Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
;

FANS FC ViOn Zlaté Moravce (49)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
petens817.7.201021.7.2018
gaspi6.2.200830.6.201831
FP-tom-tt1.3.200815.5.2018
fanda5511.8.20094.1.201832
Supi136.9.201024.2.201732
FP-MMarekM819.7.20081.7.2016
AdrianoZM2.5.20086.5.201635
oboman4.10.201212.11.2015
danidede23.10.201227.8.2015
FP-life23.10.200926.9.2014
FP-d´uri11.7.200920.7.2014
Durko2428.2.200818.6.2014
Roman40610.1.200930.3.2014
parvus13.10.201120.10.2013
Jaro71012.7.20134.8.2013
anitram2.5.20137.5.2013
FP-niity11.11.200711.1.201328
jozef18310.12.201210.12.201235
woodland14.4.200916.11.2012
teokrit22.4.201128.10.201260
FP-Gonzo16.8.200919.9.201224
Dancul13.12.201113.9.2012
FP-negrik12.3.200916.7.2012
FP-SoskoZM14.7.200813.7.2012
FP-Adriano19.6.20077.6.201235
Marecek181829.5.201230.5.2012
pyngwi24.4.201225.4.2012
111domco1112.3.201223.3.2012
Kotros14.10.201116.12.2011
Brm920.11.201121.11.2011
FP-metadon11.7.200710.11.2011
sappawers16.8.201124.10.201126
FP-Lukyk1215.7.200815.10.201128
FP-Juraj7320.9.200813.10.2011
Kuco2229.4.201113.10.2011
FP-mirek20.3.201016.9.2011
schwolco25.2.20116.9.2011
hor.net19.1.200528.8.2011
FP-aurelio10.7.200927.8.2011
sunshine2000911.8.201126.8.2011
FP-Cleverz3.2.20076.8.2011
Willis27.11.20075.8.201131
7mayo74.8.20115.8.2011
DESTILman5.8.20115.8.2011
genius18.113.4.201115.4.201121
MArecek-Tn17116.1.20115.2.201122
jardoxy9.6.201015.1.201138
Nitran7714.12.200827.10.201023
Jurinho2516.7.201024.9.2010

Fortuna liga 2016/2017

TímZVRPSkóreB
1.Slovan541012:313
2.D. Streda633014:912
3.Podbrezová63128:710
4.Žilina63128:810
5.Ružomberok52219:68
6.Trenčín421112:107
7.Trnava52124:27
8.Sereď62137:107
9.Zl. Moravce62047:106
10.Senica61325:96
11.Nitra50325:73
12. Michalovce60153:131
Aktualizované: 16.9.2018 06:03

Najčítanejšie články

Bleskovky

Peruánec Guerrero posilnil ako voľný hráč brazílsky Internacional

Futbalový útočník Paulo Guerrero posilnil brazílsky prvoligový tím Internacional. Peruánsky reprezentant pôsobil naposledy v konkurenčnom Flamengu, kde mu vypršal kontrakt.
13.8.2018 13:58 - TASR

Rebič predĺžil zmluvu s Frankfurtom do roku 2022

Chorvátsky futbalový krídelník Ante Rebič predĺžil zmluvu s bundesligovým Eintrachtom Frankfurt do roku 2022. Vicemajster sveta mohol síce akceptovať viaceré lukratívne ponuky, rozhodol sa však zostať v Eintrachte.
10.8.2018 13:28 - Michal Bruner / TASR

Kadeřábek predĺžil zmluvu s Hoffenheimom

Český futbalista Pavel Kadeřábek predĺžil zmluvu s nemeckým klubom TSG 1899 Hoffenheim do júna 2021. Dvadsaťšesťročný obranca prišiel do Hoffenheimu pred tromi rokmi z pražskej Sparty.
10.8.2018 13:28 - Michal Bruner / TASR

Kalinič zamieril z AC Miláno do Atletica Madrid

Chorvátsky útočník Nikola Kalinič prestúpil z AC Miláno do Atletica Madrid. Podľa vyjadrenia španielskeho klubu podpísal 30-ročný futbalista zmluvu na 3 roky. Informovala o tom agentúra AP.
9.8.2018 18:46 - TASR

Klaassen prestúpil z FC Everton do Werderu Brémy

Holandský futbalista Davy Klaassen sa stal novou posilou bundesligového tímu Werder Brémy. Dvadsaťpäťročný stredopoliar prestúpil do nemeckého klubu za 15 miliónov eur z anglického FC Everton.
27.7.2018 15:39 - Michal Bruner / TASR

Cisse zostáva na lavičke Senegalu

Reprezentačný tréner Senegalu Aliou Cisse sa s tamojšou futbalovou federáciou (FSF) dohodol na novom ročnom kontrakte.
27.7.2018 15:38 - Michal Bruner / TASR

Bývalý francúzsky reprezentant Gourcuff novou posilou Dijonu

Bývalý francúzsky futbalový reprezentant Yoann Gourcuff sa stal novou posilou Dijon FCO. Tridsaťjedenročný stredopoliar podpísal s jedenástym tímom uplynulej sezóny Ligue 1 ročnú zmluvu. Gourcuff sa stal voľným hráčom po tom, čo ho v lete prepustili z Rennes.
21.7.2018 14:49 - Michal Bruner / TASR

Kamenár bude chytať za Mladú Boleslav

Slovenský futbalový brankár Ľuboš Kamenár prestúpil z Vasasu Budapešť do FK Mladá Boleslav. S českým klubom podpísal kontrakt na dva roky do 30. júna 2020.
20.7.2018 12:23 - Michal Bruner / TASR

Trnava nastúpi vo 4. kole proti Michalovciam v Zlatých Moravciach

Zápas 4. kola Furtuna ligy medzi futbalistami FC Spartaka Trnava a MFK Zemplín Michalovce sa odohrá na štadióne v Zlatých Moravciach. Dôvodom zmeny miesta konania duelu je výstavba pódia na koncert americkej speváčky Anastacie, ktorého dejiskom bude 12. augusta trnavský Štadión Antona Malatinského. Informoval o tom web spartak.sk
17.7.2018 13:06 - Adrián Danaj / TASR

Tréner Maaloul na lavičke Tuniska skončil a ide do Kataru

Tréner Nabil Maaloul už nepovedie futbalovú reprezentáciu Tuniska. Päťdesiatpäťročný Tunisan na MS v Rusku priviedol krajinu k prvému triumfu na šampionáte po 40 rokoch, keď jeho zverenci zdolali Panamu 2:1 po predchádzajúcich prehrách s Anglickom 1:2 a Belgickom 2:5. Teraz sa stal novým trénerom katarského klubu Al Duhail.
13.7.2018 14:34 - Michal Bruner / TASR

Archív krátkych správ »
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov

Fanúšikovia
FutbalPortal.sk


Partneri - reklama

Evysledky.com - live športové výsledky
 


Odporúčame:

Esport.sk - live športové výsledky