Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
;

FANS FC ViOn Zlaté Moravce (50)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
Dugas24.9.201920.10.201930
gaspi6.2.200815.9.201933
oboman4.10.201214.5.2019
fanda5511.8.20093.5.201933
petens817.7.201021.7.2018
FP-tom-tt1.3.200815.5.2018
Supi136.9.201024.2.201733
FP-MMarekM819.7.20081.7.2016
AdrianoZM2.5.20086.5.201636
danidede23.10.201227.8.2015
FP-life23.10.200926.9.2014
FP-d´uri11.7.200920.7.2014
Durko2428.2.200818.6.2014
Roman40610.1.200930.3.2014
parvus13.10.201120.10.2013
Jaro71012.7.20134.8.2013
anitram2.5.20137.5.2013
FP-niity11.11.200711.1.201329
jozef18310.12.201210.12.201236
woodland14.4.200916.11.2012
teokrit22.4.201128.10.201262
FP-Gonzo16.8.200919.9.201225
Dancul13.12.201113.9.2012
FP-negrik12.3.200916.7.2012
FP-SoskoZM14.7.200813.7.2012
FP-Adriano19.6.20077.6.201236
Marecek181829.5.201230.5.2012
pyngwi24.4.201225.4.2012
111domco1112.3.201223.3.2012
Kotros14.10.201116.12.2011
Brm920.11.201121.11.2011
FP-metadon11.7.200710.11.2011
sappawers16.8.201124.10.201127
FP-Lukyk1215.7.200815.10.201130
FP-Juraj7320.9.200813.10.2011
Kuco2229.4.201113.10.2011
FP-mirek20.3.201016.9.2011
schwolco25.2.20116.9.2011
hor.net19.1.200528.8.2011
FP-aurelio10.7.200927.8.2011
sunshine2000911.8.201126.8.2011
FP-Cleverz3.2.20076.8.2011
Willis27.11.20075.8.201132
7mayo74.8.20115.8.2011
DESTILman5.8.20115.8.2011
genius18.113.4.201115.4.201122
MArecek-Tn17116.1.20115.2.201123
jardoxy9.6.201015.1.201139
Nitran7714.12.200827.10.201025
Jurinho2516.7.201024.9.2010

Fortuna liga 2019/2020

1.Slovan14112137:1135
2.Žilina1493226:1230
3.D.Streda1492325:1429
4.Ružomberok1455418:1820
5.Zl.Moravce1455417:1820
6.Sereď1446416:1918
7.Trenčín1445526:2417
8.Trnava1452717:1817
9.Michalovce1435615:1914
10.Senica1442815:2614
11.Nitra14311012:2710
12.Pohronie1414913:317
Aktualizované: 10.11.2019 04:03

Najčítanejšie články

Bleskovky

Bajričovi potvrdili otras mozgu, zatiaľ zostane v Anglicku

Slovinský futbalista Kenan Bajrič utrpel vo štvrtkovom zápase Slovana Bratislava v K-skupine Európskej ligy na ihrisku Wolverahmptonu Wanderers otras mozgu. Diagnózu obrancovi Slovana Bratislava potvrdili v nemocnici. Podľa oficiálneho facebooku "belasých" vyšetrenie na CT nepreukázalo vážnejšie komplikácie a hráč sa už cíti lepšie. Vzhľadom na riziko však zostal v Anglicku. O termíne jeho návratu sa rozhodne po konzultácii s lekármi.
8.11.2019 12:43 - TASR

Garcia Junyent je nový tréner Celty Vigo

Oscar Garcia Junyent sa stal novým trénerom futbalistov Celty Vigo. Na lavičke klubu španielskej La Ligy nahradil Frana Escribu, ktorého v nedeľu odvolali po sérii štyroch prehier.
4.11.2019 21:15 - TASR

Manchestru United budú v derby s Liverpoolom chýbať Pogba a De Gea

Futbalisti Manchestru United utrpeli ďalšiu výraznú stratu pred nedeľňajším ligovým derby s FC Liverpool. "Červeným diablom" budú na Old Trafford chýbať stredopoliar Paul Pogba aj brankár David De Gea. Francúzskeho reprezentanta Pogbu stále trápi chodidlo, s ktorým má problémy od konca augusta. De Gea si v pondelok zranil slabiny a jeho štart bol otázny. Po vyšetreniach však vypadol zo zostavy trénera Oleho Gunnara Solskjaera. Tomu by však mali byť k dispozícii obranca Aaron Wan-Bissaka a útočník Anthony Martial, informoval klubový web Manchestru.
17.10.2019 10:52 - TASR

