Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
;

FANS MŠK Žilina (443)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
Zubo2729.7.200918.5.2021
janoc16.1.201318.5.2021
Tomáš_ZA13.9.201518.5.202132
Dan8827.2.201818.5.2021
TomasP36.9.201718.5.202124
Tokino3.5.200718.5.202136
Mareko145.7.201118.5.2021
Mates106026.1.200818.5.202136
Martin18218.12.201018.5.202131
robci953.2.200918.5.202125
lampo12.1.201218.5.202132
ErikHKM16.12.201518.5.202133
Factor24.4.201818.5.2021
Dani827.10.201618.5.202128
HK8817.5.201618.5.2021
Tomas103.4.201618.5.202130
Mark10116.12.201518.5.202125
koniferrum26.4.201118.5.202133
WOLF 2711.3.202018.5.2021
paloMSHK5.3.200918.5.202128
joppo5.11.201118.5.2021
Wes1711.10.200718.5.202128
mitko1622.2.201318.5.202125
Joey77213.4.200918.5.202127
miso138927.5.201018.5.2021
belo20.12.200917.5.202139
ebola 197814.4.200917.5.202142
iskrakamzik15.1.201117.5.2021
HKM_ZV_OSTRIC6.1.201117.5.202130
okorec9.4.201717.5.202134
Ricardinho132.5.201717.5.2021
e@gl323.12.200917.5.202128
lou2229.9.200617.5.202134
chuanpablo10.8.200817.5.202134
balki299.4.200917.5.202136
vlado.1989l2.9.201017.5.202131
tomo417.11.200517.5.202131
dhkk16.2.201816.5.2021
taker22.12.200716.5.202133
james226.1.200716.5.202139
sidny610.3.200916.5.202126
hk svit28.9.201715.5.2021
jethro1720.10.201415.5.202137
Tirpitz22.3.201715.5.2021
havikman13.9.200913.5.2021
carlosMt18.12.200613.5.202142
Prísediaci23.3.201311.5.2021
fabregas0017.12.201110.5.202130
FP-frantisek4820.11.20067.5.2021
Strihac31.8.20075.5.2021
milankos812.11.201330.4.2021
FP-csainz21.10.200930.4.2021
VladimírVladimirovič4.9.201923.4.2021
Andy6618.1.201321.4.202182
Severan15.9.201321.4.2021
mil4n898.4.200818.4.202131
Zvo-len-čan24.3.20215.4.2021
mega4527.2.20104.4.2021
marco3215.7.201131.3.202137
MARTIN_JUH26.2.201622.3.2021
Juliuskresan16.9.201213.3.202127
tomino107.12.20109.3.202126
Hossa12.10.20165.3.2021
Martin 27817.12.200728.2.202150
ondro559.12.201214.2.202121
EASTON23.9.200922.1.202135
stewart7124.4.20136.1.2021
juza4.2.201718.12.2020
FP-rastislavo12.8.20097.12.2020
Mayo915.12.20082.12.202032
anthrax21.9.20111.12.2020
frenkie3617.9.20135.8.2020
misdo14.12.200829.7.202028
FP-honey630.7.200827.5.202046
strane29.10.200629.4.202049
Palo8617.10.201028.2.202034
tomahawkPO29.4.200918.2.2020
domfili21.1.20123.2.2020100
ROBINATOR12.3.200615.11.201945
marianco6.9.20073.11.201948
kacenka20911.3.20163.11.201933
Dan_o9220.2.201413.10.2019
branik555.3.20112.10.201939
ifko_zv26.3.200622.9.201936
Maskynko20.9.201920.9.2019
toso189112.3.20156.8.201930
pret10.6.201029.7.2019
Sifonides16.1.20092.7.2019
sapara2729.3.201620.4.201937
Tome201027.9.20118.2.201937
jehro14.10.201029.1.2019
bavorak5523.3.201221.1.2019
vlckoza21.11.201817.1.2019
RebelZA22.11.201826.11.201831
18hena30.10.20072.11.201832
Brandys18.10.20062.11.201836
Osto21.11.200725.10.201831
kobajass1.1.20131.10.2018
dzuro9999914.1.200928.9.201867
sweetsz12.9.201021.9.2018
FP-bobcos18.8.200818.9.2018
tapo16.8.201812.9.201827
miso19254.5.201821.8.2018
Emdzej11.5.20162.7.2018
BaSkeR7.9.20072.7.2018
Petan-SI29.11.200924.6.201830
qwertz27.4.200714.6.2018
MyGy211.4.200613.6.201836
Fighter11.6.201012.6.2018
ciro7718.3.201024.4.2018
FP-jurajll17.11.200818.2.2018
miro87z10.6.20147.1.2018
pavolmshk5.12.20146.1.2018
smejco1529.10.200616.12.201730
mako17.2.201221.11.201724
Dzubinho15.11.201120.11.201730
konifer948818.11.201417.10.2017
FP-johnysik3.5.200918.8.2017
aikido117.10.201029.7.201745
Mirco1225.12.201228.6.201721
KojtalMiroslav27.11.20167.6.201769
WR105.6.201217.5.2017
cris1428.4.20117.5.201729
flyer8817.5.201027.4.2017
FanatikZA16.2.201628.3.201729
sajmonkou7.10.200828.3.201730
zilincan190818.2.201520.3.2017
sony1314.11.201418.2.2017
Elpedros23.2.201513.2.2017
mikea6.10.201211.2.2017
jedine HC KOŠICE2.2.201210.2.201726
filius28.4.20119.2.2017
davidgrass10.5.20123.1.201733
bučkyn10.12.20133.1.2017
Marek17MHC10.9.20151.1.201725
stevos6.9.200721.12.2016
R3v3r3nd15.12.201017.12.2016
Kornel829.10.201211.12.201639
196514.7.201420.11.2016
mmmhhhccc22.1.201316.11.2016
FP-longfield21.10.200716.10.2016
xossee7.9.20109.10.201634
FP-Ľuboš Lörincz31.8.200824.9.2016
misko1031326.1.201421.9.201623
Ostric2330.11.200830.8.201631
mato94714.2.201029.8.201630
marinak0876.2.201411.6.201633
FrankyPOPA23.4.20098.6.201649
NR6911.8.201520.3.201651
FrisoNR19.1.201111.3.2016
Robo6826.2.201627.2.2016
Veducinel2.3.200622.2.201639
DOXXbet Kotel26.11.201319.2.201623
kelemen2.10.20112.2.2016
SticKer10.1.201616.1.2016
FP-spelda2.6.200810.1.2016
jogo1889.2.201310.1.201639
roto27.2.201117.12.201538
mhcmountfieldmartin19.10.201210.11.2015
Lukassko3335.10.201225.10.201530
adolicko916.9.201323.10.201518
jose8821.7.20128.10.201543
jose88jose18.11.20118.10.201543
MsHKŽilina9.12.20114.10.2015
Dusko SI26.1.200727.9.201538
8tristan822.1.201125.9.201536
FP-minonka2.10.200810.9.2015
havran9931.8.20079.5.2015
lukas luko zaborsky10.12.20142.5.201516
m4sk11.8.20102.5.201539
julo nkc29.9.20082.5.201546
Robcukes427.3.201328.4.201525
jvrabel21.7.200610.3.201557
ocilkastefan26.12.20128.3.201521
five4218.1.20094.3.201530
FP-ranger7.7.20073.3.2015
hlavatya6.10.201428.2.201544
braxatoris26.10.201022.2.201551
Moko27.1.201422.2.201525
tibco3010.9.201017.2.201540
10krmo1018.6.20119.2.201535
ricozmok26.1.20142.2.2015
kelom124.9.201330.1.201521
Fanatic 18.1.201523.1.201525
smokhause16.9.20116.1.2015
Dominika_MT21.10.201230.12.201425
onionac12.10.201428.12.2014
Miso818522.3.201317.12.201436
Patko3.2.201410.12.201427
H@H@28.10.20098.12.201428
Andrej20.1.200521.11.201432
kubo6929.11.200721.11.201430
MHCMato24.6.201431.10.201423
HKPOPRAD12345678924.10.201430.10.201418
kapomt5511.3.200927.9.201431
papundekel22.1.201312.9.2014
Alexis19.7.20141.8.2014
shisho29.4.200830.6.201430
SNAKE ZA18.1.20083.6.201432
FP-SNAKE ZA29.2.20083.6.201432
dzajrino11.2.201029.5.2014
bakus895.3.201325.5.201431
jojo254119.10.201018.5.201420
Trelis13.11.201017.5.201422
lubosko85223.4.200926.4.2014
Miroslav Matula4.9.201017.4.2014
RazerwOw2.2.20149.4.201422
branop6626.3.20147.4.201435
notorius12319.12.201231.3.2014
jankofranzen18.8.201018.3.2014
kuko2212.2.201416.3.201433
patris114.10.200811.2.201426
MHCMartin13.2.20092.2.201427
marco77467.1.20142.2.201430
MHC Martin1236.10.20131.2.2014
mirdo0000125.1.201430.1.201436
ZuzankaMHC13.12.20133.1.201422
PPdadi15827.4.201020.12.2013
hipso18.12.201210.12.201327
Kikuš14.10.201229.11.2013
morovno665.10.20129.11.2013
FP-stanko7.7.20064.11.2013
zdeno52512.7.20122.11.2013
murcek7.3.201328.10.201342
vojti28.11.201018.10.2013
FORTIX6.8.20115.10.2013
almasi15.3.201321.9.201319
abanis16.9.201317.9.2013
imperium lupum30.9.201215.9.201351
klaxooon21.7.201215.9.2013
hildo1223.3.20129.9.201328
Maťo ZV4.3.201110.8.201334
rudo.b25.4.200928.7.2013
jozino2294.10.201214.7.2013
majcob24.5.201327.5.201345
Halak2227.9.201224.5.201326
rodpoprad23.11.201212.5.20137
ranger24.8.20078.5.2013
jarcino7.12.20126.5.201348
Puffo25.4.20114.5.201328
jimmy81af14.3.20104.5.2013
Ladik4.5.20123.5.201331
IL 1791125.7.20082.5.201353
Murdu1.4.201124.4.201325
modano11.8.201023.4.2013
misho269023.2.20133.4.2013
domco4014.11.20122.4.2013
rado1531.3.201224.3.2013
vevericiak13.4.200918.3.201336
kiko9910.3.201314.3.2013
jojo7126.12.201114.3.2013
corki17.11.200612.3.201331
north5.11.20128.3.201328
georgjr26.3.20137.3.2013
mlynky201113.2.201316.2.2013
netman3.1.201213.2.2013
chelsea1413.7.201226.1.2013
tomasMHC13.9.200926.1.2013
cmulo23.4.201119.1.201328
TonyZA22.3.200816.1.2013
Yevgenij2.11.201014.1.2013
jagermeister30.12.201210.1.2013
Damien_773.8.20116.1.201327
michalse3.11.201224.12.2012
bobaHKM30.11.201221.12.201224
spongi239.12.201219.12.201220
michaelo22216.3.201117.11.2012
socka3.10.201216.11.2012
vladimirskolar30.8.200715.11.201241
krivko113.1.20114.11.2012
ALPHAE8.10.201228.10.201224
lenax720.10.201220.10.2012
HKM ZWOLEN27.1.201117.10.201230
sisko2228.12.201016.10.2012
alexsennnMHC10.12.201012.10.2012
johnysik13.5.20099.10.2012
MarkusFenix30.9.20107.10.2012
rastik9428.12.201119.9.201226
DominikVarhol13.9.201213.9.2012
viggo23.8.201227.8.2012
stiflerovamama-FC LIVERPOOL9.9.201022.8.2012
trencinas18.7.201220.8.2012
mlynky1215.3.201214.8.2012
KRISTIANg6.6.201228.7.201225
FP-thomas1224.7.200827.7.2012
mk196522.7.201223.7.2012
allan9730.12.201115.7.2012
Cinoo13.6.201219.6.2012
aurtenetxe2.5.20128.6.2012
bundas915.6.20126.6.201235
MaJsTeR87.10.20105.6.201231
tanya17.5.201218.5.201228
64maros647.2.201013.5.201225
kubo7911.4.20096.5.201227
straso4.5.20126.5.2012
sLayeeeR 3.5.20094.5.201229
fidziii6.2.200930.4.201227
lucuszik14.9.201028.4.201228
ondro32119.4.201220.4.2012
messi123m16.4.201217.4.2012
FP-gadjo9.7.200712.4.2012
forky1.4.20121.4.201224
stasik22.3.201118.3.2012
mlynky9811.3.201214.3.2012
FP-Mato ZA8.6.200611.3.201233
tomas.skvarek27.2.201210.3.2012
Aurel Nauš22.11.20116.3.201248
DanoMt18.10.20106.3.201237
FP-FEDDO6.9.20085.3.201249
89matisek8923.11.20114.3.201231
salo1728.2.201229.2.201230
bubinko8.1.201116.2.201260
FP-BaSkeR25.8.200713.2.2012
CORLEONNE8.2.20128.2.2012
samosato58.2.20128.2.2012
Emil38719.1.20106.2.2012
FP-Jakubmelega12.2.20104.2.201223
Popradcan_PP24.8.201031.1.2012
murčo23.1.201223.1.2012
zilina_sa_zachrani30.12.201022.1.2012
Idzinko14.12.201114.1.2012
xXxCORTEZxXx28.6.200913.1.201229
Afes Fanatics6.10.20114.1.2012
FP-Kamikaze21317.4.20094.1.2012
kosicannn30.12.201130.12.2011
FP-Matthew9319.7.200812.12.2011
MirkoZv16.9.20116.12.201128
chessterr30.11.20114.12.2011
Viktus20.11.201129.11.201153
mikey3.8.201126.11.201133
Apacer0119.11.201120.11.2011
