Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
;

FANS FC ViOn Zlaté Moravce (49)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
petens817.7.201021.7.2018
gaspi6.2.200830.6.201832
FP-tom-tt1.3.200815.5.2018
fanda5511.8.20094.1.201832
Supi136.9.201024.2.201732
FP-MMarekM819.7.20081.7.2016
AdrianoZM2.5.20086.5.201635
oboman4.10.201212.11.2015
danidede23.10.201227.8.2015
FP-life23.10.200926.9.2014
FP-d´uri11.7.200920.7.2014
Durko2428.2.200818.6.2014
Roman40610.1.200930.3.2014
parvus13.10.201120.10.2013
Jaro71012.7.20134.8.2013
anitram2.5.20137.5.2013
FP-niity11.11.200711.1.201328
jozef18310.12.201210.12.201235
woodland14.4.200916.11.2012
teokrit22.4.201128.10.201261
FP-Gonzo16.8.200919.9.201224
Dancul13.12.201113.9.2012
FP-negrik12.3.200916.7.2012
FP-SoskoZM14.7.200813.7.2012
FP-Adriano19.6.20077.6.201235
Marecek181829.5.201230.5.2012
pyngwi24.4.201225.4.2012
111domco1112.3.201223.3.2012
Kotros14.10.201116.12.2011
Brm920.11.201121.11.2011
FP-metadon11.7.200710.11.2011
sappawers16.8.201124.10.201126
FP-Lukyk1215.7.200815.10.201129
FP-Juraj7320.9.200813.10.2011
Kuco2229.4.201113.10.2011
FP-mirek20.3.201016.9.2011
schwolco25.2.20116.9.2011
hor.net19.1.200528.8.2011
FP-aurelio10.7.200927.8.2011
sunshine2000911.8.201126.8.2011
FP-Cleverz3.2.20076.8.2011
Willis27.11.20075.8.201131
7mayo74.8.20115.8.2011
DESTILman5.8.20115.8.2011
genius18.113.4.201115.4.201121
MArecek-Tn17116.1.20115.2.201122
jardoxy9.6.201015.1.201138
Nitran7714.12.200827.10.201024
Jurinho2516.7.201024.9.2010

Fortuna liga 2018/2019

1.Slovan15123038:1439
2.D. Streda15103235:2033
3.Žilina15102328:1332
4.Ružomberok1565424:1723
5.Sereď1572620:2323
6.Trnava1553717:1418
7.Trenčín1552822:2617
8.Podbrezová1551917:2716
9.Nitra1543819:2315
10.Michalovce1543816:2915
11.Senica1535716:3014
12.Zl. Moravce15221113:298
Aktualizované: 12.11.2018 02:43

Najčítanejšie články

Bleskovky

Petrohrad a Mníchov bojujú o pridelenie finále LM v roku 2021

Záujem o usporiadanie finálového zápasu Ligy majstrov v roku 2021 prejavili podľa Európskej futbalovej únie (UEFA) ruský i nemecký zväz. Rusko by rado privítalo súboj na 68-tisícovom štadióne v Petrohrade, na ktorom sa hrali aj zápasy tohtoročných MS. Nemecko ponúka ako dejisko finále LM 75-tisícovú Allianz Arénu v Mníchove. Oba štadióny budú zhodne hostiť štyri stretnutia EURO 2020, vrátane štvrťfinále. Formálne musia podať prihlášky do 15. februára 2019. Exekutíva UEFA vyberie dejisko finále LM 2021 v máji alebo júni budúceho roka. O usporiadanie finále Európskej ligy UEFA v roku 2021 majú záujem Viedeň, Tbilisi a Sevilla, informovali agentúra AP a APA.
1.11.2018 12:06 - TASR

Jendrišek skóroval pri výhre Xanthi s Gianninou

Slovenský futbalista Erik Jendrišek strelil už šiesty gól v tomto ročníku najvyššej gréckej súťaže. Tridsaťjedenročný útočník rozhodol o domácom triumfe FC Xanthi nad Gianninou 2:1 v pondelňajšom súboja 8. kola Superligy. Slovenský futbalista už v 7. minúte nepremenil pokutový kop, následne išli hostia do vedenia, ale domáci v druhom polčase duel otočili a výhru zabezpečil práve Jendrišek v 77. minúte.
29.10.2018 21:37 - TASR

Inter Miláno predĺžil zmluvy so šesticou hráčov

V mužstve "nerazzurri", kde pôsobí aj slovenský reprezentant Milan Škriniar, bude naďalej pokračovať brazílsky obranca Joao Miranda, Talian Antonio Candreva a aj stredopoliari Marcelo Brozovič a Matias Vecino. Dvojica hráčov Henrique Dalbert a Roberto Gagliardini sa dohodli na päťročnom kontrakte.
26.10.2018 13:18 - Michal Bruner / TASR

Brazília odohrá posledný zápas v roku 2018 v Londýne proti Kamerunu

Brazílska futbalová reprezentácia odohrá posledný prípravný zápas v roku 2018 proti Kamerunu. Mužstvá sa stretnú 20. novembra v Londýne.
26.10.2018 13:17 - Michal Bruner / TASR

Peruánec Guerrero posilnil ako voľný hráč brazílsky Internacional

Futbalový útočník Paulo Guerrero posilnil brazílsky prvoligový tím Internacional. Peruánsky reprezentant pôsobil naposledy v konkurenčnom Flamengu, kde mu vypršal kontrakt.
13.8.2018 13:58 - TASR

Rebič predĺžil zmluvu s Frankfurtom do roku 2022

Chorvátsky futbalový krídelník Ante Rebič predĺžil zmluvu s bundesligovým Eintrachtom Frankfurt do roku 2022. Vicemajster sveta mohol síce akceptovať viaceré lukratívne ponuky, rozhodol sa však zostať v Eintrachte.
10.8.2018 13:28 - Michal Bruner / TASR

Kadeřábek predĺžil zmluvu s Hoffenheimom

Český futbalista Pavel Kadeřábek predĺžil zmluvu s nemeckým klubom TSG 1899 Hoffenheim do júna 2021. Dvadsaťšesťročný obranca prišiel do Hoffenheimu pred tromi rokmi z pražskej Sparty.
10.8.2018 13:28 - Michal Bruner / TASR

Kalinič zamieril z AC Miláno do Atletica Madrid

Chorvátsky útočník Nikola Kalinič prestúpil z AC Miláno do Atletica Madrid. Podľa vyjadrenia španielskeho klubu podpísal 30-ročný futbalista zmluvu na 3 roky. Informovala o tom agentúra AP.
9.8.2018 18:46 - TASR

Klaassen prestúpil z FC Everton do Werderu Brémy

Holandský futbalista Davy Klaassen sa stal novou posilou bundesligového tímu Werder Brémy. Dvadsaťpäťročný stredopoliar prestúpil do nemeckého klubu za 15 miliónov eur z anglického FC Everton.
27.7.2018 15:39 - Michal Bruner / TASR

Cisse zostáva na lavičke Senegalu

Reprezentačný tréner Senegalu Aliou Cisse sa s tamojšou futbalovou federáciou (FSF) dohodol na novom ročnom kontrakte.
27.7.2018 15:38 - Michal Bruner / TASR

Archív krátkych správ »
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov

Fanúšikovia
FutbalPortal.sk


Partneri - reklama

Evysledky.com - live športové výsledky
 


Odporúčame:

Esport.sk - live športové výsledky