Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

FANS FC ViOn Zlaté Moravce (49)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
fanda5511.8.20094.1.201831
gaspi6.2.20084.10.201731
FP-tom-tt1.3.200822.9.2017
Supi136.9.201024.2.201731
FP-MMarekM819.7.20081.7.2016
AdrianoZM2.5.20086.5.201634
oboman4.10.201212.11.2015
danidede23.10.201227.8.2015
petens817.7.201021.8.2015
FP-life23.10.200926.9.2014
FP-d´uri11.7.200920.7.2014
Durko2428.2.200818.6.2014
Roman40610.1.200930.3.2014
parvus13.10.201120.10.2013
Jaro71012.7.20134.8.2013
anitram2.5.20137.5.2013
FP-niity11.11.200711.1.201327
jozef18310.12.201210.12.201234
woodland14.4.200916.11.2012
teokrit22.4.201128.10.201260
FP-Gonzo16.8.200919.9.201224
Dancul13.12.201113.9.2012
FP-negrik12.3.200916.7.2012
FP-SoskoZM14.7.200813.7.2012
FP-Adriano19.6.20077.6.201234
Marecek181829.5.201230.5.2012
pyngwi24.4.201225.4.2012
111domco1112.3.201223.3.2012
Kotros14.10.201116.12.2011
Brm920.11.201121.11.2011
FP-metadon11.7.200710.11.2011
sappawers16.8.201124.10.201125
FP-Lukyk1215.7.200815.10.201128
FP-Juraj7320.9.200813.10.2011
Kuco2229.4.201113.10.2011
FP-mirek20.3.201016.9.2011
schwolco25.2.20116.9.2011
hor.net19.1.200528.8.2011
FP-aurelio10.7.200927.8.2011
sunshine2000911.8.201126.8.2011
FP-Cleverz3.2.20076.8.2011
Willis27.11.20075.8.201130
7mayo74.8.20115.8.2011
DESTILman5.8.20115.8.2011
genius18.113.4.201115.4.201120
MArecek-Tn17116.1.20115.2.201121
jardoxy9.6.201015.1.201137
Nitran7714.12.200827.10.201023
Jurinho2516.7.201024.9.2010

Fortuna liga 2016/2017

TímZVRPSkóreB
1.Trnava18131428:1540
2.Žilina18111638:2334
3.Ružomberok1887331:1831
4.Slovan1887336:2531
5.D. Streda1887322:1731
6.Nitra1877418:1128
7.Trenčín1875642:2826
8.Zl. Moravce1873823:2324
9.Michalovce1854915:2119
10.Prešov18341113:3913
11.Podbrezová18321313:3611
12.Senica18241215:3810
Aktualizované: 14.1.2018 06:09

Najčítanejšie články

Bleskovky

Jendrišek dvoma gólmi zariadil triumf Škoda Xanthi v gréckej lige

Jendrišek odohral celý zápas, v 5. minúte otvoril skóre z penalty a v 78. minúte zvýšil na 3:0. Pre 31-ročného ofenzívneho stredopoliara, resp. útočníka to boli v tejto sezóne v lige presné zásahy s číslom sedem, resp, osem.
13.1.2018 15:57 - Adrián Danaj / TASR

Záhumenský sa upísal Dunajskej Strede do leta 2020

Prvou posilou fortunaligového klubu FC DAC 1904 Dunajská Streda v zimnom prestupovom období sa stal Timotej Záhumenský, ktorý prišiel z konkurenčného ViOn-u Zlaté Moravce. Dvadsaťdvaročný krajný obranca podpísal s DAC kontrakt do leta 2020.
9.1.2018 19:53 - Michal Bruner / TASR

Coutinho má prestúpiť do Barcelony

Futbalové kluby FC Barcelona a FC Liverpool sa údajne dohodli na prestupovej sume za brazílskeho ofenzívneho stredopoliara "The Reds" Philippa Coutinha. Podľa agentúry AP, ktorá sa odvoláva na anonymný zdroj z prostredia zainteresovaných strán je jej výška 160 miliónov eur.
6.1.2018 19:00 - Michal Bruner / TASR

Courtois sa s vedením Chelsea dohodol na predĺžení zmluvy

Belgický futbalový brankár Thibaut Courtois je blízko podpisu novej zmluvy s Chelsea Londýn. Dementoval tak zákulisné informácie, podľa ktorých by mal spolu s krajanom a spoluhráčom Edenom Hazardom v zimnom prestupovom termíne odísť zo Stamford Bridge a posilniť Real Madrid.
4.1.2018 16:07 - Michal Bruner / TASR

Walace dostane od Hamburgu pokutu

Brazílsky futbalový obranca Walace dostane od vedenia nemeckého bundesligistu Hamburger SV pokutu. Po skončení vianočných sviatkov sa totiž v stanovenom termíne nepripojil ku svojmu tímu a zostal v rodnej krajine. O jeho odchode v januárovom prestupovom období nechcú v Hamburgu ani počuť.
2.1.2018 13:27 - Michal Bruner / TASR

Gabriel Jesus si poškodil postranné kolenné väzy

Brazílsky futbalista Gabriel Jesus si poškodil postranné kolenné väzy. Dĺžku nútenej pauzy útočníka Manchestru City určia ďalšie vyšetrenia. Jesus sa zranil v nedeľnom stretnutí 21. kola anglickej Premier League na ihrisku Crystal Palace, v ktorom "Citizens" uhrali iba bezgólovú remízu.
2.1.2018 09:26 - Michal Bruner

Zomrel bývalý hráč Bohemiansu Jiří Sloup

Praha 21. decembra (TASR) - Vo veku 64 rokov podľahol v stredu onkologickému ochoreniu bývalý hráč Plzne a Bohemiansu Praha Jiří Sloup. Dôrazný futbalista s tvrdou strelou začínal na ľavom krídle, neskôr pôsobil na poste stopéra. V najvyššej súťaži absolvoval 231 stretnutí a strelil 48 gólov. Zaradil sa k legendám Bohemiansu. S "klokanmi" slávil v roku 1983 titul. Informoval o tom internetový portál sport.cz. V reprezentačnom drese odohral osem duelov a pri svojej premiére v Miláne strelil gól legendárnemu talianskemu brankárovi Dinovi Zoffovi.
21.12.2017 18:40 - TASR

Sabitzer prvýkrát Futbalistom roka v Rakúsku

Krídelník bundesligového Lipska Marcel Sabitzer sa stal prvýkrát v kariére rakúskym Futbalistom roka. V ankete tlačovej agentúry APA triumfoval o štyri hlasy pred útočníkom Schalke 04 Guidom Burgstallerom. Sabitzer ukončil šesťročnú hegemóniu Davida Alabu. Obranca Bayernu Mníchov a kapitán rakúskej reprezentácie skončil tentokrát až ôsmy.
20.12.2017 08:33 - Michal Bruner / TASR

Zomrel bývalý tréner českej reprezentácie Josef Pešice

Vo veku 67 rokov zomrel bývalý český futbalista a neskôr dlhoročný tréner Josef Pešice.
18.12.2017 12:27 - Michal Bruner / TASR

Finále Slovnaft Cupu 2017/2018 na trnavskom ŠAM

Finálový zápas 49. ročníka Slovenského pohára - Slovnaft Cupu 2017/2018 vo futbale sa uskutoční na Štadióne Antona Malatinského v Trnave. Na utorňajšom zasadnutí o tom rozhodol výkonný výbor Slovenského futbalového zväzu (SFZ).
13.12.2017 15:54 - / TASR

Archív krátkych správ »
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov

Fanúšikovia
FutbalPortal.sk


Partneri - reklama

Evysledky.com - live športové výsledky
 


Odporúčame:

Esport.sk - live športové výsledky