Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
UK
  Momentálne bez zápasov
SPA
  Momentálne bez zápasov
ROZBALIŤ

FANS FC ViOn Zlaté Moravce (49)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
FP-tom-tt1.3.200815.5.2018
fanda5511.8.20094.1.201831
gaspi6.2.20084.10.201731
Supi136.9.201024.2.201731
FP-MMarekM819.7.20081.7.2016
AdrianoZM2.5.20086.5.201635
oboman4.10.201212.11.2015
danidede23.10.201227.8.2015
petens817.7.201021.8.2015
FP-life23.10.200926.9.2014
FP-d´uri11.7.200920.7.2014
Durko2428.2.200818.6.2014
Roman40610.1.200930.3.2014
parvus13.10.201120.10.2013
Jaro71012.7.20134.8.2013
anitram2.5.20137.5.2013
FP-niity11.11.200711.1.201328
jozef18310.12.201210.12.201235
woodland14.4.200916.11.2012
teokrit22.4.201128.10.201260
FP-Gonzo16.8.200919.9.201224
Dancul13.12.201113.9.2012
FP-negrik12.3.200916.7.2012
FP-SoskoZM14.7.200813.7.2012
FP-Adriano19.6.20077.6.201235
Marecek181829.5.201230.5.2012
pyngwi24.4.201225.4.2012
111domco1112.3.201223.3.2012
Kotros14.10.201116.12.2011
Brm920.11.201121.11.2011
FP-metadon11.7.200710.11.2011
sappawers16.8.201124.10.201125
FP-Lukyk1215.7.200815.10.201128
FP-Juraj7320.9.200813.10.2011
Kuco2229.4.201113.10.2011
FP-mirek20.3.201016.9.2011
schwolco25.2.20116.9.2011
hor.net19.1.200528.8.2011
FP-aurelio10.7.200927.8.2011
sunshine2000911.8.201126.8.2011
FP-Cleverz3.2.20076.8.2011
Willis27.11.20075.8.201130
7mayo74.8.20115.8.2011
DESTILman5.8.20115.8.2011
genius18.113.4.201115.4.201121
MArecek-Tn17116.1.20115.2.201122
jardoxy9.6.201015.1.201138
Nitran7714.12.200827.10.201023
Jurinho2516.7.201024.9.2010

Fortuna liga 2016/2017

TímZVRPSkóreB
1.Trnava31204741:2664
2.Slovan31168755:3556
3.D. Streda31159742:3254
4.Žilina311721261:4853
5.Trenčín311461173:4748
6.Ružomberok3110101136:3540
7.Nitra311012928:2742
8.Michalovce311181234:3241
9.Podbrezová311051628:4335
10.Zl. Moravce31871639:5131
11.Senica31681727:5326
12.Prešov314111620:5523
Aktualizované: 20.5.2018 06:15

Najčítanejšie články

Bleskovky

Ronaldo je ochotný zaplatiť dlh za daňové úniky vo výške 14 miliónov eur

Portugalský futbalista Cristiano Ronaldo je ochotný priznať sa k daňovým únikom v Španielsku a je pripravený zaplatiť čiastku 14 miliónov eur. Uviedol to v piatok denník El Mundo. Ronaldo je ochotný prevziať svoju trestnú zodpovednosť a dokonca súhlasiť s daňovými kritériami, o ktorých sa diskutovalo na súde po celé mesiace. Tridsaťtriročný kanonier Realu Madrid čelí obvineniu, že v rokoch 2011 až 2014 sa vyhýbal plateniu daní z osobnostných práv. Celková výška príjmov bola 150 miliónov eur, do štátnej pokladnice mal zaplatiť 14,7 milióna eur. Za to mu hrozí trest až na tri a pol roka a pokuta minimálne 28 miliónov eur. Päťnásobný víťaz Zlatej lopty pôvodne obvinenia odmietal s tým, že len využil možnosti, ktoré počas jeho predošlého pôsobenia v Manchestri United považovali britské úrady za legálne a legitímne. Portugalský reprezentant a majster Európy z roku 2016 je ochotný zaplatiť chýbajúcu čiastku v prípade, že úrady stiahnu obvinenia z podvodu.
18.5.2018 14:00 - TASR

Na koniec Buffona v Juventuse zareagoval PSG, údajne mu ponúka zmluvu

Taliansky futbalový brankár Gianluigi Buffon dostal ponuku na podpis dvojročného kontraktu od klubu Paríž St. Germain. Uviedlo to piatkové vydanie denníka Le Parisien. Štyridsaťročný kapitán talianskeho šampióna Juventus Turín oznámil odchod z klubu s tým, že v kariére bude pokračovať mimo svojej vlasti. Pôvodne zamýšľal úplne zavesiť rukavice na klinec, rozhodol sa však reflektovať na zatiaľ nešpecifikovanú ponuku zo zahraničia. Podľa parížskeho denníka dostal Buffon už aj konkrétny návrh zmluvy od PSG. "Ešte pred pár dňami som bol presvedčený, že končím úplne. Prišla však nová zaujímavá ponuka," citovala vo štvrtok Buffona agentúra dpa.
18.5.2018 13:52 - TASR

Barcelona zdolala v prípravnom zápase Mamelodi Sundowns

Futbalisti FC Barcelona zdolali v prípravnom zápase v Johannesburgu juhoafrický tím Mamelodi Sundowns 3:1. O góly španielskeho majstra sa postarali Ousmane Dembele, Luis Suarez a Andre Gomes.
17.5.2018 12:52 - TASR

Turan strčil do rozhodcu, suspendovali ho na 16 ligových zápasov

Stredopoliar Arda Turan z tureckého klubu Basaksehir nebude môcť pre trest za strčenie do rozhodcu nastúpiť v najbližších 16 zápasoch domácej ligy. Bývalý hráč FC Barcelona dostal dištanc za incident, ktorý sa stal pred necelým týždňom v zápase 32. kola Super League medzi Basaksehirom a Sivassporom (1:1).
10.5.2018 19:38 - TASR

Huth po sezóne opustí Leicester City

Nemecký futbalový obranca Robert Huth opustí po sezóne anglický klub Leicester City. V sezóne 2015/2016 sa s ním radoval zo zisku majstrovského titulu, dovedna nazbieral 93 štartov a strelil šesť gólov, ale do tohto ročníka nezasiahol pre zranenie.
9.5.2018 22:59 - TASR

Finále v Kyjeve medzi LFC a Realom zverila UEFA Srbovi Mažičovi

Finále futbalovej Ligy majstrov 2017/2018 medzi obhajcom Realom Madrid a FC Liverpool povedie z pozície hlavného rozhodcu Srb Milorad Mažič. O šampiónovi prestížnej súťaže sa rozhodne v sobotu 26. mája na Olympijskom štadióne v Kyjeve. UEFA sa rozhodla pre 45-ročného arbitra, ktorý je medzinárodným rozhodcom od roku 2009. Viedol už zápasy na MS 2014 aj EURO 2016, resp. finále Pohára konfederácií FIFA 2017 medzi Nemeckom a Čile. Finále Európskej ligy UEFA 2017/2018 v Lyone medzi Olympique Marseille a Atleticom Madrid zverila UEFA do rúk Holanďana Björna Kuipersa. Finálový zápas ženskej Ligy majstrov 2017/2018 bude hráčkam VfL Wolfsburg a Olympique Lyon pískať Češka Jana Adámková. Informovala agentúra DPA.
7.5.2018 13:34 -

Finále v Kyjeve medzi LFC a Realom zverila UEFA Srbovi Mažičovi

Finále futbalovej Ligy majstrov 2017/2018 medzi obhajcom Realom Madrid a FC Liverpool povedie z pozície hlavného rozhodcu Srb Milorad Mažič. O šampiónovi prestížnej súťaže sa rozhodne v sobotu 26. mája na Olympijskom štadióne v Kyjeve. UEFA sa rozhodla pre 45-ročného arbitra, ktorý je medzinárodným rozhodcom od roku 2009. Viedol už zápasy na MS 2014 aj EURO 2016, resp. finále Pohára konfederácií FIFA 2017 medzi Nemeckom a Čile. Finále Európskej ligy UEFA 2017/2018 v Lyone medzi Olympique Marseille a Atleticom Madrid zverila UEFA do rúk Holanďana Björna Kuipersa. Finálový zápas ženskej Ligy majstrov 2017/2018 bude hráčkam VfL Wolfsburg a Olympique Lyon pískať Češka Jana Adámková. Informovala agentúra DPA.
7.5.2018 13:34 -

Holandský tínedžer Dilrosun posilní Herthu Berlín

Nemecký futbalový tím Hertha Berlín angažoval holandského mladíka Javaira Dilrosuna z Manchestru City. Deväťnásťročný ofenzívny stredopoliar, respektíve krídelník je prvou posilou bundesligistu pre nasledujúcu sezónu, s vedením sa dohodol na dlhodobom kontrakte.
3.5.2018 20:27 - Robert Katuščák/TASR

FIFA vyplatí africkým účastníkom finančné odmeny v predstihu

Medzinárodná futbalová federácie (FIFA) poskytne piatim africkým futbalovým federáciám v predstihu zhodne po 2 miliónoch dolárov na vyplatenie hráčskych odmien pred nadchádzajúcimi majstrovstvami sveta v Rusku. Konfederácia afrického futbalu vyhlásila, že dohoda s futbalovými zväzmi Egypta, Maroka, Nigérie, Senegalu a Tuniska má predísť problémom s vyplácaním hráčskych odmien, ktoré “výrazne poškodili povesť afrického futbalu na MS 2014 v Brazílii.
1.5.2018 14:21 - Michal Bruner / TASR

Guardiola bude s Manchestrom City rokovať o predĺžení kontraktu

Španielsky futbalový tréner Josep Guardiola bude po konci prebiehajúcej sezóny rokovať so zástupcami Manchestru City o predĺžení kontraktu. Štyridsaťsedemročnému kormidelníkovi vyprší súčasná trojročná zmluva po sezóne 2018/19. "Všetko záleží od toho, koľko budem mať energie a sily pokračovať. Momentálne sa cítim dobre," povedal Guardiola.
20.4.2018 16:27 - Michal Bruner / TASR

Archív krátkych správ »
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov

Fanúšikovia
FutbalPortal.sk


Partneri - reklama

Evysledky.com - live športové výsledky
 


Odporúčame:

Esport.sk - live športové výsledky