Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
;

FANS FK Dukla Banská Bystrica (171)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
iskra67915.3.201524.1.2020
Marzo21.9.201123.1.2020
potocik13.11.201122.1.2020
Peter0116.1.201017.1.202056
hokejovyfanda8.1.201012.1.202028
Nemo8330.7.20097.1.202036
disi2.11.20125.1.202048
Avivaz8.1.20093.1.2020
Atlan13.3.200925.12.201928
SKsedlik23.9.201418.12.201925
Bystrican717.3.201018.12.2019
Pide237.10.201016.12.201949
dofo2.2.20091.12.2019
sirzat16.9.200830.11.2019
LuukyBB1.2.201324.11.201930
filo115.9.200919.11.201938
roman02315.5.201116.11.201948
Eagle1.5.201715.11.2019
katka30230.9.201215.11.201939
Dylen914.10.200510.11.201937
FP-Mordovarik10.7.20093.11.201943
sorcerer26.1.20073.11.201943
jeesl19.12.20051.11.2019
Reno1238.1.200924.10.201927
hugosBB25.11.201012.10.201928
njanja5.2.20095.10.2019
JamesBB19.3.201822.9.201924
tartaros16.9.201115.9.2019
Wilder3.6.201931.8.2019
Luke15.10.20104.7.201948
Zazko23.4.20192.7.201923
urpinik17.2.20145.6.201941
Danny2318.6.201526.5.2019
Eduardo29.11.200910.5.201940
22.4.201726.4.201730.4.2019
MadmanSK24.10.201413.4.201926
dado maiden26.1.201417.3.2019
Oliver HC 0514.3.20145.2.2019
dejvidBB8.3.201125.1.2019
luciakanky4.4.201619.1.201931
mg17077.3.201123.11.201848
Bubo Fí15.10.200722.8.2018
peterzilla24.2.201718.4.2018
vinedine8.11.201213.4.201841
Peter Frühauf6.3.201529.3.2018
BaraniBB15.11.201118.3.201826
Huncút21.6.201322.12.201728
Baran2211.1.20158.10.2017
ISKRAk BB13.9.201715.9.2017
SURO4324.1.20178.9.2017
timko29.12.201115.4.2017
Samo bb4.11.201410.3.2017
FP-dynom30.8.20088.2.2017
Capitals2425.11.201618.12.201644
Rumcajz13.3.201413.4.2016
Blupcat2.4.20169.4.2016
Betka11.12.201129.3.2016
shakur9922.4.200928.3.2016
grimm18.9.20118.2.2016
danielus8.1.201631.1.2016
Julie30.12.201311.1.2016
kaktus8.3.200714.11.201540
chorosunBB7.1.201223.10.2015
krokodil5.4.20159.4.2015
jlenar11.10.201128.2.2015
lubinho16.11.200825.1.2015
Vikčuška12.9.201425.1.201520
ivka26.9.200811.1.2015
AlpoBB1.5.201228.12.201441
snuri121.12.20127.12.2014
dewen5.1.201229.11.2014
hazardman7.1.201229.11.2014
isisBB5.10.201026.10.201426
bobosikovny10.11.20115.10.2014
RockerBB5.5.20082.10.201429
suro23.11.201221.9.201420
Napolitanec12.6.201419.6.2014
hirka igor12.10.201111.6.2014
fanusikBB6.1.201227.3.2014
mapo778.5.200817.3.201442
david528.8.20124.3.2014
PRANK$TER1.2.20113.3.201431
FrosT19.1.20133.2.201425
KING0929.11.201311.1.201444
Precept2.10.201326.12.2013
LuluRose5.10.20114.12.2013
Handzuš262.2.201318.10.201326
Rayiner14.10.201115.9.201323
samco123017.9.201019.8.201328
FP-gróf24.11.200717.8.2013
šebko1015.8.201316.8.2013
romantomanek1.1.201216.8.2013
maroš NR2.1.201216.8.2013
Strie6o4.5.20137.5.2013
drobec22219.1.20115.4.2013
neznasamZV2.1.201230.3.2013
ruskoBB7.1.201230.3.2013
bystrickepeklo:D6.10.201121.3.201323
Duko257.3.20137.3.201334
andy447.3.20121.3.201340
cihy020825.11.201222.2.201331
Michalides25.11.201219.12.2012
Lapo6912.3.201124.11.201229
Vrana15.12.200816.11.2012
Majo080817.10.201230.10.201227
bob3k17.10.201220.10.2012
BURNS28.12.20109.10.201229
bubon734.8.201112.7.2012
Brankoo8.4.20128.4.201223
daux12.3.20122.4.201243
znova15.11.20112.3.201234
MircoZV26.2.201227.2.2012
Rheia21.12.201116.2.2012
kroman445.1.201231.1.2012
reni133.8.201118.1.2012
Kristína Majerová4.1.20127.1.2012
majka1206.1.20127.1.2012
preskot5.1.20126.1.2012
FANATIK BB1.1.20125.1.2012
motres2.1.20122.1.2012
DUKLAfan2.1.20122.1.2012
astroBB1.1.20122.1.2012
rajzen1.1.20122.1.2012
ajkoBB1.1.20121.1.2012
gisacik12.4.200727.12.201147
dohukbb24.11.201111.12.2011
Leyla6.8.20119.12.201130
FP-dufosk1.12.200718.11.2011
Basset22.10.201112.11.2011
Kaya2.11.20113.11.201132
ricci030.10.201130.10.2011
Sojec17.9.201123.10.2011
nikdy19.11.201018.10.2011
Petesss14.10.201116.10.2011
BBpd15.9.200914.10.201134
hacik10.11.200911.10.201149
kuko8828.9.20118.10.2011
dukla248.8.20083.10.201144
errick12.2.201029.9.2011
FP-slovteam11.7.200929.9.2011
RadoBB19.9.201125.9.201124
m5ik12.1.201024.9.201132
FP-jeanny9019.7.200917.9.2011
Betka27.8.20086.9.2011
Mordovarik9.9.20085.9.2011
RR15.4.20085.9.2011
Toymann27.8.201127.8.2011
Sadd24.7.201123.8.2011
mtisko11.8.201123.8.2011
Zastera0115.8.201115.8.2011
BBfans9.8.20119.8.2011
tapovci1.2.20117.8.201144
golecky14.4.20096.8.2011
marek62310.3.20114.8.201123
Darster9.5.201113.7.201120
Andrees5.11.20101.6.201124
diablicaBB6.12.20083.5.2011
Kroman10.4.200930.3.2011
LuukBB3.3.201125.3.2011
sheriff130.4.201010.3.2011
Keeeelo19.6.20103.3.201144
fericekbb10.10.200828.2.201153
Crash_BB1.2.20112.2.2011
Smrecina31.12.20101.1.201143
MisQ11.8.201023.12.201026
olo-BB14.9.201011.12.2010
Tomage3.10.20105.12.201036
Tomy19.4.20095.11.201039
Pide7.3.20097.10.201049
mathevw8712.6.201030.8.201032
kuli10.6.201016.6.2010

Fortuna liga 2019/2020

1.Slovan14112137:1135
2.Žilina1493226:1230
3.D.Streda1492325:1429
4.Ružomberok1455418:1820
5.Zl.Moravce1455417:1820
6.Sereď1446416:1918
7.Trenčín1445526:2417
8.Trnava1452717:1817
9.Michalovce1435615:1914
10.Senica1442815:2614
11.Nitra14311012:2710
12.Pohronie1414913:317
Aktualizované: 11.12.2019 16:45

Najčítanejšie články

Bleskovky

Vedenie Fiorentiny odvolalo trénera Montellu

Taliansky futbalový klub ACF Fiorentina odvolal trénera Vincenza Montellu. Rozhodnutie prišlo po piatkovej domácej prehre s AS Rím 1:4.
21.12.2019 12:54 - TASR

Do nominácie na Azerbajdžan pribudol brankár Holec

Brankár MŠK Žilina Dominik Holec pribudol do nominácie slovenskej futbalovej reprezentácie. Šancu nastúpiť bude mať v utorňajšom záverečnom stretnutí kvalifikácie ME 2020 s Azerbajdžanom (Trnava, 20.45 h). Dvadsaťpäťročný Holec pribudol k trojici pôvodne nominovaných brankárov Martin Dúbravka (Newcastle United), Marek Rodák (FC Fulham) a Dominik Greif (ŠK Slovan Bratislava). V nedeľu o tom informoval žilinský klub na facebooku.
17.11.2019 19:23 - TASR

Bajričovi potvrdili otras mozgu, zatiaľ zostane v Anglicku

Slovinský futbalista Kenan Bajrič utrpel vo štvrtkovom zápase Slovana Bratislava v K-skupine Európskej ligy na ihrisku Wolverahmptonu Wanderers otras mozgu. Diagnózu obrancovi Slovana Bratislava potvrdili v nemocnici. Podľa oficiálneho facebooku "belasých" vyšetrenie na CT nepreukázalo vážnejšie komplikácie a hráč sa už cíti lepšie. Vzhľadom na riziko však zostal v Anglicku. O termíne jeho návratu sa rozhodne po konzultácii s lekármi.
8.11.2019 12:43 - TASR

Garcia Junyent je nový tréner Celty Vigo

Oscar Garcia Junyent sa stal novým trénerom futbalistov Celty Vigo. Na lavičke klubu španielskej La Ligy nahradil Frana Escribu, ktorého v nedeľu odvolali po sérii štyroch prehier.
4.11.2019 21:15 - TASR

Manchestru United budú v derby s Liverpoolom chýbať Pogba a De Gea

Futbalisti Manchestru United utrpeli ďalšiu výraznú stratu pred nedeľňajším ligovým derby s FC Liverpool. "Červeným diablom" budú na Old Trafford chýbať stredopoliar Paul Pogba aj brankár David De Gea. Francúzskeho reprezentanta Pogbu stále trápi chodidlo, s ktorým má problémy od konca augusta. De Gea si v pondelok zranil slabiny a jeho štart bol otázny. Po vyšetreniach však vypadol zo zostavy trénera Oleho Gunnara Solskjaera. Tomu by však mali byť k dispozícii obranca Aaron Wan-Bissaka a útočník Anthony Martial, informoval klubový web Manchestru.
17.10.2019 10:52 - TASR

Vedenie AC Miláno prepustilo trénera Giampaola

Vedenie talianskeho futbalového klubu AC Miláno v utorok prepustilo trénera Marca Giampaola. Vo funkcii vydržal iba sedem zápasov. Päťdesiatdvaročný Giampaolo nahradil v lete Gennara Gattusa. V úvode sezóny sa však AC nedarí, v ligovej tabuľke je s deviatimi bodmi až na trinástom mieste. "Ďakujeme Marcovi za odvedenú prácu a prajeme mu všetko dobré," citovala agentúra AFP zo stanoviska AC Miláno. Nástupcom Giampaola by mohol byť Stefano Pioli, ktorý v minulosti viedol Fiorentinu či Inter Miláno.
8.10.2019 21:35 - TASR

Plzeň sa intenzívne snaží získať trénera Guľu

Futbalový klub Viktoria Plzeň sa intenzívne snaží získať slovenského trénera Adriana Guľu. Súčasný tréner slovenskej reprezentácie do 21 rokov by mal v tíme nahradiť Pavla Vrbu. Informáciu priniesol v sobotu český denník Sport. Stoličku bývalého trénera českej reprezentácie, Púchova, či Žiliny Vrbu rozkývalo vypadnutie v 3. predkole Európskej ligy s Royalom Antverpy. Guľových zverencov čaká už čoskoro vstup do nového kvalifikačného cyklu. V súboji o postup na ME 2021 nastúpia v úvodnom zápase 2. skupiny 6. septembra v Azerbajdžane.
31.8.2019 17:44 - TASR

Diego Costa si zranil stehenný sval, bude mimo hry možno mesiac

Španielsky futbalista Diego Costa bude Atleticu Madrid chýbať v zostave pravdepodobne mesiac. Skúsený útočník má po prípravnom zápase s Juventusom Turín problémy so stehenným svalom na ľavej nohe a v utorok podstúpi ďalšie testy. Costa ukázal, že má dobrú formu v prípravnom stretnutí proti Realu Madrid, ktorý "Los Colchoneros" vyhrali 7:3 a rodený Brazílčan zažiaril štyrmi gólmi. Správa pochádza zo serveru football-espana.net.
13.8.2019 13:54 - TASR

Lístky na zápas Maďarsko - Slovensko sa vypredali za dve hodiny

Septembrový kvalifikačný zápas o postup na futbalové EUR0 2020 medzi Maďarskom a Slovenskom bude vypredaný. Podľa oficiálnej stránky Maďarského futbalového zväzu sa lístky vypredali v priebehu dvoch hodín. Duel sa uskutoční 9. septembra o 20.45 h v budapeštianskej Groupama aréne. Predaj vstupeniek sa začal v piatok o 10.00 v onlajn sieti zväzu meccsjegy.mlsz.hu a v predajni Ticket Express Bálna v Budapešti. Záujem o lístky bol oveľa väčší ako počet dostupných lístkov. Šesť tisíc pernamentkárov si už vstupenky zabezpečilo v predstihu, do predaja išli ostatné voľné lístky. Kapacita Groupama arény v medzištátnych zápasoch je 22.000 divákov.
9.8.2019 13:45 - TASR

Aston Villa získala Douglasa Luiza z Manchestru City

Nováčik najvyššej anglickej súťaže Aston Villa angažoval brazílskeho futbalistu Douglasa Luiza. Dvadsaťjedenročný stredopoliar musí pred skompletizovaním prestupu z Manchestru City dostať pracovné povolenie.
26.7.2019 14:43 - Michal Bruner / TASR

Archív krátkych správ »
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov

Fanúšikovia
FutbalPortal.sk


Partneri - reklama

 


Odporúčame: