva skupinové zápasy svojej krajiny s Uruguajom a Kórejskou republikou. včera o 14:26 - TASR


Vo veku 66 rokov zomrel portugalský kanonier Fernando Gomes

Bývalý portugalský futbalový reprezentant a historicky najlepší strelec FC Porto Fernando Gomes zomrel v sobotu vo veku 66 rokov. Uplynulé tri roky bojoval s rakovinou. Gomes strelil v 452 zápasoch v kariére celkovo 355 gólov. 26.11.2022 19:47 - TASR


Podľa španielskych médií chce Real Madrid získať Lobotku

Real Madrid má údajne zálusk získať slovenského futbalového reprezentanta Stanislava Lobotku. Ako uvádza portál football-espana. net, v strede poľa dominuje duo Luka Modrič - Toni Kroos aj po desiatich rokoch od príchodu do mužstva, no vedenie španielskeho klubu hľadá mladších hráčov, ktorí by mohli preniknúť medzi nich. 25.11.2022 18:12 - TASR


Viac správ v archíve...