trias1010.11.201120.11.2011
robotaskar19.11.201119.11.201127
Skrate23.11.200817.11.2011
adam 2318.9.20116.11.201120
Kuboo.936.11.20103.11.201124
Caesarus22.12.201028.10.201133
zdenio5.9.200728.10.201135
filius-122.10.201114.10.201125
PELE9.10.201113.10.2011
dandy1925.9.201113.10.2011
FP-fox_mann14.7.200913.10.2011
3Promajl3.6.201113.10.2011
sonik.h16.9.201113.10.201130
Rudolf Rovner4.10.201112.10.2011
winco1011.6.201012.10.201133
FP-Stando6.11.200811.10.201132
FP-13.10.200610.10.2011
FP-sts21.7.200910.10.2011
hockeymaniak4119.5.20103.10.2011
FP-Neo10.3.200727.9.201127
dano90116.8.201126.9.2011
adko12320.9.201120.9.2011
kornelMT16.2.201017.9.201130
Kubko2197.8.20116.9.2011
Mysťa25.4.20115.9.2011
Mirec38135.8.20115.9.2011
ZuccarelloAasen25.4.20115.9.2011
FP-Ivan Miestny3.7.20095.9.201170
Buldozer2.3.20095.9.201142
Trenčín Majster 3.12.20105.9.2011
FP-mškzafan17.10.20095.9.2011
dracik1813.8.20114.9.2011
FP-INDU11.5.20074.9.2011
vlk3912.11.20104.9.2011
PUNisheR16211.8.20113.9.201125
Jersey9913.8.20112.9.2011
vrsko3.8.20112.9.2011
jedine POPRAD dotoho4.3.20111.9.2011
rehy99212.8.201130.8.201121
roman073.8.201129.8.2011
Jossinho610829.8.201129.8.2011
FP-Ninul20.10.200726.8.201128
FP-slacho13.8.200826.8.2011
Bang1233.8.201126.8.2011
eFCe7.8.201121.8.2011
infinity-ok3.8.201121.8.2011
Aresko33.10.201020.8.201133
šárka525.4.201119.8.201130
WOW UPS27.9.201011.8.2011
FP-majjoN14.4.200911.8.201177
kirtap291223.10.20106.8.2011
kaprar55521.11.20106.8.201165
tomassssss5.8.20115.8.2011
Kubis6121.12.201029.7.2011
denda3116.9.201022.7.2011
maj1013.10.201018.7.201135
svk 811.4.200927.6.2011
nery320.6.201126.6.2011
sportboy634.4.201023.6.201127
Ninul13.10.200712.6.201128
Caroll8.9.20105.6.201148
kremo8510.5.201114.5.201135
SilvesterL1.5.201113.5.201130
Prelude25.10.200712.5.201130
Joggy26.4.20114.5.2011
skalican6613.8.20101.5.2011
Autobus8.12.20101.5.2011
allan199328.4.201128.4.201128
derby26.2.201121.4.2011
tunty13.3.201115.4.2011
Stanley243.3.201111.4.2011
dodo_snina26.5.201030.3.201128
patrik skuta10.1.201027.3.201127
mato.o28.12.201026.3.2011
bucoopunx23.10.201025.3.201128
MartinNR22.1.201124.3.201125
nina22.1.201118.3.201120
MsHKZA16.1.201112.3.2011
dodis3225.11.201010.3.201123
rastoo1.2.20113.3.2011
kiko661.3.20111.3.201119
capsfany22.2.201122.2.2011
Spilar-Nitra14.1.201120.2.201127
Feinbau8.10.201017.2.201144
zilincan7730.12.201014.2.2011
Skanurik PP 23.1.201113.2.2011
drobcekSP11.10.20109.2.201143
hellgirl19.3.20101.2.2011
cinque7.1.200831.1.2011
Briton18.8.200929.1.201137
xquad1220.1.201120.1.201130
petrik3128.11.20097.1.2011
10robinson1025.11.20106.1.201127
Skalican..27.11.201023.12.201021
pooler13130.10.201012.12.201029
tomak33326.9.201010.12.201022
glewron27.7.201028.11.201048
m1so3894.5.201026.11.201038
dzairo19.11.201021.11.201037
plokij26.9.201019.11.2010
krupka3317.11.201018.11.201024
borissutiak18.11.201018.11.201025
nunusik10003.10.201026.10.201030
miro28.10.20108.10.2010
mike928.3.200830.9.201044
marek130l16.4.200927.9.2010
martinkaaa1219.4.200919.9.2010
19 MšK 0812.8.201014.9.201027
blackhawk37.6.201011.9.201025
alobrankar3817.8.201030.8.2010
7simonko1728.8.201028.8.2010
dzanso30.5.201011.6.201029

Fortuna liga 2020/2021

1.Slovan18142245:1144
2.D.Streda18123341:2039
3.Žilina1893640:2730
4.Trnava1862828:2626
5.Zl.Moravce1866632:2424
6.Ružomberok1857626:2822
7.Sereď1747619:2919
8.Nitra1854919:3419
9.Trenčín1846821:3318
10.Michalovce1846819:3718
11.Senica1845917:3317
12.Pohronie1729623:2815
Aktualizované: 7.2.2021 17:47

Najčítanejšie články

Bleskovky

Do výkonného výboru UEFA zvolili šéfov Bayernu a PSG

Členovia Európskej futbalovej únie (UEFA) v utorok na 45. kongrese ratifikovali do výkonného výboru únie predsedu Bayernu Mníchov Karla-Heinza Rummeniggeho a šéfa Paríža St. Germain Nassera Al-Khelaifiho ako zástupcov Asociácie európskych klubov (ECA).
20.4.2021 18:18 - TASR

Šéf DFB Keller vyzval k vylúčeniu účastníkov Superligy zo všetkých súťaží

Prezident Nemeckého futbalového zväzu (DFB) Fritz Keller vyzval k vylúčeniu dvanástich účastníkov Európskej Superligy (ESL) zo všetkých ostatných súťaží. Podľa neho by mohli byť prijatí späť, až keď prehodnotia svoj zámer vytvoriť uzavretú ligu.
20.4.2021 18:18 - TASR

Verrati z PSG má koronavírus, vynechá prvý duel s Bayernom

Taliansky futbalový stredopoliar Marco Verratti z Paríža St. Germain má koronavírus a vynechá prvé štvrťfinále Ligy majstrov 2020/2021 s obhajcom Bayernom Mníchov. Francúzsky majster informoval o pozitívnom teste 28-ročného hráča v piatok.
2.4.2021 20:28 - TASR

Neymar sa vracia po zranení, nastúpi už v nedeľu proti Lyonu

Brazílsky futbalista Neymar sa po niekoľkotýždňovej pauze spôsobenej zranením vráti v nedeľnom ligovom zápase proti Lyonu do zostavy Paríža St. Germain.
20.3.2021 21:11 - TASR

Schranz pomohol gólom k víťazstvu Jablonca nad Libercom

Slovenský útočník Ivan Schranz pomohol gólom k víťazstvu Jablonca v derby nad Libercom 2:1 v sobotňajšom stretnutí 24. kola najvyššej českej futbalovej súťaže.
20.3.2021 21:10 - TASR

Aj osemfinálová odveta Liverpool - Lipsko bude v Budapešti

FC Liverpool a RB Lipsko odohrajú osemfinálovú odvetu Ligy majstrov v Budapešti. Vo štvrtok to potvrdila Európska futbalová únia (UEFA). Aj prvý zápas medzi oboma súpermi sa odohral v Budapešti pre cestovné obmedzenia medzi Anglickom a Nemeckom. Liverpool v ňom zvíťazil 2:0.
4.3.2021 13:04 - - / TASR

Porto remizovalo v šlágri 14. kola portugalskej ligy s Benficou 1:1

Futbalisti FC Porto remizovali v piatkovom šlágri 14. kola portugalskej ligy s Benficou Lisabon 1:1. Hostia sa ujali vedenia v 17. minúte zásluhou Alexa Grimalda, o osem minút neskôr vyrovnal Mehdi Taremi. Ten istý hráč dostal v 73. minúte červenú kartu, takže domáci dohrávali duel iba s desiatimi hráčmi. Portu patrí v tabuľke druhá priečka so štvorbodovou stratou na vedúci Sporting Lisabon, Benfica je vďaka horšiemu skóre na treťom mieste.
16.1.2021 12:22 - / TASR

Juventus hlási ďalšieho nakazeného, pozitívny test mal De Ligt

Holandský futbalista Matthijs De Ligt z Juventusu Turín mal pozitívny test na koronavírus. Stal sa tretím hráčom v priebehu týždňa, ktorý musel opustiť káder obhajcu titulu v Serie A a nastúpiť do karantény. Ešte pred stredajším úspešným súbojom na pôde AC Miláno mali pozitívny test aj Alex Sandro a Juan Cuadrado.
8.1.2021 22:03 - / TASR

Tréner Fulhamu je v izolácii, člen jeho domácnosti mal pozitívny test

Anglický futbalový klub Fulham bude v sobotňajšom zápase Premier League proti Southamptonu bez svojho trénera Scotta Parkera. Ten išiel do izolácie po tom, čo mal pozitívny test na koronavírus jeden člen jeho domácnosti. Samotný Parker mal negatívny výsledok. Fulham povedú v zápase Matt Wells a Stuart Gray. Informovala agentúra AP.
24.12.2020 16:09 - / TASR

Súd odročil pojednávanie s Boatengom vo veci ublíženia na zdraví

Mníchovský súd odročil pojednávanie s futbalistom Jeromeom Boatengom, ktorý čelí obžalobe z ublíženia na zdraví. Podľa prokuratúry obranca Bayernu Mníchov v roku 2014 pri hádke napadol svoju vtedajšiu priateľku.
2.12.2020 10:10 - / TASR

Archív krátkych správ »
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov

Fanúšikovia
FutbalPortal.sk


Partneri - reklama