Vedenie AC Miláno prepustilo trénera Giampaola

Vedenie talianskeho futbalového klubu AC Miláno v utorok prepustilo trénera Marca Giampaola. Vo funkcii vydržal iba sedem zápasov. Päťdesiatdvaročný Giampaolo nahradil v lete Gennara Gattusa. V úvode sezóny sa však AC nedarí, v ligovej tabuľke je s deviatimi bodmi až na trinástom mieste. "Ďakujeme Marcovi za odvedenú prácu a prajeme mu všetko dobré," citovala agentúra AFP zo stanoviska AC Miláno. Nástupcom Giampaola by mohol byť Stefano Pioli, ktorý v minulosti viedol Fiorentinu či Inter Miláno.
8.10.2019 21:35 - TASR

Plzeň sa intenzívne snaží získať trénera Guľu

Futbalový klub Viktoria Plzeň sa intenzívne snaží získať slovenského trénera Adriana Guľu. Súčasný tréner slovenskej reprezentácie do 21 rokov by mal v tíme nahradiť Pavla Vrbu. Informáciu priniesol v sobotu český denník Sport. Stoličku bývalého trénera českej reprezentácie, Púchova, či Žiliny Vrbu rozkývalo vypadnutie v 3. predkole Európskej ligy s Royalom Antverpy. Guľových zverencov čaká už čoskoro vstup do nového kvalifikačného cyklu. V súboji o postup na ME 2021 nastúpia v úvodnom zápase 2. skupiny 6. septembra v Azerbajdžane.
31.8.2019 17:44 - TASR

Diego Costa si zranil stehenný sval, bude mimo hry možno mesiac

Španielsky futbalista Diego Costa bude Atleticu Madrid chýbať v zostave pravdepodobne mesiac. Skúsený útočník má po prípravnom zápase s Juventusom Turín problémy so stehenným svalom na ľavej nohe a v utorok podstúpi ďalšie testy. Costa ukázal, že má dobrú formu v prípravnom stretnutí proti Realu Madrid, ktorý "Los Colchoneros" vyhrali 7:3 a rodený Brazílčan zažiaril štyrmi gólmi. Správa pochádza zo serveru football-espana.net.
13.8.2019 13:54 - TASR

Lístky na zápas Maďarsko - Slovensko sa vypredali za dve hodiny

Septembrový kvalifikačný zápas o postup na futbalové EUR0 2020 medzi Maďarskom a Slovenskom bude vypredaný. Podľa oficiálnej stránky Maďarského futbalového zväzu sa lístky vypredali v priebehu dvoch hodín. Duel sa uskutoční 9. septembra o 20.45 h v budapeštianskej Groupama aréne. Predaj vstupeniek sa začal v piatok o 10.00 v onlajn sieti zväzu meccsjegy.mlsz.hu a v predajni Ticket Express Bálna v Budapešti. Záujem o lístky bol oveľa väčší ako počet dostupných lístkov. Šesť tisíc pernamentkárov si už vstupenky zabezpečilo v predstihu, do predaja išli ostatné voľné lístky. Kapacita Groupama arény v medzištátnych zápasoch je 22.000 divákov.
9.8.2019 13:45 - TASR

Aston Villa získala Douglasa Luiza z Manchestru City

Nováčik najvyššej anglickej súťaže Aston Villa angažoval brazílskeho futbalistu Douglasa Luiza. Dvadsaťjedenročný stredopoliar musí pred skompletizovaním prestupu z Manchestru City dostať pracovné povolenie.
26.7.2019 14:43 - Michal Bruner / TASR

Vermaelen bude hrať za Vissel Kobe

Belgický futbalista Thomas Vermaelen zamieril do japonského klubu Vissel Kobe, kde sa stretne s bývalým spoluhráčom z FC Barcelona Andresom Iniestom či Nemcom Lukasom Podolskim.
26.7.2019 14:43 - Michal Bruner / TASR

Asistentom trénera Ščasného v Senici bude Patrik Durkáč

Asistentom trénera Michala Ščasného na lavičke slovenského futbalového prvoligistu FK Senica sa stal Patrik Durkáč.
17.7.2019 21:26 - Michal Bruner / TASR

Archív krátkych správ »
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov

Fanúšikovia
FutbalPortal.sk


Partneri - reklama

 


Odporúčame: